Reklama

pondělí 27. února 2017

"Existuje nebezpečí přechodu konfliktu na Ukrajině do fáze nekontrolovatelnosti"

27. 2. 2017     zdroj
Zavedení vnější správy na všech zařízeních ukrajinské jurisdikce, které působí v DLR a LLR, je nucené protiopatření orgánů neuznaných republik na blokádu Donbasu. Jak informoval 27. února korespondent IA REGNUM, konstatoval to člen Rady federace Franz Klincevič s poukázáním na to, že, jak vyplývá z vyjádření ministra vnitra Ukrajiny Arsenije Avakova, Kyjev dal v podstatě radikálům zelenou k zesílení blokády.

"Musím přiznat, že dnes jsou Kyjev a Donbas od sebe tak daleko, jako nikdy dříve, a propast mezi nimi se každý den jen prohlubuje", řekl senátor.

"Obávám se, že existuje reálné nebezpečí, že vnitřní ukrajinský konflikt přejde do nové, zcela nekontrolovatelné fáze, v níž se ukáže, že nynější stav je dokonce blaho", domnívá se senátor.

V souvislosti s tím je třeba si všimnout, že hlavním ukrajinským mluvčím k situaci na Donbasu se stává ministr vnitra, který slíbil, že rychle vyřeší problém návratu Donbasu, uvedl Klincevič. "Chtěl bych Kyjev varovat před jakýmikoliv provokativními akcemi", dodal.

Vyhlášené DLR a LLR zavedou od 1. března vnější správu na všech ukrajinských podnicích, které v republikách působí, když nebude zrušena blokáda Donbasu. Je to uvedeno ve společném prohlášení hlav republik Alexandra Zacharčenka a Igora Plotnického, zveřejněném na internetové stránce Luganskinformcentra. "Jsme nuceni oznámit, že v případě, že do 00:00 (1.března 2017) nebude blokáda zrušena, zavedeme vnější správu na všech zařízeních ukrajinské jurisdikce, které působí v DLR a LLR. Skončíme s dodávkami uhlí na Ukrajinu. Pro dodávky uhlí nejsou ani možnosti ani platební schémata", zdůrazňuje prohlášení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. Zlý časy mu nastávaj, holomkoj! - http://iks2010.info/?p=112197

  OdpovědětSmazat
 2. Ti co zřídili Ukrajinu jsou tu stále! - http://iks2010.info/?p=111892

  OdpovědětSmazat
 3. VYMLÁTIT BENDEROVY TLUPY OD KYJEVA NA VÝCHOD RUSKO A NA ZÁPAD ROZDĚLIT ÚZEMÍ MEZI STÁTY KTERÝM PATŘILO !!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Někteří rádoby přispěvovatelé pletou páté přes
  deváté.Hlavní podíl za situaci na Ukrajině nese
  EU a USA.EU po politické stránce,USA po finanční.
  Victoria Nulland z MZV USA řekla,že to USA stálo
  pět miliard dolarů.Zavraždění a upálení v Oděse,
  což schvaloval státní tajemník Tomáš Prouza,se
  nikdo do dnes nepokusil vyšetřit.Můžete povykovat
  jak chcete,ale to Putin na svědomí nemá.To se
  stalo před boji na Donbasu,kde nechtěli dopadnout
  stejně.To by Prouza učurával blahem,kdyby se to
  podařilo.Máme správné lidi na správných místech.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akorát, že to nebyl Prouza....

   Smazat
  2. Hlavní vinu nese ON! -http://iks2010.info/?p=112120

   Smazat
  3. Praha uz ma urcite nastartovane vrtulniky pro osetrovani fasistu pri utocich na slovany...

   Zmrdi.

   Smazat
  4. Zrejme by to na Krymu dopadlo stejne jako v Odese , ne-li hur. A uz to je velky duvod...A zapadni dalsi mozny zlocin. Vyjednavaji ted s bestialnimi ukrajinsky vrahy s krvi nevinnych na rukou.
   Nic Merkele /jako Mengele, Heydrich /Schulze, takove nic zastavi !!

   Smazat
 5. 28. února 2017 0:14
  A kto nesie vinu, že si sa vôbec narodil ??
  Že si neprischol otcovi na trencloch. :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 01:16 - To si jako ovcojebe z Vihorlatu myslíš, že jsem ruský kozák a napsal jsem ten článek? Hovado čobolský zasraný! Co se sem sereš když si mozek nechal v salaši, co? Už ti ovce přestali dávat nebo ti to trdýlko mezi hnátama ukous pes?

