Reklama

.

.

pátek 20. ledna 2017

Trumpova inaugurace: Válka v ulicích Washingtonu? Kavárna v akci: Chaos, barikády, plyn a zapalování aut. Putin: Chtějí druhý Majdan! Proměna klauna v úchyla. CIA prahne po pomstě

Jan A. Mařenka
20. 1. 2017 ProtiProud

Jan A. Mařenka ve sklepě v plynové masce počítá konzervy a zvažuje šance Donalda Trumpa na přežití, pokud ho CIA nezastřelí už během prezidentské přísahy, která se koná více než symbolicky minutu po dvanácté


Na páteční slavnostní inauguraci prezidenta Trumpa míří do Washingtonu statisícová armáda jeho příznivců a přibližně stejný počet těch, kteří se chystají stavět barikády, zapalovat auta, házet kameny a způsobit chaos. Dohromady se sejde před budovou Kongresu asi milión lidí. A něco se nejspíš stane. Nebo ne?

Situace je čím dál vyhrocenější. Prezidentská přísaha je začátkem další kapitoly války establishmentu proti Trumpovi. Mediální mašinérie šlape na plné obrátky a chrlí jeden "fake" za druhým, jako by vypouštěla hejno jedovatých much. Hollywood dodává celebrity (Madonna), které hlásají: "Trump není můj prezident."

Na inauguraci se chystá pět tisíc motorkářů z celých Spojených států. Pod společnou vlajkou klubu "Motorkáři pro Trumpa" jsou připraveni v případě nutnosti bojovat a postavit kolem svého prezidenta "zeď z masa". Proti nim budou stát mimo jiné místní kavárenští povaleči, kteří si říkají Anti-fašisté (aniž by byli nějací fašisté v dohledu). A nijak se netají tím, že jejich cílem je rozpoutat co největší chaos.

 

 

Armáda bez generála


Demonstrace proti Trumpovi se v hlavním městě konají denně už od minulého víkendu a vyvrcholit mají právě v den inaugurace. Platí je miliardář Soros, jeden z finančních pilířů poraženého establishmentu. Dva dny před inaugurací se ve Washingtonu při demonstraci na protest proti Trumpovi zapálil muž. Nelegální přistěhovalci se shromažďují kolem kostelů. Chystá se útok na washingtonské metro a dopravní uzly.

Stále hlasitěji zaznívají úvahy, které se ještě před pár týdny zdály být výplodem příliš bujné fantazie: Spojené státy stojí na pokraji občanské války - a tohle je její začátek.

Velké znepokojení vyvolává i záhadné odvolání velitele Národní gardy v den inaugurace. Muž, který přežil Bushe i Obamu končí ve funkci přesně v okamžiku, kdy Trump složí přísahu, tedy minutu po poledni. "Jen plním rozkazy," řekl odvolaný velitel Národní gardy, která měla mít na starosti hladký průběh celé slavnosti a ochranu prezidenta, aniž by upřesnil, kdo ho vlastně odvolal. Velitel tedy pošle své vojáky do ulic, ale už nebude mít pravomoc zavolat je zpátky.

Ruský prezident Putin k tomu v předvečer Trumpovy inaugurace řekl: "Zdá se, že si to vyzkoušeli v Kyjevě, a teď se chystají zorganizovat 'Majdan' ve Washingtonu, aby se Trump nemohl chopit úřadu." Putin měl na mysli barvenou revoluci, kterou USA rozpoutaly v roce 2014 na Ukrajině proti demokraticky zvolenému prezidentovi. Země se dodnes zmítá v chaosu.


Bitva začíná


Občanská válka v USA a následné vyhlášení stanného práva je jedním z mnoha scénářů establishmentu, jak zastavit Trumpa. Jisté je zatím jen to, že v okamžiku, kdy Trump řekne nad biblí "...a k tomu mi pomáhej Bůh," ocitá se odstupující prezident Obama ze hry.

Pak už se nikdo nebude ptát, jak mohl pocházet prezident USA z Keni - a co vlastně myslel tím sloganem "Yes, we can" - jestli Arabské jaro, rozpoutání imigrantské vlny, barevnou revoluci na Ukrajině, provokace NATO u ruských hranic, zpackanou reformu zdravotnictví, cenzuru, nebo něco jiného.

Dnes už je jedno i to, že Hillary Clintonová byla velmi slabou a nedůstojnou kandidátkou, které nepomohla ani dosud nevídaná podpora médií. V "kolébce demokracie", jak vidno, bitva o prezidenta zdaleka nekončí jeho zvolením. V tomto případě teprve začíná.

Demokracie tváří v tvář Trumpovu vítěznému tažení předvedla striptýz, pak sebepoškozování a nakonec spáchala sebevraždu. A protože je údajně nesmrtelná, dala si to celé znova. Demokracie je však to poslední, o co tady jde.

Ať už dopadne inaugurace jakkoliv, Trumpův průlom mediální zdi byl nejsilnějším momentem voleb, které se zatajeným dechem sledoval celý svět. Šlo o tvrdou lekci velkým televizím a velkým deníkům, které se dosud považovaly za všemocné. Je příznačné, že se z porážky vůbec nepoučily - a kampaň jedou stále dál.

Není nám to tak neznámé. Totéž v malém zažili voliči v České republice před čtyřmi lety, kdy se také všechna mainstreamová média zpupně spikla proti kandidátovi na prezidenta Milošovi Zemanovi a pomocí nekonečné řady "fake news" (kterým se ovšem říkalo tehdy pravda) vytvářela iluzi nebezpečí a nekompetence budoucího prezidenta. Stejně tak jako nyní v Americe, také v naší frašce hrála klíčovou roli "ruská hrozba", následovaná "čínskou". Trump později ve své zemi tyto novináře označil za "psychicky choré", což je v podstatě totéž, co o nich říká Zeman už přes dvacet let.

 

Proměna klauna v predátora


V případě mediálního honu na Trumpa šlo samozřejmě o mnohem větší kalibr, než jakým pálili malí čeští patolízalové. Plán to byl propracovaný do nejmenšího detailu, měl dynamiku, napětí, strukturu i dostatek vedlejších příběhů, které mu dodávaly "hloubku". Bylo úchvatné pozorovat zázračnou proměnu Trumpa (respektive jeho mediální obraz) z neškodného klauna v sexuálního predátora, přičemž ve skutečnosti není ani jedno, ani druhé.

Spolupráce televize, tisku a průzkumů veřejného mínění byla příkladná. Všechno bylo pečlivě spočítáno, promyšleno, včetně načasování ideologie politické korektnosti (takové práce ta zrůdnost dala), nasazení ženské kandidátky, a zapojení barevných menšin do voleb (v nichž navíc směli volit i ilegální imigranti). Tento "dokonalý" scénář měl jen jedinou vadu. Jejím výsledkem bylo drtivé Trumpovo vítězství.

Televize CNN, pilíř mainstreamové "fake factory" (a velký vzor České televize), přiznala, že udělala velkou chybu, když v úvodu Trumpa podcenila a naletěla na ten jeho směšný příčesek. Paradoxně to tak byla právě přehnaně štvavá kampaň, která zásadním způsobem přispěla k Trumpově triumfu.

Pokud bychom měli věřit, že co píší média, je pravda, pak hrozí, že nový prezident USA bude na mezinárodní jednání jezdit v pánské šatně, kde bude ošmaťchávat nejen Angelu Merkelovou, ale všechny ty houfy cudných žen, které stojí čele svých zemí. A to možná přijde i Putin, který kromě samopalu a počítače přinese i vodku. No, nevolte je.

