Reklama

sobota 4. února 2017

Evidence trumpofobních médií? Proč ne?


Petr Vavruška
4. 2. 2017
V současnosti již zahájil svoji funkci akční tým MV, který má zamezit vlivu informační války především ze strany Ruska. Již v předstihu vzniklo několik seznamů a dokonce databází (vytvořených servilními rusofoby) údajně proruských médií . To může naopak inspirovat vytvoření databáze s podobnými parametry, ale odrážející demokraticky změněnou mocenskou strukturu v USA, monitorující pochybná trumpofobní česká média a články reflektující hysterii po volbách poražené strany. To může i vést k přehodnocení dotací pro neziskové organizace, poskytovaných americkou ambasádou.


Tým cca 30 lidí započal sledovat manipulace prokremelských médií (prý jich je až stovka) i aktivity na internetu a sociálních sítích. Podle ministra vnitra (Bc?) Chovance nebere prý nový útvar práci stovkám pracovníků BIS, NBÚ a Vojenského zpravodajství, ani dalším službám majících podobné poslání, ale stává se jejich supervizorem a zejména má naučit úředníky lépe informace sdílet a rychleji upozorňovat na rizika dezinformací. To vítá i ministr zahraničí Zaorálek slovy. „Chceme být odolní. Jsme si vědomi demokratických hodnot, k nimž se hlásíme, a nechceme si je nechat rozmazávat.“ Jak chválihodné!

Již v předstihu vzniklo několik seznamů "proruských" médií vytvořených agilními novináři, neziskovkami typu Evropské hodnoty a dokonce Katedrou politologie FSF Masarykovy university pod vedením Miloše Gregora a Petry Vejvodové. Kódování dat v projektu „Analýza manipulativních technik na vybraných českých serverech“ prováděli tři jejich studenti. Cílem bylo zjistit, zda jejich zpravodajství straní Rusku či kritizuje Západ - tehdy šlo ještě o Obamovy Spojené státy, EU či NATO. Za sledované období 03/2016 každý z kódujících svazáků přečetl a podle 9 bodové stupnice indexoval cca 800 článků. Jak je zřejmé, tato profese se v ČR vyučuje i na státní universitě. Jak skvělá kvalifikace pro inovovanou Orwellovu myšlenkovou policii, která bude hlídat lidi s odlišným myšlením!

Nicméně svět se rychle a nečekaně mění a výše popsané skutečnosti mohou inspirovat vytvoření databáze s podobnými parametry, ale odrážející demokraticky změněnou mocenskou situaci v USA, monitorující pochybná trumpofobní česká média a články, reflektující hysterii poražené strany do nekonečna opakující, že Trump je agentem Putina a že jedná v zájmu Ruska (tuto primitivní rétoriku ve spojení s prezidentem Zemanem známe dobře i u nás).

Nemyslíte si, že by podobná databáze zaujala nový personál americké ambasády? Oni totiž nepochybně nejlépe rozliší kritickou demokratickou diskusi od manipulace a je vysoce pravděpodobné, že nabyté poznatky zohlední i při přehodnocování dotací pro neziskové organizace udělované dosud prostřednictvím americké ambasády. A nebudou rozhodně nadšeni ani z neziskovek, které u nás přijímají finanční dotace od desítek nadací miliardáře George Sorose, organizující v USA a jinde ve světě protestní pochody právě proti nově zvolenému prezidentovi.

Pro českou veřejnost by pak jistě bylo zajímavé sledovat přerod exponentů současné rusofobie, pro které se primitivní šíření strachu z možné ruské invaze do Evropy a boj proti oteplení vztahů USA – Rusko, směřující ke konfrontaci jaderných velmocí, staly výnosnou živností. Panoptikum těchto mediálních naháčů, přejímajících objednané informace od PR agentur, doplněné povrchním míněním jejich tlumočníků, vídáme každodenně i v ČT.

42 komentářů :

 1. ano pokud to občané u voleb nezmění tak budem žít v eu totalitě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VOlte SPD, volíte obecné referendum. V něm se občané vyjádří, co udělat s těmi parazity.

   Smazat
  2. Ano, jen umět táhnout všichni za jeden provaz, to ale není tradice českého národa. Bohužel.

