Reklama

čtvrtek 9. února 2017

Bohouš Sobotků chce vyhrát volby a tak rozdává ze společného na úkor dluhu! „Po mě ať je třeba potopa, hlavně když se udržím u korýtka.“

Radek Rozvoral
9.2. 2017   Rukojmí
Od propadáku v krajských volbách se ČSSD snaží ústy svého předsedy a premiéra v jedné osobě oblbovat občany tím, že je začíná nekoncepčně uplácet ze společného koláče na úkor zadlužování našich dětí.
V pondělí večer debatoval premiér Bohuslav Sobotka se členy spolku Idealisté.cz, což je spolek sociálně demokratické orientace, který vznikl z mládežnické organizace ČSSD a kde mimo jiné bojovně za souhlasného potlesku řekl: „ČSSD si nemůže dovolit skončit v opozici, volby vyhrajeme, ale musíme okamžitě opustit mentalitu těch, kdo mají pocit, že je to dopředu prohrané.“
 
 K tomu ještě následně nastínil hlavní programovou linii: „Jako sociální demokraté nesmíme sklouznout k pokušení konkurovat jim tím, že se staneme nacionalisty, naopak musíme mít přesvědčivou, propracovanou a radikální sociální politiku. Ochrana práv zaměstnanců a podpora rodin cestou zvyšování přídavků na děti nebo zvyšováním kapacity mateřských škol je naší cestou.“

Ať už se tedy jedná o zvyšování přídavků na děti, navýšení platů různým skupinám státních zaměstnanců, zvýšení důchodů, nebo navýšení minimální mzdy, všechno je to nekoncepční a nekouká se nalevo ani napravo, kde na to vzít a vždy to přichází před nějakými důležitými volbami. Přesně to je politika ČSSD – žádný program, jen nekoncepční rozdávání nebo lépe řečeno uplácení voličů.

Nikde se už ale neříká, kde na to vzít. Není zřejmě nic lepšího než nás opět malinko zadlužit tak jak to mimochodem ČSSD dělá pravidelně. Těmto sociálním inženýrům je úplně jedno, jak bude vypadat budoucnost našich dětí a řídí se heslem: „Po mě ať je třeba potopa, hlavně když se udržím u korýtka.“ Podle nejnovějších volebních preferencí to ale vypadá, že se počet těch oranžových korýtek stále zmenšuje, což ukazuje na to, že občané se zdravým selským rozumem sociálně demokratickou politiku prokoukli a zjistili, že to není to pravé ořechové pro prosperitu společnosti.

Tu nekoncepčnost vidím v tom, že když se někde rozdává, tak se na druhé straně musí šetřit a ne se stále dokola zadlužovat. Ano navýšení přídavků na děti, platů různým skupinám státních zaměstnanců, zvýšení důchodů, nebo navýšení minimální mzdy je potřeba, jelikož se pracující lidé starající se o rodinu musí podporovat, ale ne na úkor zadlužování. Je potřeba velmi osekat sociální dávky těm, kteří nikdy nepracovali, pracovat se nesnaží a jen si válí šunky za peníze pracujících, kterým se ještě smějí. Dále je potřeba odstřihnout od rozpočtu všechny neziskové organizace s politickým programem, kde si nakapsovávají lidé, kteří zde šíří nepotřebnou multikulturní ideologii.

Prosperitu společnosti může přinést pouze takový politik, který se bude občanům zodpovídat svou vymahatelnou, osobní, hmotnou a trestní odpovědností a bude moci být občany odvolán. Pokud bude nad všemi politiky viset takovýto Damoklův meč, bude populistickému rozdávání a uplácení ze společného na úkor dluhu navždy konec.

108 komentářů :

 1. Tuto proradnou, protinárodní partaj s těmi jejími Chovanci, Dienstbiery, Zadolárky a Sralbotky nemůže přece slušný člověk volit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:50 stojí za h.. o všichni soc.demáci protože vinnen je i ten kdo zloděje a vraha národa podporuje.
   Václav

   Smazat
  2. No dobre... a kde se pak vezme tech ...rekneme ...15% volicu? ...me by to zajimalo.

   Smazat
  3. Proto je potřeba ve velkém počtu volit SPD,ti to mají v programu,žádné sliby o proplácení toho,nebo toho,když na to není,chtějí přeskoumat sociální dávky u tmavších,nepracujících občanů a to je dobrá cesta.

   Smazat
 2. Když vláda rozdává tak nadávají, když nerozdává tak také nadávají. Furt nadávají. Prostě deprivanti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Á, ve 14:55 nás navštívil duševní gigant a vyjevil svou nesmrtelnou boží pravdu. Díky, ó veliký, díky, ó moudrý.

   Smazat
  2. Nejde o to, zda rozdává, ale kdy a proč. Proč? Aby podplatila voliče. Kdy? No přece jen těsně před volbami. Pomůže to socanům? Těžko, výše jmenovaný výkvět jejich politické reprezentace a jejich darebácví - fandění Adolfíně Merkelové, fandění ukrajinským banderovcům, nesmyslné sankce proto Rusku, posílání zbraní a munice "umírněným" řezačům hlav v Sýrii, neschopnost stavět dálnice lacino, volné pobíhání, přeletu a projíždění cizích armád po našem území, neschopnost zajisti české národní zájmy na mezinárodní scéně, podléhání týpkům, jako je Herman a gangu ANO, politické procesy zkonstruované policií (Brtoš, anarchisté) atd. atd. atd. to je jen malé nakousnutí z široké nabídky jejich "činů", které jsou odporné a hovoří o celé straně, v jakém je stavu a kam směřuje. I kdyby lidi stokrát víc uplácela, pro svou zrádnost a mafiánství je nevolitelná - podobně jako další parlamentní strany. Bohužel mimo parlament je nabídka také slabá.

   Smazat
  3. Urcitě ti, kteří jsou jmenováni si přidání peněz zaslouží,ale Sobotka by měl raději ščetřit na to, aby zaplatil to, co promrhal při prodeji OKD a to coé mu z tohp zůstalo uza nehty. Jsem pamětník prvních poválečných voleb a už tehdy bylo na soc dem.- předvolební heslo "volte hady volte štíry, jen nevolte číslo 4", jak příznačné pro dnešní vedení.

   Smazat
  4. Anonymní 17.38
   Plně souhlasím se vším,co jste napsal(a).

   Smazat
 3. S autorem naprosto NESOUHLASÍM! Když prAcujeme co to jde a ekonomice se daří, tak si snad zasloužíme i lepší sociální zaopatření! Doba klausovic utahování opasků je doufám nenávratně pryč. komu tím šetřením chcete pomoci? Dětem určitě ne, ty taky budou jednou staré, nemocné nebo bez práce, tvrdit že je okrádáme je čirý populizmus a pokus o to, jak více rozkrást tichou cestou peníze z rozpočtu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zasloužíme si snížit daňovou zátěž. Ne víc rozhazovat z peněz daňových poplatníků.
   A především konečně udělat nějakou smysluplnou dlouhodobě udržitelnou důchodovou reformu.

   Smazat
  2. Nesouhlasíš jen proto, že jsi to pořádně nepřečetl a nebo (to je horší) nepochopil.
   Volič-Vilč

   Smazat
  3. "...je potřeba odstřihnout od rozpočtu všechny neziskové organizace s politickým programem, kde si nakapsovávají lidé," - v tom jediném s autorem článku souhlasím. Ovšem nízké mzdy zavedli komunisti (aby mohli prodávat pod cenu z důvodu ZÍSKÁNÍ VALUT!) a dnes v té samé politice pokračují MANAGÉŘI z důvodů nejrůzněji okecávaných, ale stačí si vyjmenovat Hospodářskou komoru s jejím předsedou (pardóón prezidentem!) a je JASNO - samej KOMUNISTA!!!