   Smazat
  2. Porozprávaj mi ešte niečo pekné, len bacha aby ti nepukla žilka. Zdravotné poistenie pri onanii pred monitorom neplatí. A mimochodom, tvoje sexuálne praktiky ma vôbec nezaujímajú.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. 2:08 - nerev bratček, nerob nam tu ostudu! Ved sa nám teraz vedie lepši ako jemu, ako všem týmto závistným a zbabelým čeHúnom! Ked naši dedovia bojovali za Európu,tak ti jejich chujskí dedkovia dýchali kakao aby nemuseli budovat spoločnú budúcnost v ramci kulturných národov lebo rovno sypali piesok do neinkelovských motorov - zbabelci zákerný! Preto my sa im možeme iba smiat dnes a zazpievať si tu našú! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
  5. 7:00 - však kdyby ten chujskej salašník měl zopakovat tu svou "otázku" do očí skutečnýmu císařskýmu kozákovi, zesral by se až za ušima!:))) -https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Smazat
  6. To prase fašistické 7:00 by si fakt zasloužilo nakopat prdel a poslat na převýchovu na Sibiř.

   Smazat
  7. Diskusie, alebo ak chcete "komentáre" dosahujú v poslednom období až dokonalosti.
   A to sa vyjadrujeme len k predpokladom. Čo tu bude, ak sa budeme baviť o skutočnosti?
   Dajte si kávu, čaj alebo najlepšie studený obklad. Ak to nepomôže, dajte sa zaočkovať. Besnota je sviňa.

   Smazat
 6. Takovej vojak NATO to nema dnes lehky.Ze by nasetril miliony sluzbe vlasti /je jich hodne/tech vlasti , za zady ma tvrde neuprosne a neohrozene velitele , kteri nevynechaji jedinou prilezitost jak zacit valky , vi se ze vojacek v prvni linii ma zivotnost asi 5 minut se stestim,vdov a sirotku potom mraky.Velitele povereni vycvikem a pecovat o vysokou bojovou moralku a pripravenost . K cemu ? Kdo se pta tady blbe. Nepritel je na blizku a tentokrat Neunikneme zase !!Rusove nemaj ve zvyku prohravat a vypada to ze budou po prvnim vystrelu hodne strilet zpet../Muze za to Putin , ovsem. To vypada trochu bolestive ale jak pro koho. Poukazat a ucit se z valky v Syrii. Ani napad.Lepsi vojaky nestrasit a nepodlamovat jejich usili a odvahu predem.Mohli by ty ruske zpravy nebrat jako "fake news".
  Nejlepsi je vybrat pro ne vzory ktere nad nami cni Prikladem !!
  Husiti ne, ty mlatili vrchnost, hlava nehlava.Nase Legie se zase prali casto s madarama...Nekdo jako Fricek kraemer co jako general strilel americke zajatce se taky nehodi. Coz Fricek Haber , kterej bojoval vyrobou chloru a vypoustenim proti zapadnim vojakum 1915. Desitky tisic mrtvych a Fricek Dostal Nobelovu cenu hned po valce..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekdo , kdo cni a precniva svymi schopnostmi nad jine...Hledat tedy jinde.Musollini sice porazil habesany s ostepama. Napoleon , vzdy z bitev utekl prvni i z Ruska. Psychicky slabsi vo Tady se vskutku Precniva.. Clinton utekl do Londyna aby se nedostal do valky ve Vietnamu. Aby nemusel tak dokazovat svoji nepricetnou chrabrost.
   To si pak stedre vynahradil kdyz jako president naridil bombardovani belehradu a zabijel deti, zeny , rodiny, vse zive a dokonce i mrtve.
   Pres. Bush to se vi mela rad the Texas Chainsaw Massacres , ale pro jine.
   A coz vlastenec nad jine Obama, ve zralem veku mel obrovskou prilezitost ukazat svoje vlastenctvi v Bagdadu , ale nejak se vytratil , vlastenecti ztratil docasne , ale nastesti pro svet zase objevil.
   Nobel zapomnel ,ze by se mela udelovat Nobelova Cena pro posrane, zbabele a prolhane Krysy. Ovsem , mnoho poklitiku by si pro ceny pribehlo treba trikrat !! Nejvic bojechtivy presidenti USA.
   A vlast je odmenila presidentstvim na *8let ..I kdyz ta bojechtivost vlast zruinovala. Taky nic moc. Musime jinam.