   Smazat
  3. Ale bývala! Bývali Čechové statní jonáci, bývali rekové, jak je znal svět....například čeští vlastenci, spisovatelé a básníci kdysi - česká kulturní elita, kteří bojovali za česká divadla, a za český jazyk! Aby byla úředním jazykem v Čechách čeština a ne němčina, jak to tady bylo. A vybojovali to - za cenu mnohých obětí, ale vybojovali! Dnes se nad svými pra pra pra pra...potomky obracejí hnusem v hrobě. A současná česká elita? Celebrity? No fuj...

   Smazat
  4. Celebritou se dnes nestává žena, která napíše např. nějakou hodnotnou knihu, nebo vynikne v určitém technickém oboru, ale tehdy, když jí "náhodně" vypadne koza z výstřihu. H.

   Smazat
  5. Ale i to spisovatelství už je profláknuté. Úplná tragedie. Knihy už píše i kdejaká přiblblá modelka, sama si financuje vydání, knihy modelek a celebrit křtí na křticích mejdanech plných bulvárních fotografů zase jiné modelky a přiblblé celebrity s výstřihem ( včetně rozkroků a pdajících ňader) - Kvalitní a nadaný autor se na knižní trh dnes vůbec nedostane. Jen kdo má peníze -peníze -peníze. Jen politici, celebrity, herci, herečky, novináři - všechna tahle sebranka. Najmou si životopisce, a ti budou o nich psát vyfabulované bláboly. Jejich knihy budou plné magorů, drog, teploušů, sprostých výrazů, a samé rozervané dramatické problémy - to dnes frčí. Už to, že se do spisovatelství cpou jen ženský slepice - o něčem vypovídá. Knižní bulvár za výlohami knihkupců - to je budoucnost knih, a jinak tím bude přecpaný internet. To jsou naše budoucí spisovatelky, spisovatelé, herci, herečky, umělci - příšerné, trapácké televizní seriály financované soukromými producenty, připisované najatými šmejdy na spoustu dílů bez jakékoliv ucelené pointy, a ještě příšerné reality šou se spoustou neherců, kteří za mrzký groš jsou ochotni téměř ke všemu a představují si, že budou jako příští celebrity plnit bulvár. I ta kultura, vědění, literatura, film, divadlo - už budou jen ubohosti a šmíra. Za kvalitní knihu nebo divadlo dáme majland. Možná, že jsme se narodili do hnusného času, jak se nám dnes vsugerovává, ale v ještě hnusnějším čase a v bezcenném životě zemřeme. A ještě předtím budeme závidět mrtvým? Jak prorokovala Sybilla? To je ono, tenhle život?

   Smazat
  6. To Zaorálkovo "musíme být oddolní" mě napřed
   rozesmálo, ale pak mi došlo, že má pravdu. Dacani jako on vždy zuřivě oddolávají aby je něco neodtrhlo od koryta. Vždy a za každou cenu.

   Smazat
  7. Cesko melo popravit Havla
   Nestalo se, tak Havel roznes havlismus a tim smrt

   Smazat
  8. 16:58 copak to
   Ale v havlismu se celebritou stava buzerant Janda

   Smazat
  9. 15:39 umět táhnout za jeden provaz není u nàs tradice,ale až...tak teprve se tàhne.To pravdou.Proto nerozumim a je mě lito chudàků co tak vehementně u nás hàji politiku vlàdnouci
   kliky v Kremlu a myslíci obyčejní lidé,co si bídy užili až dost v RF v ostatních zemích býv.Sov.svazu,nyni samostatných republik jsou
   jim u prdele a jsou hnedka fašisté a páté kolony.V zaslepenosti nevidi imperiálni
   snahy RF a nedochází jim,že můžeme skončit,a to jen v tom lepším případě,opět jako gubernie.

   Smazat
 2. ChválYhodné, jinak souhlas ...
  www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Evropane-pry-jeste-prijdou-k-Trumpovi-skemrat-Docent-mezinarodnich-vztahu-vysvetluje-proc-se-mu-msti-Obamovi-zpravodajci-a-proc-se-nevzrusovat-stekanim-novinaru-472019

  OdpovědětSmazat
 3. Evidence havloidů by stačila.

