Reklama

.

.

neděle 19. února 2017

Britské listy: SOS, aneb volání po záchranném laně!


Jiří Baťa
19. 2. 2017
Britské listy sdělují, že prý „jde do tuhého“. Zda jde do Tuhého, t.č. policejního prezidenta, nebo do tuhého ve smyslu přirovnání něčeho, co je životně důležité, existenčně rozhodující, není upřesněno. Nicméně protože Britské listy sotva mají nějaký důvod, se do něj navážet (alespoň zatím) možnost, že by šlo o nějaký atak na policejního prezidenta Tomáše Tuhého můžeme vyloučit.


Ze sdělení lze tedy vyvodit, že Britským listům skutečně nejde o policejního prezidenta, ale že jde do tuhého ve smyslu, že jim „teče do bot“. No jak by ne, když bezkonkurenční Britské listy jdou pomalu ale jistě do kopřiv a to díky svému jedinečnému postavení s nenapodobitelným obsahovým portfoliem, jak o sobě (neskromně a přehnaně) prohlašují, že prý: přinášejí kritické analýzy, založené na věcných faktech a jejich role (rozuměj Britských listů) je v nové přízračné éře ještě důležitější než za posledních dvacet let jejich existence, protože přinášejí do českého prostředí neúplatné, ověřené a jedině pravdivé, nezkreslené a autentické informace. No můžete chtít od někoho něco víc a lepšího? Sotva!

Díky nepochybně záslužným novinářským počinům BL, díky nebývalému zájmu o pravdu a objektivitu jejich chtivých čtenářů BL, ve kterých „naozaj“ nelze nevidět daleko široko nejlepšího dodavatele a předkladatele nejserioznějšího, nejsolidnějšího, nejpravdivějšího, bezpochyby nejobjektivnějšího zpravodajství v Česku. Přesto z této nepochybně „příznivé“ bilance je donucen pan šéfredaktor inzerovat tuto (už po několikáté) poníženě škemrající výzvu, viz odkaz na http://blisty.cz/art/84380.html.

Pokud vám, milí a vážení čtenáři Britských listů, záleží na věcném hlasu, přinášejícím do českého prostředí svěží, neúplatné, ověřené a nijak nezkreslené a objektivní informace, pak neváhejte a přispějte prosím finančně na nezastupitelnou, náročnou a ne zrovna levnou práci redakce BL (zadarmo ani kuře nehrabe). Děkujeme.

(PS: prosíme, neurážejte nás nějakými nepodstatnými malými částkami, abychom nemuseli stále o příspěvky znovu a znovu škemrat, děkujeme).

60 komentářů :

 1. Na první pohled vypadají ti dva jako kdyby vypálili 5 dědin.
  NASRAT !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu neurážej. Začal jsem číst Novou republiku a musím konstatovat, že články jsou jeden lepší než druhý. Podívám se i na Britské listy a pokud budou stejně dobré, rád pomůžu

   Vymazat
  2. Britské listy-pořádně takynasrat, je to hnůj pro pepky Vyskočili.

   Vymazat
  3. Je zvláštní, jak majitel a zakladatel může své dílo během pár měsíců zcela zničit a znevěrohodnit. To je fakt kumšt. Určitě k tomu přispělo denodenní šprtání v ulhaném a manipulujícím britském tisku, který člobrda Čulda tak rád šprtá. A hřebíček do rakve zatnulo přátelství a obdiv ke krvavé řeznici Albrightové. Taurus

   Vymazat
  4. Správně. "NASRAT", vy kurvy manipulátorské. A ti dva na fotu tomu dávají tak nějak punc "věrohodnosti". Žebrat umějí hezky a já o tom opravdu řeknu svým přátelům a taky v práci :oDD

