Reklama

středa 11. ledna 2017

Totální kolaps zdravého rozumu na Novinkách

Geo
11. 1. 2017   Eurasia24
Server Novinky.cz zveřejnil v úterý 10. ledna zprávu nadepsanou titulkem „Vandalové u Lvova zneuctili památník upáleným Polákům“. Kdo je v tomto textu mezi řádky obviněn z uvedeného činu, to je snad každému jasné.


Tak dlouho se Ukrajinci snažili „sblížit“ s Poláky, až z toho nacionalisty na obou stranách postihla mentální diarrhoea. Nedá se totiž jinak nazvat, co si navzájem dělají. Naposledy u Lvova poničili památník stovkám Poláků upálených nacistickými oddíly u obce Huta Peňacka.

Poničili kamenný památník, pomalovali ho žlutou a modrou a také obligátní červenou s černou a posprejovali runovými SS.

Za nelidskou válečnou hrůzu v roce 1944 mohli podle Poláků ukrajinští nacisté, ostatně „podepsali“ se takto nejednou. A toto napsaly Novinky – doslova:

„Podle informací ukrajinských zdrojů nespáchali čin Ukrajinci, ani ho neprovedla ukrajinská divize SS Haličina, ale ‚hitlerovská vojska', protože ve vesnici působili partyzáni řízení z Moskvy.“

Co tím má být řečeno? Není to „vtip“ – tady je k přečtení celý článek.

A jestliže to Novinky nemyslí vážně – jakože myslí –, proč proboha uvádějí informace z těchto „ukrajinských zdrojů“?

Ale to není vše. Text je i dále „obohacen“ o výplody „ukrajinských zdrojů“. Čtěte:

„Případ vyšetřuje i tajná služba SBU. Agentura Unian ve své zprávě naznačila, že může jít o provokační akci Ruska, která má poškodit polsko-ukrajinské vztahy.“

„Naznačila“? Nikoliv (když už) vyslovila „domněnku“ nebo „spekulaci“? Zasáhne Chovanec?

Novinky převzaly a zveřejnily zprávu postavenou na tvrzeních postrádající poslední zbytky racionality – tolik typických pro hysterickou a stupidní propagandu, jaká z Kyjeva přichází od banderovského převratu. Dostaly se na roveň této propagandy. Plně.

Můžeme si dělat legraci z novinářské debility, můžeme Putina obviňovat z toho, že „mráz sevřel Česko“ nebo že Obamová brzy otěhotní, ale tohle není žádná legrace. To je totální kolaps zdravého rozumu.

Geo

50 komentářů :

 1. Podle "rukopisu" a zásady rozděl a panuj, v tom vidím akci západu. Západ se nás již dlouho snaží rozdělit na dvě, či více nesmiřitelných frakcí. Kuřáci proti nekuřákům, Zemanovo příznivci proti Zemanovo odpůrcům, vítači migrantů proti odpůrcům migrantů,...
  Všichni na oko volají po sjednocení, ale ve skutečnosti jde elitám o naše rozhádání až do polohy vzájemné nenávisti. Ideálně, když se začneme navzájem zabíjet. Oni pak mohou, bez většího zájmu širší veřejnosti, vesele dál intrikovat a krást.
  A placených poskoků mají čím dál víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv Západ, ale ti, kteří západu vládnou a jen uskutečňují dávný plán popsaný v dokumentu, jehož název není radno zmiňovat.

   Smazat
  2. Kalousek tvrdí že jde dílo Rusáků! A dodává -NEZAPOMENEME!

   Smazat
 2. Taky si myslím, že za situace, kdy lidi mají jiné starosti, ač jsem už 40 let nekuřák, je nekuřácký zákon výplod socialistického mozku. Nikotin v těle se dá zjistit snadno, tedy zdravotnictví má možnost omezit kouření stejně, jako stát omezit distribuci kuřiva. Místo toho vnucuje odpovědnost za tento nešvar hospodskému.
  Je to něco jako retardéry na ulicích. Stát sem tahá montovny aut, není schopen udržovat silnice, přesto řidiče otravuje.
  Největší retadr je ovšem politika ČSSD a jeho vedení. Problém se musí řešit od hlavy a lhaní je nutno omezit ve všech sdělovacích prostředcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kourit muzes, ale neobtezuj me vydechovanim
   Ja ti taky nepalim pnematiku pod tvou vyhulenou hubou, Smazko
   Ano, i kuraci tabaku jsou narkomani, zavislaci a tedy smazky
   Tak nekam zakez a nekaz me vzduch, jasny?

