Reklama

středa 4. ledna 2017

Vzpomínka na budoucnost: Za 14 dní bude válka!


Lubomír Andrássy
4. 1. 2017    zdroj (zasláno autorem)
Datum dnešního úterý je ozdobeno převážně čísly 1 a 7. Bylo by to krásné datum. Kdyby mně ta čísla nepřipomínala jedno sestřelené letadlo nad Ukrajinou, kdyby se před dvěma dny v sídle OSN neodehrály ty hrozné věci související s biblickým Svatým městem, kdybych si nevzpomněl na ztracenou a znovu nalezenou Archu úmluvy, a na děsivé a pravdivé proroctví z knihy Zjevení. Lidstvo znovu zahyne. A lidstvo si to zaslouží!


 Moc Drahoslavů neznám. Ale jednoho v mobilních kontaktech přece jen mám. Ráno mně mobilní telefon pípnul, aby mě upozornil, že dotyčná osoba má svátek. Kdysi jsem si to v telefonu tak nastavil, protože i mě potěší, když mně někdo popřeje štěstí a zdraví, ať už je v kalendáři jakékoliv datum. Jsem rád na světě. A věřím, že nejsem sám!

Dnes začala poslední světová válka! V tichosti a bez zájmu médií se před 11 dny tisíce ozbrojených vojáků přesunulo přes naše sousedy ke hranicím RF. Kdyby byly ještě někdy nějaké dějiny, v budoucích učebnicích dějepisu by dnešní datum – 17.1.2017 mělo velmi nelichotivou poznámku o vítězství chcípajících kobyl, které nejenom že po ostudně prohraných volbách (ať už se odehrály kdekoli) kopaly do všeho, do čeho šlo, zřizovaly státní úřady „PRAVDY“, útočily na všechno lidské a křesťanské, a ve jménu PENĚZ a MOCI podporovaly celosvětové ZLO ve všech jeho podobách, ale konečně rozpoutaly tu apokalyptickou válku, po které tak dlouho toužily! A při tom se ještě před pár týdny zdálo, že ve světě, hlavně tam - za Atlantikem, už konečně zavládl zdravý rozum. Tak málo lidstvu chybělo. Pouhé tři dny. Tři dny, které kdysi stačily ke vzkříšení ČLOVĚKA, který se nás pokusil zachránit. Marně!

Právě v tomto roce jsme se těšili na parlamentní volby v naší milované zemi. V zemi uprostřed Evropy, která, ač byla kdysi na sebe hrdá, dnes díky několika panákům v kravatách tápe, patří-li na Západ, nebo na Východ. Ona totiž někam patřit musí, to mě na ní vždycky štvalo. Země nebojácných a udatných králů, která si vždycky uměla v minulosti poradit. Třeba i s Turkem. Bez ohledu na její historii ji v posledních desetiletích někteří tak vydrancovali, že už vlastně vůbec není naše, ale JEJICH. My tu jen platíme daně a pracujeme pro NĚ. Před chvílí mě ta věta už napadla – jsme hloupí, zasloužíme si to! Vždyť už nám ani nevadilo různé špiclování, zákazy všeho možného i nemožného, betonové valy u vánočních tržišť, nebezpečné ploty na dětských hřištích, jedovaté potraviny a ubližující léky, perverzní obrázky na cigaretových krabičkách, a dokonce jsme se navzájem začali udávat! Protože ONI si to tak přáli a vytvořili nám k tomu internetové formuláře a dokonce, po vzoru „demokratického“ Západu, i nová oddělení na různých ministerstvech. Tak moc jsme si na NĚ zvykli. Jako ovce na pastýře. Co na tom, že pastýř je převlečeným VLKEM? Tak moc jsme si ten, dříve klidný ŽIVOT, nechali JIMI zkazit!