   Vymazat
  5. Do Blistů jsem léta přispíval, ale poté, co v době Majdanu se náhle radikálně změnil jejich obsah, jsem se s p. Čulíkem názorově rozešel. Čulík a jeho parta je dnes naprosto mimo chápání normálních lidí. Na jedné straně podporují pučisty na Ukrajině, kteří zabíjejí své odpůrce po stovkách, odsuzují podporu Donbasu Ruskem. Z Blistů je dnes štvavý plátek, který zastává multikulturální pozice a nejraději by k nám přestěhovali tak 200 milionů muslimů z celého světa. Za těchto okolností se jistě výrazně snížila čtenost a asi i příspěvky. Panu šéfovi už dnes lidé těch 50 tisíc měsíčně nedají, protože vidí, že ty peníze použije proti nim. A je dobře; ať si Čulík na živobytí vydělává učitelováním.

   Vymazat
 2. Zvlastni vyvoj, tech blistu. Napred byli opravdu "na spici" a vetsina tech, kteri prispivaji sem (na NR), tak publikovala. A kdyz BL, M.Zeman citoval, vyvolavalo to u jeho "rozhorcenych protivniku" vlny zurivosti. Pak to ale "bouchlo" na Ukrajine a Culik otocil o 180st. Pricital to sve komunisticke minulosti, ktera vzala za sve, s prijezdem Sovetskych tanku a tim zduvodnoval svoji Rusofobii (jako by v RA, nebyli tehdy i Ukropi). Pravy duvod, ale byly spis Sorosovy penize, jak se pozdeji ukazalo ...ktere ted, s vitezstvim Trumpa, vysychaji.

  Popravde, lito je mi tech starych blitu... ty soucasne, ktere pohrbily ty puvodni, at popravu vezme cert!

  OdpovědětVymazat
 3. jura 21:37
  nemá Ti čeho být líto,Juro...myslím,že BL byli
  od začátku takoví jako jsou dnes ...-jednoznačně povolený stream ,ale my jsme to neviděli...
  my všichni jsme potřebovali tu nešťastnou Ukrajinu
  (ať mi tam ti obyčejní lidé prominou)-
  potřebovali jsme Majdan v našich vědomích a před očima to,
  co dodnes vidíme všude ve světě
  i okolo nás doma...,
  abychom prohlédli a v tom nejlepším slova smyslu prověřili naše charaktery a postoje k věcem.
  To je samozřejmě bolestivé a také se může
  stát,źe jeden dokonce přijde i o kamarády..
  ("kamarády")..
  .tak ..o tom je život...
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsi trefila do černého.

   Vymazat
  2. Naprosto nesouhlasím. Před Ukrajinským pučem se Čulík(příp. Dolejší a Cvek) sice také občas předvedli s nějakou úchylností, ale většina článků(zpravidla mimo tuto trojku), byla nekonformní, zajímavá a měla co říct. Dnes je to jen konformita.

   Vymazat
 4. BL-tam čerpá rozumy leda tak místní Pepek Vyskočilů, ale ten je sám nezachrání i jemu to už Soros škrtí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nějaký idiot Gregory, který je tak tupý, že by balící listy finančně podpořil. To je dobrá lopata, asi klátí toho mongoloida Čulíka nebo miluje krvavou madlu. Zoufalec.

   Vymazat
 5. S odstupem let nedokážu pochopit, jak je možné, že jsme Hlas Ameriky chápali, jako hlas svobody, či demokracie, když tu souběžně na průmyslových školách studovali vietnamští studenti, kterých bylo možné se na americkou napalmovou verzi svobody zeptat, neb s ní měli přímou zkušenost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsme na tom úplně stejně, kdybych tenkrát věděl to co dnes vítal bych v r.1968 rusáky květinami.

   Vymazat
  2. Jsem na tom úplně stejně jako vy dva.
   Zdravím!