   Smazat
  4. Řekl bych žádný komunista ale samý fašista ty péro17:31.

   Smazat
  5. 15:02 To co říkáš zní zajímavě, ale asi jsi tady v tomto státě nežil. Sobotka naslibuje cokoliv - vyšší důchody, revizi církevních resitucí, návrat vody, strategických surovin, strategického průmyslu, potrestání korupčníků prostě cokoliv ALE PO VOLBÁCH SPLNÍ velké H..O. Ten blbec není schopen ani zaplatit dluh advokátu Altnerovi. O jeho zodpovědnosti za OKD vůbec nemluvím.

   Smazat
 4. kujva kdy už vystoupi milouš z hradu a řekne svym narodum a vovčanum zda je doba rozvinuteho kapitalismu a zda plati pro všechny vovčany anebo at řekne že kapitalismus je pro luzu zatimco zbytek většinou statnich zaměstnancu žije už davno tomu nazad v komunismu aby bylo konečně jasno i v podhradi ale takto vašnostove si to strčte však vi vite kam

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čtěte po sobě co píšete. Snacha je státní zaměstnanec, učitelka a rozhodně nemá blahobytný plat. Syn se stejnou kvalifikací vydělává u soukromé firmy 2 a půl krát tolik...

   Smazat
  2. A co bys nechtěl,
   aby tvoje snacha vydělávala ?!

   Za to, co odvádějí pedagogové, především na základních školách, jsou více než dobře zaplaceni!
   Téměř dva měsíce placené dovolené, prodlužovaná placená ředitelská volna mezi svátky a denní "výkon" kolem 5 hodin...
   A téměř každoročně se jim na platech přidává.

   A státní zaměstnanci jako celek ? :
   Úřady jsou narvané až po střechu,flákající se byrokrati, schovaní za svými monitory, předstírající, že pracují...
   I to jsou výsledky soc.dem. politiky.

   Smazat
  3. A k těm učitelů, místo učení oblbují naše děck, prý ns osvobodili američané.

   Smazat
 5. Bohouš je v nesmyslném blábolení rozhodně mistr:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Bohouš je v nesmyslném blábolení rozhodně mistr" -- "Babiš ojebal stát ..." Jak hodnotíte tento Sobotkův výrok?

   Smazat
  2. Anonymní9. února 2017 17:44
   Bohuslav obohatil jazyk český o nový spisovný výraz (Bohoušek by přeci nevypustil nějakou sprosťárnu). Ale proto mu to poradci jistě neporadili, možná doufají, že získá mladé voliče. Jinak asi jeho „merkelovská nabídka“, nikoho netáhne. P.K.

   Smazat
 6. A co takhle osekat nemravné platy politiků, soudců, "umělců", manažerů a ředitelů, obchodníků a zprostředkovatelů všeho možného i nemožného a zisků parazitické buržoazie? T

  OdpovědětSmazat
 7. Až autor hnusného článku, kritizující přídavky na děti bude starý a dementní, budou mu ty děti, z nichž některé žijí v tom zkur**ném kapitalismu v bídě, vyměňovat pampersy, utírat uslintanou hubu a tlačit vozejček.
  Pro mne je tohle signál, nikdy tuhle partaj SPD, opakující "řeckou lež" Kalouska NEVOLIT.
  Přídavky na děti jsou dnes tak směšně nízké, že jen id*ot nebo záměrný lhář z nic dělá problém! Za socialismu jsem dostával na 3 děti přídavky 1210 Kčs = cca 12000 Kč!! O tom si dnes mohou nechat zdát. Přídavky se tenkrát stupňovaly! Na jedno skoro nic, na dvě dost a na tři těch dnešních 12 tisíc! To vše při nulových nákladech na mimoškolní činnost, které jsou dnes u mých vnuků závratné!
  Zadlužujeme se kvůli jiným věcem! M.j. státním příspěvkům stranám a straničkám, jejich dobře živení papaláši pak produkují takovéto slinty. Před převratem byla jediná velká partaj. jejíž členové ji bohatě utáhli ze svých příspěvků, které byly - jak jsem si dohledal na internetu 3-4 procenta z čistého platu!!! Při 1,7 milionu členů a uvažovaném průměrném příspěvku 3,5 % z průměrné čisté mzdy (u členů jistě větší) cca 2 miliardy Kčs = 20 miliard Kč!!!
  Doufám, že dnes už tyhle autorovy kecy, odposlouchané od Kalouska nebude brát nikdo vážně a že se lidé nenechají oblbnout strašením uprchlíky, kteří nejsou a nebudou, protože kdo by do českého svrabu a neštovic lezl, když už nás předhánějí i Poláci a Slováci....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Vážený pisateli.Rozčilujete se zbytečně,
   protože jste si to pořádně nepřečetl.Vy
   porovnáváte to dřív s dneškem.Máte zcela
   jistě pravdu s tím zadlužováním.Ovšem ne
   všechno,co uvádíte ne 100% pravda.Dluhy,
   jež vznikly po převratu,vytvořili čeští
   politici,ale část jich jde na vrub občanů.
   Ti vřeštěli,že nebyly banány a mandarinky.
   Komouši si byli vědomi,že na to nemají a
   tak se dovážely jen občas.Dále politici
   rozprodali všechno,co fungovalo,za pár
   korun cizincům.Prý je stát špatný hospodář
   a tímto to chtěli potvrdit.Že špatní jsou
   lidé,které politici dosadili na vedoucí
   místa jim při jejich chytrosti nedocházelo.
   Potom jsou to skutečně sociální dávky a
   také financování partají a neziskovek.
   Musí se sečíst všechno,ne jen to,co mne
   teď momentálně bolí.Je toho víc,ale není
   to na dohadování po netu.Děkuji.
   Petr Majevský

   Smazat
  3. Anonymní9. února 2017 15:27
   „… kdo by do českého svrabu a neštovic lezl, …“
   My, v Evropě pořádně nevíme, jak v tom třetím světě, ten „svrab a neštovice“ vypadá. Takže, až mutti Merkel bude chtít před volbami zabodovat, vyhlásí odsun nepřijatých, po Německu pobíhajících, zpět domů. V tu ránu je tu budeme mít.
   Bude potřeba mít ve vládě někoho, kdo bude mít odhodlání je odsud dostat. Ne stále „řešit“, jak s nimi vyjít, když už tady jsou. P.K.

   Smazat
  4. 15:27 naše soc. dem. dávno překonala kapitalisty ve lhaní a vykořisťování jsou přeborníky jen ve slibech které neplní. A jak plní své úkoly odborový předácí členové soc.dem. - rychlým karierním postupen do sněmovny a zapojit se do mašinérie oblbování občanů vždyť můsíte všichni znát ty zasloužilé odboráře (Štěch a spol.)

   Smazat
  5. 15:27Vcelku souhlas,až na ty uprchlíky.Pokud nebudu počítat Ukrajince,tisíce Ukrů,tak s vámi nesouhlasím.V Praze je černo,hnědo,bydlí v bytech,kde je nájem vysoký,tudíž jsou dotováni státem a to velice dobře!Nepracují,chodí luxusně oblečeni a mají drahé telefony.U černošek visí 2-3 malé děti,nebo jsou těhotné.Dokonce jsem viděl černošku luxusně oblečenou a na hlavně drdol odbarvený na zeleno!Mladí černoši jsou absolutně nepřizpůsobiví.Žena u nich nic neznamená,zážitek osobní z autobusu.ovšem tady hoch narazil,paní mu na celý autobus jasně řekla,že pokud přišel z buše a nemíní se chovat jako civilizovaný člověk,ať táhne zpátky.Raději vystoupil na první zastávce.Sobotka s námi už dávno nehraje čistou hru!Je to zmetek,který je řízen státními protektory a líže zadek Bruselu. I důchodci začínají bystřit,že to přidáno je na ho.no,jelikož jde vše rapidně cenově nahoru.Jedině změna těch hajzlů nás zachrání.Já volím Okamuru

   Smazat
 8. My důchodci s povděkem přídavek k penzi přivítáme, následně samozřejmě Sobotku nezvolíme.

