Reklama

úterý 28. února 2017

Český rozhlas jmenovitě Martin Dorazín odvysílal klasickou lživou informaci - do očí bijící fake news a už se k němu později nevracel, nic nedementoval, nechal to zaseté semínko pěkně rašit..Fakt dobrá obhajoba - taková veřejnoprávní!

 28.2. 2017   Skrytá pravda
Ve veřejnoprávních médiích přituhuje a tak si dokonce jindy loajální Rada ČRo konečně všimla, že Český rozhlas jaksi šíří propagandistické lži a rázně odhlasovala – TY, TY, TY!
V Parlamentních listech podrobně popisují konkrétní příklad, kdy moskevský zpravodaj ČRo Martin Dorazín v rámci přehledu světového tisku rafinovaně zařadil do vysílání „informaci“ pofiderního internetového zdroje, že při prezidentské volbě v 2013, pověstní ruští agenti upláceli volební komise ve prospěch Miloše Zemana, hanebně zmanipulovali volbu prezidenta a, že se tak chystají činit i v roce 2018.

Raději nebudu tu Dorazínovu pitomost dále rozvíjet - rozšlapávat tenhle exkrement, případní fajnsmekři si tuhle lahůdku mohou vychutnat na zmíněných PL.

Jen tiše žasnu, jak někdo svéprávným může takovou, už na první pohled, kolosální blbost vzít vážně, zařadit do vysílání veřejnoprávního média a zůstat dále zaměstnancem toho molochu.

Stejně, jako většinu členů probuzené Rady Českého rozhlasu mě rovněž neobyčejně pobavila obhajoba generálního ředitele ČRo René Zavorala, který sice připustil, že šlo o hovadinu, ale srdnatě bránil své kolegy, že s tím svinstvem už potom dále nepracovali...

Takže, Český rozhlas odvysílal klasickou lživou informaci - do očí bijící fake news a už se k němu později nevracel, nic nedementoval, nechal to zaseté semínko pěkně rašit..

Fakt dobrá obhajoba - taková veřejnoprávní!

31 komentářů :

 1. ČR je vůbec nějaká nemocná zem. Možná odjakživa. S nemocnou společností. Nevkus a úchylnost jsou asi slabá slova. Tchyně mojí kamarádky byla po třech měsících práce pomocné kuchařky ve školní jídelně propuštěna proto, že odmítla krást - vykrádat jídlo, které platí MŠ pro školní děti.Kvanta masa, pomeranče, jogurty, banány - a neodmítla to jako nějakou pózu - vůbec ne, jen si to odmítla brát, když jí to ostatní v kuchyni nabízeli - v kuchyni, kde krade - počínaje vedoucí přes kuchařky - všichni! Nemuseli mít strach, že to na ně řekne, vůbec o tom nemluvila a nekomentovala to, ale začali jí dělat hrozné naschvály, ani s těžkým břemenem jí nepomohli, zatímco jedna druhé pomáhaly ve všem, a nakonec jí potupně vyhodili, že prý je "pomalá" ( zatímco ty ostatní chodily každou hodinu ven kouřit) a sama ředitelka školy jí při odchodu prohlížela kabelku, jestli si něco neodnáší!!! Vím, že to s rozhlasem nesouvisí, nebo jen zdánlivě ne, ačkoliv ano, a všechno souvisí se vším. Poctivý musí pryč, zloději zůstávají dál, totéž v rozhlase - kdo upozorní na nešvar, je odstrčen nebo se to bagatelizuje, lumpové zůstávají, a ještě jeden druhého drží a podrží. Naše země zraje k dalšímu převratu, protože ten zásadní zvrat všech mravních a morálních hodnot, který se neřeší, protože o tom vláda neví, a nikde se to neprezentuje, ( každý raději drží hubu víc než za totáče) už je neudržitelný. Kdyby ta žena, kterou zmiňuji, také kradla, a odnášela si domů tašky plné žrádla, mohla ve ŠJ pracovat dosud a nemusela strpět zostuzení a kontrolu kabelky! I ředitelka na straně zlodějek - co k tomu dodat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je, slušný a poctivý člověk nemá nikde zastání a je odstaven na vedlejší kolej a proč se tak děje? protože slušní a poctiví se nescházejí, nesjednocují, sedí tiše v koutku a mlčí. Na demonstrace nepůjdou a ve volbách zvolí zase stejné darebáky nebo nejdou k volbám vůbec. A o tom to je. I mlčenlivý spravedlivý může udělat pěknou paseku!!!

   Smazat
  2. Dorazín je homosexuální děvka. Bude dělat všechno, aby se udržel v jakémkoli zajímavém postu. Lhaní je mu vlastní.

   Smazat
 2. Co vlastně dělají chovanci pana Chovance? Tady se mohli předvést.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:21 Však oni se předvedli. Na jejich webu
   https://twitter.com/CTHH_MV
   je už 29.11.2016 (měsíc před oficiálním zahájením činnosti) uveřejněno opatrné oznámení, že zpráva o ovlivňování našich prezidentských voleb z Ruska obsahuje "na první pohled zjevné chyby".

