Reklama

čtvrtek 9. února 2017

ČSSD ve službách šmejdů

Erik Best
9. 2. 2017        EB
Ondřej Malý z Českého telekomunikačního úřadu měl tu drzost, že v pořadu 168 hodin přirovnal mobilní operátory k prodejcům hrnců a dek, tzv. šmejdům. „Spravedlivou“ odměnou za to, že upozornil na zásadní problém českého trhu s telekomunikacemi, je mu to, že přijde o místo. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek za přesně tu stranu, která by měla spotřebitele chránit (ČSSD), ho do Rady ČTÚ znovu nenominuje. Taková je realita českých whistleblowerů. Zatímco ČSSD vyostřuje rétoriku proti operátorům, ve skutečnosti podniká kroky, které jim pomáhají. Bohuslav Sobotka se také tvářil hrdinně, zatímco odmítal nápad stanovit pokuty pro operátory na základě procent z jejich tržeb. Abychom parafrázovali Sobotkovo vyjádření k Babišově střetu zájmů – ČSSD chce, aby se stranický vlk nažral (tím, že na oko brání spotřebitele) a koza obchodních zájmů PPF zůstala celá (tím, že O2 dál ojebává zákazníky). Volby se blíží a ČSSD potřebuje proti Andreji Babišovi pomoc Petra Kellnera.

29 komentářů :

 1. Kdo bude volit ČSSD je rozumu velmi mdlého.Je potřeba vypráskat sebranku socanských parazitů a následně pustit detektivy z řetězu k došetření kauzy OKD.Sobotkovi a krejčíkovi Bakalovi by tepláky slušely.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budete překvapen, kolik se jich tady najde.

   Smazat
  2. Myslím, že se pletete, těch nasraných voličů je už mnoho, Sobotka si může balit kabelku a alou s manželkou do Hollywoodu.

   Smazat
  3. ČSSD se tváří jako levicová, přičemž je středo-pravicová! ČSSD, ODS a lidovci jsou největší korupčníci, kolaboranti a protilidoví šíbri, které po převratu zlikvidovaly naše hospodářství. Třeba tuto politickou špínu vykydat navěky na smetiště dějin!!!

   Smazat
  4. Rovněž jsem pro, a tyto strany ODS,ČSSD,TOP a KDU nevolit. Už těch blábolů bylo opravdu moc. Rozkradli stát, zničili vša co patřilo lidem této země,zemědělství,průmysl a ani ta voda není naše. Viděl bych to ANO, KSČM a Okamuru. Možná je to probnóza bláznivá, ale přece jen nadějná. Prošetřit veškeré korupční aféry a potrestat viníky. Né, že se nenajdou, oni jsou, ale přece nebudou zavírat ze svých řad. Je někdo, kdo by tam zůstal z původních? No možná ano, asi vrátný ten ( možná).Pořád se mluví o naplněnosti státní pokladny. To jo. "Ale"
   proř neplatí supermarkety daně u nás?
   To by se najednou plnila st. pokladna.
   Ten moment by bylo na trhu volno. Pak by nastoupili naši lidé, kteři se nemohou na trhu téměř uplatnit a nemohou konkuroval marketům. Hlavně když slyšim Jurečku jak plácá, že je potřeba zvýšit produkci zemědělství. Jo a mléko na výrobu sýrů a jogurtů, se dováží z Německa.Proč dovážet sračky z jiných zemí a naši lidé nemají práci a firmy se nemohou na domácím trhu uchytit. Mám za to, že je to nesmysl, popuklismus, jen to chce provádět řádnou politiku a ne jen kecat za pultem populistické fráze.Tyto strany potřebují voloče jen před volbama, potom je na ně jaksi "pozapomenuto".Lidé vás volí, tak se taky zodpovídejte, nejen keci, ale skutky. Všechno jde, jen kdyby se chtělo.
   Jenže je to úprovázané populisty a lubisty napříč vládou a to je základní chyba.Každý kecal je mistr svého oboru, hlavně, když byl třeba zelinářem. To je potom odbornost jako vyčitá. Hlavně že jsem politicky pevný. Fuj ,hnus. Neznám případ, kdy by se z politika stal odborník.

