Reklama

.

.

úterý 21. února 2017

Herec-dřevorubec, co (ne)rozumí politice

Jiří Baťa
21. 2. 2017
Ne že bych měl o herci Pavlu Novém nějaké mimořádně pozitivní mínění, přesto jsem jej považoval do doby, než jsem si přečetl jeho rozhovor pro PL.cz zde za rozumného, umírněného a lidu prostého člověka. Teď si to už nemyslím. Pan Nový v rozhovoru poměrně obšírně, možno říct že skoro fundovaně, avšak kriticky okomentoval situaci okolo pozměňovacího návrhu k novele zákona o ochraně přírody a krajiny, které prý, podle něj, znamenají popření smyslu čtyř národních parků. 

Jsem v této oblasti naprosto nezainteresovaný a bez sebemenších vědomostí, nehodlám se k jeho názorům v této věci vyjadřovat. Pan Nový, jak ve svém rozhovoru také poznamenává, je odkojený přírodou a to až tak, že kdysi (časově neupřesněno) vykonával práci dřevorubce. To jej ctí, o přírodě a lesích snad i něco ví, proto je oprávněný (na rozdíl ode mne) se k zákonu vyjadřovat.

Jenže pan Nový se v rozhovoru vyjádřil i k věcem, kterým evidentně ne příliš rozumí a vyjadřuje se, či spíše papouškuje všeobecný názor a mínění, kterým disponuje tzv. Pražská kavárna .s.r.o. (společnost rektálních osvícenců) snažící se veřejnost přesvědčovat o něčem, co nemá racionální opodstatnění. V podstatě jen silnými slovy kritizují stav společnosti, která prý začíná strádat na demokracii, poukazují na nedostatky, které jsou důsledkem politiky pravicových a středo levých politických stran, tedy stran a politiků, které oni sami ve volbách preferovali. Kromě toho se výrazně, silácky a často velmi nevhodně, vymezují proti prezidentovi Miloši Zemanovi, kterému dávají za vinu stav a situaci ve společnosti. Tu prý místo spojování rozděluje. Omlouvám se, že se o rétorice Pražské kavárny stále nudně opakuji, ale to proto, že ani pan Nový si neodpustil virtuálně kopnout do prezidenta a že v rozhovoru zmiňuje věci, které by si měl dříve, než je vyřkne, nechat projít hlavou.

Abych byl konkrétní, tak např. pan Nový seriozně konstatuje, že prezident Zeman má velmi zkreslené představy o tom, jak má fungovat stát. Už prý jako ministerský předseda tady zavinil spousty nepravostí, které se táhnou až do dnešních dnů. Na otázku PL.cz, co mu na M. Zemanovi osobně vadí, odpověděl:

„Řekl bych, že už skoro všechno. Když v jiných státech lidé volí svého prezidenta, tak tam musejí kandidáti prospívat nejen v tom, že jsou výřeční a že si umějí zvolit silnou P.R. agenturu, ale musejí to také ustát zdravotně. A to, zdá se, v České republice neplatí. Kuřák a alkoholik je prezidentem? Mám velký otazník v tom, co se za tím skrývá.“ Na faktickou poznámku, že kuřákem a alkoholikem býval i Václav Havel, pan Nový pohotově odpověděl:„Ale když to s Vaškem seklo, tak přestal být i tím kuřákem. A pokud vím, tak v důležitých momentech své funkce určitě nepřicházel na veřejnost opilý. Prostě neměl žádnou „virózu“ . Nechápu, proč když je pan Nový tak otevřený v kritice vůči prezidentovi a je-li tak chytrý a sám ví, jak má stát fungovat, panu prezidentovi neporadí? Třeba by na jeho rady M. Zeman dal!

