Reklama

.

.

úterý 17. ledna 2017

Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá Majdan (VIDEO)

ea24
18. 1. 2017   Eurasie24

V době bezpříkladného napětí ve Spojených státech v souvislosti očekáváním inaugurace Donalda Trumpa vystoupil s ohromujícím prohlášením ruský prezident Vladimir Putin. Zcela otevřeně vyslovil „dojem“, že Trumpovi protivníci chystají podrýt legitimitu nastupující hlavy státu způsobem, jakým se odehrál ukrajinský Majdan.


Putin to prohlásil v úterý 17. ledna na společné tiskové konferenci s novým moldavským prezidentem Igorem Dodonem. Naznačil, že nadcházející události ve Spojených státech mohou být velmi dramatické.

„Pozorujeme pokračující ostrý vnitropolitický boj, nehledě na to, že volby prezidenta jsou završeny, a byly završeny přesvědčivým vítězstvím pana Trumpa,“ konstatoval k situaci v USA Putin. I přes tuto skutečnost však podle něj existují některé očividné snahy: „Zaprvé – podkopat legitimitu zvoleného prezidenta USA.“

„Ať už to chtějí, nebo nechtějí, lidé, kteří to dělají, způsobují zájmům Spojených států ohromnou škodu. Prostě ohromnou,“ pokračoval ruský prezident.

Poté vyslovil „dojem“, že Trumpovi odpůrci „potrénovali v Kyjevě a připravují u sebe ve Washingtonu Majdan, organizovaný jen proto, nenechat Trumpa nastoupit do funkce“.

Inaugurace Donalda Trumpa má být završena v pátek 20. ledna.

14 komentářů :

 1. Vlastizradna svoloc zkousi vse co muze proti Trumpovi
  I chcani

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No,to je modus operandi všech demokratů a už po staletí...a konečně došlo i na ně v USA,ať to proto teď pěkně užijou....

   Vymazat
  2. Putin se už o toho Trumpetu začíná třást a starat,jako o Erdogana.Nakonec to bude přecijen on,kdo tu ten bordel na zeměkouli dá dopřádku...ti zápaďáci už totiž roupama si nevědí rady sami se sebou a evidentně nezvládají ani sebe a to by chtěli vládnout světu.Takovej bordel tady už dlouho nebyl....

   Vymazat
 2. Putin se určitě mýlí. V USA nemůže k Majdanu dojít, protože tam nemají Americké velvyslanectví

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze zkušenosti ale víme,že to není pravda:kolikrát se už stalo,že si chystal bombu na vyhození něčeho do vzduchu doma v kuchyni a ono mu to tam bouchlo pod rukama a to samé se může stát i těm dobrákům teď v USA.

   Vymazat
  2. VAZENI , viděli jste na internetu ? Desetitisíce motorkářů miri do DC na inauguraci , chránit svého prezidenta Trumpa. Jsou jich mraky , plna, plna dálnice , super ! ;-)

   Vymazat
  3. No velvysranectví tam nemají, ale mají tam skládku těch, co myslí na svůj prospěch a ostatní je jim ukradené. Svědomí nemají žádné a odpovědnost také ne. Říká se jim v moderní mluvě zlobři a jmenují se Sorošové, Klintoni, Bušové atdatd.

   Vymazat
  4. 11:34 Jenže teď je mimořádná doba. Američtí velvyslanci se vracejí domů, takže těch expertů tam bude dost.

   Vymazat
 3. Velvyslanectví v USA USA nemají, ale zato tam mají CIA, FBI, NSA a zmetky jako Soroš, McKain, Biden, Ohamba, Killari a hodně a hodně dalších proradných a šílených šmejdů z armády, vojenskoprůmyslového komplexu, korporátek a bankéřů, kteří jsou naprosto nesoudní, nenažraní, udělají cokoliv a jsou schopni čehokoliv. Sranda dávno skončila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale mají tam na jednom vyslanectví Vondru a ten bude rozdávat červené nočníky.

   Vymazat
  2. 13:16 Jenže americká policie není neozbrojený Berkut, který se v zájmu lidskosti a boje za demokracii nechal upalovat a masakrovat. Také američtí antimajdanisté se nenechají jen tak ztýrat, jako se to dělo na Ukrajině. Kromě toho, Amerika nemá uvědomělé Banderovce, kteří by byli "údernou pěstí" boje proti Trumpovi.

   Vymazat
 4. 11:34 - pefektní příspěvek. Jinak na okraj: politik který není vtipný a který neříká vtipy - občas - je podezřelý - z nekalých věcí. Putin vtipy říká často. Poslední věta - to abych naštval trolly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní18. ledna 2017 14:46
   Dobrý postřeh, dal bych výbornou, jeho mediálním poradcům. P.K.

   Vymazat
 5. Když budu sousedovi sráti pořád na dvorek, přijde chvíle a na mém dvorku bude také nasráno . Amíci užijte si!!!!

  OdpovědětVymazat