Reklama

úterý 24. ledna 2017

VIDEO: Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových, ta zavírá svojí divizi CGI kvůli úprku dárců. Austrálie uzavřela kohout úplně, Norské fondy drasticky snížily příspěvky. Úkol nesplněn, globalisté balí kufry! [CZ Titulky]

- VK -
24.1.2017 AE News


VIDEO ZDE

Skvělá zpráva pro alternativu z USA. Nadace Clintonových oznámila, že ke dni 17. dubna ukončuje provoz Clinton Global Initiative, což je divize Nadace Clintonových, která se zabývá prosazováním globalistických tezí ve světě. Podpora migrace, pomoc dětem v Africe, podpora žen a dívek v rozvojových zemích, podpora výživy, výuka cizích jazyků pro uplatnění v západních zemích, až dítě vyroste a odejde do Evropy nebo do USA a další programy. 


Poté, co Hillary Clinton prohrála 8. listopadu minulý rok závod o Bílý dům s Donaldem Trumpem, dárci Nadace Clintonových začali odcházet. Ovšem ne tak hromadně, jako dárci divize CGI. Ta byla kompletně orientována jen na globalistické teze. To evokuje už samotný název divize. Např. Austrálie ukončila příspěvky úplně, Norské fondy drasticky příspěvky snížily, více ve videu nahoře.


Hillary Clintonová, dcera Chelsea, Bill Clinton.

Za poslední kvartál roku 2016 získala Nadace Clintonových jen 5 nových dárců. Fatální dopad neúspěchu Hillary ve volbách si tak bere daň i na jejich rodinném neziskovém businessu. Uniklé emaily Hillary Clinton ukázaly, že dárcům CGI se dostávalo nadstandardní péče od ministerstva zahraničí USA v době, kdy Hillary zastávala funkci ministryně. Globalisté ukončují podporu Hillary a její nadaci, protože nesplnila úkol. Nedokázala udržet Bílý dům pod kontrolou globalistů. Nastalo teď to nejhorší možné řešení, které je pro globalisty noční můrou. Donald Trump prezentuje a zastupuje v USA třetí cestu a záda mu kryjí židé a Izrael. Spolu s podporu AIPACu stojí za Donaldem Trumpem FED, Pentagon a tajné služby USA. Ty mu dokonce pomohly ve spolupráci s FBI vytáhnout na Hillary 10 dnů před volbami bombu v podobě obnovení vyšetřování kauzy s emaily Clintonové. To zarazilo Hillary dýku do zad jejím šancím.

 

Trump a jeho samoděržaví


Rozhodnutí vystoupit z pancéřované limuzíny i s rodinou během slavnostní jízdy z Kapitolu do Bílého domu bylo demonstrací nezranitelnosti. Donald Trump ví, že kontroluje mocenské bloky v USA, ale pozor, není to kvůli tomu, že by tyto bloky Trumpa podporovaly, ale bojí se ho. Jeho inaugurační proslov nepatřil ani tak americkému lidu, ale šlo o varování mocenským blokům v USA. Za Trumpem stojí pracující lid. Davy. Trumpovo mocenské uchopení vlády kopíruje Vladimira Putina a jeho nástup k moci v roce 2000. Právě i Putin začal tehdy v Rusku dělat nové pořádky. Stejně jako Trump, který nenechává ve Washingtonu kámen na kameni. Bojovali proti němu do posledního dechu, jeho vlastní partaj mu nevyslovila podporu při volbách, ale teď se všichni bojí obrovské lidové moci, která za ním stojí. Trump dosáhl bodu „self-governance“, resp. „samoděržaví“ ve stejné poloze, jako Vladimir Putin. A tento model se může kopírovat do Evropy. Do Francie a postupně dál.

Diskusní panel CGI University. Placená škola pro neziskovky, jejich leadery a také pro zahraniční dárce.

Mezitím v Česku a v Německu se dějí věci. ČNB oznámila, že tento rok přestane regulovat kurz koruny. To povede k posílení CZK, což velmi nelibě bude sledovat Berlín. Česko je laciná výrobna pro německý průmysl jako subdodavatel. Posílení koruny poškodí německé výrobce. K tomuto by donedávna ještě nedošlo. Berlín by to nepřipustil. Jenže došlo k Brexitu a poté i k nástupu Donalda Trumpa. Ten má s Českem a Polskem jiné plány. Obě země se mají stát moderační zónou klidu mezi „Novou Evropou“ (Das neue Europa) a Ruskem. Nová Evropa je plán globalistů na záchranu globalizace v Evropě. EU v současné podobě není životaschopná a bude muset být rekonstruována, ale v menším rozsahu. Nová Evropa bude mít společnou ústavu, společnou měnu, společné daně, společný rozpočet, společné sociální dávky a společnou vládu.

 

Das Neue Europa jako nástupce EU, ale bez Česka!


