Reklama

sobota 14. ledna 2017

Syrští "umírnění": "Ať pozemní vojska RF vstoupí do Sýrie".


14. 1. 2017      zdroj
Stále přicházejí zprávy z předběžných setkání tzv. syrské "opozice", která se nejprve konala v Turecku a poté i v Moskvě. Po vyhlášení vůči syrské armádě ultimáta o nutnosti "všestranného příměří na 10 dní", zástupci té samé "opozice" oznámili svá další "přání". Podle tajemníka opozičních skupin by (skupiny) uvítaly "zahájení pozemní operace Ruska v Sýrii". Výzva "opozice" k provedení pozemní operace v Sýrii Ozbrojenými silami RF jasně zavání provokací.


Z prohlášení:

Ať ruské jednotky (pozemní) vstoupí do Sýrie, do jakéhokoliv koutu země, jsme připraveni je přijmout, pokud se chystají u nás ustanovit mír. Vždyť Rusko není uchvatitel. Ať vstoupí a provede pozemní operaci proti teroristům.

Tajemník "opozičních skupin", který přiletěl do Moskvy, prohlásil, že "pro Rusko by to nebylo nic nového, protože ozbrojené jednotky z Čečenska se již podílely na pozemní operaci v Aleppu".

Účast v bojích v Aleppu ozbrojených jednotek Čečenské republiky Ministerstvo obrany Ruské federace nepotvrdilo. Dříve dorazilo z Čečenska do Sýrie několik oddílů vojenské policie, aby pomohly zajistit pořádek po osvobození města od teroristů.

Připomeňme si, že skupina "umírněných opozičníků" se setkává s představiteli Turecka, Ruska a Íránu, kteří jsou ochotni zprostředkovat možné kontakty s oficiálním Damaškem v Astaně.

Výzva "opozice" k provedení pozemní operace v Sýrii Ozbrojenými silami RF jasně zavání provokací.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

6 komentářů :

 1. Je to jenom na Rusku. Já bych to nedoporučil.
  Je do past.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 2. Určitě RF čeká na povely smradlavých žoldáků, kteří ani nevědí za koho bojují, vědí jen za co.

  OdpovědětSmazat
 3. Divnej článek...

  OdpovědětSmazat
 4. Hodne kluster bomb to je odpoved opozici cili teroristum pobit jako vztekle psy za tu hruzu a svinstvo . Ty hlavni propichat kulem zespodu nahoru a nechal na ne plivat jejich pribuzne nezli zdechnou -doporucuji 3 dny a potom je dorazit kladivem

  OdpovědětSmazat
 5. Prosím věnujte se při publikaci článků češtině, celé věty mají slovosled ruštiny a působí to jako dost neprofesiální překlad někoho, kdo se češtinu pořádně nenaučil. Kazí to dojem, protože obsahově se mi příspěvky líbí.

  OdpovědětSmazat
 6. Poněkud zvláštní požadavek lidí,proti nimž RF
  používá letectvo.Je docela možné,že syrští
  vojáci se nechovají k protivníkům o mnoho lépe,
  než se opozice chovala k nim.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.