   Nevím, kdy byla Dorazinova zpráva v ČRo vysílána. Ale jestli až po tomto oznámení, pak je jeho provinění naprosto neodpustitelné, když i Centrum boje s ruskou propagandou tuto zprávu označilo za lež. Možná to je důvod, proč se tím Rada byla vůbec ochotná zabývat, když měla posvěcení od Ministerstva pravdy.

   Smazat
 3. Lék na pravdu ? Co takhle poslat Dorazína za kolegy z pravdivé ČT do Varšavy, jako to Rusové zařídili Pazderkovi a Karasovi pouhým neprodloužením akreditace. P.S.: a pak, že se lživými médii bojuje jenom Trump za Atlantikem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde se berou různí ti putleroffšít přicmrdávači u nás? Viz žid Geršl! - http://g.cz/3-sokujici-alternativni-zpravy-o-vydavateli-prokremelskeho-dezinformacniho-webu

   Smazat
  2. Co je to putlerofský přicmrndávač ty odporné hovado? A co ty tvoje odkazy na jiné servery - nějaký názor k článku nemáš? Ty odkazy si strč do zadku hajzle! Šmejdi si po internetu a hledej si šmejdoviny, které lahodí tvé zmetkovité, zakomplexované a zfanatizované, nenávistné potřebě, a dej nám tady na NR pokoj. Takové sračky sem nepatří, tady diskutují slušní lidi - pro neřády tady není prostor!

   Smazat
  3. To není hovado, to Dorazímův pinďour.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Propagátory ruského fašismu redakce vymazala.

   Smazat
  8. 19:11
   Divný je,že je plno článků oslavující ussacký agresory,čokovopice z palmy.Hitlery,krvavou Madlu a udavače Havla!!!!

   Smazat
  9. 19:40 Hlavně že se najde idiot, který to jinému idiotovi věří. Viď, chychte?

   Smazat
 4. Bláboly pana Dorazína, pokud je vůbec v té zvukové kulise, jakou rozhlas je, někdo zaregistroval, šly mu jedním uchem tam a druhým ven bez povšimnutí. Kdopak by se hlouběji zamýšlel nad plácáním paňáci z pražské kavárny !

  OdpovědětSmazat
 5. Byl jsem člen volební komise, kam přišel volit svéprávný byť psychicky od dětství narušený mladý muž se svými rodiči. Tvrdil nám, že volby budou zmanipulované mimozemšťany. Rodiče krčili jen rameny To se stalo! O tom, že volby chtěli ovlivnit Rusové nic nevím. Ale o těch mimozemšťanech vím, to mohu potvrdit. Mám to z důvěryhodného zdroje.

  OdpovědětSmazat
 6. Byl jsem členem volební komise. Miloš Zeman s převahou vyhrál i v ostatních komisích. A nikdo nás neovlivňoval!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:06 To jste teda prohloupili. Kdyby vám Dorazin dal kontakt na nějakého toho ruského agenta, tak jste za ten neovlivněný výsledek ještě mohli dostat nějaké prachy.

   Smazat
  2. 17:20 Zeman vyhrál a nemůžeš se divit, vžyť rakouské knížátko neumí ani vhodit volební lístek se svým jménem do urny.Nechci mít za prezidenta troubu. V.J.Horák

   Smazat
  3. 17.33 Šlechta resp.feudálové nikdy nějakou volbu neznali. No, mohli ho jeho poddaní Svěrák, Čáslavská, Rychlý, Navrátil, Hřebejk a spol. alespoň poučit jak se to dělá. Opravdu chápu Schwarzenbergovo rozladění, když dopad jak dopad.To se vrchnosti nedělá!

