Reklama

neděle 1. ledna 2017

RFE: McCain a Graham hrozí sankcemi Putinovi osobně


1. 1. 2017     zdroj
V exkluzivním rozhovoru pro ukrajinský segment Svobodné Evropy vyzval republikánský senátor John McCain k zostření sankcí proti Moskvě v souvislosti s útoky hackerů, z nichž je obviňována. Jak bylo uvedeno, jeho kolega Lindsey Graham zase slíbil jménem amerického Kongresu uvalení sankcí proti "Putinovi osobně a jeho nejbližšímu okolí".Republikánský senátor John McCain v tomto rozhovoru prohlásil, že USA se nechystají uzavřít "faustovskou dohodu" s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Tak komentoval šuškandu o tom, že zvolený americký prezident Donald Trump by mohl zrušit sankce vůči Rusku, aby s ním zlepšil vztahy. Americký politik je přesvědčen o tom, že jakákoliv dohoda s Putinem "poškozuje stávající principy svobody a demokracie".

Republikánský senátor Lindsey Graham, který navštívil Kyjev společně s McCainem, zase Svobodné Evropě řekl, že americký Kongres se chystá přijmout v příštím roce proti Rusku ještě více sankcí, zaměřených zejména na odvětví energetiky a bankovnictví a také proti "Putinovi osobně a jeho nejbližšímu okolí".

Oba senátoři Svobodnou Evropu ujistili, že Kongres vydatně podporuje poskytnutí Ukrajině "smrtících obranných zbraní". Graham také slíbil, že Kongres bude blokovat případné Trampovo uznání Krymu součástí Ruska: "Samostatně to prezident nemůže udělat. A důvod, z něhož Kongres tento návrh zamítne, je prostý: podkopává to právní stát".

John McCain také požadoval přitvrzení působení proti Moskvě v souvislosti s útoky hackerů při prezidentských volbách, z nichž je Rusko obviňováno. "Můžeme sankce ještě přitvrdit - od zákazu vstupu země po uvedení jednotlivců a organizací, které byly zapleteny do kybernetických útoků. Můžeme schválit mnohem tvrdší opatření. Vždyť to byl i útok na Spojené státy americké a základy naší demokracie. Když se zničí volby, pak padne i demokracie", prohlásil senátor.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

64 komentářů :

 1. To si teda pomohou zoufalci. T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Týchto dvoch fasistickych blaznov by aici mali obesit na prvu lampu. Dovtedy pokoj nebude.

   Smazat
  2. ještě 19 dnů - vydržet než půjdou i s orangutanem do prd... (a tímto taky pozdravuju cenzory soudruha chovance - jen klid soudruzi, v seznamu nepohodlnejch mě už máte - takže jste nic nepropásli a o prémie z našich daní nepříjdete - to je psina - platíme si kokoty co nás šmírujou)

   Smazat
  3. 6:31 tohle jsou dve republikansky svine, mckein a ten druhej
   Ty s tim vybledlym upiremmRyane budou strasit i po inuguraci
   Jestli se ji teda dozijeme
   Mckein chce valku s Ruskem, ted i proto ze Rusove pry napadli elektrickou sit ve Vermontu
   Akorat ze k zadnemu ruskemu utoku na Vermont nedoslo
   Obama s jeho republikanskou svoloci muzou jeste odpalit rakety