Pozoruhodný výrok pana Nového je však na otázku, co mu osobně na prezidentovi vadí. Odpověď je hodna člověka, který má snad dobré znalosti o kvalitě piva, či složení kravské mrvy, ale už méně o potřebné kvalitě kandidáta na post prezidenta. Pokud se pan P. Nový domnívá, že pan prezident Zeman není v dostatečné zdravotní kondici, pak bych mu chtěl připomenout, že prezident k výkonu své funkce potřebuje především hlavu a zdravý selský rozum. Obávám se však, že pan Nový asi nebude vědět, o čem je řeč, protože omlouvat alkoholika a kuřáka Havla tím, že „když to s ním seklo, tak přestal být kuřákem“, resp. že pokud ví, tak v důležitých momentech své funkce nepřicházel na veřejnost opilý, prostě prý neměl „virózu“, může říkat jen hňup. Prezident Zeman má zřejmě smůlu, že to s ním ještě „neseklo“, jinak by možná také přestal kouřit. Pan Nový rádoby důvěrně poznamenává, že „pokud ví“, tak Havel nechodil na veřejnost opilý, ale zda chodil opilý v době, o které však on „neví“, nemá co říct. Je tedy otázka, kolik toho ví a kolik naopak ne.

Je hodně trapné, když bez bližších znalostí a vědomostí (pokud ovšem nejde o zlý úmysl pomluvy a ten je víc než zřejmý) papouškuje to trapné tvrzení, že prezident Zeman chodí na veřejnost opilý a že to vymlouvá na virózu. Od pana Nového je to o to trapnější, když sám konstatuje, že „k stáru nabývají vrcholu naše horší vlastnosti“. Mezi ty vlastnosti lze započítat i zdraví a celkovou kondici. Myslím, že v tomto případě mluvil i sám o sobě protože pokud vím, pan Nový ač o dost mladší, sám prodělal řadu zdravotních problémů, kdy chodil o berlích. Jenže, pan Pavel Nový je loajální svým kavárenským kolegům, naivně s nimi drží basu a proto se nemůže k prezidentu Zemanovi vyjadřovat jinak, než v kritickém či negativním tónu. Jakkoli si myslí, že tímto svým osobním, snad i „hrdinným“ vyznáním si posílí své ego, je na omylu. Byl, je a nadále zůstane hercem, jak se na šaška a komedianta z Pražské kavárny sluší a patří. Tož asi tolik.

64 komentářů :

 1. Hrázný a současný kavárník Palyza, obdivovatel Venci Flašky, vyhání z hradu svého stálého rivala, Jiřího Sikytu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komediant byl před časem kripl na nohy a z toho se dostal. Taky je ale kripl na hlavu a tam to bude chronické.

   Vymazat
  2. Možná až bude nějaká gorila těsně před smrtí, tak ji odchytnou, aby tomu blbečkovi "héreckému" mohli udělat transplantaci hlavy. Pak na něj bude jednak lepší pohled, jednak bude o mnoho inteligentnější.....

   Vymazat
 2. komedianti sportovci celebrity jedna hnusná pakáž

  OdpovědětVymazat
 3. Když už pan Nový chce po americku se ksichtit, tak by si měl vybělit zuby. To k tomu americkému úsměvu taky patří. Při pohledu na ty jeho žluťasy se akorát zvedá žaludek. Co se týče jeho vyjadřování k politice. No mluví hloupě, protože neříká to co cítí, a zde se ukazuje jako špatný herec. Asi je to revanž za vystupování v reklamě. Tam odrazuje nejen žlutými zuby, ale i hroznou šišlavou artikulací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herec, který má tak velkou výslovnostní vadu, se může živit jen v rámci zfanatizovaného stáda "pražské kavárny". Tak se nedivte.

   Vymazat
 4. Ale to už dávno víme, že přízeň rudých debilů jako jsi ty, Baťo, je pevná a stálá asi jako pírko ve větru. Na vaše přátelství a přízeň je opravdu spoleh.

  Ještě včera si ruďoch Baťa někoho považuje, pak si někde přečte nějaký rozhovor a rázem píše hanopisy.

  Fanatičtí blbové typu Batě jsou schopni bez mrknutí oka odkopnout i manželku, děti, rodiče, pokud se zpronevěří jejich pochybným ideálům .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi blbec,který se zpronevěřil všemu.Že byl Venca flaška hovado tuž v tomhle státě kdekdo,jenom ty nevíš která bije.

