Reklama

úterý 24. ledna 2017

Psychopat na ministerstvu

Lubomír Man
24. 1. 2017
Je-li země napadena, musí se bránit. Ten stav nastal. Zemi napadl zblázněný ministr vnitra. Prvním jeho příznakovým nápadem bylo: „Zřídím na ministerstvu úřad proti ruské propagandě.“ Už když tu myšlenku vyslovil, měli ho odvézt k psychiatrickému vyšetření, protože o ruské propagandě u nás nikdo nic neví, protože s takovou propagandou se ještě nesetkal. Ukrutně dobře však každý ví o propagandě opačné, západní, která mu buší do uší i očí od rána do večera a je tak poctivá a pravdivá, že si Západ sám obmyslil její tiskoviny a rozhlasové a televizní stanice názvem presstitutky, a jejich redaktory nazývá presstituty.


V tomto negativním duchu též národ zareagoval, a lidem na ministerstvu se tak podařilo přesvědčit rozdováděného šéfa, aby dál už nemluvil o úřadu proti ruské propagandě, ale dejme tomu o úřadu či centru proti teroristickým a hybridním hrozbám. Bude to samozřejmě pořád úřad proti té ruské propagandě, jak v prvním záchvatu ministra napadlo, ministr tam bude moct se svými pochopy dál proklepávat a následně posílat k soudu všechny, kteří se mu budou zdát proruští či prosrbští či vůbec proslovanští, ale navenek to bude znít neutrálněji a lidi to určitě líp přijmou.

Lidi to přijali tak, že nový dvacetihlavý úřad, vedený - jak si to ministr přál – osobou co nejrusofobnější v české větvi ženské, a současně i manželkou muže nejrusofobnějšího v populaci mužské, nazvali Ministerstvem pravdy. To podle nelítostného ministerstva z románu G. Orwella 1984, vyhlašujícího jediné aktuální pravdy a hrozbou zastřelením potlačujícího pravdy jiné. A hned se samozřejmě na adresu ministra ozvaly uštěpačné hlasy, že Orwell myslel toto své literární ministerstvo jako varování a nikoliv jako příklad k následování, jak to ministr vnira zřejmě mylně pochopil.

Možná i nějak takto se pokoušel ministrovi vymluvit jeho nápad s novým úřadem i prezident republiky, ale nepochodil. „Svými argumenty mě prezident nepřesvědčil“. prohlásil ministr hrdě po opuštění Hradu, a taktéž se vyjadřoval i při pozdější besedě s redaktorem Moravcem ve studiu ČT. Pozorně jsem ho sledoval a všiml si, s jakou bohorovnou suverenitou zde ministr své pravdy vyslovoval, jak je hlasově i dechově uzavíral do uzavřených celků, naznačujících natvrdlým, že po nich už není co dodávat či o nich diskutovat, protože to podstatné a znamenité právě odeznělo a hodí se to nanejvýš jen nějakým gestem oslavit – třeba i jen pozvednutím sklenice s vodou ke rtům, když už zde nejsou davy, kteé by to oslavily hlasitěji

Tohle všechno mou amatérskou diagnózu duševního stavu ministra potvrzovalo, ale jist tzv. na tisíc procent jsem si stále nebyl. Až přišel jeho další nápad - tentokrát se zbraněmi. Podle něj musí být do ústavy vtělen onen článek o právu každého našeho občana nosit zbraň. Aby si tak např. každý školák mohl zastřelit svého učitele, jak je tomu v dnešních Spojených státech. A jak jsou z tohoto stavu všichnil lidé se svědomím tam - v té zemi, zoufalí, a jak ještě zoufaleji hledají z té situace nějaké východisko.

Kdo skončí dřív? On jako ministr, nebo my – v politické šatlavě, nebo s dírou v hlavě?

31 komentářů :

 1. Pár měsíců vydržíme a pak půjde celý úřad pravdy k šípku.Babiš to nebude financovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda vítězí.