   Vymazat
  3. On ten Hlas Ameriky nebyl nic moc ale kam se hrabal na Svobodnou Evropu. V té době jsem říkal, že by se Svobodná Evropa neměla rušit, ale povinně poslouchat. Ty plky plné nenávisti od Járy Kohouta, později ,,ublíženého" Martina Štěpánka a dalších by tenkrát mnohým otevřely oči. I to co tam žvanil Havel bych veřejně pustil a nikdy by k listopadu nedošlo. A tito gauneři to bohužel vyhráli. Proto poslouchat rušenou Evropu bylo v některých vrstvách společnosti in, byl takový truc, ale ten obsah vcelku nikoho nezajímal. To bylo škoda. Navíc někteří tomu co slyšeli věřili a o tom jak naletěli se přesvědčili až po roce 89.

   Vymazat
  4. S tím vítáním rusů v 68-mém roce jsme na tom stejně. Rovně připojuji svůj souhlas. PV.

   Vymazat
  5. Největší zklamání ze Svobodné Evropy byl Pavel Tigrid takto agent CIA. Svědomí ho později dohnalo k sebevraždě.

   Vymazat
 6. Pamatujete si na doby kdy si BL dokonce diktovaly, že darovaná částka nemá být menší než 150KČ? Pamatuji i na dobu, kdy p.Čulík sháněl peníze i na zachování svého studijního oboru ve Skotsku, aby měl kde učit. Jak vidím, nová grafická úprava nějak nezabrala.

  OdpovědětVymazat
 7. 21:55 Za mne - noviny jsou a budou o redaktorech a externích spolupracovnících. Na začátku byly BL pestré a poskytující různé zajímavé názory sociálně smýšlejícím čtenářům.
  Od Ukrajiny byly třenice a odchody externistů z BL jinam. Tak se stalo, že se vyprofilovaly na užší skupinu, "čtenářů" Čulíka a Dolejšího. To byla SVOBODNÁ VOLBA redakce. Nyní jim zůstala menší cílová skupina konzumentů. Čulík nyní pociťuje, jak postupně pomalu čtenáře v Česku ztratil a jen tak snadno je už zpět nezíská. Anglicky umí, tak může oslovovat Britské multikulti. Mi už nechybí.

  OdpovědětVymazat
 8. Před pár týdny jsem na blisty koukl a hned je zavřel. Nějaký cvok tam doporučoval umisťovat imigranty po vesnicích, kde ubývá lidí a tak by venkov měl nové lidi, víc by se tam pracovali atd. To byla poslední kapka, už je neotvírám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nebyl cvok, to bylo totální hovado, které je potřeba minimálně izolovat od ostatních.

   Vymazat
  2. Nějaká Magda Faltová zase navrhovala imigranty povinně umístit do rodin. Když jsem ji potom viděl, tak jsem ji odpustil. Příroda si v tomto případě pořádně zařádila.

   Vymazat
 9. BL,vedené udavačem Čulíkem,chtějí peníze?Nic
  snazšího.Místo pera do ruky nářadí a mohou si
  vydělávat,seč jim síly stačí.Zřejmě Sorose
  zklamal a ten ho hodil přes palubu.Má podstatně
  větší výdaje,chudák Soros.Na blbce,mlátící jen
  pantem a výsledek žádný,mu už nezbývá.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. Obsahově se zařadily po slibném kamuflážním začátku plně do hlavního mediálního prohnilého proudu, místa tam již zcela zaplněna mnoha jinými patolízalskými subjekty. Kdo ba je tedy četl. K uspokojení zvědavosti čím se ještě poníží, s jakou hovadinou jsou média schopna ještě přijít, bohatě postačí nahlédnout do "novinek" které taky většinou omílají jedny a ty samé invektivy. Pro orientaci čemu nevěřit a komu nefandit, stačí zaujímat opačný názor a nelze se splést.

  OdpovědětVymazat
 11. Dnes jsem četl na Hovinkách návod jak se zbavit škůdců s n ě z m e j e !!!!!!
  No není to geniální.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dopľňuji naši zahraniční partneři, Kauflandt, Tesko, Albert a spol by to určitě zvádli i s jiným než běžným odpadem. A ve slevové kampani by bylo veselo.

   Vymazat
  2. To je jako propagace kanibalismu? To snad ne?
   A teď vážně. Jak dlouho se mají mýt a jak dlouho vařit, abych se nechtěně neinfikoval?

