Reklama

pátek 6. ledna 2017

Vláda ukradla fond nezaměstnanosti a použila ho pro migranty 6. 1. 2017 První zprávy Je třeba se oprávněně domnívat, že spolková vláda zneužila rezervy fondu na podporu v nezaměstnanosti na zaplacení nákladů na zvýšení kvalifikace migrantů, říká Beatrix von Storch. „Tímto způsobem skrývá spolková vláda náklady na integraci migrantů,“ je přesvědčena

Beatrix von Storch, europoslankyně za AfD
6. 1. 2016 První zprávy

"Příspěvky na nezaměstnanost musí být okamžitě sníženy na polovinu ze 3 na 1,5 procenta. Že byla použita rezerva fondu v nezaměstnanosti na jiný účel, to je srovnatelné s krádeží. Rezerva ve výši 11 miliard euro byla vytvořena všemi přispěvovateli, to je zaměstnanci i zaměstnavateli. Tyto miliardy už ale nejsou v prasátkách přispěvovatelů, ani v rukou ministryně práce a sociálních věcí Andrea Nahles,“ upozorňuje Beatrix von Storch.


V důsledku masové migrace v posledních dvou letech je třeba se obávat, že vláda zneužila rezervy pro nezaměstnanost jako stínový rozpočet tak, že vlastně zaměstnanci a zaměstnavatelé zaplatili zvýšení kvalifikace i migrantů.

„Je třeba drasticky snížit odvody na podporu v nezaměstnanosti. Je špatné, aby zaměstnanci a zaměstnavatelé platili migrantům nedokončené vzdělání a imigrační politiku vlády,“ vyzývá von Storch.

Spolkový úřad práce měl do konce roku 2016 přebytek ve fondu ve výši 4,9 miliardy euro, v roce 2015 3,7 miliardy eur o a v roce 2014 1,6 miliardy euro. Rezerva úřadu se tak pohybovala kolem 11 miliard euro.

Jak již dříve uvedly Prvnizpravy.cz migranti přicházejí do země, kde dominuje průmyslová společnost a automatizace, dominuje zde internet a země má dost svých problémů jak získat kvalifikované síly. A tím nejmenším problémem je němčina.

Ministryně práce Andrea Nahles (SPD) poměrně brzy zjistila, že přistěhovalci z Východu a Afriky nesplňují požadavky německého pracovního trhu. "Pracovní síly budoucnosti," to je nyní nové motto na ministerstvu.

Třicet společností podle DAX, to je celkem 3,5 milionu pracovních míst, a záleží na rozhodnutí personálních šéfů, to znamená, že jakmile žadatelé, přistěhovalci budou mít dostatečnou kvalifikaci, tak budou přijati. Pro stáže jsou minimální požadavky. Ale z celkového počtu nabízených 2700 stáží, je více než 80 procent stále neobsazených.

- - -

17 komentářů :

 1. http://svobodnenoviny.eu/rychle-se-objevuji-alternativy-za-twitter-facebook-yahoo-tyto-stranky-vas-nebudou-cenzurovat/

  OdpovědětSmazat
 2. Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
  Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panebože, hoďte na tohohle debila 13:15 už síť... Copak ti svěřenci mají v blázinci přístup na počítač?

   Smazat
  2. Blbeček 16:21 se naučil kopírovat a nadšeně se opakuje. No, mám pochopení pro chudé duchem...

   Smazat
  3. 16:40 - vo tvý duchy nestojím, důležitější je že mý konta chudý nejsou, na rozdíl od těch tvejch rudej holoprdelníku:))

   Smazat
  4. Anonymní6. ledna 2017 23:30 samozřejmě že tvý konta chudý nejsou,protože ani žádný nemáš,ten jídášskej groš co dostaneš za tyhle blitky co tu plodíš ,ti nestačí ani na to aby ses pořádně ožral,kdyš vidíš ještě hladovej na klávesnici troubo

   Smazat
 3. 13:15 v tuhle dobu a uš vožralej jak čuně to je teda hnus.POLEPŠI SE za tohle tě platit nebudou.

  OdpovědětSmazat
 4. Nejlepší je neragovat na tyhle troly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však! Když sem nic nenaslintáš, nikdo na tebe nezareaguje! Mám to vozkoušený!:)))

   Smazat
  2. Už jsem doma- to hnusný prase má absťák - nemá na další prášky, který žere, asi proti stresu nebo tak, to je dnes moderní. Jenže je teprve šestýho, během svátků potřeboval víc chlastu a žrádla, a zatím ještě nedorazily dávky. Až nafasuje peníze od státu, na kterej nadává, a kterej ho vydržuje z našich peněz,( i když nám nadává) zase se nažere prášků, a blejt bude na WC - ne tady. Všimněte si, že asi tak 14 dnů byl od něho pokoj, a teď je zase na každé diskuzi. Asi mu jeho plátce pohrozil, že mu zastaví přivýdělek,protože se během svátků ulejval a napsal málo zmrdovin - tak to teď musí dohonit. Ale proč se k němu nechováte, jakoby tady nebyl, to nechápu. On potřebuje naopak řadu oponentů, aby mohl psát více zmrdovin a výdělek byl vyšší. Tak mu zkažte radost, a vyserte se na něj. Vždyť je to mrtvola- neexistuje.

   Smazat
  3. 16:52 už zasemáš ten svůj záchat rudej kriple škubavej? A začínáš nadávat do lejnolahvárniků těm, kteří pijou pravej nefalšovanej francouzskej pětihvězdičovej koňáček (někdy i s věnováním francouzského prezidenta) a oslavovat lejnolahvárníky ze Sibíře který nerozeznaj ani vlastní samohonku od pěny do koupele, hňupe! Vo můj plat se neboj! Kam já se chodím v teplákách vychcat, tam tebe vůbec nevpustěj, rudonosej holoprdelníku:)))

   P. S. : ty smažky feťácký co výše popisuješ bych bejt tebou moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu jediný voliče který vám brzo zbydou:)

   Smazat
 5. Kdo je větší blb, ten co trolí a nebo ten ,kdo mu odpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trol to není - jen obyčejnej smradlavej provokatér. A větší blb je ten, kdo mu odpovídá, a kvůli tomu jsou pak zkažené všechny diskuze - to on chce, protože to má za úkol, za který je placen.

   Smazat
 6. V Německu ať si dělají co chtějí.Jenom nesmí to
  jejich šílenství posílat dál.Když muslimy tolik
  vítají,tak asi jim pár desítek zavražděných zas
  tolik nevadí.Dostali rozkaz být spokojení a tak
  jsou spokojení.Plnění rozkazů je pro ně zákon.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I přesto! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Smazat
 7. Německo? EU? Přes 3/4 století jsem si chybně myslel, že znám význam slov jako neschopnost, zrada, a pod.. Děda.

  OdpovědětSmazat
 8. Vlada CR se take "star "o pracujici.
  U Ostravy byla vybudovana Hundai Korporaci automobilka

  V te same vyrobne bere korejsky delnik v Jizni Koreji 590 dolaru.
  Cesky delnik pak dostava 108 dolaru tydne.
  To jsem nasel v oficialni zprave z vcerejsich novin.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.