   Smazat
  2. Vy 22:14 se velmi mýlíte! Babiš to bude financovat z našeho pro svůj osobní prospěch. svině budou sloužit stejně, jen jinému páníčkovi. Leo

   Smazat
  3. Anonymní24. ledna 2017 22:14 ano euhujer babiš

   Smazat
 2. mne by zajimalo, odkud ty volebni hlasy Ano ziskava? v mem sirokem okoli nikdo Ano nikdy nevolil a ani by je to nenapadlo, z by nejaka IT manipulace?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně zase zajímá, kde získává hlasy ČSSD, také to nikdo nevolí..Nesmíš se ptát jenom okolo kačáku a hasičárny, zkus to až k hospodě a nebo ke kulturáku.

   Smazat
 3. Každý se může bránit Ministerstvu pravdy ale vlastně ne každý na to má. Taktika je jednoduchá: Pokud jich je v tom Ministerstvu pravdy dvacet cenzorů,tak napsat alespoň dvacet jeden skvělých příspěvků,které je dostatečně zaujmou.

  OdpovědětSmazat
 4. To první, to ministerstvo je fakt pakárna první třídy a zřejmě (nejen) proto se ČSSD totálně pohřbí při podzimních volbách. Nicméně to druhé opatření chápu tak, že se Chovanec snaží zachovat současný systém držení zbraní, jelikož je mu na výsost jasné, že nás v Bruselu přehlasují a pokud budeme mít držení zbraní zakotveno v ústavě je větší šance ustát tlak Bruselu na odzbrojení. A taky mu je jasné, že minimálně 200.000 lidí začne trpět zapomnětlivostí a nečekanou absencí ostražitosti a to až tak, že se stejný počet zbraní ztratí (a nebo bude ukradeno neznámým pachatelem) a tak se přesune celkem slušné "nádobíčko" do nekontrolované zóny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná možnost je vystoupit z EU!Hergot,copak si necháme poroučet eurohujery a ještě stínovou vládou neziskových organizací paradoxně podporovaných vládou?Opravdu,stát hodný jména Švejka,čili blbců!

   Smazat
 5. V USA zcela jednoznacne - ve statech, kde se nosi zbran, je MÉNĚ zlocinu a mene zastrelenych lidi...

  Temer vsechna hromadna strelba je tam v mistech, kde je zakazano nosit zbran, a kde tedy neni zadny obcan, ktery by mohl teroristu vcas zneskodnit...

  U nas uzakonit domobranu ustavou - po cemz volaji vsichni ti vojaci v zaloze, a co maji ve Svycarsku, je inteligentni zpusob, jak nas ochranit pred odzbrojenim Evropskou Komisi...

  Chovanec ve vsem, krome toho ministerstva pravdy, je umirneny a inteligentni... Skoda, ze to pro svou nenavist mnozi nevidite...
  (vsichni tu nadavate na uprchliky, ale zrovna u nas prakticky zadni nejsou - asi ta strategie funguje, i kdyz, nebo spis prave protoze, neni dost videt...)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak v Praze a větších městech se to už začíná nepřehlédnutelně černat pochybnými existencemi, možná bydlíte někde na samotě. Jinak samozřejmě souhlas.

   Smazat
  2. Jo, uz pred casem jsem se odstehoval z Prahy na venkov, internet je vsude, ale ten klid, obloha, zivot...

   Neco na tom bude, protoze loni nekdy na podzim jsem tu pri ceste do malomesta videl cernocha, poprve a zatim naposled (mozna byli i dva, zjevne turisti)...

   Samozrejme krome cikanu, kteri se ve srovnani s araby stali vpodstate "našinci" - umi cesky, a i kdyz vas bezne _podrazí_, tak vas aspon _nepodříznou_ ... Taky proto, ze jsou rasisti, ze maji zdravy RASOVÝ SEPARATISMUS, tak se udrzeli nesmichani s puvodnim evropskym obyvatelstvem za cele to tisicileti, co tu jsou... Tedy si uchovali svou identitu, a ani nasi identitu neohrozuji, narozdil od rapefugees, kteri byli privedeni cilene oplodnovat nase zeny a geneticky nas znicit (viz Kalergiho plan)...


