Reklama

.

.

neděle 15. ledna 2017

Sexuální vydírání Trumpa, nový směr v honu na čarodějnice


Finian Cunnigham
15.1.2017 InformationClearingHouse a Zvědavec

Puč amerického hlubokého státu proti zvolenému prezidentovi Trumpovi nabral nových obrátek s výronem oplzlostí, že ruští agenti mají „výbušný“ vydírací materiál na tohoto miliardáře. Jak ruská vláda, tak Trump tato tvrzení odmítli jako „podvodné zprávy“. A bystrým pozorovatelům je jasné, že Rusko a Trump s největší pravděpodobností říkají pravdu.


To, co je zde v běhu, jsou klasické „špinavé triky“ s cílem očernit nového prezidenta a zastrašit ho, aby se držel politiky nevolených mocných vládců USA – hlubokého státu.

Oznámené zapojení operativců britské tajné služby je rovněž známkou „psychologické operace“, vzhledem k tomu, že jde z minulosti o mistry podvrhů a pomluv.

Elity výslovně chtějí, aby Trump kapituloval ne svou skepsi ohledně tvrzení jejich „rozvědky“, že Rusko v listopadu ovlivnilo americké prezidentské volby. Pokud se Trump nepodvolí, pak jej bude možné odvolat jako „zahraničního agenta“, nebo mu zničit pověst.

Nebo ještě hůř, bude odstraněn v rámci „výkonné akce“, kde má CIA dlouhou neslavnou tradici u mnoha dalších politických vůdců, kteří stáli v cestě hlubokému státu. John F. Kennedy v r. 1963 ukazuje, že být americkým občanem neznamená mít nějakou ochranu.

Výmluvným je, že anonymní američtí představitelé, citující anonymní agenty tajných služeb, nechávají jako sítem uniknout do spolehlivě vnímavých korporátních médií „neověřené zprávy“, že ruští špioni mají „kompromitující“ osobní informace o Trumpovi. Tato tvrzení o údajném Trumpově „perverzním chování“ jsou tak chabá, že zde nestojí ani za zopakování. Ale je důležité poznamenat, že americká média poskytují těmto „nepodloženým zprávám“ o sexuálních dobrodružstvích v moskevském hotelu široký prostor, aniž by se je nějak pokoušela ověřit. Tvrzení amerických tajných služeb rovněž široce kolovala i mezi vrcholovými zákonodárci v kongresu. To vše naznačuje záměrnou koordinovanou kampaň s cílem zaneřádit informační prostor. V krátkosti - očernit Trumpa.

Máme zde spoustu inverzní projekce. Americké tajné služby dovozují, že ruské státní síly mají v úmyslu „donutit“ Trumpa k činům vydíráním, až se formálně stane po své inauguraci 20. ledna prezidentem. Toto „donucení“ má být dle tvrzení možné proto, že Rusové shromáždili vysoce kompromitující informace na Trumpa, když ten údajně přebýval v Ritz Carlton v Moskvě v r. 2013.

Realitou je, že to nejsou ruské tajné služby, kdo se snaží ho „donutit“, ale americké špionážní agentury hlubokého státu – především CIA. Americké tajné služby také tvrdí, že údajné ruské vydírání je součástí pětiletého komplotu Kremlu připravit Trumpa na funkci prezidenta, jehož součástí byla i lukrativní finanční nabídka Trumpovi. Tvrdí se rovněž, že ruští státní agenti komunikovali s Trumpovým volebním týmem. Dobrá, dost již bylo amatérských fantastických báchorek. Hrozí nám, že uděláme práci za CIA, když budeme tyto nesmysly uvádět.

Nicméně trochu se do toho ponořit musíme, abychom si uvědomili mechanismus, v rámci kterého se tyto špinavé operace vyvíjí.

Během volební kampaně hluboký stát upřednostňoval Hillary Clintonovou, kvůli jejím válkychtivým postojům, mimo jiné, vůči ruskému vůdci Vladimiru Putinovi. Trump byl běžně v korporátních médiích pomlouván jako „ruská loutka“, kvůli svým nesouhlasným názorům vyjadřujícím přání obnovit přátelské vztahy s Moskvou. Ke zděšení a překvapení hlubokého státu Trump volby 8. listopadu vyhrál. Tehdy byla zahájena kontra operace. Od té doby se hluboký stát a jeho političtí operativci v Obamově vládě a kongresu, za koordinace s aktivy v médiích, zuřivě pokouší zdiskreditovat Trumpův mandát neúnavnými tvrzeními, že Rusko ovlivnilo americké volby ve prospěch Trumpa a neprospěch Clintonové. Rusové to udělali, jak se tvrdí, tak, že uveřejnili poškozující informace o napojení Clintonové na Wall Street a komploty s cílem změny režimů na Středním východě.

