Reklama

úterý 7. února 2017

Dobrý den, pane profesore Fialo, předsedo ODS,

Jiří Baťa
7. 2. 2017
...obracím se na Vás s dotazem (resp. žádost), jak vnímáte, hodnotíte a akumulujete veřejné, hrubé a neslušné projevy člena vaší ODS pana Pavla Novotného. Tento pán, kdykoli má možnost nebo příležitost se vyjádřit ve veřejných médiích, jako např. v Parlamentních Listech.cz, ne snad že by v rámci kritiky nenechal nit suchou na prezidentovi Zemanovi, Okamurovi, resp. dalších lidech, kteří s těmito politiky sympatizují, on se v této souvislosti přímo vyžívá v neslušných, ba často sprostých výrazech, kterými častuje tyto politiky, včetně prezidenta Zemana.


Poznamenávám, že nejsem příznivcem ODS, přesto si myslím, že by pro řadu slušných představitelů ODS, včetně Vás pane profesore, mělo být naprosto nepřijatelné, když se člen ODS, notabene pro většinu veřejnosti ne zrovna přijatelný a ne populární pan Pavel Novotný (mj. také zastupitel, publicista a profesionální hráč pokeru) naprosto společenky neúnosným způsobem vyjadřuje o hlavě státu, případně jiných veřejně činných lidech a osobnostech. Domnívám se, že by bylo z Vaší strany, případně vedení ODS vhodné, neřku-li žádoucí oslovit pana Novotného a upozornit jej na nevhodnost vyjadřování se o osobách působící v politice či ve veřejném životě způsobem, který lze (pokud vůbec) používat snad v těch nejpodružnějších lokálech s hosty v silném alkoholickém opojení, či mentálně postižené s IQ hluboko pod 60 bodů. Zvláště, chlubí-li se sám svým IQ, které prý údajně činí 128 bodů (vzhledem k jeho projevu lze o této hodnotě silně pochybovat).

Na pana Pavla Novotného nikterak nepůsobí a nemá vliv běžná veřejná kritika ze strany řadových občanů, kteří jeho společensky nevhodné a neúnosné vystupování (vyjadřování) vůči představitelům veřejného života nesou značně nelibě. Proto Vás chci požádat, vážený pane profesore a předsedo ODS, abyste se jako nejvyšší představitel strany, vzhledem ke společensky naprosto neúnosnému vyjadřování, resp. celkovému obsahu veřejných projevů vašeho člena ODS pana Pavla Novotného zasadil o to, aby svou hrubou, sprostou, společensky naprosto neúnosnou bulvární rétoriku i jako údajný novinář omezil a přizpůsobil etickým normám, praktikovaným v každé slušné společnosti.

Jsem přesvědčen, že ODS jako taková je strana, která má ve svém středu slušné a inteligentní lidi, kteří by se měli od způsobů veřejného projevu pana Pavla Novotného rázně distancovat, s jeho projevy nesouhlasit a odsoudit je s tím, že jeho hulvátství negativně poškozuje společenskou úroveň a image ODS. Věřím, že Vaše domluva by mohla pana Novotného umravnit a usměrnit natolik, aby se vyjadřoval tak, aby jej veřejnost vnímala jako stanardního člověka společensky angažovaného, který však svou bulvární popularitu nebude prosazovat jako člen ODS, zastupitel či publicista způsobem, který poškozuje jak ODS a jeji image, tak i společensko-politické prostředí s negativním vlivem na (zvláště mladou) veřejnost.

Děkuji Vám za pochopení a věřím, že i v zájmu ODS budete mou žádost akceptovat jako společensky oprávněný požadavek.

S pozdravem

Jiří B a ť a,   6. února 2017

63 komentářů :

 1. vetsi falus v ceske zemi neni!!!