   Nedavno jsem ale byl v Praze, sice jen z Hlavaku na Muzeum do metra, ale nevsiml jsem si nijak zvlast prebytecnych arabu nebo africanu... (Tedy pokud tam byli, byli celkem prehlednutelni...) Jeste to snad neni tak horke...

   Smazat
 6. Ovsem ministr se dopustil propagandy proti nasemu panu Presidentovi. Proc neuvedl jake argumenty nas president predlozil a duvody , proc nebyly presvedcive.!!!!
  Proc nebyly dostatecne presvedcive.
  Proc jenom tenhle " demokraticky politik"vykrikuje ?? A my zjistujeme ,ze probiha velmi VELMI NEPRESVEDCIVA PROPAGANDA OD MINISTRA !! Prave od toho , ktery ma propagandu potlacovat nasilnymi zakony.!!!
  Tak jako jsou VELICE PRESVEDCIVE a dokazujici vystoupeni presidenta Putina , ktere z toho musi byt ZAKAZOVANY jako propaganda...!!!!
  Hlasite rvani bylo vzdy propagandistickou samozrejmosti pro fasisty...Aby potlacili a zakazali vse jine...nas vsech...

  OdpovědětSmazat
 7. Našel jsem si Twitter CTHH, kde mají být ty desinformace uváděny fakty na pravou míru:
  https://twitter.com/CTHH_MV
  Kromě zcela absurdních příkladů dezinformací jsem tam našel jen jednu pochybnou informaci z 24.11.2016, která však žádnými fakty doložena, natož vyvrácena není. Jinak tam jsou jen "dobré důvody", proč je CTHH nezbytné pro bezpečnost státu (a job pro její zaměstnance). Tak nevím, za 25 dní činnosti ani jeden výstup? Kde tedy jsou ty Hybridní Hrozby, když 20 lidí za skoro měsíc ani jednu neodhalilo? Také by mě zajímalo, proč jsou tam všechny materiály také v angličtině. To snad aby si je mohli pohodlně přečíst i teroristé? Nedovedu si představit, že by v dobách "nesvobody" vydávalo MV své materiály také v ruštině. A to byla ukrutná okupace, ne dnešní svoboda a nezávislost.

  OdpovědětSmazat
 8. Díky za link.Jsem asi mimo mísu.Jak vidím ty pičoviny tak se mi chce blít.Máme miliony věci důležitých na vyřešení a vyřízení a my se musíme zajímat o takové obsahy co ani žumpa nepřebere.Vždy jsem se hrozil války, ale nyní si myslím čím spíš tím líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Propagande a ideologii se nejvic dari kdyz je obecne dostatek zradla a tak spokojenosti.
   V Rusku to nebylo tak musel prijit masakry hladovych a tim padem o komunismu pochybujicich.
   V Nemecku , kterymu na druhy strane pomahal kde kdo , to slo jako po masle.
   Vyreseni zalezitosti lidskych jsou vzdy daleko za plany ideologu a propagandistu. Prosazuji je / plany/ vsemi prostredky. Otazky lidske existence jsou potlaceny.
   Coz je situace dnesni.
   Dulezitejsi a nade vse je znicit Rusko...Nic jineho je nezajima...Trump to zatim nechce a dava prednost zlepseni financi a tak je nepritel /instant/ taky...A uz dopredu.

   Smazat
 9. Chovanec je prostě chovanec... Mimochodem, je věta "Chovanec je idiot!" informací, či už dezinformací?

  OdpovědětSmazat
 10. Volme Okamuru nebo komunisty, ne stranu v jejímž čele je majitel v nepatřičných okamžicích usměvem ozářené tváře /podobně jako Bush ml. s usměvem vyhlašující válku Iraku/ - Sralbotka. A podobně nevolme Babiše, který chce ze státu udělat vlastní firmu a strany defraudantů - ODS, TOP O9 a křesťanské demokraty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonym 11.21
   Plně s tím souhlasím,jen je dlužno dodat,že Babiš musí vědět o tom,že sem bylo tajně dovezeno několik tisíc čmoudů,že se staví nové mešity a pod.,protože na to vyčleňuje peníze,naše peníze,které ovšem neslouží našim nemocným lidem u nás opět sbíráme víčka pro dívenku,která trpí motýlí nemocí,od státu nemůžou rodiče nic čekat,když v první řadě jsou cikáni a slimáci,na ty se vynakládají obrovské sumy a potom ještě neziskovky,to je mor,který nás pohltí,když se budou volit opět ti šejdíři,co se v politice drží,jako veš košile,ale jenom pro svůj prospěch,slušní občané jsou jim lhostejní.Proto by jsme měli volit SPD a Svobodné,Babiš je obojaký,umí se dobře přetvařovat,také ve svůj prospěch.Dříve lidi nalákal,ale jak bude premiérem,tak nám to ukáže,jako ti profláklí od převratu.

