Reklama

pondělí 2. ledna 2017

Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!


- VK -
2. 1. 2017 AE News 


Rezoluce OSN 2334 je počátkem ofenzívy globalistů proti celosvětovému sionismu a Izraeli! Bude se sídlo OSN stěhovat do Prahy? Trump naznačil, že na servery demokratů neútočili Rusové ale CIA!

Rok 2017 bude rokem kritických změn v celosvětovém řádu globalizace a mocenského úchopu jednotlivých velmocí. Dočkáme se radikálních posunů stanovisek, žebříčků „hodnot“ (nejen evropských) a dojde k mohutnému faceliftu politiky. Přitom všechno to začalo už na sklonku právě skončeného roku 2016. Za těch pár dnů se stalo několik událostí, které ve světle posledních výroků významných státníků dávají tušit, že se bude měnit všechno okolo nás, protože staré pořádky už nejsou schopné zajistit posun celé zemské civilizace. Abych byl přesnější, posun civilizace žádaným směrem. A ty směry jsou celkem dva a možná se kvůli nim strhne i nová celosvětová válka, ale k tomu se ještě dostaneme. Začneme od hlavního startovacího incidentu, který to všechno začal.

Rada bezpečnosti OSN hlasuje o rezoluci č. 2334
  
Den před Štědrým dnem došlo v Radě bezpečnosti OSN ke zradě. K největší zradě ve světových dějinách mocenských sil, aniž by tato skutečnost byla mediálně podtržena a rozebrána. K čemu došlo? Barack Obama noc předtím hovořil telefonicky hned s několika státníky a vysokými pohlaváry světového globalismu. Volal s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, volal současnému šéfovi OSN Ban Kimunovi a hlavně mluvil s americkou velvyslankyní v OSN Samanthou Power, které přikázal, aby v původně bezvýznamné rezoluci č. 2334 proti Izraeli zaujala neutrální postoj, zdržela se hlasování a umožnila tak rezoluci průchod. Rezoluce se týkala výzvy k Izraeli, aby zastavil výstavbu židovských osad na palestinských území. Izrael považuje sporná území za integrální součást státu Izrael a argumentuje tím, že nikdo nemůže Izraeli diktovat, kde smí a nesmí stavět na vlastním území. Až do pátku 23. prosince stály USA vždy po boku Izraele, i když za Obamovy vlády to už pořádně skřípalo. Jenže den před Štědrým dnem se USA v Radě bezpečnosti postavily bokem a nechali rezoluci proti Izraeli projít [1]. Šok v Izraeli se nedá popsat.

Zrada Izraele a plán na vznik Palestiny, hraje se o Jeruzalém


Americká organizace a nejvlivnější lobbistická skupina AIPAC ihned začala hovořit o zradě Bílého domu, Donald Trump krok Obamovy vlády tvrdě odsoudil. Ovšem kdo by si myslel, že šlo o izolovaný incident v OSN, ten by se mýlil. Jde totiž o proces zahájení mohutného plánu na odchod OSN a globalistů z USA. Vzápětí poté se dostala na veřejnost informace, že vedení OSN plánuje na 15. ledna, 5 dnů před inaugurací Donalda Trumpa, pohotovostní zasedání 7 desítek států v Paříži, které mají připravit návrh na vznik státu Palestina s hlavním městem Jeruzalémem [2]. Podle návrhu by se město Jeruzalém mělo dostat pod dohled mezinárodních sil a OSN, které by dohlédly na multinárodní správu tohoto biblického města. No, a v Tel Avivu si neberou servítky a už pohrozili, že každá země, která případný vznik Palestiny podpoří v Paříži, čekají od Izraele mohutné sankce. První byl jmenován Nový Zéland, který je v současné době nestálým členem RB OSN a rezoluci proti Izraeli podpořil. Není specifikováno, jaké sankce by to měly být, ale vzhledem k tomu, že Izrael kontroluje celosvětový bankovní a úvěrový trh, tak by šlo právě o sankce ve vztahu k půjčkám a úvěrům na kapitálových trzích.

Samantha Power, velvyslankyně USA v OSN.