   Vymazat
  2. 0:05

   Nerouhej se. Jen díky Havlovi se hovada jako ty za vaše prasárny nezhouply na kandelábru.

   Vzpomínáš? "Nejsme jako oni!" Tak musel Havel uklidňovat rozzuřený dav.
   Měl bys mu nosit kytice na hrob a děkovat za záchranu tvého mrzkého života, bolševický čuráku.

   Vymazat
  3. Za fanatické blba jsi tady ty, americký rektonaute a anální speleologu. Celý ten bordel po sametovém podvodu posloužil jen parazitům a supermegazmrdům, kteří rozkradli úplně vše a zlikvidovali náš stát. Ale svět se mění. Liberální kapitalismus jde do hajzlu tentokrát definitivně. K další reinkarnaci této zdechliny pak už nedojde. Nejsou již žádné "postsocialistické" země, na jejichž úkor by tento zločinecký systém mohl zase o 30 let prodloužit svoji agónii. A základní postulát kapitalismu :"Peníze dělaj peníze" již neplatí. (viz záporné úrokové sazby, které se postupně zavádějí). Virtuální finanční kasino jde nezadržitelně do haizlu a ani pěnězokazci z FEDu už nestíhají "tisknout" zelené papírky.
   Liberální kapitalismus se navíc zákonitě jako vždy převrací v otevřený liberální fašismus tentokrát "obohacený" o středověký islamismus. Pod vedením IV. Reichu tak spějeme do fašisticko-islámského chalífátu "über alles", kde kromě dluhového otroctví budeme skutečnými otroky hrstky samozvaných elit i jejich zákulisních loutkařů. Ještě je šance, že se ale národy Evropy vzepřou a zlikvidují všechnu tu svoloč a celý parazitní tlupo-elitářský systém ! A zdá se, že vše k tomu směřuje.

   Vymazat
  4. Prej rozzuřený dav Havel uklidňoval heslem Nejsme jako oni.To musí psát nějaký sotva vyléhlý maturant, který u toho nebyl a čerpá z Historie ct. Rozzuřený dav, chachacha. Proto se to jmenovalo Sametovka, protože Havel vlastním tělem bránil Husáka před defenestrací.

   Vymazat
  5. Ale houby. Plyšák to byl proto, že se lidi kolem Havla včetně něj klamali tělem (žádné pakty-rozpustit Varšavskou smlouvu i NATO, nechci vracet žádný majetek po rodičích atd.atd.). Věděli, že kdyby vylezli na denní světlo se svým propramem, tak by jim lidi hned naflákali a šli by si zase sednout. Uvědmote si, že Havla a tuhle kamarilu vybrali v cizině, zatímco většinu Charty tvořili bývalí reformní komunisté, a ti se přece k veslu pustit nesměli!

   Vymazat
  6. 0:14 kdyby Veškrna tehdy neobelhal slušné lidi a ti prokoukli o co jde, tak jste se zhoupli tenktát vy. Lidi ale dnes už ví o co jde, tak nevystrkuj ten kedluben a zalez nazpět do žumpy. Třeba na tebe zapomenou.

   Vymazat
  7. Mě stačilo, když si v rámci budování kultu osobnosti V.H. nechal ve vyučovací době vodit studenty na náměstí a povinně provolávat slávu, to nebylo ani za Husáka.

   Vymazat
 5. No jo,je opravdu vidět,že k pražské kavárně patříš!

  OdpovědětVymazat
 6. President Zeman je chlouba ceskoho naroda a je znamy nejen v Americe a v Asii, ale i v jizni Americe a dokonce i mezi cernochy v USA, kteri obdivuji jeho statecnost, nebyt politicky korektni prizdisrac ! Zv. Yes Man !

  President Zeman je proziravy a je cenneny kamos naseho oblibeneho presidenta Trumpa.

