Reklama

pátek 27. ledna 2017

Trump podepsal exekutivní příkaz na zákaz vstupu muslimských uprchlíků do USA ze 7 zemí. Přikázal odstranit islámské symboly a praktiky v Bílém domě – Čína rozmístila mezikontinetální rakety u Ruska, jako varování USA – Islámský stát se zbavuje neschopných lidí? Popravil vlastní velitele i soudce – Geert Wilders útočí.

27.1. 2017   NWOO,video jde na dřeň
Obama v den inaugurace Trumpa poslal miliardy Palestincům. Trump dar zatrhl – Vyroste i zeď na hranici s Mexikem. Sóroš začal financovat impeachment Trumpa!    Konec? Naopak, uprchlíci se vrací do místa, ze kterého děsili Evropu – Islámský stát mění strategii. Nasadil drony a dětské zabijáky...

59 komentářů :

 1. Tak Trump nechce doktory a vědce z arabských států:) a zatrhnul miliardový dar Palestincům. Jestli on Obama není antisemita:)))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obama je potomek Tutanchamona s falešným pásem, faraoni nám vládnou 5000let

   Smazat
  2. Oprava s falešným rodným listem :)

   Smazat
  3. Pro 8:46 v jistém smyslu ano, manipulují s naším myšlením ve svůj prospěch ve stylu "rozděluj a panuj" a infiltrují svoje lidí do byrokratických funkcí (neříkal bych tomu vládnutí, ale parazitování - protože se nemohou ukázat, musí jednat tajně, oficiálně nám vládnout nemohou). Avšak svoboda konečného rozhodnutí je na nás samotných, jestli budeme namáhavě a pracně ochotni mezi sebou spolupracovat a hledat společné zájmy nebo v zájmu krátkodobé výhody se budeme podrážet a necháme se rozdělit (dva se perou třetí se směje).

   Smazat
  4. Palestinci jsou také Semité!

   Smazat
 2. V té Astaně se ale nic nedohodlo,protože obě legální strany syrského konfliktu,tedy Asad i syrská opozice s ničím nesouhlasily,respektive nedohodly se na ničem. Jakékoliv válečné akce Ruska - Íránu - Turecka v Sýrii jsou tedy stále jen nelegální. Pokud budou pokračovat v likvidaci syrské opozice,jde podle mého názoru o válečný zločin a cizí invazi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:52-Naučte se význam používaných slov.
   Zřejmě si to pletete.Už jsem to vysvětloval
   včera,ale asi se to minulo cílem.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. No tak se o to pokuste znovu,protože fakt nevím,co Vám "přeskočilo".

   Smazat
  3. 22:52 Takže pokud Kyjevská vláda bojuje proti Donbaské opozici s podporou Západu tak je to podle vašeho názoru také válečný zločín a cizí invaze? Řekněto to prosím nahlas, ať známe konzistenci vašich postojů.

   Smazat
  4. Sděloval jsem už naprosto odpočátku,tedy mnohem dříve než k té chybě došlo,že separatisté na východě Ukrajiny podle mezinárodního práva nemají právo na vlastní mezinárodněprávní subjektivitu a tedy není možné,respektive nesmí se s nimi jednat v tom smyslu,že by byli legální stranou válečného konfliktu. Skutečností je i ten fakt a to s tím zrovna v tomto mém textu přímo souvisí,že Rusko se účastní na Donbasu (LLR,DLR) přímo válečně svou pravidelnou armádou a vyzbrojuje separatisty na vyšší úroveň než má ukrajinská armáda. Na Ukrajině probíhá válka Ruska proti Ukrajině. Takže,Vaše otázka je vůči mně nesmyslná.

