Reklama

.

.

pátek 24. února 2017

Ivan David pro Parlamentní listy: Miloš Zeman spojuje lidi

24. 2. 2017     zdroj
„Podle mého soudu se může Zeman jen těžko vyhnout rozhodnutí, že kandidovat bude. Je-li někdo jediným, kdo cítí odpovědnost a může, pak musí. Miloš Zeman ve funkci prezidenta ukazuje, co je to síla osobnosti. Má značnou neformální autoritu,“ tvrdí o hlavě státu exministr zdravotnictví a bývalý ředitel Psychiatrické léčebny v Bohnicích Ivan David. Kromě toho se zamýšlí nad konáním Donalda Trumpa a nad rozpínavostí islámu.


PL: Prezident Miloš Zeman se rozhoduje, zda bude podruhé kandidovat. Je jeho rozhodnutí, a pak i výsledek volby, důležitý mezník, který určí další fungování této země, nebo vzhledem k významu jeho funkce fakticky o nic nejde?

Pan prezident vyslechne úvahy, rady a doporučení a rozhodne se sám. Podle mého soudu se těžko může vyhnout rozhodnutí, že bude kandidovat. Je-li někdo jediným, kdo cítí odpovědnost a může, pak musí. Miloš Zeman ve funkci prezidenta ukazuje, co je to síla osobnosti. Má značnou neformální autoritu, ačkoliv je funce prezidenta Ústavou ČR koncipována jako víceméně ceremoniální. Naše současnost se zdá být klidná, ale je dobou pozvolného rozkladu a rostoucí bezradnosti a z toho vyplývajících rizik.

Ukazuje se, že prezident Zeman spojuje zdravé síly společnosti. Je integrující osobností, jakou společnost v současném stavu potřebuje. Je to tedy přesně naopak, než vykřikují jeho, no řekněme „oponenti“. Posloucháme-li tyto výkřiky, vzpomeneme si na Zemanův oblíbený aforismus S. J. Lece: „Nedivte se, že vám trpaslíci okopávají kotníky, výš nedosáhnou.“ Myslím, že Miloš Zeman bude muset kandidovat. Není v tom touha po moci. Navštěvoval jsem ho v Novém Veselí a vím, jak tam byl spokojený. Těm, kteří ho přemlouvali, aby kandidoval, dal několik podmínek, za nichž by byl eventuálně ochoten kandidovat. Řekl mi pak: „Všechny podmínky splnili, tak co mi zbývá?“

PL: Nejobecněji řečeno, v čem Miloš Zeman jako prezident republiky prospívá české společnosti, a v čem jí škodí? Vadilo vám například, když Zeman dal veřejně najevo radost nad vítězstvím Donalda Trumpa, či jak si počíná v tématu migrace? A co jeho podpora vůči ministru financí Andreji Babišovi?

Jak jsem řekl, Miloš Zeman prospívá tím, že je integrující osobností. Pražskou kavárnu nikam integrovat nelze. Lidi exhibující s vyčtenými „moudrostmi“ filozofů Frankfurtské školy mezi racionálně uvažující a ke společnosti odpovědné vklínit nelze. Můžeme škrtnout i sugestibilní jedince, kteří bez kritiky přijímají žvásty z mainstreamových médií a samozřejmě vynechme lidi, které další směřování společnosti a národní komunity vůbec nezajímá. Od Miloše Zemana ovšem nemůžeme očekávat, že bude aktivně organizovat lidi, kteří by mohli pomoci. Na to je příliš velký solitér. S chutí bojuje proti přesile, ovšem pokud možno sám.

Od Donalda Trumpa neočekávám zázraky; na jeho zvolení je nejdůležitější poznání, že se někdy lze úspěšně vzepřít „hlubokému státu“. To vzepření Miloši Zemanovi imponuje, sám je těžko ohebný a obtížně řiditelný. Může se zdát, že Zeman i Trump „přehánějí“, jenže obecenstvo chápe teprve v nadsázce a v metafoře. Navíc, pokud chcete odklonit trajektorii zaoceánské lodi o pár stupňů, musíte otočit kormidlem mnohem víc než o pár stupňů.

Islám je nebezpečný. Začal jako malá agresivní sekta, a kde je dnes? Migrace v existující míře a kvalitě je ohrožující. Poučme se z míst, kam už migrační vlna došla – a nečekejme, až budou tady. Starejme se o sebe a chtějme, aby se oni starali také o sebe. Státník s velkou odpovědností nemůže být plachý a přecitlivělý, hledá řešení i v něčí neprospěch. Řešení nepřinese zoufalec s duší úředníka čekajícího na instrukce z Bruselu, Berlína nebo Washingtonu. Pokud jde o vztah Miloše Zemana k Andreji Babišovi, nehledal bych v prvním plánu, šachista myslí na nakolik tahů dopředu. Vztahy jsou jistě jiné, než se zdají být. V politice se přátelství nehraje a spojenectví je vždy účelové.

PL: U Zemana se střídaly z hlediska důvěry veřejnosti průšvihové periody – evergreenem se staly zvláště kauza Peroutka, či Mynářova bezpečnostní prověrka. Později to byla aféra s neudělením vyznamenání pro pana Jiřího Bradyho a kauza údajného vydírání hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Číhá podle vašeho soudu někde na prezidenta průšvih, který mu případnou kandidaturu může totálně zbortit?

Velcí mužové vrhají dlouhé stíny. Miloš Zeman není bezchybný. Psal jsem o tom už dávno (http://blisty.cz/art/18771.html, http://bl isty.cz/art/22284.html ). Miloš Zeman bezvýhradně spoléhá na svoji paměť, ale ta je jen devětadevadesátiprocentní. Jeho omyl pokud jde o Peroutkův článek byl naprosto bezvýznamný, ale trpaslíci spustili kanonádu. Podobné je to i s dalšími „kauzami“, které věcně neznamenají nic. Vyznamenání neudělili ani prezidenti Klaus a Havel, ačkoli byl Brady rovněž v širší nominaci. V momentě, když Bradyho nevyznamenal prezident Zeman, antizemanovci vytáhli druhý metr, který měří jinak. O „údajném“ vydírání nemá cenu mluvit.
Zajímavé je, že se v češtině používá slova „údajný“ právě tam, kde chybějí věrohodné ověřitelné údaje. Zeman je prostě „sprostý podezřelý“. Myslím, že další „údajná“ pochybení jsou připravena, nebo se na nich usilovně pracuje. Příliš mnoho lidí cítí, že když se prostřednictvím odstranění Zemana nezbaví jeho vlivu na lidi, půjdou od válu. Jenže atentáty, i kdyby byly úspěšné, většinou stejně nestačí.

PL: Venkov má Zemana raději než město, ti starší spíš než ti mladší, ti chudší spíš než ti bohatší. Co pro ty, kteří mají Zemana rádi, prezident znamená? A které skupiny spíše mohou ,,přemluvit" ty druhé? A mimochodem, co často sdílené obavy Zemanových voličů, že přijde „majdan“ a prezidenta svrhne?
Venkov, starší a chudší mají blíž k reálnému světu. Bohatí a humanitně vzdělaní často „žijí“ ve světě idejí. Nezřídka blbých. Tak to bylo, jest a bude. Pro velmi mnoho lidí znamená Miloš Zeman jako prezident naději. Není to úplně dobře, ale bývá to tak, že lidé hledají naději v lidech, hlavně v jiných lidech, hlavně velikánech a celebritách, místo aby ji hledali v sobě a spojovali se. Ale tak to je.

