Reklama

.

.

sobota 21. ledna 2017

Time jmenoval země, které se nejvíce bojí Trumpova prezidentování


21. 1. 2017      zdroj
Časopis Time vydal článek o reakci světa na prezidentování Donalda Trumpa. Materiál, jehož překlad byl zveřejněn na Inosmi, začíná slovy, že "za hranicemi USA mnozí radostně přivítají zprávu o nastoupení Donalda Trumpa do funkce amerického prezidenta". Jako příklad je uváděno Rusko, Filipíny, Turecko a Sýrie. Ale jsou tu i ti, kteří se vážně Trumpova prezidentování obávají.


Mezi nimi je Mexiko. Trump mnohokrát upozorňoval, že Mexiko se má připravit na návrh zákona o zdi, až na několik miliónů deportovaných a na silný tlak na obchod. Přičemž pro stát, který posílá do USA 80% svého vývozu a přijímá 60% jejich dovozu, to bude skutečná rána.

Další na seznamu je Japonsko. Nehledě na společné zájmy vůdců států, situaci s Japonskem může ovlivnit růst napětí mezi USA a Čínou, je v publikaci uvedeno. Pokud Trump vyprovokuje zvýšení napětí ve vztazích s Čínou, Japonsko se ocitne mezi dvěma svými hlavními obchodními partnery.

Autor článku se domnívá, že neobyčejné znepokojení vyjadřují pobaltské země. Údajně se obávají invaze Ruska na pozadí zlepšujících se vztahů mezi Washingtonem a Moskvou.

S obavou se na Trumpa dívá i Německo. Podle listu oslabí sympatie Trumpa k ruskému vůdci pozici Angely Merkelové a upevní postavení těch Evropanů, kteří tvrdí, že snahy o potrestání Ruska jsou kontraproduktivní a jsou odsouzeny k fiasku.

Seznam uzavírá Francie. Bojí se, že Trumpovo vítězství by mohlo přesvědčit voliče, že na jaře letošního roku je třeba učinit volbu ve prospěch krajně pravicové Národní fronty a její vůdkyně Marine Le Pen.

Připomeňme, že při inauguraci Trump prohlásil, že Amerika bude usilovat o přátelství se všemi zeměmi s vědomím, že každý si hájí své zájmy.

Pravda. Ru ale také informovala, že americká média předpovídají USA v příštím roce válku s Ruskem nebo Čínou. V článku The Christian Science Monitor se uvádí, že přehodnocení čínské politiky Trumpovou administrativou dokonce může přerůst do otevřeného vojenského konfliktu. Kromě toho, konstatuje list, se americké úřady budou muset střetnout s rozpory v otázkách bezpečnosti s Kremlem, "jehož armáda je stále silnější".

Ale ne všechny zahraniční listy předpovídají válku mezi USA a Ruskem. The Washington Post uvádí ve svém článku, že Putin a Trump by mohli podepsat pakt o neútočení. Dokument by podle listu mohl obsahovat vzájemná ujištění, že "se vzájemně zdrží jakýchkoli násilných činů, jakýchkoliv agresivních akcí a útoků - a to jak jednotlivě, tak společně s dalšími mocnostmi".

Novinář hovoří o styčných bodech mezi oběma vůdci - "antipatii vůči NATO" a také o společných hospodářských zájmech.

A nedávno Pravda. Ru informovala, že evropský tisk je vážně znepokojen skutečností, že Trump a Putin mohou rozdělit Evropu a uspořádat Jaltu-2. Když autor vychází se sblížení obou lídrů, Putina a Trumpa, vyjadřuje obavu, že americký prezident podepíše pro Evropany nevýhodnou dohodu s hlavou Kremlu.

"Byla by to nová Jalta, nové rozdělení Evropy na sféry vlivu, varuje autor článku v deníku Neue Zürcher Zeitung. Vždyť jak je známo, jeden z cílů ruského prezidenta spočívá v tom, aby se Rusko opět stalo supervelmocí". Podle novináře se Trump domnívá, že by mohl "rozseknout uzel a domluvit se s Putinem, přičemž tak, aby to bylo prospěšné pro obě strany". List uvádí, že hlavním nepřítelem Ameriky nyní není Rusko, ale Čína. Právě na oslabení této země budou zaměřeny všechny přátelské kroky směrem k RF.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

117 komentářů :

 1. A proč by se měla kterákoliv země obávat USA po zvolení Trumpa prezidentem? Nechápu logiku této úvahy. To jsou zase žvásty - den po jeho inauguraci! Ach bože. Media jsou opravdu zbraně hromadného ničení - zleva i zprava.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Některým holt není dáno ... chápat.