Není zatím jasné, jak se bude útvar nazývat a kolik zemí se ho bude z původní sedmadvacítky účastnit, ale je už teď jisté, že nebude dovoleno transatlantickými elitami, aby došlo ke spojení Německa a Ruska. Proto má Česko a Polsko pro Trumpovu administrativu takový význam. Německo bude kvůli Trumpově ochranářské politice trhu v USA hledat nová odbytiště v Asii a hlavně v Číně. A Čína tak získá obrovský vliv na Berlín. Tomu se nedá vyhnout. USA proto budou muset kontrolovat Střední Evropu, aby nedošlo ke spojení Nové Evropy, Ruska a Číny v jeden superglobalistický stát nebo obchodní unii. Proto dostala ČNB z Londýna a z FEDu povolení vzepřít se Berlínu, protože ČR a Polsku se dostane jiného zacházení ohledně vývozu zboží do USA, výměnou za souručenství proti globalizaci. Trump má dalekosáhlé plány v USA a americké elity je budou kopírovat ve Střední Evropě v přípravě na rozpad EU a vznik Nové Evropy. Ovšem bez účasti ČR a Polska.

Mateřská nadace Clinton Foundation bude pokračovat, končí ale globalistická divize CGI.

Globalisté bojují o přežití už i v celé Evropě. Koncept NWO se vymkl kontrole a sociální sítě a alternativní média za posledních 10 let odhalila lidem a veřejnosti tolik informací o plánech globalistů, že realizace původních tezí Kalergiho modelu a Římského klubu jsou mrtvé. Lidem je třeba nabídnout vizi a také řešení. Sociální otázky, raketovým tempem rostoucí počet exekucí v celé Evropě, lidé bez domova, radikalizace politických kruhů, odmítání neoliberalismu jako jediné politické cesty západní civilizace. Vlády mnoha zemí nechápou, co se vlastně stalo, co se děje a co se bude dít. Globalistický chrám dostal po Brexitu praskliny a se zvolením Trumpa se začal už doopravdy hroutit. Globalisté nemají mnoho času nazbyt. George Soros se snaží ještě zoufalým pokusem vyvolat v USA barevnou revoluci z ulice a po vzoru Majdanu v Kyjevě donutit Trumpa k útěku, aby po něm usedl do Bílého domu opět kůň globalistů jako byl Obama, ale Soros musí vědět, že za Trumpem stojí lid a celý americký mocenský blok, armáda, policie, tajné služby a FED. Takový konglomerát se nedá z ulice porazit feministkami, hysterickou Madonnou nebo LGBT transgender „muženami“.

 

Globalisté v USA balí kufry, v Evropě se hraje o čas


Česko bude těžit z panování Trumpa dvojnásobně. Kromě důležitosti ČR pro americké elity, je Praha centrem světového židovstva, které s Trumpem stojí a padá, a proto bude země ušetřena islamizace, která bude ovšem naplno posilovat ve zbytku Evropy a zejména v zemích, které se v budoucnu stanou členy Das neue Europa. Německo, Francie, Belgie, Španělsko, Portugalsko a Itálie. Ostatní země jsou ve hře. Globalistické teze, které ve videu nahoře prosazuje nadace CGI (spojení milionů migrantů), bude Nová Evropa prosazovat ještě tvrději než dnes v EU. Jednotná vláda Nové Evropy migraci uzákoní a kdo jí bude odporovat, bude uvězněn jako extrémista. Konec darů pro CGI je známkou toho, že globalisté, jako jsou Norské fondy, zkrátka v USA vyklízejí pozice.Hillary Clinton s dárci její nadace, členy Saúdské královské rodiny.

AE News bohužel bez nadace


Vážení čtenáři. Aby pozice nemusel vyklidit i náš server AE News, dovoluji si vás laskavě požádat a poprosit, abyste jako již tradičně zvážili do konce tohoto měsíce zaslání finančního příspěvku pro zachování provozu našeho projektu. Do konce měsíce nám zbývá 7 dnů a na ukazateli zatím máme vybráno něco málo přes jednu čtvrtinu z potřebné cílové sumy. Víme velmi dobře, že na nás nezapomínáte a pravidelní podporovatelé mají dokonce nastavené trvalé příkazy pro darování každý měsíc a mnozí již tento měsíc příspěvek zaslali (a moc děkujeme), ale protože každý měsíc nás čtou noví a noví čtenáři, je tato připomínka a prosba určena zejména pro ně. Nejsme jako Nadace Clintonových.

Neprosazujeme globalistické teze, ani multikulti, přinášíme vám články, videa, rozhlasové pořady a analýzy, které jinde nenajdete a umožňujeme i svobodné diskutování bez ideologické cenzury. Nemáme dotace z ministerstev, ani ze zahraničí nebo z fondů. Fungujeme s tím, co nám poskytnou naši věrní čtenáři. Bez Vaší pomoci nebude naše cesta moci pokračovat. Pokud nám fandíte a líbí se Vám, co pro vás děláme, tak přispět nám můžete zde, a to bankovním převodem v ČR a v SR, PayPalem, Bitcoinem a také poštovními poukázkami pro převod na účet. Děkujeme!