Má smysl se argumentací zaměřovat na lidi, kteří mají vliv a autoritu. Tzv. „opinionmakeři“. To nemusejí být ti, kteří mají nejvyšší postavení a funkce, to jsou lidé, na jejichž úsudek lidé spoléhají. Jsou to lidé, kteří vnímají, aby pochopili – a předávají dál svoje interpretace jevů.

Kdyby měli antizemanovci a jiné opory stávajících pořádků, kteří jsou na cestě to ztracena, takový vliv, „majdan“ by už proběhl. Jenže po „slavné“ oslavě 28. října v Horáčkově režii, která byla totálně neúspěšná, ztratili naději. Ale budou to zkoušet. Bez naděje.

PL: Máte pocit, že by se měnil vztah médií k Miloši Zemanovi? Platí ještě vzorec „Zeman řekne něco skandálního, média rozjedou cirkus a Zeman se jim směje“? Anebo už to novináře přestalo bavit?

Za vším je třeba vidět člověka. Jestliže se mainstream snažil Miloše Zemana nejdřív tupit a pak ignorovat, utrpěl tím více mainstream než Miloš Zeman. Lidé, kteří o Miloši Zemanovi nebudou chtít číst žlučovité ptákoviny, budou ignorovat mainstream, který zvolna přestává být „main“, tedy hlavní. Lidé budou opouštět nechutné zdroje manipulací a dezinformací. Útočit za cenu takové ztráty je skutečné Pyrhovo vítězství mainstreamu. K čemu je Bakalovi Economia se ztrátou 150 milionů ročně a s prodaným nákladem Hospodářských novin pod 25 000. To i Nová republika má větší čtenost a bez ztráty, a Parlamentní listy uvádějí 350 000.

Trpaslíci nejen nad kotníky nedosáhnou, ale také nic jiného, než okopávat, nedovedou. Představa, že prezidenta Zemana lze před občany úspěšně potupit nebo dokonce utajit, je slabomyslná. Bojkotu využíjí alternativní média, to je jasné. A lidé si najdou, co je zajímá.

PL: Není zrovna málo sportovců, herců, umělců, ale i vědců, či intelektuálů, kteří se proti Zemanovi veřejně ohrazují. Jen v poslední době to byli například Jan Kraus, Vavřinec Hradílek, Gabriela Koukalová, Leopold König, ale i další. Čím to je?

Někteří jedinci se domnívají, že povyrostou, když se budou vymezovat proti prezidentovi. Asi to mají zapotřebí. Ono jich není mnoho, protože ti, kteří nenadávají na Zemana, nedostanou prostor v mainstreamových médiích. A někteří nadávají, aby ten prostor získali. Výhrady bývají nevěcné a tedy hloupé. Většinou jen opakují, co četli ve svém oblíbeném mainstreamovém zdroji. Více nejsou schopni. Myslím, že Gabriela Koukalová toho ví o politice asi tolik jako Miloš Zeman o lyžování. Příležitost k veřejnému ztrapňování seba sama patří k demokracii. Tolik jí tu ještě máme.

PL: Zeman, Babiš a ČSSD – to je jistý politický trojúhelník. Podpoří Babiš Zemana tak, aby ho přitom nestavil do popředí jako svého kandidáta? Jak to vidíte svou optikou – podpoří ČSSD Zemana, anebo ho bude chtít spíše „zapřít“? Skončí ČSSD takovým volebním průšvihem, že ji převezmou Zemanovi lidé?

Žádný trojúhelník nevidím. Babiš Zemana podpoří, pokud mu nic jiného reálného nezbude. Umí kalkulovat. ČSSD jako strana Zemana nepodpoří. K tomu chybí formát osobnosti – tedy představitelům ČSSD. Zemana podpoří drtivá část voličů, ale i členů ČSSD. ČSSD jako strana tím utrpí včetně těch, které tato strana živí. Zeman nemá takové lidi, kteří by mohli převzít ČSSD, která nezadržitelně jede po trajektorii ODS. Ničí ji malost vůdců a korupce.

PL: Miloš Zeman se raduje, že má dobré vztahy s prezidenty Ruska a Číny a teď, navíc, i s prezidentem USA. Raduje se právem? Může návštěvu USA obrátit ve svůj triumf? Změní se do konce roku např. vztah USA k Rusku tak, že Zeman se bude smát kritikům „vidíte, já vám říkal, že mám pravdu“?
Ono má svůj význam i to, když ti pánové vědí, kdo je Miloš Zeman. Už to je na velikost naší země utopené v EU relativně silná pozice pro jednání. Navštěva v USA nebude trimf, protože ji tak skoro nikdo nebude interpretovat, ale může mít samozřejmě nejen symbolický význam. Tak jako jedna vlašťovička jaro nedělá, ani americkou politiku nedělá jen prezident. Mají na něj páky a mohou jednat za jeho zády. Pokud „hluboký stát“ v USA věří, že vyhraje válku s Ruskem, jsme ztraceni bez ohledu na to, ke které straně se hlásíme.

PL: Prezidentští kandidáti, kteří se hlásí nebo se o nich mluví: Michal Horáček, Marek Hilšer, Jiří Drahoš, Martin Stropnický, Jaroslav Kubera. Koho z nich se má Zeman obávat?


Uznání, že každý je za hranicí své odbornosti laikem, patří ke zralé osobnosti. Politika je také odborná sféra. Pokud si někdo myslí, že ho schopnost psát pěkné písňové texty a vydělávat na hazardu kvalifikuje do politické funkce, je naivní. Naivní je myslet si, že soudní voliči budou takové přesvědčení sdílet. Totéž platí o kvalifikaci v chemii a akademických funkcích nebo o pohostinském vystupování v roli organizátora cizineckých legií.

Jaroslav Kubera je inteligentní, vtipný a zábavný, ale má jen okresní formát, ti ostatní ani to. Marka Hilšera neznám ani já. Nikoho z nich se Zeman neobává, o tom vás mohu ujistit. Miloše Zemana nemohou v přímé volbě zradit spolustraníci, může ho zradit zdraví. Soupeř pro Miloše Zemana se teprve hledá. Zdroje jsou. Tedy peněz na kampaň proti Zemanovi.

Za Parlamentní listy rozhovor vedla Olga Böhmová

132 komentářů :

 1. budu volit zemana pokud nebude kandidovat tak okamuru hlavně ne žádného kavárnického vlastizrádce nebo komedianta umělce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Vymazat
  2. Taky to tak vidím. Doufám že Zeman bude opět kandidovat, pokud ano, viděl bych to na jasné převálcování nějakých nejapných protikandidátů (kde by sebrali někoho jiného). Okamuru bych také viděl jako nejlepší alternativu. Je tu prostě naděje, že ta volba nebude, jako všechny ostatní, totálně zpackaná. To co naše vrchnost předvádí, totiž hraničí s vlastizradou a naprostým pohrdáním lidmi této země.

