Reklama

.

.

středa 15. února 2017

,,Imigranti nás vyhubí. Děsivé pitomosti z Bruselu, rozvrat a katastrofa",řekl Klaus naprosto drsně.

15.2. 2017   PL   
Institut V.Klause představoval novou knihu právníka  a publicisty Tomáše Břicháčka „Unie ve víru migrační krize“   moderoval V.K. 
...Hloupí lidé nechápou hrůzostrašnost Schengenu...

Klaus řekl, že odmítá jakékoli imigrační modely, i ten australský. „Odmítám jakýkoli imigrační či azylový model. Normální je nemigrovat. Australský model je mi ukradený,“ řekl a dodal, že USA a Austrálie byly víceméně prázdné země, když tam imigrovali Evropané – to ale není případ Evropy.

„Nechci migranty ze Sýrie. Ani absolventy matfyz, ani kopáče kanálů – ani toho, ani toho,“ řekl důrazně. O spoustě věcí se už u nás v ČR nerozhoduje a rozhoduje EU. Podle něho nemá cen
u vést debatu o tom, zda zakázat islám, protože by nám to EU stejně zakázala.

Dalekosáhlý rozvrat civilizace a degenerace národů


EU místo toho, aby nelegální uprchlíky nevpustila a deportovala, je naopak vítá a imigraci vydává za evropské hodnoty. Kdo je proti, je podle EU xenofob a rasista. Centralismus v EU způsobil migrační, ale i ekonomickou a měnovou krizi (euro), ale odpovědí Bruselu je volání po více a více další centralizace. Neexistuje žádná sebereflexe. Takzvaná pohraniční stráž nestráží hranice, ale působí spíše jako záchranáři na moři, kteří další migranty do Evropy dovážejí.

Podle Břicháčka jde o velkou havárii evropského centralismu. Existuje synergie neomarxistů a obhájců Evropské unie – imigrace směřuje ke zničení národů a národních států. Migranti jsou pro novou levici „novým proletariátem“.

Možnost pro členské státy, aby se vykoupily z přijímání imigrantů na základě povinných kvót ve výši 250 tisíc na imigranta, Břicháček přirovnal k vydírání a k „dani za život“ z filmu Fantomas kontra Scotland Yard, kdy Fantomas vybíral peníze od boháčů za to, že je nechá naživu.

V EU dnes podle Břicháčka vládne nebezpečná destruktivní ideologie neomarxismu (gender, homosexualismus, feminismus, multikulturalismus), která může zlikvidovat Evropu jako civilizaci. Probíhá dalekosáhlý rozvrat civilizace a degenerace národů.
Evidentní pitomosti z Bruselu

K Břicháčkově knize se pochvalně vyjádřil Václav Klaus. Podle něj je tam vše podstatné napsáno a obdivoval, že Břicháček se prokousal děsivým jazykem Bruselu a „evidentními pitomostmi“ z EU.
Jiří Pavel Pešek zmínil plán zakladatele Panevropy na vytvoření smíšené budoucí eurasijsko-negroidní rasy, kterou bude ovládat „Herrenvolk“. Kalergiho cenu obdrželi představitelé EU von Rompuy, Merkelová.

Klausův exkancléř Jiří Weigl zmínil další negativa volného pohybu osob. Mnohé východoevropské státy se totiž prakticky vylidňují a jejich obyvatelé jdou na západ – jde o Pobaltí, Rumunsko, Bulharsko, ale i Slovensko. Jde o ztrátu celé generace občanů a demografickou katastrofu.

Též dodal, že EU se pokusí centralizovat sociální dávky pro migranty, tím pádem migranti budou chtít žít i v ČR, protože například za tisíc či dva tisíce euro měsíčně se jim u nás nebude špatně žít. Klaus doplnil, že kvóty na migranty již platí v Německu, kdy centrální vláda přiděluje migranty jednotlivým obcím proti jejich vůli.u vést debatu o tom, zda zakázat islám, protože by nám to EU stejně zakázala
Pokračování na PL

50 komentářů :

 1. Pro ty co mohou anglicky - Jidish Barbara Specter ... to odhalila na rovinu kdo je za imigraci ....

  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ&t=9s

  Bohuzel .... ja si to nevymyslel a my na to musime reagovat ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedinný skupina lidí co jsou anti-semité jsou ISRAEL a jidish komunita....

