Reklama

.

.

neděle 8. ledna 2017

Vyrozumění k trestnímu oznámení v kauze Herman-Zeman-Brady,

Jiří Baťa
9. 1. 2017
„Není to tak, že bychom se neodvážili, protože je to těžké; těžké je to proto, že (nám) chybí odvaha“ (Seneca). Jaká odvaha, to nechť si čtenář dovodí sám.
Koncem měsíce října 2016 jsem čtenáře informoval o podání trestního oznámení (ze dne 29. října 2016) na ministra kultury Mgr. Daniela Hermana pro podezření ze spáchání trestných činů poškozování cizích práv dle § 181 tr. zákoníku a trestného činu pomluvy dle § 184 tr. zákoníku. Dne 7. ledna 2017 jsem obdržel vyrozumění státní zástupkyně OSZ pro Prahu 1, ze kterého jsem si učinil názor, jak je uvedeno v titulku.Že vyrozumění bude a je obsahově nejen mnou, ale jistě mnohými čtenáři očekáváno jako negativní, něco na způsob „nic se nestalo, jedeme dál“, asi nikoho nepřekvapí. Chci alespoň stručně informovat čtenáře, jak bylo mé podání OSZ pro Prahu 1 posouzeno. Paní státní zástupkyně ve svém vyrozumění mj. sděluje, že...
..Prostudováním trestního oznámení nebylo shledáno podezření ze spáchání (mnou) uvažovaných trestných činů. Zároveň nebylo zjištěno ani podezření ze spáchání jiného trestného činu, uvedeného ve zvláštní části trestního zákoníku.

…..K (mnou) uvažovanému trestnému činu zneužití pravomoci úřední osoby dle § 329 tr. zákoníku nebyly (mnou) uvedeny žádné skutečnosti, které by mohly vést   k závěru, že byl spáchán tento trestný čin. Setkání Mgr. Hermana přímo na půdě ministerstva kultury s tibetským dalajlámou, lze hodnotit jako politický krok, který může být některými osobami vnímán jako nevhodný či dokonce poškozující zájmy ČR, nicméně v žádném případě není možné toto jednání řešit prostředky trestního práva a lze jednoznačně učinit závěr, že tímto jednáním nebyly naplněny zákonné znaky trestného činu a  kdy řádným způsobem nebylo prokázáno, že by Mgr. Herman tím, že přijal tibetského dalajlámu, překročil svou pravomoc.

..Rovněž nelze tímto ustanovením postihnout ani další jednání (která uvádím), neboť nebylo zjištěno, že by se Mgr. Herman dopustil nějakého takového jednání, kterým by překračoval svou pravomoc coby ministra kultury ČR, nebo ji vykonával v rozporu s právními předpisy nebo neplnil nějaké povinnosti, vyplývající z jeho pravomoci v úmyslu opatřit sobě nebo jinému prospěch, nebo způsobit nějakou škodu.

..tuzemské soudy již vícekrát v souvislosti s ochranou osobnostních práv uvedly, že vyjádření učiněná na adresu osob veřejně činných, kterou prezident ČR beze sporu je, podléhají v evropském kontinentálním společensko-právním systému nižšímu stupni ochrany, než jaký je poskytován osobám soukromým, působícím mimo veřejný život, přičemž tento přístup lze dovozovat z jejich dobrovolného vstupu do veřejného života, který je v centru zájmu občanů a médií. 

     Nebudu více rozvádět obsah tohoto irelevantního vyrozumění, který je plný právnických výrazů, kliček a evidentní snahy zdůvodnit, že pan ministr kultury Herman je nevinnost sama, čistý jak lilie a také to, jak se hluboce mýlím když se domnívám, že se pan ministr Herman dopustil nějakého  nezákonného jednání   a pod. Protože se zaslaným vyrozuměním zásadně nesouhlasím, využívám svého zákonného práva a postupuji vyřízení svého podání k přezkoumání Městskému státnímu zastupitelství v Praze. Uvidíme, jak mé připomínky posoudí a hlavně, v čí prospěch.