   Vymazat
  3. 22.44 anonyme , že se nepodepises, no, vlastně prase se podepisovat neumí , to umi jen rypakem rýt ve svých srackach !

   strasti otce vlasti

   Vymazat
  4. 0:53 -ááá - další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Vymazat
  5. 0:53 - kdybys nebyl blbej jak dyslektický tágo, tak bys autora dávno znal! Má asi 8x vyšší IQ od tebe, tudíž jestli je on prase, tak co bys asi pak musel bejt ty za druh? - https://plus.google.com/106524510798871740140

   Vymazat
  6. 22:44 opravdu obdivuhodný výlev žluči. Nevím zda je to pouze bučení vola nebo nemoc.
   Václav

   Vymazat
  7. 8:34 - přečti si celej blog, blbe a uvídíš sám! Napiš mu tam! Chycht! - https://plus.google.com/106524510798871740140

   Vymazat
  8. Divím se oponentům takových lidí.Už Werich prohlásil,nehádej se s blbcem, stáhne tě na svou úroveň a tam nemáš šanci, je to jeho teritorium.
   lada

   Vymazat
  9. Internetové diskuze jsou jako E 54,úchylové se mají kde vyřádit,tak-že vše je v pohodě!

   Vymazat
  10. 10:40 - úchylem jest leda ten kdo nudu zavedl jako standard či hodlá znovu zavést - viz 40 let bezčasí bolševismu! Zábavným šoumenem jest pak ten kdo tento bolševický monolit nudy rozdrtí napadrť svým ostrobřitem humoru, jasnozřivosti a umu slov!

   Vymazat
 2. Šmejdi mají problém, koho nasadit proti Zemanovi. Výběr je omezen na šmejdy, profláknuté lháře a komiky. Vsadit na bookmakera, to mohl jenom blb mdlého rozumu. To už měli nasadit Jandu, byla by sranda.

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Bohužel kvalitnější diskuzi nám manipulároři nepřejí a nepřejí .. proto nám sem ještě nasadili naivního neo-fašistického propagátora, toužícího dojít uznání v oblasti "krásného umění".
   Nadějný pokus ignorovat závadný příspěvek na začátku diskuze, pod zdvojenou snahou manipulátorů (nadšený fašista ve spolupráci s chrličem nesmyslných slov) dlouho nevydržel.
   Jediné, co má jakousi naději na úspěch, kromě moderování diskuze (což z finančního hlediska je nereálné) je, rozšířit upozornění na hlavní stránce o vybrané typické příklady manipulace v diskuzích a varovat čtenáře, ať se učí takovéto manipulace rozpoznávat a tak je nevnímat!
   Třeba někoho napadne něco lepšího.
   Diskuze je totiž třeba né odbourávat, ale naopak rozvíjet, protože pouze ve vědění je skutečná síla!
   Pavel p

   Vymazat
 4. Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
  Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní24. února 2017 22:43 bež do prdele šmejde z neziskovky a nejlepší je jak mektáš o vlastizradě vy tu chcete armádu cizí mocnosti sloučit ČR s německem vítáte muslimy jseš filcka z emanuela moravce co nenavidí vlastní národ

   Vymazat
  2. 23:04 - Všichni jsme neziskoví - děláme to pro blaho naší rasy přeci! Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji ! - https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Vymazat
  3. 22:43 - vybudujte si vlastní říši, složenou z těch nejlepších z vás, ale kdo by tam pracoval? Jedině, že by si každý otevřel banku a vzájemně si půjčovali a žili z úroků.

   Vymazat
  4. 23:40 - Tak toho bych se rozhodně neobával - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Vymazat
  5. Kdo studuje dějiny hudby, literatury, chemie, matematiky, vynálezů, nebo fyziky, tomu nemůže uniknout úžasu z množství německých jmen na seznamu. Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí, stateční bojovníci a nade vše, velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Proč potom Německo, mohli byste se zeptat, mělo zpoždění za Francií, španělskem a Anglií v získávání kolonií a založení svého impéria? Odpověď leží v jeho Achillovy paty. Žádný národ nemůže přežít pokud je vnitřně rozdělen. A žádný jiný národ netrpěl tolika rozkoly a vnitřními spory jako právě Němci. Od dob Římanů, přes vládu Karla Velikého a po další staletí bylo Německo rozdělené na malé knížectví a království. Snad od dob pádu Babylonu nebyl nikdo tak napadení židovskými parazity jako malé knížectví v Německu. V nich se Žid opevnil a jejich vládcům - půjčujíce jim peníze - zkazil morálku a podnítil války mezi nimi.
   V 15. století se stále více projevovalo, že Německo se stává novou mocí v srdci Evropy a pokud ho nechají tak díky svým lidem, řemeslu a technologii jako byl např. knihtisk, brzy ovládne Evropu. Pokud existuje něco co Židé nechtějí a nemíní tolerovat, je to fakt, že by se bílí lidé jako Němci sjednotili a ovládali světovou politiku. Asi v této době začali Židé propagovat to co je v pozdější historii známé jako "Velká Schizma" jehož 500. výročí si v letošním roce připomeneme! Židé zorganizovali protestantskou reformaci a s ní i bratrovraždy neslýchaných rozměrů. Židé kteří křesťanství vytvořili, a pak ho 1500 let skrze hierarchii římskokatolické církve ovládali, církev zkazili do takové míry, až byl průměrný "Věřící" zcela znechucený výstřelky církevních prelátů a připravený povstat. Pak Židé vždy přivedli loutku, pokaždé jinou, která měla vést povstání proti církvi, která se tak měla již podruhé rozpadnout, tentokrát od Německa a Švédska přes Francii po Anglii. Po asi století tlení tyto nepokoje propukly do ohnivé bitvy Němců proti Němcům. Dnes to nazýváme třicetiletou válkou v letech 1618 až 1648. Po skončení tento tragický rozkol zanechal Německo rozpadlé a krvácející, 5/6 majetku bylo zničeného a 1/3 obyvatel zabita. Když toto vraždění nakonec ukončil vestfálský mír, jehož znění nenapsali Němci, ale okolní vnější síly, které nechtěly vidět sjednocené Německo, zůstalo rozdělené na 300 knížectví, tedy mnohem více než tomu bylo před válkou. Tato krvavá a odporná zkušenost sebedestrukce vrátila Němce možná až 300 let zpět co se týče vývoje jejich státnosti a stála je světové vůdcovství. Taková byla situace v Německu až do příchodu Bismarcka, který německé státy sjednotil ale rozpoutal válku proti Němcům v Rakousku, jejichž i v bitvě u Hradci Králové v roce 1866 porazil. Tato bitva a vítězná válka proti Francii v roce 1870 sjednotila německé státy pod vedením Pruska, a Bismarck korunoval krále Wilhelma I. za hlavu německé říše.
   Německo bylo opět na cestě ke sjednocení a světovému vedení i když bez Němců z Rakouska. Navzdory času který Německo ztratilo zatímco jiné velké evropské národy získávaly kolonie, bylo Německo najednou světovou mocí s níž bylo třeba počítat a neúprosně se stávalo nejsilnějším národem Evropy i její vládcem. Navzdory nesmírné cti připisované Bismarkovi za sjednocení Německa nikdy veřejně nenavrhl řešení židovského problému, a tak židovská moc i vliv zůstali v Německu nekontrolovanými, bez dohledu. No i tak se síla a produktivita Němců stala zřejmou, a pokud je něco co Židé nechtějí, tak je to skutečnost aby se kvalita vrozená německé krvi ujali vůdcovství nad naší rasou. Proto to byli opět Židé, kdo vyvolal v Evropě první světovou válku.

