Reklama

čtvrtek 9. února 2017

Donbas navrhl Ukrajině mír. Co odpověděl Kyjev?


9. 2. 2017     zdroj
Velení sil Doněcké lidové republiky navrhlo etapovitý plán řešení situace podél linie dotyku na Donbasu. Dokument byl odsouhlasen s OBSE a zahrnuje body o příměří a zákazu jakýchkoliv útočných akcí. První bod tohoto plánu hovoří o okamžitém příměří podél celé linie dotyku a stažení všech zbraní.


Kromě toho se předpokládá neomezený přístup pozorovatelů speciální monitorovací mise OBSE na toto území, včetně míst, na která budou staženy a uskladněny zbraně, které spadají do požadavků příslušných dohod.

V oblasti obcí Jasinovataja a Avdějevka musí být vytvořeny zóny beze zbraní a jakýchkoliv vojenských jednotek.

V okruhu jednoho kilometru od Doněcké filtrační stanice se vytvoří zóna beze zbraní a jakýchkoliv vojenských jednotek, informovala Doněcká zpravodajská agentura.

Návrhy byly zadokumentovány a předány ukrajinským orgánům, ale byly jimi ignorovány. Uvádí se také, že první zástupce vedoucího mise OBSE Alexandr Hug odmítl působit jako prostředník v procesu vyjednávání a opustil území regionu.

Pro Novou republiku vybrala z diskuse na videu a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Vypadá to, že pan Hug má jiné instrukce, než usilovat o mírová řešení.
  OBSE, OSN, EU, NATO,... všechno jedna pakáž. Nic nefunguje, jak má, resp. všichni makají úplně opačně. Všichni mají plnou hubu demokracie, ale běda, když se lidé rozhodnou jinak, než si vedení těchto spolků představuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak může člověk zradit člověka? Když se z něho stane fašista.

   Smazat
  2. Člověk nemůže zradit člověka. Člověk však není definován vzhledem, ale lidským chováním. Oni nejsou lidé jsou to démoni nebo zvířata v lidském těle.

   Smazat
  3. 15.42
   Vazeny pane, dovolim si nesouhlasit s Vasim tvrzenim.

   "Lide" jsou horsi nez zvirata!! Az na par vyjimek,zvirata zabijeji kvuli jidlu!!!
   "Lide" se vrazdi "pro zabavu a penize"!!

   Nazorny priklad jsou SS! VRAZDI od zalozeni sveho statu!! Indiani byli prvni.

   J.B.

   Smazat
  4. Tuhle jsem cetl, ze OBSE hlasila koordinaty kontrolnich stanovist "Luganskych", aby na ne ukropi mohli vest palbu. Proto me potesila zminka o "specialnich jednotkach OBSE" :-)

   Smazat
  5. Tí Ukrajinci sú KOKOTI!!!

   Smazat
 2. To bude Kyjev brát jen jako projev slabosti ! O mír určitě nestojí !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by se vrah a terorista Bandera v hrobě obracel, kdyby jeho Prasečenkovi pohrobci chtěli nějaký mír !

   Smazat
 3. Chudáci škemrají o mír :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Zatím k tomu nemaj důvod, neztratili žádný území, zbraní maj po kokot, vojska taky, tak v tom nic krom alibi nevidím. Když budou chtít a vyserou se na Putlera a jeho židoloutky typu Surkosráče a Prašilina, tak dojdou do až Kyjeva! A když západní židoloutky zamektaj cosi, tak řeknou: Hele, volové, my vám mír nabízeli! Nebrali jste? Tak se teď třebas poserte - my obnovujem Andruševo! chycht!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putlchuochel!- http://iks2010.info/?p=110564

   Smazat
  2. Igor Iványč odhaluje úlohu putlerbanderčiků v zavraždění Giviho! - https://www.youtube.com/watch?v=LrGNjd4pKo0

   Smazat
  3. A čtěte ruskou diskusi pod videem!

   Сергей Витаровpřed 3 hodinami
   Согласен на 100%, захарченко балабол и шавка беспозвоночная, пустое место как и луганская жаба-плотицкий.
   Odpovědět 10

   Nikolai Ivanovpřed 22 hodinami
   Евреи от Кремля и Киева убили еще одного русского лидера!
   Odpovědět 16

   Vladimir Dusmukhanovpřed 20 hodinami
   всеми фибрами своей души поддерживаю Игоря Ивановича Стрелкова !!!

   VIki Vertinskaiapřed 22 hodinami
   Спасибо Игорь Иванович . Только Семён Аркадьевич Багдасаров и Вы честно , мужественно признаёте реальное положение на Донбассе .

   Татьяна Щедринаpřed 19 hodinami
   От последних слов мороз по коже...
   Храни Вас Господь, Игорь Иванович!