68 komentářů :

 1. Takže k trestnému činu pomluvy ve vyjádření nic není?
  A dává snad "nižší stupeň ochrany" komukoli oprávnění o politikovi - narozdíl od soukromé osoby - beztrestně šířit lži? (Cf. Hermanův výrok o Zemanových slovech na slovenské ambasádě, která žádný z přítomných nepotvrdil.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, Jeniku
   Vzdyt vis ze ceske zakony a hovno jedno jest

   Vymazat
  2. Bohužel s našimi státními zástupci jsem učinil obdobnou zkušenost. Také ve věci navýsost politické - rasový nenávistný útok na srbský národ vedený ústy bývalé státní tajemnice USA paní M. Albrightové při autogramiádě v prodejně Neoluxor v Praze. Záznam z této šokující události vidělo před 100.000 diváků z celého světa na Youtube, přesto paní státní nám sdělila, že nedošlo k trestnému činu, protože svůj rasistický útok paní Albrightová vedle před malou skupinou lidí (sic!). Přitom paní státní zástupkyně v tomtéž vyjádření souhlasila s tím, že o rasový útok ze strany baby Albrightové šlo!

   Vymazat
  3. Pavel Lepenka9. ledna 2017 9:06

   Nedivte se, že tak ty věci dopadají. Madlén je "vysoce" postavenou osobou a víte jaké by to bylo fiasko, kdyby v ČR stanula před soudem? Každý, průměrně vzdělaný člověk ví, že by patřila před mezinárodní tribunál. Bohužel, jak se říká, není politická vůle. Tyto lidi snad postihne ona pověstná "Boží spravedlnost".

   Vymazat
  4. Ad Václav Dvořák:
   a co Charta77,
   ta přece hlídá ty nezákonnosti, už po 40let...

   Vymazat
  5. 9:26 To máte těžké. Charta77 sice bojovala za lidská práva, ale jen dokud se to týkalo jich samých. Po vítězství pravdy a lásky je lidská práva ostatních už nezajímají. Albrightová Chartisty přece podporovala a do ruky, která vás krmí, se jak známo nekouše.

   Vymazat
  6. Pane Dvořáku, babě Korbelové jak jste jí ty obrázky tehdy předložili, tak jsem jen čekal, kdy jí vyraší čertí rohy.

   Vymazat
  7. Hleď to,odporná židovská stařena-krvavá Madlena. Kdo tu zrůdu chytí a stáhne z ní kůži,zaslouží si metál a Purpurovou růži.

   Ta stará židovská svině patří na šibenici,ke zdi a pak šup s tím mezi své vlastní-potkany a krysy do stoky.

   Vymazat
 2. Pod rouskou tolerance se stupnuji postihy pouze smerem na populaci. Dale s rozsirujicim se terorismem v celem sveta na pomoc elite bude postupne zavadeno take pravo Sharia pro muslimske islamske fanatiky "mensiny".. Poslouzi k ovladnuti obyvatelstva vsemi prostredky.
  Co udelaji diteti , ktere upusti svacinu s kouskem salamu pred mesitou ?
  Pomuze i Dalajhnus a spol. Katolici a Vatikan. Banditi a jejich obkliceni statu... Teror ekonomicky je jiz v plnem proudu. Zprivatizovani pak slouzi k zadluzeni vlad a jejich bezmoci a zavislosti na vrchnosti. Tez je to vykradeni na zachranu imperia.
  Banka kterou prodali za 5 miliard vydelava 5 miliard rocne. !!
  Plna podpora autorovi , ktery nejen pise ale hlavne dela skutky.
  A neboji se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Polsku za prskavku ubodali polske dite

   Vymazat
  2. Jediné rozumné řešení!!! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  3. Zvláštní šokující humor, trochu černý. Ale proti špatnému vkusu asi nic nenaděláme. Taurus

   Vymazat
  4. Motto: Hlavní je koryto, svině se k němu už vždycky najde. (Lidové přísloví).
   Parazitičtí ovaroví politici všech barev a jejich úředničtí, justiční i novinářští poskoci, ale také všichni šarlatánští ekonomové a politologové, se všeobecně občanského práva (ztělesněného občanským zákoníkem) a podepřeného moderní informatikou, panicky bojí - protože jejich úmyslně temný a kalný volební systém je s ním v jasném rozporu a tudíž by mohl být ústavním soudem někdy zrušen a celá klauzemanovská lžidemokracie by zanikla a byla nahrazena adresnou zpětnovazebnou občanskoprávní demokracií. A i politologové by přišli o svůj snadný zdroj parazitické a šarlatánské obživy.
   Stejně tak se bojí odluky partají od státu (podle vzoru církví) a zdanění partajních příjmů.
   Blíže viz odkaz na konci příspěvku.