Ale stejně jsme někteří byli zvědaví, jak letošní volby u nás dopadnou. My, co jsme sázeli na zdravý rozum, jsme očekávali zadostiučinění a společenskou potupu těch, co se nechali ZLEM koupit. Pozdě. Teď už je to jedno…

Za tři dny se mělo něco stát. Tam za mořem. Už se to nestane. Škoda. Vzpomínám si na jejich první prezidentské volby. Ty s tím černouškem. My jsme mu fandili. Proč zrovna já, to už si nevzpomínám, nevím. Tehdy jsem se o politiku ještě tolik nezajímal. Asi se uměl hezky usmívat, a to se mně na lidech právě nejvíc líbí. Bože, jak jsem byl naivní! Co na tom, že tento pán je prevít? Prevít, který má na svých rukou tolik krve. Prevít, který se umí před kamerou i pokřižovat, viděl jsem to, ač se narodil v Keni jako muslim. Co na tom, že tento pán se stal prezidentem „nejdemokratičtější“ země světa podvodem? Země, po které se tolik opičíme. Bože, odpusť nám! Jsme hloupí. Černoušek už potřetí prezidentem být nemůže. To jsme si naivně všichni na celém světě mysleli. Omyl! I VLK se umí usmívat, totiž...
Jeruzalém
Stačí k tomu přeci tak jednoduchý nástroj: Martial Law, nebo-li stanné právo. A černoušek může v klidu pokračovat v destrukci tohoto světa! Proto obětoval Svatou zemi a město Jeruzalém, které se má stát hlavním městem Palestiny, jakoby hodil zapálenou sirku do nádrže Air Force One, který už za tři dny neměl být jeho. Nedávno si i otestoval svého letitého soupeře z Východu. To je ten, co o něm denně mluvila naše televize, psaly o něm naše noviny a všichni se nám snažili namluvit, že pojídá malé děti a vojensky přepadává okolní státy. Tedy, asi i nás. Jo…, a některé z nás platí, psaly ty noviny a jeden pornoherec. Ve skutečnosti není kanibalem, ani vrahem, pouze ty děti pozval do svého sídla k vánočnímu stromečku. Děti diplomatů, které ze své země nevyhostil, aby "oplatil" stejnou mincí černouškovi. Ještě před pár dny se všude psalo, že zostudil toho černouška, který neunesl prohru své favoritky ve zmiňovaných zámořských volbách. Někdo neunesl prohru v prezidentských volbách? Co mi to jen připomíná? Aha, červené karty... Koho by tehdy napadlo, že to s těmi vyhoštěnými diplomaty byl jen test? Že se to té chcípající kobyle opravdu podařilo – stisknout červené tlačítko v domnění, že ON to neudělá. ON neoplácí! Jenže tady se kobyla šeredně spletla. On svoji zemi chrání a záleží mu na ní. Tak jako našim králům. Tak jako svoji zemi chrání každý Slovan. Kdo to teď zastaví? Bůh? Kdepak!

Pouhé tři dny stačily, a svět by se postupně začal dozvídat PRAVDY, které zná jen málokdo. Já osobně jsem se nejvíce těšil na konec vyšetřování poslední letecké nehody v Rusku. To bylo to letadlo s cestujícími ve vojenských uniformách, co místo zabíjení ve světě rozdávali radost zpěvem. Do svého cíle už nedoletěli. Letadlo bylo zákeřně zneškodněno, ale o tom se mohlo mluvit až za tři dny. Brutální vražda jednoho velvyslance k žádné odvetné akci totiž nevedla. Stejně, jako se mohlo brzy mluvit i o jiných obětovaných, plně obsazených, letadlech. Stejně jako o 11. září 2001. O černouškově padělaném rodném listě, o hackerech z Východu, o „lstivém požírači dětí“, co jako jediný zbavuje tento svět „umírněných“ hlavořezů, o….., o….., o…., a tak dále. Chce to dnes ještě někdo vědět? Zajímá to dnes ještě někoho, když se o to nikdo nezajímal dříve a PRAVDU jsme si nechali servírovat z médií a od státu?

Každou chvíli přestane vysílat televize. Každou chvíli vypnou proud. Měl bych ještě Drahoslavovi napsat SMSku, dokud funguje mobil. Ale jakou? Že mu přeji hodně štěstí a zdraví? Dnes? Takový cynik nejsem.

Dnes nám jde o život! Když to lidstvu nedošlo, když stavělo Babylonskou věž, která měla svojí výškou pokořit Boha, jak to má lidstvu dojít, když mačká červená tlačítka a myslí si, že tohle může přežít? LIDSKÁ PÝCHA, TOUHA PO MAMONU, A NÁSILNÉ ODKLONĚNÍ SE OD BOHA, NEJSOU NESMRTELNÍ. Lidstvo si zaslouží z této planety zmizet!