  President Zeman je stejne, jako president Trump ve vyborne telelesne kondici.
  Svoje zdravi si utucuje plavanim v rybnice na horach, kde je ledova voda a take beha na lyzich..

  Presiden Zeman je cesky vlastenec bedlive a svedomite strezici zajmy sveho naroda ! On je VLASTENEC !

  Kvuli uspechum ve svete, ktere president Zeman sklizi - budi doma u Prazske kavarny, plne nesikovnych neuspesnych nemehel se zakrnelou inteligenci a odpudivym zjevem ZAVIST.

  Hned jak se uklidni napjata vnitropoliticka situace ve Washingtone a v Palm Beach, tak president Zeman navstivi krasnou jarni Ameriku k velke radosti vsech stoupencu presidenta Trumpa.
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
 7. V době největší slávy M. Schuhmachera přišel po reklamní skupince Marlboro na Jižní město tento opilý blb do Piko baru u OC Slunečnice. Byl v kraťasech, košili a teniskách. Vedl šíleně hloupé řeči a tak jsme ho asi po dvacei minutách otočili směr východ a vykopli. Asi tak s panem hrázným, nyní po postižení skutečnou virózou a majícím odporné stigma podporou "spoření na pohřeb"...

  OdpovědětVymazat
 8. Protoze narod presidenta Zemana potrebuje a Amerika take, tak je jasne, ze president Zeman splni svoji povinnost k narodu a bude znovu po volbach presidentem.
  Stoupenec presidenta Trumpa - cesky president Zeman ma v Americe 100 millionu kamosu - kazdeho kdo volil presidenta Trumpa.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahaha ha ha to je nas SENILA HONOLULU:

   Z 300 milionu Americanu 250 milionu nevi ze vubec nejake Cechy existuji apletou si ji Cecenskem na Kavkaze.
   mozna 25 milionu vedi ze existuji nejake !!! Cechy v nejake Evrope,a 10 milionu v zivote slyseli nekde NEJAK jmeno ZEMAN ale nevedi jak a kde , mysli si , ze je to nova PASTA NA ZUBY!!! Jestli se nepletu, tak pocet lidi co hlasovali pro Trumpa byl mene nezli 55 milionu .
   Ty patris do Afriky ci na Floridu , Honolulos Pithecantropus SENILIUS

   Vymazat
  2. 1:33 a tebe si pletou s tchorem

   Vymazat
 9. Panove neco o Floride, protoze president Zeman sem dostane pozvani.

  Florida uzdravuje, prodluzuje zivot a omlazuje. Podle doktoru je to kombinaci nekolika veci.
  Folic Acid, vitamin "D", 22 mineralu z more a vzduchu.

  To vse s lehkou stravou plnou Omega 3 (zdraveho cholesterolu ) a ovoce .
  Florida t.j. vonavy lehky vanek zv. Breez) v prostedi kvetu mnoha druhu a vuni a odsinech zelene barvy a modreho more.
  Florida modni, je lehka bavlna jiznich vyraznych barev, ale ne Hawaiskych.
  Florida zarucuje zcivilizovani a zjemneni povahy a proto ja nick honolulu mam nejlepsi slunecni, usmevavou povahu, osobnost na Nove Republice !
  (Pseudonym Pivonka je zde z Arktidy.)
  nick honolulu - ztvarnen nejvyssi civilizaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:24 Nevím zda Florida uzdravuje a nebo je to jen reklamní slogan. Ale v každém případě se tam stěhuje značná část našich zbohatlíků.
   Osobně jsem toto názoru, že rozum v apatyce ani na Floridě nekoupíš.
   s pozdravem slunci a sluníčkářům vstříc Václav

   Vymazat
  2. A proto se na Floridu stěhují havloidní zmrdi,nebo si kupují byty a sídla.A to jsou ti,kteří se za komančů měli nejlépe!Bacha,ať vám tito bezcharakterní čecháčci nezaplevelí Floridu.!