   Vymazat
  2. Netušil jsem, že mně bude usměrňovat exot, kterej chápe všechno. A že bys takhle namísto svý jedovatosti napsal co si myslíš o pointě článku ty, a jak to chápeš ty? Exoty, jako jsi ty, mám nejradši. Tobě není dáno vůbec nic - jen vždycky zaskučet pár slov,abys byl vidět. Jo - a teď mi to došlo - ty určitě nevíš, co je to pointa, no tak nic, vyprdni se na mně. Dík.

   Vymazat
  3. Mexiko - chápu,zeptáme se Máňi (jen pro znalce :) )Japonsko je od druhé světové skutečně ve složité situaci.A ty Pobaltské - no,nevím čeho se bojí Republiky,příp.státy,příp.kontinenty,ale zbytečné a škodlivé existence nato-elit se jako vždy,bojí důsledků svých vlastních životů.Vždyť je tam terorizuje Ruská Kreslená Pohádka a teď zas Trump.děs.

   Vymazat
  4. Země se neobávají, obávají se někteří politici. Ono je totiž dneska zvykem pokládat hlas politiků dané země, kteří jsou zrovna u moci, za hlas lidu, když si je přece lid zvolil.

   Vymazat
  5. 22:24-Samozřejmě se pobaltské státy bojí.
   V Lotyšsku se veřejně pořádají pochody SS,
   Estonsko zakazuje ruštinu jako jazyk a
   Litva je pod vlivem pšondů.Takže se musí
   bat,ať chce nebo ne.Krpmě toho je přeprava
   zboží po železnici ve spolupráci s ruskou
   železnicí vnímáno jako vlastizrada.Ty jsou
   ještě horší než havloidi.
   Petr Majevský
   Cenzoři,flákáte se.Romancovová,vždyť to
   je ruská propaganda jak vyšitá a ty nic.

   Vymazat
  6. Po několika hodinách, co je Trumpeta ve funkci, tak ČT už vehementně odsuzuje jeho politiku. Jsou to v ČT opravdu jasnovidci, oni už teď ví jaká bude politika Truma nza dva roky. ČT je třeba vymést ocelovým koštětem a všechny jeho zaměstnance vyhnat na veřejně prospěšné práce, aby se něco dozvěděli o životě, paraziti.

   Vymazat
  7. to 23:10 naprostý souhlas, myslím, že je čas pochopit, že politici jsou naprosto zbytečná věc, pijavice, které sají krev lidu,řízení zemí patří do rukou profesionálů co v životě něco už dokázali, u nás typický Babiš, v USA Trump. Přeji si aby moji zemi řídil zkušený profesionál a ne podlézavý politik bez rozumu a morálky.

   Vymazat
  8. 9:41 - možná by bylo fajn vidět Trumpovo daňové přiznání. Z toho by bylo krásně vidět, jak úspěšnej je to profesionál a co všechno udělal pro svou vlast.

   Vymazat
  9. Dnes si užijte u Moravce Polčáka.Podle mně je to jeden z největších Havloidních ksindlů a je europoslancem,který pro naši zem nehnuli ani prstem!A věřte,že se tam uhnízdil do důchodu!A ten nás poučí,jak nebezpečný je pro nás Tramp!

   Vymazat
  10. A sám teplák Moravec? To je taky extra třída. Jak dlouho už pořad vede, a má pravomoc být drzý, nebo naopak podlézavý jak tchoř. Celou dlouhou dobu nebyl vyměněn. Partie - na TV Prima - už změnila svého moderátora vícekráte, například pan Punčochář nebyl zrovna špatný - ale Moravec? S kým z vlivných obcuje? Se všemi? Má to propachtované tím pádem až do smrti, nebo jedině nějaký nový puč tuhle sebranku z TV vyžene? Co ten člověk kromě toho žvanění ještě taky umí? Čím by se jinak živil - buzerantskou prostitucí? Už to samo o sobě je nemrav, nevkus a hnus. Veřejnost to o něm ví. Proč o něm nejsou šířena videa z jeho erotických aktivit,( třeba s Pospíšilem) stejně jako tomu bylo na čísi objednávku u Forejta?