   Skuteční semité jsou Palestinci, syřané, iráčané atd ....
   Tak že hra se hraje takto:

   Israel je anti-semitický a druhé osočuje z anti-semitismu pokud ten jedinec kritizuje teror co Israel vytvořil na Blízkém Východu po dobu 100 let ... oficiálně od roku 1917...

   Israel je tvořitelem totálního teroru na Blízkém Východu....

   Po staletí Nomádi, křesťané, muslimové a jiné víry žili v pohodě do doby než tam vnikli sionisté a začali vyhlazovat osady nomádů ... tento kolotoč se opakuje a opakuje ...nyní jenom nabral na větších otáčkách ....

   Židovství od Starého Zákonu až po dnešní den, pokud je věrné Talmudu tak je rasistické - BOHUŽEL. Já to nevytvořil jenom komentuji aby věci byly vysvětlené ...

   Je mnoho decentních jiddish ... pod vlajkou např:

   www.nkusa.org atd ...
   Tento koment je kritika reality a odhalení malého závoje co zatajuje nejhorší teror a nenávist proti všemu co není jiddish - Barbara Specter to vyslovila otevřeně a ten pomatenec Pavel Novotný z bulváru se tím ještě chvástá že je rasista proti všemu co není jiddish ... debil. Ono se to asi může velmi rychle otočit proti nim ...

   Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá...

   Oni si totiž ve své aroganci a rasismu jsou tak jistí poněvadž Rothschild kontroluje velkou kopu financí ... kontrolují americký FED a kontrolují média ...že je to zaslepí a uvedeje to z útesu do propasti ...

   Bohužel ... já to nevymyslel a ani jsem je v tom nepovzbuzoval ..

   Toto je tragédie lidstva, když jedna rasa si myslí, že je nadřazená nad druhými...

   Muslimové si to myslí taky ale tam je to opřeno o trochu jinou náboženskou ideologii a taktiku...

   Vymazat
  2. 22:21-Vlastimile, o semitech, židech, křesťanech, muslimech atd., se dá říci skoro cokoliv. Vše je pravda trochu, čili to vlastně pravda není.

   Nesouhlasím s tvrzením, že za všechno mohou sionisté, před nimiž bylo vše dobré.
   Při letmém nahlédnutí do svatých knih (Bible a Koránu) vidíme, že židé bojovali až genocidně proti nežidům, když obsazovali Zemi zaslíbenou. To samé Mohamed, který, ač svoji zemi měl, šířil Islám ohněm a mečem kam dosáhl, a zavázal k témuž i své stoupence. Všechny dnešní muslimské země BYLY ISLAMIZOVÁNY NÁSILÍM. I EVROPA BUDE.

   Křesťané začínali jako židovská sekta, a poté, co začali disponovat určitou silou, šířili křesťanství také násilím.

   Co se týče semitů a indoevropanů, tak to jsou geneticky naprosto pomíchané směsice, a ta označení se mohou týkat tak nanejvíš jazykové příbuznosti.

   Lidé se rádi rozdělují, mají příchylnost ke své skupině v genech.

   A lze toho velmi dobře zneužívat:
   „Rozděl a panuj.“
   PB

   Vymazat
  3. 11:03 PB
   Katolická církev si zase vymyslela pohádky o "iluminátech", kteří "zavinili" Francouzskou revoluci. V reakci na jakobíny, brojí proti škodlivosti svobody tisku. (Od té doby se mluví o Lügenpresse.)
   Dnešní paušální útoky proti "prolhaným médiím" jedou ve stejné koleji. Masy zbožňují jednoduchá hesla.