   Smazat
  4. 16:48 -Je to tak!Po zničení tzv. RF bude novodobý Lžidmitrij Putler popravenej a pak bude obnoveno ruské Rusko! - http://iks2010.info/?p=109740

   Smazat
  5. Obnovené Rusko bude opět pro Rusy! - http://iks2010.info/?p=110586

   Smazat
  6. Zmrdi co maj na rukou ruskou krev! -https://pp.vk.me/c837335/v837335993/36af9/lUTnmgntn3Q.jpg

   Smazat
  7. !Na Rusi se vede občanská válka mezi centrinou (tzv. RF) a pomezím (tzv."Ukrajina") v zájmu nosatých mizerů! - -https://vk.com/chernosotnia?z=photo-29062072_456239619%2Falbum-29062072_00%2Frev

   Smazat
 5. Donbas udělal hlavní chybu,že po porážce Ukrů
  v Delbacevu přistoupili na příměří,podporované
  Putinem.Tenkrát měli Ukry zahnat co nejdál a
  už by byl klid.Neudělali to a teď za to trpí
  civilisté.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:58 Majevský , civilisté hlavně trpí kvůli tomu, že bandité = separatisti, podporované Ruskem bojují proti své vládě. V celém světě je to terorizmus a pachatelé se nazývají bandité. V celém světě je potřebné takovou vzpouru potlačit.
   Je zajímavé, že v Syrii v naprosto stejné situaci Rusové naopak podporují vládu v boji proti banditům.
   A na Ukrajině je to naopak - zřejmě Putin trpí rozdvojením osobnosti.
   Ale vy nám to určitě lehce vysvětlíte.
   Ale nezačínejte něco okolo nelegitimnosti vlády v Kyjevě - to totiž není pravda. I Putin uznává vládu a prezidenta v Kyjevě - možno dohledat v jeho interview v prosinci s franc. novináři.

   Smazat
  2. Ovšem Donbas nemá s tzv. Ukrajinou NIC společnýho, ten připojili k nově vytvořené Ukrajinské sovětské socialistické republice až bolševici v čele Leninem! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Smazat
  3. Němci a Rakušáci maj zásadní podíl na vzniku tzv. Ukrajinců! - http://verumetbonum.webnode.cz/news/jsou-ukrajinci-narod-/

   Ve skutečnosti tahle Ukrajina je mým vlastním dílem a ne vědomá vůle ruského národa. Vytvořil jsem Ukrajinu proto, abychom mohli uzavřít mír alespoň s částí Ruska.
   Max Hoffmann, 1919

   Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/tabor-smrti-talerhof-aneb-utrpeni-halice/

   Smazat
  4. To je též důvod proč kozák Babaj - potomek majitelů Donbasu a Jekatěrinoslavské gubernie - tedy novoruských kozáků, jasně v tmto videu říká, že nebojují proti Pravosekům, které maj za sice pomýené, ael přeci jen bratry, nýbrž proti západním masonům a nikoliv za žádné "lidové republiky", ale za Kyjevskou Rus! Za Svatou Rus! Ruské impérium! - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Smazat
  5. 18:11 - prokletí stoupenci Antikrista - papeženci a jejich unitářští spřeženci se v Andruševu jednou pro vždy Kyjeva zřekli, takže jejich současná okupace Maloruska je v rozporu s vůlí samotného Boha, jenž dopřál vítězství pravoslavných vojsk nad papeženskými bandami báthorčiků a všech podobným mizerů!! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrusovsk%C3%A9_p%C5%99%C3%ADm%C4%9B%C5%99%C3%AD

   Smazat
  6. opravy překlepů 18:38: ... pomýlené, ale ...

   a 18:41: ... podobných ...

   Smazat
  7. 18:11 Donbasští poslali armádu na Kyjev nebo Kyjev na Donbas? Jak jste přišel na to, že Opolčenci chtějí svrhnout Kyjevskou vládu? V Sýrii za svou nezávislost bojují jen Kurdové, nikoliv "umírněná opozice", která opravdu chce svrhnout vládu. Kurdům posíláme zbraně, proč ne Donbasu? Dokázat s takovou lehkostí pronášet hlouposti jako vy, to musíte mít v hlavě pořádný průvan.

   Smazat
  8. 19:36 - ono právě jde o to co je "donbašští"! Novorusko je veliké, jeho hlavním městem je Jekatěrinoslav! A přináleží k němu i Tavrida, jejíž severní část je okupována tzv. Ukrajinou a jižní část,aneb Krym pak RF. Držmě se toho co říkaj praví majitelé - Vojsko donských kozáků, jehož členem je kozák Babaj! Tedy cílem JE dobýt Kyjev, obnovti podmínky z Andruševa a ukončit existenci obou krytosionisticých pastátů - RF i Ukrajiny a také dalších podobných metků - Lotešsek, Bělorusek, Estonsek, Ázerbájdžánů, Gruzínsek, Arménsek apod. Svatá us aneb Ruské impérium je Třetí Řím a čtvrtého nebude! Jinak řečeno - Ruská říš je unitární stát! - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   (modrá oblast je domov Babaje!)