V koupelně mně teče voda od nějakého francouzského majitele vodáren. A mě, při vzpomínce na dříve krásnou Paříž, napadá, že bych si na těch několik dní, co mi ještě možná zbývají, měl udělat zásoby. A v ložnici mně zase pípá mobil.

Vypínám ho. Ale to není kalendář! Rozespale otvírám aplikaci s kontakty a hledám písmenko D. To co vidím mě překvapuje: Dagmar, Dana, Danka, několik Danielů, Donáška pizzy…, ale ani jeden Drahoslav! A následuje Eva…

BOŽE, děkuji, že to byl jen SEN! Nejsem věštec, naštěstí. Díky Ti! Půjdu se vysprchovat francouzskou vodou a pak o něm napíšu článek na facebook. Protože, až na tu válku, vše ostatní je pravda! Co na tom, že mě možná zavřou? Nebo udají na Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, nebo jinak hodí klacky pod nohy? Důležitější je, že SVĚT MÁ JEŠTĚ NADĚJI a LIDÉ STÁLE MOHOU PROZŘÍT! :-)

44 komentářů :

 1. To je rozkošná pitomina. Doufám jen, že sem pan Andrássi bude přispívat pravidelně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To taky doufám. Protože on bludy nepíše. Je to čtivé a nutí to lidi přemýšlet, když mají čím. To se tebe samozřejmě netýká. Ty máš mezi ušima vítr! :-)

   Smazat
  2. A z černouška asi jeho pán velkou radost nemá, měl by ho prodat.

   Smazat
 2. pane Andráši, trošku racionality by to chtělo. Studujte a zjistíte že GP válku nepotřebuje a nechce. přišli by o všechno co stovky let budují. Svět je řízen zasvěcenými prostřednictvím pověřených. Válka nebude, svět se ale přeformátuje dohodou. Věci už se dějí, hledejte souvislosti

  S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vy studujte a zjistíte, že je válka v Lybii, Sýrii, Jemenu, Avghanistánu, V Iráku, v některých Afrických státech atd. Pak si přeformátujte mozek.

   Smazat
  2. Taky na Ukrajině.

   Smazat
 3. Je to fikce. Nebo spíš filozofická úvaha o Bohu, politice i válce ale za zamyšlení jistě stojí. Já se vyjádřím jen k té válce. Realita by byla jiná. Straší se dnes možnou III.sv. Jenže antagonismus mezi USA, EU a Ruskem dnes není ideologický, ale ekonomický. K zahájení konvenční války z jedné či druhé strany by trvala příprava možná rok. Přesuny vojsk, logistika etc. I při první válce v Zálivu a to byl jen lokální konflikt, trvalo spojencům téměř půl roku, než nashromáždili dostatečné síly a zabezpečení k zahájení útoku. Tolik ke konvenční válce. Jaderná válka by byla o tom co jsem zmiňoval výše. Dříve proti sobě stáli na jedné straně imperialisté, na straně druhé komunisté. Tam si dovedu představit použití JZ proti ideologickému protivníkovi a jeho totální zničení . Jenže dneska jde především o zdroje. Řekla to přece Albrightová, že je nespravedlivé aby mělo Rusko tak obrovské přírodní bohatství jen pro sebe. A věděla o čem mluví, viz Kosovo, její angažmá tam a majetek ,který tam nakradla. Takže pro USA by byl nesmysl proti Rusku použít JZ . To území by bylo na roky ekonomicky nevyužitelné. Opět viz Černobyl. A aby Rusko první zaútočilo... Jaký prospěch by z toho mělo? Ekonomický žádný a ve ,,využití" území USA, by to bylo jako v předchozím případě. Další věc je ta, že použití JZ není o tom, že se v noci Obama , nebo Putin jdou vyčurat a v rozespalosti místo tlačítka na lampičce zmáčknou červené tlačítko. Všechno je několikrát jištěno i na nižších úrovních. Ponorky, houfnice, taktické jaderné střely a podobně. Takže v tom horizontu čtrnácti dnů může jedna, či druhá strana vyvolat nějaký lokální konflikt, ale na pozadí politických intrik. Sféry vlivů, spojenectví atd. To už je o politice a v tom nejsem fundovaný, takže se můžu vyjadřovat maximálně někde u piva.
  Ale ta fikce je čtivá. Doufám, že ani v daleké budoucnosti k tomu lidstvo nedospěje.