   Smazat
 7. Hned ten první komentář jde sice trochu mimo téma, ale otevírá jiné, proč jsou jídla ve školních kuchyních tak pro děti obtížně poživatelná. Když uvaříte hnusné jídlo, již předem víte, že zbude. Tak automaticky vaříte méně a "přebytky" surovin se přece nevyhodí. Ta popsaná školní vyvařovna není určitě jedinou v Česku.
  Pokud jde o fake news - ono to sice není jídlo ze školní jídelny, ale stejně hnusné. Ale obé vychází z toho, že účel světí prostředky. Někdo si jistě položí otázku, proč tzv. "rady rozhlasu a televize" jsou netečné. No, proto, že pokud by se ozývaly po každém fake, tak by to byl nekonečný proud ozvěn, ale být členem, je dobrý džob. Ale není na doživotí, jako parlamentní křesla, i když také báječně placený požužňáníčko. A kdo by si z tak pohodlného křesla podřezával pod sebou sedák!
  Zeman se jistě+ stal populární nejen díky svým schopnostem a vztahu k občanům, ale nepochybně i díky "schopnostem" jeho odpůrců - ač nechtěně, přihrávají mu rozsahem své blbosti voliče. Nemáme alternativu k Zemanovi, leda vyprázdněné figury, které by se ovšem hodily do krámu našim politikářům, aby mohli ještě "svobodněji" nakládat se státem a národem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. První komentář tak úplně mimo nebyl, uvedl prostě podobenství -synonymum se tomu říká. Synonymum s rozhlasem, televizí, s bankami, poštami - všude plno šmejdů, kteří musí zůstat šmejdy - běda kdyby se zastyděli a chtěli se případně napravit. A k tomu dalšímu - až na to, že v ŠJ o "hnusné" pokrmy nejde. Naopak, všechno musí být prvotřídní a čerstvé. Jen rozmazlení blbečkové, kteří jinak požírají jen hamburgery, vrací i pečená kuřecí stehna s bramborem - to je taky hnusné? Ale jde o to, že dnes jsou ve školních jídelnách jakési švédské stoly,kde jsou jogurty, banány, pomeranče, kompoty, a další věci, které je možno si vybrat k obědu. A tyto věci se mohutně kradou. Do tašky s přehledem - 20 jogurtů, banánů, a podobně. Nebo na 120 porcí pravé svíčkové ( podle vás taky hnus) se zpracuje deset kilo masa, a to se potom rozkrade - tak se to dělá. A jinak - v kuchyních školních jídelen musí být čisto jak na operačních sálech, mytí nádobí se věčně hygienicky kontroluje - to byste viděl v obyč.restauracích jak to funguje - tam byste nežral nic. Moje připomínka byla o tom, že dnes je zvrácená doba, kdo něco chce dělat poctivě, nemá v dnešních poměrech uplatnění. Jen lumpové, zloději, lenoši, ti zapadnou do různých těch zajetých kolektivů. Tím samozřejmě nemyslím chudáky dělníky někde na pase, nebo kteří kopou na stavbách. To radio a vysílání - je už česká klasika.Šmejd je napomenut, ( a to ještě kdoví jestli) a jede se dál. A když dnes podáte dejme tomu na něco stížnost - vyřizuje ji ten, na koho ji podáváte. To je úplná fraška. Jo takhle - když dřív byly při každém KNV Výbory lidové kontroly - tzv. VLK - to prý byla jiná!

   Smazat
 8. 18:05
  Už jsi byl dát plasťák metanolu na hrob tý udavačský zdevhliny,Chujmere debiloviči?!!

  OdpovědětSmazat
 9. Česká republika není divná zem.Má pouze tu smůlu,
  že se tady usadili lidé,kteří tdegenerovali a
  chtějí,aby jim vládli Němci.Ti přece nic špatného
  neudělali,jenom vyvraždili 350 000 Čechů během
  šesti let.Jsou proti komunistům úplní dobrodinci.
  Vždyť ti za 40 let popravili 248 lidí,z nichž to
  byli většinou vrazi,nebo násilníci.Tak si to mohou
  konečně užívat.Němci už tady vládnou zásluhou
  českých vlastizrádců a páté kolony sudeťáků.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Nyní jde vyměňování ministrů jako na běžícím pásu, jenom na sudetoněmeckého ministra přítele Posselta Hermana si nikdo netroufne. Pročpak? Aha, oni by se mohli na vládnoucí ČSSD vymračovat jejich kumpáni černoprdelníci a Ozubená pleš je tak slabý v kramflecích, že si to nemůže dovolit.

  OdpovědětSmazat
 11. Pokusím se taky zalhat.
  Moskevským zpravodajem není Marti Dorazín, ale Martin Lhář.
  Aj aj aj, to se mi to nepovedlo.
  Musím to dementovat. To není lež.
  --- A je nějak možno neplatit poplatky za rozhlas?

  OdpovědětSmazat
 12. Někdy si myslím, že lživí novináři by měli být trestání stejně jako teroristé, protože ovlivňují davy lží, nenávistí, zkreslováním pravdy atd. Nechovají se stejně jako islam. fundamentalisté? Až na přímé vraždy fundamentalistů, tak to ostatní dělá česká televize a tisk naprosto stejně.

  OdpovědětSmazat
 13. "ČT", alias kýbl hoven, smíchaný se zvratky, chrchly,
  částicemi potratů a v nich plujících a rochnících se všech těch nezdvořáků, nadorazínů, všelijakých teploušů a štětek.

  OdpovědětSmazat
 14. Informace hodná Slonkové a spol .Šulibrci Slonková a spol , Šafři , Dorazíni , už jste dorazili ,už jste jen k smíchu novináři idioti .

  OdpovědětSmazat
 15. radio ma takovej čudlik aby se dalo přeladit na jinou stanici kde hraji fest muziku kde neni až tak tolik kidu jako na pokračovatelce geblsova odkazu čro čete a kulturni frontě ale zase se člověk dovi co je pravě v akci a kdo s kim picha

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.