   Vymazat
 10. Domníval jsem se, že si Nový uhnal v minulosti na dovolené nějaké pohybové problémy, ukazuje se ale, že mu zasáhly i hlavu. Ne proto, že má na něco svůj názor, nýbrž proto, že ač ho nemá a není ani odborně způsobilý ho v daném případě mít, přesto tlachá. Hloupě a zbytečně. Jen se ve své hlouposti snaží udržet chvíli ve svitu reflektorů. Pokud by byl Nový natolik schopný a měl konkrétní odborné připomínky, rád budu o nich diskutovat. Takto nelze než zaměřit příspěvek na téma handicapu p. Nového. A tím je jeho hlavu. Tu se mu na rozdíl od nohou vyléčit očividně nepodařilo. Je třeba ho na to upozornit, když tak rád přebírá cizí názory. Možná, že s tím začne nyní něco dělat. Lépe pozdě, než vůbec ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, debile, třeba zde na Nové Republice hloupě a zbytečně tlachá a rozdává "moudra" každý kdo má díru do prdele, včetně tebe. Říká se tomu "svoboda projevu". Pokud chceš někoho léčit z názorů tak začni u sebe.

   Vymazat
  2. Vetsina hercu okolo zmekoule jsou prodejne KURVY , vedi ze jsou nuly a ze se musi pretvaret a lhat cely zivot na jevisti .
   Tot vse , je li nekdo herec pak se mu neda verit a pan Novy patri do te skupiny, a tak hraje pro prazske kavarenske divaky , coz dela dobre jeho narcistickemu EGU.
   Bez hloupych divaku , kteri nevedi o co jde ale dobre tleskaji je UPLNA NULA.
   Lec ne!! kazdy herec patri do teto skupiny ale pan Novy na 100%.

   Vymazat
  3. Pan 1.42 upozorňuje na to, že pan Pavel Novotný, pardon Nový, já si ty celebrity pletu,svůj odborný názor nemá a kdyby ho měl tak s ním rád podiskutuje. Pouze papouškuje něco, čemu očividně nerozumí.Tak jsem to pochopil. Opravdu vás 1.51 nechápu montovat se do diskuse mezi debily. To chce úroveň a nelézt sem, tady se takoví jako vy jen zbytečně rozčilují. Ušetřete si odpověd s oslovením rudohnědá svině, nazvu se tak klidně sám.

   Vymazat
 11. 1:33 - je demonstrace komplexu menecennosti ! Americky turista mu svedl manzelku a po zhreseni utekl na severozapad se schovat. A tento zhryzeny opicak si mysli, ze Amik zabloudil a nezna zemepis. Je to agent Hillary a rozsiruje zde neprave informace o volbach v domeni, ze mu Soros dovoli obliznout jeho TRUSNIK.

  Agent 007, (2:05) spravne cis. je 99999 WC, cerpa svoje zemepisne vedomosti z pohadek pro opozdene deti.
  Zije v UK a Amici mu nedali povoleni vstupu pro ustrnuti v detinskosti a on zere Hollywood, misto, aby v jeho veku cetl Hustlera. Tento prcek nevyvinuty ani mentalne, ani telesne je hanbou jeho rodiny a obce.
  nick HONOLULU - zvany bystrozraky.
  OdpovědětVymazat
 12. Zde je rozsirena tendence posuzovat Ameriku tak, jako by nekdo posuzoval Evropu, podle sidliste Lunik v Kosicich.
  To svedci o totalni zabednenosi postekavajici "inteligence"
  Provincionalni zapecnici a venkovsti krupani, povetsine z Praske kavarny nejsou kvalifikovani na zadny nazor.
  Narod v nich vidi nemehla a vetsina z nich je nezamestnanitelnych. Jejich umelci jsou strasne nudni, krome Donutila, ktery nam znalcum Afriky, dela husi kuzi na zadnici hruzou, co ten sadista zase rekne.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětVymazat
 13. NEODOLATELNE KOUZLO zeme kvetu !

  V kvetnu v roce 1539 slavny moreplavec DE SOTO pristal u zapadniho brehu Floridy. Mel 9 lodi, 620 muzu, a 220 koni.

