Reklama

pátek 6. ledna 2017

Samantha Power spojila úlohu USA v OSN se zájmy země


6. 1. 2017     zdroj
Ztráta vedoucí role USA v organizaci povede podle jejího názoru k problémům v souvislosti se zájmy USA, včetně národní bezpečnosti. V případě, že USA ztratí svou vůdčí roli v OSN, bude to mít negativní vliv na jejich zájmy, včetně národních bezpečnostních zájmů, domnívá se velvyslankyně USA při světové organizaci, Samantha Power.


"Ostatní národy nás budou následovat, když zůstaneme vůdci; bez našeho vedení bude mít vakuum na světové scéně za následek velké problémy pro americké zájmy", napsala v poselství na rozloučenou, jelikož opouští post americké velvyslankyně při OSN.

Power poznamenala, že vedoucí úloha USA v OSN je nutná pro zadržování jaderných ambicí Severní Koreje, urovnání syrského konfliktu, normalizaci situace v jižním Súdánu, Libyi a také čelení Rusku.

"Vzhledem k tomu, jak Rusko nadále ohrožuje naše spojence a snaží se zasahovat do politického systému v Evropě a mimo ni, musíme demonstrovat rozsáhlé odsouzení těchto akcí na fóru OSN", napsala diplomatka.

Power také zdůraznila důležitost dodržování dohody o íránském atomu, proti níž vystupuje zvolený prezident Donald Trump.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

50 komentářů :

 1. Samantha Power předvádí žvásty, učebnicově typické pro všechny psychopaty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zradila Císaře Pána!

   Smazat
  2. Baba pěkně vostrá ty voe! Nebojí se Putlera nic! Nezačnem jí říkat Americká Karkulka?:)

   Smazat
  3. 0:06 - to Natálka z Krymu nezradila! Je daleko hezčí a chytřejší než Samantha! Tu na 1 minutě a 33 sekundách objasnila, proč se bude muset Putler poroučet! -
   https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   Smazat
  4. 9:58 - no jo - je to tak! Ta zatracená "bumága" jedna! To má ale KáGeBáckej ratlik smůlu ... co si počne?

   Smazat
  5. 10:24 - no a Waltzmann to samý voe! Se budou hošani muset poroučet! I henten kokot z Minska co si hraje na hokejistu, jak se mu nadává .. a ten pašík šikmookej z Astany lautr to samý! Všichni voe! Jupíííí! Ať žije Divotvorný stařec a Máťuška! Smrt judomasonam!

   Smazat
  6. 10:29 - třeba je vynese v zubech sám kozák Babaj! - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Smazat
  7. Co to leze na diskuze k NR - tohleto shora mají být diskuze k článku? Nebo se lidi mění na opice? Nemá to smysl, hlavu, ani patu - hlavně že se žvaní -každý příspěvek - jedna pologramotná, nesmyslná, vulgární věta. Kde se tady vzali tihle voové? Uteklo to všechno z novinek? Tak to je paráda.

   Smazat
  8. 15:09 - tak ty neznáješ pa rúsky? No počkej, to ti Ivánek Davydů dá! To si nemůžeš ani poslechnout kozáka Babaje v originále, co? Chudáčku ...

   Smazat
  9. Magore 15.29 - už aby ti přišly sociální dávky. Budeš mít na svoje nepostradatelný prášky, pěkně se tím denně naláduješ, a přestaneš lézt na diskuze na NR s normálníma, dospělýma lidma. Ty nejsi ani jedno, ani druhé. Obyčejnej magor s absťákem, tak se producíruješ na diskuzích se svejma ubohostma a pitomostma, urážkama, sprostotama, a oplzlejma nadávkama. Máš úroveň psího lejna na ulici.

   Smazat
  10. To jsme odhadli správně. Exhibující prázdnej šašek. Jen jestli najdeš ty své blbečky dřív, než tě někdo trhne mezi dveřma jako prašivýho kocoura.

