Reklama

pátek 6. ledna 2017

V souvislosti se situací na Ukrajině dorazí tento týden do Evropy další tanková brigáda USA


6. 1. 2017   zdroj a zdroj
Obrněná tanková brigáda ze 4. divize pěchoty USA přijede do Německa koncem tohoto týdne a bude v Evropě po dobu devíti měsíců. Na briefingu to novinářům oznámil tiskový mluvčí Ministerstva obrany USA Peter Cook. Řekl, že "tanky, nákladní auta a jiné vybavení dorazí o víkendu do Evropy, aby tam zahájily devítiměsíční rotaci amerických pozemních vojsk". Podle jeho vyjádření bude brigáda zpočátku dislokována v Německu a Polsku, pak se bude přemísťovat po regionu a provádět cvičení se spojenci USA. Cook uvedl, že se tak děje v souvislosti se situací na Ukrajině. Ministr obrany USA Ashton Carter již dříve oznámil, že je plánováno vyslání další brigády do Evropy.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

21 komentářů :

 1. Pitomci už zase chtějí zastrašovat.Jen jim to už
  téměř nikdo nežere.Ruský šrot starý třicet let se
  stále pohybuje sám.Špičková námořní technika při
  vyplutí potřebuje remorkéry k návratu.V tom přípa-
  dě raději ten šrot.
  Petr Majevský
  P.S.Romancovová,dělej to šmírování pořádně.Nejsou
  žádné následky.Nebo jsou seznamy tajné?P.M.

  OdpovědětSmazat
 2. Ministr obrany Carter? Jaktoze si uz nebali kufry? Trumpe vyraz s nim futro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neznáš Nicka, hňupe? - http://i.lidovky.cz/08/083/lncl/GLU255834_docolomansky2.jpg

   Smazat
  2. Jak hluboko část českého národa klesla, stydím se za většinu předchozích příspěvků. To není kultura, ale ubohost nehrubšího ražení. Na ubohost se nemá odpovídat.Po pár šňupečcích ....
   emeritní kapitán

   Smazat
  3. 8:01 chcipni
   Ja vim, musis se tu porad vtirat, mas na vybranou, bud ti lidi pravem nadavaj nebo si te nevsimaj
   Vybiras si holt to ze ti lide nadavaj a pohrdaj tebo
   A nemysli si ze si tady najdes kamarady tim tvym trapne lisavym stylem
   Vtirat se muzes, ponizene se muzes lisat
   Ale furt jsi jen odpad

   Smazat
  4. 13:21 - chcípne leda ten tvůj fýrer, ty užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku, kterýho by se i syfilis leknul!:)) Tenhle kremelskej skřet co si tě drží na gumičce jako svý pimprle - chycht! - http://content.foto.mail.ru/list/carverxxi/_blogs/i-2269.jpg

   Smazat
 3. Jen ať si užijí Ruské zimy v Evropě,oni je přejdou srandičky na válčení.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak proto ty emerické tanky dostávají u mosulu na prdel...47 abramsu už je v pánu ....jak je to možné ...nejlepší tank světa....a budou fungovat v ruské zimě a nebo mají vytápěné hangáry jak na slovači...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to možná bude k něčemu i dobré. Napakují se ti co vykupují šrot. Plechová kavalerie má životnost pár minut a černé osádky budou po zásahu kornetem ještě opálenější.

   Smazat
  2. تحيا آل بغدادي

   Smazat
  3. Klikyháku al-Baghdadi 9:53, táhni...!

   Smazat
  4. - https://www.youtube.com/watch?v=fYlH83GAukg

   Smazat
  5. Už táhnem! Připrav se, nevěřící pse! - https://www.youtube.com/watch?v=ZQoJvI8XUa0

   Smazat
 5. Ad 23:58 a 7:30
  Zdá se mi, že jde o jednu osobu, pokud ne, tak: "sú ako by ich jedna mater mala" jak říkají Slováci. Myslím, že by bylo vhodné, pokud to nejde mazat, aby na projevy tohto druhu nebylo reagováno, neboť jsou to stále stejné mantry, které nic nepřináší, kromě poznání, že jejich autor/autoři své psyché mají značně deformované a neproduktivní. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nabid jsem ze bych prazdne, sproste a lisave troliny mazal
   Reakce mi nesverila duveru
   Tak to tu vypada tak jak to tu vypada

   Smazat
  2. 13:23 Ani se nedivím. Nikdo rozumný neudělá kozla zahradníkem.

   Smazat
 6. Tak to vypadá, že se bankovní a zbrojařské klany konečně poučily z vlastních historických chyb a cesta za zdroji je řádně naplánována. Zkrátily trasu útoku posunem výchozí pozice až na Ukrajinsko-Ruskou hranici a ne jako v 41., když museli nejprve sjednotit Evropu pod moudré Německé vedení k tomuto velkému úkolu. A změnili načasování aby zase nestáli před Moskvou na konci roku jako už dvakráte v historii. ( ta zima je tam pak fakt jak v Rusku ) Tak teď už se to snad konečně do třetice povede, když v první vlně pojedou Slované proti Slovanům. 2 milionový kontinget pod vedením bratrů Poláků. Konečně se jim splní Velkopolský sen o jejich vůdčí úloze mezi Slovanskými národy. Konečně se podařilo pod hvězdnou modrou zástavou rozštěpit tu Slovanskou svoloč a poštvat jí proti sobě. I když jen maximálněna 6 týdnů. Táta führer přeci říkal, že do 6.týdnů se hliněný obr sesype. A mi opět stojíme na té srávné straně jako již tolikrát v dějinách. Ovšem teď konečně pevně. Podvázáni zákony soustátí EU, které si nikdo nezvolil. V polovičaté zemi na jejíž rozdělení se nikdo neptal. S národní ekonomikou v korporátních rukách. Inu zemský ráj to na pohled.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Straka.
   Říká se,do třetice všeho dobrého i zlého.
   Když teda bylo dvakrát zle,bude i potřetí.
   Je mě jasné,Merkelová udělá cokoliv,je pod tlakem.
   Jak to bylo,nejdřív spadlo Německé letadlo v Alpách a pak Merkelová horlivě vítala utečence,problém s VW je jen přílepek.

   Smazat
 7. Prichod prigady dnes do Nemecka vidiet na videu na www.ndr regionalmagazin Video pod nazvom ,,Bremerhaven als militar Drehscheibe.

  OdpovědětSmazat
 8. Carter - další vlastník přiblbého usměvu - podobně jako asshole Tony Blair omlouvající se za válku v Iráku v roce 2002 anebo Bush jr s přiblblým úsměvem v kongresu tuto válku oznamující.

  OdpovědětSmazat
 9. Ale, ale, copak Amíci už chtějí sami za Ukrajinu do boje?!! Nebo jenom před sebou poženou Poláky a jim podobné magory Evropy??!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.