   Smazat
  2. Tak zase radeji jinam.
   Bojechtivy a nadseny a svoji chrabrosti vynikajici nad jine pobijejici divize nepratel a vlastni divize zachranujici od jiste smrti od porazek jistych zachranujici odvahou a svoji nevycerpatelnou statecnosti prikladem byl John Wayne /Marion/Kazdou valku vyhral a za kazdou byl odmenen pres pul milionem dolaru , bohuzel filmovou. Ale to se nemusi tak hned zduraznovat. Bojoval jako lev. A kdyz zrovna nebojoval , sedel doma a psal UDAVACSKE seznamy proti svym kolegum. 99% kolegu bylo nalezeno nevinnych. Ale snaha se pocita ze jo ?
   Ac herec a udavac pro FBI byl Reagan bohuzel nevylecitelne nemocny a tak nemohl ke sve litosti vubec do valky nesmel. I kdyz hereckei udavacske remeslo je narocne , to bylo v poradku.
   Zazrak lekarske vedy se odehral kdy za 40 let podstoupil vycerpavajici volebni boj a byl zvolen presidentem UPLNE ZDRAVYM !!
   Udaval hojne a tim bojoval i kdyz za -kerne, ale bil se a jine taky jako lev..
   A byli vsichni tak nadrzeni na tu statecnost porazeni nepratel.

   Smazat
  3. Prezidentování ve vaší zemí má opravdu barvitou a bohatou historii.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. za válku na Ukrajine múže pitkin putler a komunisti viď to řílají o tom na Čt a psají to na novinkách a idnes tak věřte nevěřte- i pán Mitrofanov s Halíkem o tom mluvili v pořadu paní Drtinové na Čt 24 a na Čt-1 a slišel sem to i na tv nova což je nezávislá televize.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne. Putin jim take zakazal rodnou rec, on sam vycvicil Azov a Pravy sektor a jako hrdinu Ukrajiny ozivil Banderu.

   Smazat
  2. 2:24 Nezapomeňte také na zářný zdroj vší pravdy TOP09 s hvězdami nejvyššího a jediného rozumu, jako jsou Kalousek, Knížepán, Langšádlová, Štětina, Laudát, Kučera, Ženíšek a mladá, ale nadějná blbka Pekarová-Adamová. Ti by Rusko a Putina utloukli čepicemi, kdyby jim zrádné USA a EU neházely klacky pod nohy.

   Smazat
 9. Na Čt jim i to projde že se islámski chalifát roztahuje od Afriki až po Karpati a že zato múže taki Putin,Čt je továrna na pravdu od které si bere příklad i CNN a VOX.

  OdpovědětSmazat
 10. Odpovědi
  1. To myslis jako IRON zelezo , TY JSI CHYTRY AKO DABOL !!! IRONIZUJI ...to by ma v zivote nanapalo.

   Ty musis bat taky dobry CIGAN !! Promin ...Roma ci Romulus ja jso z toho vela zmateny

   Smazat
 11. Je mi líto všech obyvatel Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:19 Jo,jo obyvatelé Ukrajiny-78%,Rumun,Rusíni a další cca 5%,17% Rusů/říká Wikipedie.Ale podle Cargradu jsou 83% Ukrajinců-fašisty a 17% Ukrajinců jsou-Naši a to celý problém."Senátor"
   dumy Klimcevič říká,Kyjev je od Donbasu dnes tak daleko a vyjadřuje obavu z exsitence přechodu konfliktu,Ruskem vyvolaného,do fáze nekontrolovatelné.No,je to psáno pro ruské čtenáře a jestliže je na cestě konvoj na Donbas s"humanitární pomoci"v pořadí už jednašedesátý!
   Pro nás přeloženo,aby jsme věděli,že po útlumu bojů se aktivita separatistů a vojsk RF zvýší.

