Reklama

.

.

sobota 21. ledna 2017

Šokující dokumenty: Každý druhý v ukrajinském Parlamentu je zločinec nebo blázen

article-2149725-1346DED8000005DC-585_634x418

21.1.2017 Politexpert a NWOO

Každý druhý poslanec ukrajinského parlamentu má odbornou zprávu z psychiatrické nemocnice nebo zápis v rejstříku trestů. Šokující statistické údaje uvedlo ukrajinské vydání Elise Journal. V seznamu jsou, zejména, uvedena jména v minulosti odsouzených poslanců – Oleg Ljaško, Taťjana Černovol, Sergej Pašinskij, Vjačeslav Konstantinovskij, generální prokurátor Jurij Lucenko, Andrej Bileckij, dvakrát souzená Julia Timošenko, Igor Mosijčuk a Jevgenij Dějděj.Spis o psychiatrickém postižení Taťjany Černovol:

1726553

Odsouzení Olega Ljaška za ekonomické zločiny:
1411730927-5752
1411730928-2904

A předseda Nejvyšší rady, Andrej Parubij, tvář ukrajinského parlamentu, má odborné osvědčení o mentální retardaci:

54-1

Publikace také uvádí slova bývalého šéfa odboru boje s kriminalitou, související s drogami, který prohlásil, že každý čtvrtý poslanec ukrajinského parlamentu je narkoman.

V materiálech je vzpomenut i prezident Petr Porošenko, který byl několikrát obviněn z vraždy svého bratra a jiných „politických objednávek“, připomíná Elise Journal. Nicméně, žádná těchto záležitostí, týkající se politiků, se nedostala k soudu, což, mimochodem, může charakterizovat NEZÁVISLÝ soudní systém Ukrajiny.

Zdroj: https://politexpert.net/25982-shokiruyushchie-dokumenty-kazhdyi-vtoroi-v-rade-prestupnik-i-psih

24 komentářů :

 1. Strašné - ale tyto tendence jsou i u nás. Kdyby se zalustrovalo v dokladech lidí, kteří vládnou, sedí v parlamentu, senátu, a v krajských, městských a obecních zastupitelstvech, asi bychom byli hodně překvapeni až zděšeni. Normální člověk neprahne po moci a majetku za všech okolností i přes mrtvoly - to je znak duševní nemoci, a nějaké ukrývané demence. A i bez lustrace, to, jak se chovají političtí představitelé, to, čím se zabývají, co projednávají a jaké tvoří zákony, to, jak se chovají různí ti zástupci lidu s neomezenou mocí, justiční a další činovníci a zbohatlíci obecně - svědčí pro skrývané defekty - jsou to defektní osobnosti. A právě proto všechno vypadá jak vypadá, když psychopati dostávají moc a neomezené možnosti nad zdravými a normálními lidmi - ať na Ukrajině či jinde.A kdo se dostane do politiky a není defektní, mluví normálně a vyznačuje se nepokrytectvím a zdravým rozumem, na toho se slétnou všichni ti psychopati jako roj podrážděných vos, rozdráždí proti němu media a zaplatí každou špínu - jen aby ho pomluvili, znemožnili a odstranili.Dnes je bohužel možné zprostředkovat všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám jen takový malý , ale věcný dotaz k tomu Vašemu nápadu lustrovat - to byste lustroval ve zdravotních kartách jednotlivých zastupitelů?

   Vymazat
  2. Řeč není jen o zdraví - nebo ano? Asi bych se zajímal o podrobný - až velmi podrobný životopis dotyčných. A autentický - žádné vylhaniny, změněná jména a podobně. Dříve byly občanské průkazy údajně jako knížečka, která dokazovala všechna zaměstnání dotyčného, celé vzdělání, všechna bydliště, děti, léta vojny, případně výkon trestu, nebo pobyt v blázinci. Dnes je to jenom placka jak psí známka - nedokazuje nic. Kdo potřebuje, může se přejmenovat, a do životopisů si může navymýšlet a nablít co chce. Rejstřík výpisu trestů sice je vypovídací, ale ještě by měl být rejstřík výpisu případných pobytů v blázinci. Slovo "lustrace" možná není až tak případné, ale ty dřívější "kádrové materiály" nebyly až tak úplně od věci - alespoň byla nějaká jistota, že neděláme kozly zahradníkama. Dnes může kdokoliv dělat cokoliv - falešná vysvědčení, koupené diplomy, apod. a podle toho to tady také vypadá.

   Vymazat
  3. Pobyt v blázinci ani výkon trestu se do občanského průkazu nezapisoval. Navíc se i tenkrát dala občanka "ztratit", že.
   A ze slovního spojení "kádrové materiály" mi naskakuje kopřivka.

   Vymazat
  4. Pobyt v NVZ byl zjistitelný z mezer mezi dobami zaměstnámí jednotlivými zaměstnavateli, zapsanými v OP.
   Dále se dávalo, jako signál mezi zaměstnavateli, zelené výstupní razítko...

   Vymazat
 2. Ukrajina si musi pomoct sama,co si zavarila ! Snad prvym krokom by malo byt vratenie Janukovica do funkcie prezidenta a nasledne predanie uradu a moci v novych volbach...inak to nie je mozne.NATO nebude susedom RF !

  OdpovědětVymazat
 3. No a jak si myslíte, že by dopadli čeští politici, kdyby přišlo nějaké Wiki Leaks. Viděli jste někde mimo náš parlament takový koncentrát ADHD? Také aspoň víte, proč dopadla inkluze mentálně retardovaných v neprospěch těch normálních!

  OdpovědětVymazat
 4. Vítejte v novém globalistickém světě do kterého nás
  posílají naše "elity"
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. A co chcete od fašistických majdanistů - pohrobků jejich svatého Bandery ?

