Reklama

sobota 14. ledna 2017

Vážení přátelé, nemusíte myslet, tajné služby to udělají za vás!


Pavel Letko
14. 1. 2016 E-republika

Tajné služby žádné země nejsou zřízeny k tomu, aby hledaly pravdu, natož aby jí hlásaly. To platí i o Chovancovu Centru hybridních hrozeb. To by mělo být každému myslícímu člověku naprosto jasné. Jednou z úloh všech tajných služeb je ovlivňovat dění ve spřátelených i znepřátelených státech.


Za vším hledej Putina!


Blíží se inaugurace nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Česká média nás ruku v ruce s těmi celosvětově „svobodně západními“ informovala, že za jeho zvolením nestojí nikdo jiný než satanáš 21.století, ruský car Vladimír Vladimirovič Putin.

Není divu, že v rámci neoliberální moudrosti 21. století naši i světoví presstituti „za vším hledají Putina“. Byl totiž důstojníkem sovětské tajné služby a jako takový je vlastně předurčen k páchání zla po celém světě a v USA zvlášť. To jen v Rusku si mohou zvolit prezidentem někoho s takovou zvrhlou minulostí. Ve svobodném světě by si nikdy nezvolili prezidentem někoho z prostředí tajných služeb ani Sovětského svazu ani Ruska. Svobodný lid si tam dodnes volil kandidáty z různých prostředí od někdejších byznysmenů s ropou po ředitele svobodné demokratické tajné služby – CIA.

Tato služba, CIA, strážkyně našeho klidného spánku, nás otevřeně informovala, že za zveřejněním soukromé korespondence kandidátky na prezidenta USA Hillary Clintonové nestál nikdo jiný, než Putinova tajná služba. To si zapamatujme. Nejde tu o to, že se i díky těmto mailům ukázala zkorumpovanost jedné z kandidátek, ba nejde ani o to, že byla sponzorována ze zahraničních zdrojů. Troufnu si říci, že nejde ani o to, že za zvolením amerického prezidenta Trumpa stál ruský car Putin. Jde tu o to, že na svobodné tajné služby „západního“ světa je v posledku naprostý spoleh. Proto jsme tak dlouho nedočkavě čekali na vyjádření ředitele nebo jiného potentáta ze CIA či alespoň FBI. A to jich ještě mají v USA navíc k dispozici asi 15, nebo tak nějak. Těch „otevřených“ tajných služeb. A to je ta zpráva dne. Vážení přátelé, nemusíte myslet, tajné služby to udělají za vás!

 

A teď vážně


Jen několik kratičkých vět. Je opravdu s podivem, kolik vzdělaných a zdánlivě inteligentních lidí argumentuje tím, co řekl nějaký americký zpravodajec. Tajné služby žádné země nejsou zřízeny k tomu, aby hledaly pravdu, natož aby jí hlásaly. To platí i o Chovancovu Centru hybridních hrozeb. To by mělo být každému myslícímu člověku naprosto jasné. Jednou z úloh všech tajných služeb je ovlivňovat dění ve spřátelených i znepřátelených státech. To platí o Rusku stejně jako o USA. Nebo se najde myslící člověk, který by popřel vměšování tajných služeb Spojených států do vnitřních záležitostí jiných států? Člověk, který by věřil, že američtí agenti v Rusku pracují pro dobro ruského a nikoliv amerického lidu? Lépe řečeno ve prospěch ruské a nikoliv americké vlády? Případně se někdo domnívá, že USA v Rusku (a třeba v Čechách) žádné agenty nemají?

 

Menší zlo?


Osobně bych Killary Clinton nevolil ani kdyby neposlala žádný mail. Je pro mě představitelkou zkorumpovaného, agresivního, prolhaného světa a nevěřím na volbu „menšího zla“. Podobně jsem nevolil našeho nejjasnějšího knížete, přestože byl podporován ze zahraničí „svobodnými“ USA. Vždy jsem jej považoval za představitele naprostého mravního a politického úpadku a karikatury ideje „šlechtictví“. K tomu jsem nepotřeboval ani tajnou Putinovu službu ani knížecí maily. K tomu mně stačil kníže svým vystupováním sám. Krátce řečeno, vlády nad naší společností v Čechách i USA se chopili Psychopaté. Hanbou ostatních je, že jim to věří. Že se psychopaty nechají bavit i řídit a zatemnit tak svou mysl. Mnozí opravdu věří, že američtí psychopaté jsou ti dobří a ruští ti špatní. Někteří věří naopak. Já věřím, že nám nezbývá než věřit a usilovat o humanitu a trvat na ní stůj co stůj. Kdo ovlivnil nebo neovlivnil americké volby je zcela lhostejné. Více než 300milionů Američanů vygenerovalo v tzv. „Zemi svobody“ dva nejlepší kandidáty pro funkci prezidenta. Jednoho lepšího než druhého. Z nich však mohl zvítězit jen jeden.