Trumpovi tak stačil k vítězství v boji proti hlouposti nabubřelých mediálních gigantů jeden obyčejný twitterový účet. Mimochodem - prezident Zeman ke svému vítězství nad českými médii a jejich "fake news" nepotřeboval ani ten. V tak pohnuté době žijeme.Jak se zbavit Trumpa po inauguraci


Inaugurace je pro establishment zřejmě poslední možností, jak do války zatáhnout davy. I pokud s nepodaří rozpoutat masové nepokoje, svůj účel splní, když vyvolá dojem, že je Trumpova volba nelegitimní. Po přísaze se sice Trump ocitne o stupínek výš, ale o tu zuřivější bude palba proti němu. Cílem je tzv. impeachment, tedy Trumpova obžaloba a odvolání z funkce.

Proces impeachmentu byl v americké historii zahájen proti několika prezidentům, nikdy však (zatím) neskončil jejich odvoláním. Nejdál to dotáhl v moderní historii prezident Bill Clinton kvůli opakovaným nevěrám a nezřízenému sexuálnímu chování - a to v době, kdy byla politická korektnost dnešního střihu ještě v plenkách. Jeho odvolání schválila Sněmovna reprezentantů, avšak zamítl ho Senát.

 

1) Velezrada


Záminek impeachmentu může být v případě Trumpa celá škála. Nejvyšší kartou je "fake" o údajné vazbě Trumpa a Putina s jeho hackery. Tento ničím nepodložený nesmysl již dávno žije díky médiím svým vlastním životem. Vlastně už ani nejde o to, aby mu někdo věřil, ale aby válečníci establishmentu měli záminku jednat.

Někteří kongresmani (šílený senátor McCain) usilují o ustanovení zvláštní komise, která by rozkryla vliv Putina na americké volby. Už samo ustanovení této komise napovídá, k jakému výsledku dojde. Může to snadno skončit nejen zahájením procesu impeachmentu, ale i vyhlášením stavu národního ohrožení.

 

2) Atentát


Verzi atentátu nahrává spor Trumpa a tajných služeb, které dodávají médiím "důkazy", ze kterých pak kuchtí své řídké polévky. CIA je zmítána zákulisním bojem o moc, který zřejmě nevyřeší ani výměna vedení. Trumpův nepřátelský vztah s tajnými službami bývá přirovnáván k pozici J. F. Kennedyho, zavražděného v roce 1963. Pokud je prezident zabit, nebo nečekaně zemře, přechází podle 25. dodatku (oddíl 1) prezidentský úřad na viceprezidenta.

Mike Pence je systémově mnohem bližší Obamovi, než Trumpovi. Ten si ho vybral za viceprezidenta ne proto, že by tvořili ideální pár, že by nebyl nikdo lepší, ale ze strategických důvodů, aby otupil tlak nepřátelských republikánů. Pro establishment by bylo nahrazení Trumpa jeho viceprezidentem velkým vítězstvím.

 

3) Sexuální obtěžování


Není náhoda, že Trumpa v průběhu kampaně i po zvolení prezidentem udalo několik žen kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování ("jeho ruce byly všude"). Ideologie politické korektnosti od Clintonovy éry nabyla tak zrůdných forem, že je opravdu možné všechno (viz Trumpův potlach v pánské šatně). Pouhé obvinění ze sexuálního obtěžování již stálo kariéru desítky politiků.


4) Šílenství


Zajímavou a dosud nevytěženou možnost nabízí 25. dodatek (oddíl 4) Ústavy Spojených států amerických:

"Kdykoli viceprezident nebo většina vedoucích sekcí exekutivy, nebo jiného útvaru, který může Kongres zákonem zřídit, postoupí předsedovi Senátu a předsedovi Sněmovny reprezentantů písemné prohlášení, že prezident není způsobilý vykonávat pravomoci a povinnosti svého úřadu, ujme se pravomocí a povinností úřadu viceprezident jako úřadující prezident."

Jinými slovy: Ústava umožňuje, aby byl prezident USA legálně prohlášen za šílence. Řečeno Švejkem: aby byl "superarbitrován pro blbost". Oddíl 4 ústavního dodatku č. 25 je primárně určený pro případ, že by byl prezident vážně zraněn, nebo onemocněl, ale skýtá také možnost, která dosud kupodivu nikdy nebyla využita.

Mechanismus odvolání "šíleného prezidenta" je prostý: Kongres zřídí komisi, která usoudí, že prezident nemůže vykonávat svou funkci, protože není mentálně uzpůsobilý, neboli zešílel. V tom případě může Kongres prezidenta odvolat. Prezidentské pravomoce by pak přešly na viceprezidenta, kterým je v tomto případě republikán Mike Pence.

 

5) Střet zájmů


Hrozba obvinění ze střetu zájmů se nad Trumpem vznáší jako mrak od chvíle, kdy vstoupil do primárek. Demokratická strana se netají tím, že toto obvinění vznese při první příležitosti, možná již hned po složení přísahy. Jako záminka stačí maličkost - například ubytování zahraniční delegace v některém Trumpově hotelu, nebo přijetí daru od nevhodného dárce.

Podle mnoha analytiků Trump nepřežije první volební období. A to buď doslova, nebo "jen" co do výkonu funkce.

Ale kdo ví, šance tu jsou.


- - - 

149 komentářů :

 1. Pan Trump si neuvědomuje, jak je Rusko agresivní!!! Jen se podívejte, kolik základen má ve světě Rusko, kolik SS!!!!

  Porovnejte výdaje obou států na zbrojení!!! Pak je jasně vidět, kdo je agresor!!!!!

  O záludnosti Ruska, které se nepohnulo ze svých hranic, přitom se neustále přibližuje k našim tankům, radši nemluvit!!!

  Nejlépe záludnost Ruska pochopil generál Pavel. Nejdříve bojoval proti "americkému imperialismu", nyní bojuje proti "ruské agresivitě"!!!!

  TAKOVÉ JEDINCE POTŘEBUJEME!!! JEDINCE, KTEŘÍ PROZŘELI!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (11:34):
   Hezké!! Pravda nejenže vítězí, ale bývá i nebezpečnou. Vzpomeňte třeba na Mistra Husa.
   Vy si totiž taky koledujete! Copak to nekoukáte kolem? Kolik jen trollíků z romancově-jandovského ministerstva "pravdy a lásky" tu slídí?
   Tak hodně zdaru! ...

   Vymazat
 2. Podívejme se, to se USA kavárna přiučovala v Praze? Jistě pražští kafrárnici, vajíčkoví kanonýři, dmou hruď pýchou, jak důležitým světodějným předvojem se stali. Jinak samozřejmě je to týž rukopis těch korumpujících, tak posluhovačství těch korumpovaných.
  Nic se nemůže změnit, dokud budou peníze rozhodovat naprosto o všem, vše a všichni budou prodejní a vše a všichni budou ke koupi. Samozřejmě je jiná cena politika, jiná soudce a jiná bezdomovce. To dá rozum.

  OdpovědětVymazat
 3. doufám že trump tu vlastizrádnou špínu vymete zlikvidovat z veřejného života sorose a bude po placených demonstrantech

  OdpovědětVymazat
 4. ANDREA BOCELLI SE BOJÍ VÝHRŮŽEK PŘÍZNIVCŮ DEMOKRATŮ. NEVYSTOUPÍ NA INAUGURACI TRUMPA
  http://pravyprostor.cz/andrea-bocelli-se-boji-vyhruzek-priznivcu-demokratu-nevystoupi-na-inauguraci-trumpa/

  OdpovědětVymazat
 5. P.C.Roberts:Kdo platí protestantům za narušení Trumpovy inaugurace?
  http://svobodnenoviny.eu/p-c-roberts-kdo-plati-protestantum-za-naruseni-trumpovy-inaugurace/

  OdpovědětVymazat
 6. Skvelo napisany clanok. Nechyba mu vobec nic. Tlieskam autorovi.

  OdpovědětVymazat
 7. Zase jeden hlasatel války dobra se zlem.....

  Už jenom pohled na demografické rozložení voličských hlasů (příjmy, věk, barva pleti...)

  https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_presidential_election,_2016

  by měl stačit k pochopení, jaká blbost je označovat odpůrce Trumpa paušálně za "ESTABLISHMENT".