   Vymazat
 2. jen klaus potvrdil moje slova pokud nevyhraje SPD bude konec za další 4 roky bude jen multikultůrní totalitní makrelystán kde budou mít imigranti větší práva než domorodci všichni vlastenci volte SPD zapomente na levici pravici jde o přežití ČR i naší rasy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samo sebou jezuité v tomto hrají svoji roli ... není zcela jisté jejich vztahy... komplikované návaznosti ale dá se to analyzovat ....

   Informovanost veřejnost je vždy KLÍČ
   Druhá nezbytnost nevytvářet nenávist mas vůči jednomu či druhému ..toto by bylo poslední stádium a tekla by krev.... Francie má k tomu blízko ...


   Vypadá to na to že se vše je plánované tak aby se to otočilo nakonec proti těm co hrají hlavní roli v islamizaci Evropy a zničení kultur ... a tím je rasa Barbary Specter ...
   Vše se otočí

   Vymazat
  2. Multikulti pro velkou kulturní rozdílnou
   propast nefunguje.Méně vyspělou to zničí
   a té vyspělejší zůstane na krku závislá
   a ublížená menšina.To známe ze situace u
   nás.Přicházející živel zničí tu,kterou si
   Evropa vybudovala a je vyspělejší.Proto
   jsou všechny výzvy pro usídlení migrantů
   také výzvou k vlastní likvidaci.
   Petr Majevský

   Vymazat
 3. "Taťka tunel" má samozřejmě pravdu, ale jako "tvůrce" našeho mafiánského pseudokapitalismu u slušných lidí skončil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravdu? V čem? Že mladí "z východních zemí EU" prostě odcházejí za lepším na západ? A řešením podle Klause není rozvíjet naši zemi tak aby tu byly slušné výplaty a podmínky k životu a lidi tady chtěli žít, ale nejen, že se podílel na transformaci naší země v levnou robotárnu ale teď jí navíc chce ještě obehnat ostnatým drátem a změnit ve velký lágr, aby odsud nikdo nemohl utéct? No chvála Bohu, že takový člověk už u slušných lidí skončil.

   Vymazat
 4. ii 007

  Klaus je velice kvalitni ekonom a prognostik a tak na jeho slova davam 100% vahu. Muslimove 2.4 milliard lidi , zijicich z ruky do huby a neschopni !!! pokrocit v pred.

  Globalisti MUSI smichat rasy !!! jinak muslimove vyrostou na 10 milliard 20 milliard 50 milliard absolutne neproduktivnich lidi a ZEME !!!! musi globalne kolapsovat a zhroutit se.
  Je take mozno s nima udelat brutalni valku OVLADNOUT JE a nastolit Cinsky rezim jedno dite na rodinu, a pokusit se je vzdelat. O to slo Britskem Imperiu. Diky NEMCUM a Nemecku bez uspechu , neb nemci vzdy vse sprasili a ohrozovali Britanii vojensky cimz Britsky plan zhroutil a prisla prvni svetova . Jine cesty neexistuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ii 007

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světem hýbe dnes migrace mladíků z válečných zemí a vyvolání války s Ruskem. Nechce se mi věřit, že by tyto dvě věci spolu nesouvisely. Vojenská síla Ruska byla a nejspíš i je v tom, že ich mnógo.

   Vymazat
  2. Nejenom agentovi 007! Jsme mazáni všichni nepohodlní! Jsou stroje,které vyřazují diskuzi na "nevhodných politických slovech" Ověřte si to sami. zadejte do textu nevhodné slovo a smaže se Váš koment než jej odešlete. Evidujte si ta slova, opisujte je, češi to umí. Usvědčíme mazače? NR to není.

   Vymazat
  3. PS. a teď prosím IT, kdo to může být? NR vylučuji. Před zveřejněním, kdo mi smaže napsané v rámečku bez mého kliknutí "zveřejnit"?

   Vymazat
  4. Zkuste třeba nějaké "nevhodné slovo" napsat proloženě (tedy s mezerami případně tečkami mezi písmeny), to stroje přečíst nedovedou.