- - -

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

21 komentářů :

 1. Stalo se ze mě chodící břicho. Teď za mě myslí soudružka Romancovová!
  Tomu se říkám režimní uživatelský komfort.
  Popravdě ani ten pajšl nepracuje tak úplně naplno, používám prasečí trávící enzymy!
  A jak jste na tom vy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pomáhají Ti ty prasečí enzymy strávit to prasečí mejnstrímové zpravodajství?
   PB

   Smazat
  2. 23:23 Toxickým zdrojům se vyhýbám. Na to jsou i prasečí enzymy krátké.

   Smazat
  3. S potesenim muzeme videt ze po Pentagonu , kterej uz nakrad a potratil /experti tvrdi neco kolem 6 trilionu/ se objevil a vynoril z ukrytu dalsi zatvrzelej nepritel USA...
   Vede to nejakej Clapper a Clap se preklada do cestiny jako Filcka/. Tahle se ma k svetu. Vsechno vi. A na beton.
   Jeste pred 14 dnama, ani jedna tajna bezpecnostni sluzba nevedala nic. A najednou vedi vsechno !! A nic jim neunikne !!
   Aby se to preneslo do CR .Zadny historky zarucene pravdivy, jeste nemame o ceskym presidentovi a co delal v Rusku.
   To cesky tajny sluzby nemaj zadnou iniciativu a cekaj na rozkazy shora ?

   Smazat
 2. Chovancovi ouřadové budou číst Novou Republiku a Parlamentní Listy. Jinde se pravdu nedozvědí.

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě si pamatujem ten starší již sice, leč stále aktuální výrok dávnějšího amerického prezidenta:

  "Je to sice gauner, ale náš."

  Bylo by naivní se opájet představou, že svět bude někdy lepší. Vždyť vždycky jde jen o peníze.

  Svět byl vždy špatný, ne-li ještě horší, a lepší to nebude.

  Ledaže ...
  Leda, že by se lidé už konečně vyhladili.
  Ale stejně bych za vysoký morální profil švába moc nedal.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to tedy po..al?! Pán Bůh?

   Smazat
  2. 23:38 Ale ano, je možnost. Mluví o ní Michal Veličko - asi od 45.minuty dále tady:
   https://www.youtube.com/watch?v=jQiW86ToSvE
   Je to dosti náročné na "strávení", ale velmi moudré.

   Smazat
 4. Cesi jsou super narod kdyz maji vsichni holou prdel... jak ma Cech trochu vic penez je z nej Nemec.. jak ma Cech funkci je z nej bolsevik...))) emigrace je spasa koukat na Cechy z ciziny je balzam na dusi.. zerte se perte se obcanska valka je to jediny cim si Ceska republika neprosla ale oddeli se zrno od plev..������

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Legrační "úvaha" emigranta, co už nerozumí ničemu, co se doma, pardon - v Česku, děje.

   Smazat
  2. Zrno od plev se odděluje, z hlediska České Otčiny, EMIGRACÍ, kterou Otčina defekuje za své hranice nevěrné a odrodilé. V případě ohrožení Otčiny i malověrné a "heroy", kryjící se běžně za záda vlastenců a nakonec zdrhnoucích daleko "za koečky" aby je neofouklo, tam vlastenčí pro cizáky, aby se po převratu/ po válce - "vraceli" v cizích službách obsadit a budovat zrádná koryta na úkor Českého národa.

