Reklama

úterý 31. ledna 2017

V Davosu hlavní paraziti přísahali na Mesiáše a přijali plán na odstranění Trumpa... Soros vyhlásil válku Trumpovi

Napsal/přeložil: Valentin Katasonov
31.1. 2017   Eurasia 24

„Nedovolíme, aby Soros a jeho společnosti ovládly veřejné sdělovací prostředky,rozpoutaly nepořádky,svrhly demokraticky zvolenou vládu,jako to udělaly na Ukrajině.“ Administrátoři stránky Donald Trump for President odhalují některé části mechanismu na rozvrácení veřejného pořádku v USA. Zejména fakt, že Soros převádí peníze ze svého fondu na účet organizace MoveOn.org, která rozděluje peníze místním aktivistům Majdanů v různých městech Ameriky.
Soros vyhlásil válku Trumpovi
 Co bude s finančními trhy. Hrozby na adresu britské premiérky. Soros a finanční podvody. Přímé ohrožení nového amerického prezidenta. Plán organizace amerického Majdanu.

„Davos 2017 je jakýmsi lakmusovým papírkem, který zaznamenává, že skutečně probíhá rozvrat globální ekonomiky, světové politiky a globální ideologie. Formuje se nikoliv informační, ale post-informační společnost se všemi funkcemi elektronického koncentračního tábora.“

Stín Majdanu nad Amerikou

Snad nejvíce senzační událostí třetího dne Davoského fóra se staly výroky George Sorose vyřčené v interview uskutečněném zpravodajskou agenturou Bloomberg. Soros je tradiční účastník výročních zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) ve švýcarském letovisku Davos. A jakákoli prohlášení tohoto protřelého finančního spekulanta jsou vnímána „globální elitou“ jako předpovědi, ne-li jako program pro nadcházející rok.

Co bude s finančními trhy

Soros si vytvořil pověst téměř hlavního světového odborníka na finanční trhy. Je zakladatelem a vedoucím zajišťovacího fondu Soros Fund Management a jedním z nejbohatších lidí na světě. Forbes odhaduje jeho jmění na 25 miliard dolarů. V minulosti měl nějaké špatné kalkulace a finanční ztráty, ale to se nestávalo často. Avšak vloni se zásadně přepočítal.

Za prvé, při svých finančních spekulacích vycházel z toho, že Hillary Clintonová vyhraje volby, a ne Donald Trump. Za druhé si byl jistý, že případné vítězství Trumpa trvale vykolejí finanční trhy.

Všechno dopadlo jinak. Druhý den po oznámení vítězství Trumpa opravdu prudce klesly indexy na amerických burzách, ale pak začal jejich růst a míra burzovních indexů přesáhla o 10 procent ukazatele před volbami. Sorosovy ztráty jako výsledek špatné kalkulace činily cca 1 mld. dolarů.

Soros však nadále trvá na tom, že růst burzovních indexů je jen dočasným jevem. Toto řekl při svém rozhovoru v Davosu: „Nejistota, zejména dosahující špičkových ukazatelů, je nepřítelem dlouhodobých investic ... Nemyslím si, že situace na akciových trzích bude příznivá. V současné době investoři ještě stále slaví vítězství Trumpa, ale realismus, až se vrátí, převáží.“

Hrozby na adresu britské premiérky

Jedna z klíčových postav tohoto fóra byla britská premiérka Theresa Mayová, která v Davosu oznámila „tvrdý“ a „bez půltónů“ plán odchodu Británie z jednotného evropského trhu. Prohlášení Mayové bylo v rozporu s duchem Davosu a s jeho ideologií globalizace, v reakci na to Soros v rozhovoru předpověděl, že rozhodný a nekompromisní britský odchod z Evropské unie ... zkrátí dobu pobytu Mayové v křesle předsedy vlády. V ústech cynického miliardáře to znělo jako hrozba a vyhlášení války britským odpůrcům evropské integrace.

Odborníci se domnívají, že prohlášení dvou největších bank z City of London z 18. ledna korespondují se Sorosovými hrozbami. Švýcarská UBS a britská banka HSBC téměř současně oznámily, že v případě rozvodu Velké Británie a EU přeloží do 1 tis. pracovních míst ze svého londýnského ústředí do kanceláří umístěných ve městech kontinentální Evropy. Hovoříme o obchodním rozhodnutí bank kontrolovaných Rothschildy.