   Smazat
  5. 23:51
   - S ukrajinskými separatisty se nesmí jednat, protože nemají mezinárodněprávní subjektivitu? Škoda, že váš názor nikoho v Minsku nezajímal a nevyhodili Pušilina, jako zástupce separatistů.Mimochodem, syrská opozice mezinárodní subjektivitu má, když se s ní v Astaně jedná?
   - Nikdo nedokázal, že v Donbasu operuje "pravidelná ruská armáda", jak tvrdíte vy. Máte na to důkaz? Jestli ano, Kyjev vám za něj dá, co si řeknete.
   - Dnes už i oficiální americké zdroje přiznávají, že USA podporovaly a vyzbrojovaly syrskou opozici. Probíhá tedy v Sýrii válka USA proti Sýrii, jak to tvrdíte v případě Ukrajiny a Ruska?

   Moje otázka není nesmyslná, zato nesmyslné jsou vaše odpovědi. Přitom opomíjíte podstatný rozdíl Sýrie - Donbas. DLR a LLR nechtějí svrhnout vládu v zemi, kdežto syrská opozice ano.

   Smazat
  6. 1. Můj názor zajímal každého,respektive tak to bylo pojímáno obecně,nicméně tlak Ruska a zároveň zrada Západu vůči Ukrajině právě tím ústupem Rusku v této věci způsobil dodnes nevyřešenou a neřešitelnou situaci v rozporu s platným mezinárodním právem a jím už správně neřešitelnou. Jakmile byla už nastolena lež,pak je možné ji řešit jen další lží a nebo uznat pravdu,kterou ale Rusko nepřipustí. Zase se ukazuje ta skutečnost,že "ustupovat zlu nemá smysl,protože tím jen sílí a nakonec stejně dojde k boji ale náročnějšímu,pokud tedy dobro zlu neustoupí". Syrská opozice mezinárodněprávní subjektivitu nemá a nikdo to ani netvrdí,protože ona nevytváří a ani nevytvořila jakýkoliv mezinárodněprávní subjekt typu například DLR a LLR,.. nicméně,jak vidíte,Rusko a spol s ní jedná,protože jde o vyřešení občanské války v Sýrii,jíž je jednou z válčících stran objektivně a tedy jen o to a Rusko a spol zasahují logicky a flagrantně do ní,respektive do vnitřních záležitostí Sýrie a zase,logicky neprávem. Především protože Asad byl už poražen,zbývaly mu tak asi dva až tři týdny do jeho úplné likvidace LIDEM SÝRIE,jak nedávno potvrdil veřejně ministr zahraničí Ruska Lavrov a lid rozhoduje,to je demokracie ale obecně i prosté právo,přičemž tedy,Asad byl tímto většinovým lidem Sýrie prokazatelně "odvolán"-sesazen z funkce. Žádná legitimita Ruského válečného zásahu v Sýrii tedy neexistuje.

   Smazat
  7. 2. Důkazy o válčení ruské pravidelné armády v Ukrajině (Donbas) existují a jsou i veřejně známy. Ruskem požadovaný absolutní důkaz, prostě objektivně není možné získat,protože spočívá v prostém potvrzení toho faktu tím samým Ruskem,totiž že na Ukrajině nejsou plně vyzbrojení ruští vojáci jen na dovolené,směji se ale blbě,protože je to už více než trapné,to jednání Ruska a jeho hra se zelenými mužíčky formou hybridní války,jsou to lež a podvod,které jsou ale každému jasné a zřejmé. / Lid má právo se bránit diktátoru a jeho násilí vůči němu. Každý správně myslící člověk by měl mít tendenci lid Sýrie v tomto jeho odporu podpořit a v případě nezbytné naléhavosti,aby nebyl masakrován,ho i vyzbrojit adekvátními zbraněmi pro jeho obranu. Asad usmrtil více Syřanů než Islámský stát,mimochodem. Tak jedná jen ten,který ačkoliv proti naprosté většině svého lidu,... je (v tomto případě) ve své zvůli a despocii podporován Ruskem. Rusko,podle mého názoru,je zločinným státem,který by lidstvo ve vlastním zájmu mělo už zastavit. Rusko ignoruje mezinárodní právo absolutně,respektive budí to až ten dojem,směji se a zdravím.