   Vymazat
  5. Chyba drahy priteli , existuji jeste dve cesty:
   A. udelat 3 svetovou a zlikvidovat narody po cele zemekouli stejnomerne na 15%

   B. Vytvorit hladomor pomoci Geneticky Modifikovanim Semen celosvetove. Coz privede Armagedon z Bible.


   Ale musi neco udelat a hodne rychle , cas pracuje proti nim, diky internetu a lidi by se mohli dohodnout, cerni nejsou zase tak uplne bez mosku.
   capish

   Vymazat
  6. Jeden zasne , CO VSECHNO TEN KLAUS DNESKA NEVI !!!!!
   Skoda a mel dost casu, neco vedet uz driv...Sakramentskej zpozdenej inteligent sedici na svym vlastnim vedeni uz mnoho let...
   A von nevstane.
   Prognozuju ,ze jeste bude sedet , kdyz se dobyde do nejaky zase funkce...

   Vymazat
 5. A nejen migrace:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2017/02/7179-politik-ano-zacleni-cast-ceske-armady-pod-prime-veleni-bundeswehru.htm
  "
  Příští středu má český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsat na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení. Stejnou smlouvu podepíše kromě nás i Rumunsko, ale Rumuni bojovali za druhé světové války po boku Třetí říše, takže to pro ně to nebude zas tak velký rozdíl.

  Za příklad nám Němci dávají Holandsko, které má pod německým velením již dvě třetiny své armády.

  Německá touha po naprostém ovládnutí Evropy je tak zase o něco blíže svému naplnění.

  Několikrát bylo řečeno, že česká armáda nedostačuje svou velikostí k ochraně českých hranic. Nyní její část převádí politik firmy ANO pod přímé velení Němců. Těch Němců, kteří odmítají strop na příjímání migrantů do Evropy.

  Opravdu těžko se pak budeme bránit migračním vlnám, které mají podle předpovědí přijít. A které jsou politiky EU, filantropy a neziskovkami pečlivě dlouhodobě organizovány a financovány.

  Musíme si už konečně přiznat, že nám vládnou vlastizrádci. Bělobrádkovi, Babišovi a Sobotkovi opravdu neleží na srdci blaho českého národa.

  Všichni tíhnou k Německu - Babiš dostává tučné dotace, Bělobrádek posílá zdravice Sudetoněmeckému Landsmannschaftu a Sobotka to celé diriguje. Schválil do vlády Marksovou, která rovněž navštěvovala sjezdy Sudetoněmeckého Landsmannschaftu a také Hermana, který je dokonce vůdcem české pobočky Sudetoněmeckého Landsmannschaftu. Za státního tajemníka pro evropské záležitosti při Úřadu vlády určil Tomáše Prouzu, který se v rozhovoru pro CNN vyjádřil, že ruská propaganda je největší hrozba, jaké Evropa čelila od roku 1930. Druhou světovou válku a německý nacismus cudně zamlčel. A to jsou jen vybrané příklady panoptika.
  ".
  Tak koho budem volit? Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo, otázka je správná, osobně lavíruji mezi SPD, SPO ale i KSČM.

   Vymazat
  2. Koho? No přece Hermana a Čunka.

   Vymazat
 6. Marginálie:
  Postavička jménem Jiří Pavel Pešek, v textu krátce zmíněná, stojí za povšimnutí. Náboženský nadšenec, k potkání na Starém Městě Pražském. Pokud nemáte zbytečné tři hodiny času, rozhodně se s ním nezastavujte! Jeho ikonou (patronem?) je Archanděl Michael (k tomu se hlásil např. charismatický rumunský fašista Corneliu Zelea Codreanu).

  Tady je pan Pešek naživo - posuďte a vychutnejte sami:
  https://www.youtube.com/watch?v=WmejJbKuwas

  OdpovědětVymazat
 7. Ne že bych ho vyloženě žral, ale nikoho jiného než Okamuru nevidím, ať si na něho hnojí jak chtějí. Ona ta internetová hlasování pro něho hovoří naprosto jasně.
  Co napíší presstituti, to je irelevantní, to žerou jen naprostí ignoranti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:56
   No, a není nakonec lepší abyste kandidoval sám?

