Reklama

pátek 27. ledna 2017

Song: „Milý pane prezidente, my vás nedáme. Nevšímejte si těch ksindlů, jednou si je podáme.“


27.1. 2017  Kulturní referent NR
Ještě z návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzeňském kraji...
Zdá se, že politické písně s politickými tématy zažívají svou renesanci. Nechyběla ani Olivie Žižková se svými písněmi o nutnosti bránit evropskou kulturu.

47 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. no ano, pro pravdu se dnes musí až na dno, nahoře je to všechno zalitý americkejma srágorama...

   Smazat
  2. Chlapci asi doufají, že jednou budou považováni za kulturní avantgardu a budou dostávat vyznamenání, jako jistí "umělci" minulé doby, které svým zjevem a stylem zpěvu napodobují.

   Smazat
  3. No to je dno - ale hezké dno , lepší než nám ukazují ti pravdoláskáři, blbečkové.Lepší než "včera neděle byla a boty proti lásce , Jo - nedávno jsem se začet do Havlovích knih , tak to je síla , kniha je posvátná věc , ale tentokrát jsem se bohužel zahřál a brečel jsem nad zničeným papírem . Jsem obyčejný Plebejec(Kalous ušatý)který rád čte a zajímá se o dějiny , takže do toho ,pište jaký jsem negramota , neznalec , odpad a rusofil a nevím co je humanitní ,lidské .To je to jediné co dovedete

   Smazat
  4. Tihle si aspoň umí naladit a rytmus s intonací mají taky v pořádku - narozdíl od těch ožralých židovských vrzalů Plastiků.

   Smazat
 2. 21:34 A co jste čekal, Pavlínu Filipovskou ?
  To musíme jít mezi naši uměleckou "elitu". Gazdík s Hermanem vám jistě poradí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni mu ho pohladí.
   Herman je buzna jak vyšitá.

   Smazat
 3. Pokud se stydíte za svůj národ,nestydíte se jen za sebe ale i za své předky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..... co myslíte? Když někdo pozitivní zemře,křesťanská církev a nejen ona,tvrdí,že se ten někdo ... tedy asi ta jeho lidově duše a vědecky a fyzikálně duch,dostane do Nebe nebo obecně do Ráje,protože tam je údajně lépe. Může se tam množit? Může tam mít sex? Například Islám věří a tvrdí,že muslim se dostane ihned po své mučednické smrti do Ráje a tam na něho bude čekat 72 panen. Může s nimi mít ten sex,což se asi záměrně nabízí? Na co se těší? A může s nimi mít děti? Pokud ano a ta duše,respektive ten duch je stále tedy on, pak proč by nebylo možné,... jak tvrdí třeba buddhismus a hinduismus,se znovuinkarnovat do lidského těla na Zemi. A ty jeho děti zplozené v tom Nebi-Ráji? Uvědomujete si tedy,že je třeba možné,že potomci vašich slavných Čechů jsou tak mezi vámi? A pokud ano,kdy a v jakém počtu a proč přišli? Je to teorie,směji se.

   Smazat
  2. 22:24- Čeni, na mne je to moc složité, já si potomky raději dělám sám přímo na Zemi.

   Smazat
  3. Chápu,asi jste nebyl tam nahoře.

   Smazat
  4. 23:27-dobrovolně se tam necpu.

   Smazat
  5. Neměl by se tam cpát nikdo ale i křesťané pro to jsou schopni páchat zločiny se snahou zavděčit se Bohu.

   Smazat
  6. ...... napadají mne třeba ty církevní údajné restituce v Česku.

   Smazat
  7. 22:24 Jak tak koukám, tvoje esoterické úvahy jsou stejně pitomé, jako ty politické. Ty od toho debilního chechtání už musíš mít hubu od ucha k uchu.

   Smazat
  8. "Nevysmívejte se tomu,o čem nic nevíte.",je to hloupé.

   Smazat
  9. http://energieazdravi.cz/se-rodi-nove-duse/

   Smazat
  10. http://energieazdravi.cz/se-rodi-nove-duse/

   Smazat
 4. A to se nestydíte vy primitivové tak se klanět se před Zemanem (nebo kýmkoli jiným) a uctívat ho a vzývat jako spasitele? Jako by to byl snad Jan Hus? Už vám v těch fanatických palicích úplně přeskočilo? Propleskněte se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:24-To samé v bleděmodrém tento anonym a další havloidi s ožralou Havlem a nevyučeným
   hajným.Kromě toho má s rájem církev rozpor.
   Na jedné straně Ráj a na druhé prach jsi
   byl a v prach se obrátíš.Včíl mudruj.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. No,asi myslí jen to tělo a tedy jen ten život v něm na Zemi.