Trump, Soros a finanční podvody

V rozhovoru se Soros pustil i do Trumpa. Během předvolební kampaně v USA tento finanční spekulant usilovně propagoval Hillary Clintonovou. Svoji agitaci doplnil významnou finanční podporou (podle některých odborných odhadů šlo o 25 milionů dolarů). Ovšem v Davosu se ve své antipatii vůči Trumpovi Soros překonal: „Já bych ho popsal (Trumpa) jako podvodníka, lumpa a potenciálního diktátora,“ řekl.

Pro ty, kteří jsou obeznámeni se situací, bylo v této charakteristice nejvíce zábavné slovo „lump“. Americké postupy upravující účast v prezidentských volbách poskytují dostatečně hlubokou prověrku kandidátů, zda jsou jejich obchody v souladu s právními předpisy; při vší žhavosti poslední volební kampaně nemohli oponenti Trumpa předložit v tomto smyslu žádný důkaz. Ale Soros má opět ve všem jasno.

V roce 2015 média připsala na konto George Sorose „lumpárnu roku“. Daňová správa USA u něho objevila daňové nedoplatky ve výši téměř 7 miliard dolarů po letech zadržování plateb. Soros nezaplatil daně z plateb zákazníků a investoval je do svého vlastního fondu, čímž je osvobodil od daní. To bylo možné díky „skulině“ v zákonech trvající po dobu několika let.

V roce 2008 však americký Kongres příslušnou normu změnil a nařídil těm, kteří ji zneužili, vyrovnat vše do roku 2017. Podle odhadů agentury Bloomberg na tomto švindlu Soros vydělal 13,3 mld. dolarů. Jeden expert analyzoval daňové mechanismy, které budou použity ve vztahu k Sorosovu případu, a odhadl budoucí závazky miliardáře přibližně na 6,7 miliard dolarů. To už je důvod ke vzteku! Bloomberg uvádí, že Soros krátce předtím, než začaly platit změny v americkém zákoně, převedl aktiva do Irska, což může být považováno za daňový únik. Nicméně daňoví právníci se vyjádřili, že nevědí, jak by se mu mohlo podařit v roce 2017 vyvléci z tak vysoké daňové zátěže.

Přímé hrozby na adresu nového prezidenta USA

... „Ale z něho (Trumpa) sotva bude diktátor, nakolik jsem přesvědčen, že ústava a politické instituce Spojených států amerických jsou dosti silné ... Mohl by se stát diktátorem, pokud by dokázal vyjít suchý ven z vody, ale toho není schopen“. Analogická prohlášení v americké historii za posledních sto let je obtížné najít. Jakýkoli nový americký prezident měl vždy nějaké nepřátele, ale byli skrytí. Nikdy a nikdo z řad amerického establishmentu se neodvážil učinit tak drzé, tak provokativní a urážlivé výroky proti zákonně zvolené hlavě státu.

Tedy pokud taková slova byla vyřčena, pak Soros věří, že by mohl Trumpa porazit. Nebo spíše není si jistý on, ale jeho poručníci, kteří zplnomocnili finančního spekulanta vyhlásit Trumpovi válku. Válku za jeho zničení. Minimálně politickou likvidaci. Nanejvýš ... Opět v historii USA těžko najdeme prezidenta, o něhož by se někdo nepokoušel, ale ve většině případů všechno skončilo pro první osobu státu šťastně. Pravda, ne vždy. V průběhu uplynulého půldruhého století byli zabiti američtí prezidenti: Abraham Lincoln (14. dubna 1865), James Garfield (zemřel na následky zranění 19. září 1881), William McKinley (zemřel 14. září 1901), John Kennedy (22. listopadu 1963).

Po atentátu na Kennedyho byl půl století v Americe klid. Pokusů byl hodně, ale ani jeden z prezidentů nezemřel. Také bezpečnostní služby Bílého domu začaly pracovat více profesionálně a američtí prezidenti se stali více ovladatelní. Ovladatelní těmi, které nazývám pány peněz. Jsou to lidé, kteří ovládají Federální systém rezerv USA; to jsou skuteční vládci Ameriky.

