Reklama

pátek 3. února 2017

Dráždění medvěda nekončí. Do Černého moře vplul americký torpédoborec s Tomahawky3.2. 2017 Eurasia 24
Napsal/přeložil: ea24
Do Černého moře v úterý 2. února vplul americký raketový torpédoborec USS Porter (DDG 78), vyzbrojený střelami s plochou dráhou letu. Zatímco na Donbasu probíhají prudké boje, loď se má zúčastnit cvičení se zapojením Ukrajiny.Podle informace Šesté flotily amerického námořnictva torpédoborec do Černého moře vplul kvůli „provedení operací na podporu námořní bezpečnosti a rozšíření interoperability se spojenci a partnery v regionu“.

Raketový torpédoborec USS Porter (DDG 78) je vyzbrojený mimo jiné střelami BGM-109 Tomahawk s plochou dráhou letu a protilodními střelami Harpoon.

Plavidlo se zapojí do únorového cvičení Sea Shield 2017 v Černém moři spolu s dalšími plavidly, ponorkami a bojovými letadly. Manévrů se zúčastní 2 800 vojáků z Bulharska, Rumunska, Kanady, Řecka, Španělska, USA, Turecka a – Ukrajiny.

ea24
Sea Shield v Černém moři spolu s dalšími plavidly, ponorkami a bojovými letadly. Manévrů se zúčastní 2 800 vojáků z Bulharska, Rumunska, Kanady, Řecka, Španělska, USA, Turecka a – Ukrajiny.42 komentářů :

 1. Oni už si Rusové přivlastňují i Černé moře? Nebo co je to za blábol?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad USAci, abyste měl pravdu, u Rusů by muselo jít o Mexický záliv

   Smazat
 2. tak tady si přečtěte jaký jsou v usa blbci:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702034673898-svedek-americane-rusko-vymyslena-zeme/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! USAci znají jen 1 jazyk - english. Diví se, že se v Evrope nemůžou s domorodci domluvit a je tam divné americké nářečí. Vysoká škola v USArni je na úrovni naší střední školy. Doposůd neznají kde leželo Československo a že se rozdělilo. Prostě, USAci jsou blbci na n-tú a 3. kvadrant.

   Smazat
 3. Námorné tajomstvo. Vojenské námorné sily krajín NATO sa rozmiestnili po Čiernom mori
  http://www.hlavnespravy.sk/namorne-tajomstvo-vojenske-namorne-sily-krajin-nato-sa-rozmiestnili-po-ciernom-mori/893513

  OdpovědětSmazat
 4. A tohle dělají Vůdci Bílé Rasy za zády?!

  OdpovědětSmazat
 5. Možná jen zabezpečují Saakašviliho stěhování z Oděsy do Gruzie?

  OdpovědětSmazat
 6. Co to? Podle místních komoušských přiblbel se už touhle dobou měli Putin s Trumpem navzájem kouřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kašpárku, utrhlo se ti pár rolniček. Tvé projevy svědčí o neobvyklé inteligenci.

   Smazat
  2. 22:49

   Tobě všechny rolničky popadaly když si fanaticky poskakoval okolo Trumpa. Jen ten šaškovský nos a barevný kornout na duté kebuli ti zůstaly, ruský debílku.

   Smazat
  3. 22:30 Nesuď ostatní podle zvyklostí ve vašem think-tanku Kremlin Watch. Podle tvého slovníku tam jistě patříš.

   Smazat
  4. A kterej debílek jsou voni hajzle smradlavej, co dřepěj u počítače ještě v jednu v noci? Voni nemůžou chrápat dědku plesnivej sprostej? Nebo jsou naopak čůrák, kterýmu teče mlíko po bradě, a cpe se to mezi dospěláky? Čum si do tabletu a čerpej z něj všechny ty lidový moudrosti sprostá čubko, a nikomu tady nenadávej ruských debílků. Jen počkej až ty proamerický svině a fanatiky odsud poženou - jak rychle se budeš učit azbuku ty všivej skunku - takoví jsou ti praví!

   Smazat
  5. 11:02 - nechci se vám mísit do debaty, ale ty mu řekneš, že nemá nikomu nadávat a sám mu nandáš nadávek, až běda... tak o čem to teda je?

