Reklama

pondělí 2. ledna 2017

Trump ví, co si přeje většina Američanů (slyšet), zamysleme se nad sebou, nad námi...

2. 1. 2016 

https://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000046e60064b1ec005e755f&idx=1.2&filename=Trump.mp4&r=68.62933619733985

22 komentářů :

 1. Po té gradující šílené zkušenosti z minulých let...

  • moc by se chtělo se k této naději upnout;
  • ale copak to jde?

  OdpovědětSmazat
 2. bohužel na rozklik mi vyskakuje registrace na Centrum,cz
  Proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se dá poslechnout na you tube,je to předvolební Trumpuv projev..Vláďa z Ostravy

   Smazat
  2. no je to zajímavé...jsem to stáhl s you tube a ono to nejde sem vložit,,,,nevím proč? :-(
   Vláďa z Ostravy

   Smazat
  3. na you tube si zadejte Trumpuv projev a z vyjetých projevu je to ten s tou vlajkou tam si dejte automatický překlad a máte to i v češtině Vl. z Os.

   Smazat
  4. Kdo má zájem, může se podívat: http://www.topcz.net/predvolebni-projev-d-trumpa/

   Smazat
 3. Jo jo, já také video nemohu shlédnout, chce to taky registraci na Centrum.cz - hoši vod hodnot end vnitro začali utužovat demokracii a svobodu slova a Centrum.cz jim v tom asi pomáhá. Demogracii podle socdem a jejich hodnotové úderky budete mít, holoto a hubu budete držet. Snad byste nám do ní nechtěli kecat a ještě své myšlenky veřejně šířit. Rodina Romancovů nám řekne, co si máme myslet a pokud máme jiný názor, tak z nás vnitro nejspíš udělá chovance. Listopadové listí opadalo, pučisté strhli svůj fíkový list lidských práv a svobod.

  OdpovědětSmazat
 4. Na druhou stranu jásat nad tím, že v Anglii přejelo auto dvě české děti ( 12 a 13 let) jen proto, že byli cikáni, nebo jásat nad tím, že se devatenáctiletý chlapec z Afghanistanu v německém obchodním domě upálil ( viz články serveru Novinky a jako vždy šílené a neuvěřitelné diskuzní příspěvky odporných magorů) - svědčí o čem? O tom, že buď na diskuze skutečně chodí jen neuvěřitelná, nevychovaná, česká pologramotná sprostá břečka, nebo že jsou sprostí a bezcitní všichni čeští občané? Dnes je doba, kdy lidi rajdaj po celým světě, ať už jako turisti nebo za prací, dobrodružstvím apod. Hyenám, které nevím proč ještě žijí, přeji, aby se jejich vlastní parchant někde ve světě upálil, a jejich spratky aby přejelo auto. Když člověk čte ty neuvěřitelné zhovadilosti úplně zkažených, nebo možná od mládí zdegenerovaných lidí, má strašný pocit z toho, uprostřed čeho jsou slušní a normálně cítící lidé nuceni žít. A vůbec by nebylo od věci, kdyby nebyly postihovány cenzurou články pravdivé, ale v každém případě články neskutečně odporné a lživé - např. že Kim z KLDR nechal popravit svého strýce ministra roztrháním psy ( viz Novinky.cz) a když se ten sežraný a roztrhaný strýc objevil za dva roky na to na tribuně na jakési oslavě, nikdo z těch novinářských kreatur se ani nenamáhal se omluvit nebo něco k tomu napsat. Prostě - založím si web a můžu pouštět do etheru vymyšlené hrůzy a hnusné a sprosté videomontáže? To by mělo být postihováno vysokou pokutou a pokud jde o diskuze? Jednoznačně zakázat. Je to jen podporování šíření neskutečné zhovadilosti, násilí a demagogie. Rozhodně to neslouží ničemu dobrému, poučnému, a státotvornému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně sem chodí moralisti,jako ten 17:30.
   Za slušné a normální lidi se považují jen
   havloidní pravdoláskaři.Já sám vím,že se
   také mohu mýlit.Pravdoláskaři a moralisté
   toho schopni nejsou.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Was is das Herr Majevský? Ich nicht verstehen. Proč jsem moralista? Protože se mi naprosto a absolutně hnusí přituplé lidské stádo pracovitých lidí, kteří dřepí od rána do noci u počítače, a píšou úplně ke každé sračce třeba jen jednu větu, ale píšou? A mnohdy k určitému článku jen velice těžko hledají něco, co by se hodilo, přesto nějaký ten žvást vyprodukujou, ať už se hodí, nebo ne? A už úplně nejvíc se mi hnusí šmejdi, kteří se pošklebujou a jásají nad tragediemi ostatních, protože tragedie je tragedií, ať už je člověk bílej, žlutej nebo hnědej, a když jde o děti, tak dvojnásob. Co se stalo z našich lidí je naprostý hnus. Dovedu pochopit pocit křivdy, když v devadesátém byly statisíce lidí prakticky zničeny odstavením od práce na dlažbu, a pokud bylo tomu kterému přes čtyřicet, už de facto neměl šanci, a často to byli lidi velmi kvalitní. K důchodu se pak doopravdy plazili po čtyřech před různými šmejdy "manažery" na různých pozicích, protekčními spratky, kteří si právě na "tatících" cvičili a cvičí své hnusné a zkažené ego - to všechno se u nás teď beztrestně smí.Chápu, že ty lidi - dnes invalidi nebo důchodci - mají vztek. Šestadvacet let života, v plném produktivním věku, které jim byly sprostě ukradeny, a nikdo je za to neodškodnil a neodškodní, to jednoho nasere, když dnes kolem sebe vidí hromady těch nových prasáků, kteří si vydělávají žvaněním, a vůbec celý ten hnus, ale abych jásal nad zabitým dítětem kohosi, nebo nad nějakou tragedií - tak hluboko nelze klesnout. Proto těmto duševně nemocným lidem nepřeju nic dobrého ani teď, ani výhledově.Jsou tak zahořklí a tak plní nenávisti, že si nic dobrého ani nezaslouží. A oni to asi tak nějak i chápou - proto dřepí u toho počítače a alespoň na diskuzích si vylévají žluč. Proto jsem "motalista"? Snad jste mne i zařadil mezi "pravdoláskaře" protože se mi hnusí stupidní hyenizmus, který neřeší vůbec nic? Jste vážně divnej člověk.

