Reklama

.

.

středa 22. února 2017

Česko je schopné přijmout až 100 000 „uprchlíků“,prohlásil Tomáš Prouza. Je úzce spřízněn s neziskovými organizacemi, které útočí na prezidenta Zemana a v neposlední řadě lobují za přijetí migrantů do Česka....Zřejmě bude ministrem...

Petr Cvalín
22.2. 2017   Rukojmí
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek odchází ze své funkce. Premiér Sobotka pana Mládka v očích veřejnosti odvolal neočekávaně.Myslím, že premiér Sobotka už by neměl žádné ministry odvolávat, neboť to stejně nemá žádný význam. Pozitivní zprávou pro obyvatele by bylo, kdyby Sněmovna 120 hlasy rozhodla o svém rozpuštění.

Je možné, že funkci po odcházejícím Mládkovi převezme státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza. Politik, který loni v Lidovém domě prohlásil, že Česko je schopné přijmout až 100 000 „uprchlíků“ ze zemí islámského světa. A není také tajemstvím, že Tomáš Prouza je úzce spřízněn s neziskovými organizacemi, které útočí na prezidenta Zemana a v neposlední řadě lobují za přijetí migrantů do Česka.

Je politováníhodné, že premiér Sobotka umí odvolat jen ministry sociální demokracie. Proč v minulosti neodvolal například ministra kultury Daniela Hermana? Vždyť kroky, které podniká ministr Herman, by žádnému členovi vlády nemělo být tolerováno. Stačí zmínit jen to, jaké má pan Herman vřelé styky se sudetskými Němci, kteří si neustále nárokují majetky v ČR.

Za tři týdny čeká ČSSD sjezd. A na tomto sjezdu se může stát cokoli. Premiér Sobotka bude obhajovat svůj stranický post a na ministru Mládkovi asi chtěl ukázat, jaký je lídr. A ano, ukázal jak slabým je lídrem.
Pokud opravdu Jana Mládka nahradí Tomáš Prouza, tak si sociální demokracie vykope ještě větší hrob, než jakým doposud disponuje .


27 komentářů :

 1. co na to napsat tyhle volby poslední šance

  OdpovědětVymazat
 2. Prouza, Herman a pod. = Sobotkův "hrobeček"; do trnek chlapče, do trnek ( když to blbě půjde )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na co ještě čekat. Rovněž jsem pro rozpuštění sněmovny. Vždyť je to jen trápení a zbytečné oblbování lidí. Ve zprávách čteme progresívní daň, zvýšení příjmu rodinám z dětmi a opět se dočítáme, že je to další předvolební blábol. Proboha i kdyby se tento příjem zvýšil, co to je 800,-Kč. To je jeden nákup a to né bůh ví jaký. Proboha co to je za provolávání takových patlanin. To už v té sněmovně opravdu nená nikdo rozum? Opravdu to tak je? Výdyť to je nesmysl za nesmyslem. Když mršina dodělává tak kolem sebe kope. Toto nic jiného není, tak na co čekat. Do voleb to bude stejně jen gradovat a stejně to nemá smysl. Takových to Prouzů a pod. je v poslanecké sněmovně 90%, myslím tím v tomto spolku. Chce to razantní jednání a zbavit se těchto profláknutých lidí a stran. Nejsem si vědom jediného slibu,který tato strana lidem naslibovala a splnila jej. Na co čekat.

   Vymazat
 3. Ten hajzl na obrázku vypadá jako hajzl a je to hajzl. Tak na to lidi nezapomeňte, až půjdete k volbám...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte WC nebo kadibudky. To jsou potřebná a úctyhodná zařízení.

   Vymazat
 4. Hodot mezi divoký a hladový prasata,alespoň jednou v životě by byl ten odpad k něčemu dobrý!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Toto je jen další zkouška trpělivosti lidí v tomto státě. A další doklad toho, že si tato vláda z lidí dělá jen srandu. " Však ta negramotná lůza zase pojde k urnám a vhodí nám hlas a zase přežijem další 4 roky". Kdy už konečně lidem dojde trpělivost. Ani jednu z těchto stran ČSSD,TOP,ODS, KDU prostě nestojí za to volit. Chtěl bych vyzvednout aspoň jediného poslance za některou z těchto stran, který by stál za zmánku. Prostě mám už i dalekohled a lupu vedle, ale já nikoho nevidím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jen pro doplneni:zapomel jsi napsat ANO!!!...dalsi banda zlodejska,zkorumpovana...mafiansko-multikulti verbez!!!