   Vymazat
  6. Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Vymazat
  7. 23:30, 23:40, 23:54 a podobní - tak, a máme to tady naplno. Nejen adolescentní, ale už i infantilní a nakonec až Deutschnaci. Neměl by tomu velet Kulturministr Herman? Bohužel ne, jeho fyziognomie ho diskvalifikuje, že?

   Vymazat
  8. Filozof 22:43 se mýlí, neboť se už pár let proslýchá, že voči vsloup a huhňavošišlavou křivou hubu má Kchárl Černohorský SCHW bombardér, ten, co moč chvílemi skoro neudrží. Přinejmenším jedna ze dvou větví jeho rodu byla vlastizrádná. Nu a jenom člověk nevidomý by snad mohl tvrdit, že Sašenka Vondra se usmívá souměrně. Oba jmenovaní jsou ovšem superchloubou Kavárny ...

   Vymazat
  9. 3:45 - filozof to ví! Khárl je zbabělej kosmopolitní zednář bez národnosti! To jeho otec byl pravý vlastenec! Už za První "obřezané" republiky se nebál napsat pravdu o vládnoucím režimu a ani později pak husito-komoušské lůzy, když coby zástupce české šlechty na českém sněmu 25. Listopadu 1889 pronesl, dále přímo cituji:
   „My nejsme potomci oné husitské šlechty, která protestovala roku 1415 na sněmu českém proti koncilu kostnickému. My jsme potomci oné katolické šlechty, která u Lipan porazila Tábory a na Bílé hoře husitské sbory české. My vidíme v husitech ne slavné bohatýry, ale bandu lupičů a žhářů, komunisty 15. Století, a my Schwarzenbergové, budeme bojovat proti všem novohusitům s touže rázností, jako pánové z Růže bojovali proto starým husitům.“

   Vymazat
  10. oprava: proti

   Vymazat
  11. Takže všechny děti, které se po válce narodily byly vlastně ruského původu, jak píše Patton. No, to by leccos vysvětlovalo. Buď že byl Patton pako a nebo že Rusové zanechali vynikající geny, ktere vyvedly germánský národ ze zhouby.

   Vymazat
  12. Filozofe 7:23 h., porážky u Lipan a na Bílé hoře jsou dvěma (tak ze tří) největších tragédií českého národa v dějinách. A ty se z nich, filozofe, raduješ a přitom se nestydíš sám sebe považovat za Čecha? Inu, pokud by starej (tebou opěvovanej) Schwarzenberg a kdokoli z jejich rodiny byl doopravdy "Čech jako poleno", tak měl habaděj času, cca několik staletí, na to zajít někam na národní výbor, na radnici apod., řečeno obecně na lokální ouřad a tam se za cca tři stovky nechat přejmenovat na Černohorskýho. Povšimni si, filozofe, kterak padesát procent skutečnejch Čechů to nesympatický (eufemismus) příjmení Schwarzenberg v médiích komolí. Kupodivu, příjmení Dienstbier mému sluchu tolik nevadí, vono taky podepisovat se "Služpivo" mi pro něho subjektivně muselo bejt skličující. Kchárlu SCHW chrápajícímu na mezinárodním pódiu (viz video např. z Bělehradu?) bych jeho krvavě červený fusakle ještě jakž takž toleroval, ale jestlipak víš, že zahraniční diplomatky prej nechtějí v jeho blízkosti sedět, neboť "noblesní", vomotejlkovanej Kchárl prej na dálku smrdí močí, prostě je nasáklej nejen trunkem. To přece víš, že ženský mají právě čich v porovnání s mužskejma vyvinutější a vnímavější. Tak se měj. Vlastenec z Vysočiny

   Vymazat
  13. 15:17 - to je asi obecný problém šlechty. Spíš měli tendenci světovatět než národnět. Příklad - časté používání tvaru Kaunitz místo Kounic. Ovšem Khárlovo vlastenectví je jasně doložitelné na postoji k nepřátelům všech národů:

   "Tak také do svého domu spíš pozvu svého německého bratrance nežli kolemjdoucího náhodou černocha. Ale nesmím černocha zotročit; a nesmím vzít Židu právo na život, a dáti mu méně, než lidskost a spravedlnost menšině přiděluje. Naopak Žid nesmí se vyskytovat v místech, příslušejících státnímu národu. Jestliže totiž jsme varovali Židy, aby se vůbec příliš neukazovali, dvojnásob musí se vystříhat, aby se neukazovali na místech neočekávaných. Nic tak nevzbuzuje antisemitism, jako když člověk prohlíží nějakou oficiální instituci své vlasti, nebo politickou organizaci svého národa, a z ničehonic se zrakům objeví gestikulující postavička Asiata. A pak nechať se Židé neukazují v prvých řadách boje proti nacionalismu. Nepomohou si tím, a právo na to nemají, dokud nesprovodí ze světa židovské "kde domov můj" - nesrovnatelný žalm ´U řek babylonských´."

   Vymazat
  14. 16:23 - máte stejně hnědé názory, jako vaši katoličtí předchůdci za 2. republiky. Zvedá se mi z vás žaludek. Leo

   Vymazat
 5. Nekrmme hloupé a nenávistné troly. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak, takový tupý trol, který jako jedinou argumentaci používá slova jako komunisti a Putinovi agenti, je pro NR požehnání, z toho i volič ČSSD pochopí, co jsou propagátoři pravdy a lásku zač.

   Vymazat
  2. 23:02 nesouhlasim, trolum je treba krmit hovna

   Vymazat
  3. 1:42 - co máš za problém se skřítky? Vždyť jsi sám jen ohavný skřet:) Už jsi se někdy podíval do zrcadla? Chycht!

   Vymazat
  4. Sám švédský král si jich vážil a jedil se s nima do lesů poradit! O tvý blby kydy ale nestojí ani místní rudá komoušská svoloč:)) Mrkéééj!- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/King_Svafrlame_Secures_the_Sword_Tyrfing.jpg/640px-King_Svafrlame_Secures_the_Sword_Tyrfing.jpg

   Vymazat
  5. oprava: jezdil

   Vymazat
  6. Ale ne bude tam asi jedil, původně sem to napsal dobře.

   Vymazat
  7. Mám hlad a proto pýši raději jedil.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Pro 20:Prase vidí prasečíma očima, hajzl vidí v každém hajzla. Ale lhát a vymýšlet si pomluvy, to dělá jenom hovado! Syn pana prezidenta se svého otce nikdy nezřekl, mají se velmi rádi, syn je na otce hrdý, jak se vyjádřil sám. Jenom žijí každý na opačném konci republiky, takže se moc často nevídají.
   !

   Vymazat
  10. Opravuji 1:32 - mělo být napsáno
   Pro prase 22:44

   Vymazat
 6. Panove, vase republika presidenta Zemana potrebuje
  velmi !
  Tento statnik ziskal uznani sveta a je znamy jako vlastenec prosazujici hodnoty evropske civilizace...