   Smazat
  3. 4.14. Myslím, že se mýlíte, vydáváte přednost za nedostatek. Dumejte, proč se našemu převratu říká samet, když téměř ve všech státech postsovětského prostoru při šíření a upevnňování demokracie už na zabíjení došlo a u nás ne: Krok první - vytipovat zločineckou organizaci schopnou vraždit sve spoluobčany, krok druhý vyřadit danou organizaci ze seznamu teroristických organizací krok třetí vybavit ji penězi, zbraněmi a slíbit beztrestnost, krok čtvrtý vydat této organizaci povel k vraždění, na který vláda a bezpečnostní složky dané země musí zareagovat krok pátý mediálně přenést zodpovědnost za vraždění z terorisů na vládu a bezpečnostní složky dané země ... krok šestý přijít teroristům/mírumilovným prodemokratickým protestujícím na pomoc i za cenu desetitísíců, případně statisíců mrtvých civilistů

   Smazat
 5. Věřím ,že Romancevovna to tu sjíždí jako fena ořechovu řiť. Ale ano . Toto jsou alternativní media ,která nám dávají volbu. Po dnešním článku na idnes bez možnosti diskuse již vím ,že je za všechno vino Rusko a Čína a že se Ruské hranice agresivně přiblížily americkým tankům. USA budiž odpuštěno páč a poněvač o ničem neví ,tedy Romovovna neví že by USA o něčem vědělo, páč neví co oni ví a úřadu pro terorismus nic neřekli páč něvědí že vůbec jsou. Zjednodušeně řečeno . Jakékoliv mudrování za prach y poplatníků s těmito výsledky stojí za psí vagí... a naše bezbřehé opovržení , ale přesto bádejte , bádejte a Vy Romotopová i s Romotopčatama toho dezinformátora co ho platí Putin již brzy naleznete i kdyby nebyl . PS jak zapsat do DP placen Kremlem -kolonka chbí-a mám nárok na odpočet ceny a DPH za klacek který zůstal po natáčení východoněmeckého fetyšporna v řití vašeho šéfa ? Bredy

  OdpovědětSmazat
 6. Faktem je, že ještě pře rokem mně muži v černém hlídali i mobilem, dnes, kdy nikdo už nepochybuje, že naše země je prolezlá CIA, už na mě nemají tolik času.

  OdpovědětSmazat
 7. bez povšimnuti proběhla zpravička že chovanec povolava byvale tedy soudruhy pracovniky ve ka er ti kteři proběhli jako on študiema ve splzni stoji udajně na dvě věci na nic a to druhe je tajne ja sam osobně znam dvě takove byvale bolševicke svině ktere se maji jak prasata v žitě a dnes jsou soukromi podnikatele a to je qvuli tomu aby vyprali špinave udavačske prachy o vysluhach nemluvě pišu to jen proto aby si někdo nemyslel jak jsou socani to pravi vořechovi ne nadarmo prolezli komoušema skrz naskrz o agentech kagebe estebe a vekaer netřeba pochybovat

  OdpovědětSmazat
 8. To :7:57Krásný příspěvek, který ukazuje, že i "prdel myslí". Hlavně když něco plácnu do eteru a udělám dostatek smaradu.
  Pane milý, kolik dostávaly ty bolševické svině za udávání, myslím kolik korun za kus ? Stovky, tisíce, statisíce, miliony ?Kolik lidí museli udat, aby mohli prát stovky milionu dnes ? je to jen matematika, žádná ideologie, pokud jste chodil vůbec do nějaké školy, počítejte a hlavně počítejte vždy než něco plácnete.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Letko rád čtu vaše články. Tento se Vám však vůbec nepovedl. Tolik zavádějících polopravd jsem již dlouho nečetl. Lepší je napsat méně, ale tak jak to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:35-proč nenapíšete, co je pravda a co polopravda? Jen trollíte?

   Smazat
 10. 9:24-Člověče,používejte k myšlení mozek!Nemůžete
  chtít,aby týpek v 7:57 přemýšlel nečím jiným,než
  dovede.Jen pro zajímavost.Po převratu vyházeli
  řadu lidí z STB,ale 90% z nich byli technické
  síly.Po několika letech je začali verbovat zpět.
  Z celé té řady se vrátili 2,slovy dva.Jedním z
  nich byl asi i pisatel 7:57.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský z útvarů techniky, sledování, pasové služby a ochranny ústavních činitelů vyházeli jejich náčelníky, předsedy komunistické strany a pár lidí. Zústalo minimálně 75 procent tehdejších příslušníků. Největší likvidace byla mezi tzv. operativci. To byli lidé kteří přímo pracovali v terénu a podíleli se na odhalování tr. činnosti. Zde bylo procento vyhozených podstatně větší a zde to bylo rozdílné podle útvarů.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.