Reklama

pondělí 2. ledna 2017

Spicer: Trumpa nepřesvědčili o "zúčastněnosti Ruska" na kybernetických útocích


2. 1. 2017    zdroj
Miliardář Donald Trump, který zvítězil 8. listopadu 2016 v prezidentských volbách v USA, zatím neobdržel od zpravodajských služeb USA přesvědčivé důkazy o účasti Ruské federace v útocích hackerů na systémy amerických politických organizací. Jak uvádí RT, prohlásil to zástupce dočasného týmu republikána Sean Spicer, navržený na post tiskového mluvčího Bílého domu. Konstatoval, že "nejsou absolutně žádné důkazy o tom, že (ruské úřady) opravdu tímto ovlivnily průběh voleb (v USA)". Spicer také dodal, že Trump každý den vyslechne na briefincích zprávy příslušníků zpravodajské komunity.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. http://www.zvedavec.org/komentare/2017/01/7145-berlin-dalsi-falesna-vlajka.htm

  OdpovědětSmazat
 2. Ruce pryc od Trumpa
  Chyba je u medii, ty meli proklepnout hillary za ty jeji podvody

  OdpovědětSmazat
 3. „Tak fajn... Co si ty svině ještě nevymyslí... Revize kotle (800-1500), revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky,“ stojí v emailu a nutno dodat, že přes jisté zjednodušení a generalizaci má pisatel v mnohém pravdu. Kikdo nám dosud například nevysvětlil, proč jsme v metropoli prodali tak nevýhodně vodu francouzské Veolii a teď platíme jak mourovatí, čím méně spotřebujeme, tím více pak zaplatíme…

  Kauza Veolia, ročně inkasuje půl miliardy

  Hospodaření s vodou v Praze provázejí složité smluvní vztahy, o jejichž nevýhodnosti se diskutuje řadu let. Firmu PVK v 90. letech od státu koupila Veolia, která od té doby distribuuje vodu v Praze a vybírá poplatky od uživatelů. Vodovodní síť má na základě dodatku z roku 2013 pronajatou až do roku 2028. Z tržeb pěti miliard korun ročně se Praze za pronájem vracejí necelé dvě miliardy korun, dalších 830 milionů jsou investice do oprav. Veolia ročně inkasuje kolem 500 milionů korun. Francouzská firma v minulosti za ovládnutí PVK zaplatila sedm miliard korun, většina peněz se podle vedení PVK rozpustila ve státním rozpočtu. Informace přinesl Týden.cz.

  A pisatel pokračuje: „Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky, spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit.“
  A ještě ze mne dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce

  „V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz. Halík, Janda, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce... A mohl bych pokračovat,“ zlobí pisatele.

  „A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák... Hovno... Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici... Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš dobytek,“ končí drsně stěžovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stěžovatel je ještě velmi mírný, pravda je drsnější. T

   Smazat
 4. Teď když máme co jsme chtěli do p....e zvesela, ať těm co za nás tak dřeli nezničíme pozice. Naplňuje se předpověď našeho šaška a blíží se vítěství PRAVDY A LÁSKY.

  OdpovědětSmazat
 5. no mi tu na Slovensko máme aj také porekadlo - Pravda nakoniec vždy zvíťazí - ale čo sa pri tom nadrie !!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.