  Jenomže ono je to tak jednoduše blboučké - "to se bude líbit", jak předpověděl Jan Werich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:07-zajímavá úvaha, že "establishment" kopíruje demografické rozložení voličských hlasů"! Nemohl byste to prosím rozvést? Děkuji.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 17:20-tak to jste mne zklamal. Já doufal, že dokážete dělení establishmentu půl na půl jako voličů. Zlé jazyky tvrdí, že stál jen na jedné straně. I ten náš, evropský. Trochu mi to připomělo volbu našeho prezidenta, taky tak vychýlený poměr k voličům. Taky takové dělení na hloupé voliče a chytrý establishment.

   Vymazat
  4. PS.-jak volil establishment tam není.

   Vymazat
 8. Jaký trest je v USA za vlastizradu?

  OdpovědětVymazat
 9. Utnout hlahu slepici a telo shyne,mám na mislu zbavit se Sorose abi nedelal randál.Ale on má možná věčí o hranku ako prezident Spojenich Státu,asi to tak je.

  OdpovědětVymazat
 10. I tohle je trumpismus:
  http://www.professorwatchlist.org/index.php/about-us

  Renesance McCarthyismu.

  OdpovědětVymazat

 11. Ad. Sexuální obtěžování. Jsem hrdý, že patřím mezi ty sexuální násilníky. Viděl jsem na ČT jak jedna paní skoro plakala, že na ni Trump nemístně sáhnul. Berlusconi plácal ženský přes zadek a některé mu za to daly facku, což i veřejně sporovně přiznal. Za svůj život jsem plácnul řadu žen přes zadek a nikdy jsem facku nedostal, člověk musí vědět, ke které si to může dovolit. Nemusí to být zrovna děva lehkých mravů. Ta inteligentní vám to jednou vrátí i s úrokem(v dobrém) a nebrečí. Už se těším na Velikonoce, než nám je zakážou slavit po našom.

  OdpovědětVymazat
 12. 12.12.v Europske úniji je trest za vlastizradu postup do nejvišich funkcí.

  OdpovědětVymazat
 13. Trump je prezidentem a Janda se může jít prcat vzájemně se Štětinou - tenhle porno propagátor evropských hodnot a ultra blbeček

  OdpovědětVymazat
 14. Tak hloupé bláboly sesumírovat do jednoho článku! Nic hloupějšího jsem dlouho nečetl - vlastně jo - s hloupými články se poslední dobou roztrhl pytel. Trump tohle a Trumo tamto - ještě před půl rokem byl takhle denně zvěčňován a probírán Obama. Ale mám pro to pochopení, psychopati to rádi čtou. "Lidi to chtějí a my jim to dáme" deklamoval už před třiadvaceti léty Vovka Železný, ředitel TV Nova, která začala jako první v dějinách České země od doby začátku vysílání TV chrlit denně na šokované české občany násilí, porno, a další hnus. Samozřejmě se v USA vůbec nic nestane, ani nestrhne, a pokud by se strhla občanská válka, už doutná dlouho, Trump na tom nenese vinu.Černé metrákové socky totiž mají mnohem více práv a možností než bílé socky, (srovnej u nás cikáni) a jsou právem nasraní. A při jejich pologramotnosti, která jde napříč celým kontinentem, by se mohli začít mlátit na to šup.A to potom jo, to by byl bugr, ale tím pádem by Amerika našup stáhla všechny vojáky, které má rozstrkané po celým světě, a v celým světě by se rozhostil konečně - asi po 200 letech mír. Všechno zlé je nakonec pro něco dobré.

  OdpovědětVymazat
 15. Jenom doufam že příšti tíden nebudem zastrčeni kdesi v protiatomovem bunkru sedet a pri kartoví hře skříknem sedum bomb jak v Washingtonu.Na ac 24 článek,Cnn probírala scenáře v prípade atentátu na Donalda Trumpa a ostatní lidi kolem,Obamovi křiváci jisto neco chistají neco obámovski bombánovski špatné kdiž je tak ticho ve správach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná že jo, když si to, jak to tak vypadá, mocí mermo přejete. Už abyste někam zalezl a nakoupil si potraviny - a vemte si sebou počítač. A když se vaše teze nepotvrdí řekněme do konce května - budete si rvát zoufalstvím vlasy z hlavy, že na vaše slova nedošlo? Nebo jste si dal k vypuknutí války jiný termín?

   Vymazat
 16. Pane JANE MARENKO, jste jeden ze tri nejlepsich novinaru co Cesko ma ! Popisujete presne to, co se deje a umite to velmi dobre ! Vystizne !
  Pravdepodobne jste dnes ve Washingtone - budte opatrny.
  My (zde na Floride) vime co se tam deje....

  Cim vetsi uspech budete mit , tim vice Vam budou nekteri Cesi nadavat z flustrace, ze nedokazali nic
  Zdravi a preje dalsi uspechy,
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyz jsem navstvivil Ameriku a studoval chovani lidi v velkych mestech, zjistil jsem , ze je psychicky zcela prevalcovali. Veskera moralita a lidske citeni bylo zniceno a VSE NAHRAZENO !!! SEBEUSPOKOJENIM!!! Ja ja ja ja a psychicka droga!! Chcete byt stasten ..kupte si drogu A231 ,chcete mit pocit lasky pak droga B415, chcete byt sexualne vzrusen a uvolnit se, pak droga CC815 na specialne navrzene lzicce ,ktera se zasune do konecniku s patricnou drogou XX777. Lzicka ma cenu pro sberatele mnoho $$$. A Wall Street pocne psat clanky jaky velky zisk dela firma a ABC na drogach XX777, diagramy , stastny reditel firmy , kocicky z Playboye.... atd. Lidi pocnou tancovat okolo Zlateho Telete, a penize miliardy plynou do kapes nekolika. A lidi jako roboti tancuji svuj tanecek okolo zlateho telete jedina vec co umi!!!. A ted prijde Trump a chce jim to vsem pokazit,
   to prece nemuze jim udelat!! Amerika se mozna dostala prilis daleko volnym padem Honolulu. A proto je nutne rozbit veskere lidske pocity nelidskeho programovani na televisi, a uspat!!!! na veky?? Proc kdyz je vlastnis , pak jsou hracky!!!, a kdyz jsi z nich unaven , tak je odlozis do bedny a je konec. Na Vzdy!! A najdes si jine hrackumeny. Trumpe Trumpe do roka a do dne!!! zni z Kartaga.Jako ze se ii_007 jmenuji.

   Vymazat
 17. Anonyme 12:30.... To jsou "profesori" co tyranizovali druhe.
  Ted poleti na pracak sehnat praci - jako portyri do bordelu mezi stetky.
  Budou mezi svymi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:05
   To jste mě uklidnil, že se Amerika konečně taky naučila, jak pracovat s kádry. Kolik tam platí kádrovákům?

   Vymazat
  2. Áááááá - ostrov - zase zapojen do debaty ze zámoří, namísto aby mával mávátkem někde u Bílého domu na oslavu Trumpa, opět dřepí u počítače a zase nad českým serverem, a zase - jak jinak - nadává. Ti češi, kteří s někým nesouhlasí jsou samozřejmě frustrovaní, špatní, čeká je genocida a provaz - to už známe zpaměti. A kde jste nechal kámoše Horní Dolní? Ten by nám to tady vysvětlil ještě lépe. Tak - copak nám ještě poradíte, vy dva?

   Vymazat
  3. 15:54 - co je to tu! Dám to Ochrannýmu svazu autorskýmu! Na toto citoslovce má copyrajt Bořík Pauk a je součástí jeho textu zde:

   "Áááááá - další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlamá se ozvalá! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!"

   Vymazat
  4. 15:54 hlupaku, odpovedel jsem ti nizeji
   Jsi Borivoj Pauk? Vypada to ze jsi se odmaskoval, ja byt tebou tak se zacnu rychle omlouvat a doufat ze ti ti ktere jsi urazil ofpusti ci spis ze te budou ignorovat jako psi trus. Borku

   Vymazat
  5. Hej! Viš kdo to byl vůbec J. Hus???
   TROLE !!!

