Reklama

středa 1. února 2017

Bílý dům nepovažuje kanál CNN za vhodný pro propagaci Trumpovy politiky


1. 2. 2017    zdroj
Tento kanál nevyhovuje, ale všechno se může změnit. Přední americký televizní kanál CNN ztratil možnost zajišťovat programy s účastí zástupců administrativy prezidenta USA Donalda Trumpa. Bílý dům se rozhodl, že přestane posílat své zástupce do pořadů televizní společnosti, protože nevidí smysl v prosazování svých politických rozhodnutí prostřednictvím této platformy, píše Politico.


"Posíláme své zástupce na místa, kde si myslíme, že má smysl prosazovat náš program činnosti", řekl mluvčí Bílého domu.

Bylo upřesněno, že toto rozhodnutí může být po určité době přehodnoceno. Ale zatím není CNN považován v Bílém domě za dobrou volbu.

List konstatuje, že na televizním kanálu se již neobjevují mluvčí Bílého domu Sean Spicer a poradkyně amerického prezidenta Kellyanne Conway. Spicer však tvrdí, že se každý den účastní briefingů, jsou mu zadávány dotazy, včetně zástupců CNN, a on na ně odpovídá. Jiná věc je, že nepovažuje za správné "sedět a mluvit s lidmi, kteří nechtějí cokoli správně pochopit".

Televizní kanál soudí, že Trumpův tým chce potrestat sdělovací prostředek, který během předvolebního procesu publikoval různé materiály, jež byly pro republikánského kandidáta nelichotivé. Bílý dům se snaží podle CNN snížit jejich hodnocení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

29 komentářů :

 1. Jj - CNN je kanál, s tím lze s Trumpem souhlasit. I my máme svůj kanál - ČT, vlastně to není kanál, ale stoka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Propaganda.jpg

   Smazat
 2. CNN jsou čisté a zaplacené FAKE NEWS;)

  LHALI o Brexitu, Trumpovi, Clintové ;)
  A LŽOU i nadále;)

  Sledujte RT Russia Today, tam se o nás (o západu) dozvíte pravdu a můžete si v klidu počkat na to, jak se jejich předpovědi plní ;)

  U nás pracují a podporuji SPD TOMIO OKAMURA, protože chci PŘÍMOU DEMOKRACII a osobní trestní a majetkovou zodpovědnost politiků;)

  Seznamme se ;)

  http://spd.cz/programove-desatero-ktere-jsme-prijali-na-prave-skoncene-1-celostatni-konferenci-naseho-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-spd/


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z těch vašich přiblblých zpráv se ale nepotvrdilo vůbec nic. Kolaps dolaru, zmanipulovaný Brexit, zmanipulované vítězství Clintonové, Soros ovládající volební mašiny, uplacení volitelé hlasující proti Trumpovi, atentát na Trumpa, útok na USA pod falešnou vlajkou následné vyhlášení vyjímečného stavu a setrvání Obamy ve funkci... A tak mohu pokračovat v těch vašich stupidních výmyslech do nekonečna.

   Smazat
  2. 21:40-nějak Vám ty "přiblblé zprávy" leží na mozku! Pozor, ať se z nich nezblázníte. Kdybyste nebyl závislý jen na CNN a podobných, měl byste proti tomu imunitu.

   Smazat
  3. 21:53
   Já vůči těm vašim fantasmagorickým, absudrdním, konspiračním kokotinám imunní jsem a to dokonale. A protože jste úplně pitomí a vaše selektivní paměť účelově sahá jen k poslední návštěvě WC, tak vám ty vaše hromady hnoje, které vznešeně nazýváte "alternativní zpravodajství" budu s chutí zpětně připomínat.
   Těším se až vám cca za 2-3 roky připomenu vaše dnešní fanatické hýkání pro Trumpa-spasitele.

   Smazat
  4. CNN lhalo o preferencích Brexitu o preferencích Trumpa o preferencích Clintonové ;)

   Jen Pepek Vyskočilů hýká a hýká;)

   Sledujte RT x CNN a přesvědčte se sami kdo lže á manipuluje;)

   Co Vám bude nějaký Pepek a nebo já vykladat;)

   Krasný zasněžený večer ;)

   Smazat
  5. 22:08-škoda, že v rámci "trollizmu" užíváte množné, neosobní oslovení. To Vás dělá hlupákem. V osobní rovině Vám rád přiznám pochybnosti role "Trumpa-spasitele" ale máte jiné řešení? Když varianta Hillary byla A bomby na Kreml?