Plán organizace amerického Majdanu

Obraťme pozor na Sorosovu větu: „Ústava a politické instituce Spojených států amerických jsou dost silné ...“ Tato věta je názorným příkladem toho, že spekulant umí manipulovat se slovy a vydávat černé za bílé a naopak. Koneckonců uvedená věta znamená pouze to, že „Ústava USA je slabá jako nikdy předtím“, a silné nejsou „politické instituce USA“, ale silní jsou páni peněz, kteří určují osud Ameriky.

George Soros je známý tím, že je schopen podlomit ústavy a politické instituce po celém světě organizováním „oranžových“ a dalších „barevných“ revolucí a financováním „revolucionářů“ z jeho „charitativních“ fondů, jejichž rukama se zvyšuje míra entropie ve světě. Amerika se na pozadí tohoto chaosu zdála, až do nedávné doby, jako „ostrov stability a bezpečnosti“, jako „bašta demokracie a svobody“, jako „místo bezrizikových investic“. A teď, zdá se, éra stability pro Ameriku končí.

Nový svět se může stát v našich očích dějištěm nebývalé „barevné“ revoluce, k níž přihlášku na roli koordinátora vystavil George Soros!


Bezprostředně po oznámení, že vítězství v prezidentských volbách získal Donald Trump, vypukly v Americe nepokoje, v nichž byly zapojeny stovky tisíc, ne-li miliony občanů USA. Novinářská šetření ukázala, že na nepokojích se podílel George Soros. Američtí novináři teprve nyní upozornili i na skutečnost, že před třemi lety se Soros aktivně podílel na pořádání Majdanu na Ukrajině.

Zkoumáním hnacích sil chaosu a nepořádků se zabývá mnoho veřejných amerických institucí bojujících za udržení ústavního pořádku v zemi.

Mezi nimi je společnost Donald Trump for President.

Všimněme si, co bylo oznámeno prostřednictvím stránek této společnosti na Facebooku:

„Nedovolíme, aby Soros a jeho společnosti
ovládly veřejné sdělovací prostředky,
rozpoutaly nepořádky,
svrhly demokraticky zvolenou vládu,

jako to udělaly na Ukrajině.“ Administrátoři stránky Donald Trump for President odhalují některé části mechanismu na rozvrácení veřejného pořádku v USA. Zejména fakt, že Soros převádí peníze ze svého fondu na účet organizace MoveOn.org, která rozděluje peníze místním aktivistům Majdanů v různých městech Ameriky.


Důležitou roli v plánování nepořádků a agitací proti Trumpovi hraje struktura s názvem „Demokratická aliance“ (Democracy Alliance). Ta je také známá jako „Klub dárců“ uvnitř Demokratické strany USA. Financována je Sorosem a jeho ideovými spojenci. V polovině listopadu Soros a několik dalších předních osobností „Demokratické aliance“ organizovali uzavřené setkání ve Washingtonu, aby rozhodli, jak dále bojovat proti Donaldu Trumpovi.

Na jednání, které se konalo v luxusním hotelu „Mandarin Oriental“, vystoupili přední vůdci profesionálních svazů a liberální lobby, stejně jako vlivní politici z Demokratické strany a členové Sněmovny reprezentantů Keith Ellison, Nancy Pelosiová a senátorka Elizabeth Warren.

Pokud můžeme soudit podle uniklých informací, přijali účastníci setkání plán diskreditace a bojkotu vládních kroků Trumpa v průběhu realizace jeho plánů „prvních 100 dnů“.

Valentin Katasonov

Zdroj: http://новости-мира.ru-an.info/новости/убить-трампа-в-давосе-присягнули-машиаху/

34 komentářů :

 1. Kdo s čím zachází,tak i schází.

  OdpovědětSmazat
 2. Nakonec to Amíky samotné dožene.Ne nadarmo se říká- S čím zacházíš s tím sejdeš !Rozvraceči vlád a prezidentů to mají už doma .

  OdpovědětSmazat
 3. Každý pátý americký prezident byl eliminován, odstaven z prezidentského křesla v Bílém domě, ale pouze v několika případech atentátem se smrtelnými následky.

  OdpovědětSmazat
 4. Lepší ve spojenectví Putina, než Sorose a Merkelový.

  OdpovědětSmazat
 5. Být Trumpem jdu od toho, at si to Usaci vyžerou do hořkýho konce, když neumí ubránit svýho prezidenta. Sám proti všem to nemůže zvládnout ani on.