Šokujícím je fakt, že informace o Clintonové jsou autentické a usvědčují ji z korupce a zločinnosti. Ale americká politická elita tento aspekt pohodlně ignoruje a místo toho vede hon na čarodějnice proti údajnému ruskému poslíčkovi, jeho údajnému napojení na Wikileaks a proti Trumpovi, který z toho měl mít prospěch.


Vrcholu této desinformační kampaně bylo dosaženo minulý týden, kdy šéfové americké „komunity tajných služeb“, vedení Jamesem Clapperem, ředitelem Národní rozvědky, informovali kongres a uveřejnili zprávu o svých zjištěních. Problémem pro tyto agenty bylo, že tolik očekávaná zpráva o údajném ruském hackování šla ke dnu jako olověná koule. Zklamání bylo ohromující, protože tvrzení amerických tajných služeb byla široce považována za strašáky, prázdné řeči, mlácení prázdné slámy a zcela určitě ne za kouřící zbraň usvědčující Rusko, a pak i Trumpa. Když pochopili, že neskutečně přestřelili, přikročili operativci hlubokého státu k navýšení své hry. Nejdříve začali tlačit na členy Trumpova přechodného týmu a jeho kandidáty, aby akceptovali tvrzení o ruském zasahování. Minulý víkend byl Trumpův nový šéf personálního, Reince Priebus, zastrašován různými lidmi z médií při rozhovorech, aby řekl, jestli Trump akceptoval tvrzení rozvědky, že Rusko zasahovalo do voleb. Zdálo se, Priebus tlaku podléhá a nepřesvědčivě mumlá, že Trump dospěl k akceptování tvrzení. Média toto připuštění vytrubovala, jako by šlo o morální vítězství nad Trumpem.

Pak během senátního slyšení ohledně potenciálních Trumpových členech vlády tento týden zákonodárci nepřetržitě otravovali Jeffa Sessionse, potenciálního vrchního státního zástupce, a Rexe Tillersona, potencionálního ministra zahraničí, ve věci, jestli akceptovali tvrzení americké rozvědky o údajném ruském zasahování. Atmosféra jednání byla typickou pro hon na čarodějnice.

Plánem hry evidentně je vrazit klín mezi Trumpa a jeho příští vládu, s cílem donutit nového prezidenta podvolit se, jinak že bude jeho nová vláda v troskách. Nicméně Trump ohledně této záležitosti minulý týden mlčel. Předtím byl u „absurdních“ tvrzení CIA o ruských kybernetických útocích uštěpačný. Navíc po tak zvaném „brífinku“ minulý týden přišel Trump s komentářem, že jen „blbec“ by nechtěl mít dobré vztahy s Ruskem. Proto došlo na „tajné zprávy“ o údajné Trumpově sexuální perverzi v moskevském hotelu. A ruští špioni měli nahrávat Trumpovy „skopičiny“ do té míry, že bude jejich poslušnou loutkou v Bílém domě – kde zruší sankce uvalené jeho předchůdcem Barackem Obamou a zvrátí navyšování jednotek NATO na ruských hranicích.

Stejně jako za středověké inkvizice je „kacířský Trump“ vystavován sílícímu nátlaku, jako na skřipci. Nasupení inkvizitoři – nunciové tajných služeb a kongresoví preláti – požadují, aby Trump padl na kolena a podvolil se autoritě hlubokého státu a jeho protiruské agendě. Když nebyli schopni zmařit jeho zvolení, realizují inkvizitoři hlubokého státu, s pomocí svých aktiv v médiích, druhou nejlepší možnost, kterou je připravit Trumpa o jakoukoliv samostatnost. Nebude mu dovoleno usilovat o normální přátelské vztahy s Moskvou, protože to je pro válkychtivou agendu amerického hlubokého státu ve vztahu k Rusku klatbou.

- - -

Trump Sex Blackmail, New Twist in Witch-Hunt vyšel 11. ledna 2016 na ICH. Překlad v ceně 463 Kč Zvědavec.