   V mafiánském postkomunistickém Česku není a ani nemůže být ani jediná autentická, tradiční a civilizovaná politická strana - jen Potěmkinova vesnice "standardní" Klauzemanovy prognosťácké, kremlofilské vylhané "standardní demokracie", složené ze sulcovitých nesoudržných tlup levorukých žvanilů, parazitů a zlatokopů s těmi nejpřízemnějšími motivy, "stran" a straniček vzniklých na troskách KSČ z jejich bývalých členů nebo jejich potomků, případně založených estébáckými tržními oligarchy. Z bývalých soudruhů se vyrojilo hejno lůzovitých "politologů" a "mediálních odborníků" (kteří by se normální prací nikdy neuživili). Nešťastní bývalí „pracující“ se drží zoufale těchto trosek jako trosečníci do sebe zhroucené parodie Titanicu. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. ODS i ČSSD nepřežijí své podvodné, šarlatánské a falešné "zakladatele" a nebude to žádná škoda. Tuto zdánlivě bezvýchodnou situaci lze výhodně využít pro vznik autentické, občanskoprávní politiky, založené na důsledné a zákonné osobní odpovědnosti jak voliče, tak zastupitele, na bázi občanského zákoníku - nikoli na vylhaném a zmanipulovaném "veřejném právu", zbaběle trpěném Ústavním soudem a celou justicí.

   Vymazat
 3. Pana Bata,
  tim, ze Herman prijal Dalejlamu, jako officialni osobu na ministerstvu, tak podrazil usili presidenta Zemana o vybudovani vztahu s Cinou a udelal ze sebe beztaktniho hlupaka...

  Trestni to sice neni , ale na vykopnuti z vlady to definitivne je ! Cina je hirarchicka zeme, kde si kazdy potrpi na protokol..

  Kdyby Herman posedel s Dalejlamou ve Slavii, tak by se nic nestalo ! Tim, ze ho pozval jako ministr do vladniho uradu, tak nazlobil vsechny Cinany ! Proste TRAPNOST !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman je predevsim hitlerovec, a ty nebrat do zajeti

   Vymazat
  2. Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čecháčkovští „boží“ bojovníci proti Berlínu i , tu proti Berlínu a paní Merkelové, za výlučnost Čechystánu, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prdeli. Zastrčený. Čížek mi tu prdel ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři). Váš ovarový „ctnostný mocnář“ a ruský agent toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově v Maus-oleum je pro něj teď po ožraleckém Gottwaldovi místa dost. Když dáte kovošrotovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, případně jitrnici s becherovkou, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný Klauzemanův český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

   Vymazat
  3. Jdi třeba do prdele ksindle....9:42

   Vymazat
 4. Nicku již delší dobu sleduji tvé články a názory.Jsi třída.Klobouk dolů.
  Zbyněk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ze ti to trvalo, Zbynecku, nez jsi vyjadril podporu
   Honolulu se statecne vyjadruje, neboji se byt politicky nekorektni
   A cesi, ti mlci a nechavaji si kalet na hlavu
   Proto jsou ve stavu nevolnictvi
   Honolulu by mohl rozumet tomuto:
   Join or Die
   Kdo mlci kdyz se deje bezpravi, cesi, je srab ci srabek

   Vymazat
 5. Pane Bata,
  Vas pristup je velmi sympaticky.
  Delate to spravne
  Co ty hajzly pohnat pred jine soudy?
  Co ruzne mezinarodni svazy proti fasismu.
  Herman je otevrene Hitlerista

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně s vámi souhlasím, ale má to háček. takovému oteklému praseti se stejně nic nestane protože naše soudy jsi dovedou poradit z obyčejným človíčkem ale na takové vyžrané prase jsou krátcí, takže máme smůlu, nic se mu nestane i kdyby jsme se posraly.