  Bezohledu na to, co o nem rika "Prazska kavarna", tak president je popularni, jak v Asii, tak i v Americe.

  My vsichni, kteri jsme volili presidenta Trumpa nikdy nezapomeneme postoj a prozretelnost presidenta Zemana, v dobe, kdy nebylo jasne, jak nase snahy o zmenu v nasmerovani Ameriky dopadnou...

  President Zeman jako statnik, si urcite uvedomuje , ze i on ma povinost ke sve zemi a proto kandidovat BUDE ZNOVU.

  President Zeman, stal za americkym presidentem a ten bude stat za nim. Je dulezite, aby se setkali. Urcite si budou rozumet...

  I kdyby to bylo opozdeno, kvuli - vypousteni baziny - ve Washingtone, tak setkani je dulezite.

  (Rex Tillerson vyhodil stovky uredniku.)
  President Trump v tyto dny resi, nezamestnanost. Danove zmeny. Obamovo zdravotnictvi a v americkych mestech jsou zatykany illegalni immigranti z Afriky, Asie a stredni Ameriky.... USA je nechce kvuli kriminalite a jejich neschopnosti byt benefitem pro Ameriku. A Mexico je TAKE NECHCE a letadla to nestaci transportovat tam, odkud pochazi.

  Proto i kdyby bylo setkani opozdeno, tak to nic neznamena. Trumpova Amerika ma presidenta Zemana rada.
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky vladni system je nelegitimni a tyransky

   Vymazat
  2. I hunský! A především chlastoslovanský a čechomužický ....

   Vymazat
 7. 22:44.... tento hemeroid by chtel zakladat KIBUC, a to i v Evrope ! Je to bratranec kozomrdu !
  Je vztekem bez sebe, ze volby president Zeman znovu vyhra.

  Neni nic horsiho, nez kdyz je ambiciozni nemehlo prehlizeno. A co horsiho - za nejakou dobu se bude muset zivit praci. T.j. horsi nez ukrizovani.

  Panove musite uznat, ze je zde kopec srandy !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN - kamos naseho presidenta Trumpa.
  nick honolulu - bystrozraky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeš mu napsat! :) -https://plus.google.com/106524510798871740140

   Vymazat
  2. Tohle je Boží:
   Další nadržení křivohubí kleptomani, huhňaví či dementní psychopati, vepřové držky, krysí tlamičky, rektoskopické hlavičky a šarlatáni se hrnou ke korytu ???
   Je to další konkrétní důkaz, že celé paradigma šalebné a mafiánské "standardní stranické politiky" je nutno od základu změnit a umravnit - a to dokonce celosvětově. Nikoli však podle postkomunistických machovských, kotzianovských či koudelkovských čípkovitých rektoskopických hlaviček, huhňavých zahradilů, žloutenkových pitomiů, strupovitých macků, sexy paroubků, poťouchlých bendů, ušklíbených burešů, zapšklých agentů žantovských, vyvadilů, semínů, rambousků, robejšků, falmerů, šalamounů, pokryteckých halíků, neukojených peake, ani jiných podobných rychlokvašených "odborných" kreatur a jejich konkubín, kterým jde pouze o voličské hlasy nebohých voličů. Odluky partají od státu jako u církví se bojí jako čert kříže. Podobně prázdnou slámu vytrvale mlátícím novinářům a politologům jde pouze o množství čtenářů. Řešení na konci příspěvku.
   Zakomplexovaný a úskočný agent Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných postkomunistických oligarchů) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám. Viz Jakl, Hájek, Zahradil, Weigl, Knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (Mach či Štěpánek).
   Baziliška Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman se svými mynáři, veleby, foldyny, vumly, zbořily, jičínskými, rychetskými, paroubky, švihlíky, žantovskými a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý prešpurský agent-oligarcha Bureš. Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne. Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Chátra si dokutálela Milouše na hrad a Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček a Burešův lokajský ovčáček v ANO.
   Demokracie v Česku nemůže být "vyprázdněná" - prostě proto, že tu ještě vůbec nezakotvila. Vyprázdněná jsou pouze její falešná hesla. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené a jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek vytvořil. Pravda vyděsí !!!

   Vymazat
  3. Zkuste ty jiné vzory národu nabídnout!

   Vymazat
  4. Podle mého mínění Bořek míní toho na koho byl ten bič z "dezertérského lejna" upleten - tedy samozřejmě Císaře pána! Jeho Výsost je lidovec a nebyl by asi špatným králem, rudé by hnal svinským krokem! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Habsbursko-Lotrinsk%C3%BD

   Vymazat
 8. 22:43 Ty vokurko,jsi jen vyblitá žluč.Opičí spermate!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl pane, takhle vypadá propagátor demokracie a evropských hovnot.

   Vymazat
  2. 23:34 - ale v reálu takovým můžeš bet jen ty - typický čecháček - odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde?

   Vymazat
  3. 23:48 - Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  4. Zapomina se na velmi uspesneho pervertniho MASTURBATORA , ktery je velmi nadejny ve svem oboru..Daleko uspesnejsi nez nekteri zdejsi opruzove..z Pruzelu...

   Vymazat
  5. 0:14 havlisto, nesmrd tady
   Ja vim, voda za kilo za kubik, moc se nemejes proto ti smrdej nohy

   Vymazat
  6. 1:39 - píše o tobě, rudej bulíku:)

   Vymazat
 9. Toto je zajimava diskuze ! TAKZE my vime o vsem co prispevkar 22:43 nema rad a koho nema rad, ale my NEVIME koho ma rad a jak si predstavuje lepsi zitrky !

  Vzdyt v Cesku neni nikoho, kdo by mohl kandidovat jako opozice presidentu Zemanovi.

  Hnojometniku 22:43, bud konstruktivni a projev se.
  Kdyz nemas nic, nez nalepky , tak je to malo.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono kandidovat na pozici ceskeho presidenta a nebo pohodneho v horni dolni je stejne
   Cesky president ma pozici kasparka v divadylku v horni dolni
   Americky president, to je jina pecka

   Vymazat
  2. Tady nejde o diskuzi, tady otevřeli stavidla patologickému jedinci a "jeho kamarádům".
   Mizantropovi, co by Čechy nejraději "zplynoval".
   Pavel p

   Vymazat
 10. Ivan David = Zemanův vlezdoprdelka, hulibrk, řiťolezec, koulolízač. Myslím že v těchto disciplínách je mistrem světa. Že mu to ponížené klanění se a zcela nekritické oslavování není ani trochu trapné.
  Jestli se zeman Obklopuje jen takovými blby a řiťolezci tak není divu, že se chová jak se chová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman je ok
   Jen jeho urad je smesny

   Vymazat
  2. Ale do Vladislavskýho sálu ho na den výročí zednářskýho puče v Praze zvát přestal - chycht!