30 komentářů :

 1. Trump dostal nebezpečný dar od Obami,co s Izraelem,když teď bombardoval letiště v Sýrii.

  OdpovědětVymazat
 2. Klasická židovská špína fabrikovaná proti Trumpovi a proti světovému míru. Kde žid skáče, tam běloch pláče. Proti Gójim přeci není lež a křivá přísaha žádným hříchem.

  OdpovědětVymazat
 3. Jistě toto propagandistické systematické lhaní a výroba desinformací unikla pozornosti inkvizici na Kovancovu ministerstvu. Proto také nám ještě neohlásilo, že vše co bylo řečeno kolem Trumpa jsou hoaksy a naopkam co bylo řečeno o Clintonové je pravda. Ale protože v našem světě kapitálu je vše na prodej i ke koupi, také zpravodajci, hackeři, politici, tak si myslím, že by nám měli soudobí Koniášové aspoň říkat, za kolik byl kdo koupen či prodán. To by bylo velmi chvályhodné od "pravdomluvců". Ale tak to asi nebude, neb i ti Koniášové jsou ke koupi a na prodej - tak kdo dá víc, bere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi spravne
   Tuto poplasnou zpravu by mel chovanec overit

   Vymazat
  2. A jéje - Horní dolní - tak to půjdou diskuze k tomuto námětu rychle do hajzlu. Ten asi dřepí u počítače taky pořád.

   Vymazat
  3. 10:33 co ty hnuse s kterym pohrdam ja, Honolulu a jini
   Prazdny a lzivy dunici sude

   Vymazat
  4. A proč si bereš automaticky do huby Honolulu Horní? To je nějaký tvůj kámoš z lágru? Jsi sprostý prase, sprostě nadáváš vůbec všem Čechům, proto tvoje nadávky na mou adresu vnímám jen jako oplzlé výkřiky zfetovaného nebo ožralého blba.

   Vymazat
 4. Jména evropských havloidních pohrobků:

  Traian Băsescu Paweł Kowal
  Carl Bildt Janusz Onyszkiewicz
  Mikuláš Dzurinda Rosen Plevneliev
  Mátyás Eörsi Karel Schwarzenberg
  Iulian Fota Radosław Sikorski
  István Gyarmati Petras Vaitiekūnas
  Toomas Hendrik Ilves Vaira Vīķe-Freiberga
  Rasa Juknevičienė Alexandr Vondra
  Ojārs Ēriks Kalniņš

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/01/14/dva-dopisy-ktere-deli-50-let/

  OdpovědětVymazat
 5. Trump dělal sexualní skopičiny? Tak je to u mě borec a chlap jako Clinton se svým kouřením, nebo jako Berlusconi, nebo jako Kennedy s Marilin(i Roosevelt si ho nechal vykouřit od své neteře), nebo jako Schwarzenberg s Vopěnkovou, nebo jako Nečas s Nagy. To jsou chlapy dle mého gusta! Sexuální perverze by měla v politice škodit? A co homosexualita? Pro mě je daleko horší, když člověk nadevše ctící křesťanské hodnoty se veřejně promenáduje s děvou lehkých mravů, zatím co má doma na vozíku těžce nemocnou ženu. Kdyby se alespoň nehlásil k těm mravům. Toto je naprosto odsouzeníhodné. Trump dobrý, je to vše v normě! Vaše možnosti vám závidím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No spis je divny jako dejme tomu ze na trumpa nake devy chcaly, no proti Obamove homosexualite je to prd. To nemaj Obamovci neco silnejsiho? Timhle trumpa nezastavi.