  OdpovědětSmazat
 2. protekční xindl co nenávidí vlastní národ ten článek jsem četl na pl jen at se ods nedostane do sněmovny

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je za blbost?Vlastní národ jsou u něho jak řekl sám jsou výlučně Židé!Je ŽID,JE TUDÍŽ VYVOLENÝM!Proto nás nežidy uráží svými oplzlostmi!

   zločas

   Smazat
 3. Pan Novotný se chová jako prase domácí,,,,,,,,,,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tímto, ale to užitečné prase domácí se muže cítit uražené, protože má daleko vyšší hodnotu než uvedený pán.

   Smazat
  2. Anonymní7. února 2017 21:54 - takhle jsi to asi napsat nechtěl, protože v tom případě, že ano, tak to prase domácí těžce urážíš.

   Smazat
  3. A určitě má i vyšší IQ než pan Pavel Novotný.

   Smazat
  4. Já bych si velice přál,aby P.Novotný přijal naše pozvání a přijel k nám na valašsko a tyhle ty svoje výroky urážky a blibajce pronesl veřejně v naší hospodě.Věřím,ze za 5min. by byl venku s rozbitou držkoumi.Ale na toto on nemá odvahu.Ono seto dobře píše schovany za anonymitou počítače a oblopen svými havloidy.Prostě blbeček.......

   Smazat
 4. Já si myslím, že tímto živočichem netřeba se zabývat, nejlépe podle zásady o kom se nemluví, ten je mrtvý. A když si ho ODS chce nechat ve svých řadách, její škoda, toho opravdu litovat nemusíme. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 5. Je to méněcenný genetický potrat vzniklej pařením dvou modifikovaných banánů!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Baťo, jen ho nechte, ať všichni vidí, jací jsou politici ODS "bez závoje". Pokud politici ODS mluví slušně, tak se jen přetvařují. Jejich názory a nitro jsou stejně nechutné, jako u Pavla Novotného.

  OdpovědětSmazat
 7. Pavla Novotného vidíme na přiložené fotce. Nedovedu si představit debila, který by toho přežvýkavce volil. I díky jemu odejde ODS na hnojiště dějin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To uvidíme až po volbách. Už jsme zažili nejedno překvapení.

   Smazat
 8. Já si myslím, že je velice dobře, že dávají blbečkovi prostor v tisku. U každého rozhovoru s tímto dementním imbecilem by mělo být tučným písmem označeno, kterou stranu zastupuje. Je to perfektní reklama.

  OdpovědětSmazat
 9. Copak na tohoto zevla asi říká velevážená paní Němcová. Od zvolení pana Zemana na post presidenta je neustále zděšená, velice háklivá na každé slůvko, co president pronese. V tomto případě potom musí být minimálně na kapačkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokratická strana by měla mít i mechanizmy, jak členy, kteří ji vyloženě škodí, odvrhnout. Platí to pro oba zde jmenované. Nebo chce ODS opravdu odejít?

   Smazat
  2. V prodejně potravin ve Žďáru nad Sázavou: "Blíží se soudružka odesačka Němcová. Pozor na rohlíky, krade !!! "

   Smazat
  3. Taky hned, když po tom poprasku Novotného stáhli z hlavní stránky, tak PL uveřejnila po dlouhé době rozhovor s Němcovou, aby jako dala najevo, že ODS je především noblesa a šátek za 8 tisíc. Ale ono bude stačit, když se pod jakýmkoli článkem, kteerý budou ODS před volbama publikovat budou objevovat odkazy na Novotného reprezentativní působení a mají po srandě. Takže nezapomenout a cvičně vždy, když se někde objeví člen ODS, tak připomínat Novotného. Stačí jenom seznam jeho oblíbených slov: jitrnice, lůza, apod.

   Smazat
  4. A to myslíte tu roztažnožku a zlodějku benzínu?

   Smazat
 10. Článek jsem četl,tzv.,,protekční spratek,,opravdu perlí,větší nálož prasečin jsem dlouho nečetl.
  Ono sečteno podtrženo chování a postoje ODS v poslední době,v době puče na Ukrajině a k Sýrii u mě dělá z modré straky nevolitelnou stranu.