   Smazat
  11. Mě totiž bez cíga nechutná chlast! A celejch vosm roků co nekouřím tak ani nechlastám! Dřív to bejvávaly tahy - až dorána! A devadesátky - tak ty bejvaly divoký! Já volil Sládka a jedno jsem u nás U Jelena komoušoj starýmu rozflákal lahváče vo makovici! Chycht! Von to byl prej dědy žák! Děda byl starej předválečnej socdemák a učil po válce v pohraničí a pak se stal ředitelem školy. A já u výčepu, viď, v ruce noviny Republika a hajluju. No aten kryl ještě s jedním komušem eděli vedle výčepu aprej ať nedělám vostudu dědoj! Dobytek! A já že je rudej čurák! A von se zved - hele - chlap jak hora! A šel po mě a ať prej opustím výčep ty vole! A šel mi po krku! Já uhnul a a mnou stály narvaný basy s lahvoušema - já jeden zvrchu popad a prásk! Vo makovici Komouš zůstal stát jak zkoprnělej:)))))))))))))))) Pak se tam spustila mela - kámoši od Republikánu přiběhli zezadu ze sálu a nastala mela! Já bežel do kuchyně a popad zabiják kterým Mylda - číšník krájíval tláču a ten se na mě vrh a s druhým pinglem mě drželi, abych nemoh zpátky do výčepu s tou kudlou ruce:)))))))))) No dopadlo to dobře. Nepustili mě. Jen ten komanč se tam přiřítil a zas šel po mě a jak mě chlapi tiskli k pultu, tak já skrčil obě nohy k sobě a vší silou vykop tomu čůrákoj do tlamY!:) Ani nevím jak dopad:)))

   Smazat
  12. oprava: ten krypl - ne kryl:)))

   Smazat
  13. Tohle byly mý ideály! S tím jsem na Novinkách zase nasíral a do běla točil Ódeesáky! - http://gci-icg.org/czech/teze_diktaturou_proletariatu.htm

   Měl jsem nick pietrosso.pietrosso!

   Smazat
 2. Když si význam tvrzení těchto politiků otáčím právě naopak, přibližuji se nejvíc k pravdě. Nechápu, proč oni vše stále víc a víc, a dnes již většinou na 100%, otáčejí o 180 stupňů proti skutečnosti.
  Ve článku výše tom snad nevyhovuje jen poslední věta.
  Takže by se vše náramně zjednodušilo, kdyby se to otočené na správný význam už překládalo do češtiny.
  Co vy na to paní Grulichová? Díky, Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Coze je spatne na posledni vete?

   Smazat
  2. Já jsem se to ani nepokoušel otáčet, je to jasný i bez toho. Každej vyčuranej dacan by chtěl na věky zůstat vůdcem, když už se tam jednou prolhal. Ale to je fyzikálně vyloučený, tak ať radši táhnou co nejdřív.

   Smazat
 3. Zoufalství válečných štváčů nezná mezi, přišli s dalším obviněním
  6.1.17

  Česká republika:
  Kampaň, která měla ovlivnit loňské prezidentské volby v USA, nařídil ruský prezident Vladimir Putin. Jejím cílem bylo podkopat demokratický proces v zemi a pošpinit demokratickou kandidátku na prezidenta Hillary Clintonovou. To je závěr amerických tajných služeb ve zprávě o ruském vměšování do prezidentských voleb, jejíž odtajněnou část v pátek zveřejnily, píše jindy umírněnější web novinky.cz.
  A co na to naše nové ministerstvo pravdy? Mlčí. Stejně jako náš morální a mravní kompas - pornoherec Janda.
  Stupňovaná, až hysterická lež ukazuje míru frustrace amerických válečných štváčů. Ale nejnebezpečnější na tom je, že čím nehoráznější lež, tím větší šance, že bude přijata. Nepodceňujme je, mají na kahánku a vědí to. Může je zachránit už jen zoufalý čin. A jsou ochotni vzít s sebou celý svět.
  Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/425710-putin-naridil-ovliv...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zpráva CIA, NSA a FBI:

   https://www.dni.gov/files/documents/ICA_2017_01.pdf

   Smazat
  2. Obamovci maji 10 dni na zahajeni obecne, nuklearni valky proti Rusku
   Mozna tuto sanci vyuziji
   Trol ji zrejme neprezije
   Ale zase neuspini bic

   Smazat
 4. Pro americké zájmy:-D
  To je ukázka vyklované palice.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak slepka vypada, jak slepka mysli, jak slepka kona.... jak slepka chcipne...