   Vymazat
  3. 0.53

   jdi se léčit, potřebuješ to jako kozel drbání a co třeba zrovna k Dr. Davidovi . Jak tak te čtu, možná že by ti pomohly ledove skotske striky a nasledne hodit do arény k muslimakum, hnido

   Vymazat
 11. Ceskej president je jen loutecka a nic, vykastrovany urad
  Jo to se neda porovnat k Americkymu Presidentovi
  Cesko je holt nevolnikov

  OdpovědětVymazat
 12. Velikost uradu presidenta je v existenci naroda, ktery ma potvrzenou existenci v srdci Evropy, jak Rimany tak Germany.
  Olybrius, Glycerius, Nepos Julius. Ti se zminovali o ceskem kmeni. Germani odesli 411 A.D. do Lusitanie. (Portugalsko) a cesky stat zacal existovat 450 A.D.

  T.zn., ze je mu 1567 let. Rimane existovali pouze 1229 let. Byzance 1138...Zide od roku 1050 B.C. do 70.A.D. t.j. 1120 let....
  Cesi maji uslechtile GENY, a ti kteri rozumi rasovemu profilovani to o nich vi velmi dobre. Pokud si cesky narod udrzi svoji identitu, tak prezije , valky, zemetresen, potopy, krize a revoluce - Prezije vsechno.

  Ztrati-li GENOVOU identitu, tak je s nimi konec behem 30 let....
  Kdybych napsal prednosti Cechu - TAK S NEMI NEVYDRZIM !
  Pouze o jedne vam reknu. V roce 1989 kdyz TV kamery snimaly tvare obcanu v na Vaclavaku, tak se jine narody divily, ze je tam v prumeru tolik hezkych lidi.
  To delaji ciste GENY. A ted se globalistum dari z Cechu udelat opicaky !

  Kdyz maly cesky narod je mezi dvemi velmocemi, tak jako rucicka na vahach muze ovlivnit obe dve. Proto volte ty lidi, kteri tomu rozumi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pekne i ten hnojometnik.Nejspis bude profesi lepic plakatu

   Vymazat
 13. Hodnotu článku Ivana Davida potvzuje vehemence, se kterou se trolové vrhli do diskuze. Tuším, že „své věci“ jak už jsou intelektuálně hluboko pod úrovní, příliš neprospěli. Jen houšť, holoubci, že.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:08 Ten trotl s dlouhými "přispěvky" je známý tapetář. Stále kopíruje stejné, smradlavé, šváby prolezlé tapety, které našel v nějakém zatuchlém náckovském doupěti. Je to ubožák, který se na žádnou vlastní myšlenku nezmůže. Ne nadarmo říkávaly naše babičky: "Jména hloupých na všech sloupích". Nebo jak to podrobněji vystihuje Wiki:

   "Potřebu počmárat veřejný prostor či jinak se "zvěčnit" na veřejném místě pociťují převážně lidé nevzdělaní, málo bystří, mladí, nezkušení či v kultuře málo zběhlí".

   Ten tapetář, stejně jako každý nablblý sprejer, se svou pitomostí ještě pyšní a připadá si jako hrdina.

   Vymazat
  2. 4:19 - zatímco ty komoušskej drbane, pěls na Prvního Máje s rudým hadrem na krku leda tak "buď vsegdááááá búúúúúděěět něěěba, buď vsegdáááá buuuuuuudět soooonce", tak Já už jako malej nesnášel ty jejich nablblý častušky a taky debilní ušanky a kousavý mundúry bez formy - takový beztvarý hadry - prostě to vystihuje to slovo který jsem zaslech až nedávno - Vatníci" - to je přesný! Ještě ty carský - to krapet ušlo, to mělo úroveň. Se mi jako klukovi líbila kniha Geschichte der Russischen Revolution - dva díly, co jsem našel v kanapi po Němcích! Psaný švabachem. Textu jsem moc nerozuměl, ale líbili se mi bílí generálové! Jaký mělo mundůry skvělý! A Romek Ungernů nosil i takovej mantl s hákenkrajcem - to sem šel do kolen! Bylo u fotky datum 1919 - to ještě Hitler ani nebyl ve straně:))) A později jsem o něm čet v knize od nějakých dvou amerických židobolševiků - Velké spiknutí! To mě totálně vzalo - boryš jak prase normálně! Prej chtěl komouše rozvěsit po celý magistrále. Já řval nadšením! Rozumíš - v tý době tu byl rudej teror, hovno se smělo, za názor tě fackovaly málem i vlastní babičky kvůli donášení! A najednou čteš vo frajerovi co komouše házel zaživa do kotlů lokomotiv a pálil je jak dříví! Ty vole - to k nám chodili číst i spolužáci z Déčka a Áčka! Byla tam i takováá epizůdka, jak prej uviděl v Urze hezkou židovku a řekl svýmu pobočníkovi, že by rád měl její preparovanou hlavičku. A dostal ji! Ty vole - takový bejt Rusko dnes - hned se tam stěhuju!:))) Jenže prohrál a zem ovládla ta svoloč rudá a od tý doby to tam je v prdeli - nuda a hnůj ...

   Vymazat
  3. 10:43 Děkuji, že jste do písmene potvrdil pravdivost příspěvku 4:19. Jste opravdu jen tapetovací ubožák.

   Vymazat
  4. 14:29 - snad nemyslels (i když ty že ...) že sme ňák příbuzný! Tedy že jsem debil tvýho typu co se tu bude zpovídat ze svých zážitků,pět minut něco smolit a pak mu to za vteřinu smázne nějakej rudej idiot! Vše mám zálohovaný, jen to znovu nahazuju, ty "tapeto".

   Vymazat
  5. 16:36 No vždyť to říkám, že jen tapetuješ. A ty jako totálně vypatlaný tupoun to urputně znovu potvrzuješ. Psychologové o tobě mluví takto:
   "Potřebu počmárat veřejný prostor či jinak se "zvěčnit" na veřejném místě pociťují převážně lidé nevzdělaní, málo bystří, mladí, nezkušení či v kultuře málo zběhlí".

   Vymazat
  6. 2:43 - a páč máš jen rudej rosol místo mozku, tak ti nedocvaklo, že mnohé výtvory tzv. sprejerů dosahují mistrovství Da Vinciho, Caravaggia či Boticelliho, kdežto tuhle usmolenou větičku tzv. definice může dát dokupy kdejakej blb s titule, tzv. vystudovanej "za prase" jako třebas David:) Nehledě na to, že je to naopak chytrost! Blbost je opak!Takový senior zkušený jako pan honolulu sem píše sic fundovaně,ale bez zálohování a ak jen plive a nadává že mu to nějaký krudý hovado smázlo! Kdyby postupoval jako já, snadno to obnoví! To tě asi taky netrklo, co? Páč si jen bezmozek co umí leda zpapagajovat nějakou sračkovitóu definici ze který čiší závist na sto honů, páč tupounské a zjevně komoušské lejno co to sesmolilo by totiž nedovedlo sprejem nastříkat ani vlastní podpis - nedokázalo by to možná ani štětcem:)).

   Vymazat
  7. 2:43 - ty si ani blbečku neuvědomuješ se svým nízkým IQ cos to nasmolil! V důsledku. Ty tu vlastně tvrdíš, že když někdo napíše to co prožil, pravdivě popíše jaké okolnosti formovaly jeho názory a postoje, a nějaký rudý kretén to smaže, že jako tím smaže i moji minulost? Tohle z tebe ty hovado vypadlo? A pak kdo z nás je tu vypatalný tupoun ty hovne bolševickej? Já nejsem mladý ani nezkušený, ale rozhodně v bystrosti tě překonávám natoli a to duševní i fyzické (páč jen ve zdrsvém těle je zdravý duch), že bys nestíhal chytat do tý svý dutý komnoušský palice kopance co bych ti do ní ze všech světových stran uštědřoval dokud bys nepad! A t by se sbíhali ze všech stran blbci v pláštěnkách a v maskách, páč by mysleli že to zvoní chemický poplach!