   Smazat
  4. Němečtí, Italští a Japonští nacionalisté zdůvodňovali své agresivní politiky nedostatkem Lebensraum. Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt despotismu carů a zoufalé nevhodnosti komunistického systému, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi.
   Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi ruští emisaři a páté kolony fanaticky pracovali na „připojení“ k "táboru míru" či "ruskému světu", jak se různě v různých dobách nárokovaná Moskvou sféra vlivu nazývala. Poté co je zastavili Poláci u Varšavy, věnoval Stalin veškerou energii na postavení armády o velikosti, jakou svět dosud nepoznal aby Polsko zlikvidoval a k tomu začal budovat spojenectví s Německem. A to se mu vymstilo. Polsko společně s Hitlerem zničil, ale nacisté pak jeho armádu zničili a okupovali ty nejvýznamnější části ruského území. Rusko zachránili Britské a především Americké síly. Americký program půjčky a pronájmu umožnil Rusům pronásledovat ustupující Němce, když je nedostatek vybavení a hrozící americká invaze přinutily ke stažení z Ruska. Dobyli Berlín a Vídeň, když Americká letadla srovnala Německo se zemí. Když Američané zlomili Japonce, tak je Rusové mohli potichu bodnout do zad. Samozřejmě komunisté a jejich podporovatelé vášnivě tvrdí, že to bylo především Rusko, které porazilo nacismus a osvobodilo Evropu. Opomíjejí fakt, že hlavním důvodem, proč Němci nebyli schopni dobýt Moskvu, Leningrad a Stalingrad, byl nedostatek munice, paliva a letadel. Byla to spojenecká blokáda, která zamezila nacistům zásobovat své armády potřebným vybavením a vybudovat na okupovaných ruských územích dopravní systém, který by byl schopen přemísťovat vybavení na vzdálené frontové linie. Rozhodující bitvou války byla bitva o zásobovací cesty v Atlantiku. Velkými strategickými událostmi bylo dobytí Afriky a Sicílie a vítězství v Normandii. Měřeno gigantickými standardy této války byl Stalingrad jen taktickým úspěchem. V boji proti Italům a Japoncům byl příspěvek Ruska mizivý.
   Ovšem vítězná kořist šla pouze Rusku. Zatímco jiné národy netoužily po územním rozšíření, Rusko si hrabalo oběma rukama. Anektovalo pobaltské země, Bessarabii, Podkarpatskou Rus, část Finska, většinu Polska a velká území na Dálném Východě. Prohlásilo zbytek Polska, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Československo, Koreu a Čínu za sféru svého výlučného vlivu. V těchto zemích udržuje „přátelské“, tj. loutkové vlády. Nebýt opozice Spojených států a Velké Británie, tak by dnes vládlo celé kontinentální Evropě, kontinentální Asii a Severní Africe. Pouze Americké a Britské posádky v Německu blokují cestu Rusku k pobřeží Atlantiku. Nejsou to Rusové, tvrdí, kdo spřádá plány agrese, ale naopak úpadkové kapitalistické demokracie. Rusové si přejí ubránit jen svojí nezávislost. To je stará a osvědčená metoda ospravedlňování agrese. Rusko se mohlo cítit ohroženo Estonskem nebo Litvou asi tak stejně, jako Německo Lucemburskem a Dánskem. Základem této pohádky o sebeobraně je legenda o cordon sanitaire. Tvrdí se, že politická nezávislost malých států sousedících s Ruskem byla jen kapitalistická intrika, zaměřená na to, aby Evropské demokracie neinfikoval bacil komunismu. Z toho je vyvozováno, že tyto malé národy ztratily své právo na nezávislost. Rusko má nezadatelné právo požadovat, aby jeho sousedé – a také sousedé jeho sousedů – měli jen „přátelské“, tj. striktně proruské vlády. Co by se stalo se světem, kdyby všechny velké mocnosti vznášely podobné nároky?

   Smazat
  5. 16:22 zvanis trolle havlisticko pravdolaskovej

   Smazat
  6. 5:26 - pozor HorniDolní! Totiž vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
   Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později...

   Smazat
 2. Když lid volí po své vůli a ne po vůli vládnoucího gangu válečných zločinců, je ohrožena diktatura. Kain si plete události i pojmy. Dobytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento zločinec na konci roku navštívil fašisty na Ukrajině,kde od Porošenka dostal vyznamenání :řád svobody! Pak navštívil přední linii fašistických žoldáků,kteří terorizují obyvatele Doněcka a Luhanska. http://112.international/conflict-in-eastern-ukraine/poroshenko-and-mccain-arrived-at-command-post-in-shirokino-area-12650.Samozřejmě měl pořádnou smůlu,nebot fašistické komando vyrazilo přepadnout domobranu ale v noci vlezli do minového pole.Škoda ,že mezi nimi nebyli Cain,Porošenko a další zločinci.

   Smazat
  2. Putin by mel uz ted udelat poradek v Evrope

   Smazat
  3. "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti, jako je Rusko - neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmení!"
   (Karel Marx, New York Tribune 1856)

   "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Alexander Parvus, 1921)

   Smazat
  4. Evropa by na tom byla lepe pod Moskvou nez pod Brusli

   Smazat
  5. Lepší být s Moskvou,než s přistěhovalcemi.

   Smazat
  6. 10:47- lepší vyměnit přistěhovalce za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 3. McCain, Graham, apod. zřejmě věří, že změny probíhající v globální politice ustojí. Podobně tomu v historii věřil u nás např. Emanuel Moravec, a jiní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. moravec přece je václav...)))