   Vymazat
  2. Videl jsem na Zvedavci nejake fotky z dizkuze o homo...co to delaj verejne na ulicich..A mozne ,ze nekoho inspirovaly,ze se budou hodit.
   Roosewetl ojizdel princeznu z Norska , manzelku norskyho krale, ale spise to bylo opacne. Kennedy zase prchal v noci z oken hotelu a nahanel lehke devy. Pro presidenta USA, to nebylo prilis bezpecny , nebo zodpovedny.
   Ale co neni mozny v demokracii ?
   V Rusku byla vzdycky KGB a dbala na spravny mravy.
   Jen se zapadni diplomat spustil se slapkama uz po nem. Voni chteli delat ty nemravnosti zadarmo...
   V takovejjch hotelich je asi milion kamer a o neco min spehu. Delat veci tam , to moh Trump mozna utajit lip na Rudem Namesti u Kremlu.Kousek dal od mauzolea..To da rozum.
   Mistni by si rekli , ale to zase nejakej ten z Kremlu se spousti a muze si to dovolit..
   Nasi rodice se smali kdyz videli jak Dolf vyvadi ,ale s ocekavanim tragedii.
   Idelogie a ideologove vyvedeny do sirky, se pak legrackam nemuze vyhnout.
   Co bylo vtipu na Dolfa a na komunisty...
   Asi 650 napadu a pokusu v laboratorich CIA, bylo na vyhubeni Castra.
   Chteli mu nasypat prasek do fousu aby si vytrhaval .Nebo nasypat jed do skafandru , kdyz se potapel.
   Otraveny pribory ,zadnej problem...
   Vsecko je mozny v demokraciich..
   Malokdo si pamatuje na sileny pokusy na lidech a na detech doktoru biologu z nemecka a Japonska...
   Objevil se obrazek vcera s TEHOTNYM , ted nevim, kdo to je a jak ho nazvat...
   .Ale vidite a mate dukaz ze biologicke pokusy na lidech a detech stale pokracuji...Ve jmenu te jedine spravne Ideologie a demokracie , ktera to stedre umoznuji...

   Vymazat
 6. Je to všechno směšné. Obrovsky směšné. Co jsou to sexuální skopičiny? Ať to někdo definuje přesně. Naopak - řada příruček, včetně těch pro malé děti v první třídě, byly plné pohlavních orgánů i s ukázkama použití,a dětičky se učily navlékat kondom a podobné zhovadilosti ( hned po roce 1990, když jsme dokazovali, jak rychle lze zblbnout a´la západ.) Protesty rodičů nebyly účinné, naopak se přes noc vytvořilo mnoho hovad, která tvrdila, že sexuální výuka musí být. A když primátorka Prahy kráčí v čele průvodu hnusných pitomců s nahatými prdelemi ruku v ruce s teplým profesorem, co je to? A ještě se to tvrdě a nesmlouvavě hájí proti všem zastáncům vkusu a slušných mravů? Nic proti té zvrhlé sebrance zatím neuspělo a neuspěje.Leda nějaký převrat tenhle hnus zase usměrní. A americké San Francisco? Tam chodí veřejně po ulicích teplouši s ptáky vystrčenými ven z kalhot, a jiní zase z vzadu rozpáraných kalhot vystrkují nahou prdel, a odporné ženštiny s vystrčenýma silikonovýma kozama. A když zrovna v téhle státní stoce plné hnusu někdo vyrukuje s tím, že budoucí prezident měl jakési milostné vztahy - co to znamená? To jako máme být zděšeni? Celý svět zbohatlíků a celebrit je zvrhlý na maximum, slušní a normální jsou snad už jen úplně obyčejní lidé ( co se jim všude přezdívá lůza) Já v podstatě vůbec nechápu, proč se o tomhle píše. Jsme přece společnost, která už se šestadvacet let hlásí k všemožné zvrhlosti, a de facto nadšeně hlásí, abychom jako nebyli nějak pozadu za západem - jsme hrdi na plné huby vulgárnosti, kdy padesátileté kuchařky, aby vypadaly mladě, na sebe křičí .."vole" v práci. Je to hnus a děs. Takže - proč takový článek - máme být zděšeni? Že nějaký prezident je kromě toho, že je miliardář, ( jinak by o podobném úřadu vůbec nemohl uvažovat) je taky ještě normální chlap a kromě toho si dovolil nebýt teplouš? Protože kdyby byl teplouš, nesměli by mu mediální držky zkřivit na hlavě ani vlásek. V takovém fujtajblu dnes žijeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No prave, Chcankobrana je slaby cajicek, bud globalistum dochazi munice nebo chystaji atentat.
   Maji jeste 5 dni
   Havlistum dost trump vadi

   Vymazat
  2. Nechtěl bys se svýma obvyklýma oplzlostma z diskuzí odprejsknout? Vsaď se, že ty tvý dva úplně zbytečný, oplzlý (jako vždy) příspěvky diskuzi k tomuto tema ukončily. Zase si tady můžeš skotačit sám. Jsi oplzlej omezenec a mezi inteligentní lidi bys lézt neměl. Vrať se na novinky, tam je oplzlost a perverze na diskuzích normální. Ale tam bys mohl vyštěknout vždycky jen dvakrát - tady si to užíváš, a píšeš jednu kravinu za druhou. Proto taky sem na NR lezeš.