   Smazat
  6. 11:02 - ty negramotnej užgrundanej chlastoslovanskej zdegenerovanej čechomužiku vysranej z komoušský smradlavý lejnolíhně, budeš zabagrován pod zem zaživa, aby dřív než ten tvůj rachitickej trup krapet obohatí půdu, ji tvý zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly. Takto zúrodněná zem dá žírný chléb králikům ze kterých budeme šít límce a vložky do rukavic pro naše vojáky dobývajících Rusákostán:)

   Smazat
  7. 22:51 usetri nam kvikot, as budes jako Horakova

   Smazat
  8. 23:03 - ňáká tvá teta? Copáx jí proved? Ukrad šitíčko? Tak to kvůli tobě jí pověsili, že neplnila normy v šití těch rukavic, jo? To víš, mařit válečný úsilí Říše se nevyplácí ... Chycht!

   Smazat
 7. Já bych si s tím hlavu nelámal. USA od II.sv žádnou válku nevyhrály, nebo s ní nic nevyřešily. A cvičit s Ukrajinou a jejími vojáky? Podle toho jak ,,hrdinně" bojuje na východě s ozbrojenými horníky by je roznesly i Papuánci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump posila lode do Cerneho More.
   Trump je nepricetny zurivec a je jiste ,ze vyvola valky. Jake to nevime a doufejme,ze ne dalsi svetovou valku.
   i svoje miliardy si snad "vyzuril".
   Proc dela vse s velkym vztekem ? A proc nemuze se uklidnit a byt trochu normalni ?
   Jeho rodina s nimusi mit dost problemu...

   Smazat
  2. Jeho rodina s nim ma velkej problem, Melania z neho ma hruzu. Trump je egoisticky psychopat a ze zpusobi na svete problemy je najisto. Vyhrozuje Cine, Iranu, Rusum, Mexiku a vsem kdo se mu postavi a nebo necini jak on chce.
   Typickej psychous..

   Smazat
  3. Pořád je Trump méně poťapaný, než ta války chtivá stará rašple, která nedokázala uspokojit ani vlastního manžílka... že si musel dát pomáhat židovskou rozkuřovačkou.

   Smazat
 8. Odpovědi
  1. Nedají, protože od občanské války se na území USA neválčilo. Kdyby tomu tak nebylo určitě by si dali pozor. Řečeno jako v hospodě. Potřebovaly pořádně přes držku, ale svém území a ona by je ta válečnická mánie přešla.

   Smazat
 9. Berte to tak,že torpedoborec připlul a zase si
  odpluje(snad sám).Ukrajinci doufají,že se jim
  konečně podaří vyprovokovat konflikt s Ruskem.
  Jen si neuvědomili,že v tom konfliktu zůstanou
  sami.Nikdo,kromě žoldnéřů,jim na pomoc nepřijde.
  Jakmile nedostanou sjednané peníze,odejdou klidně
  uprostřed boje,jak to udělali Gruzínci v týdnu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Svine britsky ukradli lidem pres miliardu, aby mohli postavit britskou lod /ktera stala pres miliardu a jeste vic na udrzovani// a nacpat se do Cerneho More.
  Podly svine. Zadna zmena.
  A Trump je Obama na steroidech..
  Nekdo napsal. Jenom v Usa si nekteri idioti mysli a porad ,ze je Putin idiot....A nemuzou prestat.
  Neni nic,co by je vylecilo z vlastni imbecility. Niz nezabira !!!
  Kdyby se Iran potopil 100m pod more, porad bude hrozba ,ze zautoci a okupuje USA. Nikdo si nevi rady ,co delat, aby Iran prestal. Musi to delat uz 50 let a jeste se s tou hroznou agresi nedostal ani za vlastni hranice.%ˆ&**ˆ%#$#..
  Dulezity je udajne branit britannii v Cernym Mori.
  Obranit USA armadami umistenymi treba v Japonsku .
  Co kdyz se spletou /dnes je mozny vsechno/ a zacnou branit Japonsko ?
  A nechaj /hn / Usaky na holickach...

  OdpovědětSmazat
 11. At zije Trump a jeho rozvetvena rodina .Jeho deti ktere prohlubuji lasku k Israelu nasemu vzoru v DEMOCRACII a jejimu vudci Bibimu a jeho rodine.Prejeme Aile a manzelovi Kushnerovi a Kushnerovi starsimu dlouhy zivot po te tezke lopote cisteni skvarku a smrt prokuratoru ktery ho zavrel jistemu Christiemu jez je tlusty jako to prase .Prejeme tez dlouhy a stastny zivot obema manzelkam synu zdarilych Trumpu ml.jez tez pokracujice v rodinne tradici si vybrali devy s tim nejspravnejsim rodokmenem a neprzni rasu s nejakymi sheilami ktere nejsou prokadrovane AIPAKEM, nasim poradnim sborem Zdravi znalec prava a rodinnych tradic vyvolenych Honolulu milovnik pravdy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Shalom Alejchem, pane Honolulu. Shalom Alejchem. To je holt, podle katolických zdrojů, ta Ahasvérova ložená partie.

   Smazat
 12. pardon "shiksami" znalec vseho Honolulu ,at zije Trump a jeho velka rodina Honolulu nick

  OdpovědětSmazat
 13. Trump, Trump...Je třeba si uvědomit,že byl inaugurován 20. ledna. To si myslíte, že nějaké mezinárodní cvičení se domluví během čtrnácti dnů? Připraví a zahájí? To se musíte milí anti-Trumpovci obrátit na toho černého vzadu.

  OdpovědětSmazat
 14. O jakým "dráždění medvěda" je řeč? V Černém moři se koná vojenské cvičení, které bylo předem hlášeno a o kterém "medvěd" dopředu do detailu věděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slyšel jsi někdy o Konvenci z Montreux, Einsteine? Nepochybuji o tom, že ne, stejně jako, že ti nic neříká spojení "státy přiléhající k Černému moři..." Zkus si vzít do ruky Atlas, Jando, poprvé v životě. Možná se ti v tom analytickém mozku trošku zableskne, i když pochybuji.

   Smazat
  2. pro 10:12
   Turecko může povolit kdykoli a kohokoli k proplutí úžinou.
   Taky že to určitě jako spojenec v NATO pro USA loď udělali.

   Smazat
 15. Dobře a spravedlivě bude na Světě, až ruská flotila vpluje do ústí řeky Hudson.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však ruská flotila už byla i v San Francisco Bay, když připlula na pomoc USA proti zednářům z Londýna, Paříže a Richmondu! Jenže tu poslal pan car! Putler nemá na nic podobnýho koule ani právo ...

   Smazat
  2. 22:56 hlupaku, neprednasej

   Smazat
  3. 23:07 - budu! A ty se uč hlupáku s IQ houpací kozy! Ruce pěkně za zády, hubu drž, uši nastraž a nehoupej se na židli!!

   Smazat
 16. Ten 9:24, je fakt dobrej, třeskutá logika - když se provokace dopředu nahlásí, přestane být provokací... Kam na tohle ta parta romancevů chodí ?
  Ostatně, jak napsal pan Majevský, připluje, zase odpluje, to je jen takové to typicky americké pubertální chvástání se, provokování a bití se v prsa.
  Kdyby Rusové chtěli, tak jim tu lodičku pošlou ke dnu pomocí Bastionů, než by si chlapci stačili loknout Coca Coly.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Umění a strategie je udržet nervy na uzdě a nechtít...

   Smazat
  2. K 10:57,
   Udržet nervy na uzdě to jistě, ale jinak reaálně to spíše bývá chtít a neudělat...
   Heriot.

   Smazat
 17. Takových žvástů tady! No a co? Já taky chodím do z domova do práce a z práce zase domů, a taky chodím na procházky a z procházek domů, a ledacos podnikám a pak jdu domů - vy ne? Cvičení je, pak skončí - co je na tom zvláštního? Zvláštního na tom je to, že jakýsi málo významný blbeček kterej se dostal k psaní, považuje za nutný informovat o každý události, kde se kmitne USA nebo Rusko, tj. dnes Trump nebo Putin. Denně budeme číst co podnikají USA a co Rusko, kolikrát se Trump uprdl a Putin si škytl a co při tom pronášeli. Protože hrstka praštěnejch šantalů denně prahne po čemkoliv, k čemu je možno něco naslintat na diskuzích - tím se zabavují, protože nic jinýho není po ruce. Novinařina dnes? Prostituce, zaplacený lhaní a ubohost. Všude chodí novinářský šlapky, jichž jsou tisíce, a shánějí denně šokující zvratky, aby je dodali lidu, toužícímu po zvratcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poradim ti dobre, chod na prochazky, nechod sem, bude ti lip

   Smazat
 18. pokud vím už jeden raketový torpedoborec tam straši.
  Po přeletu ruského stíhače rychle udtekl do domovského přístavu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.