   Vymazat
  2. Typický Čech: odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí extremisty.

   Nadšení, že jsme tak špatní, nám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neradujme se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě.

   Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváte se?

   Průzkumu se zúčastnilo 26 tisíc lidí po celém světě. Měli ohodnotit 16 zemí a Evropskou unii. Paradoxně jsou Němci nejoblíbenějším národem nejen pro Francouze, Španěly a Japonce, ale třeba i pro Ghaňany.

   Zdroj: http://g.cz/budvar-proc-nas-cechy-ve-svete-nema-nikdo-rad/

   Vymazat
  3. Trusíš mimo mísu!!

   Vymazat
  4. 9:58 - ajo! Sorry, já poplet diskuse!

   Vymazat
  5. 9.44 Domnívám se, že míru legrace, jakou si lidi u nás tropili z jejich dotazníku, zřejmě vůbec ti výzkumníci nepochopili, minimálně ze tří států probíhá v současné době doslova exodus buď celkové mladé populace Ukrajina, Kosovo, nebo bílé inteligence Německo. Nerozumím tomu, jak můžeme být v položce emigrace v té tabulce před těmi státy, ve kterých k ní zničujícím způsobem dochází.

   Vymazat
 6. Chce to jít k volbám a nedřepět doma!!
  Dát šanci Okamurovi,zkusit by se to mělo!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne mělo,volit samuraje je povinnost! Bez koblih přežijeme, bez hlav asi ne.

   Vymazat
 7. Trestní oznámení na žalobkyni, pro zločinné spolčení a zneužití úřední moci.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Baťo, nesmírně si Vás vážím. Chtěl bych také nějak přispět, protože situace je neúnosná. Netuším jakou formou, možnosti mám omezené. J. Vavřínek.

  OdpovědětVymazat
 9. Nadávalo se na komunistické soudy. Ale ty proti dnešním soudili daleko spravedlivěji. Také nebyli soudci chráni více než sám Bůh.

  OdpovědětVymazat
 10. Část problému je v tom, že Sralbotka, ten lokaj bez koulí, Hermana nevyhodil. A byl by klid.

  OdpovědětVymazat
 11. a dost špinění D. HERMANA!

  On se snaží, on se ponižuje plazením před na srazech sudeťáku,i za skryté podpory premiéra Sobotky,ve snaze získat přízeň potomků sudetských Němců proto, aby do Prahy vrátili insignie University Karlovy .... a všichni ho považují za ďábla!
  Je jasné: něco za něco!
  Za insignie bude ČR platit!
  Odhaduji protihodnotu i signii-obnovit vlastnická práva Němců k majetku zabraného jim po 9.5. 1945!


  To bude spravedlivé. Vyslovuji: Bravo!

  Co bylo ukradeno musí se vrátit! Jak prosazuje KDU-ČSL jiź od doby Luxe.

  Drżme palce Dukovi,Hermanovi,Bělobrádkovi,Schwarzenbergovi i Sobotkovi, i vśem co je podporují... ať se dílo podaří.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A potom by mělo přijít pro výše jmenované i naše poděkování. Myslím, že nejpříhodnější by byly na Václavském náměstí v přímém televizním přenosu vztyčené šibenice.

   Vymazat
  2. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???

   Vymazat
  3. Jdi do p....., chytráku. Kolik tě to stojí práce vymýšlet si ty další a další sprosté a sprostší přívlastky??? Žlučovitá lůza jsou lidé jako jsi ty. Pokud se ti v ČR nelíbí, máš možnost se přesídlit a ne se vyzvracet každý den v diskuzi. Ale škodíš jen sám sobě a tvé výlevy o tobě hodně vypovídají. Musíš být fakt chudák.

