Reklama

.

.

neděle 5. února 2017

Děti se v islámském zábavním parku učí důležitým věcem pro život muslima

5. 2. 2017

27 komentářů :

 1. Roztromilé děti a jak si pěkně hrají...už aby chodily do školek s těmi našimi.....,podle představ naší min.školství Valachové a pr.a soc.věcí Marxové-tominové....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale obvykle před podobnou prasárnou bývá varování. Tohle snad ani nepatří na I-net. Nebo to má být nějaké povzbuzení pro úchyláky a vrahy všeho druhu? TnT

   Vymazat
 2. Kurnik, to je trochu moc. Aspoň varování by tady mělo být. Doporučuji pochytat sluničkáře, přivázat je k židlím a pustit jim to video.

  OdpovědětVymazat
 3. Ano,ideální dětičky k inkluzi a protože kudla stejně jako hidžáb patří k jejich kultuře,takže Šabatová už se postatá,aby jim je nikdo nezakazoval,žádná ředitelka školy,nebo někdo jiný....

  OdpovědětVymazat
 4. Doporučení je jedno;když Ussacký agresory army rozbombardali Afriku a pozabíjelo"""diktátory""",tak ať si tam ten méněcenný generický odpad vezmou!!!!!!
  To jsou totiž výsledky debilokracie zvaný TRVALÁ OKUPACE!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Za to můžou komunisti. Ti tenkrát podporovali Kaddáfího! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak mi nějak oběd nechce zůstat, kde má. Něco tak otřesného jsme ještě v životě neviděla a nevím co bych udělala těm dvěma spratkům, kdybych je dostala do ruky.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děti jsou tvárné, nemohou za to, ani si to do dospělosti nebudou pamatovat. Jenže převýchova se konat nebude...

   Vymazat
  2. Pane Davide, jste sice psychiatr, ale tyto děti si tyto věci pamatovat budou a hodně dlouho. Ten sdruhý hoch si to tak užíval, že mi z toho šel mrát po zádech. pokud se budou nadále pohybovat v tom co jsme viděli, nemohou z nich vyrůst jiné existence než hrdlořezové. Člověka někdy poznamená na celý život i zážitek ze dvou let, podvědomí je pěkná potvora. No a tu reedukaci fakt nelze čekat. Tohle není trhání nožiček mouchám, jak některé děti se "sklony" dělají, tohle není nevinné.
   Sims.

   Vymazat
  3. Co si vy sama pamatujete z věku do šesti let? Do osmi let?

   Vymazat
  4. Tak když někdo mermomocí usiluje obnovit poměry vzniklý sykes-picotskými čachry proti lidu chalifátu, tak co s ním jinýho ....

   Vymazat
  5. Pand Davide, snad vite, ze silne zazitky mate ulozene v pameti navzdy. Pamatuji si mnoho z dovolene v Madarsku a to mi byly 3 roky. Ze skolky i skoly. Pokud nebudou u techto deti vrazdy na dennim poradku, budou si je pamatovat a odnesou si pocity z nich do dospelosti.

   Vymazat
 7. 13:04
  Retardovaný potrat opičí kurvy v akci!!!!:-))))
  Dej si panáka,ať v tvojí senkrovně něco přibude!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že to byla Ironie.

   Vymazat
 8. Ďáblovi se jeho dílo daří, dětská mysl je zranitelná. Potřebujeme okamžitě vyměnit ministra obrany a začít budovat solidní armádu, protože tohle nás dožene. Bytostí, které se již od útlého věku staly násilníky jsou sta tisíce možná milióny a pár těch statisíců je již v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 9. Mrkněte na toto: http://zpravy.idnes.cz/rusko-detska-postel-raketomet-buk-dry-/zahranicni.aspx?c=A161002_154148_zahranicni_ane
  to přece taky není normální, co ?
  Militantní národy - Rusko je na prvním místě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím nevím, jestli nejste tak trochu mimo. On je rozdíl v dětské hračce, postýlce a podřezáváním žívého spoutaného člověka. Co myslíte? V dětství jsme si v jednom kuse hráli na vojáky, indiány a kovboje, četníky a zloděje. Hračkárny jsou plné pistolek, součástek uniforem ... A co taková produkce produkce pro děti a dospívající made in Západ? Víte, ono by to chtělo spíše rozum a míru ... i v odkazech, ale hlavně v přemýšlení.