   Vymazat
 6. Proboha, jednoho dobytka nahradí ještě větší dobytek. To vlastně urážím slušná zvířata. A celá vláda a parlament se senátem to je jeden vejlupek za druhým. Už stačí slyšet jen ta jména Herman, Diensbier,Kalosek, Stránský, onbuc Šabatová atd. jeden šmejd a vlastizrádce vedle druhého. Jeden karierista vedle druhého. Jeden nenažranec vedle druhého. Prostě Národní bída.

  OdpovědětVymazat
 7. jestli tohle podepiše milouš a sralbotkovi neda par facek přes holou pleš tak budu volit šlafenberka či atomovou nezničitelnou babu svazačku drabka taky vam přijde prudič jako tuhyho bracha len ty metali chybaju jak řikal magor těraski

  OdpovědětVymazat
 8. Česko je schopné tohoto syčáka 100 000 krát kopnout do trusníku.

  OdpovědětVymazat
 9. 100 tis. to je v našich podmínkách jedno větší město, např. město Olomouc. Pokud by se soustředili na jednom místě, tak nezávidím místním, nehledě k tomu, že žiji v místě, kde by to nejspíš hrozilo.

  OdpovědětVymazat
 10. Bohuš zahájil pád ČSSD do žumpy zapomnění,možná to dostal jako stranický úkol.Prouza to je další z mnoha hlupáků v ČSSD,kteří půjdou brzy do hajzlu, ani se neohřeje a nezamlaská u koryta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V hajzlu už na Socany a Bohuše bublá voda

   Vymazat
  2. Jenom proboha od nich nezabloudit do ANO. Podle jejich složení by nás prodali podstatně rychleji.

   Vymazat
  3. Vážení spoluobčané do voleb zbývá jen několik měsíců,jediné pro nás řešení je nevolit žádnou stávající stranu v parlamentu a senátu mimo snad Okamuru.Jinak se nám nepodaří rozbít stávající systém postavený na korupci všech hajzlů.On ten Mládek je zástupcem mocných-energobaroni a podobná zvěř,kteří nás okrádají.

   Vymazat
 11. V mládí jsem se učil hrobařem... Tak teď už vím, o kom je tahle písnička.

  OdpovědětVymazat
 12. Na novinkách jsou zprávy o hromadném znásilnění bandou uprchlíků z Iráku . Ve Švédsku se od pondělí střílí po uprchlících a čt o ničem neví . To jsou prvni vlaštovky naší mediální žumpy . Blíží se volby začíná svoboda slova . Nezapomeňte volit Okamuru , menší zlo . Ostatní jsou korytáři a zradili národ .

  OdpovědětVymazat
 13. Bohouš by měl přeběhnout k soudruhum . Jenom tak se věčný opar dostane do vlády . Kalous prošel od lidovců , top 0009 atd. k pankáčum . Tak se dá udržet b politice .

  OdpovědětVymazat
 14. Bratia cesi,niet sa co divit,ked v 3 koalicii je previt s menom Belobradek,ktory vyzval ceske zeny,aby sa podvolili migrantom za ucelom zvysenia populacie...bol by som zvedavy,ci to tiez navrhol svojej manzelke debil jeden !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holobrádkovo manželka jistě příkladně plní kvóty stanovené stranou a vládou po vzoru středověkých gynekologů a vrahů.

   Vymazat
 15. Podle jeho vyzáže určitě není na baby , tak proto naše dcery máme obětovat muslimum .
  Turci znásilňovali křesťany stovky let ,tak o co jde ?

  OdpovědětVymazat
 16. Jak jde o volby,tak sliby chyby, jen se tam dostat a hraby hraby, jen se tam dostanou tak neznají bratra.Tak všichni k volbám a volte menší zlo,oni jen do zapomnění.

  OdpovědětVymazat
 17. Co vymýšlíte. Vemte 200 000 černých gynekologů, zavřeme je v Praze no a kolem města postavíme plot, ať se ty kurvy z pražské kavárny konečně pomnějou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není vůbec špatnej nápad 😀

   Vymazat
 18. Po nástupu Prouzy do funkce se stane Korán českým bestsellerem!!!

  OdpovědětVymazat
 19. No ČSSD to maji zpečetěny a bude záviset na lidéch jak jim to mysli

  OdpovědětVymazat