   Vymazat
  6. Vidíte toho poseru a blbce - 16.06 jak se sere do věcí, do nichž je mu hovno? Sprostej jak smradlavej kanál - s těma jeho stále stejnejma sračkama. Diskuzní ubožáci v akci - naštěstí jich moc na diskuzi k NR neni - to na novinkách se to perverzními prasaty jen hemží. Vždyť oni tady jsou taky - když vyžblechtají na novinkách svoje dva příspěvky ( víc nesmí) hbitě to přeleze sem, a šíří to svůj jedovatý puch tady. Pitomci. Včetně Horní Dolní - další trapák, kterej se drží diskuzí jak hovno košile. Děláš taky něco jinýho než psát na diskuze ty sračky? Píšeš a sám si odpovídáš. A kde máš svýho ostrovního kámoše? Ten je dnes doufám zaneprázdněnej oslavou Trumpa. Ale zítra přileze zas, a pozítří a popozítří - každý den!

   Vymazat
  7. Pro 18:14 Jediný hulvát jste tady Vy!! To o těch Novinkách píšete o sobě, že?Vypadá to tak. Tak nechte urážení a běžte se radši dívat na inauguraci nového amerického prezidenta D. Trumpa.:-)

   Vymazat
 18. Meryl Streepová a Roberto de Niro - jsou největší KUNDY na světě!!!!Včetně všech těch sraček,ve kterých hráli a kterejma nás krmil sračkowood...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kristepane - tak sprostá slova na diskuzích serveru NR - kde jsme k tomu přišli? Které frustrované prase nás poctilo svojí návštěvou? A takhle - že bys rozvedl ty prasácké nadávky do detailů,protože já naopak znám s těmito herci jen dobré filmy? Proč těmto hercům nadáváš - došly ti prášky?

   Vymazat
  2. 15:57 - Od rudýho komoušskýho xindla bych nevzal ani pětihvězdičkový koňak s pravým kaviárem! Natož pak nějaký "prášky"! Páč by mohly obsahovat rusáckou pěnu do koupele a ta jak známo je jedovatá, jako ostatně vše co z tý hnusný země pochází ... a navíc pít alkohol - to si nemůžu dovolit, páč bych ztratil pevnost ruky a přesnost oka! Až vás - a dlouho to nepotrvá, budem střílet jak vzteklý komoušský psiska, budu obé potřebovat! Takže si mě asi pleteš se svým zdegenerovaným rudoprdelnickým fotrem:)

   Vymazat
  3. 16:09 - tedy brát jakýkoliv tablety krom vitamínů si nemůžu dovolit, páč třeba snižujou pozornost, že? Ta zmínka o tom chlastu to zas patřilo jinýmu voloj v jiný debatě! Chycht!

   Vymazat
  4. 15:57 Borivoji, sprosta hubo, neposer se

   Vymazat
  5. 16:09 nebezpecne vyhrozovani, 5 let nepodminene, v tvem pripade dozivoti, zemres na vykrvaceni z konecniku, trole

   Vymazat
  6. 16:14 vztekly pse
   Odpovidas sam sobe
   Je ti jasny ze kdyz te ted nejdo oddela ze bude neviny jelikoz to bude sebeobrana
   Jo vyhrozoval jsi a lide se maji pravo branit
   Tak ahoj

   Vymazat
  7. Tak přece jenom se mi podařilo to sprostý, perverzní prase vytáhnout z jeho smradlavýho chlíva. Bylo mi jasný, že ty hnusoty o Meryl Streep nikdo jinej než diskuzní prase - maskot NR - nepíše. Potvrdilo se mi to. Vyjel zase se svýma stejnýma sračkama - jiný nevypotí, i kdyby se posral. A Horní Dolní - druhý sprostý prase i se svým krvácením... fuj!Ty už krvácíš ty hnusnej úchyle? A při tom si nejspíš honíš ptáka. Takový prasata hnusný, leze to na diskuze k NR každý den, při tom to patří do blázince, protože vaše prasárny nejsou normální. Normální lidi takový perverzní nadávky a urážky nepíšou. Co si o sobě vůbec myslíte? Dovolujete si psát na NR tyhle sprostý sračky, protože vám to redakce dovoluje bůhví proč - na novinkách vás natrvalo smázli, proto lezete sem.Hnusná smečka i s tím blbým "chychtem" Jděte do prdele.

   Vymazat
 19. Инаугурация трампа в 20:00 по московскому времени

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/

  OdpovědětVymazat
 20. Kolikáti si chteli dát od Madony vikouřit péra jak jim to před volbama slibovala Clintonka s Madonov kdiž zvoli Clintonku,i Olbrichtova mněla kouřit i Angela,ale tá kouři čmoudum v chalifátu bundes.Jejich sny o válce se nenaplnili tak proto maidan ve Washingtonu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nechtěl bys s těmi úchylnými chlívárnami zalézt někam do chlíva ty blbče falmerohujere? Ty kouříš přiblblý čmoudy, nebo co tady žvaníš za sračky ty zfetovanej chlíváku?

   Vymazat
  2. 15:59 - ty smažky feťácký co tak sugestivně popisuješ bych bejt tebou moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu jediný voliče který vám brzo zbydou! Je fakt že s nima tu "čistku" asi neuděláte:))) Chycht!

   Vymazat
  3. 16:10 ty jeste zijes, Borku?

   Vymazat
  4. Jdi do prdele chlíváku 16.10. Chychte blbej - zase už potřebuješ onanovat u těch prasáren? Debile. Patříš do blázince magore praštěnej - zabavovat se takovýma úchylárnama může jen magor. Asi jsi chromej kripl, dřepíš na kriplkáře a nemůžeš chodit, protože jinak bys u počítače nedřepěl každý den. Čekáš, kdy se objeví úchyl Horní Dolní a další diskuzní maskoti, aby ses zabavil? Kdybys nebyl chromajzl, určitě by ses dokázal bavit jinak. Ubožáci - jeden jak druhej.

   Vymazat
 21. 15:54 hlupaku bez sebeucty
  Zastesklo se si po vejprasku
  Styska se ti i po me
  Honolulu nikam nemusi, Honolulu podporil Trumpa z mesta kde je
  Ja se divim ze Honolulu ma trpelivost vubec neco vysvetlovat
  Tak bezectny trolle, to je o tobe (ne pro tebe jelikoz neumis cist)
  Ale psal tu vyse jakysi pan kritiku na clanek,
  Pro tebe, i kdyz nazor mas rozumny, tak nezapominat na to laskave, ze tech 5 nebezpeci proti Trumpovi trvaji, tak nekritizuj analyzu. Pokud se zadny z tech katastrofickych scenariu nesplni tak ok.
  Ale nerozciluj me tim ze kritizujes analyzu dejme tomu ne tak pravdepodobnych scenarii, rozumime si?
  I ta scenaria je spravna probrat, LAUDUS od Honolulu bylo udeleno prede mnou a ja ho sekunduji
  Jinak kritiku vse v dobrym

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudáčku - už zase operuješ tím svým loulou? Nemůžeš bez něj bejt - snad abys tady přestal oblbovat, když píšeš jednou jako Horní Dolní a jednou jako Honolulu. Žvaníš tady svoje krávoviny jenom ty, a zdánlivě to vypadá, že je vás tady víc. Jsi mazanej. Ale možná píšeš i ty ostatní krávoviny, sprostoty "chychta" -kdo ví? Chudáku - styděl bych se za takový perverzní aktivity. Co z toho máš? To tě to vážně tak baví tady nadávat, a schytávat nadávky, a zas nadávat a kolem dokola? Ty fakt nemáš jinou možnost zábavy? To se tady sešli ubožáci - půl novinkové diskuze.