  OdpovědětSmazat
 6. To je paranoia křížená narcizmem. Jeden můj celoživotní přítel mi na vánoce 98 řekl "TAK A TEĎ STOJÍ AURORA NA MISISIPI. Řídící struktůra světa pochopila, že neni udržitelné aby 5% obyvatel světa spotřebovávalo 40% světových zdrojů, že by mohlo brzy dojít i na ně a že s tím musí něco udělat. Nevím co stím uděláme mi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi nic, cesi jsou onuce
   Kazdy cech pod havlorezimem odvadi zapadnimu panstvu 50000 rocne
   Pak se cesi divi ze polovina cechu je pod hranici chudoby
   A ze je nesvoboda
   Ze ceska policie a tezkoodenci biji ceske zoufale lidi
   Cesi misto aby defenestrovali vlastizradnou vladu tak havluji

   Smazat
 7. Americkým neocons nejde o nic jiného, než o zisky a ktomu přispůsobují všechno.Nejlépe je terorisovat celý svět. Nejde jim ani o vlastní obyvatele. Aby mohli vyvraždit Iránce, tak klidně způdobily zničení WTO speciálním týmem 11 září 2001.

  OdpovědětSmazat
 8. USA je mrcina na začátku posledního tažení, leč v tomto rozpoložení je nejnebezpečnější. Obávám se, že loutkovodiči chtějí udržet svůj svět za každou cenu, anebo....? Inferno po kterém už nemusí být nic. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA pokud by se spojilo s Ruskem by bylo ok
   Zato evropske paraziticke zeme vcetne ceska je treba usmernit
   Putin by mel dat evropu do cajku

   Smazat
 9. Pane Binar jste skutečně znalec a intelektuálně na výší určitě by jste se měl zajímat o práci u Jandy. Kdybych se měl sejít s takovým k.....m tak se snad zavraždím. Určitě nejste zbabělec ale obyčejný s..č.

  OdpovědětSmazat
 10. Po přečtení těch pokryteckých blábolů, by člověk řekl, že ta Powerová snad žije na drogách nebo jí už vůbec nevadí, co si o ní kdo soudný pomyslí.
  Jsou to USA, kdo svou křečovitou snahou o udržení světové hegemonie ohrožují ty ostatní a kdo se snaží si je udržet v podřízeném postavení vazalů nebo do tohoto postavení dostat i ty, které (zatím) vzdorují.
  A při tom neváhají používat sílu, hrubě porušovat mezinárodní právo, nezastaví se před žádnou špinavostí, i statisíce či miliony lidských obětí je nechávají v klidu. Jen když to vyhovuje jejich světovládným ambicím.
  Kdepak, že Rusko! To USA jsou tím největším nebezpečím pro lidstvo, milá Lízo, Lízo tupá (vlastně Samantho!).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do vasalstvi cesi vlezli sami prulezem Havlovy prdele
   Samanta je politicka mrtvola, smrdi siroko daleko
   Ma 10 dni na rozpoutani valky s Ruskem
   Putin by mel vladnout evrope a srovnat ji do lati
   Jandy zavrit, troly taky
   Navrat nezadouci

   Smazat
 11. Doktore, myslím Ivana Davida, měl byste začít mazat idiotské příspěvky o Putlerech a podobné, slušným čtenářům kteří sem chodí získat nové informace to jen kazí náladu a vede to k vulgárním reakcím dalších čtenářů. Vyvolat negativní emoci v slušných čtenářích je přesně to, co trollové placení odcházejícím Šapitó chtějí. Prosím nenechte je dělat svou práci a mažte je. Děkuji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: popíjejících