   Vymazat
 12. Na fotce lze spatřit vedle vykuleně udiveného Čulíka, skutečného šéfa BL, se zarputile fanatickým kukučem Pavky Korčagina, případně Pavlíka Morozova, z éry kdy se kalila ocel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte Korčagina ani Morozovova , to byli hrdinové a vlasttenci , tihle jsou cizí poskoci !!

   Vymazat
  2. Hlavně toho udavačského hajzla Čulíka místo podpory jedině nakopat do kraslic. BL je pro mě něco podobné, jak za bolševika Rudé právo, proto ani kliknout.

   Vymazat
 13. už aby byly na smetišti dějin hnusný vítačský listy

  OdpovědětVymazat
 14. Dříve jsem četl BL pravidelně, ale opravdu se nějak změnily. A je to dost škoda. _Jo a dokonce jsem chtěl několikrát přispět na provoz, ale platba nebyla nikdy přijata. Tak nevím, co to bylo.

  OdpovědětVymazat
 15. BL, poslední kapka? Odchod Štěpána Kotrby. Pryč jsou časy, kdy jsem jim cosi posílal, blbec. Netuším, co či kdo jim ještě dnes drží Srank.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,odchod Štěpána Kotrby byl podstatný. Ale vzpomeňme i akci jako sbírka na rodinu v exekuci se 3 dětmi, kde v závěrečném vyúčtování sežral většinu vybrané částky (statisícové) Home Credit. Těch poučných akcí jistě bylo víc. BL mají perfektní archiv. Ale co se dá dělat, změnily se a je to jiný web.Možná Češi , vzhledem ke své materiální úrovni prostě jiný neudrží.NR zatím o materiálních problémech nemluví.

   Vymazat
 16. Čulíkovi bych za jeho nepopiratelné zásluhy v oblasti "přátelských upozornění z místa bydliště" (jak eufemisticky nazval udání klasik M.Šimek) kdykoliv hodil lano i se záchraným kruhem. Z betonu... ;-)

  OdpovědětVymazat
 17. Medialni giganti, jako je CNN, New York Times, Washington Post (zvany kompost.) Vsechno KRACHUJE !

  Manipulativni blbecci prohrali informmacni valku !
  To neni vsechno !
  Dnes byl pracovni vikend a ve STATE DEPARTMENTU,(Ministersto zahranicnich veci ve Washingtone), se hromadne propousti !
  Tak jak president Trump slibil - BAZINA SE VYPOUSTI !
  To jsou stovky zivocichu, co se musi hlasit v utery 21.2. na pracaku.

  Kdyz ma president Trump nekde projev, tak lide se ubytuji na ulici a cekaji na presidenta od 3 - od 4 rano, kdyz je ohlasen az na 17:00 odpoledne.

  To jsou tisice lidi. Vcera jich mel na projevu 12 000 (rika policie).
  Protestujicich bylo 56, ale media mluvila pouze o nich. Tech 12000 bylo ignorovano.

  To zde jeste nebylo. President Trump je novodoby
  MESIAS ! Take se pise, ze se mu nelibi v Bilem Dome po Obamovi a proto stale utika na Floridu. On je zde kazdy vikend.

  Soros bude vysetrovan pro korupci a dalsi prohresky. Oni ho ted vezmou do "cistirny" ! Snad si nekdo nemysli, ze mu bude zalezet na nejakych novinach , ktere nemaji vliv na ctenare...
  My na strane presidenta Trumpa VYHRAVAME v kazdem state !
  nick HONOLULU. (Takovy uspech nasi revoluce, jsem ani ja, optimista neocekaval.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky.Ať žije Trump!Jenom aby dobře zvažoval lidi kolem sebe.Toho Pavla z NATO nemůže vykopnout?Nejenom,že je to zelený mozek,plazÍcí se před Hillary,ale je to fanatický nepřítel Ruska.Už jednou málem vyhlásil s Ruskem válku.�� Naštěstí se jen ztrapnil svými projevy.Velice škodí naší republice.Výjimečně chválím naši stoku ČT.Na veřejnost vypustila,že Trumpa vítalo v letištním hangáru něco kolem 9000 lidí.Tak zapřeli ty 3.tis.To jde.Jinak u nás na demonstracích to je nula sem,nula tam.Franta.