  Kpt. v.v. Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný antagonismus není je to pouze šikovný trik zákulisního vedení jak poštvat lidi proti sobě. Antagonismem maskují paraziti svoji existenci, je tady celý vesmír k objevování a k uplatnění tvořivých sil. Zbavme se parazitů a vše ostatní k tomu obdržíme jako nevyhnutelný důsledek (lásku, prosperitu, naplněný život). Pozor není to lehké, protože je potřeba nejprve zničit parazita uvnitř sebe.

   Smazat
  2. Ničit parazita je velmi nebezpečné. Někdy vás to může zabít, když se pokusíte zabít parazity v sobě. Zahltí to vaše tělo toxiny z mrtvých parazitů, které váš organismus nemusí zvládnout. Totéž se světem. Zničit najednou všechny parazity - kolik by asi zbylo lidí u nás v ČR? Každý nějakým způsobem parazitujeme na systému. Každému je povětšinou jedno, že kupuje sladkosti v kterých je olej z kokosových palem, že ten samý se přidává v EU do nafty a že při tom hoří ostrovy v Indonésii, že si kvůli údajnému výdělku ničí své životní prostředí - to nám jaksi nevadí. Většina z nás je určitým způsobem parazit. Proto je třeba začít pomalu - od těch největších, kterých je málo a již jejich zničením si náš organismus (stát) oddechne a získá energii na řešení dalších věcí výše popsaných.

   Smazat
 4. Skvěle napsáno

  OdpovědětSmazat
 5. Povídka je povídka, všichni si nějaké vymýšlíme. Pravdou je, že pokud by se na dnešní civilizaci podíval pozorovatel ne z nedaleké historie, např. ze začátku 20. století, musel by říci: „Sodoma, Gomora“. Nemluvě o pozorovateli z dřívější historie. Nikde ani stopy, po snaze věci napravit. Takže k zániku se nejspíš blížíme. Ne vlastní rukou, jak se stále bojíme, ale vyšším zásahem. Nejspíš nepřijde zítra, neboť ještě máme prostor, jak situaci dále zhoršovat, ale také se ještě můžeme vzpamatovat a rozhodnout se, že touto cestou dále jít nechceme. Ale bohužel nevěřím tomu, že k takovéto změně myšlení dospějeme bez války. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:27
   Ano, opět metanoia -
   Možná vycházíte z toho, k jaké změně myšlení došlo po válkách minulých?

   Smazat
  2. Anonymní4. ledna 2017 14:35
   Vycházím z toho, že náprava je možná pouze změnou morálky. Jenom tak, můžou politici odolat korupci. Pokud v současném neoliberalismu něco takového nadhodíte, tak jste ruský agent. Neoliberalismus neodejde po dobrém. Vždyť jeho aktéři již mají téměř vše v kapse. P.K.

   Smazat
  3. 14:27 Pokud umíte rusky nebo anglicky (titulky) tak rozumnou a realizovatelnou vizi budoucnosti lidstva, nebo alespoň státu, najdete tady:
   https://www.youtube.com/watch?v=CxTLkCl6fBA

   Smazat
  4. 15:09
   Takže na domácí půdě začneme novou morálku vštěpovat Klausovi, Janouškovi, Rittigovi, Bémovi ... Ti ostatní, až uvidí, jak se to pěkně napravuje, už se rádi přidají a budou své nakradené majetky házet do společných kádí.
   Možná by bylo dobré zřídit Ministerstvo nápravy, které by řídila Karolina Peake?
   Z Bruselu sem pak budou jezdit delegace na zkušenou.