  OdpovědětSmazat
 4. Sem s tou evidencí - Trumpofobní a Putinofobní. Asi by to bylo zajímavé, ale aby na to stačilo místo. A hned taky vedle názvu každého toho pokleslého publicistického bulváru uvést jméno jeho majitele, a jméno šéfredaktora a novinářských a komentátorských kurviček, které pan majitel pase. Každý občan by k tomu měl mít přístup, aby věděl, čemu se vyhnout.

  OdpovědětSmazat
 5. Jejej, vidíte, ten termín "pásti někoho" vyžaduje pasáka nebo pasáky. Zcela realistické vyjádření toho, že za peníze je vše, proč psát zdrženlivě o zkorumpovaných medializátorech, když jde o pasoucí se ovečky na chlebu našem vezdejším - ovšem s kaviárem a šampaňským. Prosím také čtenáře, aby si nevysvětlovali špatně zkratku Bc (hned v úvodu diskuse), není to zkratka pro blbce a také ne výslovně jen pro "absolventy" plzeňských "práv". Ale doslechl jsem se, že v Česku bude povinně internet promítat na obrazovku varování o tom, že čtení či poslech jakýchkoliv pozitivních informací o Rusku nebo Číně se trestá káznicí a nenapravitelní budou rovnou popraveni. Dědeček mi vyprávěl, že takto byla za nacistů ověšena radia červenou kartou (oblíbenou také u pražské kavárny),varující před poslechem zahraničního rozhlasu. Zdar a sílu (chraňbůh - ne zmar a bídu) fízlům, kolaborantům, agentům a jim na roveň postaveným a jejich šéfikům. Jsem mlád a třeba se dožiju dalšího lustrování a dalších Cibulků, kteří nám seznamy budou dávat ke čtení. Také vás asi více dnes zajímají ti, co bonzují vás než vašeho pradědečka. Jen bude nutné, aby si nové panstvo po další sametové kontrarevoluci nezametlo své spisy do ohně, jako to udělali ti naší polistopadoví mecenáši. Nepochybujte, že to byl jeden každý tuplovaný Walensa. I tehdy se za to dobře platilo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To podle toho, jak jste mladý 17.15. Jestli dost, určitě se dožijete lepších časů, a na tyhle zhovadilosti zapomenete. V životě se všechno střídá. Ti starší, kteří zažili svět mezi dvěma válkami, druhou světovou, osmačtyřicátej a náhradu buržoazie dělnictvem, nástup komunistů a jejich postupnou degradaci a zkaženost, vedoucí až k listopadovému převratu, ty směšné šaškárny při převlékání barev a dělení politiky na modrou a oranžovou, další směšné šaškárny s bořením soch a přejmenováváním ulic, opakované šaškárny s volebními kampaněmi a s volbami, po nichž vítězové voleb končí v opozici, a další a další - ti už vědí, že jedny nesmysly jsou vždy nahraženy jinými - decentralizace, centralizace - a stále dokola, protože byrokracie je moloch, který se musí pořád něčím živit. Vy máte velkou výhodu - už nemusíte věřit mediím, protože už se ví, co to je a odkud je to řízeno. Proč píšou pomluvy, výmysly, proč hledají jen šokující a depresivní události, a na diskuzích a na jejich počtu pak vydělávají obrovské peníze. To je vlastní smysl těchto publicistických aktivit.Před dvaceti léty lidé mediím věřili, věřili všemu, co se napsalo a žvanilo v televizi. Spousta lidí sledovala zprávy, a dokonce i v noci vstávali a sledovali přenosy z parlamentu a interpelací na ministry. Dnes víme, že všechno je jen navoněná bída, podvod, a šaškárny. Na každých půl kilometru čtverečního je jedna novinářská šlapka, a bulváři lezou lidem i pod postel. To všechno se živí žvaněním, a ne špatně. Vy už to víte, a můžete z toho vycházet. Víte, čeho se vyvarovat, a do čeho nelézt. Rozeznáte podvod, lichvu, a šmejdy. To naši rodiče nerozeznali, protože to do roku 1989 tady nebylo. Na to, že žili v solidnější době, spousta lidí doplatila -dnes se jim nadává "ekonomičtí negramoti" Mladým lidem svítá na lepší časy, už podle přísloví, že všechno zlé je pro něco dobré. Teď nastane to dobré, co vzejde z toho zlého.