   Vymazat
  4. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/10/dalajlama-halík.jpg

   Vymazat
  5. 10:05 To chce klíííd. Práci mu to nedá žádnou. On sem jen tupě vypouští to, co nasál v různých žumpách. Je jako Obama na tomto obrázku:
   http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Obama_v_Rusku.jpg

   Vymazat


  6. Anonymní9. ledna 2017 8:29

   A potom by mělo přijít pro výše jmenované i naše poděkování. Myslím, že nejpříhodnější by byly na Václavském náměstí v přímém televizním přenosu vztyčené šibenice.
   xxxxxxxxxxxx
   Na co šibenice ?
   Máme přece dost kandelábrů jak v Praze, tak i v krajských i okresních městech.
   Trep.

   Vymazat
 12. Díky pane Jiří Baťo za snahu i článek. Je to úpřimně potěšení, že aspoň někdo se snaží dělat. Většina z nás nemá valné možnosti se takhle bránit. Blíží se volby a bylo by dobře, kdyby se více občanů aspoň tímto způsobem přišli vyjádřit.
  Lada

  OdpovědětVymazat
 13. Potížista, otravný důchodce který zahání nudu nesmyslným otravováním úřadů. Díky tomu, že se jsou soudy zavaleny podobnými výplody magorů a musí se každým z nich vážně zabývat, potom nemají čas na souzení skutečně závažných případů.

  OdpovědětVymazat
 14. Klídek ! Raději chystejte další pytel medailí, pro které si nějaký další něčí strejda zase přijede !

  OdpovědětVymazat
 15. Jděte všichni k volbám, ať odporná KDU-atd. zmizí už konečně navěky ze scény. Vždycky stála za .... a je to stále jen horší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nejenom KDU ČSL!Nevolit ANO,ČSSD,PIRÁTY,ZELENÝ !Volit SPD,SPO!JINÁ VOLBA NENÍ!

   Vymazat
  2. Stále je hodně našich obyvatel s nižším IQ,kterým pan všemohoucí rád napoví koho mají volit.

   Vymazat
 16. Tohle Hermanovo jednání z části nekoliduje se zákonem této země a z části je neprokázatelné. Tohle se dá vyřešit jen ve volbách.

  OdpovědětVymazat
 17. Pane Baťo chce to přidat trestní oznámení na státní zástupkyni za zneužití pravomoci veřejného činitele. Jinak to asi dál neni možné spravedlivě posoudit.Tato sorta lidí si tady dělá co chce a obyčejný občan jenom kouká.

  OdpovědětVymazat
 18. Já prosím nesouhlasím, že české zákony jsou na nic. V papírové formě lze s nimi velmi dobře zatápět. Jenom by je mohli ještě povoskovat, hořelo by to ještě lépe.

  OdpovědětVymazat
 19. To že je KDU a pan Herman zase ve vládě, je svobodné a demokratické rozhodnutí hlavně moravských voličů a nám nepřísluší hodnotit, zda se jedná o projev demence jejich voličské základny

  OdpovědětVymazat
 20. Soudruh Baťa by si měl přečíst něco o politických procesech z 50.let u nás. Cituji " ..otázka vyšetřovatele: Setkal jste se s trockistou a západním agentem J. Fieldem ? .." z knihy A. London: Doznání.¨
  Na základě takovýchto a ještě více stupidnějších obvinění padaly hlavy, v jiných případech doživotí atd..
  A to jsem si myslel, že 50. léta už jsou za námi.
  Aha - mnozí si zřejmě nevšimli, že jsme už někde jinde. Například Baťa - protože podávat tr. oznámení kvůli tomu, že se někdo s někým sešel - no tak to je fakt gól a plně mi to přípomíná dobu před 60 lety. Viz citát z tehdejších dobových dokumentů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:46 Máte hodně deformované myšlení, když jasné porušení mezistátních dohod členem vlády dokážete zjednodušit na to, že "se někdo s někým sešel". Na druhou stranu opravdu jsou u nás politici, kteří vyvolávají atmosféru 50.let. Maně si vzpomínám na ideologické běsnění soudružky Němcové před Zemanovou návštěvou Ruska a Číny, nebo organizátorů trucoslavy na Staromáku a dalších akcí. Těm byste měl připomenout 50.léta. Ne tomu, kdo upozornil na svévolné, hanebné a nezodpovědné jednání členů vlády.