   Vymazat
  11. Jakmile se moc Trumpa upevní, uvidíte, že se všichni ti kritikové obrátí jak korouhvička ve větru, budou se bít v prsa a hřímat do světa jaký je to borec. Křivák zůstane křivákem.

   Vymazat
  12. Komické začínají být ty pobaltské země, že se bojí ruské invaze po zvolení Trumpa. Třeba litevská prezidentka ji očekává už delší dobu každou minutu a pořád nic.Krym byl něco jiného, byl vždy ruský, až do rozhodnutí chaotického Ukrajince Chruščeva jej přidělit Ukrajině. O přičlenění k Rusku pak rozhodlo obyvatelstvo v referendu. S Pobaltím to nemá nic společného.

   Vymazat
 2. Trump a Putin nastaví zrcadlo tak zvané západní demokracii.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten Trumpeta se v "orálné prcovně" nestačil ani uprdnout a už "statisíce (pitomých) žen po celém světě proti němu demonstrují...(ještě že jen demonstrují a né mentruují...)a s nimi všichni ti užiteční idioti zatím ještě močící ve stoje a všichni ti deviantní z menšiny bezpohlavních.... a já se ptám,kde byli ti debilové,proč nemanifestovali,když keňský ušatec s Hitlery zabíjeli po tisících vše,co se hýbalo v několika konfliktech,kdy se mučilo tajně i se štemplem a s lékařským dohledem ??!!
  Jděte se vysrat,vy všichni lumpové a pokrytci,komu to není pochuti,že ten Trumpeta je ve vajthauzu a nechte ho,ať se napřed předvede,ne že to zkurvíte,jako s tím vrahem Obamou a už napřed mu dáte nobelovku míru !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava:..."a ne menStruují..."

   Vymazat
  2. 22:27 Dokud bude manifestovat jen 59 miliónů Amíků, volili Hillary, tak tím jen říkají, že nechtěli Trumpa. To už ale přece řekli svým hlasováním a je hloupost to opakovat na ulici, každý to ví. Stejně dobře můžou manifestovat za jinou všeobecně známou věc, jako třeba že když prší tak je mokro. Jsou to stejní idioti, jako u nás manifestanti s transparenty, že Zeman není jejich prezident.

   Vymazat
  3. S těmi demostracemi je to asi trochu jinak, než se nám někdo snaží vsugerovat. To, že holky demonstrují za "svá práva", to je v pořádku, ale ten další důvod, že demonstrují proti vandrákovi (tram je vlastně vandrák), tak to se nám média snaží podsunout, jakoby jen tak mimochodem. Ono totiž když je pohromadě 300 000 lidí, tak se vždycky najde alespoň tisícovka, která řekne to, co chtějí slyšet. Tím je to, že to je vlastně demonstrace proti Trampovi. Hlavně aťsvět ví, jak je neoblíbený!

   Vymazat
  4. američané vždy byli agresivní vůči státům ať už to byl Vietnam až po dnešek
   můžem jen doufat, že Donald bude rozumější a nebude napadat Rusko atd...

   Vymazat
  5. V Keni to vraždění bylo posvěceno Sorosem a OSN a rádi toto běsnění zaštÍtil Obama s tou vražedkyní. nezamopínejme,že tam byl Obama.Sorose a jeho ligu muselo toto ženské teatrum stát hodně peněz,ale málo přesvědčování těch vypatlaných mozků,kteří ani nevěděli ,proč tam řvou!

   Vymazat
  6. 7:34
   Máš v tom hokej. Vandrák, je anglicky "tramp". Trump = trumf.

   Vymazat
 4. Ať mně někdo vysvětlí, co je na Le Pen krajně pravicového. Jak se to projevuje? Že si Francouzi nenechají zničit Francii šmejdy?

  OdpovědětVymazat
 5. Odpoledne zde byl pěkný poznatek od staré babičky. Synku, jak je někde sviňárna, hledej za tím žeda (to není chyba), to je politoložka a nemusela studovat, stačila životní zkušenost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:49 Neměla ta babička v podpaží tetování?