   Smazat
  3. 22:24-nebylo by to špatné, čeká se na Žižku. Těš se!

   Smazat
  4. Povolný, tak občanské války se vám zachtělo? Vy už musíte být opravdu zoufalý.

   Smazat
  5. 22:24 My primitivové jen neuměle napodobujeme naše elity, které nás naučily novému kultu osobnosti zbožněním pramene jediné pravdy a lásky, slunka tak jasného, že i jeho podobu bylo pro cizí politiky v Kapitolu nutné rozmazat, aby je svou vyzařující moudrostí neoslepila. Kam se na něj hrabe Honza Husů. Toho jen upálili. Naproti tomu náš nový velikán vypálil plamenem pravdy celou naší zemi tak, že pro nás v ní zbylo jen o málo více, než popel.

   Smazat
  6. 23:41-znáte špatně historii! Občanská válka to byla až se vrátili "okny" zrádci. Začalo to národní revolucí proti diktátu zvenčí!

   Smazat
  7. 22:48
   Ty nactiutrhači. Plebejče.Pasáku vepřů. Jak si můžeš dovolit dehonestovat Jeho Osvícenost Knížete.
   Tvrdíš, že je nevyučený hajný. Jseš rafinovaný agent Kremlu. Proruskou propagandu šíříš formou rafinovaných polopravd. Je to hnus se kterým se pan ministr pravdy vypořádá.
   Jeho Jasnost je sice hajný, ale vyučený. Co vyučený, on má maturitní vysvědčení ze sřední pralesní ve Vídni. Tento dokument mu zakoupil jeho adoptivní otčín. Ambiciozní student poté nastoupil na vysokou pralesní fakultu. Nebylo to žel bohu, v Plzni, tak se otčím s bakšišem nechytal a mladý aristokrat, jen lehounce zdegenerovaný(jeho biologičtí rodiče jsou sourozenci, ale to prý nevadí, tím se modrá krev tříbí), byl superarbtirován ze studií pro kretenismus už ve druhém semestru...

   Smazat
 5. Plastic People to bola klasa pre Havloidov,čím sa líšía od tejto kapely nad ktorou havloidi ohrnuju nos? Pamätáte si tie super texty Plastic People of the Universus napr.,, Když jdu s hovnem proti plátnu tak ho do nej zatnu ,,alebo iné ich umenie. Mládež s dlhými mastnými vlasy sa pri ich hudbe zvíjala a jačala od extázy a Havel bol z nich celý pafff. Tak táto kapela Vám havloidi nevonia a Platic People s ich vysoko umeleckými textami Vas privádzala v orgaznus ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srovnávat legendární undergroundové avantgardní Plastiky s touhle dvojkou agresivních zoufalců s celkem třemi songy na kontě může jen opravdový hňup.

   Ale nikdo ti samozřejmě nebrání aby si chodil na jejich koncerty "zvíjal" jsi se tam v extáze atp. Proti gustu...
   A nezapomeň bránit Zemana vlastním tělem před atentátem od havloidů a CIA.

   Smazat
  2. Plastici...legendární, avantgardní. Patrně máte posunuté hodnoty. Kam, to už nechci ani předjímat.

   Smazat
  3. 23:56

   No, soudruhu, na jejich popularitě máte největší podíl právě vy, komouši. Vy jste z nich udělali underground, vy jste je pronásledovali, vy jste je zavírali do kriminálů. A zdaleka nejen je.

   Takže soudruhu, pláčeš na špatném hrobě. Nebýt vašeho zkurveného režimu, tak by možná ani žádní Plastici nebyli. Ale vaše vlastní blbství a hajzlovství z nich tu legendu udělalo.

   Tak a teď už se nezdržuj a upaluj ochraňovat milého pana Zemana před těmi "ksindly", pako jedno hloupý.

   Smazat
  4. Tak ono sa tomu da glanc,etiketa a z pár fetakov a ožralov ktorí si hovorili Plastic People sa urobí,, undegrond ,,a dokonca ,, avantgarda ,, Vidíš maš v tom prax,tak si ich ocejchoval,dal si im pridanu hodnotu a máme na svete svetových kapelu Plastic People. Tak isto sa ocejchoval, nadcenil,zabalil,spracoval a dal sa do obehu a z velkej O svetový dramatik ,bombardák Václav Havel. Kde sa ešte uvádzajú hry tohoto Velkého majstra ,dramatika ? Poradte mi. Zajdem sa kuknut na jeho veldiela.