  OdpovědětSmazat
 6. Jsem v rozpacích, všechno je o informacích a normální člověk tyto informace namá, nebo je nemůže ověřit. Zaorálek byl napaden nějakou havětí a ani on jistě neví, kdo mu ji do kožichu nasadil.
  Všeobecně je ovšem známo, že hlavní počítače internetu jsou v USA a platí stále důvěřuj ale prověřuj.

  OdpovědětSmazat
 7. Soros - ty zrůdnej kriple,letos chcípneš a svět si uleví.....

  OdpovědětSmazat
 8. Nepřihrál prachy nějaký podivný neziskovce mladej nepracant Dynstbýr ? Tahle malá sviňka je vředem na Sorosově pinďouru :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Tohle vyřeší vydání zatykače.Trump by ho měl poslat do tepláků.

  OdpovědětSmazat
 10. Na kolik je článek pravdivej? To je Trump taková loutka,že prezident USA nemá podporu svého úřadu jako hlava státu? Článek je zavádějící a daleko od reality

  OdpovědětSmazat
 11. Kdyby vyhrala volby Hillary a ne Donald Trump, tak by byla v Evrope DEFINITIVNE, na 100 % valka ! S volanim po utoku na Rusko, se ani Soros, ani Hillary netajili. Mluvili o tom verejne.
  Duvod teto nenavisti nevim. Nejsem schopny tomu rozumet.

  DOW je bublina , ktera urcite praskne a bude to svadeno na Trumpa i kdyz to maji na svedomi ti, co vladli 8 let pred Trumpem.

  Bezpecnost Trumpa nam dela starosti vsem, kteri jsme na jeho strane. Drivejsi bezpecnostni sluzba vsak byla vymenena. Trump veri vice vybrane policii z New Yorku, nez drivejsim lidem, co hlidali presidenty.

  Bude v Americe Majdan ? Jak, kdyz vsichni policajti, vojaci, patrioti jsou na jeho strane ! (Belosi jsou na strane presidenta v drtive vetsine.)

  Vidim budoucnost daleko positivnej, nez drive. Vim, ze se presidenti Trump a Putin domluvi.
  Sankce budou zruseny. Positivni zmeny prijdou i do Evropy... Prave ted se hromadne propousti byrokrate z Obamovi administace ve Washingtone.
  Jejich narek, a jeceni je slyset az sem na Floridu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co bolo to bolo pan dolni Hovorite plynule po slovensky jste snad jozo kubic? Ten vie dokonca 3+3 =6 a vsetko vie ako vy pan donia pan houkni hotam

   Smazat
 12. Přesto že Soros používá stále rafinovanější mimikry, mislím, že už je konečně odkryt pro dostatečnou část obyvatelstva. ...říkáme, že tato země je naše, tak se podle toho chovejme !

  OdpovědětSmazat
 13. Dostali Al Capone, dostanou i Sorose.

  OdpovědětSmazat
 14. Silácké řeči Sorose a jeho nohsledů.Začíná mít
  problémy a shání spojence,na které ty svoje
  problémy hodí.Příliš nevěřím jeho hrozbám.Musí
  mít také na paměti nějakou akci proti němu.To
  se klidně může stát i jemu,nejen Trumpovi.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soros je jako pes, který štěká a štěká, ale když na něj zadupeš, tak stáhne ocas mezi nohy a uteče.