   Smazat
  3. 20:26- každé dítě se zasměje, když starý člověk upadne. Jinocha lze omluvit špatnou výchovou. Smějící se dospělý by se smál i kdyby mu upadla máma. To není k p. Majevskýmu, jen k těm hyenám.

   Smazat
  4. Hlavne mam radost z tech 3 cikanu hahahahaha

   Smazat
  5. 17:30 zvanis nesmysly a bez podpisu
   A tim ze jsi pro cenzuru patris mezi tyrany
   SIC SEMPER TYRANNIS

   Smazat
  6. 20:26 ty nejsi moralista, ty jsi blbec
   Takovych slov a hovno v nich
   Jdi si stezovat na pavlac, tady se sem nak nehodis, sem chodej lide o par stupinku inteligentnejsi nez ty

   Smazat
 5. Ano, nefunguje to. Snad by někdo věděl, jak na to a zpřístupnil to.

  OdpovědětSmazat
 6. Toje fakt banda psychicky nemocných chovanců v tom Práglu...
  (čest výjimkám)

  OdpovědětSmazat
 7. a je to tady velkej bratr uz nas ma ,registrovat registrovat potom udavat udavat uz na to seru jdu se ozrat priznavam ze jsem prohral uz jsem otrokem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nepropadej skepsi, pořád se bojuje a dokud budeme stát, tak se bojovat bude! FB dávno padl, ale je tu alternativa, např. VK, kam se stahuje disent už delší dobu. Navíc pořád je tu Nová Republika a další, a to je dobré. Nejanči, vzchop se a bojuj dál.
   Haldak

   Smazat
  2. 18:25 beze ironie vas chvalim za probuzeni
   Odrazite se od dna
   Ano situace je zla

   Smazat
 8. Já jsem to sehnal v MP4, tak jsem si to upravil svým programem a vložil do blogu.. Kdo má zájem, může se podívat: http://www.topcz.net/predvolebni-projev-d-trumpa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nobody dík za odkaz to centrum chce registraci na to se jim vybodnu
   dobře trump hovořil pryč s globalizací a jejíma poskokama

   Smazat
  2. On hovoril stejne kazdy projev a porad ho poslouchali a meli radost,mozna to byl playback alespon to znelo vzdy stejne nikdy vsak nic konkretne realneho jen libiva slova . Hlavne ted se mi libi- Israel bude jeste vice urcovat politiku USa a tim potazmo jeho slouhy

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.