- - - 


*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

11 komentářů :

 1. Další příjem do pokladny nebude tak je třeba pro rodinu zachránit to co tam zůstalo (určitě to nebude málo).

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to jsou oni - hajzlové, kteří podporovali a podporují migraci, zakládají nadace, do kterých přispívají další hajzlové,a pak se divíme, kdo financuje parchanty, kteří do Evropy převážejí migranty. A zase - odkud je toto zlo? Odkud přichází špína, která zaplavuje svět? Opět a zase z USA. Kdyby nebylo zbohatlických parchantů, nebyla by podobná špína nikde, protože špinavosti by neměl kdo financovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:57 Zbohatlické parchanty produkuje po celém světě kapitalismus. Není to tedy jen vina USA, ale všech, kdo ho umožňují a podporují.

   Smazat
 3. Není to náhodou tato kreatura?
  https://www.youtube.com/watch?v=mlwXJoc2x5o
  Hlavně že většina parchantů pochází přímo na ČT 24, aq ČT 1. Bože co jsme za národ prodejných sviní. Za prachy cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 4. 15:59-Mluvte za sebe!Novináři byli prodejné kurvy
  za každého režimu a vždy propagovali ty oficální
  názory.Pokud patříte mezi ně,jste skutečně svině
  prodejná.Pokod k nim nepatříte,neříkejte my,ale
  oni.Jestli se necháte koupit,je to Vaše věc.Nejste
  národ.Novináři a politici jsou prodejné svině a
  to platí od nepaměti.Přeborníci ve skoku na špek
  pak volí za koblihy a plané sliby.Ti jsou jenom
  ti přeborníci,nic víc.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, má tam být oni, To se pmlouvám,( překlep). Ale ( koblihu) rovněž nevolím, je stejný , ba možná i horší, Stačí se podívat na Ptačí hnízdo. Že nvináři propagovali ofiš.. názory? To snad ani náhodou. Ofiš, názor koho? Pověstné kavárny nobo koho? Možná tak Sorose, tam kvete přenka.

   Smazat
 5. Napadlo mne jak by to slo zbavit se jednou provzdy ty spiny. Rozprasovac,takovy sprej je to nebo co. Rusove ho maj patentovany asi od roku 1947 nebo tak nejak. Je pry moc ucinnej a efektivni. Jen nevim kde by se dal sehnat protoze v drogerii ho neprodavaji. Prej se do neho zasouva takova nahradni napln zespoda a pak to hezky sprejuje. Pry na takovou spinu nema konkurenci.A taky ze kvalitne dezinfikuje,nadlouho:-)

  OdpovědětSmazat
 6. Tak nevím jestli se smát. nebo spíš plakat. Dojem z dosavadních komentářů mám ten, že se pisatelé podívali pouze na video.
  ČLÁNEK ALE OBSAHUJE PODLE MÉHO NÁZORU INFORMACE DOSLOVA ŠOKUJÍCÍ.
  A podle mé zkušenosti mívá pan VK často informace nejtěžší váhy.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:33 Pan VK míchá fakta s výmysly. Jeho základ spekulací o příčinách a důsledcích ukončení devalvace koruny ČNB je úplně chybný. Ukončení v tomto roce bylo ČNB avizováno dávno před Brexitem i před volbou Trumpa. Vyvozovat z tohoto faktu nějaké prognózy je mylné. S novou Trumpovou politikou to naprosto nesouvisí.

   Smazat
 7. "EU v současné podobě není životaschopná a bude muset být rekonstruována, ale v menším rozsahu. Nová Evropa bude mít společnou ústavu, společnou měnu, společné daně, společný rozpočet, společné sociální dávky a společnou vládu." a Češi na to všechno budou přispívat.

  OdpovědětSmazat
 8. Odvážná tvrzení, smělé vize. Myslím, že trošku přeceňuje možnosti České kotliny. Ale uvidíme. Na sklonku loňského roku Praha skutečně hostila Kabalistický kongres, který se nesl v duchu, současná vize Evropského společenství je v úpadku, my to spravíme -

  http://cestyksobe.cz/dr-michael-laitman-celosvetovy-kabalisticky-kongres-v-praze-2016/16094

  Zde je dobré poznamenat, že Kabala tedy Židé jsou pouhou naukou o dějích ve společnosti a Vesmíru. Jak s touto naukou kdo nakládá, to už je věc jiná.

  Pokud se podaří, zde, uspořádat poctivou a spravedlivou společnost, mohlo by se Čechům skutečně dařit velmi dobře.

  V minulosti byli Češi velmi často utlačovaným etnikem, právě pro větší míru poctivosti a soucitu. Co je zajímavé, velké škody na společnosti napáchali katolíci/jezuiti a nikoliv Židé.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.