Reklama

sobota 4. února 2017

Ano, bude pořádek!

4. 2. 2017
"Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) vysvětluje vojenské rozvědce jak mají používat zákon o kybernetické bezpečnosti."

22 komentářů :

 1. ...když se mnou budete kamarádi, seženu ti lístky do Národního Divadla...
  Moc nekoukej ! Jo a neříkejte mně komediant, nebo
  s tebe udělám desátníka*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stropnický silně připomíná kadeta BIEGLERA.

   Smazat
 2. Ty dva páchnou i přes monitor.

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě nad ně pověsit nějakéhu Budhu, nebo něco podobného jako Vondru.

  OdpovědětSmazat
 4. To jsme to dopracovali!
  Vzpomínám si na diskuse asi před rokem. Trollové hájili systém a každého, kdo začal mluvit o možné cenzuře, včetně té na internetu, napadali, že jde o ruskou propagandu a čirý nesmysl.
  No, a dneska jí máme, jako vyšitou. Média již pěkně zařezávají a do internetu se pustí hned, jak jim schválí zákon o vojenském zpravodajství.
  Aby jsme začali nakupovat lepidlo a papír na letáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To samé,co se s tím inkvizičním zákonem děje u nás v Čechách,se děje v těchto dnech i na Slovensku...ti čuráčci to nemají ze svých palic,ale je to nařízení té svině z Berlína,ta návaznost na jejich zákon o kontrole IT je zřejmá.
   Je jen škoda,že se v tom Německém národě nenašel žádný Štaufnberg,který by jí strčil pod tu její kadidelnici diplomatku se směsí travexu s cukrem,aby jí to trochu očoudilo tu její vypelíchanou kaču....Je až neuvěřitelné,jak ten Fico z Kiškovatěl a jak včerejší i dnešní podporovatelé ukrajinských fašistů všem,kdo odhaluje pravdu,nadávají do fašistů a chystají se je zavírat,ale na to mají Slováci moc prudké povahy a tvrdé palice,aby si to nechali líbit,budiž nám příkladem.

   Smazat
  2. na slovensku je to oveľa horšie priatelia. Slovenský fašisti ako je známe boli vždy iniciatívnejší ako český. Včera už Ficove komando šikanovalo významného slovenského vlastenca pána profesora Ďuricu

   http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-prislusnici-policie-pravdepodobne-z-novozriadenej-narodnej-jednotky-boja-proti-terorizmu-vysetrovali-uznavaneho-historika-profesora-duricu-a-hladali-knaza-jana-kosiara/893838

   Dospel som k názoru , že medzi tzv štandardnými stranami niet rozdielu . Všetky majú príklon k fašizmu.Všetci vieme , že ak máme prežiť, fašizmus musí byť zastavený a nikdy by som nebol veril , že niekedy poviem , že jediný kto ho môže na slovensku zastaviť je pán Kotleba a jeho strana. Zdali sa mi príliš mladý a málo rázny. Hoci ako župan si napriek všetkým prekážkam , ktoré mu fašisti postavili do cesty počínal vynikajúco.
   Prajem všetkým šťastnú cestu - Okoloidúci

   Smazat
 5. hovado komediantský i s tou jeho cuchtou a vylízaným synáčkem. Fuj!! Jdu zvracet.

  OdpovědětSmazat
 6. No tak vidíte!Vše se vyvíjí.Ze svazáka uvědomělý soudruh herec,ze špatného herce špatný ředitel divadla a myslíme výše,tam co to vynáší a ukojí naše ambice,z ředitele nevojáka bez generálských výložek se stane ředitel cirkusu Války!Ministr obrany,který je postrkován úplně jinými lidmi vpřed do neštěstí.Je to otrok podpinďous,a už z tohoto důvodu nemohu volit ANO!TĚCH ZRÁDCŮ V TÉTO STRANĚ JE MNOHO!Volte SPD!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. února 2017 8:48 - víš co ty jedinej chytrej, jdi se vysrat a neříkej nám koho máme volit. Máme svůj rozum a víme co se patří. Navíc do voleb je ještě dost daleko.

   Smazat
  2. Anonymní4. února 2017 8:35 není co dodat

   Anonymní4. února 2017 8:48 ano to je naše záchrana

   Smazat
  3. Blíží se volby , .... ostražitost je prioritní:
   http://www.obcansky-tydenik.cz/uz-to-docvaklo-fanouskum-spd-nebo-to-stale-nedochazi/

   Smazat
 7. Žilko,táhni za tou svojí svazáckou kurvou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však u ní stojí.

   Smazat
  2. Už mu nestojí, ona touží po snědých, smradlavých samcích.

   Smazat
 8. Herec , Honza z pohádky o honzovi vysvětluje jak mají naše tajné služby bojovat proti kybernetické válce - já se picnu , počurám smíchy , prdne mě membrána a takové experty v řadách herců , héééŕeček , zpěváků máme stohy . Proto ještě tato republika žije ?!?!?! Bože chraň toto údolí pod horou Říp nebo jsme v řiti .

  OdpovědětSmazat
 9. Když víte, co má Babiš, ve svém hnutí, za parchanty, proč ho volíte? Babiš určitě ví jak se lidé dívají na Stropnického, Teličku, Zlatušku, Jourovou, atd. a nedokáže se s nimi rozloučit. Tak když nechce, tak nechce. Volte referendům, přímou demokracii a odvolatelnost takových parchantů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak říkám kobliha to má dobře rozvržené má tam patolízaly, blbce vítače, ale i kupodivu rozumné lidi ( proč ti rozumní jsou v té straně to nechápu).
   vote přímou demokracii ať vláda věcí našich k nám se zase navrátí.

   Smazat
 10. Co to je kybernetická ochrana, co to žere. Vždyť je to k smíchu. Neexistuje žádná 100% obrana, každá se dá prolomit. Bude to stát akorát obrovskej balík peněz, hodně hajzlů se při tom napakuje a zase pár kamarádíčku přijde lehce ke korytům, o nic jiného nejde.

  OdpovědětSmazat
 11. Komediant nemůže nikomu radit.Je totiž k smíchu
  i svým podřízeným a ti o jeho debilní rady také
  nestojí.Ten slavný průzkum,zadaný komediantem
  za 200 000.-,asi dopadl jinak,než blb představoval.
  Proto s ním dělá takové tajnosti a brání se před
  zveřejněním údajným tajným datům.Žádná tajná data
  tam být nemohou.Průzkum se dělal mezi civily.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.