  OdpovědětSmazat
 11. Pan profesor Fiala, předseda ODS, je vskutku hlava otevřená sršící nápady. Jen by mě zajímalo PROČ!!! ji nepoužíval když seděl ve vládě a mohl tak ledacos změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, hlava otevřená. Proto nosí deštník, aby mu do ní nenapršelo. Třeba to jednou dotáhne až na vachmajstra.

   Smazat
  2. Ano, ano hlava otevřená, jen do ní nasrat, protože nic jiného v té palici jak hovna nemá. Kdyby něl, tak buď není v ODS nebo alespoň než něco vypotí, tak si rozmyslí co z toho řekne na veřejnosti.

   Smazat
 12. Já bych se tímhle volným shlukem bílkovin vůbec nezabýval. Ovšem fakt je ten, že pokud zdůrazňuje, že je členem ODS, tak jí to moc na image nepřidá.

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
 13. Divím se vám, že si s Novotným děláte starosti. Je to hovado. Divné je to, že ho vzal na milost a má pro něho pochopení František Ringo Čech.

  Zvykněte si konečně všichni, že levici je povoleno sprostě nadávat. Jen abyste na to nezapomněli až bude pravice na lopatkách. Nebudete udiveni padesátými léty, kdy komunisté vraceli pobyty v kriminále za Masarykovské republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:44 musíte si uvědomit jednu zásadní věc a to, že naši umělci jsou vesměs prodejné děvky, které za groš prodají úplně klidně vlastní názor. Je mezi nimi nepatrné procento slušných, ale o těch se nedozvíte, poněvadž se veřejně k ničemu nevyjadřují. P.V.

   Smazat
 14. Protekčního spratka vzal F.R.Čech na milost,
  protože jsou oba komedianti.Nic divného.ODS
  je stejně odepsaná partaj,tak jí spratek už
  nemůže ublížit.Nakonec vzhledem k tomu,že zde
  je profesorem každý,kdo má do řiti díru(Putna)
  tak úlety blba jsou tolerovány.Blbec,který se
  stal profesorem,nepozná,že mu někdo škodí.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 15. Prosím, zadal jsem do Googla Pavel Novotný ODS, obrázky a vykouknul na mne bojovník ISIL. Nemáte v redakci jiné foto než to demo k článku?

  OdpovědětSmazat
 16. naopak by měl ten debil Novotný ještě přitvrdit a hlavně vždy tak ,aby to četla co největší veřejnost !Reklama ODS před volbama je přímo vynikající.Iá iá iááááááá

  OdpovědětSmazat
 17. Tak článek pana Novotného je nekrolog ODS.... Kdysi jsem té straně věřil....Já vůl...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani jsem nevěděla,že je v ODS!TAKOVÝ PÓVL si tam ti machři udržují.Dělá za ně tu špinavou práci.Znám toto Hovado z demonstrací a vím,že je živen a pracuje pro neziskové organizace za prachy!Na Facebuku mám pár foto s tímto hovádkem,vítačem multikulti,fašistů,uprchlíků a milovník Merkelové,kterou s velkým srdcem vítal před Ú.V.a lákal za 500kč do party.Bylo jich všehovšudy 12 kusů a potil se strachy,když byli natlačeni na zeď.Ani nemukl,že ty zrůdný prase?ODS se absolutně zdiskreditovala,totiž Novotný vyjadřuje jejich odpor k prezidentovi,ale nemohou si dovolit být tak hulvátští a snížit se tak hluboko i když jsou dost nízko!Jen více a více takových debilů v ODS a TOP 09!

   Smazat
  2. 9:52 Hana Horáková.

   Smazat
  3. Na špinavou práci členy ODS a TOP09 znám, mohl by mi někdo prozradit aspoň jedno jméno, který je na čistou práci?