   Vymazat
 22. a uz je to tady zase...

  nejdriv brexit nemuze projit elity to maji pod kontrolou.., falsovani voleb apod...

  poté trump nemuze byt zvolen, elity to nedopusti.. falsovani voleb apod...

  a ted ze se pripravuje atentat na Trumpa??? a vy se smejete mainstreemu ze pise bludy?

  OdpovědětVymazat
 23. 15:54 ... Ukaz mi, kde je zde nejake nadavani ?
  Proc si vymyslis ?

  Horni Dolni ma pravo nadavat, protoze je mu nadavano.
  To, ze prof. pujdou na pracak, protoze byli krecovite politicky korektni, vyresi Betsy DeVos (Secretary of Education) i bez nas, ale je dobre o tom vedet.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jest
   Navic trol jiz vyhrozuje vrazdou, coz je na 5 let vezeni
   A ja nenadavam, jen nemlcim kdyz je mi nadavano
   Zvlast od Borku

   Vymazat
  2. No jasně - oba pitomci v jednom chlívu - ostrov i dolní magor. Jsi ubožák ať už píšeš pod jménem Horní Dolní nebo Honolulu. Pitomec a magor. Američtí desperáti by se od tebe oblbovat nenechali, tak si dovoluješ na Čechy, a správně děláš, jen sprostě nadávej a vyhrožuj, každej blbej emigrant nám vyhrožuje, to už je normál. Takže - Horní Dolní má pravdu, a ať žije . a ať žije ten blb Honolulu - a už jdi do prdele. To stačilo.

   Vymazat
  3. Vy, anonyme 18:33, to si mylíte, že je na vaše sprosté nadávky a nenávistné výjevy někdo zvědav. Honolulu i Horní Dolní dokáží napsat zcela objektivní názor z jejich pohledu. A dle zdravého rozumu. Ale ty vaše příspěvky radši piště jinam, třeba do obálky a adresujte je vašemu psovi :-)). Tady je to hnus to po vás číst. EK

   Vymazat
 24. Souhlasim plne s nickem Horni Dolni 16:23 !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni nechapou jak je Amerika velika, zijou jeste ve stredoveku kdy musi na schuze na poniku
   Mimoto v DC je 20000 motorkaru, tudis je jasne ze tam je o ulici postarano, myslim ze hilariovci si ani neskrtnou
   A nebo budou biti jako zito

   Vymazat
  2. Jasně - už jsme si zvykli že souhlasíš - bodejď by ne, ty schizofreniku. Škoda že nebudeš bit jako žito ty. Ale proč tam nejsi? Proč dřepíš zase zalezlej v nějakým chlívu a píšeš ty hovadiny?

   Vymazat
 25. 16:27 , kde jsi vzal pravo ty exoticka zrudo delat cenzora nekomu, co ma psat a co nema psat ?
  Omezeny pitomec jako jsi ty, neni a nebude cenzorem a sebe cenzuru nas nenaucis . My jsme z ni vyrostli !

  Ted jsem zacal nadavat a dela mi to velmi dobre..
  S hajzlama jako jsi ty, je konec ! Nazory a slova nebudou uz nikdy diktovana, mini mozky tveho druhu.

  Jo a politicka korektnost bude zrusena a nahrazena realitou a to kvuli ekonomice, ktera to vyzaduje.
  A ty, polo-IDIOT na pokraji senility, budes v politicke popelnici.
  Geee, to jsem si ulevil... To je jako vyprazneni po zacpe. Ted jdu OSLAVOVAT !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick HONOLULU - osvetlovac narodniho divadla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi ziji pod cenzurou, a uklani se autorite, proste zij ve feudalismu politicky
   Ono je to zle vsude, zle elity vedou planetu do zkazy
   Ale v Cesku navic je jeste feudalni poroba kdy Cesi cekaji ze je cisar pochvali
   A to je smesne
   A to vede k cenzure kterou zde spravne kritizujes
   LAUDUM NECCESITATIS EST

   Vymazat
  2. Zase už nadáváš Čechům ty hnusnej posero? Spakuj se odlez jinam zmetku praštěnej, a nadávej zase jinýmu národu. Takovýhle zmrdi prašiví - jak ono to nadává, a každej den. Hnus.

   Vymazat
 26. Honolulu, pocitam ze sledujes DC
  Je to zajimave
  Jak CNN clinton ci clown news network utek z ulice a utekli a strechu
  Jak se boji byt na ulici, ze by jim do zaberu lezli trumpovci s napisem BILL IS RAPIST a podobne
  Nebo ze by motorkari bum bum
  CNN UZ HOLT NENI CELEM K LIDU

  OdpovědětVymazat
 27. Kde jsi Zarathustro muj priteli?
  Kde jdi Australane, stary chrestysi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsem zde vidim a slysim co se deje sleduji ty neskutecne debilni vypady proti tobe a proti honolulovi. tem lidem je tezko neco vysvetlit natoz jim pomoci. proto nepisu, neb davat perli svinim....nejak se to zvrhlo v umeni kdo koho prenadava. a taky to tak vypada ze to tady ctou porad ti sami a semtam nekdo jinej. lidi jsou nejak zapskli oni by si meli uvedomit velikou pravdu co rikal skveli clovek Seneca-VOLENTEM FATA DUCUNT,NOLENTEM TRAHUNT. zdravim jsem s tebou
   zarathustra

   Vymazat
  2. Skveli clovek zarathustra nechce hazet perli svinim. Jake jsou to asi perli?

   Vymazat
  3. 19:55
   Nejspíš něco jako America First.

   Vymazat
  4. 19;55 jedna perla je v tom mem prispevku tak si to prelozte ,kdyz nejste svine porozumite
   19;57 to jste rekl vy nikoliv ja
   zarathustra

   Vymazat
 28. Za hodinu bude prisahat Trump 27 slov
  Proti vsem nepratelum Ustavy, cizim i DOMACIM!
  Zavrit nepratele Ustavy, od hilary a obamy pocinaje po podivneho trola co tu radi konce
  Pry jen dnes vyda Trump 5 exekutivnich rozkazu, a do tydne 200
  Do tydne nezustane po Obamovi nic nez odporny smrad
  To Havel do tydne bude smrdet podobne jako Obama
  Doufam ze uz ted pujde po NATO, EU, OSN jako puma!
  A ze tyto organizace budou kvicet jako vrestani obecni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horni Dolni , Honolulu a jim podobni. Proc jste tak nadseni o Trumpovi , kdyz vite o nem menenezli ja??? Je to Riman to je asi fakt. Prehodi vyhybku na koleji , vite kam to vede?? Tak proc jste tak vzruseni?? Trump si kryje svoje stopy z mladi stejne jako Obama ,nevidime celou situaci a nezname ho. Trump v zadnem pripade neni reseni, ale dobry kompromis s Kartagem. Rim delal 3 valky , 3 kompromisy s Kartagem. Kartago se jevi jako ze bojuje proti Trumpovi, to neni mozna pravdou, protoze mohli by delat mnohem vetsi potize , zablokovat vse.Mozna jenpsychologicka hra: dobry policajt-spatny policajt, ale oba jsou policajti a delaji pro stejneho reditele. Je to jen pretvarka pro sve stoupence , jako ze je nezradili, ovsem vsichni zrazuji sve lidi!!!!! (Hitler - SA pripad) , ty jsou jen material jako cihly. Mozna Trump bude vypadat, ze udelal ohromnou vec jako president, mozna , ze pouze hraje svou ulohu naplanovanou Kartago-Rim spolkem pred 20 ti lety. Ja nebudu nicemu!!! verit do doby, kdy vezmou z voleb penize a budou moci volit jen ti, co projdou volebnimi testy !!! ze vedi co se deje po svete a jejich hlas ma smysl . Mozna , ze zjistili , ze zatahli svet do situace bez vychodu (oni to vedi my ne ) a Trump je pro ne mzna cesta ven. Oni tomu veri ja ne , ja vidim ne lehkou cestu ven. Vira lidi je strasna vec , Egyptane verili 5000 let , ze faraon je Buh. My verime na Trumpa, a tak se moc nezmenilo. Ale Hillary byla skutecne had v trave.
   ii_007

   Vymazat
  2. Agente 007, sdílím Vaši skepsi smíchanou s nadějí. Pokud se nám podaří z voleb odstranit peníze a tím volební manipulace a spravedlivým sítem z voleb eliminovat politické ignoranty, naději posílíme. Jen k tomu "spravedlivému sítu" mám skepsi, takže opět bez "pokroku", v slepé uličce.