   Smazat
  2. Také doufám, že vše zlé je k něčemu dobré, jen nevěřím, že "dobro" přijde samo od sebe. O to se budou muset mladí také zasloužit.

   Smazat
  3. Dnes uz je skoro jasny , ze pravidlo mensiho zla pri volbach zase prohralo...
   Vetsi zlo se uspesne pretvarovalo a chce ted udelat Americanum "pomysleni " a zrejme i poteseni VALKOU PROTI IRANU $ˆ&*&*%#!!
   Ktera se asi jiste rozsiri...
   To chtela a mela Hitlery prisne rozkazano taky Ale asi to nemela rikat napred , sebevedome jista ,ze vyhrava a tak to "proflakla"pred utajenim ...
   Elity zrejme odpudilo take ,ze propadavala u zkousek, padavala na hubu necekane bez varovani, nemela potrebnou presvedcivost, jasanim okolo nepodstatnych blbin a podcenovanim volicu u ni, imbecilu. Neschopna ochechule pak zahorkla elity i bilionare proti sobe...Asi i utok na Iran by skoncil , skorovanim do vlastni branky a verejneho posmechu , take byla velky psavec tajemnych dokumentu , pres 30tisic a posedla tim...Taky zapomnela na temne sily , ktere uspesne utocily na chote, coz se muselo zakryvat sexualnimi aferami...
   pokr.

   Smazat
  4. Prijde ta valka USA k duhu, k duham v radach chrabrych utocniku se nevi...Co udelaji ,kdyz bude chybet nocnik a privali se utocnik....
   Trump aspon vede byznys , kdyz jednu chvili se octl taky na hunte..
   Zdedil slusnych 40-50 melounu/tenkrat to melo vetsi hodnotu/a tvrdi se ze zkusenosti financnich , ze kdo nabyde nejak pres 10 melounu nemuze zchudnout , a nebo to da velkou praci a usili...
   Moralka zoldaku neni pak nikdy potrebne na patricnych vysinach..Pohybuje se jiste hodne pod urovni zoldu..
   Treba, taky se vi ze , po skonceni Vietnamu , zustali nekteri vojaci v konc.taborech a nikdo z USA, mimo nekolika kriklounu je nechtel zpet. Ani veteran c. 1 Kerry !!Ani koupit zbylych 57 za pakatel pozdejc 4 milionu...
   Na cviceni vse jde lehce a vysledky se upravi aby byly premie za zdareny vycvik. Tam staci bengbeng, jsi mrtvej a je vyhrano. Ale to ma daleko od reality a jeste daleko dale od skutecne smrtonosne valky a mnozstvi bitev v ni.
   Trump tak uspesne opet posilil a upevnil viru v to,ze lidstvo tady na zemi nema co pohledavat a skodi vice nez , kobylky, potkani , srsni atd. dohromady .A neudela nic dobreho ani samo sobe...
   Co je potom nikdo nevi, navzdory mnozstvi modliteb vsech moznych fanatiku , vsech moznych cirkvi a vir a pover vsech dob a veku, nikdo to jeste nevyresil. Ale hreby do rakvi zatloukat denne i v noci to jo...A kazat bludy nad rakvema na to je vzdy mnozstvi zvanilu...
   pokr.

   Smazat
  5. Za velkou pozornost stoji japonsky kult Aum/Asahara a podrobnosti , vi se jen asi 30% ale i to stoji za to. Co udela z "lidi""vira",je absolutne k NEVIRE a k neuvereni.
   Je na rade KiSSinger , ktery napsal knihu JAK VYHRAT NUKLEARNI VALKU a hned byl nasazen za svuj stastne positivni pristup k veci, do mnoha vlad a organizaci ktere vladnou vladam atd..Uradu taky, co vladnou zase tem organizacim atd...Zkratka expert.Clen elity az i v pensi. Nedavno byl pro svuj slavny verbalni , kancelarsky a vedecky optimismus oprasen i Trumpem aby poradil...
   Nez se zacne. I kdyz je uz znacne opotrebovan , furt se hodi. Asi nemaj z ceho vybirat..
   Operace Paper Clip potvrdila znovu , ze Dolf byl zbrklej osel. To byl.
   Kdyby chvilku pockal nekde v lese , mohl najit zamestnani v USA /jako poradce se zkusenostmi/ s daleko lepsim platem a s daleko mensim risikem, nez mel jako kancler a pense by se dozil!!!
   Asi by se nedozil toho , aby dostal zpet i Ceskoslovensko.
   To je nam lito...
   pokrk