   Smazat
  5. Anonymní4. ledna 2017 15:57
   Vaše návrhy dobře souzní s Chovancovými. Nejste jeho poradce? On zřizuje něco jako Ministerstvo pravdy, kde budou jeho chovanci hlídat morálku (zda nelžou) všech.
   Politikům můžeme začít vštěpovat morálku tím, že si nad nimi podržíme kontrolu po celé volební období. Realizovatelný postup navrhuje SPD T. Okamury se svými návrhy zákonů o referendu ao odvolatelnosti a trestní odpovědnosti politiků. Věřte tomu, že až budou tyto zákony přijaty, budou se o politické posty ucházet zcela jiné typy lidí, než dnes. Dovolím si tvrdit, že s vyšší morálkou. P.K.

   Smazat
  6. 16:14
   Doufám, že tedy Vy a Vaši přátelé budete na kandidátce a nenecháte v tom Okamuru samotného - jako to udělali jeho předchozí kumpáni. Snad se najdou i ty "jiné typy" s vyšší morálkou Lenin usiloval před sto lety o něco podobného. Za jak dlouho to Vy plánujete uskutečnit?
   Každopádně - hodně štěstí!

   - Způsob realizace jednoho z bodů programu, které Okamura "například" uvádí, si ale nedovedu moc představit
   - "Ukončení výplaty porodného pro nepřizpůsobivé obyvatele a naopak finanční podpora pouze pro děti z řádných rodin" -

   KDO bude posuzovat "řádnost rodin"??

   Pamatuji si, že za "totality" se za neplacení výživného a neposílání dětí do školy chodilo i do vězení.

   Smazat
  7. Anonymní4. ledna 2017 16:34
   „Každopádně - hodně štěstí!“
   Díky, když je dobrá vůle, tak se lidé domluví.

   "Ukončení výplaty porodného pro nepřizpůsobivé obyvatele a naopak finanční podpora pouze pro děti z řádných rodin"
   V programu jsem nic takového nenašel: http://spd.cz/program/
   P.K.

   Smazat
  8. Anonymní4. ledna 2017 15:50
   Díky za odkaz. P.K.

   Smazat
  9. 17:01

   Okamura ten bod zmiňuje ve svém medailónku ZDE: http://spd.cz/nasi-lide/

   Pokud to před volbami nedá do programu, bylo by to znamení, že začíná myslet hlavou.

   Smazat
  10. 17:08- která jiná strana, volitelná, dokáže "nafackovat" naši levici a zařadit je tam kam patří?

   Smazat
  11. Anonymní4. ledna 2017 17:08
   Program je vytvořen, odkaz jsem dával. P.K.

   Smazat
 6. Právě dočítám knížku Napoleon v Rusku, autor v ní zrovna Rusům nefandí, ale stejně ho to tlačí k poznání toho, co si za dalších 133 let ověřili Němci. Doufám, že se na světě nenajde debil, který si to bude chtít znovu ověřovat. Jediné co zjistí je, že tuhle válku nevyhraje, že tuhle válku nejde ani remizovat, tu lze jen globálně prohrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti černoši z Afriky to neví a bohužel jsou i u nás.
   Jinak nezasloužím si žádnou válku. Eva

   Smazat
  2. Ano máte naprostou pravdu. Rusko války nezačíná - Rusko je končí. Ale ta příští by byla naprostou katastrofou pro USA a vlastně pro celý západní svět. Moc by z něj nezůstalo. Rusové přežijí - mají tam oblasti kde je hustota obyvatel 1 člověk na kilometr čtvereční (Tajga a vlastně celá Sibiř).

   Smazat
 7. Ale jistěže vlastní rukou, respektive vyšším zásahem vlastní rukou. V přeneseném slova smyslu, kdy vlastní ruku představuje lidstvo s jeho médii ovládanými a vyšší zásah představují vládci zemí. Na jedné straně zemí plně ovládaných onou zemí se sídlem zla, vzniklou na základě ZLA, prahnoucí po dobrodružství se zničením světa Na druhé straně obrovská silná Rus, v čele s báťuškou Putinem, která se snaží ze všech sil zkáze a zmaru zabránit. A to by se mohlo povést pouze zlem - totálním zničením říše zla.