   Smazat
  2. S tím naprosto souhlasím. Tito diskutující jsou nudící se zmrdi, jimž vůbec nejde o projevení názoru. Píší sem sprostoty, vulgarizmy, urážky a nadávky - mocí mermo se snaží, aby se diskuze k NR propadly, jako se propadly diskuze k novinkám. Ztrácí to úroveň -divím se, že to redakce neodstraňuje, jak deklarujou svůj web. Nikdo tady nestojí o to, být urážen drzými hajzlíky.

   Smazat
  3. Já taky! To by bylo aby horda komoušských negramotů nadávala lejnolhavárnikům osobnostem které popíjejí pětihvězdičkový koňáček z dob Druhýho císařství a podepsaný de Gólem a současně do nebes vynášeli mužickou lůzu ze Sibíře co nerozezná ani pěnu do koupele od samohonky!:)))

   Smazat
  4. oprava: do lenolahvárniků

   Smazat
  5. Jsi ubohá,sprostá svině 15.31, 15.33 - diskuze k NR schválně kazíš těma zmrdovinama, a divím se, proč ti redakce trpí tyhle sprostý exhibice. Ubohej hajzle - kdy tady napíšeš, jak si chčiješ doma do tepláků, co píšeš všude možně - nějak jsi to vynechal, nebo jsi to zapomněl napsat? Snažíš se, aby se slušní lidé diskuzím k NR začali vyhýbat, jako nevleze žádný host do hospody, kde je na zemi nablito.A ty se staráš, aby tady bylo denně nablito, a pro slušné lidi aby byly diskuze nepřijatelné. A nejvíc tě sere, když tě ostatní úplně ignorujou jako mrtvolu, což jsi - shnilá a prolezlá červama, i se svým dědictvím a sociálníma dávkama. Ty by ti měli přestat posílat -mrtvoly žádné dávky nepotřebujou. Neustále se vracíš k článkům se svejma zmrdovinama, jestli náhodou na to někdo nezareagoval, abys mu mohl hned psát ty svoje ubohý, sprostý a pořád stejný nadávky. Ubožáku - nemáš ani dost fantazie, abys psal jiný sprostý nadávky. Tak sis taky vyčíhal můj příspěvek, abys napsal hned dvě ubohý zmrdoviny pod sebe. Ale faktem zůstává, jestli redakce nebude odstraňovat z diskuzí tvoje zvratky, zůstaneš na diskuzích sám - co potom? Polezeš zase jinam - mezi jiné lidi?

   Smazat
  6. 16:03 - né, todlencto říkával za mlada můj kámoš! Byli jsme taková parta vekslošů - esi viděl Bony a klid - tak něco podobnýho, ale v menším (taky nejsem z Prahy, že?). Vždycky jsme přišli na Baštu a už se tam tlačily dav y a my se prodrali ke vchodu a Franta - vyhazovač - ta co kdo bude topit"! A dav řval - co je to, jak to že maj protekci! A Vojta - ten kámoš se otočil a tomu stromkoj co to křičel řek: "Mladej, kam já se chodím v teplákách vychcat tam tebe vůbec nepustěj!":))))))))))))

   No a vy ste něco podobnýho vy komoušsi! Vy ste takový ty rachitický socky ubohý - jak jsem vám říkávali tehdy - "lopaty":)))

   Smazat
  7. A vo mu zábavu neměj péči, já se dycynky ňák pobavym - rudejch volů kolem furt dost,když už jsme je nepověsili v tom 89:) Aspoň v nečem jste užiteční jako kašpárci do zahrádky nebo jak to Vojta vožralej řvával v tramvaji na socky - já si vás tu všecky můžu koupit jako trpajzliky:))))