   Smazat
  8. 2:03 + 2:17 Po takových "argumentech" vám můžu jen doporučit, abyste místo svého oblíbeného "směji se" dával link:
   https://www.youtube.com/watch?v=0uoFQceJh1E
   Ušetříte si práci a každý hned bude vědět, s kým má "tu čest".

   Smazat
  9. 2.27
   odkud pises? Z Jungmanky? :) :) :)
   kolik ti za to davaji? Ideologu :) :) :)

   Smazat
  10. 22:52 ale tebe se nikdo na nazor nepta, zapecniku, nevzdelance

   Smazat
  11. 23:51 Kievska vlada chce rusky mluvici Ukraince vyvrazdit, obrana proti genocide je tedy spravna

   Smazat
  12. 2:17
   Jdi si lecit rusofobii, Putno
   A ten cuk co mas s tim trapnym "smeji se" co furt kompulsivne opakujes
   Kompulsivni chovani, co?

   Smazat
  13. 20:52 je inteligenčně znevýhodněný jedinec se kterým ztrácíte čas.
   Tvrdí, že syrská opozice je legální a následně v dalším pomateném příspěvku dává k lepšímu, že Opolčenská opozice na Donbasu je mimo zákon.
   Jaký je mezi nimi rozdíl z hlediska mezinárodního práva to neumí vysvětlit, protože na tak složitý úkon nedostal v kavárně instrukce.

   Smazat
 3. Mluvilo se o milionech a najednou to jsou miliardy.
  Zákaz vstupu by měl platit i tady.Když si je ti
  Italové do Itálie dováží,tak ať se o ně taky nějak
  postarají.Muslimové ať se mezi sebou třeba vybijí.
  Okřídlené úsloví:dobrý muslim,mrtvý muslim.Islám
  není náboženství,ale ideologie.Horší než nacismus
  a komunismus dohromady.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islám je asi především formou vlády,donucovací vlády.

   Smazat
 4. To co jsem slysel na teto TV, mi udelalao RADOAST !
  Pane KASUKA dekuji ! Jsem rad , ze informujete ceskou verejnost objektivne.

  Pane Majevsky 22:54.. $ 20 millionu proslo, drive nez bylo zjisteno, co se deje.
  Obama silne nadrzoval Muslimum a cernochum. Zide mu pomohli k moci a on jim za jejich zady zadelal na prusvihy v budoucnosti.

  22:52....Napsal jste velkou hloupost ! Jste neiformovan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V čem jsem neinformován,mluvíte příliš obecně a neurčitě,směji se a ani v té Astaně nebyla kompletní opozice,takže s její a dost významnou částí nikdo nejednal. Prostě ji Rusko tedy zmasakruje? Nebuďte stvůra,Honolulu.

   Smazat
  2. Kristepane! Ten magor "chycht" a emigrantská veš hovnolulu zase už otravují na diskuzi - nechcete pro dnešek už dát pokoj? Už teď jste zprznili diskuze -připomínají hospodu, kde je nablito. Kdo jiný, slušný by sem lezl? Zůstanete tady spolu sami - tak si to prožvaňte. Jste tak spokojeni?

   Smazat
  3. .... Byl to zase jen ruský podraz,asi ani nic jiného neznáme a o ničem jiném ruském nikdo nikdy ani neslyšel. Asad a syrská opozice spolu ani nejednaly přímo ale jen přes tu ruskou trojici,přičemž podle vyjádření představitelů syrské opozice po astanském jednání,Turecko ji nezaštiťovalo,respektive nebránilo-nezastupovalo. To byl pro změnu i turecký podraz.

   Smazat
  4. 23:21 Každým,kdo se dovolává člověka Ježíše a považuje ho za rovna nebo podle všeho konání křesťanských církví za nadřazeného Bohu,pohrdám,takže si zjevně nemáme co vyčítat,směji se. Kult osobnosti by už dávno měl zaniknout a je to totéž jako kult Mao-Ce-Tunga a nebo Stalina a Lenina. Už s tím,proBoha,směji se, skončete.