  OdpovědětSmazat
 8. Všichni přispivatelé plácáte nesmysly. Ještě není po 20 lednu 2017 a pan Trump ještě není prezidentem. Černá opice z Keni a nejen on zatím dělá všechno proto aby to neproběhlo hladce podle dikce jejích loutkovodičů. Navíc není jisté jak dlouho bude Trump prezidentovat a jak mu ti v pozadí dovolí měnit jejich vysněnou světovládnou říši zla. Ty kpt. Pepo si rovnou strhni výložky a zahoď je, protože svět jen během minulého roku byl několikrát blíž apokalipse než za Karibské krize. Jen díky nesmírné rozvážnosti zejména Ruska, ale i Číny, Indie, Pakistánu a dalších se to nestalo. Nemáš ponětí o tom, že několikrát byly iniciovány nejen jaderné útočné a obranné raketové systémy na obou stranách, ale i nejvyšší centra velení řízená umělou inteligencí, která v případě ostrého konfliktu převezme velení a řízení po zničení řídících štábů a bude pokračovat v odvetných akcích nezávisle na lidském faktoru. V dnešním světě se vůbec nehraje o nějaký socialismus a ideologii, ale o kolabující celosvětový ekonomický a peněžní systém, skomírající planetu a rostoucí spotřebu přemnoženého lidstva o kterém všichni už ví, že to takhle dál nejde a o chorobnou chtivost celosvětové moci a naprostou nenažranost. Ty kpt. výš úplné prd o dnešních arzenálech a utajených zbraňových systémech a zbraních posledního soudu. Myslíš, že tyhle systémy se zveřejňují a ukazují na zbrojních veletrzích? Myslíš, že se prodávají jako nějaké trapné tančíky, drony, flintičky, kanóny nebo technologicky zastarávající letadýlka? Myslíš, že by pár desítek tisíc blbečků v US křápech někam dnes dojelo? O těch našich vůbec nemluvě. Tady se už 4 roky rozehrává hra wabank pod vedením šílenců, neokomů, bankovní světovládné ologarchie a divadlo loutek jako naši političtí maňásci o jehož pozadí víte úplné kulo. Pokud k ostrému konfliktu a válce dojde tak to bude pro většinu lidí nečekané a bude to trvat maximálně 90 minut. Když to nikdo nestihne včas zastavit, tak bude většina země na pěkných pár tisíc let neobyvatelná a nejen díky jaderným zbraním, ale i díky následným průmyslovým katastrofám jako ve Fukušimě a jen až uniknou svinstva z bakteriologických a farmaceutických laboratoří, tak to bude taková mela jakou si ani nedovedete představit, protože proti tomu přirozenou imunitu nemá nikdo. Dovedete si vůbec představit jakou prdu udělá terminál se zkapalněným plynem nebo dobrá trefa supervulkánu případně do tektonického zlomu? A že toho po světě je habaděj. Dovedete si vůbec představit co udělá úplná likvidace ozónové vrstvy nad územím nepřítele? Myslíš, že bude někomu něco fungovat po likvidaci navigačních satelitů? A ty půjdou do prdele jako první! Takže rozhodně není doba k jásání a tvrzení, že se nic stát nemůže. Může a může to být průser, že ta povídka pana Andrássi by byl růžový sen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33- máte pravdu ale nelze na to myslet denně. Proto si "růžový" sen pana Andrássiho znovu přečtu po 20.1. v prodlužujících se intervalech a v duchu poděkuji vždy těm rozumným. Budeme-li rozumní i my, podaří se nám mezitím ty nerozumné odstranit.

   Smazat
 9. Na to vas uzije
  Kde jsou zpravy o zavrazdenem Polakovi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:53
   TADY:

   http://krytykapolityczna.pl/felietony/przemyslaw-witkowski/elk-mazury-zamieszki-rasizm/

   Smazat
 10. Doufám, že se zde Lubomír Andrássi "zasní" častěji.
  To jeho snění je užitečné pro zamyšlení, a ne k cenzuře. Jakkoliv si o tom, jak ministerstvo pravdy, tak i ten pornoherec budou myslet své.

  OdpovědětSmazat
 11. Ať si o tomhle článku myslíte cokoli, autor má o té Palestině pravdu. Ono se o tom v televizi nemluví. Mně teda z toho mrazí!