   Vymazat
 29. Furt zadny protesty, ani auta nehori, nic
  Ani zadny blokovani Trumpistu, 30 minut k prisaze
  Hilaristi zalezli stejne jako kralovna Hilary se uz mesic zkryva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A že bys zalezl i ty do svý smnradlavý nory a neotravoval tady?

   Vymazat
 30. Odpovědi
  1. 17:44
   Žádnej strach, ratlíčku - všechno dobře dopadne!

   Vymazat
  2. 17:44
   Musíš víc tlačit nebo vzít projimadlo.

   Vymazat
  3. 17:44
   Pořád nic?
   Někdy pomáhá masírovat bříško.

   Vymazat
  4. 17:45
   Cervicku, chybi ti nadavani co?
   Je lepsi byt za blbce nez kdyz si te lidi vubec nevsimaji.
   No tak sem lezes a myslis si ze na tebe dopadne odlesk slavy od Honolulu ci jinych velikanu

   Vymazat
  5. 17:48
   Moment, cervicku, ty porovnavas presidentekou inaguraci s kalenim?
   Uchylku, zajimave

   Vymazat
  6. Jo - je to zajímavý. Došly ti prášky a debatuješ sám se sebou. A jinak ses pěkně odkopal posranej američane. Jsi taky emigrant? Vlastně - co píšu. Schizofrenik jednou ostrov - jednou dolní magor. Z české nátury nemáš vůbec nic, už jsi stejně blbej jako kámoši američani. Nech Čechy na pokoji zmrde prašivej.

   Vymazat
 31. Par rozbitych vykladnich skrini, a navic u Starbuck kafe, u kavarny
  No kavarny jsou beztak smetiste
  A vykladni skrin banky, banky jsou beztak hnizda zlodeju
  Slzny plyn
  Rvacky
  No normalni prumerny den v DC
  A ze zbili reportera od Washington Post
  Ha ha
  Tak ty platky zavrete, NYT, WP, CNN a jiny odpad beztak patri na hnuj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:10
   Ratlíčku, místo abys s otevřenou tlamičkou a vyplazeným jazýčkem poslouchal pana presidenta, tak tu učuráváš? Fuj!

   Vymazat
  2. 18:14 nevtirej se, bezectny maly curacku

   Vymazat
  3. 18:18
   Vidíš - už se poznáš v zrcadle a vzpomněl sis dokonce na své jméno.

   Vymazat
  4. 18:23 Borku, nesmrdet tady!

   Vymazat
  5. A jak ty víš - ty prase smradlavý, praštěný - kde je Starbuck kafe a ostatní věci, které popisuješ a zasmraďuješ tím naše ČESKÉ diskuze? Prašivej američane, snad abys už zalezl - ne? Emigrante sprostej.

   Vymazat
 32. Gratuluju, presidente Trumpe
  A dav zcela spravne pozdravil Hillary vykrikama ZAVRETE JI

  OdpovědětVymazat
 33. Tak Trump je president
  Tak splnit sliby, rozpustit NATO EU OSN a i trola v Guantanamu

  OdpovědětVymazat
 34. Dem se dívat na hokej, teď dávají prodlúžení a gdiž se nerozhodne teď tak budu naslédovat samostatní nájezdi.Trumpovci-Clintonovci 0:0

  OdpovědětVymazat
 35. Dvacet prasečích výkřiků jednoho ubožáka - a vystačí si úplně sám na celé diskuzi prase jedno. Komu to tady píšete -koho to má zajímat? Založte si svůj vlastní server a pište si to sami mezi sebou ty hovado i s tím tvým posraným Zarathustrou. Jste hnusní magoři, zmrdi, kteří kazí diskuze, k článku nepíšete nikdy nic, jen články zneužíváte k psaní vašich zmrdovin. Na serveru novinky vás zablokovali asi navždy za vaše prasečiny a blbiny, tak jste nalezli sem. Taková havěť hnusná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:42 ty prase spinavy vubec nemuzes vedet co je to diskuze, vzdyt neumis psat ani cesky, tak se ty prase nelisej.
   Neumis cist protoze ja pisu k inaguraci presidenta Trumpa jenze ty neumis cist
   A jsi zbabely smrad, Borku, ze se bojis i podepsat
   I kdyz tvou hysterii chapu, tvuj havlisticky svet je otresen
   Tak ze vykvic, prase

   Vymazat
  2. 18:42 ty drz hubu, zbabele prase
   To ty sem spamujes a kopirujes voloviny bez podpisu
   Jsi ostuda, chcipni

   Vymazat
  3. Priteli Anonyme 18:42 , vadis mne.Proc ?? Proc mam cist tvoje prazdne psychopaticke vyblitky. To jsi ty kdo to kazi,to je diskuse,me nezajima tvuj psychicky stav, mne zajima zivot na Zambezi, v Australii v Cine v Rusku, Cechach atd. Tvuj prispevek je jen mrhani casem ,prosimte vypni se z internetu, dej si marijuanu , pust si televisi neco na tve skutecne slabe urovni.
   Dekuji za pochopeni!!

   Vymazat
  4. 19:04 ale to se pletes, zbabely anonyme, ty vadis predevsim sam sobe tvoji zbytecnosti, vis ze jsi odpad, lidsky odpad, ale nemas dost odvahy, Borku, spachat sebevrazdu.
   Ty vubec nemuzes pochopit co se deje kdekoliv ani Cesko nechapes.
   Nejsem tvuj pritel, ty prase sprosty, tak se nelisej
   Chcipni, najdi k tomu odvahu, vadis lidem okolo tebe, vsem by se ulehcilo
   Ne kvuli me, ale kvuli tem kteri okolo tebe musi cuchat tvuj smrad, prase nemyte

   Vymazat
  5. 19:04 ty si poustis "televisi" hlupaku? Kde beres drzost psat kdyz neumis ani jeden jazyk, ty televisi

   Vymazat
 36. Tak president Trump jde k CIA, asi to tam vycistit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyser si voko američane prašivej a dej nám pokoj.

   Vymazat
  2. 18:50 bezectne prase, bojis se i podepsat, chcipni
   Diskuze je zde o Trumpovi, nevim proc se sem vtiras s tvymi mentalnimy problemy

   Vymazat
  3. 18:50 chudinko nevolnicka, tebe by zavreli jen kdybys opakoval trumpuv projev, nevolnicku
   A protoze nesmis mluvit tak holt se muzes projevovat jen jak prase
   Jsi zbytecny clovek, chcipni,

   Vymazat
  4. 18:56
   28 loužiček za 2 a půl hodiny jen tady; a bůhví kdes ještě učurával jinde?!. Chudinko ratlíčku, budou s tebou muset k veterináři. Doufej, že tě neutratí.

   Vymazat
  5. 19:01 chcipni, i kdyz se pokousis predvadet ze umis pocitat a scitat mala cisla
   Na tobe, za urazku Trumpa, si Guantanamo smlsne
   Chcipni, radim ti dobre, bude to bolet min

   Vymazat
  6. 19:07
   Urazit kreatury jako je Trump nebo Schwarzenberg není možné. Nebo snad považuješ za urážku nazvat hovado hovadem?
   Tvá blbost je fakt okouzlující; to se nedá naučit, s tím se člověk musí narodit.
   A proč se sám neřídíš radami, které uděluješ druhým (19:04)?
   Jak zoufalý musí být někdo, kdo se prohjevuje jako ty?! V jaké křeči to žiješ?