  Jeho posadka se zkladala z nejvetsich lumpu, nasilniku vrahu, zlodeju a silnicnich banditu, kteri byli vypusteni z veznic ve Spanelsku a donuceni k plavbe. Po celou cestu k brehum Floridy se mlatili, urazeli, kopali a pichali.

  Za 3 tydny v prostredi kouzelne Floridy se vzajemne uklaneli a byli zdvorili, jako na kralovskem dvore.

  DE SOTO byl presvedcen, ze se stal zazrak !

  Zminuji se o tom proto, ze vam ozralcum , fetakum , flustratum a kousavym pavianum v Cesku by vylet na Floridu prospel jako posadce z 9 lodi moreplavce DE SOTA.

  Protoze se bojite byt zcivilizovani, tak na Floridu a celou Ameriku nadavate, misto aby jste zvedli liny trusnik a jeli na vylet.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsi jen hovno z paviana ty sracko

   Vymazat
  2. cti blbecku umis-li:

   https://www.henrymakow.com/2015/12/Donald-Drumpf-Illuminati%20Jew.html

   Vymazat
  3. 4:24 mlc, hovne nevolnickej ceskej

   Vymazat
 14. Všichni herci bojovali proti komunismu! Aspoň tak nám to v současné době prezentují ve svých vystoupeních. Když je člověk vidí v rolích filmů, které natáčeli před rokem 1989, tak se musí ptát sám sebe, zda všichni ti herci, bojovníci proti komunismu, lhali tehdy, nebo lžou v dnešní době, nebo lžou v každé době, protože, který herec nelže a není v souladu s vládnoucí garniturou, ten jako kdyby nebyl!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Snad schopnost zapamatování několika stránek psaného textu vede naše herce k domněnce své výjimečnosti.Až nepříjemně často je to vykoupeno ztrátou schopnosti mu porozumnět. Nový je toho bohužel živým důkazem.
  A pak jsou tu ty peníze. Výměnou za servilitu k režimu dostává tuctová herecká šmíra vysoké honoráře v podřadných rolích v ještě podřadnější televizní tvorbě. Čest vyjímkám, ale drtivá většina našich "umělců" projevila náklonnost ke každému represivnímu režimu. Nacismem počínaje, přes komunismus až ke dnešnímu bruselskému diktátu. Až jednou tato doba pomine, stanou se z nich zase pomýlení a utiskovaní, kteří byli ke svým pokleskům nuceni násilím. Je to pořád dokola.
  Být starým a pamatujícím si začíná být nuda.

  OdpovědětVymazat
 16. Panu Novému jsem byl ochoten prominout jeho žvatlání a nesrozumitelné mumlání pod fousy. Pan Nový by si měl velmi vážit popularity, kterou získal v době socialismu a nemrhat jí zbytečným a blbým kecáním do politiky. Teď má na presidenta ramena. Proč ne tenkrát, když by mu šlo o karieru? Důvodů by měl dost. Statečný to hoch. Kubišovou nemám rád ale vážím si ji, že si tenkrát stála za svým. No, ten Nový si tenkrát vlastně taky stál za svým, jako dnes. M. Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropsky gay-porno-hodnotné vojenské zpravodajství a polovina české armády pod vrchním velením Wehrmachtu.22. února 2017 15:52

   Kopání do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou, se neodpouští. Napříště by z Kladrub neměli propouštět nedoléčené malariky, kteří se pak s horečkou a zasaženým mozkem promenádují přes zimu v kraťasech.

   Vymazat
 17. ale blbost pánové - všechno je jinak - komedianti kolaborovali s každým režimem. Tím jak vyřvávaj svou podporu režimu se hlásej k tomu že si chtěj zahrát (rozuměj to že pracej se živit nechtěj a ani to neuměj) viz soudruzi: trojan, issová, donutil, kratochvíl atd - všiměte si že tak do roka po tom co se takto "zviditelněj" se objevěj v nějakém filmu nebo seriálu a těch několik málo co se zlomit nedaj si nezahrajou a v podstatě je nevidíte.
  Vaska

  OdpovědětVymazat
 18. V momentě, kdy se do této kauzy vložil tento elitní bolševický hérec, kterému kryje záda totální pošuk tibetBuršík, je akce odsouzena k neúspěchu, čili nikdo to nemůže brát vážně.