   Smazat
  6. Jeden clovek by moh taky dostat Fobii na lidstvo jako napr. zmineni zurivec. D. nikoliv prozatim T.
   Co si o tom vsem myslet. Nacisti sou dobrej priklad .Chodilo to v kratkych kahotkach s ksandickama, pilo to pivo jako clovek, a najednou to chtelo vyvrazdit skoro celej svet.A vetsinou to nebyly ani bohaci nebo ani elitni mistri sveta.
   Nebo bolsevici , zacalo to mavat rudym hadrem a sto miliony zmasakrovali z nichz asi 96% jim nic neudelalo !!!
   To dela potize v hlave a hlavne se zaverama , kdy se jeden muze uvapit..
   Treba s revolucema ktery nekonci dle naplanovanych zameru...
   Vypadaji jak my ale jsou to dablove z pekla, Nebo zeleni trpaslici rizeni z vesmiru , nebo Manchurian Kandidati se sondama v hlavach rizeni na dalku /remote control/ /Chapman , Hinckley/. Jsou proste odjinud ale nejde je rozpoznat vcas a zakazat jim jejich radeni...Zacnou najednou z niceho nic vsechno zakazovat a zlociny hlavne ty svoje povolovat a zakrejvat...
   Cim vice se predtim krici o posvatnych idejich a uslechtilych umyslech tim to bejva horsi ve vysledku...!!!

   Smazat
  7. Uroven zoldu a moralka s tim spojena se rozpozna snadno. Zoldak se o valce pro jistotu nezminuje vubec, zatim co General jeci jako posedlej ,jako sousedka kdyz prave dostala facku od samstra....
   A proto pravidlo je :
   Vetsi zold vetsi valecnej ramus...
   Bye , bye, it's american pie...

   Smazat
  8. K čemu je Vaše úvaha když neznáme "zelené mužíky z vesmíru"? Zničit Ameriku nebo jen část? Kterou? Co když se "zelení mužíci" přesunuli, rozšířili do celého světa? Zničíme Svět nebo oni nás? Dáváte otázky, ne odpovědi!

   Smazat
  9. 4:14 zapomněl jste uvést asi 100 milionů vyhlazených indiánů, přibližně čtvrt milionu mrtvých coby výsledek Velké francouzské revoluce, 40 000 komunardů postřílených u zdi díky pruské armádě, miliony chudáků umořených hlady a otrockou dřinou, miliony Vietnamských civilistů pobitých US Armádou v zemi, kde neměli co dělat, dalo by se pokračovat... to jen k doplnění pro větší objektivitu posuzování dějinných proher lidstva. A s názorem na bolševismus jste zcela vedle. Nebo jste snad studoval a k tomu pochopil Marxe? T

   Smazat
  10. Pravda. ale nemuzu stihnout vsechno za 5 minut.Jako skromny amater si nekladu velky cil a nemam potize byv kritizovan...
   Pathologie lidstva je asi nekonecna a nic se nezmenilo za poslednich 5 tisic let.Dle toho je I bible jedna z knih nejkrvavejsich..Na to by se nemelo zapominat...S Indiana pak zaplatili zivotem I nevinni bizoni. Pred 10 milionu jich bylo zabito a bez uzitku. V kratke dobe. , takovy temata sou na bliti...Ale hodlam pokracovat, jen co se zmatorim..

   Smazat
  11. Nejak vypadlo ,ze bizoni byli zmasakrovani protoze z nich meli uzitek indiani a tak se bizoni /buffalo/ stali spolupachatele indianskych "zlocinu"...