  OdpovědětVymazat
 6. Mám zkušenosti, že na Ukrajině Vám za dolary vystaví i úmrtní list. Hroznou lenost mají v genech a ta plodí všechny zrůdnosti co se tam dějí. Vzpomeňte na Čekotyla co jedl lidi a to bylo za minulého režimu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čekotyl není vůbec nic - ten nemocný člověk se jmenoval Čikatilo a "nejedl lidi" ale byl vyšinutý. Okolo toho byla také spousta žvástů - ostatně jako kolem všech podobných případů ( spartakiádní vrah, Hepnarová, lesní přízrak a další) - a některé čtenáře bulváru nesmírně vzrušují všelijaké blbiny kolem toho. Samotné vraždy - už je dnes málo. Nuda.A jinak o té lenosti to také není pravda.Největší dříči, o nichž jsem slyšel, jsou prý Ukrajinky na úklidech v nemocnicích nebo pomocné kuchařky - makají denně desítku bez přestávek. Kam by se za nimi hrabaly Češky.

   Vymazat
 7. Moje zkušenosti s Ukrajinci jsou nedobré.Ať v
  době dřívější,tak po příchodu těch zmrdů sem.
  Pokud budou pohromadě jen 4 nebo 5,budou dělat
  jako diví.Jak jich bude víc,tak pracují jenom
  při dohledu.Jak mistr odejde,práce jim upadne
  od ruky,utvoří skupinku a baví se.Jak se mistr
  přiblíží,nenajdeš pracovitější.Ukrajinští hoši
  znásilnili 18tiletou holku a poté jí zapálili.
  Nebyl to ojedinělý případ.Politici však musí
  být na hlavu všichni.Soudím podle jejich hlášek.
  Ale je to jejich věc a vstup do Evropy zakázat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není tomu tak. Nelze paušalizovat. A nikde jsem jich neviděl víc než tři nebo čtyři - a dělali jako diví, například kopali štěrbinu v asfaltu,( a dělají vždycky to, co nikdo jiný dělat nechce) venku vedro kolem čtyřiceti, okolo Ukrajinců Češi jen čuměli ve stínu, v ruce Pet lahve - maximálně jim jen radili, jako kopat více a lépe. A to co popisujete, dělají Češi zrovna tak, a takoví cikáni nepracují vůbec a pohoda. Žvásty o té zapálené holce jsou žvásty - nic o tom nevím. Nevím, kde ten hnus lovíte. V bulváru? Mám tady vyjmenovat všechna zvěrstva, spáchaná za posledních deset let českými výrostky a dalšími bohatýry? Přestaňte žvanit člověče - jste nenávistný, podjatý, zfanatizovaný, hysterický člověk. Vám by měl někdo zakázat vstup na diskuze - jak by se vám to líbilo? Ukrajince sem tahají různé agentury, bydlí tady v příšerných podmínkách - ale zbohatlíci je potřebují jako levné otroky a vláda to podporuje - proč to nezakáže? Aha - došly vám argumenty? Kdyby bylo po mém, nebyl by v ČR ani jediný cizinec, tím pádem by pro všechny lidi bylo práce dost, a byla by dobře placená. Ale tohle právě politici a podnikatelští šmejdi nechtějí. Zkuste se jich zeptat proč. Raději zaměstnávají otroky z ciziny, vydržují spoustu agentur, a nepracujícím domorodcům vyplácejí sociální dávky - asi je to model z USA - protože to nemá logiku. Přesto se to tak děje.

   Vymazat
  2. Ano základní pravdou je, že tito pracovníci nejsou nijak levní. Nejde totiž o jejich mzdu. Základem je to co se zaplatí zprostředkovatelů. A to s náklady na ubytování.(zase šme pro další vyděrače) daleko přesahuje mzdu naši pracovníků.

   Vymazat
  3. Mám dobré zkušenosti: Domluvíte se s nimi, poctiví, pracovití, obratní, snaživí...
   No, s těmi svými vyděračskými krajany mají problém.

   Vymazat
 8. "Každý druhý v ukrajinském Parlamentu je zločinec nebo blázen". U nás je rozdíl v tom, že je to zřejmé i bez úředních potvrzení.

  OdpovědětVymazat
 9. :)) i v Českém, stačí se podívat kdo a jak hlasuje ve prospěch vlasti*

  OdpovědětVymazat
 10. On takovej seznam poslanců ruské Dumy, majících problémy s alkoholismem, by byl asi taky dlouhý počtení. O tom žádná.
  p

  OdpovědětVymazat
 11. Ukrosi, Polaci, Rumuni, Bulhari a do jiste miry Slovaci jsou, byli a budou jen odpad Evropy.
  Nepocitam do toho odpornou sber z Kosova, to je uplne mimo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo jste vy, že si tohle dovolíte napsat?

   Vymazat
  2. 10:00 havlovsky prase, taky bude zvanit o kralikarnach jako Havel

   Vymazat
 12. Peklo na Ukrajině dělají především Židi, myslím. Ale to zlo páchají asi všude. Doufám, že si to s tou bandou chazarojevrejskou jednou Ukrajinci vyřídí. Jsou to přece Slovani jako my.
  Někde jsem četl, že to jsou zdivočelí Rusové, kteří umí říct "H"... :-)

  A kdysi byla Kujevská Rus, ne Kyjevská Ukrajina, nevíte někdo, jak je to možné, jak to vzniklo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:30 Jo, na to "H" jsou tak hrdí, že Gagarin vyslovují jako Haharin.

   Kyjevská Rus:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Kyjevsk%C3%A1_Rus

   Vymazat