   Smazat
 12. UZ JDU DO PRDELE SAMANTO "Fuck the Europeans"
  A vem sebou obamu
  A OSN, NATO A EU
  Ty ostudo
  USA a Rusko by se meli skamaradit, rozdelit si sfery vlivu, Rusko by melo prevzit veleni nad celou Evropou
  A rusofoby zavrit do dolu, Stetinu kocaba a kalouska atd
  A i naseho trola, toho denne bicovat

  OdpovědětSmazat
 13. Politicke mrtvoly a zombice furt strasi
  Jeste 10 dni
  Pak ostry kul do srdce

  OdpovědětSmazat
 14. Je to opravdu tristní. Svět si už i v tom OSN dělá pomalu co chce. Vedoucí úlohu strany, co to říkám, USA, už nikdo nechce respektovat. Přitom nositel Nobelovy ceny míru se ve světě snažil upevnit mírovou pozici USA. Jen v roce 2016 shodily USA v sedmi zemích celkem 26 171 bombu, 12 192 z nich svrhly USA v Sýrii, 12 095 v Iráku, 1 337 v Afghánistánu, 496 v Libyi, 34 v Jemenu, 12 v Somálsku a tři v Pákistánu. A veškerá mírutvorná snaha je pryč. Nikdo již USA pomalu nechce respektovat. I ten filipínský prezident si už dělá co chce, natož syrský prezident Asad. To je ale vděčnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZA KOMUNISTICKYCH VLAD BYLO LIP

   Smazat
  2. Udavačům a fízlům jistě! Takový Honzyk Zemanů bych moh jistě vyprávět hehe ... nebo Źitný s Kalinou! Než na ně udeřil Daneš a ... Spravedlnost! - https://www.youtube.com/watch?v=KDtdkOh1v5k

   Smazat
  3. To si jenom myslíš. Udavačům a fízlům se daří úplně nejlíp zrovna teď. Co je to Honzyk Zemanů, Žitný s Kalinou nebo Daneš? To jsou zelení mužíčkové, kteří tě pronásledujou ve snech, když nemáš svoji pravidelnou dávku prášků? Možná tě začnou i prohánět,a ve snaze jim utéci, vyskočíš z vokna. Doufám, že bydlíš alespoň v pátém patře nad chodníkem, aby byla sichrovka, že ti praskne lebka a na chodník vyteče tvůj chorej mozek.

   Smazat
  4. Kdepak,můj vzor je Nadporučík Bláha, Arnie Hackel nebo sturmbanführer Mestre! A Daneš do jedný party se Zemanem? No to si se zbláznil! Víš snad co řek Zemanovi při výslechu na nabídku přátelství, ne? "Jsem svobodná myslící bytost! Já se nikdy nemůžu spřátelit s policajtem!".

   Smazat
  5. "Tak už dost! To by snad stačilo Daneši! Sedněte si - okamžitě!" začal vyskakovat Honzyk Zemanů jak rudej čertík z krabičky! Přesně jak vy komouškové tuná! Chycht!

   Smazat
 15. jednoducho - strach z účtovania - tak ako kedysi ÚV - prežiť bez úhony, to je celé, nevďak vládne svetom, a tak sa snažili -

  OdpovědětSmazat
 16. Většina příspěvků je naprosto mimo dění.K tomu,
  co popisuje článek,se vyjadřuje málokdo.Kromě
  toho ta nána má pravdu.Ten korejský hajzl,který
  vedl OSN dělal to,co dostal nařízeno od USA.Až
  teď,ke konci své"vlády",se dokázal asi dvakrát
  ozvat proti USA.Takže má Samantha Pozér pravdu
  o upadajícím vlivu USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 17. Svět samozřejmě neohrožují severokorejské jaderné "zbraně", ale jaderný potenciál USA a jeho totálně neodpovědného vedení. Dobyvatelské choutky USA nemají konce, zřejmě by USA bez toho přestaly existovat. Jedinou hrozbou pro Svět a lidstvo je Pentagon, Bílý dům, Wall Street, CIA, CIC atd. Ta hrozba lidstvu je tak velká, že se lidé třesou strachy. Kdepak nacismus, to byla procházka růžovým sadem!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.