   Vymazat
 14. 3:00... - vubec na to nereaguj ! Ja oslovuji Cechy, takze jsi nevalifikovany tomu rozumet.. Moje mluva je pro tebe jazyk Fanagalo z Afriky, ty zivocichu !

  GENY se poznaji podle hudby, smyslu pro humor, podle vnejsich telesnych znaku a podle reakce na ruzne situace.
  Americane jsou nositele GENU, ktere jsou nejvice svodomyslene ze vsech, ktere jsou puvodem z Evropy.

  Americane jsou kamaradsti, a pristup k nim je podminen spravnym uvodem vasi osobnosti... Je lehke s nimi vyjit v dobrem. Na jejich hudbe a na jejich dejinach poznate, ze jsou to nejsvobodomyslenejsi lide co Evropa kdy mela.

  Jejich hudba je pekrasna - Amerika vsak neni HOLLYWOOD, jak si mnozi z vas mysli !
  Amerika je 100 x sladsi a lepsi nez Hollywood.

  Nemohu nic napsat o Rusku - ja tam nikdy nebyl. Vim vsak urcite, ze jak Rusove, tak Cesi i Nemci maji spolecne prarodice.. Jsou to ruzne vetve ARIJSKE RASY, ktera je jejich hlavni zaklad.

  Proto budoucnost naseho sveta je ve vzajemne spolupraci. Na obzoru je nebezpecny nepritel. Stejny po celou dobu existence Evropy. 1250 B.C. - KADES byla prvni valka mezi nami a jimi.
  President Trump, to jsou vase geny, jeho opozice patri k tem co to kdysi prohrali u Kadese.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jste to uplne nepochopil.Vas prispevek mne potesil.Ten lepic plakatu byl minen na toho pred vami,ktery zabira zbytecne moc mista

   Vymazat
  2. Je tomu tak honolulu - velmistře našeho milovaného KKK! Nicméně podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na tyranii, otroctví a teroru, ve které bude původní obyvatelstvo uvrženo do otroctví různých etnických a kulturních menšin. Putinův režim považuje za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
 15. A BUM je to tady. 3:08 si mysli , ze ma vetsi intelekt. Jemu to vsugerovala maminka kdych zjistila, ze se je ji narodila nedonosena karikatura cloveka....

  Prazska kavarna , ktera je vyloucena z ceskeho kmene ma jine kmenove zaklady. Oficialne jsou to UFOuni - neoficialne je to horsi..
  Cesi nesmite je volit na pozice zodpovednosti.

  Oh, Pretoria - skola pro profilovani. 100 x jsem si vzpomel na slova jeji instruktoru... To byli velmi chytri lide.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:50 Honolulu, přečtěte si laskavě znovu příspěvek 3:08. Vy sám sebe považujete za trolla, že na něj tak podrážděně reagujete? Domníval jsem se, že s názory Dr.Davida na prezidenta Zemana souhlasíte, stejně jako autor 3:08. Vaše reakce nesvědčí o vaší chápavosti. Nechci vám radit, ale slušný člověk by se za ty urážky z nepochopení 3:08 omluvil.

   Vymazat
  2. 4:39 pis si co ti slina na jazyk prinese, ale do Honolulu se nenavazej

   Vymazat
  3. 4:39 - přeci viděl jsi jeho synovce, ne? Ne? Tak bacha na jeho pazoury - páchnou krchovem (ten v čepici) - http://c8.alamy.com/comp/DP172X/apr-22-2006-lansing-mi-usa-the-national-socialist-movement-a-neo-nazi-DP172X.jpg

   Vymazat
 16. Cesi to je banda cenzoru
  Musi mazat
  Pravda by je spalila jako upiry slunce

  OdpovědětVymazat
 17. 4:39...OMLOUVAM SE ! Automaticky reaguji na zminku o nizkem inteleku, ze je namirena proti me.
  Nebot NIKOMU, NIKOMU, zde neni tak nadavano jako me !

  Jsem plne na strane presidenta Zemana ! Uz jsem to napsal 10 x !

  Panove, castecne chyba ve strelbe na pratelsky cil je zavinena i vami, protoze se neoslovujete ani casem, ani nickem, ani jmenem.
  Kdyby jste meli osloveni a nick, tak by k omylum nedochazelo.
  Krome toho v tuto, u nas, vecerni hodinu a u vas po 1/2 noci ma sluzbu nejvetsi vyvrhel lidstva - a prazske strasidlo TAKE BEZ NICKU. Tak mu nadavam a nekdo to odnesl za nej.
  Opakuji moji POKORNOU OMLUVU. (HUMBLE APOLOGY !)
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Slava dr. Davidovi, jeho stoupenci. Pane dr. uznavam Vas jako posledni majakove svetlo ve tme politicke korektnosti, nebot N.R. je svobodana
  nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neomlouvej se jim, Honolulu. Kdyz sem nekdo leze a neumi se podepsat tak musi pocitat ze dostane facku, treba i neumyslne. Leze, leze po zeleze, nedaj pokoj nez tam vleze.
   A redakce co maze si taky uctu nezaslouzi, zadny cenzor jiz od dob Rimanu nezaslouzi uctu

   Vymazat
 18. :)))
  Milouš Zemanojs patří za mříže !
  Rozkrádáním České vlasti cizí prokletou katolickou církví pod taktovkou nemocného starce*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za nemoc Zeman nemuze, tak do toho se nenavazej. Navic urad ceskeho presidenta je piprdlikove divadylko s kasparky. Zeman od vstupu na Hrad mluvi rozume, lec jen mluvi. A ma pochybnou minulost. Jo cesi nemaj Trumpa

   Vymazat
  2. ...člověk který kouří,chlastá a žere svinstva jako jsou vepřové produkty, je přímo odpovědný za stav svého organizmu....
   Ve zdravém těle zdravý duch....
   V těle nemocného starce s chorým egem žije duše v omylu...*

   Vymazat
 19. Stejne ty hadky jsou uz zbytecne ! Washingtonska kavarna a jejich vlivna (kdysi) media dostala zakaz se priblizovat k Bilemu Domu, kde jsou v zapadnim kridle tiskove konference ! Oni prohravaji vsude !

  To se jim v dejinach jejich existence jeste nikdy nestalo, aby je policajti poslali do prdele na prikaz, pravdepodobne REINCE PRIBUSE, ktery je tam Chief of Staff. (U nas na Smichove to byla funkce domovnika, ale my nemeli Bily Dum.)

  To je srandy ve svete !
  Take je zde CPAC = Conservative Political Action Conference = ofenziva proti nepratelum naseho presidenta Trumpa, ktereho oni pomlouvaji, ze je Hitler.
  Stephen Bannon, Jeanine Pirro a jini schopni lide na nasi strane Washingtonskou kavarnu tak mlati , ze ona se uz nevzpamatuje.