   Vymazat
  2. Honolulu.
   Poděkuji také.
   Já se nedivím Trumpovi,že se mu v Bílém domě nelíbí.Tam museli Obamovci nainstalovat štěnice všude.

   Vymazat
 18. BL se nedají číst od doby, kdy odešel Kotrba a místo něho nastoupil v plné parádě štětinovský psychopat Dolejší. Korunku tomu všemu nasadil pak Čulík sám, kdy se odkryl jako nechutný, sprostý práskač. Kdo chce kam, pomozme mu tam, Čuldo.

  OdpovědětVymazat
 19. BL :Čulík to je takový novodobý Čurda.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak to vážné varování tam visí asi tak 3 roky. On taky Čulík čaruje s těmi finančními příspěvky dost zručně. Vybral na sociální účely 150 tisíc, které vykazoval odděleně, od té doby, co jde do kopru, což je asi tak rok a půl, už to nevykazuje odděleně, ale jako součást jeho účtu. Měsíčně spotřebuje na provoz 60 tisíc korun, na účtu má teď kolem 160 tisíc. Dříve zveřejňoval, kolik lidí přispívá, což bylo kolem 300 lidí, teď už to dlouho nezveřejňuje, protože to asi bude řádově méně. Ale kupodivu se poslední 4 měsíce tam objevují příspěvky přesně ve výši toho, co potřebuje na provoz, takže je jasné, že mu to dotuje jeden nějaký mecenáš. Kdo ví, kdo to je. V každém případě je jasné, že až to mecenáše přestane bavit, nebo až zjistí, že je to k ničemu, tak v tu ránu Čulík končí.

  OdpovědětVymazat
 21. P. Čulík a spol. loví ve špatných vodách. Musí k těm, pro které píše. Co takhle na Ukrajinu? Když tamní kyjevské "vedení" mohlo sponzorovat kampaň Clintonové, nějakou hrivnu pro jejich obdivovatele snad ještě též najde..... Jsou tam totiž pro každou lumpárnu.

  OdpovědětVymazat
 22. Jinde s pokorou a výrazem úcty přijímají i nejmenší částky. Inu, britské jsou britské, nejen listy...

  OdpovědětVymazat
 23. Omlouvám se, že píšu od věci, ale od včerejška se mi nedaří otevřít pravdivě.cz, vždycky to jen problikne a pak vše zmizí a zůstanou jen reklamy. Chyba nebo zásah "shůry?" Docela by mě to zajímalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pravdive.cz neexistuje nyní http://pravdive.eu/

   Vymazat
 24. Jandovo péro s blesky Romancovové zasáhli z moci úřední a největší! Nelze zobrazit .

  OdpovědětVymazat
 25. Chlapci, chlapci, když vás neuživí kecy, tak alou na pracák nebo do armády!!

  OdpovědětVymazat
 26. Protože neznám Britské listy, otevřel jsem si je a kouknul. Ovanul mě dech komunistického Rudého práva z 50 let, brrr. Tak to nemusím. Dost možné je, že tam píši pohrobci bývalých komunistických pohlavárů.To není web pro slušné lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš kapitalistických západních novin , takové voloviny by v RP nikdy nepsali !!!!

   Vymazat
 27. Domnivam se, ze Culik mozna! neodesel do Anglie jako emigrant, ale jako spici agent. jeho odchod v dobe Husakovy normalizace byl az pozoruhodne jednoduchy. Nyni se mohl nekdo dostat k jeho "papirum" (nabizim tatku "medailistu Hermana"-viz jeho pristup k materialum STB) a nyni uz jen spokojene vrti Culikem. Samozrejme je vice moznosti i vice tatku, nebo kmotru-:).

