Reklama

pondělí 2. ledna 2017

The Week: “Angela Merkelová ničí Európu”

The Week: "Angela Merkelová ničí Európu"
Eugen Rusnák
2. 1. 2017  Hlavné správy
„Nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú mnohí obdivovali kvôli jej politike otvorených dverí, pretože dovolila migráciu viac ako 1 milióna utečencov v roku 2015 a o stovky tisíc viac v roku 2016 a označili to ako odvážny triumf humanizmu.“

Túto situáciu pripomenul vo svojom článku „Angela Merkelová ničí Európu“ /Angela Merkel is destroying Europe/ novinár Michael Brendan Dougherty, korešpondent britského spravodajského týždenníku The Week a pokračoval: „Dokonca v roku 2016 na koncoročnom ocenení, Merkelovej udelili cenu pre jej politiku „otvorených dverí.“ Ale po minulotýždňovom teroristickom útoku v Berlíne, keď tuniský migrant zabil 12 ľudí na Vianočných trhoch, je na čase povedať, že Merkelovej politika „otvorených dverí“ skrachovala.“

Autor pripomenul, že podozrivý z útoku 24-ročný Anis Amri bol nakoniec zastrelený políciou v Miláne, a podľa všetkého bol utečencom z Tuniska. Zároveň, po spáchaní trestného činu, mu otvorené hranice umožnili dostať sa z Nemecka a nejaký čas stráviť najprv vo Francúzsku a potom v Taliansku. Britský novinár zdôrazňuje, že otvorené hranice umožňujú teroristom slobodný pohyb po celej EÚ.

„Najhoršou zo všetkého je snaha Merkelovej chrániť „európske hodnoty“, ktorá pravdepodobne navždy zmenila život Európy. Svet bez hraníc, ktorý symbolizoval prosperitu a verejný poriadok, sa stal zdrojom nebezpečenstva,“ tvrdí britský novinár.

„Rok 2016, ktorý končí v Nemecku smútkom za obeťami v Berlíne a začal sa útokmi na ženy v Kolíne nad Rýnom, ktoré, podľa všetkého, tiež spáchali žiadatelia o azyl. Potom nasledovali aj ďalšie incidenty, výbuch v meste Ansbach, uskutočnený utečencom zo Sýrie, zatknutie 17-ročného afganského mladíka za vraždu 19-ročnej dcéry európskeho úradníka Marie Ladenburgerovej a pod.,“ pripomenul novinár.

„Je to katastrofa nielen pre Nemecko, ale aj pre Európu,“ zdôrazňuje Michael Brendan Dougherty a pripomína aj ďalšie teroristické útoky v Bruseli, Paríži a Nice. Uvádza výroky Merkelovej, ktorá tvrdila, že je nutné utečencov v takom obrovskom množstve prijímať, pretože je to jediný spôsob, ako zostať verný „európskym hodnotám“. Podčiarkuje, že súčasná vlna terorizmu v Európe predstavuje „smrteľné nebezpečenstvo“ nielen pre Nemecko, ale aj pre celú Európsku úniu.

„V súčasnosti jednotlivé európske krajiny namiesto nových spôsobov integrácie migrantov, hľadajú nové spôsoby ich monitorovania. Takú Európu nik nechcel, “zdôrazňuje v závere svojho komentáru v týždenníku The Week britský novinár Michael Brendan Dougherty.

23 komentářů :

 1. Zajímavé. Ovšem zajímavější je poznatek, že většina utečenců má peníze, přičemž v zemích odkud pochází, je rozvrácená ekonomika. Obecně je známo, že korupce a nelgální obchod tam kvete, hlavně s drogami. Zřejmě se vyplatí vyplácet sociální dávky těm chudším, protože se peníze obloukem vrátí několikanácobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kartago musi byt zniceno, prohlasil znamy Rimsky politik Cato. Kartago bylo zniceno a pozemky dostali Rimane. Byly 3 valky s Kartagem a po te posledni Kartago bylo slikvidovano do ruin. Jen je dulezite pochopit proc Kartago bylo zniceno , a pochopit kdo je Kartago a kdo je Rim.

   Smazat
  2. No tak povidej o Kartagu
   Proc?