   Smazat
  4. 11:16 lada

   Smazat
 18. Vážený pane Baťo, vážení diskutující... Tímto hovadem nemá smysl se zaobírat. Jen mi opravdu nejde na rozum, jak to snáší útlocitná Němcová a předpokládám, že na rozdíl od toho imbecila, vzdělaný předseda Fiala. Doufám, že už denní husu Mirku v parlamentu po volbách neuvidíme!

  OdpovědětSmazat
 19. Já si myslím, že takové a podobné apely na předsedu strany jsou naprosto zbytečné. Fiala o Novotném dobře ví. Novotný je totiž nepřehlédnutelný a nepřeslechnutelný. A v tom je vlastně ten marketingový tah. Upoutat a odpoutat pozornost. Upoutat proto, že současný předseda je šedou myší, neschopnou zaujmout vlastní myšlenkou a odpoutat od těch kusů svého stáda, na které asi ani Fiala moc hrdý není.
  Vždycky jsem se považoval za nižší střední třídu. A protože platí, že bohatý levičák je rozmar a chudý pravičák je diagnóza, nikdy jsem ODS nevolil. Tak že ani Novotného výblitky mne nepřesvědčí. Jediné co mi vadí, ale ne na Novotném, nýbrž na PL, je skutečnost, že jejich prostřednictvím jsem se o sobě dozvěděl, že jsem zmrd, čurák a debil.
  Když jsem chtěl panu Novotnému také sdělit, co si o něm myslím, byl jsem opakovaně bloknut.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty výrazy pak bude nutné pokaždé, až začnou před volbama předestírat svoje plány, tak jim v diskusi připomínat. A to vždycky a všude.

   Smazat
  2. Mezi příslušníky kavárny a rádoby uměleckých a jim podobných kruhů (Trump je označuje za příživníky, u nás se zažil termín lehkoživky, žijících z peněz těch ostatních) existuje (snad nepsaná) soutěž o to, jak své odpůrce co nejvíce urazit, zesměšnit atd. Sami totiž žádné argumenty nemají, tak postupují alespoň takto. Existují mezi nimi jedinci, kteří to skutečně přehánějí, z nějakého důvodu chtějí vyniknout. A je třeba si především položit a zkoumat otázku proč. Chce za to funkci (i takové případy jsme tu již měli) či prémii od Sorose? Či jen na sebe upozornit? Žijeme ve zvláštní době. Když člověk urazí třeba sousedku a ta ho zažaluje, půjde k soudu. Že by se na obří sprosťárny naše zákony nevztahovaly? To, že ho třeba prezident nežaluje, chápu. To by nedělal nic jiného k zábavě sympatizujících skupin. Hlupáci a primitivové u nás ještě bohužel nevymřeli. Pouze se ale divím, proč k tomu dávají možnost jinak seriózní Parlamentní listy. To, že dávají možnost k vyjádření i druhé straně, je v pořádku. Alespoň občas zjistíme, zda a kam pokročily myšlenkové pochody pí Němcové. Ale nechat si zaneřádit příspěvek jen snůškou nadávek? Nevím, jak to vypadá po uveřejnění takového článku v redakci Parlamentních listů. Já, když si otevřu Parlamentní listy s takovým příspěvek, tak toho dne na dlouhou dobu otevírám okno (bez ohledu na venkovní teplotu) a větrám, abych se zbavil toho smradu. (Chtěl jsem původně napsat toho smrada, ale neudělal jsem to, protože to bych klesal k jeho úrovni a to rozhodně nechci).

   Smazat
 20. To kdo je tam za podivína na tí fotce nahoru?

  OdpovědětSmazat
 21. Baťa je vůl a to korunovanej.

  OdpovědětSmazat
 22. Vážení.
  To podstatné co řekl Novotný jste opomněli,křesťané,nežidé,budete nám židům sloužit a to se se děje a nejen u nás,to řekl Novotný na plnou hubu.Vůbec nedělá ostudu ODS,když to dělá ODS plná židů.Můžou se akorát zlobit někteří židé,že to řekl naplno.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, a to smrdí těžkým rasismem, ne že ne!