  OdpovědětSmazat
 9. Pro 15:38. My důchodci totiž většinou na náledí upadneme na prdel a ne na hlavu, abychom šli volit ozubenou pleš. Má to hoch marný. Sliby se slibujou a jen blázni se radujou. A jak zde někdo správně poznamenal - nikdo nám nemůže dát tolik, co Sraldobotka naslibuje.

  OdpovědětSmazat
 10. Populistický článek plný mýtů a pověr jako "Není zřejmě nic lepšího než nás opět malinko zadlužit tak jak to mimochodem ČSSD dělá pravidelně". ČSSD musela vždy napravovat katastrofální následky pravicových vlád a hlavně se vypořádat s ekonomickým úpadkem a dluhy, které tyto vlády sekali jak Baťa cvičky. Snad si ještě pamatujete jakou hysterii vedla naše "objektivní" "nezávislá" média proti ČSSD a Paroubkovi jak nás šíleně zadlužují, Kalousek posílal složenky, a přitom jsme byli zadlužení jen cca 28% k HDP. No a pak to vzal do ruky Kalousek a dluh raketově vzrostl. To už ale vládla ta "pravá" strana, takže se žádná hysterie ze strany našich "objektivních" "nezávislých" médií nekonala.

  OdpovědětSmazat
 11. Bohouš Sobotka a všichni ti, co chtějí nebo sem už dovážejí arabský a jiný antisemitismus jsou podle mne antisemité,a chtějí nás svým antisemitismem nakazit. A to je podle mne na trestní oznámení . . .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Sobotka chce, aby zde hořely synagogy. A po Židech přijdeme na řadu my. Sobotku a jeho multikulti partu bychom měli vykopat z politiky a poslat tam, kam patří-do kriminálu.

   Smazat
 12. Nezvolení Sobotky by hodně pomohlo českému národu, protože leze do zadku "neokonům" (podpora migrace a spolupráce s německém, které je nesvéprávné a plně pod kontrolou "neokons"). Ovšem prostí voliči se jím nechají zmást. Vždycky, když se někde něco dokončuje a je nějaký úspěch hned se ho media s tím snaží nějak spojit, kdo je trochu obraze tak hned ví jak, že se tam nacpal a nemá s tím nic společného. Tahle to dělá. Uvidíme zda občané prohlédnou nebo podlehnou jeho manipulaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Část občanů bude volit Sobotku a větší část bude volit Babiše což vyjde nastejno, protože Babiš taky leze do zadku neokonům akorát že se chová populisticky a navenek dělá a říká to, co mu nese bodíky.

   Smazat
  2. Co to blábolíš retarde? Co je to neokon? Tos zase někde čet - ne? Takový sračky tady píše Honolulu a ty se můžeš zvencnout ani nevíš co to je ty koni. Kam že to Babiš leze? Babiš se zřekl svého platu -. už tři roky nebral nic, tak co tady sereš pecí? Podívej se na smečku, která tady šestadvacet let drancovala, vydrancovala a rozkradla všechno, prodala energie i vodu - a ty budeš štvát proti Babišovi? Fuj - to je hnus tyhle diskuze. Samej dement. Správně se diskuzím přezdívá imbecil diskuze. Kdy se zřekneš svýho platu nebo důchodu ty? Asi sotva! Tak sklapni!

   Smazat
  3. To jsou zase prdy! Imbecil diskuze v plné zbroji! Článek je o zvyšování sociálních jistot a peněz pro potřebné, a ti nejpotřebnější, kteří denně otravujou u počítače, nejvíc zase vřeští - kromě toho píšou zase kraviny o neoconech a migrantech a bla bla - úplně o koze. Článek je o voze, imbecilové žvaní o koze - to už je tady tradice. Jak u blbejch.

   Smazat
  4. Anonymní9. února 2017 17:51
   „Babiš se zřekl svého platu -.“
   On on škodný nebude, on si to třeba vybere na nezdaněných korunových dluhopisech, za miliony. Jistě bysme našli i pár dalších „optimalizací“. P.K.

   Smazat
  5. 21:34 Nikdo sralbotku nenutil aby vzal Babiše do vlády. Prostě je to debil. Mimo jiné Herman, Bělobrad Jerečka Stropnický a další blbové Zaorálek, Marxová, Valachová tak ty mu nevadí protože jsou na jeho integenční úrovni

   Smazat
  6. Ovšem ti všichni jmenovaní mají do tvojí inteligenční úrovně daleko. Psát takový sračky jaké se píšou na diskuzích -asi samej vysokoškolák tady.

   Smazat
 13. Já ten jekot a kecy o zadlužování na úkor potomků, pokud se zvednou přídavky na děti, minimální mzdy a důchody, nechápu.Ani dementní blábol, "kde na to vzít" - Pokud si pamatuji, rozpočtový přebytek byl šedesát miliard, a už se spekulovalo, že se půjčí pro podporu jiných států - a to vás nesere? Když se zlepší kupní síla vlastních občanů - to vás sere? Proč tady kurva nadáváte? Když je valorizace důchodů nízká, přídavky na děti nízký, minimální mzdy nízké - ryčíte a nadáváte. Když se to má zvýšit, zase nadáváte. Je vůbec něco, aby český člověk neryčel a nenadával? Nezachová se ani bůh! Vůbec nehájím ČSSD - je to samej bejvalej - dnes už přestárlej - komouš, v ODS jich bylo víc, ale ti jsou už v loji - takže nehájím ČSSD, ale i kdyby byla rozhodujícím činitelem jiná strana - budete ryčet stejně. Pitomci, kteří neumí číst, nedovedou čtené pochopit, co slyší ve zprávách o rozpočtu hbitě zapomenou! Stačí jeden štvavej mediální prefabrikát - a už to jede! Plky, vřískot, nadávky! Vděčná diskuzní klientela. Hned bych chtěl být redaktorem - stačí pár slov nějakého článku a diskutujete jak o závod. A samej retard je to tady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no diskutovat snad můžem, i když jsme dementi. I když to stejně nic neřeší

   Smazat
  2. Přesně tak, neuvěřitelné s jakým nadšením někteří skáčou na ty štvavé propagandistické žvásty a hýkají přitom slastně blahem.