   Smazat
  3. http://antika.avonet.cz/article.php?ID=1570

   Smazat
  4. Kartago ne ze jen konkurovalo ekonomicky Rimu, ale ovladalo Stredozemni more jak obchodne, tak vojensky a kdyby Rimane to nechali , Kartago by ovladlo Spanelsko a bylo silnejsi nez Rim. Proto byly Punske Valky , prvni.. druha.. treti. Nemecko .. Valka Svetova ..prvni.. druha... treti Svetov(nayni jsme ve treti ktera ma zatim nevojenskou formu). Proc Nemecko , ekonomicky Nemecko rostlo rychleji a stavalo se silnejsim nezli klika. A Markelova s snazila mermo moci naivne se spojit s Ruskem a udelat spojenstvi v Evrope coz byla super!!!! provokace mocnych. Nemecko by bylo silnejsi nez klika. A tak prislo potrestani Arabska vlna jako metoda , jak znicit zemi, stejne jako vlna cernych do odbojne Ameriky ve forme otroctvi, ty nikdy nemeli ekonomickou cenu , ty meli vzdy cenu jako ekonomicka zatez!!. Ty ostatni male uvahy o prastene Makrele jsou zbytecne. Makrelova delala nebezpecnou politiku to je potrestani!

   Smazat
 2. Angela Merkelová je prodejná děvka nadnárodních hajzlů,kteří chtějí za každou cenu rozvrátit Evropu a vyvolat v ní válečný konflikt,ale toto se jim nepodaří.

  OdpovědětSmazat
 3. To je furt kecu
  Nemecko uz neni
  Nemci jsou zalezli doma, a boji se pravem
  Cesko diky havlove zrade je na rade

  OdpovědětSmazat
 4. Komu vlastně ti imigranti v Německu vadí? Německá ekonomika se prý dala do zdravého pohybu díky více než 15 miliardám euro, které ti imigranti německý stát už stáli. Nejvíce prý z těch peněz mají prospěch pojišťovny, protože imigranti potřebují zdravotní pojištění, které zaplatí stát z peněz daňových poplatníků. Také všichni ti poskytovatelé služeb (ubytování, stravování, ošacení atd.) pro imigranty. Sem tam si na nějaké euro přijde i běžný občan, který svůj druhý, volný byt dá k dispozici obci pro ubytování národních hostů, za nějž obec poměrně bohatě zaplatí. Proto asi Němci na přímou otázku stran imigrantů odpovídají vyhýbavě. Patrně se jim ten hospodářský Aufschwung líbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte jaký dluh Němci mají? Hádejte jak to skončí.

   Smazat
  2. Nevím,která ekonomika se dává do pohybu. Může to být směrem dolů,nebo směrem vzhůru,ale když vidím jak naše banka provádí intervence naší koruny a tím dala do oběhu více jak tři čtvrtě bilionu korun a kurz s eurem tím drží na stejné úrovni tak to znamená že to jde do kytek.Poděkujme těm našim zrádcům.

   Smazat
  3. Stačilo-by vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 5. Ano, přemýšlí jak je monitorovat, ale přitom se jim hodí i nám domorodcům omezit svobodu všeho, šmírovat nás na každém kroku a "usměrňovat" nás, co si smíme, či nesmíme myslet a v závěru nás chtějí ještě odzbrojit. No není ta imigrace (invaze) pro nás perfektní obohacení? Sem tam nějaká bombička, případně "splašený" kamion, či "labilní" jedinec s kalachem a několika zásobníkama, které stačí vyprázdnit do tak zvaných "měkkých cílů" (už ani raději neříkají do normálních neozbrojených lidí) a ulice plné policie a armády se sapikama? Nebo je libo také výjimečný stav jako ve Francii? Rychle s těmi politiky, co nám tohle připravují na politické smetiště. Volte proto strany, které mají v programu se s tímto smrtelným nebezpečím poprat a razantně jej řešit. Jedna z mála stran, které toto má (mimo jiné) v programu je Okamurova SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To hlavní tam ale SPD nemá a to likvidaci systému, který toto svinstvo ze své podstaty plodí. T

   Smazat
  2. Pro začátek tam má věci k návratu ke skutečné demokracii, změna systému pak může přijít následně (od zdola). Těžko si nyní kapříci vypustí vodu z rybníku. Návrat k vládě lidu teprv může být první krok.

   Smazat
 6. Tak nevím, ale když se podívám do historie, všechno tady už bylo a mrkněte se někdo, jak dnes vypadá Kartágo a co vyrostlo v okolních zemích. Jedna Merkelová a další jaro nedělá. Myslím si, že na toto období se budoucí generace budou dívat jako na něco a lá pád říše římské.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 7. :)) papežovo věrná politička*

  OdpovědětSmazat
 8. Nic nového.Němci rozvracejí Evropu po celou dobu,
  kdy jsou zmapovány dějiny.Vždy byly,až na některé
  malé výjimky,Němci,kteří dělali Evropě problémy.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Potvrdilo sa, že najlepší poľnohospodári sú Nemci - jednou kravou dokázali pohnojiť celú Európu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.