  OdpovědětVymazat
 19. Zeman kolaboruje s katolickou církví !
  NÁRODNÍ rezervace a přírodní parky byli chráněny zákonem. Prolomením tohoto stavu je přímá cesta jak církev získá další pozemky !!!
  Zeman za mříže*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, odkdy zákony v naší zemi schvaluje prezident republiky a jeho veto se nedá přehlasovat?

   Vymazat
 20. Další milovník přírody, který žije v Praze?!?! Proč pane Nový, nežijete někde na Šumave, když jí tak strašně milujete a chráníte? Vy víte, co je biomasa?

  OdpovědětVymazat
 21. Každý herec je prodejný. U některých je však prodejnost dána rolí, kterou dostane. Jediné, co se dá od herce očekávat, je upřímnost své role na jevišti, v životě určitě ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu mít co dělat, abych tomuto protektorátnímu kolaborantovi z řad kleronácků neplivl do tváře.

   Vymazat
 22. Půlka české armády pod vrchním velením Wehrmachtu a evropsky gay-porno-hodnotné vojenské zpravodajství22. února 2017 8:54

  Normalizační herec, co se v mládí naučil, ve stáří jako když našel, místo posrpnovým komunistům leze do prdele polistopadovým buzerantům. A ještě si tu výměnu rudé barvy za transgender zelenou pojistil kopáním do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou.

  OdpovědětVymazat
 23. Jednoduchý návod . Choďte v kraťasech jako pako celý rok , potom vás to klepne . Jak může tento člověk ochraňovat přírodu , fundovaně kritizovat když ani nedokáže ochránit vlastní tělo . Říká se tomu - pako zbojník . Další hodně chytrý ale hodně chytrý Hééééérec , máme to tady chytroliny , có !!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Abych to shrnul. Jeden komendiant je ministrem obrany a rád by se stal presidendem. Druhý komediant s s velkou praxi v lesním a vodním hospodářství (zahrál si hrázného jednom z nejpraštěnějším seriálů 8O.let.
  Dnes se rád že ho angažují v hloupé pojišťovací reklamně a v nekonečné blbém seriálu Ulice. Nemusím souhlasit s presidentem Zemenem, ale s takovými typy kritiků bych si ani pr..l nevytřel.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 25. Když slyším slovo herec, tak se mi od jisté doby navaluje, obzvlášť u tohoto ušyšlaného idiota. Páček shledáček.

  OdpovědětVymazat
 26. Vždy když vidím, že média se zabývají nějakou nulou zbystřím zrak a sluch zda to nekryje nějakou jinou lumpárnu o které se nemáme dozvědět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.A že těch lampáren je!Smrt ruského diplomata,v pořadí myslím čtvrtá,předání části vojska pod Německo,likvidace Šumavy,likvidace Prokopského údolí,OKD Kšeft,uprchlíci a neziskové organizace,vnitřní tlak na naše mozky,vnější moc ba naše vládní prestituty,kteří jsou absolutně mimo realitu.A hlavně Brexid řeší Sobotka,jako nejdůležitější osobnost.

   Vymazat
 27. 10:05
  Tak to dlouho netrvalo a o 2 články výš už to odnesli čeští sportovci, biatlonisti :-D Další záplava nenávistných hoven místních (ruských) "vlastenců".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:00, Pavle Novotný, ty dnes perlíš.

   Vymazat
  2. Jak se může tento chrchel plést do debaty slušných lidí. Nereagujme na něj a zaleze nazpět do žumpy.

   Vymazat
  3. 11:07
   Asi myslíš Pavla Nového, ale nic si z toho nedělej, dementíku.