   Smazat
  6. Vážený 22:08
   každý ať si poslouchá co mu libo.
   Problém začíná, když jednostrannou propagandu dělají média ze zákona povinně placená jako výpalným všemi, tzn. s miliardovými zdroji. Takže si ze zákona povinně platíme vymývání mozků.

   A média, která jsou (samozřejmě subjektivně, podle mne) nesrovnatelně hodnověrnější a pravdivější, si musí vystačit s drobnými od dobrovolných dárců.

   A té části národa, která si demokracii představuje jako soft-fašismus, tzn. i vám, tohle vyhovuje.

   Takže se nedivte, že jste pro nás vpodstatě fašista a nikdy se s Vaší totalitní zhovadilostí jen tak nesmíříme.

   Smazat
  7. 22:23

   Povolný, stačí fanaticky nehýkat. Dát šanci, ale pozorně sledovat a nic nepromíjet. Trumpovi, Zemanovi, Babišovi. Nevystavovat jim bianco šek. Když vidím takovéto fanatické pitomce jako z hlinkových gard, tak se mi chce zvracet

   https://www.youtube.com/watch?v=4QvETzTLRrk

   Smazat
  8. Vláďo, ty jsi evidentně úplný blbec. Tušíš vůbec význam slůvka "fašismus", nebo si ho jen zaslech někde v televizi a líbilo se ti?

   Už dávno jsem si všiml, že zcela nevzdělaní a hlavně nesoudní lidé které pálí dobré bydlo jako tebe, háží o dnešní době silnými slovy jako protektorát, kolonie, fašismus, diktatura, totalita, cenzura, otrokářství, bída...
   Naši předci kteří měli tu smůlu a skutečný význam těchto slov na vlastní kůži zažili, by vám za vaši drzost naflákali přes držku.

   Smazat
  9. 22:34- problém je, že fanaticky hýkají především "státní" media a je jedno, zda "komunistická" nebo ta současná. Není čemu se divit, hlídají si pozice. Neadoruji alternativní media. Snaží se využít chyb těch oficiálních. To mi dává příležitost "být v obraze" aniž musím s jednou z nich souhlasit.To mi dává svobodu myšlení. Jste prohrávající(právem) a možná toho budu opět litovat, jako "cinkání klíči" a souhlasu s EU. Tož tak!

   Smazat
  10. Netykejte mi hajzle. Na rozdíl od většiny lidí vím přesně které znaky definují fašismus a které to být nemusí, ale můžou, čím se liší fašismus od komunismu, protože dokonce i v tom má hodně lidí zmatek. Na tohle téma je hodně zdrojů, je to složité téma, takže se jejich pohledy a definice liší, ale podstata je poměrně jasná. A proto používám pojmy jako protofašismus, soft-fašismus nebo i jiné, když jde spíšo fašizující trend, nebo jsou naplněny jen některé znaky obvyklé pro fašismus.
   S inteligentem bych to rozebral víc, ale vám házet perly nebudu.
   A nakonec, samozřejmě věřím, že vaši předkové by mi přes držku dali, a potom nejspíš nakonec by mě nechali hodit na hromadu těl.

   Smazat
  11. Vládíku, máš jen kecy, prdy a beďary. Nemlž a buď konkrétní. Které z těchto základních znaků fašismu naplňuji podle tebe já, naše média, vláda,atd:

   rovnostářství, kolektivismus, nacionalismus, autoritativní a vůdcovský princip vedení státu, silná role státu, soukromé vlastnictví sloužící celku....

   Jenom jestli Vláďo přes tvé neustálé kecy o demokracii nejsi náhodou fašoun ty sám. A to ne soft, ale hardcore.

   Vrať se do školy a nepokoušej se nikoho o ničem poučovat, nemáš na to.

   Smazat
  12. Jenom stručně z postele. Pokud byste skutečně věděl o čem píšete a nejenom kopíroval seznamy, věděl byste, že fašismy jsou různé a ten vámi zkopírovaný výčet odpovídá nejužšímu pojetí.
   Příště odpovím jedině až se začnete slušně chovat.
   Vl. z Brna

   Smazat
  13. Trumpan by nemel zase tak moc zbytecne kecat a rovnou neco udelat. To se pocita a vzdycky pocitalo.
   Zkrachovat je bez milosti a dorucit k soudum za sproste lzi a pomluvy by pro zacatek postacilo...Ostatni se jak zkusenosti ukazuji , podelaji strachy..
   Ze potrebuje media svoje a normalni je bez diskuze , ale upatlane stiznosti a dohady nejsou k nikdy nicemu...