   Smazat
  5. 23:21 hlupaci sem nemaji pristup, kudy jsi prolez?

   Smazat
  6. Jdi si lecit rusofobii, magore

   Smazat
  7. 23:25 co havluv kult osobnosti, co je tak vse co Cesko ma
   A s tim "smeji se" co furt opakujes, neni to nejaka kompulse?
   Nebo cukani?

   Smazat
  8. Anonymní27. ledna 2017 11:31

   Honolulu, tesne pred zvolenim Dubya Buse byl Dow Jones a NASDAQ "sky high", pak Dot.com bubble vybouchla a americane ztratili 7 TRILIONU dolaru. Zajimave ze FED zacala zvysovat uroky pred vybuchem.
   Presne to same se odehralo pred zvolenim kenske usate opice, tentokrat subprime mortgage krize. Me samotneho to stalo 120000$ ktere se ztratili z meho penzijniho fondu tzv superannuation prakticky pres noc nez jsem stacil kontaktovat svuj fund a naridit aby me penize stahli z trhu.
   A ted se to zase opakuje, Dow roste, Fed zvysuje uroky aTrump v jednem hovoru prohlasil ze jim nad hlavou visi velka bublina a kdyz praskne bude to velmi zle, rekl ze si preje aby to bouchlo driv nez bude zvolen a ne az po par mesicich. 
   Nic dobryho svet neceka.
   Pragmatik

   Smazat
 5. Problém je kdo kontroluje americkou pokladnici a FED - ty samé individuality sponsorují veškerý teror i imigraci muslimů a naplňují Coudenhove - Kalergi plan o islamizaci Evropy ...

  Bohužel jsou to SIONISTÉ ... kontrolují část US kongresu, pokladnici a FED ročně vysají 300 bilionů z US a ostatních států.. a vše se plánuje k NWO...

  Zastavit to momentálně může TRUMP - otázkou je. UDĚLÁ TO, když jeho dcera si vzala jednoho z nich?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi Vlastíku prostě taková zcela vymytá piča plácající pátý přes devátý. Ty tvoje bláboly nedávají vůbec žádnou logiku.
   Proč by se ty demente měli Židi snažit o islamizaci čehokoli, když je to jejich jasný rozsudek smrti? Proč???
   Trump je kamarád Izraele. A když se budu řídit tvými idiotskými konspiracemi, tak by se Trump bez svolení Židů nikdy nestal jedním z 500 nejbohatších obyvatel planety. A i teď by stačil jeden klik myší Ročílda aby byl z Trumpa zase nýmand s holým zadkem.

   Smazat
 6. Pane 23:13 ...zde vidite paniku, kterou demonstruje ZAKRNELY intelektualni trpaslik 23:21, aby mi zabranil vam vysvetlit, jak to bylo a kdo je legitimni a kdo ne.

  A ta hruza ! Ten picus pohanskej (23:21) na me vola Kristapana.
  Ted bude mit pokrivenou HUBU za rouhani, nebot jsem byl prozretelnosti poslan na diskuze jako honolulu - SVETLONOS !

  OdpovědětSmazat
 7. Pane 23:25... T.j. Vase krestanska povinnost, toho sluhy/pacholka vsech pekelniku (23:21) - hemeroida na trusniku ceskeho naroda zdiciplynovat a zcivilizovat.
  Buh vam zehnej - nick HONOLULU - svetlonos

  OdpovědětSmazat
 8. honolulu jdi na AE NEWS tam ti pani pozorovatelka ukaze jak to je s trumpem a z tebe udela nulu ,tak se tam zajdi kouknout a uvidis jak tam se diskutuje ,potop prijd zas sem ,protoze tam si s tebou poradi

  OdpovědětSmazat
 9. 1:41
  naprosto trefně napsáno,podporuji Váš názor.
  Na jedné straně hra na demokracii,a odsouzení protivníka. Když se ovšem podíváme na hlavní aktéry hry na demokracii, obrací se nám žaludek z toho, co konají.
  Takže, vážení přátelé,kteří horujete proti ruské agresi, nejdříve si zameťte před vlastním prahem. Jinak to, co vypustíte z huby, velmi silně zapáchá

  OdpovědětSmazat
 10. 1:57, nevim co to je AE NEWS ! Stojim pevne na strane presidenta Trumpa, a to od leta 2015.