   Smazat
  2. Pochopitelne ma predesla zprava je proti vsem kurakum smazkam!

   Smazat
  3. 14:37 Ty jouzo, když ti vadí kouř nelez do vyhřáté hospody, mezi bavící se lidi. Běž tam, kde se nekouří a hotovo. Retarde! Stop regulaci neobolševiky. a ty jsi jejich posluhhovačka

   Smazat
  4. Konečně jste se odkopal Horní Dolní. Jste mizera. Co si to dovolujete? Proč nadáváte tak sprostě kuřákům? Tak dřepte doma, a nevylejzejte ven, protože venku se kouřit může a taky se kouří. Do hospody nemáte co lézt - kdybych měl hospodu já, a přišel by mi tam zmrd, kterej by omezoval moje hosty, vyhodil bych ho ven. V hospodách se kouřilo vždy. Sám jsem nekuřák, ale takovéhle výpady mě serou. Teplouší nadávají normálním lidem, a úplně nejodpornější sortiment - "polepšení kuřáci" nadávají kuřákům...tady se pořád žvaní o nějaké soudržnosti, ale co s těmahle hajzlama? Pořád jim někdo vadí. Bezdomovci jim smrdí a další a další. Jděte do prdele, a nelezte se svejma ultimatama na diskuze. Co si nekuřáci dovolujou už je přes čáru - snad budete kuřáky střílet - ne?

   Smazat
 3. Proč se Poláci nedohodli po r.1990 s Ukrajinou?

  Ukrajina mohla vrátit Polsku území bỷv. Haliče a získat přístup k Černému moři,Polsko Německu vrátit území bỷv. Pruska.
  Mohli si společně zanadávat na J.V. Stalina a býv. SSSR, přizvat ke svědcení tehdy žijícího papeže Vojtylu.
  A už tehdy mohla část Ukrajiny být v Evropě.Maďaři by také "přiživili".
  USA by ušetŕilo 5 miliard USD, "kyjevský majdan"mohl proběhnout ve Waršavě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a zase ten Putin...!

   Smazat
  2. Kolují zvěsti, že je paní Obamová možná zase TĚHOTNÁ. Kdo to byl? Putin, nebo celé Rusko?

   Smazat
  3. To byl čaroděj, jenom on může otěhotnět buzíka.

   Smazat
  4. Dobrý nápad s tím vrácením Pruska. Ale při pohledu na mapu by z Polska moc nezbylo. Otázka vrácení Západní Haliče (Lvovska) je sporná. Podle dohody z r. 1920 byla hranice skoro tam, kde je nyní s Ukrajinou a Běloruskem (tzv. Curzonova linie). A tato oblast patřila tehdejšímu Rusku (Ukrajina jako stát ještě neexistovala)Poláci ji zabrali (Pilsudski), když bylo tehdejší sovětské Rusko slabé. Ale budiž.Ovšem Polsko by muselo vrátit podstatnou část bývalého Východního Pruska - Olštýnsko (Allenstein). A co víc: úplně celé Slezsko (Slessien) i s Wroclaví (Breslau). Hranice by byly rázem u Opavy a nikoliv u Žitavy. Tato území vybojoval na Spojencích osobně sám nenáviděný Stalin. A problematický by byl i přístup Polska k Baltskému moři. Původně ho totiž nemělo. Vymodlilo si ve Versailles tzv. "koridor". Úzký pás země s rybářskou vesničkou Gdyní. A právě tento koridor přerušil spojení Východního Pruska s Říší a byl příčinou smrtelné nenávisti Němců k Polákům. Všechny německé bojůvky a polovojenské organizace ve 20. letech se formovaly právě na hranicích s Polskem. Nikoliv v československém, jak je nám předkládáno. Tato změna by spustila lavinovou reakci a měnily by se hranice pomalu v celé Evropě. A bez války by se to neobešlo. Takže byl by to mazec.