   Smazat
  3. 6:09 co to zvanis? Jak si opovazujes obhajovat ci omlouvat hitlerovce.
   Moravec se zcela spravne odstrelil. Vem si z nej priklad, hitlerovce havlovce.
   Tebe by si meli podat obeti nemeckych hitlerovcu

   Smazat
  4. Redakce jaktoze nechavate 16:19 a 16:20 zde? Tim propagujete hitlerovskou propagandu! Tim ze tu nechavate tohodle hitlerovce zvanit.
   A Patton, tem muze byt rad ze ho nezavreli sami americani.

   Smazat
  5. Moskva by mela vladnout evrope, ne zasrani nemci

   Smazat
  6. Vsichni nemecni okupanti meli byt v povstani v 1945 postrileni, do jednoho

   Smazat
  7. 5:34 - pana generála si neber d svý rudý lahvý tlamy, komuši! Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš pravý osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“
   Němci svoje zločiny veřejně přiznávají už přes 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, protože jsou si vědomi zločinů svých předků. To, že Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Džugašviliho stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.
   A sám pan Ben Klassen napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit.

   Smazat
  8. 7:54 - Tyhle kecy jste navyklí poslouchat od různých těch davidů, falmerů a jiných oslizlých agentů židobolševismu, ale pravda je taková že do 8. května probíhalo tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda. Bohužel v konečném důsledku to takový velký rozdíl nebyl, protože několik let po válce vyšlo najevo, že v amerických zajateckých táborech našlo smrt přes milion německých vojáků.

   Smazat
  9. 5:36 -
   Chlastoslovanské barbarské Rusko s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních kotrbáckých čechomužiků, bude už brzy zničeno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu komunizmu. A tu blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ...

   Smazat
 4. Kua,že mu ti Vietnamci tenkrát,když byl v zajetí,mu do prdele nevrazili nějakej otrávenej bambus,byl by od toho debila z přesvědčení už dávno pokoj.
  Tady na něm je názorně vidět,že při řešení důležitých věcí se nedůslednosti a velkorysost ve vztahu k nepříteli hrubě nevyplácejí....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, buď vietnamští komunisti nebyli až takoví lidožrouti, nebo hošík dost všechno napráskal a spolupracoval. No, pokud Putinovi sankce vyhovují, tak ho asi úkoloval. Z toho věznění na něj toho musí mít dost.

   Smazat
  2. Ano, ano. Kde udělali vietnamští soudruzi chybu?

   Smazat
  3. 17:37 spis me mrzi ze komunisti nepopravili Havla

   Smazat
  4. No prinejmensim mu rozdrbali mozek, ze zacal udavat
   Je to nemocny clovek a nema byt v senatu

   Smazat
  5. Z McCaina mluvi spatne svedomi. Zrazoval jako krysa americke vojaky v zajeti a ted se to snazi kompenzovat.
   Sammozrejme ,takovyhle zalezitosti vzdy dohani k silenstvi...
   A neni sam..

   Smazat
  6. To je problem vsude v USA , vetsinou si zalozili karieru na antikomunismu a ted museli honem prehodit vyhybku /vyhodne pro zbrojni a jine korporace a ty zase neskrbli na odmenach/...V kongresu a v senatu uz jsou vsichni milionari...
   Americani jsou jako Pavlovi psi. Kdyz slysi komunismus/Putin/, kejvaji hlavama Spatne!! , a kdyz slysi USA, Dobre a zacnou slintat blahem...!
   I kdyz je mlati po hlavach vsim moznym...
   Vypada to,ze budou tak dlouho prohlubovat ty sankce az se dostanou na dno..
   Asi uz jsou uz ted blizko toho dna...
   A neni daleko doba , kdy se sankce budou vyhlasovat na ne...

   Smazat
 5. McCaine už od pohledů jsi samo zlo . Vaše válečná politika se vám jednou vymstí . Skončíš tam kde všichni fašisté .

  OdpovědětSmazat
 6. Mc Cain je psychopat.

  OdpovědětSmazat
 7. Cain, biblické jméno vraha. Tenhle Cain mu dělá čest. On si fakt myslí, že se ho Putin lekne? Na Rusko sankce neplatí. Jsou spíš výhodné. Rusko je natolik silné, že se může dívat na USA jako na smečku štěkajících ratlíků. Jsou k smíchu všichni ti Cainové a spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak ten se poved, asi celá rodinka je dost podařená - mají Kainovo znamení ve svém rodinném štítu. Kdo je Kain víme, kdo má být za Abela je otázka. Rus, nebo Evropa?