   Vymazat
 6. Le Penová: Můj první výlet bude do Bruselu, abych jim odpískala konec té jejich rekreace
  20.1.17

  Francie:
  Marine Le Pen vítá zvolení Trumpa, protože mají na "ekonomické ose" mnoho společných bodů.
  Odmítla ale myšlenku, že pokud zvítězí ve volbách, povede její první zahraniční návštěva za Trumpem:
  "Můj první výlet bude do Bruselu, abych jim vysvětlila, že se chystám odpískat konec té jejich rekreace."
  Dále ohlásila "konec této supervelmoci, která si uzurpuje moc proti vůli lidu".
  Také Salvini, lídr italské Ligy severu, podporuje Trumpa:
  "Budu hrdý, pokud se s ním budu moci sejít, podporovat ho a sdílet s ním boj o pracovní místa, daně a imigraci. ...
  Myslím, že jsou nadějí pro svět i pro mladou generaci - Trump, Putin, zítra Le Penová a proč ne - i Liga v Itálii."
  Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/01/marine-le-pen-festeggia-...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás Okamura!Rozhodně ne Babiš.

   Vymazat
  2. Anonymní22. ledna 2017 10:51 kdo voli babiše voli eu samozřejmně SPD

   Vymazat
 7. Trump byl jediný politik aspirující na vedení země, který nazývá věci pravými jmény. Za to si ho vážím.

  Možná, že tak mluvil i Sanders, ale to mi cenzura nedonesla.

  Když slyším teď papoušky omílat své písnočky, je mi z noch lehce šoufl, ale jsem rád, že je aspoň můžu rozpoznat.

  Ten Time sice se snaží o logiku, ale bezděky prozrazuje své uchvatitelské myšlení.

  Nejvíc mě baví Merklová. Má strach, že Německo přestane být okupovanou zemí?
  Nebo má strach, že ji bývalá garnitura (která ji má v hrsti) zničí, když dá najevo uspokojení z vítězství Trumpa?
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo je okupovanou zemí? Ty už to nehul.

   Vymazat
  2. 0:38- američtí vojáci se od konce WW2 z Německa někdy stáhli a byli zpětně pozváni k jejich "obraně"? Postujte, rád si dokumenty počtu.

   Vymazat
  3. 0:48

   A proč by se měli US vojáci někdy z Německa stahovat? On je snad odtamtud někdy někdo vyháněl? Jaké dokumenty chcete? Co to vlastně blábolíte???

   Vymazat
  4. 1:23 Jestli základny USA v německu nejsou znakem okupace, pak nebyly okupací ani základny SSSR u nás. Německo má na svém území základny USA stejně "dobrovolně", jako je má Japonsko, Afghanistán a Irák. A na obranu před kým je základna Guantánamo na Kubě? Chrání Kubu nebo jí spíš drží pod krkem? Kuba je typickou ukázkou, jak je nemožné se US základny zbavit, i když jí stát rozhodně už nechce. "Podej čertu prst, peklem se ti odmění".

   Vymazat
  5. 1:23-To máte pravdu, proč by se stahovali! A dokumenty? Od kdy se loutkové vlády dožadují "dokumentů" nezávislosti na USA? Vám nestačí vojenské základny USA v SRN z dob po WW2 ? Postněte mi, kdo obsadil Ruské pozice v NDR? Bundeswér?

   Vymazat
  6. To 0:48 Milý pane, neznalost dějin neomlouvá, zpět do školy, ale pořádné, aby jste si ujasnil jak to bylo s rozdělením po válce. Německo je okupováno, dokonce nemá ani svoji řádnou ústavu, dodnes má jen něco jako provizorium. To vám říkám jako němec jako poleno.

   Vymazat
  7. 2:33 a 2:22

   V Německu je loutková vláda kterou si navíc dovolíte srovnávat s totalitní vládou ČSSR? Zřejmě vám vy hlupáci uniklo, že v Německu se už 70 let pravidelně konají zcela demokratické volby. A proti US základnám jsou dnes jen vaši bratři komunisti z Die Linke kteří mají cca 8% voličů.

   A jak to vypadá a probíhá když se nějaká země rozhodne že základny USA na svém území už nechce? Zcela jednoduše a bez potíží¨, nou práblem
   http://zpravy.idnes.cz/usa-opousteji-manas-v-kyrgyzstanu-dto-/zpr_nato.aspx?c=A140408_183509_zpr_nato_inc

   Tak už přestaňte lhát a vymýšlet si, vaše lži a pohádky při střetu s realitou nemají šanci obstát.

   Vymazat
  8. 9:59-Ty blbče pitomá,nemel hlouposti,to tvoje demokratické Německo je 70 už let okupované a to samé Itálie....