To ale není celý obrázek skládačky. Mezi svátky došlo od Obamy k dalšímu úderu. Obama vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů [3], a to prý kvůli tomu, že měli prsty v hackerských útocích na servery Demokratické strany. Opřel se o důkazy, které poskytla CIA, ale odborníci důkazy zpochybňují, že z nich nelze nijak vysledovat, že útok byl veden z Ruska, a už vůbec ne, že by byl veden někým z vypovězených ruských diplomatů, přičemž někteří z nich přijeli do USA až poté, co byly emaily demokratů hacknuty. Bílý dům se podle mluvčího opírá o svědectví jistého zdroje, informátora, který Bílému domu poskytl linku a tip na ruské diplomaty, že oni za tím vším stojí. Takže nejde o důkazy technického charakteru, ale o důkazy svědka, jehož totožnost prý prezident Obama zná a také CIA. Ale kvůli utajení není možné uvést více. Je to stejné, jako kdybyste stáli před soudem, ale nesměli jste se dozvědět, kdo proti vám svědčí a jaké důkazy předkládá. Donald Trump vzápětí na Twitteru ocenil Vladimira Putina za zdrženlivost, že nevyhostil v odvetě americké diplomaty.

Trump: „Skvělý tah s tím odkladem (od V. Putina) – Vždycky jsem věděl, že je chytrý!“
Trump má důkazy o tom, že servery hacknul někdo jiný


A čepici s korunou tomu dnes nasadil Donald Trump, který uvedl, že on sám má přístup k informacím o celé kauze, a že rozhodně hackerský útok nelze připsat Rusům, ale možná někomu jinému [4]. Vzápětí dodal, že chce mít jako prezident skvělé vztahy s Ruskem, ale také s Čínou. Tyto výroky ihned začal řešit americký mainstream, kam tím asi Trump míří. Výroky budoucího prezidenta ve vztahu k Rusku jsou konzistentní a znovu se potvrzuje, že pro Trumpa jsou skvělé vztahy s Ruskem naprostou prioritou. Na americké alternativě se zcela otevřeně hovoří o tom, že útoky na servery Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratické strany byly provedeny lidmi zevnitř státu, tzv. inside job. Podle názorů stojí za útoky skupina lidí napojená v CIA a NSA na představitele, kteří spatřují v „Obamizaci“ země velké nebezpečí. Jak už zaznělo i na CNN od bývalého šéfa Trumpovy kampaně Paula Manaforta, takových lidí jako je Edward Snowden je v NSA a v CIA mnohem více a mají mnohem větší moc, než právě whistleblower Snowden. Nechtěli, aby Hillary vyhrála a pokračovala v Obamově globalizační politice v USA.

Donald Trump a Benjamin Netanyahu v Trumpově mrakodrapu v New Yorku.

Ale to zajímavé zůstává jinde. Donald Trump prohlásil o OSN, že je to zábavný debatní klub [5], do kterého USA přispívají moc penězi, a že by se s tím mělo skoncovat. A vzápětí začal americký mainstream spekulovat a řešit téma, které v minulosti už zaznívalo. Podle pozorovatelů situace v USA prý hrozí, že OSN by mohlo vyslyšet názory, že pokud by USA přestaly hrát hlavní finanční roli hostitelské země OSN, že by se centrála mohla přesunout jinam, do Evropy. V této souvislosti se nově hovoří o Paříži, Zurichu, Vídni a Praze. Největší ambice má Paříž, která se dlouho snažila o to, aby centrum OSN bylo právě tam. Paříž je v čele pořádání zasedání OSN, naposledy to byla klimatická konference, teď to bude zasedání kvůli Palestině. Ovšem Paříž by na sebe strhla velmi značnou moc, a to Berlín nepřipustí. A nelíbilo by se to ani Číně.Globalisté v USA balí v OSN kufry, míří do Paříže nebo do Prahy?


Čína si pro vstup do Evropy vybrala Prahu a ne náhodou je právě Praha centrem globalizačních snah. Jenže stejně tak je Praha centrem světového židovstva. A Praha je i pod kuratelou a kontrolou Berlína. Fakticky by tak Praha mohla být spatřována jako skvělé multikulturní centrum, doslova ideální pro OSN. Jaké by to mělo důsledky, to je předčasné spekulovat, ale precedens tu už máme, globalisté umístili do Prahy centrum navigačního systému Galileo. V Praze podepsali Putin a Obama odzbrojovací smlouvu, Praha je přijatelná pro Berlín i Moskvu. Souvislosti jsou opravdu dechberoucí. Ovšem celé to odstartoval Obama poté, co se nepodařilo okrást Donalda Trumpa o jeho volební vítězství.