   Smazat
  5. Na počátku bylo slovo (v Bibli). Na počátku průs..švihu s OKD byl privatizační projekt Ing. Dlouhého. Ne ňákýho Dlouhýho, ale TOHO DLOUHÉHO(!), nynějšího PREZIDENTA (přez hodpodaření). Jaký kostým navrhujete pro něj?

   Smazat
  6. Je to ten Dlouhý, co byl tajemníkem ÚV, je to ten Dlouhý co se drží u koryta před revolucí , přes ní i po ní, až do současnosti? No nevím, ale pruhovaný "talár" za podílnictví v rozkrádání státu by mu slušel nejlépe.

   Smazat
  7. Dlouhého nemusím, ale mýlíte se, Dlouhý nikdy nebyl tajemníkem ÚV KSČ. Podle některých informací byl pouze předsedou stranické organizace v Prognostickém ústavu. Ale jinak je to hochštapler, který pro prachy udělá všechno.

   Smazat
 2. Pane Best.
  Perfektní.
  Neuvěřitelné,jak se chová Mládek,dění kolem OKD,dění kolem FE,kolem platby za jističe,platby za ZE a teď kolem mobilních operátorů.Už měl vyletět po nezvolení za senátora.Navíc se připravuje těžba lithia v Krušných horách,tak to vláda na návrh Mládka prodá zahraničním firmám a to ještě dostanou daňové prázdniny,než aby se podpořila domácí podnikatelská sféra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mládek je jeden z těch proslulých "šmejdů". Kde byl, všechno zkur vil ve prospěch bohatců. Skutečně ČSSD jako vyšitá.

   Smazat
 3. Mládek je přesně ten typ člověka, který dokonale klame tělem. Když se na něj člověk podívá, nebo ho chvíli poslouchá, snadno nabude dojmu, že je to takový milý strejda, kterému jde vždy jen o dobro pro druhé.
  A on to bude všech sviní futrál...

  OdpovědětSmazat
 4. Tak asi ale to má logiku - ne? Jestli je ten kritik členem rady ČTU a byl za - jistě nevybíravou -kritiku z rady odvolán, je to docela obvyklý postup - ne? Zaměstnavatelé nesnáší jakoukoliv kritiku ani od uklízečky nebo od vrátného. Neznám takového, který by snesl i mírnou a oprávněnou kritiku bez následků. Kritik letí rovnou na chodník bez náhrady a to se v tomto případě jistě nestalo. Podívejte se na Snowdena. Upozornil na šílený nešvar, který páchají americké modly vůči vládám snad všech zemí, doložil důkazy, a musel vzít rychle roha - asi mu hrozilo a pořád ještě hrozí zastřelení, nebo co. A taková hned štvanice na ČSSD! Ano, ukazuje se, že i ČSSD jsou lokajové USA a panští slouhové udržovaní ve funkcích a u koryt za protektorátní poslušnost, ale zase co je moc, je moc,každá pitomina se nemusí svážet po jejich hřbetě. Mládek, Sobotka i Zaorálek jsou poserové z betléma - o tom žádná, ale že s nimi někdo manipuluje, je více než jisté. Obama byl manipulován celých osm let, rozesral celý svět, má na svědomí miliony lidských životů, zničenou infrastrukturu několika zemí - a dobrý? V pohodě? Jezdí si plavat do bazénu a golfovat do sídla nějakýho starýho zhýralce v Anglii, a po prdeli. Stejně jako Busch - ta hnusná krvežíznivá kreatura. Prokázalo se, že obvinění Iráku z držení zbraní hromadného ničení bylo lživé, ale za utýraného chudáka Husajna, zničení Iráku a pobití tisíců lidí - žádný soud? Žádný trest? Ani české držky neprskaly? Tady prskají kvůli každé pitomosti. Budou volby, už se dočkáte, a hned druhý den po ustavení nové vlády budete prskat a plivat po jiné straně a lidech, a vydržíte to zase čtyři roky - a tak pořád dokola. Tady není šance na zlepšení mravů a intelektu zkažené společnosti, a kdo si nějakou dobu myslel že jo, už to vzdal. Tady totiž nemá cenu nic - jen hledět si svého. Ani už se nepomáhá obětem nehod - ten chlapec v převráceným sypači měl štěstí, že po čtyřech hodinách, co ležel pod hlaubnou a nemohl k mobilu, někdo z kolemjedoucích zavolal pomoc - jinak by byl zmrzl. Byl zrovna docela mráz. Tak sklapněte. Jsme odepsaná, zkažená, morbidní a hloupá společnost.