   Smazat
  9. Pro neznalé: na mapě jsou správné názvy! Proto přeložím do součastných pseudonázvů: Juzovka = Doněck, Jekatěrinoslav = Dnipro (Dněpropetrovsk), Jekatěrinodar = Krasnodar

   Smazat
  10. Takhle to vypadá, když si člověk nechá zcela vypláchnout mozek rusofobní propagandou ČT a TV Nova(např.18:11). Každý ví, jak se současná vláda Kyjeva dostala k moci a jak probíhalo parlamentní hlasování. Vzhledem k tomu, že ruské obyvatelstvo na Krymu a Donbase se nehodlalo smířit s tím, že k moci se na Ukrajině pučem dostali nacisté, kteří otevřeně hlásali likvidaci nebo vyhnání ruského obyvatelstva z Ukrajiny, poslala kyjevská vláda na Donbas armádu s banderovskými dobrovolnickými sbory, které začaly bombardovat civilní oblasti Donbasu, vraždit staré lidi, ženy a děti. Když se této agresi místní obyvatelé vzepřeli, s cílem bránit své domovy a rodiny, našli se jedinci, kteří je po vzoru médií nazvali teroristy. Myslím, že tito rusofobní fanatici by si hlavně měli uvědomit, kdo a kde přesunul vojska, kdo válečné operace zahájil a proti komu byly tyto akce namířeny. To, že je někdo separatista ještě neznamená, že je terorista. I Československá republika vznikla díky právu na sebeurčení. Analogicky by rusofobní pisálci měli Masaryka také považovat za teroristu, protože to byl také de facto separatista. Slováci jsou podle jejich logiky rovněž teroristé, protože se odtrhli od ČR, a zřejmě i všichni představitelé osamostatněných postsovětských republik, včetně Ukrajiny. Nevšiml jsem si však, že by Češi poslali armádu na Slovensko a začali bombardovat slovenská města, ani jsem nezaregistroval, že by Rusové bránili např. Ukrajině v odtržení od Ruska a bombardovali Kyjev nebo Lvov.

   Smazat
 6. 18.11. Jaj,jaj zase jeden pravdolaskar a havlista....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady právě jeden takový zpochybňuje Andruševo! Dobytek jeden rozcuchanej! (oba víme kdo tyhle chlupy z podpaží místo vlasů na hlavách nosí!) - http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Ing-Petr-Vyslouzil-33097/clanek/Ztrati-Ukrajina-vychodni-teritoria-na-dalsich-300-let-39018

   Smazat
 7. 18:11 Patří mezi teroristy i Syrská osvobozenecká armáda, ta také bojuje proti své vládě? Co Majdan,
  to byl přece také boj proti vládě. Asad je zločinec a Porošenko je asi anděl spásy. Zapoj do toho rozum.
  V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni patřej mezi teroristy(krom pana Baghdádího)! Jde totiž o stoupence židozednáři nakreselný mapy Levanty a Mezopotámie! Tito dva gauneři v židlu nosatých lumpůnakreslili na mapu Osmanského chalifátu nesmslné čáty! A do nich pak naily barvy svých vlád. Tak upatlali rzné nsmyslné pastáty -Libanon,malou tzv. Sýrii, "Jordánsko" (nesmysl typu "Labsko"), Palestýnu,Irák,Katar, Kuvajt apod.A všemu nasadili korunu Balfourskou deklarací prohlašující úsilí Chazarů za vznik Izraele za legitimní! Poté co židozednáři založiliMladoturecké hnutí a svrhli chalífu, nastolili v Osmanské říši diktaturu kryptožidů ze sekty Dönmeh. Ta povolila Chazarům již v roce 1909 (pouhý rok po puči!) založit Tel Aviv. Pak po zatažení říše do jimi vyprovokované války ji uvedli do chaosu a s pomocí svého agenta Kemala založili krytosionistickou tzv.Tureckou republiku, která legitimní Boží vládu (chalífát)nahradila s spolu s dalšími tzv. mandáty židozednářů z Paříže a Londýna! - http://www.zvedavec.org/komentare/2016/05/6891-dedictvi-sykes-picot-po-100-letech.htm

   Smazat
  2. oprava: v žoldu ... nesmyslné.. kryptosionistickou

   Smazat
 8. pokud toto Fašisti v Kyjevě odmítli ,bude zřejmě následovat dost tvrdý protiútok na pozice ukrajinské fašistické armády.Osobně si myslím,že teprve nyní to bude pořádná ofenziva. Ono už ty ztráty ukrajinců to jasně naznačují,co je to za sílu co za dva dny semele 1000 plně ozbrojených,vycvičených a bojem ošlehaných vojáků splnou podporou BVP ,děl a tanků ? Ještě mě tak napadlo jak by si asi vedla naše 5 tisícová armáda,kterou vykolíkuje i jediná fábie na silnici.

  OdpovědětSmazat
 9. Po osvobození Debalceva jsem očekával osvobození Mariupolu . Smrt fašismu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.