   Smazat
  5. 0:07 Říkáte to správně. Nebýt zakazovaní, tak si nikdo o ně ani neopřel hrábě. Totéž platí o "dílech" jistého dramatika. I tenkrát platilo: "Zakázané ovoce nejlépe chutná". I když je to ovoce ve skutečnosti k poblití.

   Smazat
  6. Bigbít je to ale dobrej, to se musí nechat.
   Proti tomu jsou židovští vrzalové "Plastici" co si neuměli naladit a byli na štíru s rytmem i intonaci úplný shit.

   Smazat
 6. "Smeji se" ta kompulse se mozna da lecit

  OdpovědětSmazat
 7. Naozaj nemám rád český "hospodský rock", ale toto je vydarený song :-]

  OdpovědětSmazat
 8. Po ideové stránce dobré. Po stránce hudební je to běs, je to běs.
  Přiznám se, že jsem to celé nedal.
  Možná by to hoši mohli recitovat, to by určitě dojem vylepšilo.

  OdpovědětSmazat
 9. Koukam, ze hitlerovsky odpad ktery vydava tyhle rudohnede stranky klesl az na same dno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:48 Doufám, že když z tvé hlavy vypadne takovýto produkt, si jí alespoň pořádně utřeš toaletním papírem.

   Smazat
  2. vlast tě (13:48) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. 15:33 - Zato ty žádnou vlast ani nemáš, užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku! A vyskakovat nemusíš, páč ten kremelskej skřet co tě drží na gumičce jako svý pimprle to zařídí za tebe:)! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
  4. 15:33
   Máte pepka dobře vycvyčeného, vyskočil na první načlápnutí.
   Gratuluji vynikající drezura nízkointeligenčních druhů...

   Smazat
  5. 18:38 - to je jen nepřestavenej robot rusokomoušskejch trollů. Má nastavení z roku raz - dva - takže v jeho čipu bude Obáma věčnej:)

   Smazat
 10. Je to tvrdé , ale pravdivé .Hlavně to má ko... Marcel

  OdpovědětSmazat
 11. takhle začínal plastic of people

  OdpovědětSmazat
 12. Jste borci, už se těším na další songy, nemá to chybu.Jedete bomby, ty multikulti šmejdi to potřebují.Je to nářez pro opravdový chlapy, ne metrouše a buzeranty.

  OdpovědětSmazat
 13. JÁ JERRY NICHOLAS JSEM POUŽÍVÁM TENTO MÉDIA, KTERÉ INFORMUJEME VEŘEJNOU VEŘEJNOST O MŮJ ŽIVOTE, KTERÝ BYLY TRANSFORMOVANY HAKOVÝM TÝMEM, VYZÝVAL TURK HACK TEAM, ZAPOJÍ DO MY BANKOVNÍHO ÚČTU A ROZMĚŇUJÍ SUMU.
  Když jsem je poprvé vyslechl, myslel jsem, že to byl lhát, dokud jsem neudělal zkoušku se svým druhým bankovým účtem, který jsem neměl dost peněz v tom, a oni mě přežili s jejich krásnou zátěžovou práci, poté, co jsem jim dal svou sekundu .NOVA JSEM HODNOTA INFORMOVÁNÍ CELÉHO SVĚTA, ŽE MÁM MILIONY V BANKOVÉM ÚČTU JSOU PRO TURK HACK TEAM.WHAT BUDE BÝT MŮJ GAIN, POKUD JSEM UDRŽUJEME INFORMACE, KTERÉ MŮŽE KONTAKTOVAT VIA TURKOVICKOFIELD@Gmail.com
  KDYŽ SE VYPLÝVAJÍ, JSOU TÍM, ŽE JSOU POTŘEBUJI, ABY MOHLI POSKYTOVAT HOSPODÁŘSKÉ SLUŽBY
  PODMÍNEK, UPGRADING STUDENTI UNIVERZITY PRO STUDENTY, VYTVÁŘENÍ KARTY ZDARMA ZA KAŽDÝ ZADARMO, A JAKO JSOU ODPOVĚDNI, MOHOU BÝT ODPOVĚDÍM NA VAŠE PROBLÉMY, ŽE MŮŽE STÁT ZDRAVÍ ZDARMA, KTERÉ MŮŽE VÁM MÁTE DALŠÍ. Jerrynicholas11@gmail.com

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.