   Smazat
 12. Převrat, nebo li puč, provedený západními demokraciemi na Ukrajině, stál USA 5 miliard dolarů. Proč to demokraticky západ udělal. Demokraticky západ měl připravenou pro Ukrajinu smlouvu o přidružení k EU, kterou když si legitimní prezident Ukrajiny přečetl, zjistil, že Ukrajina se stane vazalem a kolonii západu a proto tuto smlouvu odmítl podepsat a snažil se vyjednávat lepší podmínky. To se demokratickému západu vůbec nelíbilo a proto demokratický západ spustil Majdan na který poslal vyškolené provokatéry. Moc to nepomohlo a bylo nutné eskalovat situaci a proto bylo použito odstřelovačů, kteří na příkaz demokratického západu stříleli a zabíjeli lidi. Situace se vyhrotila a ze všeho byl obviněn legitimní prezident Ukrajiny. Mezitím do Kyjeva na Majdan jezdili vysocí představitelé Evropské unie a USA a štvali lidi proti legitimně zvolenému prezidentovi. Pak demokraticky západ přistoupil k podlému činu, kdy s prezidentem Ukrajiny uzavřel dohodu o zastavení nepokojů na Majdanu a v zápětí tuto dohodu porušil a Ukrajinský prezident musel z Ukrajiny utéct, protože hrozila jeho fyzická likvidace. Demokratický západ ale dál vyhrotil situaci tím, že zakázal používat ruštinu, jako oficiální jazyk, což západ uplatnil a dál schvaluje v Lotyšsku, Litvě, Estonsku a použil to i na Ukrajině. Začal pogrom na Rusky mluvící obyvatelstvo, který vyvrcholil upálením rusky mluvících Ukrajinců v Oděse. Mezitím se už připravoval stejný scénář, jako proběhl v Oděse i na Krymu. Na Krymu byl plánován pogrom na rusky mluvící Ukrajince a taky území Krymu bylo připravováno pro vybudování velké vojenské raketové základny USA jakou USA vybudovalo v Kosovu po násilném odtržení části území Srbska, které zařídily vojska NATO, bombardováním Bělehradu. Demokratický západ demokraticky tlačil na pilu a připravoval masivní pogromy na Krymu. Jenže obyvatelstvo Krymu v referendu odsouhlasilo vznik Republiky Krym a připojení se k Ruské federaci. Na západě to vyvolalo obrovskou vlnu nevole, protože se počítalo, že Rusko nechá upalovat rusky mluvící občany Ukrajiny. Na demokratickém západě si nevšimli, že v Kremlu již není Jelcin, ale úplně někdo jiný. USA hned vyslalo na Ukrajinu své soukromé komanda známé z působení v Iráku jako Black Waters a s pomoci těchto soukromých poradců se schylovalo na Donbasu a Luhansku k tomu co bylo plánováno na Krymu. Obyvatelstvo těchto republik nemělo jinou možnost, než se začít bránit, nebo se nechat demokraticky vyvraždit s potleskem demokratického západu. Nyní slouží Ukrajina demokratickému západu k odůvodnění neustálého navyšování zbrojení, protože přeci Rusko se nebezpečně přibližuje k hranicím NATO a na svém území Rusko provádí pohyby vojsk a proto je nutné na Rusko zaútočit a proto do Černého moře připlují demokratické válečné lodě NATO, do Lotyšska budou umístěny tisíce demokratických vojáků NATO s demokratickými těžkými zbraněmi, protože od konce studené války se Rusko přiblížilo k hranicím NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkné shrnutí.

   Jenom s malinkou vadou, Vy předpokládáte, že kterýkoliv kavárensko-sluníčkářský anglosaský kolaborant dokáže přečíst najednou tolik vět? Jo, kdybyste napsal jasně a stručně, že "za všechno může Putin", to by přečíst uměli. A nejen to, dokázali by to i opakovat. A dokonce na hvízdnutí, a třeba i v rytmu nebo i pozpátku.

   Smazat
  2. Jasně,krátce,srozumitelně!To snad pochopí i Pepek Vyskočů a trollové,kteří tady prudí!

   Smazat
 13. Jenže obyvatelstvo Krymu v referendu odsouhlasilo vznik Republiky Krym - žiaden vznik republiky sa nekonal, tá tam bola vždy, UCCP - článok 3.5. a 133 UKR ústavy, Krym pririekol k Ukraine Stalin, nie Chruščov, ten len nevedel čo s tým, na žiadosť chazarov o svoju UCCP - medzičasom však vznikla na Ďalekom Východe, ale neboli s umiestnením spokojní, a po vyťahovaní Tatárov bolo načim nasťahovať iných, Chruščov vlastne nedovolil mať chazarom svoju UCCP - zvlášť na takom strategicky dôležitom mieste, preto Krym politicky prifaril k Ukraine - v tej dobe to bol samostatný člen OSN - pochopil, že by to neskôr mohlo Krym odtrhnúť, ale Izrael ušiel k USA - a preto Stalin zatrhol vytvorenie chazarstva na Kryme a nato skonal - preto bolo vyšetrovanie okolo Beriju a aj okolo ošetrujúcich lekárov, ostatné je známe, aj o dolároch ...

  OdpovědětSmazat
 14. Nechci strašit,ale než USA napadly Irák, tak příprava trvala přes půl roku.Napadnout Rusko,bude příprava trvat o něco déle.Naučit mnoho muslimáků aspoň trochu ukrajinsky,také chvíli trvá,samotným Ukrajincům se do války nechce.

  OdpovědětSmazat
 15. Doufejme, že i Ukrajina bude jednou svobodnou zemí. Osvobozenou z východu od "svidomich" nácků dnešního banderistánu.

  OdpovědětSmazat
 16. Pane Opluštil, bohužel banderovci tam přežily i tzv komunistickou totalitu a musejí je buď vyhnat mimo území Ruska, nebo vystřílet. Nejsem zvrhlík ale dosti starý a znalý tohoto problému, jsem Volyňský Čech. MŠ.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.