Benjamin Netanyahu v USA na zasedání AIPACu.
Přepočty hlasů buď vůbec nebyly soudy povoleny a ve Wisconsinu po přepočtu dokonce dostal Donald Trump více hlasů [6]. Nepovedlo se ani přemluvit volitele a ti před Vánoci potvrdili Trumpa jako vítěze. Takže globalistům a Obamovi nezůstaly v ruce žádné jiné karty, než karty s politikou spálené země. Globalisté pověřili Obamu, aby začal likvidovat moc a pozici USA ve světě ještě předtím, než opustí Bílý dům, aby začal pálit mosty a bourat americké a spolu s nimi izraelské pozice ve světě. Zároveň s tím, aby začal útočit na Rusko a vypovězením ruských diplomatů aby rozeštval Putina proti USA a proti Trumpovi. Vladimir Putin se ale nenechal nachytat a k odvetě proti USA nepřistoupil, dokonce pozval děti amerických diplomatů v Moskvě na jolku a připomněl, že on se bude bavit už jenom s novým prezidentem USA. A právě Donald Trump tento balónek dnes Putinovi s láskou vrátil, když zpochybnil obvinění z ruské úlohy v hacknutých serverech a když zopakoval, že chce mít s Ruskem jen skvělé vztahy.
Čekání na Trumpa


Izrael teď s napětím počítá dny a hodiny, než se stane Trump prezidentem 20. ledna. Globalisté do tohoto data budou finišovat a budou se snažit útočit proti Izraeli a Obama se bude snažit likvidovat USA zevnitř, protože to není jeho vlast a jeho domov, jak ukazují poslední důkazy. Barack Obama je keňský občan Barry Soetoro, už bez jakýchkoliv pochybností. Nemá vztah k zemi a lásku k vlasti, je typickým globalistou, který udělá, co je nutné, pokud mu k tomu dají globalisté příkaz. Chová se stejně k USA, jako se chová Angela Merkel k Německu. Čím hůře pro vlastní zemi, tím lépe pro globalisty. Barack Obama končí v pozici prezidenta USA a může za sebou nechat spálenou zemi, může oslabit moc USA a postavení Izraele. Z těchto kroků je patrné, že globalisté panikaří a chtějí narychlo, ještě než přijdou odchodem Obamy z funkce o kontrolu nad chodem USA, zlikvidovat a poškodit mocenské postavení USA, Ruska a Izraele společně a dohromady.
Nový Zéland hlasoval pro rezoluci 2334 v Radě bezpečnosti OSN a vysloužil si tím výhrůžky sankcemi od Izraele.

Pouze se tím potvrzují moje dřívější prognózy, že USA, Rusko a Izrael budou v budoucím rozdělení světa stát na společné straně světového mocenského hřiště. USA bude zajišťovat technologie a spotřebu, Rusko bude zajišťovat zdroje v lepším postavení, než nabízelo NWO a Izrael bude zajišťovat finance a kontrolu světových kapitálových trhů s důrazem na uchování dolaru pod kontrolou sionisty ovládaného FEDu. Číně má zůstat role laciné manufaktury, jako dosud. Turecku bude nabídnut ze strany Ruska vojenský mandát k blokaci Kurdů. Donald Trump hodí Kurdy přes palubu výměnou za podporu od Izraele a Ruska k blokaci Íránu a tím k ochraně Izraele.

 

Globalisté evakuují pozice v USA, Obama odpaluje nálože pod USA


Odchod globalistů z USA po dochodu Obamy je na spadnutí. Obama se chová v této chvíli jako vykonavatel vůle globalistů, kteří vědí, že už nemůžou situaci zvrátit a proto dali povel k evakuaci a k vyhození plavidla do povětří, aby se nedostalo do rukou nepříteli (Trumpovi a americkým národním elitám). Přesně takto to působí a není to daleko od pravdy. Donald Trump nebude jenom izolacionista, ale i ochránce Izraele a partner Ruska. Pro globalisty je něco takového naprosto nepřijatelné. Hrozí jim totiž upevnění světového sionismu, upevnění systému Pax Americana, upevnění petrodolaru a juandolaru [7] a především sblížení Moskvy a Washingtonu ke vzájemné spolupráci. Dá se proto očekávat, že do 20. ledna se dočkáme od Obamy, OSN a globalistů ještě dalších útoků proti Rusku, USA a Trumpovi.