  OdpovědětVymazat
 28. Byl jsem dlouholetý čtenář BL, ale kolem roku 2013 to už nešlo, najednou se "ztratil" například pan Kadubec,později pan Jírovec, pan Žák, pan Baťa, samozřejmě pan Kotrba. A´tak ze zajimavých listů se stal tuctový proamerický agitprop. Toť vše. Rád bych věděl, kde pan Kotrba píše. Morave

  OdpovědětVymazat
 29. Jo, kdo platí, ten jede. Znáte nějakého profíka - medializátora, který by byl neúplatný. Pokud ano, postavím mu pomník! Časy Havlíčků, Nerudů, Čapků, kde jsou? Myslím, že snad ani dnes průměrný Čech si nepřeje slyšet pravdu, je nudná a tedy neprodejná. Ale dobrá fabulační konstrukce plynoucí z bujné fantazie a výše korupného, to se prodává takřka samo. Podívejte se na stáních co se tiskne - mimo ultrabulváru "lautr nic". A co se poslouchá v televizi: hodně krve, také modré, hromady mrtvol, kdo s kým a proti komu, sexuální perverze, promiskuita a aberace, drogy, alkohol (zejména omladina je na čele 1. světové ligy), násilí, násilí a zase násilí, stupidní americké veselohry aspoň s tuctem zavražděných, jo od toho nemůže dnes občan ani oči odtrhnout, ba přímo mu září nadšením, že si ani nemůže odskočit na malou, aby o nějaký ten sadismus nepřišel. Jen tak dál, naše Čtverácké kanály! Jen hloub do septiků - vždyť v drogerii se dostane na ten smrad odsmraďovač. Hrdinové se nebojí žádných obětí, když jsou pro demo grácii a hlavně vlastní kapsu.

  OdpovědětVymazat
 30. Jiří Jírovec20. února 2017 18:52

  Psal jsem pro BL skoro od začátku, tedy od konce roku 1997. BL byly původně přílohou Neviditelného psa, podobně jako Kanadské listy, které vydával v Ottawě Miloš Kaláb.

  Jan Čulík se postupně posunul nalevo od Neffa, osamostatnil se, ale ponechal si název BL jako "trademark".

  Několik let byly BL jakýmsi dvojitým diskusním fórem. Autoři reagovali na jednotlivé články a pod nimi bylo čtenářské fórum. To bylo časem zrušeno, protože bylo zvulgárněno anonymitou čtenářů. Mezi nimi vynikal fyzik Motl, který Čulíkovi hrozil udáním, že používá titul doktor (ve smyslu PhD, které nemá. Má jen titul PhDr, ted ten, který se používá před jménem.)

  Postupně se vytratila i diskuse mezi autory a BL dostaly podobu normálního blogu.

  Za zmínku stojí, že po dlouhou dobu nebyli autoři příspěvků placeni. Sám jsem pro ně napsal zadarmo několik set článků.

  Postupem času se BL, které měly levicovou nálepku, začaly posouvat víc vpravo. Začaly se v nich objevovat reklamy a nakonec vzniklo trio placených redaktorů Dolejší, Kartous a naposledy Veselý.

  Původní heslo "deník o všem, o čem se v České republice příliš nemluví" bylo změněno na "skutečnost je vždy složitější". To by celkem nevadilo, kdyby nexistovala jeho nevyřčená druhá polovina, totiž BL nejlépe vědí jaká ta skutečnost vlastně je.

  Přesněji řečeno, že to nejlépe ví Jan Čulík, protože čte The Guardien a jeho komanda. Tato situace posléze vedla k tomu, že se BL "zbavily" řady nepohodlných autorů. Například Kotrby, Sušové-Salminen a Švihlíkové.

  Čulík posléze zavedl kritérium, podle kterého je nevhodný každý autor, který píše pro Parlamentní listy. Byl ochoten slíbit honoráře, pokud autor slíbil, že se PL vyhne. Na tuto podmínku přistoupil například Daniel Veselý.

