Reklama

.

.

úterý 7. února 2017

Bývalá estonská ministryně zahraničí vyzvala občany, aby se připravili na rozpad EU

7. 2. 2017 zdroj a zdroj
Bývalá ministryně zahraničí Estonska Kristiina Ojuland vyslovila svůj názor na perspektivy další existence EU, píše MK (ruský server). Podle jejího mínění musí být země připravena na rozpad EU. Je rovněž přesvědčena, že musí sladit své vztahy s ostatními evropskými státy před tím, že EU přestane existovat.


Je odpůrkyní masové imigrace na evropský kontinent. Vyzvala proto pravé Evropany, aby hájili svou svobodu samostatně přijímat rozhodnutí.

Evropa se islamizuje a je nutno přijmout důležitá rozhodnutí, aby se „nezměnila v Euroarábii“.

Jak napsal Ruposters, pravděpodobný velvyslanec USA v EU Ted Malloch už uvedl lhůty rozpadu eurozóny. (Viz: https://ruposters.ru/news/26-01-2017/posol-ssha-v-es-evrozona ).

Vybrala a přeložila Alena Mikulášková

27 komentářů :

 1. Je škoda, že je již ministryní zahraničních věcí bývalou. Má evidentně rozhled, předvídavost a smysl pro realitu. Potřebovaly by ji evidentně všechny země EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl jsem napsat to samé. Takže souhlas.

   Vymazat
 2. Dávám EU čtyři, max. pět let. EU ztratila schopnost vlastní nápravy tím, že o ní rozhodují lidé materiálně na ní přímo závislí. A protože platí, že kapři si vlastní rybník nevypustí, budeme svědky postupného rozkladu, kdy z ní začnou postupně odpadávat jednotlivé členské země tak, jak se v nich bude postupně měnit politické reprezentace.
  Kdysi jsem, přes všechna negativa připouštěl jednu základní vlastnost, a tou byla prevence válek. Dnes musím připustit, že postupným prolínáním EU s NATO se nebezpečí války naopak zvyšuje. Nevím, co bude následovat dál. Ale o jednom jsem přesvědčený. Žádné světlé zítřky se už konat nebudou. Na výběr nám zůstávají špatné a ještě horší prognózy.
  Británie je pouhým začátkem. Další závisí na výsledku voleb ve Francii a Itálii, přičemž nezanedbatelné budou i politické změny v Rakousku, Holandsku a dalších zemích. O východní kolonie nemám moc strach. S vyjímkou Maďarska jsme všichni pevně přikovaní ke svým kolonizátorům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proboha,jen to ne.Snad se stihne rozpadnout už letos.

   Vymazat
 3. Vždycky kdž je někdo "bývalej" tak najednu všecko ví všecko je mu jasný! Jako Tupohlávek! Dnes kváká jak CIA ovládá českou justici, ale proč to neříkal když by premiérem, když o tom jak sám tvrdí už tehdy všechno věděl? - http://www.expres.cz/topolanek-o-vlivu-cia-na-ceske-soudy-dbx-/zpravy.aspx?c=A160517_131058_dx-zpravy_shu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...to by mně také zajímalo !!!
   j.

   Vymazat
  2. Tupolhlávek to má z první ruky,od kolegy Vondry z ODS,to oni s alibabou Klausem a Dlouhým & Comp.z téhle země udělali zadluženou kolonii pod správou Wall Streedských židobank a jejich gestapa CIA,jehož je Vondra zaměstnancem...

   Vymazat
  3. To se tak v západních "demokraciích" běžně dělá. Nejdříve politruci hájí zájmy těch, co je tam dostali a drželi. Ale voliči to nejsou:-D
   Když se stanou politickými mrtvolami, mají tendence se "očistit", tak odkryjí loutkovodiče a ukážou na ně, jako na původce zla.
   Věděl to už Dolfi, proto na demokracii "západního" typu zanevřel a vsadil na Reich. Ovšem ukousl si moc velké sousto. Na dvě strany se válčit nedá.....
   Tupohlav není výjimka, zmrd z podstaty, zelený mozek, toužící mít velké péro a hodně bab. A ochotný pro to udělat cokoli.
   Jako všechny politruky, ho voliči vůbec nezajímali.

   Vymazat
  4. Pan H.toje vsecko hezky ,ale coz takhle misto velkych proroctvi , ktery dela kazdej ted a lacino...Coz uvest nejakej ten duvod, i mensi by stacil...

