Reklama

pondělí 2. ledna 2017

Sevastopol si na Nový rok dopřál V. Putina hned 2x!

Alena Bardovskaja

2. 1. 2017, Alena Bardovskaja - video, Petr Ďoubalík - titulky a doplnění, novoroční projev V. Putina


V krymském Sevastopolu bylo letos na Nový rok snad ještě veseleji než obvykle. Na náměstí byly dvě velkoplošné obrazovky, ze kterých těsně před půlnocí pronesl V. Putin pozdrav. Pořadatelé to měli pojištěné, pro případ, že by živý přenos selhal, pustili projev ze záznamu (RF je rozložena na 9 časových pásmech a slaví se tedy "na pokračování", jak kam půlnoc přichází). Chybkou se ale podařilo, že na jedné obrazovce nastal Nový rok o minutu dříve. S úsměvem to, jako vždy, zaznamenala "naše zpravodajka" Alenka.Video nese název:
Omyl na náměstí, 2x Putin, jak Sevastopol Nový rok slaví
Pod video přidávám odkaz na původní Putinův projev s českými titulky.
S takovou náladou, s jakou Alena vše natáčí, možná i život tak vnímá, v libovolném místě a v každém počasí (atmosféře) bude svátek! Od její pozitivnosti, nehledě na nic, chtělo by se, ano "Jak by se chtělo alespoň jednou, třeba dnes udělat něco někomu překrásného!" Děkuji, Aleno, za výbornou náladu! (Roman Sergejev, z komentářů pod videem na YouTube)

Původní Putinův pozdrav do nového roku 2017 s českými titulky je zde

3 komentáře :

 1. Děkuji Ďoubalíčku,pokaždé mě potěší, že máš důkazy, že přes všechna strašení a výlevy špíny a nenávisti proti ruském lidu podáš neoddiskutovatelné argumenty.Trolové se svíjejí ve svém hnisu a plivou.
  Stela

  OdpovědětSmazat
 2. Nevážení diskutující, smiřte se s tím, že komentáře, které nejsou k tématu, budu mazat (nyní smazány 4 komentáře). Píšu to také proto, abyste se hloupě nedohadovali, kdo to maže.

  OdpovědětSmazat
 3. Krym je svobodný . V Kyjevě se pochoduje s pochodněmi a banderou .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.