  Neexistuje nikdo z vasi skupiny , kdo by si se mnou poradil. Nemate logicke argumenty a vzdy v prumeru vse zahnojite sprostarnama, degradovanim, zesmesnovanim a smesnymi vyhruskami.
  Prohravate v kazde zemi.
  A ted jdu hledat AE NEWS.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Spravne, Trumpe
  Jen tak dal
  Zmar slunickarum a vitacum

  OdpovědětSmazat
 12. Začíná se to tady pěkně zaplevelovat. Jeden tupec a zabere mi min. 5 minut drahoceného času. To proto, že vše musím přečíst a zhodnotit zda je to jenom hloupá sraranda nebo skutečně názor úplného blba.
  zdravím Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problemy se ctenim?
   Tak sem nechod, hnuj potrebuje kydani

   Smazat
 13. Lidičky dít je to jedno co se hádáte pes psa nežere až vám tohle dojde velkého štěstí dosáhnete Hau

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ostravsky je to,kurva kurvě řiť neurve a když urve tak zas kurvě.

   Smazat
 14. hm som trocha prekvapeny , ak sa tu najde clovek , ktory tvrdi , ze rusi su syrii nelegalne a hovori o vojnovych zlocinoch , pricom ussa akcie v celej severnej afrike a blizkom vychode nevidi , tak ho treba dat vysetrit na hlavu ! to snad nie je mozne..

  OdpovědětSmazat
 15. Sluničkáři a podobní kriplové mají plnou hubu demokracie a když přijde na věc ,tak by šikanovali všechny co nemají jejich názor.U mně jsou to zku rvysyni.

  OdpovědětSmazat
 16. Apeluji na všechny, kteří tady zpochybňují pozitiva ruského angažmá v Sýrii. Oprosťte se na chvíli od své rusofobie a zamyslete se. Co by byla Sýrie bez ruského zásahu dnes? Prosperující demokratickou zemí? Byla by tím, co se dnes děje v provincii Idlib, kam jsou odsouvány militantní skupiny z celé Sýrie, které nejsou ochotny domluvit se na klidu zbraní s režimem. Vzájemně se tam eliminují v boji o lokální dominanci, tihle umírnění. A nejvíce z toho těží Fateh al-Sham (dříve al-Nusra), hned po ISIS druzí největší uřezávači hlav. Pokud by tehdy Rusko do konfliktu nevstoupilo, dělo by se tohle dnes po celém území Syrie (nejen) a Islám by se úspěšně šířil dále do Evropy. Uvědomte si, vy ignoranti, že Rusko (opět) bojuje za nás a za to, aby vaše dcery v brzké době nemusely ctít právo sharia a vaši synové nebyli veřejně stínáni jako bezvěrci!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Pane progmatic 6:49,
  Vase strata $ 120 000 z penzijniho fondu byla zapricinena tim ,ze jste predcasne neutekl z marketu.
  Po celou dobu jeho existence stoupa, aby potom krachl v pravidelnych intervalech. Tim si nekdo namasti kapsy na ukor druheho. T.j. strategicka hra , kterou urcite kruhy hraji nepoctive tim, ze si zdeluji INSIDE INFORMATION, coz je proti zakonu, ale co je dovoleno Bohum, neni dovoleno nam volum.

  Mel jsem velke ztraty 3x, a to v roce 2007, 2001, 1986 za vlady presidenta Reagana...
  Neberu to vsak vazne, nebot zitra bude take den a Easy Come, Easy Go (na markete)

  Tato bublina praskne take a melo by se to stat behem mesice. Takze prave ted je doba utikat, ale kdo riskuje tak vydela ! (Ja zatim neutikam.)