  Do BL jsem přestal přispívat, když se moje články dostaly do konfliktu s názory Rusofoba Dolejšího.

  BL se postupně blíží osudu mnohých serverů, ve kterých ten "správný" názor, postupně vytlačí názory "nevhodné".

  Typickým příznakem názorové normalizace je vzájemné chválení se připuštěných autorů.

  Pak můžeme číst věty "Jak správně píše X ...", nebo "Jak ve své vynikající analýze dokládá Y" atd do omrzení.

  Osud BL je smutný, protože dochází ke zmaru obrovské práce, kterou do svého projektu vložil jejich zakladatel.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poté co po vnitřním konfliktu z BL odešel Tomáš Pecina nějaký šikula nastavil redakční systém tak že své diskusní příspěvky viděl pouze sám Pecina ze svého účtu, jiným se neukazovaly. Po čase mu to začalo být divné, že na něj nikdo nereaguje, zkusil to tedy na jiném počítači a vida vida. Zveřejnil to a BL okamžitě diskuse (už předtím notně omezené) zrušily.

   Vymazat
 31. "protože přinášejí do českého prostředí neúplatné, ověřené a jedině pravdivé, nezkreslené a autentické informace"
  Tohle tam skutečně skutečně napsali???? To jsou fakt tak debilní (v medicínském slova smyslu)????
  Six

  OdpovědětVymazat
 32. Práskači panu Čulíkovi jsem doporučil písemně, aby o podporu požádal českou vládu, že by ji od p.Sobotky třeba dostal. když týž pán může podepsat asi milionové stipendium pro čilou stařenu pí. Albrihtovou, pro její užitečné studium na britské univerzitě. Zatím se p.Čulík neobtěžoval s reakcí, přestože dříve již na mé připomínky reagoval. Ani se mu nedivím. Zmíněnou dámu jsem totiž pojmenoval mrchou, kterou ona zatím Bohužel opravdu není. Snad ale na ni alespoň někde s plivanci čekají srbské děti, co je soudruh NATO bombardoval, jak jinak, než humanitárně. S pravdou a láskou to přece ani jinak nejde.

  OdpovědětVymazat
 33. Jiří Jírovec21. února 2017 7:00

  22:11,

  Vaše informace je nesprávná. Stipendium nebylo pro zrůdu, která veřejně prohlásila, že 500000 předčasně zemřelých iráckých dětí byla přijatelná cena za odstranění Husseina. Její jméno mělo "zastřešit" stipendium vypsané na University of Glasgow a financované českou vládou. Ostudné na celé věci je to, že se k této osobě česká vláda vůbec hlásí. Hrála totiž i významnou úlohu při manipulování situace kolem Kosova. Například lámání rukou v souvislosti s Dohodou z Rambouillet.

  OdpovědětVymazat
 34. moc peknej clánek http://blisty.cz/art/45218.html

  OdpovědětVymazat
 35. BL jsem kdysi četl a i dnes se do nich občas podívám, nicméně názory pana Čulíka se mi zdají dosti konzistentní. Už koncem 90. let hájil agrese porušující mezinárodní právo...pamatuji, jak své oponenty nazýval. Prof. Bělohradský byl pro něj kreaturou, protože hájil prezidenta Miloševiče, prof. Doleček byl pro něj hlupák, protože kritizoval britského premiéra Blaira, ředitel televize NOVA Železný byl pro něj zrůda...tehdejší premiér Zeman zase "debil"...myslím, že se od té doby v jeho názorech nic nezměnilo. Akorát dnes Čulík navíc hájí porušování lidských práv v islámských zemích či krvavý převrat na Ukrajině a zabíjení těch ukrajinských občanů, kteří s vládou pučistů nesouhlasí. Tehdy ještě umožňoval na stránkách BL polemiky, dnes je zakazuje a chtěl by zakazovat i názorově otevřené servery typu Parlamentních listů. Za kritiku islámu je schopen zavírat do vězení.

  OdpovědětVymazat