   Vymazat
 4. Zdroje této zprávy jsou vpravdě důvěryhodné a nestranné, to se musí nechat.

  OdpovědětVymazat
 5. jestli dáme eu čas další 4 roky tak naši zemi zničej zbude jen multikulturní totalitní makrelistán volme SPD

  OdpovědětVymazat
 6. Děkujeme, paní exministryně, ale tohle u nás víme už hezky dlouho.

  OdpovědětVymazat
 7. Hlavne at na Baltu prestanou diskriminovat Rusy

  OdpovědětVymazat
 8. Když je baba tak inteligentní a chytrá,tak to
  musela vědět dřív.Nyní je pozdě na blekotání
  o konci EU.Někteří jsme to věděli nebo aspoň
  nevěřili oficiální propagandě,ale tou hloupou
  většinou jsme byli přehlasováni.Následky si
  neseme všichni,pro hloupost!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. Uz dneska musi byt kazdymu jasny v USA, ze /z jejich/ hlediska je Obama valecny zlocinec. Mel Syrii v hrsti a upustil tohle klicove misto , kde i v historii hrala Assyrie prvni housle.&*&ˆ%%..
  Myslim,ze si Usaci rvou vlasy s penou u huby 24 hodin denne...
  Nechal tak Syrii upadnout do sparu nepritele!! &%ˆ%$##%%&...Syrskeho lidu a jeho spolubojovniku!!
  Zrada...Syrie je ovsem klic ke Strednimu vychodu a Zlatej.
  Dale ,ze ISIS vojaci jsou dnes nejlepsi na svete. Ale prohravaji , ovsem, protoze oponent je lepsi vyzbrojenej. To znamena ze Iran , Libanon ,rusove maji velmi dobry vojaky Taky.
  .Ukazuje se to na zemi...
  Ze tam dela Putin EXHIBICE ,aby ukazal zapadnim zoldakum a jejich generalum..Jak se valci Mazankove?,
  Ani nemusel Putin vytahout novy zbrane /tajny/ aby si zapad nemoh opatrit obranu proti nim. Stara vojeta lod na to postacila + letectvo. Na chvilku !!
  Iran se zda byt v trablu, ale zapad dlouuho preslapoval kolem , az je ted Iran nejsilnejsi , kdy byl !!To tady bude bolet a vice nez Grenada...Je jasny ,ze tam proudi ted tsunami zbrani a valecnyho materialu...
  Zapad postrada energii a mimo moralky i fyzicku !!
  A silu...Jako general , bych nenechal vojaky v Zadnym pripade zrat Mc Donaldy, Kenfucky, Hot dog s majo atd.
  Dale...od hradu dale...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do prdele proc by si ti Americane co volili proti Obamovi meli rvat vlasy? Oni bojovali! Za vlast!

   Vymazat
 10. Prvni co udela iran ,ze potopi v ty uzine/Str. vychod je dnes nejdulezitejsi misto na svete , strategickou polohou/ nejaky lode i svoje a prisun nafty do USA se zastavi!!! Po nekolika tydnech treba bez chleba a bez moznosti sledovat svoje TV serialy , nedostatek elektriny//na ktery jsou Usaci uchylne navykly vylitnou do ulic.
  Tady je jasnej strach vladnich US kruhu...
  Zoldak pak ma velkou nadeji,ze kdyz vystreli na Iran , tak muze ocekavat ze ten vystreli zpet 10x vic !!! Pomoc.
  Na rozdil od Iraku , kdy 2/3 ir.armady utekly domu vcas...
  Zureni na Cinu.
  Cina si chce aktivitama v Jemenu ukrast kousek Str. Vychodu temer bez prace a zadara !! VYpada to,ze rakety kterejma se Jemenci trefujou do lodi S.A./a jim/ jsou velmi ucinne a presny !!
  A kdo jinej by zatim byl?? A maji zda se dobrej trenink !!
  Mimo to hrozi dusledek ,ze polozi casem Sarabii na lopatky a USAci , pozor jsou velky zavislaci na S.A. Tak daleko to s nima doslo...ZAVISLACI !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Hrozi tedy postupne vykrvaceni zkorumpovanych bohacu...Trabl.
  A kazdy i maly stouchnuti dnes nebo otres hrozi rozpadem USA a zapadu./Slepovany nedrzi/!!!
  Jsou ted velmi Choulostivy a alergicky skoro na vsechno a vyvijeji velky usili ,ze se i sami pricini k svymu rozpadu....
  Pak uz to pude jako dominovy kostky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Calexit? O tom mluvis?
   No a boj uvnitr Kalifornie mezi separatisti a patrioty
   Roztrzeni Kalifornie?