   Smazat
 14. pro 17:32 Určitě myslíte toho Babiše, co populisticky zavádí EET, bojuje populisticky proti daňovým únikům a kterého chce skoro celá politická smetánka pod vedením zmrda Kalouska vyšoupnout z politiky, protože jim soustavně šlape na kuří oka. Opravdu duchaplná interpretace významu slova populizmus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povinné registrační pokladny chtěla zavést ČSSD už v r.2007, ale protože je nezaváděl Babiš ale Paroubek, tak byli ovčani silně proti. A tak poté, co díky masívní štvavé mediální propagandě proti Paroubkovi a ČSSD sestavila vládu pravice pomocí čachrů, nová vláda zavedení registračních pokladen odložila.

   https://www.novinky.cz/ekonomika/94880-riman-chce-odlozit-zavedeni-registracnich-pokladen.html

   Smazat
  2. Ano Pepo, přesně toho. EET slouží k tomu, aby si každej podnikatelskej parchantík nemyslel, že daně budou platit jen pitomečkové zaměstnanci, a OSVČ a každej další pičus ze s.r.o. a hospod a různých výdělečných aktivit budou se státem vyjebávat. Ani jednoho zaměstnance se nikdo před srážkou ze mzdy nezeptá, jestli by svoje vydělané peníze nepotřeboval všechny, jestli si třeba nechce něco koupit, nebo zapařit si s přáteli. Podnikatelé mají různé možnosti odpočtů z příjmů před zdaněním, na reprezentaci a po odpisech z vybavení, aut, a podobně - a furt budou skučet? Chudinkové ubohý - a zaměstnanci nejsou chudinkové ubohý? Srazí ti peníz daně a po prdeli. To, že to vláda prošustruje, je věc jiná -mimo spekulace. Ale jestliže prošustrovává peníze pracujících lidí, je to v poho, ale jak se šáhne na podnikatelský lid ( taky už nadlid?) je z toho hurikán třetího stupně! Babiš se snaží o jakousi spravedlnost jestli je vůbec možná ve státě, kde politici a členové vlády, která zde vládne, berou a prošustrují měsíčně přes sto tisíc - a existenční minimum pro člověka je něco přes dva tisíce - kdo toto jakživ slyšel? Ale Babiš nemá takové pravomoci, aby po svém nástupu mohl říci - tak a od příštího měsíce hovno! A zkrátil těm pacholkům mzdy na úroveň průměru - ani korunu víc bych jim nedal, a ještě by to bylo mnohem víc, než za co musejí žít spousty lidí.Nemravové nemravný! To Kalousky nesere? Oni nemají strach a hrůzu z toho, že by třeba mohli už za měsíc být prostý občan s dvouma tisícovkama měsíčně? Tady nikdo nemá pravomoci, aby tenhle švajneraj změnil. Jedině nějakej Stalin. Našup by se přemaštěný hajzlové ocitli někde v gulagu bez koruny v kapse. Ale jen tak by měli možnost vyzkoušet si v praxi, jak se žije z minima. I vězeňský pes má vyšší příděl, a kromě toho platí zákon o ochraně zvířat proti týrání - pro lidi takový zákon zatím nenavrhli. I sociální bydlení jim dělá už šestadvacet let potíže, zatímco pětinásobné nájemné měli pohotově za měsíc - svině Topolánek a spol. Jsou to zmrdi, a patří na šibenici. Bez debat.

   Smazat
  3. co tady všichni blbnete?tisíce článků,informací a jen se něco dotkne vaší huby a prdele je zapomenuto.
   lid domácí něco s názvem čssd politpremiér
   babiš : vylhanej papír nejsou případvky naděti a proč by měly být?jen potvrzují vylhanej papír.KURVA

   Smazat
  4. Beda Cechum kterym slovensky zid vladne.

   Smazat
  5. Beda cechum ktery dzepi dene u prolhany beedny, ctou bulvarnáí sracky, ctou prispěvky debilu co neumeji cesky psesto krafaj a pisou neuveritelny sracky este ve tri rano - trpis nespavosti ty uchyle nebo ses prave vratil z hospody sezranej jak carskej dustojnik a pises ty sracky?. Kde je neco cesky? Kde mas interpunkci znaminka? Jdi do prdele ty tchori. Lepsi Slovak ve vlade, nez tisíce tchoru v mediich.

   Smazat
 15. Nemam koment k tomuto clanku ! Mate obcanstvi , tak volte koho chcete !

  Chci vas vsak upozornit na neco duleziteho a byl bych rad, kdyby to, co napisi cetl, jak ministr Chovanec, tak premier Sobotka ! - A vlastne kazdy z vas !

  FIRST AMENDMENT - prvni clanek americke Konstituce zarucuje vase pravo rict vety NEPRIJEMNE a policticky "nekorektni", at uz na adresu jakekoliv vlady , tak i na adresu posledniho bezdomovce nebo Cikana, co krade penezenky na nadrazi...

  Vsiml jsem si mnohokrat, ze lide v Cesku maji vypestovanou AUTOCENZURU a boji se rict, co maji na srdci, ci na mozku...

  Nekdy napisi slusny prispevek, ktery nezapada do pozadovaneho mysleni od vasich autorit a jsem mazan.

  Tim jsou v narode pestovane chybne predstavy ohledne vseho, co je potrebne pro vas rozhled..

  Ja proste nemohu casto napsat to, co se deje v Americe i kdyz to bude mit v budoucnu vliv na vas zivot.

  Typickym prikladem DESORIETACE je premier Sobotka, ktery nerozeznal predcasne, destruktivni cinnost Merkerove, s kterou chtel udrzet dobry, vztah za kazdou cenu.

  Pritom president Trump ji odsoudil uz nekolikrat...
  Aby jste mel dobrou navigaci, kam nasmerovat Cesko, pane premiere, tak POSLOUCHEJTE kazdodeni BRIEFING, - Sean Spicer - Communications Director a Press Secretary.

  Jinak to proste nejde ! Za nejakou dobu sam prijdete na to, ktere informace jsou hodnotne a ktere zavadejici a falesne, napr. CNN..
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, díky za info, ale to užvšechno víme. Jen jsem netušil, že když ,,nejmocnější muž planety,, něco rozhodne, tak mu to parta ůředníků může seškrtat😃 To pak s těma volbama nemusíte dělat takový Show, a ještě by jste i ušetřili a nemuseli pak po světě prodat tolik bouchaček, mister.

   Smazat
  2. Jo, ja posloucham toho kretena jmenem Spicer ktery mlati do valecnuch bubnu proti Iranu,a slysim ito ze Trump bude jmenovat kriminalnika neocona, zaryteho sionisty jmenem Elliot Andrews do funkce deputy secretary of state, tento zlocinec mel byt v kriminale a zachranilo ho jen omilostneni od dalsiho kriminalnika GHW Bush.
   To se nam ten zachrance svetoveho miru pekne vybarvuje, co? Uz i PC Roberts o nem zacina mit pochybnosti.
   To je obrat honolulu, ovsem ty to nevidis jelikoz: there's none so blind as those who will not see.

   Smazat
  3. Oprava: ne Adrews ale Abrams.

   Smazat
 16. 17:51.. co me nadavas, ty primitivni HOVADO - TUPE !
  Neocon's je mocenska skupina v Americe, kterou zna cely svet... Jeji pomer k Merkerove je stejny, jako je pana ke sluzce ! Jaky pomer maji k premieru Sobotkovi, NEVIM ! Ja neziji v Cesku !
  Rozhodne, president Zeman je znamy ve svete a premier Sobotka znamy neni. Vsimnete si vy BLBECCI KOUSAVI, ze se nevyjadruji k valce mezi Sobotkou a Babisem, coz s Neocon's nema nic spolecneho.