  OdpovědětSmazat
 12. Než aby USA provedly bankrot,tak raději vyvolají válku.
  Jak prohlásil Kubera válka bude,už jen k vůli záporným úrokům.Už není kam šáhnout pro peníze,jenom boháčům až na 90% na účte,ne jak na Maltě,jenom 46% z účtu.
  Anonymní 15:33
  Naprosto souhlasím.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak po přečtení tohoto snu s probuzením do mokrého si jdu otevřít bonboniéru, prostě něco na nervy.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 14. Keby sa nebol rozpadol ZSS, ani RVHP, možno by už západ skrachoval. Rozvalom východu si predlžil vlastnú agóniu. Natíska sa mi myšlienka, že možno by nebolo krvavých avantúr tej skutočnej ríše zla...

  OdpovědětSmazat
 15. Prepáčte, ZSSR samozrejme. A možno by už bolo po súdnom dni. Lebo s tým západom to nejde ani podobrotky, ani pozlotky. Svet dopláca na anglosasské myslenie.

  OdpovědětSmazat
 16. Ti, kteří tvrdí, že válka není možná, vycházejí z představy, že ti, co ji mohou vyvolat, uvažují racionálně. Avšak lidé, jako je McCain, Albrightová, Tymošenková, Štětina atd. jsou nemocní psychotici a jejich jednání je vedeno fanatickou iracionální nenávistí k Rusku. Pokud takoví lidé získají větší moc a dostanou možnost, tak válku klidně vyvolají, protože jejich nenávist stojí nad vším. Oni sami se pro případ zamoření uchýlí do již vybudovaných přepychových bunkrů, kde mohou přežívat do konce života v naprostém luxusu. Pak je tady skupina "vládců, resp. majitelů planety", kteří by v případě naprostého zhroucení finančního systému a ztráty moci nad světem, mohli uvažovat jako lidé, kteří přišli o všechno a ztratili smysl života. Takoví jedinci často chtějí život ukončit a vzít s sebou i všechny ostatní. Chci jen naznačit, je není možné spoléhat na racionalitu mocných.

  OdpovědětSmazat
 17. Skvele, ze se opet podarilo i sem dostat kousek Pravdy... A to jen proto, ze autor nezminil, ktery jediny obsah patri do te promenne "ONI", a ani ja to tu nemohu zminit, protoze by mi to ONI svym zastupcem majitelem zdejsiho blogu hned smazali...

  Kdyz zminuje francouzskou vodarnu: i ta patri Rotschildovi...

  Obamova krev na rukou - ovsem co se vi mene, je, ze valku v Libyi a take rozpoutani valky v Syrii mela za Obamova prezidentstvi na svedomi Hitlary Clinton jako sef diplomacie... Ono je jednoduche to hodit na triko prezidenta, ale takhle to v US nefunguje.


  > 4. ledna 2017 14:03
  Ze by muselo byt: "by trvala příprava možná rok. Přesuny vojsk, logistika etc.". ?
  Ale vzdyt jsou, USA (a jejich nemecky mopslik) sem do Evropy stehuje tisice tanku a posouva je k ruskym hranicim... Rok pripravy uz byl...

  > 4. ledna 2017 13:42
  Pane S. , GP je jen vase a ruska bajka, a co chce nebo nechce tim spis...

  > 4. ledna 2017 14:27
  Gomora je recka zkomolenina. V originale je Sodoma a Amora (presneji Amra nebo i Amera)... A neni to historie, je to proroctvi...

  > 4. ledna 2017 15:32
  > ... představuje lidstvo s jeho médii ovládanými ...
  ovládanými JIMI - to je prave to hlavni jadro problemu, "fake news" MSM (main stream media) ovladanych temer monopolne JIMI...

  > 4. ledna 2017 14:03
  > na jedné straně imperialisté, na straně druhé komunisté.
  A dnes opet stoji na jedne strane neo-marxiste (Cultural Marxism - opet ONI a JEJICH dilo, stejne jako jsou hlavni protagoniste feminismu, pornografickeho prumyslu a migracni invaze) a proti nim ortodoxni krestanska rise Vychodu...

  Akorat si leckdo nevsiml, kdy se ty strany otocily...