   Vymazat
  2. 13:46 Padesátá léta a dnešní doba jsou stejné v tom, jak se bojuje za "ideologickou čistotu". Jen se vyměnili světové strany a tresty. Dnes se už nepopravuje fyzicky, ale mediálně. Bohudík, ta mediální sekera je stále tupější. Proto také působí jen na tupce.

   Vymazat
  3. 15:52 myslíte porušení dohod tím, že se ministr sešel s Dalajlámou, který už několik let deklaruje, že o samostatnost Tibetu se nejedná ? Jste natvrdlý nebo jak ??
   To tím tedy ministr porušil politiku jednotné Číny ?? A jak ?
   Nebuďte směšný , sám Dalajláma minimálně už několik let deklaruje, že dávno upustil od snahy o samostatný Tibet.

   Vymazat
  4. Anonymní9. ledna 2017 16:12
   O čem to mluvíte ? Koho kdy a kdo "mediálně" za nějaký jiný názor v posledních letech "popravilů ??
   Vy snad na tomto proruském a protiamerickém plátku nemůžete tlachat donekonečna ?? Někdo vám snad vypnul internet ?

   Vymazat
  5. 16:15 Quantanamo te nauci, trumpobijce

   Vymazat
  6. 16:15
   Mediálně popraven byl Ladislav Bátora.

   Vymazat
  7. 16:12 Hezký pokus jak překroutit skutečnost, jen trochu křečovitý. Podpora dalajlámy a mávání tibetskými vlajkami je tedy co? Pokud dalajláma není politickým vůdcem tibetské exilové vlády, kdo jím tedy je? Herman přijal dalajlámu na ministerstvu kultury jen proto, aby společně "otevírali průduchy ducha až duch zavane"? Je dost jedno, co říkají Herman a dalajláma a co si myslíte vy. Podstatné je, že Číňané to za porušení mezivládní dohody z dubna 2014 považovali, stejně jako každý soudný člověk. Proto také musel "dopis čtyř" vysvětlovat, že naše země dohody plní, i když má ve vládě sem tam idiota.

   Vymazat
  8. 16:12 "Dalajláma už několik let deklaruje, že o samostatnost Tibetu se nejedná". To tedy znamená, že směšní a natvdlí jsou všichni naši bojovníci za svobodu Tibetu, kterým to zatím nedošlo? Nebo snad bojují proti názorům samotného dalajlámy?

   Vymazat
 21. Panove POZOR ! Chci vas upozornit, ze za velmi negativnimi clanky o charakteristice ceskeho naroda, stoji jine GENY nez ceske - ktere ziji v Cesku..

  Kvuli zamestnani jsem kdysi prodelal skoleni v Pretorii v JAR ohledne rasovych profilu a to silne proticeske kdakani neni od nikoho ani z Cech, ani z Moravy.

  Protoze to bude bude brzy 50 let, co se toulam svetem, tak vas ujistuji, ze to metani hnoje na cesky narod je ucelava lez.

  Cesi byli druzi nejuspesnejsi imigranti v kazde zemi kam prisli..Daleko lepsi nez napr. Francouzi ci Anglicane !

  Pracovitost, houzevnatost vnitrni kazen, to vse zabezpecilo vysoky zivotni standart vsem Cechum ve svete.

  V 68/69 prisli do JAR s kufirkem a kdyz se stehovali po padu Rhodesie jinam, tak prodavami firmy a domy. A dnes je vlastni v Canade, Australii a zde. (USA).

  Cist blbiny o tom, ze jsme narod lenochu je absolutni hloupost a lzivost. To se dela proto, aby jste se smirili s neceskym dosazenym panstvem, jinych GENU.
  Volte za svoje zastupce lidi, vasi krve. Ti druzi maji svoji skrytou agendu a na prosperitu vaseho naroda kaslou. Jste pro ne dojna krava !
  Proto je nekterym vam hure, nez si zaslouzite.
  Jste okradani a ohlupovani.
  nick honolulu - posrpnovy emigrant.