   Vymazat
  2. Anonymní 15.února 2017 23:56

   To jste člověče ještě do dneška nepochopil, že kupovat laciné boty znamená, že budete muset kupovat každou sezónu nové???

   Vymazat
  3. Bohužel i ty drahé se mnohdy za tři měsíce rozpadnou.

   Vymazat
 8. Okamura bere jen post prezidenta. To je jeho cílová meta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty do něj vidíš? Přečti si něco o SPD! www.spd.cz

   Vymazat
 9. povídá autorita,
  ekonom expert...
  Jen to má jeden háček,
  lidé jako Vašík nadělali škodu v naší vlasti
  větší než deset miliónů uprchlíků....
  Jaképak by pan měl řešení pro sebe ???

  Reformátor , prognostik, poctivec*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo Klaus, jeden z desetitisíců naší socialistické inteligence. Subjektivní faktor restaurace kapitalismu (s nelidskou tváří, jelikož ani žádnou jinou mít nemůže) nyní může kafrat co chce a je mu to prd platné. Když někdo otevře Pandořinu skříňku, ať se nediví, že pojde. T

   Vymazat
  2. toto je ale kravina

   Vymazat
 10. Je to des,kde sme sa dostali ! Brusel nas dobil bez boja,sofistikovane,ze ideme na vlastnu porazku,ako ovce cez ramadan...Lebo v lisabonskej zmluve sme si neslubili,ze budeme sucastou islamizacie,afrikanizacie,co moslimacie,ale v dobrej viere,ze europe vladne triezvy rozum.Boli sme podvedeni globalistami,zili sme niekde uplne inde,nez sme si mysleli.Komediant ide podpisat predaj Ceskej suverenity...on je len biely konik a niekto ho vedie-je to najtupsi cesky politik Sobotka a CSSD!Bratia Cesi,nas caka to iste-sme v riti-akoby povedal Terazsky.jozka ze slovenska

  OdpovědětVymazat
 11. Ale viď i poslanci mají svoje rodiny v protektorátu tak bi nešli proti sobě a svojom blízkim.

  OdpovědětVymazat
 12. Pan Klaus nám ve svém článku říká: Migranti jsou pro novou levici "novým proletariátem". Pane Klaus měl byste napsat, že chudá levice do EU nepašuje emigranty a hlavně pro Vaši pravici to je levná pracovní síla, protože občan EU již nechce pracovat za Vaše drobné a to zejména když vidí jak kapitalisté jenom chrochtají a zvyšují své zisky.