   Smazat
 6. Prodejné děvky zůstanou prodejnými děvkami.Na
  to nemá žádný režim odpověď.Odpovědí je změna
  a po té to může být ještě horší.Je to dané tím,
  že novinář může beztrestně lhát s odvoláním na
  zdroj,který nemusí jmenovat.Rozhodnutí soudu!
  Pak se nemůžeme těm prodejným děvkám divit.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.cum.sk/v/k8yi/unikle-dokumenty-sorose-to-budete-koukat-co-te-zmrd-dela-co-zverejnili-hackeri

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. Nahrané užívateľom Markus 00:05:48 67323
  DŮLEŽITÉ!!!!!!!!! SDÍLEJ!!!!
  První informace o uniklých více než 1000 dopisech fondů Geroge Sorose, osobních asistentu George Sorose a neziskových organizaci George Sorose
  Seznam Sórošovo neziskovek je venku! Rozvracejí zevnitř i Česko a Slovensko. Magnát si „zaplatil“ i Transparency International!
  O tom, že George Soros (foneticky Sóroš) je hlavním sponzorem prosazování globalistických konceptů NWO v Evropě, není vůbec žádných pochyb. Náš server se věnuje Sórošovi [1] a rozkrývání aktivit českého neziskového sektoru už dva roky a ještě nikdy se nestalo, že by za nějakou neziskovkou, které se dostalo mediální pozornosti, nestál právě finanční americký mogul s maďarskými kořeny, který zbohatl v roce 1992 na spekulaci proti britské libře a proti Bank of England, která mu vynesla za jediný den 1 miliardu USD [2]. George Soros se ovšem v posledních letech věnuje budování tzv. „NGO Army“, která se má stát hlavní silou barevných převratů v zemích EU. Jeho financování stovek a stovek neziskovek v Evropě a v USA už si všímají i bezpečnostní služby, když právě britská MI-5 označila Sórošovy neziskovky za trojské koně islamizace Evropy.
  více na stránce FCB : Welcome to Reality

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čím se budou zaměstnanci Sorošových neziskovek živit? Co když budou muset dokonce někam pracovat? Muzeum boje proti komunismu všechny neuživí! To je sprostý.

   Smazat
  2. jo chudacci museli by makat rukama!!! hhh

   Smazat
 10. Když se nepoučíme z chyb minulosti, tak si ji budeme muset prožít znova. Za čtvrť století vládnutí západní demokracie už bychom mohli vědět, zdali banány nebo bezpečí. Volím Hnutí SVOBODA A PŘÍMÁ DEMOKRACIE SPD TOMIO OKAMURA. spd.cz

  OdpovědětSmazat
 11. Ked su aktívny v boji proti ruskej propagande budu aktívny i v boji proti USSA propagande ? Pamätáme ako to bolo s Irakom ked USSA spolu s Britain chceli ist bojovat do Iraku kvoli zbraniam hromadného ničenia ktore tam nikdy nenasli a preto USSA s British povraždili vyše 1 000 000 Iračanov ! Ako nam vtredy v Slov. TV i ČT TV aktívne mastili hlavy že USSA i British a iné lokajské štaty i slovanské v Iraku bojuju za spásu USSA i EU demokracie? Pamätatáme tiež humanitarne bombardovanie Srbska a nasilné odtrhnute Kosova čo propagandisticky podporil i bombardak Havel. Bol to aktívny podporovatel vojen i bombardovania štatov USSA i NATO. A kto nas bude chránit pred takouto propagandou,zatahovaním do vojen a vraždením a zabíjaním nevinných civilov v tychto vojnách. Žeby p. Chovanec ,Zadolárek , a porno bojovník za EU hodnoty Janda ?

  OdpovědětSmazat
 12. Evrope by bylo lip pod vladou Ruska
  Evropa pacha sebevrazdu a tim je nesvepravna

  OdpovědětSmazat
 13. Svetu ma vladnout Rusko a Amerika
  Sebevrazedni Evropitomci nemaji jiz pravo do niceho zvanit

  OdpovědětSmazat
 14. Co me sere je ze ty zkurveny americky hilariisticky elity nedodrzely slib ze opusti USA v pripade Trumpova zvoleni
  At tahnou
  Treba do Francie ta si je zve

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ne do izraele to je zeme svobody a miru!!!
   chef

   Smazat
 15. Jo a plati
  PRACKY PRYC OD TRUMPA
  NEBO BUDE S VAMA ZLE

  OdpovědětSmazat
 16. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vyplulo-na-povrch-Bylo-to-naplanovane-Reditelka-skoly-vlacena-kvuli-kauze-muslimsky-satek-prozradila-jak-na-ni-tlacila-Sabatova-i-neziskovky-474234

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.