   Smazat
  2. To budí dojem, že kdo se brání skutečnému rasismu a zotročování, je nálepkován jako fašista, populista a extrémista.

   Smazat
  3. A to je ten ksindl Novotný jen poloviční žid! Jeho matka není židovka. Co by asi dělal, kdyby byl čistokrevnmý žid!

   Smazat
 23. Anonymní 7:34
  Přesně tak.
  Jen ať všechno řeknou naplno,vždyť to mají ve svém učení v jejich zákoně,škodit,okrádat nežidé.

  OdpovědětSmazat
 24. Přemýšlím ot tom, kdyby Zeman nebyl zrovna oblíbenec Mistrů Kopeckého, Horníčka, Wericha, satirika Zelenky..., co by z něho byli schopni udělat a to slušnou a inteligentní cestou tak, že by jsme mi alespoň trochu inteligentní řvali smíchy a ti ostatní jen nechápavě čuměli a nepochopili. A věřte že by toho Zemana ani nijak hrubě neurazili. Kde je politická satira a vůbec slušný humor na dané téma??? To samozřejmě je jako příklad, třeba dnes by neměli rádi jiné politiky. M.Radikowski.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, že by právě Jan Werich a Miloš Kopecký patřili mezi odpůrce Miloše Zemana.
   I oni věděli, že nejhorší je, "narazit na blbce "..

   Smazat
  2. To je samozřejmě příklad...M.Radikowski

   Smazat
 25. Tento článek a ostatní publikování (PL), vůbec sebemenší pozornost je voda na mlýn takového podřadného individua jako je dotčený Novotný.
  U takovýchto tvorů je namístě pouze důsledná ignorace jakýchkoli jejich výlevů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22-naopak, "výtvory" P. Novotnýho je potřeba namnožit na plakáty a použít k negativní propagandě při volbách!

   Smazat
 26. ODS si sama vybírá své mluvčí a pan Novotný vede vynikající volební kampaň. Pro ODS a pana Fialu je to ten nejlepší hrobník a pro pana Babiše nejlepší agitátor. Voloči si jistě vzpomenou, jak uštval Bartošovou a po volbách tak může skončit i pan Fiala.

  OdpovědětSmazat
 27. Divíte se. že takovej hnusnej dobytek se dal k ODS? Já ne, svůj ke svým. Budto zloději, nebo prasata.

  OdpovědětSmazat
 28. O kom se nemluví ten je mrtví , bohužel zde neúčinné . Psychopat vždy povstane z mrtvích . Je otázka kolik tato strana jich má v řadách . DOSTI !!!!Proto se divím určitým lidem a určitým lidem se v ODS klaním ( Klaus ml.).Ale jinak to ODS z psychopaty typu Novotný nikam nedotáhne .Je a bude to strana zombí a psycho .

  OdpovědětSmazat
 29. Že nad tím pozastavujete?
  Je to jen o blbosti voličů.
  Že je Novotný ještě větší kreatura, než jeho fotr, je známá věc, že si ho najala ODS, je sice chyba ODS, ale že je Novotný zastupitel, je blbost voličů v jeho obvodu.
  ODS je mrtvá, Fiala sám je ukázkou, co všechno u nás může mít titul profesor:.D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jsi vystudoval ty, že jsem tak smělej?

   Smazat
 30. Fiala je zářivým příkladem zprofanování akademických titulů. Člověk se pak ani nemůže divit, že si řada průměrně inteligentních lidí na základě myšlenkových striptízů takových "borců" vytvoří neotřesitelný názor, že vzdělání a věda jsou na hovno!!! A že vědecká fronta jsou darmožrouti!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale blb ... Promiň ... Za svůj výrok si dej facku sám ...

   Smazat
  2. 23,02: Nejsi ty havloidus debilius vychcánius??? TV

   Smazat
 31. Ájéje. Odesákovi z 23:02 bylo stoupnuto na kuří oko. Nejspíše to je někdo z Fialovic famílie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.