  OdpovědětSmazat
 5. (CSSD se zařadila k ODS, TOP 09 a KDU. Naprosto nevolitelné strany!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevšiml jsem si, že by hnutí ANO, to zn. Babiš, nesouhlasil se štvaním proti Putinovi a sankcemi, proti Assadovi a naopak nelezl do zadku Američanům. Nevšiml jsem si, že by protestoval proti lžím, manipulacím a propagandě našich "objektivních" a "nezávislých" médií o dění v Sýrii a na Ukrajině.
   Takže hnutí ANO se řadí mezi tyto nevolitelné strany.

   Smazat
  2. A za to, že se ničeho důležitýho nevšímáš, může kdo? To je jen tvůj problém. Já jsem si zase všim, že se Babiš zcela správně od všeho distancuje. Mluví jen k věci, a když je věc důležitá.proč by se připojoval k babským drbům, omílajícím třeba i týden každý den, kdo co řekl nebo neřekl a zda se omluví a podobně? To už je degenerace politiky, proto taky Babiš přestal chodit i na interpelace, protože je to jen všivárna, kde si navzájem všiváci ( jeden větší než druhej) skáčou po krku a v jejich pozicích už je drží jenom to, že na sebe navzájem něco ví - nějakou špínu samozřejmě. A proto se krotí. Kdyby se totiž nekrotili, vláda by se rozpadla, nastoupila by nová, a všichni - nebo téměř všichni - vládní bráchové by šli za katr. Předběžné zadržení pro obvinění z nehospodárného nakládání s majetkem státu, zneužívání pravomocí a podobně. Pak by museli navalit veškerou dokumentaci o všech všivárnách, různý ty smlouvy apod. A to právě nechtějí. Co chtějí, je vydržet u koryta ještě těch půl roku - přes léto -užít si léto, a najít si jiný plnohodnotný šolich.Mezitím v pohodě skartujou všechny usvědčující materiály, jak už se to tak dělá. A Babiš je měkkej. Kdyby byl jako Erdogan, a ještě k tomu jak do něj sprostě jebou, uspořádal by jako ministr financí na všech těch jejich pozicích kontrolní razii hned, a všechny doklady by jim zabavil. Pak by mu zobali z ruky jako nejposlušnější ptáčkové, ale už vycítili, že je nechá udělat tu pomyslnou červenou čáru, která se v ČR už tradičně dělá za každým rozkrádáním při výměně stráží, a začne se u ometenýho stolu.A to je chyba - na druhý straně - kdo by se rád hrabal ve špíně? Čeho by se dohrabal? A další kreatury venku by se třásly strachy, kdy dojde na ně, a s pomocí totalitních šmejdů z EU by zpunktovaly zas převrat -komu by to prospělo? ČR je tak pětina Turecka, a Babiš není Erdogan. A možná je to dobře. To až za pár let bude jinej kos pištět v mediích, že "co bylo ukradeno musí býti vráceno" -to už důvěrně známe?Ale to už budou strůjci českého švajneraj pobírat tučný důchody ve svých sídlech na Seychelách, Floridě a v Portugalsku. Takže já volím Babiše.

   Smazat
  3. Jj. Vol Babise pod kterym jsou islamista pelikan, jourova, telicka zlatuska a vojevudce stropnicky. Neni ti to divny?

   Smazat
  4. Jo 19:44, je to Babišův propagandista. A Babiš je řízen mediálními poradci odkudsi, ale ti jeho straníci ho prozrazují.

   Smazat
  5. 19.44 Jo, teď si mne přesvědčil. Protože se Babiš od všeho distancuje (neříkám tak ani tak, ale uvidíte, že na má slova dojde) a nechce jít do jakéhokoliv střetu buď s médií nebo především s potencionálními voliči, tak to je znakem dobrého politika?? Není, to je znakem populisty, který si nechce "spálit prsty" a jak může se vyhýbá tomu, aby náhodou neřekl jaký má názor, protože by si tím mohl uškodit.