   Smazat
  14. Vlastíku, fašismy jsou opravdu různé, ale základní vlastnosti jako nacionalismus a autoritářství má každý fašismus. Jinak to fašismus není ani ve snu.

   Pokavaď jsou naše média, nebo politici jako Sobotka, Dienstbier nějací, tak jsou liberální. A liberalismus je pravý opak fašismu.

   Vládíku víš co? Necháme toho. Diskuse s negramoty kteří jsou přesvědčení že sežrali moudrost světa, dávají jednoznačně definovaným pojmům jakési své vlastní významy, nikam nevedou.

   Smazat
  15. 1:09-přemýšlím co je nebezpečnější(pro mne), zda fašizmus či liberalizmus. Prvé preferuje můj národ, druhé jiné národy. Tak nevím, my dva asi nepatříme do stejného lůna, viďte!

   Smazat
  16. 1:09 - fašismus, ty imbecilní idiote, nemá s nacionalismem nic společnýho! Je to otevřená diktatura monopolního kapitálu! Tedy korporátní diktatura. Na rozdíl od tzv. demokracie, což je skrytá pod pláštíkem koruptokracie diktatura týchž pacholků a mizerů, jejichž tys pouhým uboze placeným lokajíkem jen ...

   Smazat
  17. Tak tak, diktatura kapitálu má mnoho forem a jednou z nich, v situaci, kdy rozpory kapitalismu nabydou ostrých forem, je právě fašismus. Fašismus jako zákonitý výsledek rozvinutí základního rozporu kapitalismu, má za úkol potlačit jednu ze stran rozporu, která má schopnost vyřešit tento rozpor odstraněním kapitálových vztahů. T

   Smazat
 3. 22:08 - naivní! Za 2-3 roky už žádná NR dávno nebude! Budou jiný weby a budou řešit jiný věci a odboj bude dál používat přehršle hoaxů! S tím se halt budeš muset smířit, to je dialektika dějin ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... tedy ta dialektika,kterou ten váš "guru" Fukujáma prohlásil za mrtvou a s tím i dějiny! Ale jím ohlašovaný "konec dějin" po kterým se měly už jen střídat levice s pravicí při trvale rostoucí "blahobytné společnosti Západu" která oblaží konzumem celý svět nenastal!

   Smazat
  2. Tak to dopadá s filozofickými "velikány". Nicméně konec dějin skutečně nastane, pokud nebude kapitalismus nahrazen pokrokovějším systémem. A to definitivní. T

   Smazat
 4. Před dvěma týdny zemřel newyorkský novinář (Village Voice) WAYNE BARRETT.
  Jeho dnes už klasické knihy o "velikánech" Kochovi, Giulianim a Trumpovi jsou pořád aktuální.

  Barrettovy články z poslední doby najdete ZDE:
  https://www.democracynow.org/appearances/wayne_barrett

  OdpovědětSmazat
 5. 22:08
  Na co si tu hraješ, Einsteine? Takových Pepků a Jandů už tu bylo, chytrolíne. Řeč je o médiích, konkrétně o žumpě CNN - to je stejný kanál (a smrdí stejně), jako ten havloidní, jandovský, protinárodní kanál zvaný ČT, ty "konspirátore". Když se ti to tady nelíbí, tak tu přestaň honit machra, rozume, seber se a táhni mezi sobě rovné na Iděs nebo Novinky, "konspirátore".

  OdpovědětSmazat
 6. Proč podporovat médium (média), která místo šíření informací se podílí na šíření dezinformací? To ostatně platí obecně, tedy i pro naši zemi.

  OdpovědětSmazat
 7. Hlavně, že je CNN považován za ten nejvhodnější pro česká masmédia. Jsou to opravdová lžimédia !

  OdpovědětSmazat
 8. CNN byli vždy podvodníci a lháři.Od nich to pak
  převzala i jiná media včetně ČT.Soukromá media
  z toho vyjímám,ta zveřejní to,co chce majitel.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Poslouchám CNN, RT, CTV a jiné stanice denně. Všechny se chovají tak, jak to žádal už V.I.Lenin - jsou angažované=lžou. Naštěstí užívají polopravdy, takže je možné vykombinovat obrysy pravdy z protikladů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.