   Vymazat
  2. Myslíte, že to je nějaký rozdíl v té mladé hlavičce ?? Není řekne Vám to každý dětský psycholog. A bude hovořit o pohádkách, kde se to jen hemží useknutými hlavami draků atd...
   Takže - když ruská propaganda už od mateřské školky připravuje drobátka nba nějaké BUKy a postýlky ve variantě tanků = tak to není normální.
   Je to strašné, jedním slovem to je zvrácené.
   NR by o tom měla napsat - ale namísto toho si vybírají nějaké jiné příklad špatně vedené společnosti.
   NR jsou nneobjektivní a ani za nic nechtějí uznat militantní nebezpečí ze strany RF. To je mnohem blíže, než nějaký IS někde daleko skoro v Africe.

   Vymazat
  3. 16:55
   Ty havlobanderovský stupidní omyle přírody,takhle genitální jsi od přirození nebo až po návštěvě školení u Jandy a Putny?!!!!
   Tebe vidět Chocholoušek tak se raději zblázni!!!!
   O těch špinavejch Arabech mi pojď do Teplic povyprávět,budeš mít velkej úspěch!!!!!

   Vymazat
  4. 17:28 - má pravdu, putlerská zločinná vraždící mašinerie zneužívá krom jiného i děti k vymývání mozků a výchově zabijáků, co za stakan pěny do koupele zabijou i vlastního fotra nebo .. nebo dokonce i třeba takového Bolotova - Hrdinu NSSSR (Novoruské sovětské socialistické reubliky) !

   Vymazat
  5. oprava: NSSR - sorry, s těmi S jsem to přepísk ...

   Vymazat
  6. 21;57Ty jsi pablb a tvůj fotr tě delal do kanálu,anale!!!
   Táhni do Fuckingtownu hovado bez mozku!!!!

   Vymazat
 10. Pane 16:55, máte v hlavě hodně pomotané. Zkuste se oprostit se od rusofobní propagandy, kterou tolik nekriticky přijímáte skrze ČT, Nova, ČRo atd. a zapojit zbytky rozumu, pokud vám ještě po tom výplachu mozku nějaký zbyl. Militantní nebezpečí ze strany Ruska existuje jen ve vaší fantazii, a to především proto, že by napadením západu Rusko nejen nic nezískalo, ale strašlivě by utrpělo, a to i v případě, že by vyhrálo. Rusko nás ohrozí pouze v jediném případě, a to když ohrozíme my jeho. Vojenský rozpočet RF je cca 12 krát nižší než rozpočet NATO, základen ve světě má asi 5, na rozdíl od 750 amerických, což hovoří za vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to asi on nemá na paměti toto. Já za něj nemůžu hovořit, mám ale za to, že se bojí spíš toho, že po rozpadu Rusákostánu, který je nevyhnutelný a neodvratný se tito cypové vycepovaní putlerismem k bezmeznému militarismu a odhodlání vraždit za hlt pěny do koupele kohokoliv se převalí sem k nám a nějaký hovado podobný oslizlýmu Bohouškovi Sobotků jim tu udělí azyl!

   Vymazat
  2. 22:01 no a kdyby terminovali zmrda jako jsi ty tak by to bylo jen dobre

   Vymazat
  3. 17:36
   to úžasné mírumilovné Rusko klidně přepadlo neutrální Ukrajinu, anektovalo kus jeho území a posílá své vojáky a techniku přes hranice k vyvolávání dalších nepokojů na východě Ukrajiny.
   Když to zkoušeli v Gruzii, tak Západ ještě zaváhal a neudělal nic. Ovšem pokud to sam=é zkouší už blízko, je to hned vedle Slovenska - tak musíme být ostražití.
   Proto i např. veřejná část zprávy BIS o takovém nebezpečí hovoří - na rozdíl od muslimské imigrace, která pro nás představuje jen minimální nebezpečí.
   Jistě se mnou nebudete souhlasit, jste tady všichni velcí odborníci na geopolitiku, ale já věřím specialistům ze zpravodajských služeb. Které bez vyjímky v západní Evropě poukazují na nebezpečí hybridní, kybernetické a jiné války ze strany Ruska.

   Vymazat