   Vymazat
 7. Velicina pravdy a reality nick HONOLULU, zde prohlasuje , ze je na strane nicka HORNI DOLNI, ktery nastavuje zrcadlo nemoralnosti veskere opozici naseho presidenta Donalda Trumpa !

  Sexualni hlouposti mladych let jsme prozili vsichni, krome jeptisek (asi), takze toto thema je vytvorene umele nejakym eunuchem.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste si tedy hodně pohoršil Honolulu. Protože Horní Dolní je sprostej a omezenej žvatla. Vy si myslíte, že sprosté, oplzlé a perverzní příspěvky jsou na NR na místě? Všichni tihle sem přitáhli ze serveru Novinky, kde diskutovali hodně let předtím, než byl otevřen server NR, který zpočátku vypadal, že zde budou jen seriozní příspěvky. Jenomže mezitím musel server Novinky- ještě vedle častého mazání prasečích příspěvků- přikročit i k tomu, že omezil počet diskuzí ke každému článku na dva možné - psychopati, kteří se na diskuze slézají, aby se zabavili, se totiž dokázali hádat do nekonečna. Úplně mimo články - ty jenom zprostředkovávaly jejich sprosté hádanice, plné oplzlostí a nadávek. Proto to všechno přelezlo sem na NR, a zkazilo to diskuzní fórum i tady. Myslíte si, že je normální, když Horní Dolní napíše i sedm příspěvků pod sebe, když mu nikdo neodpovídá? A všechny jsou oplzlé a sprosté. Myslíte si, že je normální, aby nám tady ten člověk psal každý den, že nám, Čechům, hrozí genocida, a vyhrožoval nám provazem, přičemž nám zhovadile nadává? A proč? Protože jeho sprosté blafy nejsou žádným názorem, a občas mu to někdo napíše? On se pořád ohání vámi, protože je to psychopat, ale proč vy se přikláníte k tomuto individuu, přičemž mnozí z diskutujících s vámi a s vašimi názory souhlasili, to mi nedává smysl. Sympatie zdejších jste si hodně pokazil.

   Vymazat
  2. 14:28- sympatická, na našich zámořských krajanech je snaha o kontakt se starou vlastí. Proto mi nevadí horší čeština než moje a chybějící diakritika. Nevím na jakých webech se ještě realizují, domnívám se podobných Parlamentním listům. V nich nejde o souboj myšlenek ale o rychlost a vtipnost odpovědi(hádavost). Je to druh "sportu" na PC. Bohužel vtipu a myšlenek není nikdy dost, nahrazují se invektivou a vulgárností. Myší, prostředním kolečkem to lze rychleji "přelétnout".

   Vymazat
 8. P O Z O R - zde je jedna poplasna informace.

  General a 10 000 vojaku, kteri by meli udrzovat poradek po boku policie ve Washingtonu 20.1.2017, byl odvolan a prevelen i se svymi vojaky !
  Ve stejnou dobu maji na Washington postupovat barevni , kteri jsou v opozici naseho presidenta Trumpa.
  To hlasilo nase radio ve zpravach.
  Policie - hlavne New Yorkska je Trumpovi fanaticky verna, takze asi prijde k fackovacce.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP, zachrance nasi planety.
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN, ktery se postavil odvazne na jeho stranu i v dobe ofenzivnich utoku vsech hnojometniku.

  A at zije HORNI DOLNI, ktery se stava informacni a moralni hvezdou na zpravodajskem poli v Cesku !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ať si to, co tady píše oplzlosti a nadávky pod názvem Horní Dolní žije a v klidu si fetuje nebo chlastá v nějakým doupěti, ale ať to přestane lézt na seriozní diskuze k NR, které jednoznačně kazí. Slušní diskutující se diskuzí neúčastní - stejně jako vy byste nevlezl do hospody, kde je na stole nablito. Nebo vlezl? A přesně takové jsou diskuze, kde se vyskytuje Horní Dolní.