   Vymazat
  9. 11:48

   Okupovaná je tvoje dutá palice, komoušský vymatlanče.

   Vymazat
  10. 11:15 zase nic nevis, havlisticke prase

   Vymazat
  11. Nemci musi vzdy po volbach s prositkem k Americanum jestli jim povoli vysledky voleb

   Vymazat
 8. Jděte všichni s vašimi dohady kamsi. Nám normálním lidem jde o to žít v míru a aby státy mněli svéprávnost danou většinou volitelů kteří jsou minimálně 2 generace obyvalelé ČR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:55 O to žít v míru a ..., o to šlo i normálním lidem ve Vietnamu, Koreji, Lybii, Iráku, Sýrii, Ukrajině ...
   Není to stále dost zřejmé, že s volbami do nejvyšších orgánů začínala volitelům stále víc a víc pomáhat nějaká cizí mocnost, a stále častěj i za pomoci NATO.
   Přál bych si přesně to co vy. Ale ještě to asi bude nějakou dobu trvat. Doufejme, že nástup Trumpa tuto dobu zkrátí. Děda.

   Vymazat
  2. 03:18
   asi jsme stejně staří a máme stejné názory.
   Ale na Trumpa bych moc nespoléhal. Zatím je to jako s naším presidentem. Z toho póvlu je ten nejlepší

   Vymazat
  3. Trump není solitér. Reprezentuje zájmovou skupinu, která ho tlačila všemi prostředky. A jaké zájmy vlastně mají se dozvíme jen z činů a ne volební rétoriky. Jeho přímost může být i jen volební taktikou vypracovanou nějakou agenturou. Až čas do toho vnese světlo. Jeho předchůdci vždy hovořili o míru a následně vyvolali války a převraty. Ten poslední dostal preventivně Nobelovku za mír dopředu, protože bylo jasné, že na konci volebního období už nebude proč.

   Vymazat
 9. "" Evropa je pod vlivem globalistů, kteří budou do poslední chvíle blokovat snahy o zbrojení v EU národními státy. Globalisté neovládají procesy ozbrojených sil, ty jsou pouze pod kontrolou národních elit, o tom už jsem několikrát hovořil. Globalisté usilovali o vybudování armády OSN, to nevyšlo. Později usilovali o vybudování armády EU, ta je také v nedohlednu. Globalisté tak k mocenskému prosazování NWO silou musí dosud používat armády svých kandidátských zemí, v současné době je to Čína. Ovšem globalisté se války bojí, protože válka má několik vedlejších jevů. Válka resetuje dluhy, resetuje hospodářský růst vedoucí ke konjunktuře a restartuje bilaterální vztahy na úkor multilaterálních. ""
  Více zde:
  http://aeronet.cz/news/trump-ohrozuje-politiku-jednotne-ciny-ta-reaguje-posilovanim-zbrojeni-zbroji-rusko-a-trump-bude-zbrojit-nejvic-uprchlici-z-celeho-sveta-miri-do-eu-proc-z-toho-doslova-az-mrazi/

  A tak bychom znovu měli mít přiměřenou armádu, a její velení bychom neměli nikdy nikomu předávat.
  To neznamená, že v obraně nespolupracovat se sousedy a spojenci. To znamená nesvěřovat ji (její zbytky) pod velení žádného útočného paktu.
  To taky znamená zvolit do parlamentu poslance, kteří by toto byli schopni vůbec pochopit. Děda
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 03:29
   Souhlasim, je dobré mít kamarády, ale své zájmy si musíme ochránit sami. Pomozme si sami nespoléhejme na BOHA.

   Vymazat
  2. EU se teď alespoň snaží prosadit, aby vojska NATO mohla jezdit křížem krážem po všech státech EU bez souhlasu vlád a parlamentů jednotlivých zemí. Když se bude něco v některé z těch zemí dít, pošlou tam vojska z jiného státu a ti už bez skrupulí pořádek udělají. Jsem velice zvědavý, co na to smečka našich zaprodanců v parlamentu v čele se Zadolárkem, Stropnickým a podobnými exoty vymyslí.

   Vymazat
 10. Time úplně zapomněl na Prahu ! Kdyby viděli to zděšení v čt po Trumpově zvolení...?
  Nevím, jaký bude Trump prezidentem, ale už jenom za ten pohled na tu televizní sebranku po tom, co bylo jasné kdo vyhrál. Na tu hrůzu a bezradnost v jejich tvářích. Už to mi dalo obrovskou porci naděje, že zlo i v Čechách může dostat přes dršku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nový otvor na obzoru a ještě jsou v tom starém,smůla ale ještě štěstí,že se s tím dá něco dělat,směji se.