  OdpovědětVymazat
 13. Václav Klaus byl jeden z těch, který nás do tohoto svrabu dovedl. Byl jedním z těch z prognosťáku co otevřel Ďáblu dveře. To, že prohlédl jako prezident a pochopil jakou kolonii z nás udělal a pokusil se tomu neštěstí vzdorovat ho odpovědnosti nezbavuje. Celkově to je větší průšvih než si vůbec dovedeme představit. Nejde jen o národní katastrofu srovnatelnou s Bílou horou, ale o celosvětový průšvih. Kdo z Vás zde zdatných ekonomů a makroekonomů nám tady může vysvětlit, jak by mohl být vyřešen celosvětový ekonomický malér ohledně astronomické zadluženosti všech tzv. demokratických a vyspělých ekonomik, které současně ztrácejí výrobní schopnost a stávají se doslova vyžírky celé zeměkoule. Kromě tištěných papírků nic nemají. Jde o to, že jen USA je již dávno čistě dovozní (více jak 68%) zemí a jeho kolonie na tom nejsou postupně o nic lépe včetně naší zemičky, která se stává čím dál závislejší na dovozech (např. potravin)a je také doslova prodlužená. Nad vodou ji drží jen superlevná pracovní síla. Splatitelnost všech těchto západních dluhů je nerealizovatelná, jak už se celosvětově ví, protože kromě peněžních dluhů v dolarech a dluhových certifikátech existuje takové kvantum tzv. zlatých certifikátů, že veškeré vydolované, ale i vůbec existující zlato na zeměkouli je prostě nepokryje. Obdobné je to i v dalších sférách finančních sférách as dalšími deriváty např. na komoditních burzách kde se spekuluje i několik let dopředu s ještě neexistujícími komoditami. Nenechme se uspat cancy o rostoucí HDP a výrobě automobilů atd. Dluhy a úroky z dluhů rostou rychleji. Např. auta dnes umí ve stejné kvalitě vyrábět i Indonésie, Turecko, Malajsie, Brazílie, Korea prostě kde kdo. Nezáleží na tom kolik jich vyrobím, ale kolik jich reálně prodám. Peníze se staly produktem, zbožím nikoliv prostředkem směny, takže když tiskne FED musí zákonitě tisknout i EU, Japonsko až po banánovou republiku ČR. Prostě všichni musí znehodnocovat své měny v paritě k dolaru, aby systém mohl fungovat. Tím je v oběhu kvantum naprosto bezcených peněz, které stále strácí svoji hodnotu. Stačí se pro nechápavé podívat na ceny zboží v regálech a srovnat za posledních 5 let. Prostě veškěré vyprodukované zboží a služby dnes celosvětově nepokrývá skutečné kvantum peněz. Všeználkové zde mudrovali nedávno o tom jestli je deflace dobrá nebo ne. Deflace je nepřípustná pro bankovní oligarchi protože najednou prostě stoupá cena peněz, zhodnocují se platy občanů a klesá hodnota zboží, takže se musí vyrábět nekontrolovatelně až k zahlcení trhu a klasické krizi z nadvýroby. Naproti tomu řízená inflace je skvělá, hlavně pro finanční oligarchii a velkokapitál, protože stabilně užírá lidem jejich finance, znehodnocuje jim úspory, platy důchody a snižuje jejich koupěschopnost u udržuje je ve stejné podřízené situaci. Kromě dluhů státních máme i astronomické zadlužení firem a samotných občanů. Z těch se to pravda vymlátí nejsnáz, ale jen do určité chvíle. Tak a teď Všeználkové řekněte jaký model z tohoto maléru svět vytáhne bez totálního ekonomického otřesu s následnými sociálními otřesy? Jediné proč je ještě dolar a na něj navazující měny stále vehře, je že není alternativa, protože nikdo z produkujících zemí nechce odepsat bilióny v těchto bezcených finančních šrotech. Jedině proto může jet USA a jeho živící jej kolonie dále v současných kolejích, protože se doufá že alespoń něco takto splácejí. Kdyby reálně existovalo dost zboží kterým by mohli Saudům, Japoncům, Číňanům a dalším USA zaplatit už dávno by se to stalo. Posledním limitujícím faktorem, který vede k odsouvní problému je naprosto nevypočítatelná agresivita a proradnost US impéria, které kromě vojenské mašinérie již dnes nemají co nabídnout, ale dokáží zničit jakoukoliv zemi a třeba i celou planetu. Proto všichni udržují současné status quo. Jestli někdo máte model jak z toho ven, pak Vám garantuji, že Vás Nobelova cena za ekonomii nemine a finančníci celého světa Vás budou velebit a nosit ve zlatých nosítkách jako zachránce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je velmi přesně formulováno a jsem tím nadšen, protože jste stručně a trefně postihl stav světa.

   K závěru mám však pesimistickou poznámku:
   Obávám se, že kdyby někdo recept nalezl, nedostal by Nobelovku, ale kulku mezi oči.

   Chaos ve světě je vyvoláván záměrně, což bych si nebyl troufnul připustit, kdybych to nezaslechl z úst Georga Freegmana, a vše tomu nasvědčuje.