  Vam kdyz se neco nelibi, tak me zjebete a casto ani neumite cist text.
  Napadate me a nenapadate myslenku, kterou prinasim, protoze mate sracku v tupych palicich. Politik vam to nemuze rict ,
  (on si to pouze mysli), kdezto ja to rict muhu.
  A JE TO PRO VAS BENEFIT, vy intelektualne zarkneli odvarem z makovic odkojeni sprostaci. Ano, tak to je !
  nick honolulu - pravdomluvny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevzpomínám si, že bych ti v souvislosti s neocons jakkoliv nadával. Já se v amerických poměrech nevyznám a ani po tom netoužím, mně stačí úplně českej švajneraj. Asi máš nějaké halucinace, v 17.51 jsem zcela určitě neodpovídal tobě. nebo tady máš ještě jeden převlek? Ale může mně nasrat, když diskuzní Čecháček zná slovo "neocons" jen o tebe a z tvých blábolů, jinak o tom ví hovno, ale už je schopen tady napsat, že jim náš ministr financí Andrej Babiš "přisluhuje". Ty přece taky víš, co je to čert. A tebe by nenasralo, kdyby nějaký trouba obvinil Trumpa, že čertům přisluhuje? Tak na to jsem reagoval, a ty se chovej jako pravej americkej gentleman a přijmi jiný názor Čecha jako pravej americkej gentleman - to přece teď jsi - ne? Nikoliv sprostej, štěkající a urážející Čech. Tak proč ty nadávky, že jsem primitivní a tupý hovado? Protože jsem nezdrh do Ameriky hledat eldorádo jako ty, a neznám Neocons - nevím co to je, a nevím, proč by mě to mělo zajímat!my tady máme jiný valachy a kobyly, a s těma se musíme naučit žít. Je to fuška, to si piš. Ty si klidně napíšeš "nevim, nežiju v Česku" ale jinak do našich problémů krafeš furt, ale nerespektuješ, že my zase nežijem v Americe, aby nám byly jasný tamní politický intriky a špína - v tom žiješ ty, ale o tom se určitě zmiňovat nebudeš. Určitě nejsme kousaví blbečci, to teda sorry jako,a už vůbec ne intelektuálně zakrnělí odvarem z makovic odkojení sprosťáci. ty jsi odkojenej čím - že jsi tak sprostej? A nadáváme ti tady snad, že Američani jsou krvežízniví hajzlové, kteří povraždili po světě statisíce nevinných civilistů? Nenadáváme, přestože je to pravda.

   Smazat
  2. Anonymní 18.39
   Honolulu,tak se nezlobte,někteří lidé mají dlouhé vedení,jiní zase názor,ale já čtu ráda vaše příspěvky,musí se číst pozorně,protože někdy píšete kostrbatě a zmateně,ale když se šlověk zamyslí,tak se dovtípí.Nedělejte si nic z těch,co vás nemusí,je nemusí zase jiní,tož tak.
   zdravím vás honolulu
   a pište dál Věra

   Smazat
 17. 18:36, stale sebevedome rikate, ze vse vite. Tak proc nemate vice orientace, aby jste poznali, kdo je vas nepritel ?

  Kdyz jsem napsal, ze Obama - Muslim udelal tajne akce pro benefit Muslimu, tak jsem byl zjeban, ze vy vite , ze je Muslim. Koment ohledne akci nebyl zadny !

  Evropska INTEGRCE s nezadoucimi z vas udelala poloopice.
  Vase mysleni zarucuje kvileni a slzy v budoucnosti.
  Coz je "srandy" kopec !
  Jste spoluvinici na vasem upadku !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty primitivni HOVADO - TUPE ! Brácha se nevyjadruje k valce mezi Sobotkou a Babisem,
   mate sracku v tupych palicich.
   mickey HOVNOLULU

   Smazat
  2. Tak a dost! Zalez už ty sprostý prase. Sračku v tupé palici máš ty - zfetovanej ubožáku. Kdybys byl při smyslech, asi bys takový sprostý sračky tady nepsal.Cokoliv lze napsat slušně, a jestli to neumíš, máš problém. Odprejskni!

   Smazat
  3. me jmeno ii 007
   Bohuzel maly chlapecek Honolulu s vlajeckou USA v ruce vola “At zije USA at ziji JA zachrance vesmiru” . ALe hlavni clanek je velice zavazny!!! a pripada mmi , ze kazdy ctenaru se boji o SVE!! finance , ale neni schpen se na to podivat systemove na situaci, vypada to ,ze neni rozdil co delal Obama v USA, ci se dalo v Recku, chce Sobotka v Cechach neb Tsiapris a Sobotka to jsou stejni lotri!!.
   Pozorujme vice Recko a studujme Reckou situaci.
   Pro bankere je potreba zatahnout staty do neresitelnych dluhu, a pak je absolutne okrast a diktovat jim podminky , jako v Recku , v Ukrajine i v Rusku ci Japonsku, ci v Cine. Pripomen me si , jak Soros pozadoval po Klausovi aby Cesi meli vetsi statni dluh!!!!. Vetsi statni dluh je zlocin proti lidem, a dobry pro bankere!! A to je pan Sobotka a jeho nebezpecny ukol pod plastikem humanismu a dobroty , vrazit kudlu do zad Statni Ekonomii s usmevem, ze pomaha. A to je proti cemu bojoval president Klaus i kdyz to nebylo popularni , to je balancovany statni rozpocet a zadne dluhy. A proto jsou v Cechach je chaos, chudaci ,socialni bordel neb to je dobry pro bankere. Ten system tvarici jako dobraci, ze ti chteji pomoc , ale maji pod plastem schovanou dyku , je velice nebezpecny a pokud lidi si nechaji zamlzovat politicke informace a nebudou se zajimat o statni rozpocet( jsou to jejich penize) tak musi skoncit spatne jako v Recko. Nacionalismus je jedna odpoved , tvrde nabozenstvi druha, tvrdy kapitalismus treti.... to vse dela Trump , komunismus je cesta byt otrokem bankerum a to je ta jejich hra. Cinsky komunismus je podvod je to bankersky system, bankeri zatim vyhravaji!! diky Sobotkum. Nemyslim , ze jsou lidi dosti moralne silni aby mohli vyhrat tuto nebezpecnou psychologicky promyslenou hru proti bankerum. Sobotkova Anglictina je velice mizerna a celkova inteligence slaba. To je proto , ze bankeri si nemohou dovolit mit u moci skutecne inteligentniho cloveka, ty jsou pro ne nebezpecne , ale charakterova slabe s nimiz mohou manipulovat a Sobotka je idealni material , ci Shulz v Nemecku.
   V zaveru bych chtel pozadat velikana HONOLULU, aby pocal cist trochu knihy a psal k veci, neb je to slabe co pise.
   ii 007

   Smazat
  4. Brácho ii007, HONOLULU, Horní Dolní, nepodbízej se těm baboonům. Stejně jenom po tobě hoděj lejno ty primitivni HOVADOA - TUPE !
   mate sracku v tupych palicich.
   mickey HOVNOLULU

   Smazat
 18. Od té doby co Bohuš předal byty v Ostravě Bakalovi,dochází i blbečkům, že s tím oranžovým průjmem, není něco v pořádku. Ale že to trvá, než i volič ČSSD pochopí. Doufám, že trotlům řádně upravili nájemné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbečkům to došlo už tenkrát, když se to stalo. A jako -co mohli dělat? Blbečci ( včetně tebe) věřili a naletěli na množství i jiných a horších sraček. A když musel zase Sobotka rychle z peněz daňových poplatníků sanovat rozkradený banky, který předtím hbitě vykradli disidenti v čele s Klausem a stihli to za pár let. Tudíž něco posral, a něco musel zase napravit. Já myslím, že dělat ministra financí v týhle rozkradený senkrůvně, kde je každej zvyklej už jen krást a podvádět, asi není žádná sranda. To má Bohouš teď jednodušší, neodpovídá skoro za nic, má imunitu, a může si žvatlat co chce. Ne že "něco není v pořádku", tady není v pořádku už vůbec nic, ale tento stav nemá jen jedinýho viníka, jímž je podle tebe teď Sobotka. Tuční, vypasení a vyprasení červi se sytí mrtvolou Českého státu už šestadvacet let - a to byl Sobotka ještě parchant s rovnátkama v hubě. Samozřejmě že dost rychle přičuch k tomu švajneraj a jaký jsou u koryt možnosti, a sám je chorobně ambiciozní. Teď coby premiér, po čemž vždycky nejspíš toužil, určitě už ani nešuká -šukání si nahrazuje žvaněním a plkáním, a naparování se před fotoaparátama novinářů mu plnohodnotně nahražuje orgazmus. Ale takových je napříč našim špinavým a umolousaným politickým spektrem víc.Spíš by byl kumšt najít byť jen jednoho jediného, který zůstal v tý špíně čistej a mravně nedotčenej.