   Vymazat
  2. Vychází mi to tak,že Rusko napadne a anektuje nebo alespoň vojensky obsadí Finsko a Švédsko a podle situace se rozhodne o tomtéž vůči Norsku. Tak si zajistí strategickou pozici vůči Evropě,respektive vůči EU a NATO. Do dvou let,asi,podle toho,jak se bude vyvíjet fantasmagorie nového prezidenta USA,protože sen je jednou věcí a skutečnost tou druhou a nikdo neví,pro co se on rozhodne,směji se.

   Vymazat
  3. Tiše spí,jejich aura chystá překvapení,nebylo dne,kdy by nemysleli,na zvrat situace,a když bylo už hodně pozdě,zjevili se.
   V několika letech,jejich,bylo zřejmé,že oni jsou těmi,kteří přijdou,když už bude příliš pozdě. Někoho čekáte a oni jsou jimi,pokud bude tak špatně.
   Až přijde ten den,který tolik čekáte,bude jim umožněno,vždyť na to přijde čas a včas. Nelze jinak,něž se zjevit ze ztracena,protože oni jsou těmi,kteří už nejsou zde. Pokud skutečně bude potřeba jejich síly,pak přestane existovat jejich svět a budou mezi vámi, připravte se. Směji se.

   Vymazat
  4. On te smich prejde, ty "smeji se"
   Nebo je to podpis?

   Vymazat
  5. Proč si říkáte Horní Dolní,když jste se trefil přesně?

   Vymazat
 11. Jalta 2..myslím že k tomu je už našlápnuto.A bude klid aspoň na dalších 20 let jestli né déle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy osobně v sobě nemáte tolik cti abyste vzdoroval násilí a nesvobodě?

   Vymazat
  2. 7:26 nasili a nesvoboda vychazi z Bruselu, EU, NATO, OSN
   Je na case tyto organizace zrusit

   Vymazat
  3. Je tedy načase nastolit vládu Ruska a Číny,respektive SCO (ŠOS)?

   Vymazat
  4. 12:04 - vládu nad kým máš na mysli, když píšeš o nastolení vlády Ruska a Číny?

   Vymazat
  5. To se mne ptáte vážně?

   Vymazat
  6. 12:33 - naprosto. Tak do toho, prosím.

   Vymazat
  7. Tak to jste tedy naprosto hloupý a do diskuse s Vámi se mi prostě nechce a neproste mne,nemá to smysl.

   Vymazat
  8. 12:41 - něco jste řekl a neumíte říct, co jste tím myslel?

   Vymazat
  9. Rusové nás všechny naučili nic zbytečně nevysvětlovat,protože se ptají jen proto,aby se pak mohli ukřivděně bránit s tím,že oni nevěděli a my je napadáme.

   Vymazat
  10. 13:04 - nevím, co vás naučili Rusové, ale klasicky jste něco plácnul aniž byste ten výrok uměl vysvětlit, natož obhájit.

   Vymazat
  11. Jak už jsem řekl,jděte si pro informace jinam,směji se.

   Vymazat
  12. 13:13 - plácnutí něčeho, o čem víte prd, to je k smíchu mně.

   Vymazat
  13. Tak jsme se tedy zasmáli oba, mohl byste už přestat s tím zbytečným žvaněním?

   Vymazat
  14. 13:51 - ok.

   Vymazat
  15. 12:04 Ano, pod Ruskem by bylo Evrope lip

   Vymazat
 12. Mě se "líbí" na kavárnách nulová sebereflexe. Ještě jsem neslyšel od nikoho ani náznak možné příčiny nástupu Trumpa špatné vlády jeho předchůdců. Podobně, jako u nás se Zemanem. Kritici Trumpa i Zemana mají jedno společné. Kydají hnůj na jednoho i druhého, ale odmítají si připustit, že obě jimi nenáviděné hlavy států nespadly z nebe, ale staly se důsledkem nějaké příčiny. A tou byla neúnosně špatná práce svých předchůdců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kavarnu v DC uz vymlatili
   Hloupi cesi by se z toho meli poucit