   Smazat
  5. 8:24-tys na to kápl!!!To by byl teprve zázrak o "Neposkvrněném početí",proti tomu by byla ta báchorka o Panence Márii slaboučká,to by stálo za nový náboženství s Černou Madonou s pinďourem,jak baseballovou pálkou...,to by i ta "katolická Buzna Putna" konvertoval z fleku....

   Smazat
  6. svaty duch muze oplodnit buzika to nevis? lze oplodnit i kur.vu,to tady uz taky bylo

   Smazat
  7. To znamena ze se PREVYSETRUJE , protoze tyhle veci uz jsou davno v archivech i s dokumenty , fakty a vypovedi svedku. Patralo se tehdy , koho potrestat za tyhle zlociny. Sklony k temto bestialnim masakrum maji samozrejme Ukrajince . Nedavne,fasisticke hruzne masakry v Kyjeve , Donbas , sestreleni civilniho letadla a predevsim zlociny v Odese snad i napovidaji...I o tech kteri v tom ukrajince podporuji...

   Smazat
 4. Tak Rusové se provokacemi snaží rozvrátit vztahy mezi Polskem a Ukrajinou. To už hraničí s debilitou. Jinak... Máňa od vedle poudala, že za tu ptačí chřipku můžou Rusové. Už mě začínaj štvát. Do všeho strkaj rypáky a jen štvou lidi a národy proti sobě. Mělo by se s nimi radikálně zatočit. Jedno brigádní uskupení v Pobaltí je málo. Deset atomovek a ten pronárod vymazat s povrchu zemského...
  Ale dost ironie. My Češi nejsme hloupí a uděláme si svůj názor, kde je asi pravda. Že na Ukrajině vládnou fašisté ví i moje jezevčice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo opravdu neví jak to je. Komouši jsou schopní ledasčeho! Třeba jak to skouleli s Plánicí! Ten agent tam přeci musel znát archivy Gestapa a kdo jinej tam moh nahlídnut než StBák! Jinak nemoh nic o udání Blančinýho otce vědět! Ty kecy o halbmeších a baru v Mnichově si asi vymyslel - von by nějakýho "Židáka ze SíajSí" asi zajímal takovej vohnut! Jenež sterej pán to u soudu nemoh říct! Páč i v 68 furt platila tzv. komoušská nepromlčitelnost na některý jinak dobý činy! Pan farář přeci udal komouše - nepřítele nejen církve, nýbrž celé západní civilizace! Kdyby se proto nemusel tajit a mohl s tím na veřenost, tak by Zemanovu obhajobu Žitnýho a Kaliny rozmetal na prach ...

   Smazat
  2. oprava: ... vohnout ... Jenže ...

   Smazat
  3. Jo, a což teprve Přístav, Letiště, Ulice, Nekonečno v Růžové zahradě, Onivý Kuře, POšta pro tebe a další a další Putinovy vylomeniny. Fakt už toho je dost!

   Smazat
  4. V tomto seriálu se Zemanem se jedná o fikci ovlivněnou skutečnou událstí v Babicích. Mám tam známé. Ono to bylo trochu jinak a dnes neradno dehonestovat ty, kteří v zájmu demokracie a lidských práv vraždili a podřezávali nevinné lidi. Neradno špatně psát o agentu Malém, bratří Mašínech... pro některé skutečné hrdiny...(Ono i v Číhošti to bylo malinko jinak, než se tvrdí dnes).

   Smazat
  5. pro 7:54 Ten článek ( myslím ten na Novinkách o hanobení pomníku ve Lvově) je jedno velké svinstvo. Goebls bledne závistí. Jsem ale smutný z toho, že polovina diskutujících tam má podobně zvrácené názory, jako onen pisálek. A tento antirusizmus už zaznívá všude, kupř. i ve sportovních zprávách, na tuto platformu se staví už i někteří sportovci, vůbec nic o věci nevědící a zdaleka to nemající zapotřebí. Q.