   Smazat
  2. 19:12 - buď v klidu, zdroje jsou a ČSSD to myslí úpřímně. Už se čeká jenom na jistoty a prosperitu.

   Smazat
  3. Nebýt těch "uvědomělých" "zodpovědných" "inteligentních" "pravicových" blbečků, kteří to všechno posrali tím jak stále dokola "uvědoměle" a "zodpovědně" volili mafiánskou ODS, tak by se nějaké byty vůbec neřešily, nebyly bychom rozkradeným, vytunelovaným státem a kolonií Německa! Co nevidět budou volby tak můžete zase tu svoji ODS volit. Ti určitě vymyslí další zlodějnu něco jako "církevní restituce".

   Smazat
 19. Soc. dem. nevede první kampaň a asi většina občanů by si přece jen přála, aby to byla poslední, aby tito ještě menší menševici už v Česku skončili a nedělali levici ostudu větší, než má. Levice a ostatně i pravice přestaly existovat. Je to guláš rádobypolitických žvástů a nesplnitelných slibů a to, že v to vedou Kalouskovci vůbec neznamená, že by soc. dem byli na chvostu. Jako strana sociální nikdy autenticky neexistovala, vždy to byla strana přisluhovačů diktatury kapitálu. Tedy jakmile se distancovala od Marxe, tak byla pro politiky soc. dem. partaj jen výtahem na výsluní a za penězi, které si jinak poctivou prací nedovedli vydělat. A pokud tam ještě nějaký politik s ideou sociální spravedlnosti přežívá, rychle se jí vůdcové zbavují s příslušnou dávkou dehonestace. Nemyslím, že se někdy podaří tuto partaj ještě oživit jako levicovou a bude dobře, když skončí na smetiští, byť je jí hodně přes sto roků, nebo právě proto - tedy, že vypadá jakoby se spíše o sto roků propadla před svůj zrod. Kdyby aspoň byl ten šéf vtipný jako Švejk nebo Zimmermann, ale to slovní přežvykování je k neposlouchání. Pozor, ale ostatní, snad až na Babišovce, nejsou na tom lépe - ostatně je to asi právě důsledek onoho "antibabišovci CZ spojte se". Máme právo volit a nevolit, ale chybí prázdné lístky, aby občané mohli vyjádřit svůj názor na bramboračku politických stran - bude to za chvíli jako za 1. republiky, kdy se lidé hrozili z "pouhých" 33 partají. Jakmile se nějaká partaj dostane k moci, chce si ji udržet za každou cenu. Jak se uchytí, tak se do ní derou političtí zmetci, kteří stranický program a ideu, pokud jaká byla, rozmetou. To byl osud KSČ, do které po r.1948 vstoupili z kariérních důvodů největší reakcionáři. Jejich pohrobci se stejnou povahou zaplavili ODS a i jí rozvrátili, Topka už vlastně vznikla jako politický odpad, lidovci se převlékli do luďáckého a žluťáckého. Tak koho volit??? Udělat si pěkný víkend na čerstvém vzduchu? Zůstává Babiš, velká neznámá a proti němu spojené strany proti němu. Tak tedy Babiš, třeba tak nezpanštěl. A již to, že takový boháč se štve v prostředí takového mentálního a mravního úpadku, jakým je česká politická scéna je otazníkem. Dělá to ze sportu, chce docílit nějaký výkon "na medaili a bednu?" Tak tedy volím neokoukaného Babiše! Třeba to není vykuk, jako ostatní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas - i já volím Babiše. Pracháč nepotřebuje vykrádat staré babičky a děti s razítkem v ruce, nevypadá na to, že by zpanštěl, na to měl času dost dřív. Ze sportu to "nedělá" ale chce dokázat sám sobě, že lze za jistých okolností ukočírovat i tenhle roztahanej pajzl plnej kurev, které stihly prodat i vodu. Asi i pro to do toho lezl, a jeho názor, že i stát je třeba řídit a spravovat jako firmu, je zcela správnej. Žádnej majitel firmy si nenechá rozkrást svoji firmu od balastu, jako jsou subalterní ouřadové. Velký zlo už máme za sebou a naučili jsme se šlapat i ve sračkách. Teď už to může být jen lepší, a já tomu věřím.

   Smazat
  2. Anonymní9. února 2017 19:05
   Volba Babiše, je vykročením vstříc Merkelové, Junckerovi a vůbec současné politice EU. Neoliberální politice, která devastuje státy Evropy.
   Jeho lidé, jako Telička na postu místopředsedy evropského parlamentu, nebo Jourová jako eurokomisařka, to realizují. Nejsou na těchto pozicích nezaslouženě.
   Babišovo ANO pracuje v EU proti zájmům České republiky, i když sám Babiš se farizejsky tváří, že je mu vlastně celá EU z duše protivná (evropské dotace jeho firmám, však už nikoliv). P.K.

   Smazat
  3. 19:05, 19:18
   Lidská blbost zřejmě nezná mezí ...

   Smazat
  4. Proč jen ten Babiš nejde dělat politiku na svém rodném Slovensku a jako správný vlastenec pomáhat své zemi ze sraček??
   Kdysi tady lidi bezmezně nekriticky velebili Klause a teď si vybrali Babiše a historie se opakuje.

   Smazat
  5. Anonymní9. února 2017 19:18
   „Pracháč nepotřebuje vykrádat staré babičky a děti s razítkem v ruce“
   Tento pracháč, potřebuje jiné částky, pro nakrmení manažerů a akcionářů svých firem. K tomu mu slouží napojení na stát a přidělování dotací. Proč uplácet nějaké politiky, když si to může přidělit sám? P.K.

   Smazat
  6. Tohleto jsou blbý, impotentní sračky, zcela poplatný mediálnímu štvaní proti Babišovi.A proč? protože nazývá věci pravými jmény - že posera je posera, lump je lump,a zloděj je zloděj. Ale co chtít intelektuálního od imbecilních závisláků právě na mediálních sračkách a následných diskuzích? Nic. Vůbec nic. Kdyby Andrej lezl do zadku na patřičných místech, media by o něm zaručeně psala že je anděl, a to samý by žvejkali lidi na diskuzích. Že media proti němu jebou, je sám o sobě důkaz, že neleze do správných prdelí. Jak jednoduché a primitivní. Slováků je tady asi sto tisíc - proč si vybíráš k poťouchlýmu štvaní zrovna Babiše - posero 19.35? Verbuj proti Krnáčovej, a všem zasraným celebritám ze Slovače, jsou jich tady tři prdele. A pokud si pamatuju, nikdo tady bezmezně Klause nevelebil. Ten totiž vystrčil rypák z disidentskýho hřadu až po rozpadu federální vlády, a to už bylo jasný, jakej tady bude zobákov. Statisíce lidí už byly na dlažbě, podniky v prdeli, průmysl v prdeli, Poldovka i Škodovka v prdeli, Plzeňskej prazdroj v prdeli. A svým žvaněním, že nezaměstnanost je ekonomická, a je nutný ještě utáhnout si opasky, zatímco oni si panděra nafukovali, a špinavé peníze nezná, a dokonce i hromada sebevražd je užitečná a ekonomická, a první umrzlí bezdomovci jsou užitečný a demokratický jev, stejně jako mrtvoly bílých koní v Orlický přehradě - rozhodně nad Klausem nikdo nejásal, naopak, prudce stoupala obliba republikánů -Sládkovců, proto museli být rychle umlčeni, Sládek zavřen, a dehonestováni. Po Klausovi volali jen ODS křiváci, modří hajzlové, pražáci a tahle verbež -tak neplkej, že jsme velebili Klause. Babiš v nás budí důvěru, protože ten mluví úplně opačně, ten zdědil pěkně zasranej bordel,plnej kurev, přesto od toho neutek, ačkoliv má miliardy a i svých podniků se zřekl, tři roky nebere plat - co ještě chceš - taky ses zřekl platu? Klaus nám utahoval opasky, a Babiš se zřekl platu - snad trochu rozdíl - ne? Ale český upištěný štěnici se nezavděčíš - to Andrej ještě neví. Že ryjeme dnes držkou v zemi - za to může taky on? Co má udělat - nemožné hned, a zázraky do tří dnů?