  Neminim vam radit, ale v pripade, ze mate rodinu mejte vas investment pojisten bankou i kdyz to znamena pomalejsi rust..

  Prestoze bublina definitivne praskne a bude to svedeno na Trumpa, tak vidim budoucnost pozitivne...

  (Sranda musi bejt ! Hillary bude kandidovat na starostku New Yorku za penize Sorose a ve meste je panika. Kolem me je hodne lidi z New yorku a ti kvili jako Viktorky nad splavem.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem jiz udelal pred 6ti mesici. Pruser je na obzoru a prijde a nebude to lehke.
   Trump bude predsedat nejhorsi krizi v dejinach, nezavidim mu ale stat se to musi.
   Bohuzel to postihne vsechny at jsme kde jsme, nezalezi na tom jestli mam penize v bance, banka krachne viz recko.
   Ani mit prachy v matraci, ztrati cenu.
   Prichazi cas tribulace, vazeni........

   Smazat
  2. Tak to me uteklo, Honolulu
   Ze na Trumpa lyci past se da cekat
   Ale ze zkorumpovana Hilary leze na svetlo, to me prekvapuje
   To zas bude zachvatu, mavani hlavou, padani, kouleni ocima na balonky
   Tak to bude show
   Zaprdenemu a levicovemu New Yorku Hillary preju

   Smazat
  3. 14:08 nejen Trumpa, nejen USA i kdyz ty taky
   Hlavne to odskacku kolonie, ty jsou obetovane, tedy i Cesko
   Cesko bud se prida k Ruske Federaci nebo zemre

   Smazat
 18. Ladislav Ostrak 10:09,
  souhlasim s vami na 100 % !
  nick Horni Dolni a ja nick honolulu zavodime, kdo z nas dostane vice sprostaren a utoku.
  Myslim si ,ze je to zatim nerozhodne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ja nak kvikot cerviku nevnimam
   Spis je mi lito obetovanych cechu

   Smazat
 19. Horni Dolni, musim te informovat, ze nasi nepratela na NR nam nadavaji, ze jsme "EMIGRANTSKE FILCKY" !

  Pracoval jsem v tropickych oblastech Afriky a proto znam ruzne druhy cizopasniku. Chci te informovat, ze nejhorsi nejsou na Zambezy , ale v Praze. Rika se jim prazska kavarna.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:22 to chapu :-)
   Pro entomologa musi byt rovnikova Afrika raj, ale ano, nakazena klistata jsou v prazskych kavarnach (ale i v Starbuck ale ten poulicni ulicnici vymlatili)
   To o emigrantech, to je jen volne tekouci ceska zavist. Oni brzo v cesku ktere se zmeni v Johanisburg budou brzo emigranty vsichni, teda ti co prezijou prvni napor od umisteni bezencu na rozkaz Merklove
   Me to kunkani nevadi
   Cechu je mi lito
   A trola po kterem jdou Trumpovi volici a tajna sluzba je mi vlastne taky lito
   Ale snazil jsem se ho v dobre vuli varovat a zachranit

   Smazat
 20. Amerika, zed, zakaz vstupu z 8 nebezpecnych zemi
  Cesko havlokolonie nemecka riskou protektorkou Merklovou donuceno prijmout 150000 bezencu a platit jim petkrat vic nez duchodcum
  Vymena ceske populace
  Cesky hlupakov
  A cesi rvou hajl havel

  OdpovědětSmazat
 21. Nejak mi tam chybi Avghanistan......Taliban je krestanskej? Nebo na nej bylo zapomenuto? Aaaa, tam si CIA pestuje makovice ze kterych ma miliardy na financovani svych jesuitskych black programs.....
  Ze by Trump se taky trochu na tom prizivil? Prohlasil jak si CIA vazi pred par dny. Ono nekolik bilionu z heroin trade se hodi.
  Cia je jesuitska organisace, neni tezke si vyhledat fakta....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.