   Vymazat
 13. Je to opravdu fascinující fenomén hodný nějakého vědeckého výzkumu jak místní komouši zuřivě bojují za amerického multimiliardáře, za jednoho z 500 nejbohatších obyvatel této planety, kšefťáka s realitami a podnikatelem v hazardu. Jak mu věří každé slovo co vypustí z huby.
  Přitom jim vůbec nevadí, že zruší zdravotní pojištění desítkám milionů nejchudších Američanu, chce snížit daně hlavně nejbohatším, chce jít do křížku s Čínou, Iránem, Kubou, je největší kamarád Izraele, atd atd.
  Kdyby blbost nadnášela tak místní diskusní komunističtí oslové vystřelí do vesmíru rychlostí světla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 9:30 kdyby hloupost létala tak jste holoubek. To zdravotní pojištění je špatně vymyšleno, nahrává pouze kšeftům a dalšímu bohatnutí, Trump řekl zrušit a udělat reformu zdravotního pojištění pořádně a pro všechny.Chce aby amerižané opět pracovali a vytvářeli hodnoty a ne se poflakovali po bojištích a vřaždili civilisty jako doposud po celém světě.

   Vymazat
  2. 9:57

   Dalšímu bohatnutí koho??? O Zdravotním systému nevíte USA evidentně nevíte vůbec nic. Trump žádnou konkrétní reformu nenabídl. Jen zrušení obamacare a vzletné žvásty.
   Tak on nechce prý aby se amíci poflakovali po bojištích? A co ta slova o vybudování nejsilnější armády světa za které bude mít každý strach? Co řeči o smazání islámského státu?

   Hloupé ovečky jako vy evidentně hledají jakéhokoli spasitele, kohokoli kdo jim naslibuje cokoli. A co jim neslíbí tak si to ještě vymyslí a domyslí tak jako to předvádíte vy.

   Vymazat
  3. 10:11 taky si koledujes o vysetrovani od tajne sluzby?
   Nejsi madona, vysetreni neprezijes
   Tvuj utok na Trumpa porusuje zakon

   Vymazat
 14. s čekým lidem je ohavně nakládáno , ale bohužel čeští politici kteří jsou dirigování z Bruselu a vůbec se naši politici nestydí a zaštitují se úplně zcestnými důvody. ať se to týká pamlskové vyhlášky kouření kontrolováním a šmírovávím a šikanováním lidí doma i přes kamery, je s námi ohavně nakládáno , to by se naši předkové divili , kdyby se probudili....
  proboha s tím se musí něco uděllat, lidi vzpamatujte se a vzepřeme se už !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsou to "cessti politici" jsou to chazari....

   Vymazat
 15. OBAMA JE PRVNI AMERICKY PRESIDENT KTERY VEDL VALKU CELYCH 8 LET CO BYL PRESIDENTEM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsi se vyhrabal z pelechu, ty debile? Vypni si CapsLock.

   Vymazat
  2. 10:27 smazka uhrovita, prase stetinate se pokousi komunikovat
   Ale z rypaku mu vychazi jen chtochtaji

   Vymazat
 16. Hlavne se boji Hitlerovci
  Uz je cas aby Evropa spadla pod rusky vliv

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasně ..., to by skutečně spadla. Zase trefa,dnes jste opravdu skvělý.

   Vymazat
  2. 12:06 co davaji na "televisi"

   Vymazat
  3. Na ČT sport dávají Boby: SP 2016/17 Švýcarsko,Bobku,máš nějaký záměr?

   Vymazat
  4. 12:36 nemam, ty nepodepsane havloprase

   Vymazat
  5. To je ale naivita,tedy, ještě chvíli a budete i dutý,včeličko.

   Vymazat
 17. A Cesku je treba odriznout veskerou americkou pomoc
  Proc by Amici meli nadale Cesku davat miliony dokaru kdyz Cesko a sproste huby v Ceske Televizi urazi americkeho presidenta
  Je na case aby Trump utnul penize pro cesko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump si muze tak akorat utnout prd, penize nema ,jen dluhy ve vysi 70 trilionu. Dluh ktery nelzesplatit......