   Vymazat
  4. 11:12
   "debata slušných lidí"
   Tak ty jsi teda té záplavě hoven nasadil korunu :-D

   Vymazat
  5. Každý patří tam, k čemu se přihlásí. Já ke slušným lidem a ty k záplavě hoven.

   Vymazat
  6. Evropsky gay-porno-hodnotné vojenské zpravodajství a polovina české armády pod vrchním velením Wehrmachtu.22. února 2017 15:09

   Sto sudetoněmeckých hoven, zkráceně Ztohoven.

   Vymazat
 28. Kuřák a alkoholik. No jo, ale nemyslel tím Havla? Ten také na to svůj život skončil. Pokud jde o Zemana, tak on je bohužel diabetik, jako statisíce jiných občanů u nás a miliony po celém světě. Moudrý by si přečetl třeba na Wikipedii, co to znamená, než sám vykydá svůj mozek. Mám i pocit, že Nový se svým zdravím na tom není nijak výborně a bulvár se myslím v tom již také rochnil.
  Pokud jde o NP Šumava - který byl uměle stvořen vydáním hospodářských lesů na pospas přírodním živlům a především kůrovci. Je to park asi jako Stromovka či Lužánky. Žádná přirozená divočina, to je jen výmysl a konstrukce. Zelené (zelené mozky se říká vojákům pro barvu munduru )napadlo se zviditelnit ochranou čehosi, co přináší přírodě smrt. Ještě štěstí, že zelení nechtějí také fušovat do zdravotnictví a bránit léčbě nemocných. Kdysi před válkou se uváděl jako původní Boubínský prales - ale Šumava? Takže čekejme, že zelení přijdou s nápadem obehnat Šumavu ostnatým plotem a pěstovat tam pro Evropu kůrovce, už se krásně rozlezl po lesích Vysočiny. Jen aby nepřišli sousedé s nápadem, abychom jim platili odškodné za přesídlování kůrovce k nim. Jinak pokud hospodář ve svém lese nezlikviduje stromy napadené kůrovcem, je za to pokutován! Proč ten dvojí metr?

  OdpovědětVymazat
 29. Napadla mně jedna věc: Zná někdo přínosného herce v oblasti politiky - odmysleme Reagana - iniciátora neoliberalismu v kapitalismu, já ho hodnotím jako loutku banksterů. To má být otázka pro komentátory.
  Proč mezi herci nejsou přínosní politici? Možná z toho důvodu, že herci se starají o dojem jaký vzbuzují. Nebudou asi náchylní k hloubavému myšlení, které se zabývá nalezaním vztahu mezi příčinami jevů. Podpis: Hloupý pisálek.

  OdpovědětVymazat
 30. Zvrácené myšlení námi dotovaných "umělců", kteří se hlásí k pravici, ale její heslo, že se každý o sebe musí postarat sám, to je jim naprosto neznámé nebo ho vztahují jen na druhé! U nich platí dvojnásob ono "ševče, drž se svého kopyta"!!

  OdpovědětVymazat
 31. Je sranda pozorovat, jak všichni "umělci" jsou děvky prodejný. Ale když se tu onehdá objevil článek o tom, jak jeden "taky umělec" napsal jakousi odhovačku a jistá soukromá tv. stanice mu ji odmítla hrát, tak ho tu všichni bránili málem vlastním tělem. :-O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle už je to evropsky gay-porno-hodnotné vojenské zpravodajství, které dospělo do fáze, že půlka české armády je pod vrchním velením Wehrmachtu nebo Chovancovo gestapo teď bojuje za strniště a košťata z české strany Šumavy a Krušných hor? Je sranda pozorovat, jak fangličkáři tibetského otrokářského režimu a estébáčtí havloidé bránící kozomrdy a kůrovce prodejem vlastního těla dostávají od prezidenta Zemana reprezentujícího český národ každý den na holou.

   Vymazat
 32. 4:24... NEJSEM ! To bys musel byt muj fotr !
  6:06...Ty jsi zde vyhral prvni misto v hlouposti.
  Nezapomn si take precist pouzity toaletni papir !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat