Reklama

čtvrtek 23. února 2017

Důstojné zastoupení Čurkina: zastupující velvyslance Ruska při OSN reagoval na kritiku USA o uznání dokumentů DLR a LLR

23. 2. 2017      zdroj
USA a řada dalších zemí předvádějí dvojité standardy v otázce uznání dokladů, vydaných orgány řady neuznaných států, řekl zastupující stálého představitele RF při OSN Petr Iljičev na zasedání Rady bezpečnosti OSN. "USA, stejně jako řada dalších členů Rady bezpečnosti, umožňují vstup do svých zemí obyvatel Tchaj-wanu, který oficiálně neuznávají. Stejná situace je u dokladů, které jsou vydávány neuznanými turecko-kyperskými orgány", řekl Iljičev.


Takto diplomat okomentoval vystoupení zástupců USA, Francie a některých dalších zemích, v nichž se uvádí, že rozhodnutí RF uznat doklady DLR a LLR brání dosažení míru na Donbasu.

"Pokud jde o obvinění, že rozhodnutí RF uznat určité dokumenty DLR a LLR je údajně v rozporu s Minskými dohodami, dovolte mi připomenout, že toto rozhodnutí není v rozporu s žádnými mezinárodními závazky naší země. Bylo přijato v zájmu lidí, aby byla realizována jejich práva a svobody v podmínkách, kdy vláda Ukrajiny, jak se zdá, usiluje o pravý opak", řekl Iljičev.

Připomněl, že dříve kyjevská vláda zavedla zvláštní režim při překročení linie dotyku na Donbasu. Tato vláda přestala také poskytovat obyvatelům tohoto regionu státní služby, vyplácet důchody.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Řekl jen pravdu.Když dva dělají totéž,není to
  totéž.USA a EU a další uznávají doklady států,
  které vlastně oficiálně neexistují a když to
  samé dělají Rusové,je to špatně.Opět jsme na té
  špatné straně díky našim politikům.

  OdpovědětVymazat
 2. Můj názor na náhlé úmrtí Vitalije Čurkina je ten,že krátce po setkání rady bezpečnosti,kde velmi hezky usadil zástupce US a UK v otázce Krymu,se nestalo bez cizího přičinění...Taktéž po sametu záhadně zesnul náš Karel Kryl...Nový vyslanec za RF Petr Iljičev je,zdá se,jeho důstojným nástupcem.Držme mu palce,ať neskončí jeho mise v OSN podobným způsobem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,Čurkin byl otráven.Jed se našel v ledvinách!

   Vymazat
  2. Dejte, prosím, link na zdroj, odkud čerpáte. Díky. Leo

   Vymazat
 3. Můj názor na náhlé úmrtí Vitalije Čurkina je ten,že krátce po setkání rady bezpečnosti,kde velmi hezky usadil zástupce US a UK v otázce Krymu,se nestalo bez cizího přičinění...Taktéž po sametu záhadně zesnul náš Karel Kryl...Nový vyslanec za RF Petr Iljičev je,zdá se,jeho důstojným nástupcem.Držme mu palce,ať neskončí jeho mise v OSN podobným způsobem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zemřel přesně v tom věku kterého se dožívá průměrný ožralý Rusák.

   Vymazat
  2. Ty si dej taky bacha. Dementi s fekalskopickou kebulí jako jsi ty natahujou brka taky brzy.

   Vymazat
  3. Bejvalá agentka čsl. rozvědky přeživší zápas ve vodě s Arnie Hacklem a vyhnuvší se vylovení Jirkou Hradcem přešla definitivně na stranu nepřátel "táb ora míru"! Na Lidofkách k této záležitosti píše:
   S. Stardust 20.2.2017 20:42
   Masoví vrahouni Putler a Kim čum sem hrají diktátorskou partičku, kdo z nich nechá odkrádlovat víc loutek kolem sebe. Je fakt, že nedávnou bratrovraždou získal komunista Kim náskok, který už nedokázaly vyrovnat ani předchozí Putlerem nařízené vraždy Litviňenka, Politkovské, Magnitského, Němcova a nedávno velvyslance Karlova v Turecku, protože Kimova komunistická bratrovražda je mezi nimi hodnocena jako jedna z nejvíce ceněných! Nacista Putler nemaje sourozence (kteří už by byli stejně dávno pod drnem) musel zvolit nějakého vysoce postaveného vládního pěšce, no a jeho palec dolů si nyní vysloužil putlerovský Č.rák v OSN! Na tahu je nyní komunistická zrůda Kim čum sem, tak se nechejme překvapit, čím nebo spíše kým to přebije!