   Majitelé světových peněz vydělávají na rozvratu a na zadluženosti.
   Oni nejsou takoví zajíčci, že by se dokázali zmocnit vlády nad světovou ekonomikou jenom šťastnou náhodou, ač by si s ní vůbec nevěděli rady. Oni své panství vybudovali s chladnou myslí a záměrně. Rozvrat a zadluženost jsou jejich nástrojem.
   Jmenovitě je neznám, ale bezpochyby k nim patří např. Soros, možná jen jako poskok.

   Tito pánové bezpochyby nemají žádnou vlast, jejíž rozkvět by si přáli, což vidíme na stavu USA, které jsou jimi zneužívány, je na ně soustředěna nenávist světa, (jako na drába, který mlátí rebelanty, ač pouze musí).

   Jako si my chudí hrajeme hru Monopoly, tito pánové si to hrají v pochmurné realitě skutečného světa, a věřím, že se tím velmi dobře baví.

   Nobelovku by dostal někdo, kdo by jim zábavnost jejich hry vylepšil, nikoliv ten, kdo by našel recept na ozdravění světa a jejich hru jim tím pokazil.
   PB

   Vymazat
  2. "Tito pánové bezpochyby nemají žádnou vlast..."

   - Jak bolestné je to zalkání nad hanebností finančních kosmopolitů! -

   A co na to básník ?

   "Půlnoc bije. Já se z lůžka tíše vztáhnu,
   Stana před ně různým svědomím,
   Meč tam, tu šíp, vlast tam, tu má přítelkyně;
   Mlčím, váham: rázem rukou v ňádra sáhnu,
   Srdce vyrvu, na dvé rozlomím:
   Na, řku, jednu vlasti půlku, druhou Míně.
   ...
   Načby srdce k vlasti proto chladlo,
   Nač se pohřížilo v truchlotu,
   že sme našli práznou pustotu,
   Kterou netklo žádné ještě rádlo?
   Vítězství to nechci, jenžby padlo
   S nebe dolů na zem bez potu,
   Volím chudou směs a mrákotu,
   Aby svět byl, kde nic předtím vládlo:
   Arci že jdou jiní cestou hladší,
   Těžce my a pozdě za nimi:
   Tím sme ale a náš národ mladší;
   My, co jiní dokázali, známe;
   Než to skryto přede jinými,
   Co my v knize lidstva máme."

   Vymazat
 14. Právě pro to všechno je potřeba budovat novou politickou sílu, která přesvědčí lidi, že je nutno změnit kurz vnitřní i zahraniční politiky a vytvořit svobodnou, opravdu demokratickou společnost bez vykořisťování. Sílu, která tuhle vizi uskuteční.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na nějakou ČR velkou jak průměrný okres v RF a lidnatou jak čínský velkoměsto každej jebe! Globálně, samozřejmě! Ale nejdřív je nutné vyřešit potíže světa - https://www.youtube.com/watch?v=T85bwBzoY9E

   Vymazat
  2. Pro 11:38 - běžte už s těmi svými fašistickými výlevy d o p r d e l e ! ! ! To jsou stránky slušných lidí a ne sociálních deviantů. Leo

   Vymazat
  3. 12:31
   K žádosti se připojuji.

   Vymazat
  4. 12:31, 12:56 - aha! Nevěděl jsem že NR je součátí iDěs a Hovninky.cz:) apod. Ti "slušní" lidí nám přeci od roku 45 vládnou, ne? Tak nač zakládat nějaký nesmyslný "Nový" republiky? Stačí držet hubu a krok a chodit trávit volnej čas do nákupních center nebo koukat z gauče na dojáky či akčňáky z holy údu a ke štěstí už vám dvěma přeci nemůže nic chybět, ne? Podporovat "boj proti terorismu", nebo jak se říká "za svobodu a demokracii" místo žvanění planýho na nějakých kryptkomoušských či rusofilských diskusích. Po pravdě - stejně to NIKOHO nezajímá! Normální lidi chtěj na ten Západ aptřit a na vás serou jak a palcatej kámen! Já ani za žádný změny neválčím, páč v to nevěřím! Věřím v jediný - že se bude někdy u nás moct svobodně říkat pravda! Jako v USA! Nic víc netřeba. I o šoabajkách nosatců, o skutečných příčinách obou světových válek. Až se k jejich rozpoutání nosatí přiznaj, konečně, tak víc mi k blahu netřeba . Jsem jako Hus! Nedokážu nežít než v Pravě ... a za ty vaše lži komoušský vydávaný za "jediný pravdy" co jsem tu musel prvních 23 let mýho života poslouchat od vás se rozhodně bít nehodlám!