   Smazat
  2. 18:17 co je to za otazku
   Evropa uz neni

   Smazat
 8. Nprmální americkej militantní dobytek, co je bohužel na vlivných pozicích. Impotentní starci. Jejich politika desperátů a tendence amerických bohatců vzít si ve světě co se jim zachce, buď s pomocí peněz, nebo násilím - to mají američani v genech a to se hned tak nezmění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl
   Ale ukazuje to ze svine jsou vlevo i v pravo
   Pravolevy model uz nefunguje

   Smazat
 9. Uražená ješitnost, nebo zhacený investiční záměr? Při vědomí, že USA si přivlastňují monopol na rozesírání světa, může jít o uraženou ješitnost. Ale vzhledem k tomu, že nejedna americká firma měla s Ukrajinou rozsáhlé plány, může jít i o zkaženou investici.
  V každém případě, morálku bych v tom nehledal.

  OdpovědětSmazat
 10. Třeba letos zdechne, to hovado pindostánský. Je jasné, že nemohou uvalit embargo na nejvyššího představitele státu. To je jen výkřik do tmy. Vietnamci neudělali moc dobrou práci, když toho fanatika, který je vraždil, nechali na světě.Ale to bychom se zase nedozvěděli, že takový hovado vůbec může existovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejnou chybu udelal Husak s Havlem
   Havel popraven v 1987 by neskodil v 1989

   Smazat
 11. "Americký politik je přesvědčen o tom, že jakákoliv dohoda s Putinem "poškozuje stávající principy svobody a demokracie"".
  To je věcně taková pitomost, že to může prohlásit jen naprostý zoufalec. Na druhou stranu to jasně dokazuje, jak se "svoboda a demokracie" staly prázdnou frází, sloužící k obhajobě těch největších lumpáren. Stejně jako u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od toho tu mame havlotrola, ten tvrdi ze Cesko je demokraticka, bohata a svobodna zeme. Ha ha ha

   Smazat
 12. Oba jmenovaní senátoři jsou pičusové odtržení od reálného života.

  OdpovědětSmazat
 13. Vždy, když o něo jde, tak jde o konkretní věci. Ohání-li se někdo, že tak činí ve jménu něčeho (třeba demokracie)tak neví co vlastně chce. Tedy on to velmi dobře ví, ale nemůže to prohlásit přímo, protože by se na veřejnosti "ODEPSAL" jako člověk i jako politik!

  OdpovědětSmazat
 14. Nejsou ti američtí hajzlové nějak nemocni?Např.zlobou,nenávistí,neschopností,arogancí....?Nestačil by na ně náš osvědčený Chocholoušek?��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ano, Chocholoušek, svěrací kazajka a skotské studené střiky.....

   Smazat
  2. Chocholoušek má malou sanitu.

   Smazat
  3. Jsou v soku z vitezstvi Trumpa
   Chocholousek je na trumpofoby slabej
   Je treba kata Mydlare

   Smazat
 15. vypada jako idiot ,chova se jako idiot zpiva jako idiot blekoce jako idiot -kdo to je ? Kdo vi odpovi

  OdpovědětSmazat
 16. McCain se ve Vietnamu sám nechal zajmout,aby si
  zachránil p...ozadí.Jak je doma v bezpečí,je to
  hrdina.Vyhlašovat může co chce.Už se stává nepo-
  hodlným a tak se snaží zalíbit.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On byl sestrelen spolubojovnikem ze zadu a zajmut a hozen do diry .Kdo by to taky vydrzel -konstatoval Vladimir Vladimirovic- 5 let v dire

   Smazat
 17. 19:59 Eman. Moravec - český kolaborant za III. Řiše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Preslapnout si preslapnout si mudrc

   Smazat
 18. Mckein a to druhe hovno, velka ostuda Ameriky

  OdpovědětSmazat
 19. Ja diskutuju, ostani vicemene kazou

  OdpovědětSmazat
 20. celá amikovská politika je pošahanej Mek Kej/Měkej Kejn/.Na jiném vebu Kalous ušatý vypotil že ruští agenti tady u nás dělají nepořádek.Má pravdu a použiji Mluvu Kalouse ušatého.Ruští agenti zde dělají nepořádek a američtí agenti bordel a celá politická scéna v čele s tím ušatým Troubou jsou v Ř--I.Mimo vše - zahléd jsem v telce Kalouska hned z nového roku a zase se mě chce blít.Prosím vás nedělejte nám to!!!!!!!!!Je rok 2017 harampádí je potřeba uklidit,

  OdpovědětSmazat
 21. Chcípající kobyla vždy hodně kope

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.