   Smazat
 15. Tak nevim kdo je tam prezidentem, jestli Trump, nebo Soros, Obama ten tam jel dělat pořádek z dovolený, nebo stará bláznivá Clintonová, prý bude mít vlastní pořad, kam bude zvát komedianty co nenáviděj Trumpa a čekat že se po něm přece jen uvolní místo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě že v Americe je možné všechno. Pro toho, kdo má peníze, může si zaplatit pořady v TV, zvát si koho chce, a žvanit co chce. Zakázat to nejde - maj tam zvrácenou svobodu. I tady už je televize zvrácená. TV Nova je nepokrytě americká - celý den jen americké filmy a pořady, TV Prima, Barandov - vše totéž, neustále otravují pořady ze soudních síní, a ukazují v těch svých reality šou takové zasrané kraviny - všechno svinstvo obšlehnuté z Ameriky. Velkovýroba kulturního svinstva. Jenže nejhorší je, jak strašně to kazí lidi - zvlášť ty mladé blbečky. Oni tomu vážně věří - že to tak běží u soudu, že jsou takové případy z toho hnusnýho pořadu teplýho Musila skutečné a další (spousta teploušů se uchytila v TV) a ČTV? Čím je česká? Spousta amerických vejžblechtů ve zprávách, výrazy, které starší generace znát ani nemůže, přiblblé seriály, v nichž se nevyskytují normální lidé a nejsou o normálním životě, seriálové splašky, neustále připisované ( i sedm set dílů!!) a konec v nedohlednu - proč? Protože je televize zahlcena řadou soukromých producentů, a protekčních sráčů, prosazují si tam svoje humusoviny, zaplatí to reklamní hnusové, kteří do toho pouští uřvané, nesmyslně blbé reklamní sračky - a v tom musíme žít! Ještě nikdy jsme nebyli tak ideologicky porobený národ. Nikdy! TV si taky zve do pořadů komedianty, kteří nenávidí Zemana, Putina, teď i Trumpa - nebo ta šílenost Jílkové? Hnus a hrůza, a bude to v ČTV prostě pořád! Čeká se na nový převrat a pořádný klystýr - ale pořádný! Vypláchnout tu smradlavou břečku z těch pomyslných střev.ČR se ničím od Ameriky neliší - ničím!

   Smazat
  2. Co si cesi vycinkali a vyhavlovali to maj
   Inu hloupost pustila koreny

   Smazat
  3. asi nevite pane ze prave vcera bylo dle novych stanov skautu v usa povololeno 8 letemu byt transexualem (jsem z toho tak zpitomely ze nevim jestli je to kluk s koulema ci holka s pindou . Je to hnus co se deje perverti u moci (bOHEMIAN ... ONANA 1/2 BUZERANT KISSINGER STAREJ TEPLOUS SENATOR FRANK BUZERANT ,V HOLLYWOODu SE VYDAVA KAZDY KDI NENI TEPLOUS ZA BUZERANTA Pekna srackovna . Hnus co chcete za moralku kdyz bytti pervertem je dnes cnost

   Smazat
  4. Dva se perou a treti se smeje..

   Smazat
 16. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/01/George-Soros.jpg

  OdpovědětSmazat
 17. toho k....a sorosa na sibír na prevýchovu.tak ako tam bol cinsky cisár.ktorý sa po prevýchove hanbil za svoj povod.aj sorosa by tak prevychovaly.A urcite mu to praje vela ludí.nic ine si ta sv..a nezasluži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš Soros je v postavení eunucha čínského císaře. Jeho, natož jeho pány, převychová až anděl ASRAEL.

   Smazat
 18. mel by trump sorose politicky zlikvidovat a makrelu též páky na to má

  OdpovědětSmazat
 19. Vsetko nasvedcuje tomu, ze Seresovi uz pocitaju posledne cifry.. Potom mu pride "vyuctovanie" v zatial neznamej forme..

  OdpovědětSmazat
 20. Elity si nakradli
  A nici demokracii a prava lidu
  ZDANIT VELKOKAPITAL!

  OdpovědětSmazat
 21. Sorosovi předchůdci v Evropě vyvolali a zavinili Holocaust v Německu. Dnešní Sorosovi páni na sebe berou, vzhledem ke globálnímu rozsahu dění, OBROVSKOU ZODPOVĚDNOST...

  OdpovědětSmazat
 22. Nakonec vyhraje ten, kdo má v rukou skutečnou moc. To jest bezpečnostní složky a armádu. A Soros si nevšiml, že jeho kámoši už tuto moc v rukou nemají.

  OdpovědětSmazat
 23. Soros přece není nesmrtelným! Nebude problém ho zavčasu eliminovat! Doufejme!

  OdpovědětSmazat
 24. K EVROPĚ SE ŠINE MILIARDOVÁ MASA Z AFRIKY.
  Hoši z Davosu nechápou, co hrozí i jim, nejen Evropě.
  Zastaví tu masu Orbán, Zeman, Putin, či Trump ?
  Pan Sobotka to jistě nezvládne, ani zvládnout nechce.
  Více EU Portál .....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.