   Vymazat
  2. 23:49 dluhy ma Cesko taky
   Amerika se drzi
   cesko ne
   A ekonomice nerozumis

   Vymazat
 18. Tak ta silena zpevacka s rouhavym jmenem madona je za vyhruzky vysetrovana od tajne sluzby
  Tady trol vyhrozoval Trumpovi, no brzo bude do zesileni lomcovat kleci v Quantanamu
  madona ma pravniky a je americanka, mozna se z toho vyseka
  Ale trol a jini antitrumpovci ne
  Ty ceka dozivotni vezeni

  OdpovědětVymazat
 19. Odpovědi
  1. Přitlač debile. Nebyl jsi tu několik hodin a musíš dohnat manko. Naklepej rychle dalších 20 příspěvků, pardon prdů, za sebou.

   Vymazat
  2. 10:44
   No jo,Chujmer debilovič nám procitnul z dennodenní opice!!!

   Vymazat
  3. 10:44 co je na "televisi" havlisticke prase?

   Vymazat
  4. 11:24 havlisticka smazko, vymackej si bedary

   Vymazat
  5. 12:03
   Příště si přečti komu byla moje odpověď adresovaná....byla pro 10;44 ty slepejši tupej,kterej mi neprávem nadává do gavloidů!!!!!

   Vymazat
  6. 12:27 a tady mi nenadavas, ty tupe prase?
   Poradim ti, tahni do prdele kdyz se ani neumis podepsat, havloprase

   Vymazat
  7. 13:24
   Jsi kokot jako Havel ty genetické odpade!!!!
   Když neumíš češtinu,tak táhni do Fuckingtownu,šmejde zdegenerovanej!!!!!

   Vymazat
  8. 14:22 komu si ty hovado opovazujes radit
   Jsi sracka co se boji i podepsat prezdivkou
   To se tak bojis Romancove, ty zbabely anonyme?

   Vymazat
 20. Trollům odjíždí poslední vlak, tak chtějí ještě něco stihnout. Ani Soros do vás nebude dál lít prachy, když z toho nic nebude koukat.
  Tak že, vyhrňte si rukávy, bude nástup zpět do výroby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:01

   Jdi se léčit ty psychouši.
   Nebo vlastně ne. Provozovatelé těchhle stránek z tebe mají určitě radost jak jim to tu neustále tak hezky a usilovně zasíráš a rozvracíš.
   Nejsi zde náhodou nasazen od Chovance nebo dokonce CIA?

   Vymazat
  2. 12:09 havlisticke prase, vyhrozoval jsi Trumpovi, jsi na ceste do Quantanama, jako Cech nebudes mit ani pravo na pravnika a odvolani,
   Tve dalsi stekani ti leda privodi ze te lide pochciji skrz plot

   Vymazat
  3. 12:09 diskuzi tu rozvraci havlisticka prasata jako jsi ty tim ze napadaji Honoluku
   Tema je Trump, kdyz neudrzis namet tak jdi zpet do chlivku havloprase

   Vymazat
 21. Pokud by z EU odesla Francie, diky Marence, tak by EU opustila posledni nuklearne ozbrojeny stat. A jeste zrusit NATO a Evropa je legracne bezbrana
  Maji Evropani pripravene kyanidove tabletky jako mel Hitler v podlednich dnech treti rise?

  OdpovědětVymazat
 22. AT ZIJE HORNI DOLNI ! Ten na vas plati vy hnojometnici. Nadavali jste a urazeli jste kde koho . Ted to mate zpet.

  Mam radost z toho jak vas fackuje vy jedovati sprostaci.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jsem na ty antitrumpisty jeste moooooc hodnej

   Vymazat
 23. 9:30 kdyz nerozumis chybam Obamova zdravotniho systemu, tak se o tom nevyjadruj. Pises smesne hlouposti.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No na povrchu je chyba obamacare ze vysava z lidi strasny penize na premium a protoze ma vysoke deductibles tak lide uz nemaji na doktora
   Takze je to ponzi svindl
   Proste problem je ze takovy system musi mit deset zdravych aby zatahli lekarske vydaje za jednoho nemocneho
   A tolik zdravych neni

   Vymazat
  2. Ať bouchne Yellowston a mohou oba tábory na pivo !!!!

   Vymazat
  3. 17:04 jestli bouchne Yelowstone tak Evropa chcipne hlady. Jen vybuch sopky na Icelandu zpusobil v Evrope zmenu pocasi, neurodu a francouzkou revoluci
   Ted by to bylo horsi
   Tak premyslej, hlupaku

   Vymazat
 24. Ozzie , ozzie oj oj oj.
  Hornídolní blb?i pozpátku blb.

  OdpovědětVymazat