   Vymazat
  4. 21:58 ty jsi zase zářným příkladem toho, že tupost a debilita jsou nesmrtelné.

   Vymazat
  5. 8:17 - ty máš snad za to, že se za ní jako kdosi jen vydává, jo? A kdo asi ... tvá babička?

   Vymazat
  6. 23:04 Hele,že jsi ty bláboly psal,když jsi měl v zadku strčenýho Jandu a zrovna jsi měl ejakulát až na hlavě?Za tento příspěvek,neví,nevím,zda tě Romancovová ohodnotí,ty flustráte kavárenskej!A nebo,že by to bylo jinak?Svěř se ty bezmozku.

   Vymazat
  7. 8:42 co to plácáš za nesmysly? Hlásíš se taky k nesmrtelným?

   Vymazat
  8. 9:39 - píšu níže že Janda tam nehrál, ty hovado! Vůbec nikdo z Olympicu! Ty zas ty debile myslíš Mimikry! "Stejně jednou v rpachu lehnem a červi se rozlezooou ...."- tohle? Tak to je Lábus ty vole ... prej Janda! To je bezmozek komoušskej - Chycht! A Vondráčková ne? Lucka ještě k tomu! Leda hovno! To byla Maruš, Logojdová!

   Vymazat
  9. 23:04 - má recht, Stardust! - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/430395-severokorejsky-velvyslanec-v-praze-se-neukazuje-muze-se-bat-o-zivot.html

   Vymazat
  10. 21:58, 23:04, ukázka prozatím jen psaného hyenismu, výsledek vývoje táto společnosti daný dravčí podstatou samotného systému, tak jak se prosadil. Morální a intelektuální spodina ztrácí jakýkoli stud, ztratí i poslední zábrany a nemusí být méně nebezpečná než samotný džihád. Nakonec, šaria má alespoň zásady a pravidla. Tihle omezenci ne. Kde by na o vzali, že?

   Vymazat
 4. 23:04
  Je s podivem, jakou slátaninu dokáže stvořit zfetovaná havloidní, degenerátská Jandovo filcka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To právě nevíme! Jestli něco víš, tak to napiš panu Sequensovi! Nebo aspoň jeho vdově. Jo a Janda tam nehrál osle! To si pleteš - tu muziku k tomu dělal myslím Liška ...

   Vymazat
 5. To jak odpovídáte mi připadá jako hra několika hlupáků na písku. Místo, aby jste se vyjadřovali fundovaně k dotyčnému článku, jste jak báby na trhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro A z 11:39h:
   "Nesrozumitelnost" - to je od manipulátorů pouhá změna taktiky.
   Když už je něco příliš "profláklé", tak změní taktiku. Že moc možností nemají a točí to stále dokolečka, už jim nedojde.
   Pavel p

   Vymazat
 6. Podle toho "flustráta" bych šacoval na trolla obě strany "debaty" - Čurkin zesnul prakticky hned po zveřejnění McCainovy žádosti o finanční podporu RF pro jeho prezidentskou kampaň. Mimochodem McCain je rekordmanem co se týče pobití vlastních lidí v US Navy, čili vydíratelnějšího slouhu NWO si lze představit jen stěží ...
  Podobně je na tom nejspíš i Makrela ...
  http://rockcreekfreepress.tumblr.com/post/35321150/navy-releases-mccains-records

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co na to z ostrova u Hellgolandu uprchlý dvojitý agent?

   S. Stardust 20.2.2017 21:29
   Nedávno zatřepali brky nacističtí putlerovci v Turecku - napřed ten vrahounn z hadraplánu a pak rezident v istanbulu, dále následovala banda kvičících bestií, které po té, co absolvovaly rychlokurz potápění už si nestihly zakřepčit a zabékat putlerovské odrhhovačky na hrobech a troskách Aleppa, no a nyní je to do třetice tento Ču.ák z OSN! To už chce flašku! Ty Boží mlýny mají fakt cosi do sebe!

   Vymazat
  2. Stardust, perfektně zvolený nick. Potvrzuje adolescentní úroveň nositele. Pokud ne ještě hůř, asociála.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.