   Vymazat
 9. 13:55 orientalni tyrane, kde jsi vzal pravo nekoho
  umlcovat ? Hmmm ?
  Jak to Ty nevzdelana ostudo civilizace, ze jsi neslysel o nasi konstituci, vyjadrit svobodne nazor ?
  A jak to, ze se pocitas mezi inteligentni lidi ?
  A jak to, ze nemas nick, nebo jmeno - poseroutko ?
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vy mi přestaňte nadávat, vy člověče, který nežije v Čechách. A jaký že je váš nick a jméno - Nick Honolulu? To myslíte vážně? Píšete tady často nesmysly odněkud z Ameriky -nic proti tomu, že jste zcestovalý, ale myslíte si, že by si Čech dovolil na internetu sprostě nadávat Američanům? To si dovolují jenom čeští emigranti vůči Čechům - plivat do sklenice, ze které jsem pil! A vůbec? Vy jste přece taky emigrant. I když ne hnědý, ale jste. Takže jste ten poslední, kdo má hrozit, že nám tady migranti způsobí genocidu, což píšete často, a rád. Pořád ještě Čechy nenávidíte? A tak mě napadá - nejste nakonec totožný s Horní Dolní? Styl psaní příspěvků je totiž dost stejný. Takže se uklidněte vy, poseroutko, a přestaňte nám tady z vaší americké tramtárie nadávat. Prezidentem byl zvolen Trump, což jsme si přáli i my, a tím myslím, že by mělo skončit to vaše věčné spílání na adresu naší země, a našim diskutujícím. Jste sprostý - začnu být sprostý také. Budete se pak producírovat na diskuzích jen vy sám - tak to chcete?

   Vymazat
 10. 14:39... TY HLUPAKU ty trpis halucienacemi, nebo zeres drogy.
  Ja hajim statnost Ceska od zacatku a prave zivocichy a polomozky jako jsi ty, jsem napadan ! Vratit nadavani je zakazano ! Ze ano ty BLBECKU s dvojitym meritkem ?
  Bud cti vse, nebo tahni do zadele a necti nic !

  Nejsem Horni Dolni , ale fandim mu, protoze jste to vy, kteri mu sproste nadavte.
  T.j. skupina zmetku, ktera si usmyslila, ze bude representovat oficialni nazor vetsiny i kdyz je blba jako
  dreveny houpaci kun. Ty k ni patris.
  A krome toho si VYPOMAHAS lzi, ty bezcharakterni omezence.

  A nemoralizuj zde, kdyz zde nejsi PRAVIDELNE ! A respekuj nazor druhych !

  Ja se z tebe poseru ty polomozku ! Zacal jsem psat v Honolulu, proto mam nic honolulu. Psal jsem o JAR a zklidil jsem ty nejhorsi nadavky. A ted zazijete to stejne, kvuli invazi.
  Aby jsi byl poznat mezi osli, tak by jsi mel mit nick nebo jmeno, jinak se ztratis ve stadu zivocichu, jako jsi ty - tak proc nerozumis tomu, ze je dulezite mit nick ?

  Produciruj se a nadavej ! Tvoje nadavky nebudou nikdy tak silne, jako je tvoje lzive hnusoty, ze nenavidime Cechy.
  My je chceme dostat z vasich manipulativnich a destruktivnich pracek.
  Zato, ze jsi napsal, ze spilam Cesku jsi prase !
  A neslucuj dva ruzne lidi v jednoho ! I.P. adresa ti rekne, kdo odkud pise.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. honolulu,klídek,takové vypatlance si nevšímejte,mají za úkol rozbít diskusi,pošpinit tím NR,aby ji bylo znemožněno působení v mediálním prostoru.Jinak,podávejte různé informace,má to svůj význam i pro další období,jinou cestou se k nám nedostanou.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 12. Pane Povolny, 15:01... My nedostaneme koupit ceskou klavesnici a zde je i jina elektrika. Adaptor vse zeslabuje a zdrzuje. Krome toho, my pouzivame nasi klavesnici na psani potrebnych dopisu...

  Horni Dolni je to nejlepsi, co se zde stalo. Drive mela monopol na sprostarny pouze opozice, ktera si zvikla na to, ze ma pravo na ohledy i kdyz byla sama jako smecka ozralych dlazdicu.

  Vim, ze zde byl, protoze se zminoval o nekterych mistech, ale pise z Ceska a zna mistni pomery daleko lepe nez ja.

  Podivejte se na charakter nekterych lidi v Cesku ! Kdyz jsem za Novotneho zil v Cesku, tak mi nadavali do protisocialistickych zivlu. Pritom jsem nevedel, co to socialismus je - ja dite opozdene.