   Vymazat
 37. Trump svým projevem vypálil rybník všem demonstrantům. Teď budou demonstracemi proti Trumpovi bojovat za to, aby se moc vrátila do rukou několika jedinců, od všech lidí zpátky do Washingtonu. A na to nepůjdou ani ti nejtupější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No budou muset pouzit silnejsi prostredky nez vymlaceni kavarny! A banky! Oboji je beztak nepotrebne.
   Nebo zbiti dopisovatele do Washington Post, beztak jeho platek je na nic

   Vymazat
 38. Ty komentáře předemnou je jen žumpa hnoje.Nedávno tady nějaký otlema s vumlem psal,že Obama se nezůčastní inaugurace Trumpa a mnozí na NR mu tleskali.Bando všivá,jenom lži dává web NR na svoje stránky a jako občasný čtenář tohoto proruského webu jsem rád,že nejsem podobný lživymaštěnec rasputinského ražení,jenže v česku (ČSSR) měla a má svojí fízlovskou jednotku kremelská hydra,která má aparát ideologie tak vymakaný,že i Hitler s CIA jen mohou závidět.Příklad je ten lopata anál fabet Horní Dolní.Už nechci,nemám slov a blejuu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže hádám dobře, když řeknu, že jsme se zbavili jednoho vymaštěného havloidního jandy? Tak díky za odchod a hodně štěstí na Novinkách mezi stejnými vygumy.

   Vymazat
  2. 19:08 nelisej se a napis nam zase neco o "televise" ty nevzdelane havlovske prase
   Pokud nadavas na NR tak proc se sem vtiras, nikdo te tu nechce
   Nestydis se ty Televise?
   No ty jsi slunickarsky havlovec a lezes sem protoze te nikdo nechce
   Chcipni, prospejes tim okoli, smrade pravdolaskovej

   Vymazat
  3. 19:08 Nějak se ti po projevu Trumpa rozbouřily hormóny! To tě tak vzrušilo to, že chce omezit bezohlednou vládu amerických korporátek a zkorumpovaných politiků nad životem lidí po celém světě? Je to pro tebe zřejmě stejný šok, jako když se taková pravda objeví na NR. Nedivím se ti. Jakmile se veřejně začne říkat pravda, je konec obdivovatelů "Císařových nových šatů".

   Vymazat
  4. 19:38 havlisticky troll 19:08 ma pochopitelne zachvat, jeho Janda byl zesmesnen, havlismus je traparna, a trol uz nemakam utect

   Vymazat
  5. Horní z Dolních,to prase jseš jenom a budeš se divit,já nepetřím k Havlům,Jandům a pod.Pravdohistorik jsem,to je pravda,jenže to ten tvůj mrňavej mozek bez čárek a háčků nemůže chápat,Chcipni,Ty ožralé čuně,toje problém sehnat českou klávesnici i třeba v Moskvě? Jo,,tam se stěží nažereš v bufetu za peníze tamních důchodců.Pánské přirození v mozku tvého a jak Lenin syfilitik Putina šprcka

   Vymazat
  6. 19:58 ty jsi zbabele prase, zase nam tu napis "televise" nevzdelany uhrovity havlisto
   Jsi vtirave nic
   Chodis na weby ktere nemas rad
   Neni ti spatne?
   Napis nam zase neco o "televisi"
   Vsadim se ze jsi nevzdelany

   Vymazat
  7. 19:58 jen se vysmivej chudym ty havlovske hovado, rekni neco o kralikarnach jako Havel
   Marie Antonetta se take jako ty smala chudym ale pak kvicela kdyz ji vlekli na guilotinu
   Bum a hlava v kosiku
   Nepoznavas se?

   Vymazat
 39. Lidičky nevím jaký bude pan Tramp prezident ale myslím si že jako obchodník se bude snažit vyjit ze všemi tedy s celím světem peníze jsou peníze a ty těmto lidem jsou nejpřednější akorát zaleží jak férovou hru bude hrát Hau

  OdpovědětVymazat
 40. Dekuji ti soudruhu , otevrel jsi mi oci!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Troll nesmrdet tady a jit se divat na televisi

   Vymazat
 41. Kdyby se mi podarilo zahnat trola jandovskeho pravdolaskovskeho havlistu tak by to bylo uzasne
  Jen lituju ty ktere bude zapachem obtezovat ted
  A ze se Televise poblil, no asi si uvedomil ze je havlista

  OdpovědětVymazat
 42. Hm, inaugurace amerického prezidenta...
  Trapné, pipmrlové, špatně organizované divadlo. Forejt by je strčil do kapsy za 5 minut.
  Buranská M. Obamová, která se ani po 8 letech v Bílém domě neumí chovat. Její manžel neumí zas nic jiného než každého plácat po zádech.
  Přehlídka válečných zločinců, kteří by měli stát před "norimberským" tribunálem - Clinton, Clintonová, Bush, Obama...
  Celkově "výkvět ameriky" působil velice ubohým dojmem, špatně oblečení burani, kteří by neobstáli ani na venkovském plese v Dolní Lhotě.
  Kdo působil dobře byla rodina Trumpa, vypadala skromně, nejlépe pak jeho manželka.
  Nekoulila po americku oči, necenila zuby ani neházela kašírované úsměvy do davu, jakože poznává každého Johna. Spíše vypadala jako šarmantní francouzka, než jako přihlouplá američanka.
  Trump působí zatím dojmem rozhodného, inteligentního chlapa, který ví co chce. Uvidíme.
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to vis, Heriote, Trump neni rasista a tak si vzal Slovinku
   A Obama kdo to je? Jo jo aha matne si vzpominam, to byl ten linej president co hral golf skoro porad, jo zustava po nem smrad
   A jinak nic

   Vymazat
 43. FRAJER TRUMP PODEPSAL PRVNI DEKRETY
  PRVNI PREZIDENTSKE ROZKAZY
  Smrad Obama mizi v propadlisti dejin, zustava jen smrad
  Skoda ze Cesi nemaji Trumpa

  OdpovědětVymazat
 44. Hlásime se vám z hokejového utkáni mezi Trumpovim tímem a Clintonovim.Brankář Trump ustál v normálnim hracim času i v nervy drásajícim prodloužení kde šlo do slova o richlu smrt a teď čekají oba tími samostatní nájezdi které trvají 4 roki.Kouč Soros pošle útočníki a to impichmeant dále útočnika maidana a ješte útočnikov uplácení,víhružki a atentáta.Jsem zviedavi jestli to brankář Trump ti nájezdi ustojí a nepustí gol.To je zatim vše s hokejového utkáni o od mikrofonu vás zdraví hokejovi komentator Falmer"":-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se divas na "televisi"
   To tve sklebeni gramaticke, bacha at ti nezustane
   Jinak pozor, Trumpovi pujde o zivot od ted navzdy, kazdy den

   Vymazat
 45. Tak Romancovová, řekněte co je pravda a co je lež a neschovávejte se! Jste od toho placená i z mých daní. Tak sem s tím. Rád bych slyšel nějaké moudro!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, tak neflakat se, cenzorko Romancova
   Je pravda ci lez ze Janda a evropske hodnoty je banda buzerantu?

   Vymazat
  2. Není pravda, že Horní Dolní je vůl. On je korunovaný, VIP co pije hodně PIV. Pak trpí nezvládnutelnou slovní inkontinencí.
   Romancovová.

   Vymazat
  3. Soudružka Romancovová říká pravdu. Její jemnocit jí ale zabránil říci, že Horni Dolni je teplouš.
   za Evropské hodnoty: Jakub Janda

   Vymazat
  4. 19:38

   Vážený soudruhu Horni Dolni,

   omlouvám se, že Vám obvyklý honorář nemůžeme poukázat. Jak mi sdělila naše účtárna, vykázal jste v prosinci 29 odpracovaných hodin denně.
   Kromě toho jste nedal vysvětlení, proč jste v uplynulém čtvrtletí potřeboval 3 nové obojky a 4 nová vodítka.
   Překontrolujte tedy, prosím, své pracovní výkazy a zašlete nám je znovu.