   Smazat
 5. Nezlobte se na mně, ale já velmi rád čtu hovinky.
  Je to povzbuzující humoristický plátek, kam se
  hrabe Dikobraz.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže jim chybí k dokonalosti Neprakta.

   Smazat
  2. A přetiskování hodnotného humoru z Krokodyla včetně kreseb KuKriNikSů.

   Smazat
 6. Novinářská žumpa vydala svůj sediment. Bohužel je bezedná.

  OdpovědětSmazat
 7. Provokace na provokaci,hlavně pošpinit Rusko.Kdo že pomohl sundat letadlo s Polskými politiky u Smolenska,to nebylo jen počasí.

  OdpovědětSmazat
 8. Škoda že na NR nepíše jistý "Gregory". Ten by nám to vysvětlil.

  OdpovědětSmazat
 9. Obama hovoří o výjimečnosti Američanů. V Evropě se svou výjimečnosti holedbají nejenom Poláci, ale nově i Ukrajinci. Přitom se obě země předhánějí a soupeří o to, kdo Američanům poslouží lépe proti zájmům zbytku Evropy. No a my ostatní jim jenom můžeme dělat sudího, kdo z koho. Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet!

  OdpovědětSmazat
 10. Prosím vás už někdo zažil zdraví rozum novinářů na novinkách . To by byla NOVINKA!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Novinky.cz , jsou propagandistická žumpa režimu, rozum dávno nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímalo by mě, kdo původní portál, který se, tuším, jmenoval "Flashnews". Se změnou majitele a po přejmenování "Novinky" se rapidně změnil obsah a směr propagandy. Asi je majitelem nějakej bílej kůň, kterého finančně založil Soros nebo něco podobného.

   Smazat
  2. Ale vždyť to je redakce "Právo" původně to bylo Rudé právo. O to je to komičtější.

   Smazat
 12. Člověk jen nevěřícně zírá v čem všem nemá ten Putin prsty. To si stačí jenom s těmi deseti? Nemá jich nějak víc? Halič by měla být připojena k Polsku, v tu chvíéli by nastal v Evropě klid - Poláci s Haličanama by se vzájemně vybíjeli a neměli by čas rozesírat svět. Byl by to obrovský počin pro světový mír.

  OdpovědětSmazat
 13. to 9:44
  Kdysi Adolf také hovořil o vyjímečnosti německé rasy......

  OdpovědětSmazat
 14. Poláci jsou vyjimeční : šmelináři, zloději a namyšlenci. Je to takový blízký východ EVROPY.

  OdpovědětSmazat
 15. Já bych v tom případu žádné složitosti nehledal. Když uvážíte inteligenci těch dnešních ukronácků, tak zřejmě ve svatém boji proti "agresivnímu Rusku" považovali tento památník za pozůstatek komunismu. Tak si ho pěkně po vlastenecku upravili k obrazu dnešní Ukrajiny. Takoví "zdobiči památníků" jsou u nás přece také. Stejně inteligentní, stejně "ideologicky pevní".

  OdpovědětSmazat
 16. Proč ten článek tady vůbec je ? Autor v něm zbytečně tvrdě pomlouvá jiné noviny, vyčítá jim , že berou jako zdroj nějaké ukrajinské zprávy a přitom ty informace sám autor v tomto článku jakože vyvrací pouze svými dojmy a představami.Nepoužil ani jeden ověřitelný relevantní zdroj, kterým by vyvrátil - jak on sám píše " lži novinek ".
  Mějte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to nebude tím,že tvůj milovaný zdroj
   Novinky byl,ja a zůstane jenom podřadným
   zdrojem zmanipulovaných zpráv.Dobré na nich
   jsou jenom ohlasy na diskuzích.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Ohlasy na diskuzích? To nemyslíte vážně pane Majevský! Na diskuze k novinkám chodí nejsprostější dobytek, který kam leze. Hajzlové, zmrdi, hyeny. Píšou odpornosti i k sebevrahům, obětem nehod, a podobně. Hnusnej dobytek. Mockrát už musela redakce diskuze zablokovat, protože diskutující omezenci nadávají tak sprostě, že by to hraničilo s trestním oznámením. A od doby, kdy to začalo lézt na diskuze k NR, stojí zdejší diskuze taky za hovno.Kraviny, sprostoty, výpady, urážky - máloco se týká článku, většinou je článek o voze a diskuze melou o koze - pro novinkáře typické.