  Ted mi nadavaji do Komunistu, protoze chci s Ruskem mir.
  Kdyz jsem psal realitu o kriminalite v JAR po padu bile vlady, tak mi nadavali do Nacistu. Na vse je politicka nalepka. Ted mi nadavaji, ze jsem proticesky, protoze fandim nickovi Horni Dolni...
  On ma pravdu. Tam je neco neunosneho v tom Cesku o cemz mluvil uz stary Metternich.
  Ale stejne je to jedno.
  Konec je na obzoru. Tam vladne prazska kavarna a ta zarucuje konec zeme.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, asi není žádné tajemství, že diskutéři na NR se rekrutují převážně z "dědků" jako jsme my dva. Je také obecně známo, že dědci bývají popudliví. Važme si proto naši "vyjímečnosti". Ta chybějící diakritika mi skutečně nevadí. Je to otázka softweru, já si mohu na liště monitoru myší přepínat mezi českou a americkou klávesnicí. Tak pište z USA jen dobré zprávy!

   Vymazat
  2. Pane Honolulu, hlavní je teď nedopustit kennedyizaci presidenta Trumpa. Ti samovyvolení globalizátoři ho BUDOU MUSET KENNEDYIZOVAT, NEBO PADNOUT SAMI. Zastraší tím další prezidenty na dalších 50 let! Takže v USA bděte ,jinak budete mít "židovského" krále podle Protokolů sionských mudrců. Medikolog

   Vymazat
 13. Pane zemedelec 15:42,
  ucelem psani nebyla pouze snaha o informovani lidi v Cesku, kteri nemeli pristup k anglictine za dob totality, ale i o nasmerovani sveta, ktere ma kormidenky a navigatory pouze z jedne skupiny lidi, ktera projevuje znamky degenerace a retardace.

  Byla to informacni valka, kterou jsme vyhrali, a to dalo zaklady Trumpovi revoluce v Americe.
  Tato revoluce uz nepujde zastavit. Nekdy udela chyby, ci zeslabne, ale s tim monopolem na lumparny proti civilizovanemu svetu je konec, protoze tato revoluce bude stale zit.

  Ono to vypada posledni dobou take na to, ze prijde k rasove valce, protoze Trump je symbol nordickeho mysleni a kultury, aniz by o tom vedel.

  Ti druzi si to vsak uvedomuji denne a jejich vykriky nejsou nicim argumentacne hodnotnym podlozeny.
  (Stejne jako demonizovani Ruska.)

  Zatim je vse v poradku ! Prikladat dulezitost desoriantacnim manevrum, jako je jmenovani Rexe Tillersona, gen. Davida Petruse, Mitta Romneyho je delano na znemozneni orientace Sorosovyvh lidi, kteri analyzuji budouci udalosti tak, jako my.
  V patek 20.1. je prisaha presidenta a v pondeli zacne boj. (Bude se vysetrovat i zahadna smrt nekolik lidi, jako byl napr. Anrew Breitbart, Nancy Schaefer a dalsich 60, ktery meli vliv ve Washigtone.
  (T.j. moc pekne mesto, ale jsem rad, ze tam neziji.)

  Budouci zahranicni politika ? ?
  Islam je nas uhlavni nepritel.
  Ukrajina je nam lhostejna.
  S Ruskem chceme mir.
  S Cinou mame nedorozumeni, ale to pujde napravit mirovou cestou...
  Nemecko s Merkerovou je ostuda a hanba cele Evropy.
  Statnici - Zeman, Orban, pani Le Pen, Nigel Farage, Beppe Grillo to jsou v nasich ocich hodnotni lide.
  Rusko je nas hodnotny pristi spojenec proti islamu.
  Ostatni neni povazovano za zajimave a neinpsiruje k premysleni.
  K uleve mnohych koncim. Ted zase sklidim nadavky, ktere muze delat pouze jedna skupina, tak abych nemusel nadavat zpet, tak jdu z domu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. honolulu,děkuji za odpověď,perfektní.
  Takže čekejme dost neklidné období,než poražení retardové vypadnou z Wachingtonu.

  OdpovědětVymazat
 15. Musíme živit vlastní, euro a americké parazity a tak nám toho moc nezbývá. Nejlépe by bylo utéct k tomu největšímu parazitovi ale máme rodiny a tak nás to drží doma.

  OdpovědětVymazat
 16. Úchláci všech zemí spojte se.

  OdpovědětVymazat