   Smazat
  6. Anonymní9. února 2017 20:24 přesně tak euhujerské ano
   Anonymní9. února 2017 21:35 jo pán se k ničemu nevyjadřuje radši

   Smazat
  7. TOP09, KDU, STAN považuji za nejhorší, prosazují cizí zájmy, církve a Německa. Nevolím ani ANO, tam platí, co je dobré pro Babiše je dobré i pro zákon (podle vzoru "Co je dobré pro kolaloku,.."). Pro ČSSD je největší pohromou Sobotka a jeho klika, protože je zavázán Kalouskovi, že ho po volbách udržel u moci (zorganizoval mu demonstraci "profesionálů" za účasti ČT proti spolustraníkům, účastníkům setkání s panem prezidentem Zemanem, a žene ČSSD do prava. Pokud se vedení ČSSD nezmění, volím KSČM a pana Zemana presidentem. bv.

   Smazat
 6. A on ten Ondřej Malý z Českého telekomunikačního úřadu je OK? On neměl sám chránit českého spotřebitele a šlapat po operátorech? Nadáváte, a já také, na ČSSD a ta asi opravdu nevyhraje, ale myslíte, že oligarcha Babiš bude přidávat na platech, důchodcům nebo dětem a zamezí migraci? Nevěřím mu. Například v otázce migrace otočil od souhlasu až k opaku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, a v pohodě, protože ČR žádná migrace nehrozí. On totiž úplně nejlépe ví, že tady by migranti chcípli hlady. Stejně by je musela sociálně zabezpečovat EU. My máme obrovské mandatorní výdaje na naše socky, na důchody a podpory na bydlení, což se katastrofálně zvyšuje, a peníze prostě nebudou. Babiš nikam neotočil, jen se nevyjadřuje a nehorlí.Proč by to dělal? Jako ministr financí ví nejlíp, že z dlaně chlup nevytrhneš, a naše nízké mzdy a hrůznou ekonomickou situaci několika milionů lidí, kteří jsou na pokraji chudoby, a o tom, že tady každoročně lidi umrzají na ulicích - ví taky celá EU. Vnutit nám sem migranty, by rizkovali jejich přežití. Celé je to hloupost. My budeme muset povraždit i všechny psy v útulcích ( vymyslíme psí chřipku?) protože už je nebudeme moci živit.Zvířata ze zoo prodáme. Ještě i to, co zbývá, prodáme, peníze přitiskneme - proč by se k tomu měl Babiš vyjadřovat, zejména když se o tom melou jen kraviny?

   Smazat
  2. Že ČR žádná migrace nehrozí je tvrzení na úrovni sluníček, kteří ji vítají. Vnutit nám sem migranty je to nejmenší, když nás naše elity nebrání. Stačí, když sem budou migrovat díky Šengenu ti z Německa, co jsou na jejich dávkách. Nebo víte, na co půjdou naše odvody do EU?

   Smazat
  3. 19,53 co to plácáš za nesmysly ? Jako že by ČR neměla peníze na vydržování černého stáda ? Koho to v EU zajímá ? Tak si pujčte , nebo natiskněte peníze, nám je to v EU naprosto jedno, jak to budete dělat ! Černý v plné sestavě, nás během 2 let vyžerou jako kobylky, kapišto ?

   Smazat
 7. Ondřej Malý by se měl obrátit na premiéra Sobotku a on mu pomůže:))))))ú

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by to dělal? Jeho vyhryzovej plat mu zůstane, on určitě neskončí na ulici, jako tisíce našich občanů, tím si může být jist. Tohle je jen článek. Nic víc. Článek za účelem získat diskuze a prachy z reklam. Verstehen Sie?

   Smazat
 8. socan to je dneska sproste slovo obzvlaště vystižne v připadě sralbotky a proč zrovna jeho no protože zatim ještě plati že ryba smrdi od hlavy a zatim jsou na nas chovanci kratki i když jen jakoby ve skutečnosti nas maji v hrsti vic než si kdo mysli

  OdpovědětSmazat
 9. Okamura nehlasoval pro střet zájmů, ale hlasoval
  pro rozmístnění cizích armád na našem území s tím, že si tady mohou dělat co chtějí.Takže proti zájmům národa.P O Z O R!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.