   Smazat
  3. Pro Anonymní11. ledna 2017 20:09
   A od doby, kdy to začalo lézt na diskuze k NR, stojí zdejší diskuze taky za hovno.Kraviny, sprostoty, výpady, urážky - máloco se týká článku, většinou je článek o voze a diskuze melou o koze - pro novinkáře typické.
   mmmmmmmmmmmmmm
   Protože sem začali psát takové Havlistické svině a placená prasata z "Evropských hodnot" jako jsi ty.
   Vojta.

   Smazat
 17. Jen pro zpestření.....dneska bude na Čt 24 zázračná hladovkářka Savčenková,to zas bude lež na lež a blábol na blábol!!!!!;2#

  OdpovědětSmazat
 18. 20.09 B\l jsem dnes zablokován jen proto,že jsem zmetkovi ze SRN,který bydlív Brně/herr Hermann/slušmě vysvětlil jak se věci mají??Demokracie-kde je??Skopčák může v naší republice nám nadávat do ČECHÁČKŮ.Blok ovšem žádný!!!Hnus!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zablokován jste byl na novinkách? Tak proto jste přelezl sem, abyste se vyvztekal? Na NR přelezla všechna ta novinková diskuzní holota, hloupá, sprostá a vulgární, a tady jakožto anonymové píše svoje kraviny. Diskuze k NR už jsou stejné jako diskuze k Novinkám. Totálně pod úrovní. Škoda, a takový to byl pěkný server. Spousta rozumných diskuzí na úrovni, které měly smysl, hlavu a patu. Tyto - od novinkářů - jsou nesmírně stupidní, vůbec se to nedá číst. Novinkáři jsou až na vzácné výjimky, všichni duševně zmrzačení.

   Smazat
 19. Kolaps zdravého rozumu, tvrdí článek.
  To nesedí - psychopati nemají zdravý rozum, těm nemá co kolabovat.

  OdpovědětSmazat
 20. Kdyby kouření tabáku škodilo, tak by musel být zakázán prodej s již platného zákona TŘ :-o

  OdpovědětSmazat
 21. Duhové nebezpečí=hovínky.cz

  OdpovědětSmazat
 22. JAROSLAV MACHEK12. ledna 2017 9:27

  20.37 Já jsem tady ogare byl dřív než na Novinkách.A o tom,že sem přelezla novinková holota,ale jděte!!!Kalousek,Kedron a spol.že by tu byli?To se mi nezdá.A proč sem lezete,když se vám tu nelíbí.

  OdpovědětSmazat
 23. Že někteří naši "sportovci" jdou na ruku antirusismu? Nedělají to zadarmo, ve všem jsou prachy, ostatně to sama "Čumilová" řekla, jak si na tom namastí kapsu. Jenže rok nám vykládají o dopingu ruských sportovců, ale nenašel jsem seznam dopujících, co dopovali a kdy, kdo (komisař kterého státu) to prokázal a jak. Jde zase jen o štvanice proti Rusům, stejné, jako byly ty nacistické proti Židům či židobolševikům. Jediné jméno, které jsem slyšel za celý rok ve spojední s dopingem ruských sportovců bylo ŠARAPOVÁ a jakési mendonium (?), které bylo zakázené 12.1.2017 a u jmenované nalezeno tuším 10.1.2017. Celá tzv. antidopingová agentura je zkorumpovaný spolek, vydržovaný z USA jen a jen za účelem šíření nenávisti proti Rusům a všem, kteří neskáčí, jak bankéři na Wallstreetu pískají. A podle jejich rytmu dovedou zřejmě dobře hopsat někteří čeští "sportovci" - za peníze, samozřejmě, neb "ani myš nehrabe zadarmo", natož krysy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 18:09 za "Čumilovou" Vám dávám za 1, třikrát podtrženou. Možná, že by lépe střílela kdyby neměla tolik zmalované oči.
   V.J.Horák

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.