   Smazat
  2. Já to říkám pořád, je to parazit, který na sebe bere mimikry dobroděje pro svého hostitele. T

   Smazat
 11. Já jenom nechápu, odkud ti lidé ducha mdlého přišli na to, že u nás řádí ruská propaganda. Suverénně největší propagandistickou troubou je televize. To snad ani Chovanec nepopře. Zatím, po celých 20 let od převratu, jsem se nesetkal s tím, že by v nabídce kabelovek byla šířena ruská televize, byť jen v originální verzi nebo v satelitových balíčcích. Zato naopak, českojazyčné televize dští prozápadní a proamerickou propagandu dnem i nocí. A protože dnem i nocí lžou, nutí posluchače hledat alternativní zdroje. Nelžete a budou vás občané poslouchat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 12.41

   Máte naprostou pravdu,je třeba s tou prolhanou hordou zrádců vlastní země udělat pořádek,ale pokud lidé budou volit,tak,jak volili,tak se nic nezmění,proto by měli masivně volit SPD a Svobodné,aby ti popřevratoví šmejdi zmizeli s politické scény,jinak změny nebudou,nebo budou,ale k horšímu,je na lidech,co si zvolí,já to mám za pár,takže mě to už nebolí,ale mámtady vnoučata a pravnoučata,takže pro ně člověk chce lepší čawsy.

   Smazat
  2. No, já mám kabelovku od O2 a minimálně jedna ruská tv tam je - RussiaCH1.

   Smazat
  3. V upc je RT v HD rozliseni a pak cely balicek nekolika ruskych stanic.

   Smazat
 12. Pane Davide, můžete mi prosím říci, co jste jako psychiatr dělal v ČSSD? To, co předvádí tato vláda pod vedením ČSSD by zaměstnalo i proslulého "Chocholouška" víc jak na 150 %.Místo toho,aby vláda donutila radu pro televizní a rozhlasové vysílání vymést ten "Augiášův chlév" ve veřejnoprávních mediích a vrátit veřejnoprávním mediím jejich roli, objektivně a nezaujatě informovat o dění doma a ve světě vymyslí si "úřad pro boj proti terorismu a hybridní válce". On se však měl jmenovat podle svého určení "úřad pro potírání myslích občanů a svobodného myšlení".Ani proslulí "Kocourkovští" toto nedokázali!

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Man, copak si myslíte, že to má Chovanec ze své hlavy? Vždyť 80% nesmyslů tady implantují na základě rozhodnutí Bruselu a před lidmi už jenom markýrují, jak to mají v paži a že o něčem rozhodují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, ti lokajové jenom ohýbají hřbety, poklonkují a plní příkazy. Stejné, jako ta leghornka Valachová s tou její inkluzí. Nikdo z těch parazitů nemá odvahu narovnat hřbet a říct ne! A ono by to šlo, jenže ti paraziti se ani nesnaží skrývat to, že nezájem o dobro národa je jim nade vše.

   Smazat
  2. A proto je třeba udělat vše, aby skoncovat s naši účasti v EU /a v NATO/. Proboha, ukažme, že jsme potomky husitů.

   Smazat
 14. Víte co je CTHH? Centrum Totalitního Havlova Hanbince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to nejstručnější vyjádření názoru občanů ČR na hlavní médium: ČéTé? HaHa!

   Smazat
 15. Jen se vypovidejte, Cesi
  Uz vam to konci
  Amerika je ve valce
  Evropa je v genocide

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.