OSN přesune své sídlo z USA do Evropy, je to jen otázka času.
- - -

Poznámka NR: po článku ještě následuje přání redakce AEN do Nového roku a informace o práci s novým redakčním hardwarem AEN.
- VK -
Šéfredaktor AE News

30 komentářů :

 1. Dost odvazna tvrzeni a takhle zhurta... ja jsem si doted myslel, ze globalisti a sionisti jsou z jednoho hnizda ...treba ten Wolfovitz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou žádná "tvrzení", to je jen "snůška" informací posbíraných na internetu , polopravd, přání, apod. Nepovedený článek ...

   Smazat
  2. 17:18 - ty chytrý, pověz nám, co je ta polopravda a napiš k tomu link na tu pravdu. Moc nám pomůžeš se lépe orientovat. Díky předem.

   Smazat
  3. 17:24 Bohužel, s tím vám nepomohu, je třeba "hledat" sám. Poslední odstavec článku "Odchod globalistů z USA ..." to je přímo "blábol".
   Kam by se chtěli "globalisté", představitelé systému Pax Americana, evakuovat - do Paříže nebo dokonce do Prahy ??

   Smazat
  4. Pro 17.47 ! Do Číny !!

   Smazat
  5. 17:47-metastázovanému nádoru nevadí částečné poškození "systému".

   Smazat
  6. 17:47, 18:01
   Zřejmě máte na mysli přenesení "finanční moci" z Londýna do Pekingu. To probíhá, ale naprostá většina "globalistů", o kterých se v článku píše, se toho zřejmě "neúčastní". A to se jim, pochopitelně, vůbec nelíbí.
   Nezapomínejte, vše souvisí, se vším ...

   Smazat
  7. 18:14- Jistě, pokud "finanční moc" uznala přesun nutný doufám, že zvládne i přesun vojenské moci bez války. Nevím, kteří globalisté jsou nebezpečnější-finanční nebo ti "neokonžští"v čele s Obamou.

   Smazat
  8. Chazar Wolfovič je trockista alias neokon. Čili sionista.

   Smazat
  9. 18:36 "Přesunu vojenské moci" jsme viditelně zřejmě svědky od chvíle, kdy se v roce 2014 objevily u syrského pobřeží ruské válečné lodě a na poslední chvíli zabránily opakování lybijské tragédie. Následující události (Ukrajina, Krym, apod.) to už zřejmě byla, ze strany vládních elit v USA A EU, jen snaha zvrátit nastupující změny v globální politice. Samozřejmě, nic ještě neskončilo ...

   Smazat
  10. 18:58-no právě, jsme na začátku. Mne, kromě míru bude zajímat, zda finanční moc převezme jinou globální měnu nebo se (finančníci) rozdělí na více regionů, případně vytvoří virtuální měnu. No, zajímá, nejsem "Rotčíld" kořínkem ani penězi.

   Smazat
 2. Jistě přáním všech rozumných lidí je, aby Izrael vrátil Palestině to, co ji ukradl. Aspoň toto heslo u nás stále ještě zní, byť paradoxně, neb nakradené nebylo okradeným vráceno, ale znovu ukradeno zloději. Možná, že i v Izraeli by si
  rádi heslo vykládali jako český klérus.
  Jinak mnohé zní jako zbožná přání Země, zmítané euroatlantickými zločinci. Kdo vlastně potřebuje válku? Žoldnéřské armády, vedoucí křižácká tažení proti muslimům? Globalisté, kteří si hrají se zemí jako fotbalisté? Posluha oligarchů, kteří ovládli bohatství Země a potřebují vyždímat pro svoje zvrhlé touhy i jim ze stolu odpadlé zbytky, po kterých vztahují ruku nejchudší a nejzbědovanější. Kdysi lidé donutili potentáty světa, aby přestaly vyhrožovat genocidou a dnes na to nemají sílu ani chuť? Ano, tu bojovou frontu za mír vedla inteligence, která
  dnes zkorumpovaná sedí za bukem v naději, že přežije masakry a pak nám zase sehraje divadlo na Letenské pláni s nějakými oligarchy vydržovanými pseudohumanistickými žvanily.
  Že by se OSN mělo stěhovat z N.Y? A rovnou do Evropy? Probůh, to by bylo z bláta do louže. Snad si bouchne do stolu více Čína a domluví se s Japonskem - vždyť tam je kulturní budoucnost lidstva - v Asii. V Evropě by se tak akorát mohlo dláždit politickými trafikanty! Nebo asfaltovat? Nevím, jsou často přetučnělí a na slunci by mohli tát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezvadně napsané! Skvělé! Logické a pravdivé.