  OdpovědětSmazat
 18. Musím tady ještě jednou udělat příspěvek, protože je evidentní, že situaci všichni nepochopili. V současné době stojí celé lidstvo před naprostým finančním a dolarovým kolapsem tzv. vyspělého ekonomického světa a nic jiného nemá. Žádnou náhradu ani cestu. Druhá záležitost je, že jsou k dispozici techologie (namátkově z oblastí robotiky, nanotechnologií a materiálů, genetiky, ale i astrofyziky a energetiky), které by dokázaly lidstvo posunout okamžitě o nějakých 400 let dopředu a vyřešit většinu dnešních problémů, ale jsou za současného stavu a úrovně většiny obyvatel Země nepoužitelné prostě proto, že na ně lidstvo není připravené ani dost inteligentní aby je nezneužilo. Stačí se podívat na intelektuální ubohost např. muslimů, kteří věří nekriticky v bláboly sepsané slušně řečeno bláznem, pedofilem, vrahem a zlodějem. Bláboly, které ve světle dnešních poznatků patří do raného středověku. Jak s finančními nadbytky pokročil Katar nebo Saudové. Hluboce myšlenkově vězí v době Muhameda, ale disponují technikou 21. století. Naprostá většina tzv. levné pracovní síly by byla v plně robotizovaných autonomních továrnách řízených umělou inteligencí s minimální potřebou lidí naprosto neupotřebitelná, v oblasti služeb je to obdobně proveditelné a jak tyto lidi zaměstnat a co vůbec s nimi, když jsou nepotřební již dnes a jen představují zátěž pro planetu a přírodu. To je skutečnost celé Afriky, poloviny latinské Ameriky a nejen tam. Navíc dnešní školské metody vedou k pěstování nových neproduktivních levných pracovních sil. Vědecký pokrok je minimálně posledních 25 let úmyslně bržděn. Naprosto neúnosně a katastrofálně je plýtváno s omezenými zdroji zvláště v oblasti vzácných kovů jako je titan, litium, paládium, ale i stříbro potřebných pro technologie zítřka. Např. již nejméně 10 let má každá větší a významnější automobilka na trh uveditelný elektromobil nebo automobil s palivovými články, ale jak přetransformovat automobilní výrobu, když 70% komponentů vyráběných pro současné vozy by bylo nepotřebných (např. celá spalovací motorová soustava a chladicí systém...) a to živí celé státy včetně České republiky. Nemluvě o průšvihu v oblasti petrochemie a zpracování ropy, které by zaznamenalo obrovský pokles v oblasti produkce a prodeje benzínu, nafty. Jen tak mimochodem zamyslel se někdy někdo z Vás jaké že to asi měli baterie Rovery údajně jezdící na Měsíci, když tam Američané na nich neměli žádné fotovoltaické články a teploty se tam pohybují v rozmezí -120°C po 100°C na slunci? To asi nebudou Duracelky? Ruská a Čínská průzkumná vozítka tam neměla dlouhou životnost. A proč tam Američané 40 let znovu neletěli a nikdo jiný? A co skutečnost, že se zjistilo, že v nám známém a viditelném vesmíru je nejméně bilion galaxií? To předpokládá nejméně trilion hvězd různého typu okolo kterých obíhá nejméně několik kvadrilionů planet a jejich měsíců. Řada v tzv. pásmu života pro nám známé formy života. To dává naprostou jistotu, že tam někde existuje nejen primitivní primární život, ale i mnohonásobně vyspělejší formy života než jsme my. To, že jsme je údajně nenašli jednak nemusí být pravda a jednak to nemusí být jejich zájem. Také nekomunikujeme s mravenci. A pak tady píše příspěvek hňup, který onanuje nad ipadem, ajfounem a podobnými komerčními hračkami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příteli jestli byli nebo nebyli Američané na Měsíci o tom by se dalo diskutovat. Že tam jejich "rovery" mohly promenovat tak dlouho - nebylo to tím, že nejezdili na Měsíci, ale někde v nějaké poušti v USA?

   Smazat
  2. Dnes ta konspirace zase vystupuje do popredi , kdyz rusove museji vyrabet pro americany raketove motory....

   Smazat
 19. Scénář se naplňuje. Bohužel... http://freedomeurope.eu/video-do-nemeckeho-bremerhaven-dorazilo-na-stovky-kusu-tezke-vojenske-techniky-usa/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.