   Vymazat
  2. Calexit je proto,ze tam je nejvetsi strach , hysterickej strach tech narusenejch uchylaku ve velky koncentraci, ze jim jejich zlociny Trump zatrhne...Opora demokratu a naopak...
   Zeptejte se Meryl creep Streep , Mad- onny,Sirhany, Jacksona , Cosby a tisice dalsich...Cruise..A tech uslechtilych "spolku" mnozstvi nevidana...

   Vymazat
 12. Nejlepsi na KONEC.
  Putin prizval , opakuji PRIZVAL taky, jako jiny staty , Usaky do Syrie.
  Zrovna , kdyz se vsude na zapade strasne KVICI ....Krym , Krym a jak je strasnej /Putin/ dobyvatel. Unisono se kvici a nahlas.
  Ale ted kdyz vydal pozvanky SE NAJEDNOU NEZACALO KRICET /tam my nikdy nevkrocime s tim hroznym Putinem/, ale pozvani se v tichosti prijalo...Jinak vostrouhali mrkev a Putin by je nikam uz NEPUSTIL..!!$%ˆ*&*ˆ%$#!!!
  .Hysterie upadla a v tichosti skoncila...Strach im to nedovoli..
  .It's American pie...
  Giga dulezity je vedet ,ze nic se nedeje jen tak, bez pricin..
  Potopeni Lusitanie, Tonkin zaliv, Korean 007 letadlo , letadlo nad Ukrajinou, Pearl Harbour se nedely jen tak a PREDEVSIM 9/11 bylo vyvedeno prave za ucelem se zmocnit Str. Vychodu celyho uplne !!! A co ted MAJI misto toho a celyho usili...Zmar , Krach ??
  Uber Debakl Made in OBAMA , USA !!
  Na misto toho !!
  Proto USACI kricej na Iran , na Iran, presne jako Svejk , kdyz byl vezen na invalidnim vozicku p. Milerovou s berlema k odvodu... Presnej Symbol dnesniho USA , NATO a celyho zapadu.....
  Mega Uber dulezity. It's pie...
  Na Iran....A Kdo pude prvni ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co kdyby Rusové si po Krymu vzpomněli na Aljašku?

   Vymazat
  2. Nehazet Trumpa a Obamu do stejnyho pytle

   Vymazat
 13. Copak to? Ta dáma zjevně nepochopila jaké blaho a rozkvět přinese přistěhování těch inženýrů, právníků, doktorů, počítačových expertů, učitelů a samých odborníků do Evropy? Copak ona se nechce kulturně a nábožensky obohatit o islám a jeho moderní zákony? Ta paní netouží po zaručeně skvělém sexu s pěkně opáleným mužem s velkým M? Ona nechce obohatit svůj imunitní systém o nové v Evropě neznámé choroby? To evidentně asi ta dáma správně vypadla od vesla. Neni ona nakonec skrytý ruský přívrženec, hacker a vůbec nespolehlivá osoba? Nebo je jen pomýlená ruskou propagandou? To by jejich ministerstvo pravdy a lásky mělo urychleně přezkoumat a paní to správně demokraticky vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
 14. Perfektní informace. Teď jsem zvědavý jak na tuto informaci odpoví pan VK na AEnews, pozorovatelce to vychází.

  OdpovědětVymazat
 15. Jakmile se rozpumpuje tvrdý Brexit, bruselští naci-bafuňáři začnou skákat metrdvacet, pokud zvítězí Le-pen nebo Wilders, je vymalováno.Jen ČR z tohoto proradného multikultinaci spolku bude mezi posledními, to znamená, že Socani s Kobližkáři ze strachu, vmanipulují a připojí ČR do IV.říše, do projektu Das Neue Europa.

  OdpovědětVymazat
 16. Damy predevsim dnes shaneji jak se da prachy na plasticky operace. Nekdy se to nevyvede a tak jim utnou treba i cast mozku.Ne ,ze by se neco zmenilo...Mozek u nich nehraje zadno velkou roli.... ani malou...

  OdpovědětVymazat