   Smazat
  2. cina se nikdy s japonskem nedomluvi ,na tu domluvu japonci zmasakrovali prilis mnoho cinanu

   Smazat
  3. OSN UPLNE ZRUSIT A JE TO

   Smazat
 3. O OSN již delší dobu nemám dobré mínění. A i když přestěhování této organizace právě do Prahy vidím, jako příběh ze sféry snů a fantazie, orosil jsem se hrůzou jenom z té představy.
  Ať si tohle klubko zmijí vezme kdo chce, protože my máme vlastních sviní dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chazarů tu máme cca půl milionu, jako cikánů

   Smazat
 4. Snůška zcela nesmyslných hovadin hodná nicku autora "Vedoucí kolotoče".
  Je ale také možné, že se jedná klasický silvestrovský či novoroční veselý článek či parodii. V tom případě bych se omluvil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak snad máte nějaký relevantní protiargument - ne? Nebo chcete "snůšce zela nesmyslných hovadin" kontrovat Dvouvětným pošklebným výkřikem? To je docela slabota. Vykřikovat dokáže každý blb. Jak si chcete ověřit o co se jedná, abyste se mohl omluvit - a podělíte se pak s námi o své získané reálné poznatky?

   Smazat
  2. Jak obecne znamo "globaliste jsou vylucne bankeri velke corporace a multi bilionari To vi kazdy idiot a kazdy idiot vi kdo to je . Nekdo rika zidle nekdo ty kurvy a nekdo zide .Ti vyrobili od Reagana slabomyslneho ty vyrobny z proto i chudy american se ma lepe nezli bohatsi v Praze .Ja povazuji clanek stejne jako predchozi na zacatku diskuse za pitomost ktera nema hlavu ani patu . Na priklad v jistem platku Fulforda se blaboli o sestreleni kosmicke lode nad Floridou a nad Japonskem a spiklenecke kraviny jhodne 4b pomocne skoly.Dopiloval to zlocinec Clinton s esvou prostitutkoua dale jiste vsichni znaji jmena vsech zucastnenhych parasitu a prisluhovacu v USA a jind epo svete. Co bude dal se neda vubec odhadnout Trump jak vidno inklinuje opet k zidovi coz samozrejme zadne zmeny nenaznacuje ale jak znamo pod zidem vzdy slo vse velmi rychle do riti (zname z 50 tych let Salcman &spol

   Smazat
 5. OSN v Praze? Jenom to ne!!! Možná po 2. světové válce (když se vážně uvažovalo o evropské pobočce...vyhrála Vídeň), ale teď rozhodně ne.

  OdpovědětSmazat
 6. Článek je datovaný 2.1.17 a nezmiňuje se o odchodu Pan ki muna z funkce!

  OdpovědětSmazat
 7. OSN je třeba zlikvidovat,jako Společnost národů,
  dříve,než tak učiní válka.Místo OSN ustavit jinou
  světovou organizaci,která nebude,jako OSN dosud,
  vykonávat příkazy z USA.OSN je zprofanované dílo.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Science fiction pane Majevský -Jules Verne by z vás měl radost. Co je to ..."místo OSN ustanovit jinou světovou organizaci, která nebude vykonávat příkazy USA"... příslovečné určení ničeho? Kde chcete takovou organizaci vzít, a kdo by ji tvořil? Zatím je USA světový militantní hegemon, chobotnice, která má svoje chapadla naprosto všude, a všude, jak se ukazuje, obrovský podíl zárodečných buněk. Asi jako maligní melanom, když konečně odhalíte jeho místo, už má desítky metastáz, a veškerá obrana je marná. Svět - jakožto tělo - si nechal zhoubný maligní melanom rozlézt úplně všude, všude by se musely likvidovat řady metastáz, protože chirurgické odstranění samotného melanomu by bylo neúčinné - metastázy ničí tělo svého hostitele dál. Všechny loutkové vlády jsou metastázy, stejně jako obrovské hafo neziskovek, různých "bílých přileb" a podobně, agentů toho a onoho. Odejmete jeden orgán, ihned vyroste další.To je běh na velice dlouho trať a jak se píše v článku, dnešní zprofanovaní a zkorumpovaní inteligenti jsou zalezlí, protože mají v korytu pravidelně zajištěný žvanec. A hrdost, národní svébytnost a sounáležitost už nemá na tomhle světě nikdo, toto zásadní se korupčníkům podařilo ze všech lidí vykopat, a svět ideově sjednotit jako jednu velikánskou barevnou louku, kde je všechno národnostní úplně fuk. A jakýkoliv folklor je jen atrakce pro turisty. Všude McDonald, všude Cola, hamburgery, cheesburgery,bagety, pizza - za pár let už nebude k mání nikde nic jiného. I ty zbytky divochů v pralesích budou vděčně žvýkat z letadel shazované hamburgery -proč by plácali svoje placky, a lovili zvěř? Bez zapojení střední třídy, ještě nikdy nikde na světě žádná opravdu lidová snaha o převrat neuspěla. Takzvaná lůza neznamená vůbec nic, jsme cosi jako tažná domácí zvířata, po použití utratit.