  P.S. Zapomel jsem uvest priklady ! Tak pouze dva.
  Cech byl vlastnikem nejvetsiho dolu na Platinu na svete.
  Cech byl generalem jednoho z nejslavnejsich regimentu JAR - army (SADF). Mimo to cesti inzenyri a technici, kteri se soustredili na BRAAFONTEINE v Johannesburgu, byli vsichni sefove nejakeho prumysloveho projektu.
  TO JE REALITA ! My cesi jsme uspesni, kdyz nemame za zadkem vamira.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale v Cesku samem jsou cesi vysavani a utiskovaji okupacni cizackou vladou
   Holt cesky narod zapomel k cemu jsou kandelabry
   Jeste v 1945 je umel vyuzit
   Pokud Cesi nedefenestruji vladu, tak bude hur a hus az do bodu kdy bude cesky narod zgenocidovan
   Uz moc casu na obranu nezbyva
   Holt Cesi nemaji Trumpa

   Vymazat
  2. Ty blbe z hor když čteš tak přemýšlej, když to neumíš tak blbě nekdákej.

   Vymazat
 22. Tak zase
  Tohle je ukazka jak je Cesko v prdeli
  Holt nema trumpa

  OdpovědětVymazat
 23. Prokuratorka ma pravdu a vy jste idiot.

  Pozvat Dalajlamu bylo extremne nevhodne, ale je to politicky akt. Kdyby tohle slo soudit, nekdo by zase mohl zazalovat Zemana, ze jel na forum na Rhodosu nebo do Moskvy nebo do Pekingu, a stejne tak by mohl tvrdit, ze to porusuje nase natisticke zavazky a republiku obecne...

  Ze Herman lhal je hnusne. Od toho ale jsou volby, pred kterymi bude treba notne a vsude rozhlasovat, jak se KDU postavilo k nacistickemu sudetackemu lhari, ktery lhal proti prezidentovi, lhal i proti narodu a celkove se chova JAKO vlastizradce. Obcani ale rozhodnou. Je potreba krestanum ukazat, ze KDU je krestanska jen podle nazvu a pritom jejich reprezentat je protinarodni šid a lhář.

  Leckdo to budete chtit prisit Sobotkovi, ze na Hermana vic netlacil, aby odesel, ale stejnou a dokonce vetsi merou by se to melo prisit i Babisovi, ze vladni kolegy "prikryl" drzenim stranickeho principu vladnich nominaci. Sobotka si za soucasneho rozlozeni sil nemuze dovolit Hermana vyhodit, protoze predcasne volby by dopadly tristne.

  Ovsem principialne - resit politicke spory Prokuratorem by bylo totalni selhani Demokracie. Jeden z nejhorsich problemu dneska je, ze Soudci maji prilis mnoho Moci a nahrazuji demokratickou kontrolu. Jakkoliv jejich moc nad politiky jeste posilovat je mirne receno nemoudre...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:04
   1) Ohledně pozvání a řešení politických sporů máte sice pravdu, ALE -
   bohužel přehlížíte, že trestní oznámení pana Bati se netýká pozvání dalajlámy, ale pomluvy:

   http://czechfreepress.cz/jiri-bata/trestni-oznameni-na-ministra-hermana.html

   2) Nejsem si jist, že - jak tvrdíte - zrovna soudci "mají příliš mnoho moci". Co je pro společnost škodlivé je spíše
   a) mizerná profesionální (a ovšem i morální) úroveň mnoha právníků (nejen soudců), a
   b) nízká úroveň právního vědomí velké části občanů.

   Vymazat
  2. > 18:18
   V tam uvedenem oznameni - bod 2 nema pravdu, navrh byl podan dost brzy...
   A celkove, takovehle veci - politicky boj, i kdyby se nekomu zdal "podpásový" - se proste nedaji resit soudne. Ze nekdo "záměrně vyvolal * hysterii" je v zapadni demokracii proste bezne... Rozhodne to (absenci politicke kultury) oblastni prokurator nevyresi.

   To, ze neni dukaz, ze by Zeman na Slovenske ambasade neco rekl ovsem neznamena, ze je dukaz, ze to nerekl. Ze neni dukaz o necem neznamena, ze je dukaz o opaku. Na obvineni ale takovy dukaz potrebujete.