   Vymazat
  5. oprava: patřit

   Vymazat
  6. oprava2: Pravdě

   Vymazat
  7. 14:58 - co bys od to vraha Trockýho (12:31) taky moh jinýho čekat, že?:)))

   Vymazat
  8. VD – Ono je opravdu velice potřeba to, co říkáte, jenže...

   Demokracie by nebyla tak špatná, kdyby ji nepodělali lidi.
   Socializmus by nebyl tak špatný, kdyby ho nepodělali lidi.
   Kapitalizmus by nebyl tak špatný, kdyby ho nepodělali lidi.
   . . . . .
   Co vymyslet, aby to nepodělali lidi? Jak to zařídit?
   Ono jich nemusí být moc, těch podělávačů, stačí pár, a je to podělaný.

   Když je zavřeme, nebo zabijeme, na jejich místa nastoupí další podělávači. Kde se pořád berou?

   Stalin je zavíral, a zase se našli další. Skoro každý, kdo nastoupil do nějakého úřadu, se brzy změnil v podělávače, a podělal, co mohl.

   Kde se berou? Člověk to má v genech.

   Až nás genetičtí inženýři přetransformují na mravence, nebo na termity, bude pokoj.
   Prozatím si musíme vystačit s kriminály.

   Každý politik by měl vědět, že za každou tisícovku, kterou zmaří, dostane ránu bičem na náměstí.
   Možná, že toto dokáží zařídit muslimští vetřelci, až nám je Merklová vnutí v dostatečném počtu – jak hlásal Coudenhove Kalergi.(Ale bezpochyby to zase podělají.)
   PB

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 16. Naprosto souhlasím s novinářem Danielem Veselým.
  Kterak Parlamentní listy deformují realitu: Jeden příklad za všechny
  http://blisty.cz/art/85754.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:43 - Chápu, že Blisty na Parlamentky žárlí, když jim přebraly čtenáře. Já už na Blisty vůbec nechodím, protože do nich píšou idioti.

   Můžeš mi, drahý 19:43 prozradit alespoň jeden jediný důvod, proč by v Evropě ti vetřelci MĚLI BÝT?
   Určitě nějaký máš, a prosím, prozraď mi ho, ať nemusím hádat.
   Možná jsi muslim, nebo se jím chceš stát.
   Určitě nejsi ateista, protože až jich tu bude víc, uříznou ti hlavu.
   Asi si přeješ zhoršení životní úrovně.
   Možná se ti zastesklo po NoGoZónách, je to nuda, chodit po ulicích bezpečně.
   Jestli se ti stýská po islámském státě, který ti tady během dvaceti let zavedou, tak nečekej a odjeď tam rovnou. Najdeš ho už v i některých regionech na Balkáně. V Bosně, v Kosovu, dokonce i v Čečně.
   PB

   Vymazat
  2. 13:07
   Právě,že lidé jako TY-dělají islamistům RADOST.

   Prokremelská média nalezla úrodnou půdu pro islamofobii v zemi, v níž většina lidí nemá s islámem žádnou osobní zkušenost.
   Coda Story: Jak se Češi bojí neexistujícího fantomu muslimského nebezpečí - See more at: http://blisty.cz/art/85766.html#sthash.NvsHHgEv.dpuf

   Paříž: Znásilnění obuškem kvůli barvě pleti
   http://a2larm.cz/2017/02/pariz-znasilneni-obuskem-kvuli-barve-pleti/

   Vymazat