Reklama

.

.

čtvrtek 19. ledna 2017

Russia Today (RT) začíná vysílat v televizní síti OSN


19. 1. 2017   zdroj
Od roku 2017 bude RT vysílat v interní informační síti v sídle Organizace spojených národů v New Yorku. Slavnostního ceremoniálu předání dohody o vysílání televizního kanálu se v budově organizace zúčastnili generální ředitel RT Alexej Nikolov a zástupkyně generálního tajemníka OSN Cristina Gallach. RT vysílal událost z New Yorku v přímém přenosu.


Stálý zástupce Ruska při OSN Vitalij Čurkin, když hovořil o vysílání kanálu, konstatoval, že zkratka RT není ve světě o nic méně známá než název OSN.

Cristina Gallach se k připojení RT také vyjádřila kladně.

"Vysílání vnitřní sítě OSN sledují pracovníci OSN, delegáti a pozvaní oficiální hosté. Působí v ní již mnohé přední kanály na světě a dnes jsme rádi, že můžeme přivítat dalšího člena naší sítě", řekla.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

16 komentářů :

 1. RT Sleduji již pár let a vřele doporučuji KAŽDÉMU, komu to umožní jeho kabelovka a angličtina;)

  Informace "o nás" o "západu" ihned a pravdivě ;)

  O Rusku pochopitelně lépe než je skutečnost, ale žádná 100% proruska propaganda se tam taky nekoná a ani nemůže, nikdo by ste na prvoplanově a "stupidně" proruský kanál dlouhodobě NEDÍVAL;)

  Úspěch "Ruské propagandy" není založen na "lhaní o Rusku", ale na šíření BOLESTIVÉ PRAVDY O NÁS, O "ZÁPADU" :(

  Jo a mimochodem, pokud jste si toho ještě nevšimli ;)

  VOLÍM, SPD TOMIO OKAMURA ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja take sleduji RT leta na internetu i na cablu ale neni to co by jsem chtel videt . Francouzska 24 je obdobna ale zase porad vysilaji pocasi aby vyplnily cas a tak kazda station ma chyby sve BBc je sponsorovana vladou a dle toho to vypada ,lzidolzi . Je to jako tady na chatu kazdy ma pravdu kdo ma do prdele diru a tak maji pravdu vsichni Heil

   Vymazat
  2. Potom ti neostava len sledovat zapadnu CT1,to je mozno to , co chces vidiet a zatial sa len hladas !hi..

   Vymazat
  3. A ještě lepší je sledovat Rossija 24. Je to v ruském originále a není problém porozumět. Skvělé zpravodajství a dokumenty.
   http://live.russia.tv/index/index/channel_id/3

   Vymazat
  4. pozor soudruzi z facebooku zablokovali RT přímé přenosy po dobu inaugurace Trumpa - počítám že se při inauguraci strhne pěkná mela - asi si ve fašinktonu daj pěkně po papule https://cz.sputniknews.com/svet/201701194556051-facebook-rt-publikovat-multimedialni-informace/

   Vymazat
 2. Kratce stoji za backoru jako hlavni postava je tam zid z Halice ,Schulc Hartmann a a dalsi borci ,chybi snad jen Sharpton cerne hovado ale to asi bud etake napraveno

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za tip. Díky tomuto článku a předchozím komentářům jsem se připojil přes internet. Je to skutečně zajímavé.

  OdpovědětVymazat
 4. Okamžitě nahlásit ministryni pravdy Romancevové. OSN si nevědomky nechává vymývat hlavy Ruskou propagandou.

  OdpovědětVymazat
 5. Mogul hybridních válek Soros měl už dávno stát před mezinárodním tribunálem pro válečné zločiny:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Paraziti-Neziskovky-jsou-teroristicke-organizace-v-rouse-berancim-Chteji-rozvratit-demokracii-Zavrit-za-vlastizradu-Toto-nam-politici-rekli-o-sponzorovi-vsech-slunickaru-471758

  OdpovědětVymazat
 6. Co na to Džajkob Džanda a jeho panoptikum zvané Evropské honoty spolu s jeho "výzkumníky"? Vdyť RT je jasná prokremelská propaganda, dokonce uváděná ve skvělé, neocenitelné analýze vynikajících, vyspělých a renomovaných "výzkumníků" jeho projektu "Kremlin Watch"!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud chcete být aktivním řiťolezcem, není lepší obousměrné průpravy než má Janda. Pak již jen zbývá položit si otázku. V čem tedy vlastně spočívají evropské hodnoty, Evropských hodnot. Že by šlo o zájmové sdružení 4% s následným lobbingem a nasátím na cecek státních a evropských dotací? V tom případě je třeba tuto marginální partičku odeslat do správných mezí. Tedy opět do prdele.

   Vymazat
 7. Ať si to v sídle OSN užijou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:05 žejó.Informace,že každý čtvrtý občan RF trpí psychickou poruchou v OSN ví dlouho i bez RT K pobavení snad jen zaručeně pravdivé zprávy Kisjelova a Zacharovové.

   Vymazat