   Proc Brady nemohl byt vyznamenan, jsem napsal tohle:
   http://semi.gurroa.cz/Vyznam_vyznamenani_2016.html
   (Zeman neodskdnoval poskozene, ale vyznamenaval Bojovníky, a ta Tradice a Koren tohoto naroda, o ktere na zacatku mluvil, jsou prave Bozi Bojovnici)
   nicmene NIKDO mi to neuverejnil a jen jsem zjistil, ze Svoboda Slova je pouze zdanliva, jen pro "známé známých"... V diskusi jako v hospode si SKORO muzete kafrat co chcete (ale leckde i zde mi to beze stopy mazou i z diskusi), ale v Mediich ani v alternativnich vas s nepohodlnym nazorem nikam nepusti, zejmena ani sem na NR...


   K vasemu bodu 2 - jiste, ze soudci maji prilis mnoho moci nad politiky - ruzne z nich odsuzuji, ze se nechovaji "s péčí řádného hospodáře". Jenze ono je sporne, co je prospesne a co neni a to by meli posuzovat volici a ne Prokurator. Namatkou - kdyz dostane zakazku mistni firma, penize otoci v miste zpatky, dane zaplati v miste... Kdyz tutez zakazku dostane nadnarodni korporace, ktera je zdanlive levnejsi, penize zmizi do danovych raju. S peci radneho hospodare by politik mel zakazku pridelit sice drazsi ale mistni firme a ne levnejsi ale cizi. Jenze to by na nej prisel Prokurator a Soudce a za politicke rozhodnuti by ho Soudne potrestal... To je spatne. Leckde soudili starostku za neco, co by se dalo oznacit za Chybu ale ne za umyslny trestny cin, zejmena kdyz z toho nemela zadny osobni Profit... Peci Radneho Hospodare by mel vyhodnocovat Lid a hlidat Media, ale Justice by nemela vykonavat Politickou Moc...

   A sice bylo dobre, kdyz nas zrovna Olomoucka Prokuratura v Justičním Puči zbavila Kalouskovy Diktatury, ktera dost extremne ruinovala republiku s 8% podporou obyvatel, ale delat z toho pravidlo a bourat vladu, ktera je po letech celkem (relativne) uspesna a ma jakz-takz podporu lidu, a zvlaste kdyz tu za ni neni lepsi realna nahrada, je proste nesmysl.

   Vymazat
  3. > 19:11
   a chtel jsem zminit a zapomnel, ze tam ma "Bohumil Sobotka". Tusim, ze je spis "Bohuslav" ?

   Vymazat
 24. http://www.prerovskenoviny.eu/fotogalerie/aktualni-zpravy

  OdpovědětVymazat
 25. Jiří Baťa je magor a vypatlaná prázdná hlava plná nenávisti.Panu Hermanovi nesahá ani ke kotníkům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato Herman je Svině (*), had vlastizradce a tezka ostuda na strane, ktera se "Krestanska" jen nazyva, ale ve skutecnosti je jen stranou Jidášů (angl. Judas)...

   Jenze Jiri Bata proti nemu bojuje nespravne - tohle bude potreba resit odted az do voleb a "oddělat" ho Demokraticky (pri cemz samozrejme krev netece a teplaky se neoblekaji) a nezneuzivat k tomu Justici...

   Jestli Hermanovi "nesahá ani ke kotníkům" ? - To jako plností své nenávisti, treba nenavisti k nasemu narodu ? To mozna nesaha... V nicem jinem ovsem tenhle "velikán" nevynika, aby tak dalece nekoho prevysoval...

   (*) - Svině je alegoricke zobrazeni urcitych moralnich vlastnosti - podrazacke a prospecharske zrady a jiste davky ulisnosti, a presne takove alegoricke prirovnani si Herman vyslouzil svou akci "Brady" a svym prospecharskym lhanim... Zato "had vlastizradce" je svymi "sudetskymi" akcemi uz delsi dobu...
   Je zajimave, jak v cestine (treba o dost vice nez v anglictine nebo nemcine) je pouzivano alegorickeho znazorneni lidskych vlastnosti prirovnanim k ruznemu domacimu zvirectvu...
   Treba je znacny rozdil mezi "Liška" a "Svině" nebo "Chrt", i kdyz vsechny tyto znazornuji nejake necestne a trochu podobne chovani, presto asi kazdy citi ten rozdil...

   Vymazat