   S pozdravem
   za Evropské hodnoty: Jakub Janda

   Vymazat
  5. Troll tady kvicel se se nemluvi k nametu, a sam se tu prostitutuje
   Inu havlista jandista

   Vymazat
 46. Horní dOLHI ČUHAK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to, šmejde, zkoušíš?
   Pavel Dvořák

   Vymazat
  2. Chcipni "Televise"
   Ale pred tim si vymackni bedary, smazko havlovska

   Vymazat
  3. Unknown??? Dvořáku ty kundo chovej se slušně.Demokracie není pro všechny,tj.ty už máš napráskáno před 89tým.

   Vymazat
  4. Opět se ptám, šmejde 20:31 - o co ti jde?
   Pave Dvořák

   Vymazat
  5. 20:31 nenavazej se do Dvoraka, havlisticky prase
   Pro tebe neni ani demokracie ale ani planeta, smazko, chcipni
   Usetris si bolest

   Vymazat
 47. Tak se k Trumpovi lisa i papez, ten samy papez co Trumpa urazel

  OdpovědětVymazat
 48. horni dolni ja jako ČECH neznaju jazyka tveho kmene.Á ty hovnotroubo,jseš aspoň katolík? Ruce pryč od Havla a Lojza od Dolních Spodních se ozve

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Debile 20:24, jsi ostuda tohoto serveru.
   Pavel Dvořák

   Vymazat
  2. 20:24 uz jsi doblil, havlisticke prase? Ze jsi lhal ze jdes pryc ale pak ses otocil a zase se lisas a vtiras na NR
   Zadna sebeucta

   Vymazat
  3. 20:24 ty nemuzes byt Cech kdyz neumis ani cesky a pises "televise"

   Vymazat
 49. Trump presidentem
  A havlisticka prasata, uhrovite smazky kvici a kvici
  Kvicte kvicte hezka hudba

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hornidlolecek Kvicis kvicis ,Jo,Ty budeš Čechy psát latinkou,blbečku bez čárek

   Vymazat
  2. 21:20 potrefena "televise" se ozvala
   Vzdyt ty ani nevis kam ty hacky patri polovzdelance

   Vymazat
 50. Jak vidim po navratu , tak Horni Dolni vam zde nakopal vase krupanske prdele. Coz bude mit vliv na dalsi upadani vaseho intelektu, nebot prdelami myslite...

  Nejvetsi sranda je, jak jste citlivy a pritom k druhym sprosti a kousavy vice nez dlazdici.
  PROHRALI JSTE !
  Vitezem je zde Horni Dolni !

  Cela Amerika oslavuje. Trump rekl, ze uz nikdy nebudeme prehlizeni. My kteri jsme jen pracovali a drzeli Ameriku v chodu...
  Za presidenta Obami, Washington dostal nahnedlou barvu. Ted bude znovu bily, protoze netahla budou ztracet dobre placene pozice, ktere meli na zaklade prislusnosti k rase. President Obama jim nadrzoval. Ted se budou stehovat z mesta pryc - nebudou mit na najem.

  Snad jednou padne i Affirmative Action a nebudou jedni zvyhodnovani nad druhymi !

  Protestu bylo v dnesnim Washingtone velmi malo.
  Meli strach. Amerika stale oslavuje, ja take ! Oslavy budou ukonceny zitra rano. Cesi zmeny prijdou i kvam !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To me nenapadlo :-) ze kdyz se trolovi kopne do riti ze tim se mu vlastne kope do mysliciho organu
   :-) :-) :-)
   Nu tak tomu bude, dle jejich reakci
   Proto tak kvici po lecbe nakopanim, hyeny havlotrolovske nepodepsane

   Vymazat
  2. Affirmativni akce je odporny hnus
   Je to diskriminace
   A ty protesty, ha ha, zabarina to byla a ne protest, to za vietnamske valky byly jine protesty
   Vymlatili Starbuck, pitomou havlistickou kavarnu, no a co? Beztak je to levicovy hnus.
   A banku, to je to samy, banka je hnizdo zlodeju
   Uzasny vysledek, kavarna a banka rozmacene a 90 demonstratoru v lochu
   Obe strany tedy dostali nakopano
   Liberalove si rozbili cumaky s liberalama
   Tak je to spravne

   Vymazat
 51. Horni Holni gratuluji Ti ! Jsi civilizacni velicinou na NR.

  Musis kousavym krupanum nadavat sam.
  Mel jsem moc vina, sotva stojim na nohou.
  Tak ahoj jindy. Persane pomahej nickovi Horni Dolni, je na nasi strane.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vis Honolulu ja radsi argumentuju slusne, sprostym slovum se vyhybaje. Ale kdyz se tu na me vrhli pirati, anonymni utocnici tak se musim preci branit. Proti tem hyenam, sakalum, piranam vratit.
   Stekaji na me jako catfish v Everglades, klapaji celistma jako nilsti krokodyli. Nu tak potrebujou po cumaku. Ja jsem gentleman. Ale klidne se s hyenama vyvalim v mocuvce kdyz je treba.
   To je to posledni co muzu pro Trumpa, Putina, Farange, Marinku LePenovou, Orbana a jine obetovat.
   Trump me ted silne dojal jak opakovane vystupoval z auta na Pennsylvanske Avenue a sel mezi lidi. Az me z toho trnulo. Je neskutecne odvazny, staci kdyby nekde nekdo na nej cihal. Uz by to nemel delat. Velitel ma vest boj a ne utocit v predni linii.
   A uz podepsal prvni dekrety. Za tyden je po Obamovi veta, zustane po nem jen puch. Heritage na nic.
   Skvele, Trump.
   Tak, a ted jdu krotit hyeny

   Vymazat
  2. 23:45

   A nemyslíte, že by bylo rozumnější ty, kdo opravdu jen chrlí nadávky, ignorovat?

   Vaše příspěvky budí dojem, že se ve spílání přímo vyžíváte, nejen v reakcích na nadávky druhých, ale i ve svých komentářích (Obama a puch a podobně).
   Chcete se mermomocí tvářit jako oběť sprosťáků?
   Kokotko

   Vymazat
  3. 0:06 Kokotko, mozna by bylo rozumejsi chrlice nadavek ignorovat (vsimete si, diskuteri, jak hezky odpovidam celou vetou) ale kdyz ja buran holt nejsem rozumny a baheni lazen s hyenami a prasaty me dela dobre na stetiny
   Omyl ovsem pokud jde o poradi vyzivani, hadka me nevadi ale vic bych si liboval v intelektuelni disputaci. BELLUM AD DISPUTORIUM
   Ovsem to s prasaty havlotroly nejde. Vrhaji se tu na me. Zacinaji si oni, nikdy ja. Je jasne ze na PRIMARY DISPUTACIO nemaji hlavne informace a prehled.
   Pokud jde o obamuv smrad tak uznejte, ze to obamovi jeste nadrzuju
   Prej hrozne smrdi, a prilakava mouchy
   Totez hillary, ta smrdi tak ze se jeji znama bala ze ji hilary zasmrdi sedadla v aute
   No a opatrne s tvarenim. To uz smrdi otrenim se o moji integritu a to je osobni. Tak vazte slova.
   Ja se jako obet sprostaku netvarim, ja obet sprostaku jsem! PRIMA FACIA EVIDENCE je zde v tomto threadu! Ja nevinny duskuter jsem zde napadan zlymy primitivy jen proto ze maji komplex z toho ze nestihaji diskuzi. Inu zakernici
   Navic se i boji podepsat

   Vymazat
 52. Tak, hyeny havlisticke, jsa pochvalen od Honolulu, posilnen pochvalou, toz pojdte si pro dalsi nakopani do vasich center intelektu, tedy do vasich smrdutych riti
  Nespat, alou, vstat a psat
  HYENI PRACKY PRYC OD TRUMPA
  Nebo se z ratlika stane vlk!

  OdpovědětVymazat