   Smazat
  7. Anonymní9. února 2017 20:40
   „Co má udělat - nemožné hned, a zázraky do tří dnů?“
   S vybráním dotací malým a středním podnikům, na Čapí hnízdo, mu to šlo docela svižně. P.K.

   Smazat
  8. Slovak vzdy nenavidel a nenavidi a bude nenavidet cechy jelikoz se vzdy citil cechy utlacovan, probudte se, proboha, at si jde sve ambice realisovat ve sve vlasti.
   Bures, vypadni z me zeme a jdi si mastit kapsu na Slovac.

   Smazat
  9. A vy poserove vypadnete z diskuzi - u pocitacu dnes drepi jen nenavistny stvury. A duchod brat vam nevadi vy uchylové? Babiš by vám to měl všem sebrat! Za každou oplzlou nadávku - tisícovka dolů z důchodu celý rok. Ono by vás to přešlo. Babiš něco dokázal, zatímco vy hovno, důchod pobíráte nezaslouženě, a jste v životě úplně zbyteční zmrdi. Zmrdi prašivý. Každý, kdo dřepí denně u počítače a nadává, je zbytečnej, prašivej zmrd. Zaměstnavatelé potřebujou makáče - tak val od počítače parchante starej sprostej a koukej jít makat desítky. Fuj - všiváci.

   Smazat
 20. HLUPACI ! Pocet illegalnich immigrantu, kteri jsou nezamestnanitelni ma huboky dopad na kadeho duchodce, kteremu se pro nutne prerozdelovani, snizi zivotni uroven. Immigrant , ktery je prinosem, zivotni uroven zvysuje.

  Vzdyt ja vim, jak je s duchodci vydrbavano. Ja s nimi mluvil ve vlaku.

  Mate zalozit organizaci, ktera bude vyjednavat s vladou, ktera vam nikdy nic neda, kdyz budete vyjednavat jako jedinci ! Vyjednavejte kolektivne !

  Vy prece "vsechno vite", tak proc, nemate u vas neco, jako je AARP ? (American Association of Retired Persons.)
  Nejsem clenem, ale vim, ze maji vyhody...

  Kdyby jste misto toho, jebani nicka honolulu se sesli v hospode a udelali strategicky program na napravu, tak by to bylo konstruktivnejsi !

  To vy vsak NEDOKAZETE ! Vy se radej budete ZRAT, jako zouzel v Africe navzajem, coz se vasemu panstvu libi a prozerou to, co patri vam nekde v jizni Francii..
  nick honolulu - jsem chytrejsi nez vy ! Proto vas drazdim k nepricetnosti, vy dedci zlostni !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě neznáte Honolulu českého důchodce. Řada z nich, z "holou prdelí", podporuje a volí, vzhledem k jejich nóblese a sakrálnosti, lidi jako je Schwarzenberg, Kalousek, Fiala, Pithart, Gazdík, apod.
   Podobnost k dřívějšímu vztahu poddaných ke své vrchnosti není jistě čistě náhodná.

   Smazat
  2. Hele - honolulu - kopni tam zpátečku! A hbitě! Proč začínáš příspěvek oslovením "hlupáci"? Nebo že se budeme raději žrát a podobný sprostý urážky ... co si to dovoluješ nadávat Čechům na českým webu? Jsi odpornej. Mizerně vychovanej, pojebanej emigrant. Žádnej americkej gentleman se z tebe nestal - sprostá huba ti zůstala.Ale na nás si jí netrénuj, jdi ven a nadávej někde ve fast foodu v Americe. Ty nejsi chytrej, jsi jen užvaněnej blbec, a to, že přiznáváš, že nás "dráždíš k nepříčetnosti" si jen trapně fandíš. Protože my na tebe serem. Žvaň si co chceš, nikdo už to tady nečte, abys věděl.Jak vidíme styl "hovnolulu" nikdo to nečte. Tak se na nás vykašli.

   Smazat
  3. Trapaku ubohej.

   Smazat
 21. Lidičky nevím čím to je ale za bolševika jsem si vydělal víc peněz než teď bydlel jsem u rodičů a ty mne živily a já si za 3 roky koupil nové auto jenom s peněz co jsem si vydělal ve fabrice jako strojař ošaceni obuv jsem si platil sám když jsem se ženil tak jsem ještě dostal od rodičů skoro 60 tisíc v dnešní době když si vydělávám 15 tolik než sem mněl za komančů tak svému synovy auto nekoupím a on taky ne protože nebudu mít na to abych ho živil a natož ho šatil až on si bude vydělávat Hau

  OdpovědětSmazat
 22. 19:22
  a kdyby ty, jsi byl pri smyslech, tak by jsi zaznamenal, ze jsem nezacal nadavat prvni. NIKDY nejsem prvni, kdo nadava. Ty hemeroide s dvojim meritkem !

  19:14 Nejsem tvuj bracha baboone , kdybych byl, tak utecu do antarktidy za UFOunama, hned prvni den po
  bratrovrazde !
  A jak to, ze me zde zmizel dulezity clanek ? To proto, aby s vami bylo dale vyjebavano..Dobre vam tak, vy si nechte kadit na makuvky kazdy den !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ii 007
   Bohuzel pokud lidi voli jako negri v Jizni Africe , mysli jako negri v USA a voli podobne a pisi clanky jako HONOLULU tak lidi jsko Sobotka maji nadeji vse znicit.
   Lidi kteri nedaji si namahu aby dobre volili ci chapali veci jako pan Honolulu prihravaji Sobotkovi . Proti Sobotkovi s informacemi a Klausem ekonomem!!

   ii_007

   Smazat
 23. 19:37... Tak oni tam ti duchodci voli knizete Schwarzenberga ?
  HUUUU, HA, ha, ha..T.j. narez !

  Uz se s vami nebavim ! Moje slova jsou pro vas prilis cenna. Vezmu si ted flasku konaku a cigaro z dominikanske republiky. Jdu vysedet dulek na plaz !

  Vy vezmete lopatu a bezte odhaze snih ! Nezapomente si nasadit futral na frnak, aby vam neumrzl a neodpadl, jak vase koule, uz davno.
  Jsem 100 x chytrejsi nez vy !
  nick honolulu - koncim na tomto clanku. Jsem vydesen !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brácho, ještě něco těm zmrdům řekni. Nějakou africkou pohádku, tu mají nejrači ty primitivni HOVADO - TUPE
   mickey HOVNOLULU

   Smazat
  2. ii_007
   HONOLULU tebe musi nekdo platit jako Soros aby si zaplavoval diskuse svymi nesmyslnym blabolenim Nikomu nepomahas tak proc to delas. Kolik Honolulu rekni pravdu??

   Smazat
  3. Agente 007- do doby zvolení Trumpa to šlo, někdy to bylo i příjemné zpestření diskuze. Po přidání H-Dolního se stali kontraproduktivní, bohužel. Bojují "válku" na českém webu a zapomínají, že hlavní bitva se vede v USA! Tak snad nebudou zklamaní až nevyhrají doma, utrácejíce zde čas. V 19:53 máte pravdu.