   Smazat
 8. Globalisti stoja za Trumpom a nie za obamom otvorte očí , vo voľbách na prezidenta v USA prehrali štátne elity a klan Clintonovych. Globalisti vyhrali maju svojho prezidenta. Izrael je teraz velmi zdaniteľný vyjednava z vychodom aj západom. Obama je americký Gorbačov. Teraz je potrebne tu v europe zbaviť sa okovov klanu Clintonovych teraz mame na to vhodný čas aj možnosti. USA prejdu transformaciou ako CCCP. Teraz sa bude likvidovať spotrebný spôsob zivota, zacne to v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budete tak laskav a sdělíte nám jaké že to máme ty možnosti????

   Smazat
 9. Globalisté jsou ti, co usilují o globální světovládu (monopolaritu) jako např. klika kolem Wallstreetu a FEDu a ne ti,co globálně obchodují a usilují o multipolární svět (Čína, Rusko).
  Na článku je pravdivé asi jen tolik, že Izrael (respektive židovští banksteři) se snaží o finanční světovládu tzn. mimo jiné "zajišťovat finance a kontrolu světových kapitálových trhů s důrazem na zachování dolaru pod kontrolou sionisty ovládaného FEDu". A že"je Praha centrem světového židovstva". Doplnil bych středoevropským. Havloidní bordel s havlojdy je toho důkazem včetně vychcaného Vašíčka Klause a jeho party.

  OdpovědětSmazat
 10. Na me je to slozity
  Ale ze Obama dela z USA spalenou zemi prece o tom jsme se tu bavili my diskuteri uz pred mesicem

  OdpovědětSmazat
 11. "(...) Nemá vztah k zemi a lásku k vlasti, je typickým globalistou, který udělá, co je nutné, pokud mu k tomu dají globalisté příkaz." Jakoby autor nemluvil o Obamovi, ale právě o kosmopolitních židech. Jen si vzpomeňme na Werichův výrok "Doma jsem tam, kde si pověsím klobouk".

  OdpovědětSmazat
 12. > keňský občan Barry Soetoro

  To je ponekud zavadejici kombinace.

  Soetoro je jmeno jeho Indonezskeho otcima, ktery s Kenyou nema skoro zadnou souvislost, leda ze stejne jako Obamuv otec i matka byl take on agentem CIA, jenze v jine casti planety...

  Ohledne pomsty Izraele - rika se, ze zriceni TU154 s Alexandrovci ma na svedomi prave Izrael a snad francouzska lod nejakou elektronickou zbrani... Rozhodne to letadlo se roztrhlo uz ve vzduchu za velmi podivnych okolnosti: letadlo, ktere se zriti do more, neni rozprostrene na desitkach km ctverecnich a nedela predtim obraty o 180°...

  >17:06
  > ... ja jsem si doted myslel, ze globalisti a sionisti jsou z jednoho hnizda

  Sionisti jsou zide, kteri se chteji vratit na Sion do Izraele. Globaliste jsou ti ostatni... Takze sice jsou z jednoho hnizda, ale ruzne frakce...

  Viz treba diskuse zde:
  https://archive.4plebs.org/pol/thread/105114504
  > Globalists like Soros hate Israel because it is against multiculturalism, against degeneracy and because they love their people. What's wrong with supporting Israel as a containment state for jews?
  a pripadne i obrazek u prispevku 105122430 ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.