   Smazat
  4. me jmeno ii 007
   Ja jen, ze lidi zaplavuji nesmysly Novou Republiku, nikomu nepomahaji jen svemu narcisismu. Clovek hleda reseni ne blbe primitivni kecy. At si neco prectou o veci a at pisou, ale opakovat propagandu z Televise je bezcene. Hlavni bitva je v USA a v Rusku a v Cine. Dal bych tomu 45%-35%-20% = USA-CINA- Russia. Honolulovi jde o to nam rici ze on je chytry a my jsme hloupy.Tot vse. A jde tady o vice. Ja se divam na Evropu , tam existuje financni OSA Cina -Nemecko- Bankeri proti USA-Indie -Rusko-Britanie Japonsko. A mnoho zemi mezi tim. Jak ta hra zkonci ?? Spatne , neb neni reseni , bankeri neradi prohravaji.

   Smazat
  5. 007- ta osa Čína, Německo proti zbytku světa je zajímavá, rozvedete ji někdy?

   Smazat
 24. 20:08.. memam cas ! Jsem na odchodu !
  Poslouchej ty LIDOZROUTE ! Kdyby ty, jsi se nepriblizil k memu nicku, tak te nikdo nebude ani vnimat.

  Nedokazes zaujmou sam ! Nemas osobnost ! Nemas, mozek a myslenky. Horni Holni rikal, ze mas ksicht, jako maji paviani prdel a ze jsi plny uhru...

  Proto prosis o attentions. (Pozornost.) Maz ji stejnoum jako zavan prdu v prazseke elektrice.
  Tak zmiz ty praseci snupaku - honolulu jde pryc !

  OdpovědětSmazat
 25. 20:13 - agent 007 ... Jsi IDIOT, ktery neumi
  cist cesky !
  Kde prihravam Sobotkovi ? Ty ultra blbe !
  POMOC ! Ja vlezl do pomocne skolky !
  Koncim pozrdavem polibte mi zadel. A tezte se na nakladacku, jak se vratim !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. me jmeno ii 007
   Honolulu , kdyby jsi radeji misto neproduktivniho urazeni lidi a mrhani naseho casu napsal jak uspesne vest politickou kampan proti Sobotkovi. Udelej neco produktivniho Kolik plati Soros za zaplavovani nesmysly Novou republiku??
   Ci je to z duvodu ze Florida je stat s nejnizim IQ inteligenci , pred Alabamou , ktera je plna tvych cernych pratel???
   ii 007

   Smazat
 26. Ale ii007 se líbím, tak nežvaň závistivče s odulou tlamou.
  mate sracku v tupych palicich.
  mickey HOVNOLULU

  OdpovědětSmazat
 27. Panebože - co to sem vlezlo za sráče! Jestli redakce proti tomuto hnoji nezakročí, budem tady za chvíli mít emigrantský splašky z poloviny Ameriky - a furt se serou do našich problémů,po nichž je jim hovno,a furt. Denně to sem leze a sere se nám to do diskuzí. Jak ty diskuze vypadají? Jak po útoku chovanců z blázince. Samej sprosťák a drzej trotl. Nebo jsou ti dědkové zfetovaní? Přece není normální psát takový sračky a furt pryč. Sekají tady verbální sračky jak Baťa cvičky, a je jim fuk, že už jim nikdo neodpovídá, ale třeba to myslí dobře s redakcí, která na jejich sračkách docela vydělá. Apoštolové ušlechtilosti. Blbí jak hovno. A trapní. Zvracejte si v Americe, na naše problémy se vyserte, píšu vám to pořád a pořád, a pořád sem lezete nadávat, urážet,a psát impotentní sračky. Místo Horní Dolní sprostej mickey - to ses nějak rychle převtělil ty zmrde. Zas nová identita a stejnej zmrd - ubožáci! A 007 - taky nějakej teplej brácha?

  OdpovědětSmazat
 28. Moc se do nás nenavážejte, můj brácha HONOLULU, Horní Dolní, ii007 moc dobře zná ty zdejší primitivni HOVADOA - TUPE !
  mickey HOVNOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty musis myslet HOMO-LULU nejlepsi homo v Americe . Byl zvoleny uz v utlem veku jako Hvezda Jihu HOMO Jizni Afriky, HOMO-LULU nas vzor clovek Budoucnosti. At zije HOMO-LULU!!!! HIP HIP HURAAA

   Smazat
 29. No myslím, že se pokladna MV po dnešním vystoupení trolů značně vyprázdnila. Asi nebudou mít policajti na benzín.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 30. 20:56 plne s vami souhlasim pane. Jediny slusny gentleman je zde americky obcan nick honolulu !
  To ostatni napr. 21:12 - t.j. potkan, ktery vylezl z Botice pod Vysehradem a 007 je zde z popelnice v UK.
  Abych si zachranil muj standard gentlemana, musim jit pryc. Bye, bye, nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano HONOLULU se vzdaluje se sceny aby se pripojil podobnym HOMO-LULU jimiz se Florida a tato oblast hemzi. HOMO-LULU si potrebuje zahrat nekde dalsi divadelko na lidi ja slavny HOMO-LULU. Opona pada , bojim se jen na kratkou dobu.

   Smazat
 31. Největší problém socanů je to neustálé lhaní. Vůbec se neliší od ostatních zavedených stran. Tak proč je vlastně volit?
  Teď se dívám v televizi na manažery současného stavu: Prouzu, Teličku a Vondru. Kamarádi, co dnešní stav zavinili. Koho já bych z nich volil? Určitě nikoho.

  OdpovědětSmazat
 32. Pane Radku Rozvorale jste ...Jestli nechceme mít z důchodců a dětí žebráky, je třeba jim zajistit důstojné místo ve společnosti. Vaše kecy o zadlužování adresujte vašim pravičáckým tunelářům a drábům. A kterými nadlidmi, chcete odvolávat, to už rovnou můžeme předat vládu jedné železné ruce. A o neziskovky nemějte starost, ty jsou dostatečně placené ze zahraničí.

  OdpovědětSmazat
 33. Pane Rozvorale, mezi příklady rozhazování by neměla chybět Hermanova výstava "Naši Němci" za 60 miliónů, která má v Sudetech ukázat na to, "jak k sobě mají Češi a Němci blízko".

  OdpovědětSmazat
 34. V dnešní době kdo nemá dluh není in.

  OdpovědětSmazat
 35. Já si nemohu pomoct, ale pořád Babiš má za sebou něco positivního, totiž to, že jeho podniky klapou, zatímco za politiky z roku 1989 zůstal jen rozvrácený stát a mysl lidí.
  Kdybych byl mladší, ani na chvíli bych neváhal a takového člověka i nastokrát jimi pokáleného, bych podpořil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volba Babiše, je volba zpočátku multikulti, později zcela muslimské Evropy. Jeho lidé, jako Telička místopředseda evropského parlamentu, nebo jako eurokomisařka Jourová, na tom pracují.Nejsou na těchto pozicích nezaslouženě.
   Babišovo ANO pracuje v EU proti zájmům České republiky, i když sám Babiš se farizejsky tváří, že je mu vlastně celá EU z duše protivná (evropské dotace jeho firmám, však už nikoliv). P.K.

   Smazat
 36. Milá prasata - redakce NR vám tímto děkuje za spousty perverzních blbin, které jste zde vyžvejkali. Slušně nám vyděláváte vašim skřehotáním na diskuzích. Nevadí, že jste sprostí, perverzní hajzlové - my potřebujeme prachy, a čím víc napíšete vašich sprostých nadávek, tím víc my máme peněz -proto nám vaše sprosté urážky vůbec nevadí. Jen pište, pište, a čím víc prasat sem naleze, tím víc budeme z toho mít. Pozvěte sem ještě další prasata a řekněte jim, že tady se můžou vyblbnout. Žádné sprosté nadávce se zde meze nekladou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.