  Zminuji se o tom proto, aby jste si vzali priklad z
  CPACu a udelali stejnou ofenzivu. Poslete je na pracak !
  (Tak jako to udelal Rex Tilletson.)
  Ztratil jsem dnes orientaci, omlouvam se jeste jednou budu priste pozornej mirit. Ahoj zitra !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neomlouvej se, kdyz se kaci les letaji trisky. Kdo se tu ma srat s lidickama co se neumi ani ze strachu identifikovat. A utoci na tebe jako pirati, jako svoloc co se boji utocit pod vlastni vlajkou.
   Ty tu jsi jako vrchni zpravodaj a ne naka sekretarka co ma hlidat casy anonymnich pisalku

   Vymazat
 20. 6:19 Oprava : REX TILLERSON, (Secretary of State), coz je to, co je v Praze ministerstvo zahranici.
  Malem jsem zapomel ! On je ted v Mexicu a krouti prsty k podpisu mexickemu presidentu, aby si vzal 11 millionu nezadoucich a mexicky president NECHCE A NECHCE A NECHCE.

  Kazdy ma plnou hubu HUMANISMU, kdyz to plati nekdo jiny !
  U vas budete platit vy, ten bordel, co udelala destruktivni Merkerova zahnojem Evropy Islamem a jeho teroristy.
  A vyridte panu presidentovi Zemanovi, ze na Floride je HORKO, uz ted - aby nezapomel plavky.
  President Trump se zde citi lepe nez ve Washingtone a je zde kazdou volnou chvili.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyranosaurus Rex me dela radost, zatim! Ted podobne by si mel Trump vybrat sefy CIA a FBI a jinych pod presidenta spadajicich utvaru. Nekdy nova kostata ostre metou.
   A Trump v dnesnim veku muze vladnout i z DC, i z Floridy, i z jeho letadla, i z vezi, i z jachty
   Hlavne aby sehnal vic kostat a trolu na vypusteni baziny

   Vymazat
 21. Přečetl jsem si ta umělecká díla z údajné historie a stále víc a víc mám dojem, že se to v naší malé kotlině nedá řešit normálně. Za pomoci Pandořiny skřínky, kterou v roce otevřel jeden pitomec, se nám tu holt rozmohl hmyz, který se nedá vyhubit přirozeným výběrem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj. - komouši budou vyhubeni bohužel bez potrestání, tedy přirozeným výhynem! I když! Naděje umírá poslední - http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/130937/rozcileni-polaci-jakes-a-strougal-pred-soud.html

   I když co - provaz jim stejně nedaj. Nicméně mladí, ti už ty rudohnědý bulyky nakopou do řiti jistě. Ti už volí úplně jiný partaje - chycht!

   Vymazat
  2. chycht! to je něco jako ichtyl psáno negramotou?

   Vymazat
  3. 9:14 - tak tak! Chycht - toť je pro rudé negramotné bulyky - vyznavače to putlroffštiny totéž co "Chicht" pro nás ....

   Vymazat
  4. 9:14 - to je ten oxymorón! Nebo sand jen neobratně vyjádřeno? Je to psáno pro negramoty (ten kdo píše nemůže být současně negramotný). Páč místní rudá negramotná sebranka má předčítače -taky jinak idiota, tak se to pro ně musí psát foneticky!

   Vymazat
  5. oprava: snad (to se zase označuje jako "přesmyčka písmen")

   Vymazat
  6. 7:35 zase ten tik, "chycht" co ty rudohnedej
   Zase nam tu budes skytat
   Nestydis se tu davat na odiv tvoji hlupost?
   Vedle Honolulu te cerviku ani neni videt

   Vymazat
  7. Honolulu bejval za mlada nepřehlédnutelnej! - Ten uprostřed! Napravo je má maličkost - https://4.bp.blogspot.com/-CbcE6rSSouc/WAL8t2PEfHI/AAAAAAAALfQ/Ss8iDFtDQYQDYTxngXc3uLVd4cz_rKBowCLcB/s1600/George_Lincoln_Rockwell_nation_of_islam.jpg

   A tvůj fotr je za náma v tý řadě. Poznáváš ho?

   Vymazat
  8. Napravo od honolula jsem já, aby bylo jasno - v tý uniformě. A tvůj fotr je ta brejlatá čokovopice hned za mnou ...

   Vymazat
 22. Prezident Zeman nic nespojuje a nic nerozděluje. V demokracii se vše řídí rozhodnutím většiny. Že je to u nás jiné a drtivá menšina rozhoduje téměř o všem, to zřejmě demokratické nebude. Jsem přesvědčen, že drtivá většina občanů respektuje našeho prezidenta, jako demokraticky zvolenou hlavu státu. Jako s každým i s ním mohu v mnohém souhlasit ale i nesouhlasit. Ale proto, že se mi některé jeho kroky nelíbí, nebudu od začátku jeho zvolení se snažit o jeho odstranění, což je problém té drtivé menšiny, která stále pláče, že nebyl zvolen ten jejich jedině správný kandidát. Spojování kohokoli pod jakýkoliv prapor, je nebezpečné, to potom smrdí totalitou. Nezvykli jsme si v demokracii právě na to respektování většiny. Jsme rozděleni, to nastalo v roce 1989 a o to jsme usilovali. Můj závěr je, že přílišné spojování, ale i rozdělování (např. bohatí a chudí) škodí. M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko je v prdeli, proste mej odvahu si to priznat

   Vymazat
 23. Líbí se mi reakce slušných lidí. Nervujme tu havloidní žumpu dál. Je vidět, že jim dochází, že se blíží jejich konec. Pan MuDr. Ivan David si je pak přebere nebo je předáme justici za vlastizradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže těch stoupenců humnrajtismu ala Chrchla tu už moc není! Zato principálních antikomunistů, odmítačů zločinné a rasozrádné xenofilie, egalitarismu a homofilie tu přibývá a jednou na budou navrch a pak neokomouše davidovského typu zhoupnou ... po zsluze - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Vymazat
  2. oprava: zásluze

   Vymazat
  3. Jojo, přesně na reakci debilů jako jsi ty je názorně vidět jak Miloš "spojuje".

   Vymazat
  4. Havloidi všech zemí polibte nám prdel.

   Vymazat
  5. 8:54 - přesně! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával a to vícekrát od několika dospěláků tu průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, jestli to praskne a já věřil že praskne! Táta mi tvrdil furt že je to pitomost, že už by se sem kapitalismus nemoh vrátit, že tu nikdo fabriky neumí řídit atp. a babička zas, ať si táhnu na západ,když se mi tu nelíbí, že prej tu takovým jako já pšenka nepokvete. A měla pravdu, jenže jinak! Protože na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Revoluce!

   Vymazat
  6. Já si pamatuju ako kluk jak jsem komouše popravovali ve škole! Ty vole - u zdi bylo umyvadlo jo - přesně jak v tý škole ve Vrah se skrývá v poli v Zemanoj! A my tam do rohu nahnali zrzouna Adama a ještě pár kokůtků co nám ďáli komouše a já přišel s pravítkem v ruce (takový velký na tabuli - mělo tvar jako samopal) a povidám. "Jménem národní a demokratické revoluce!" a pak jsem to do nich jako "našili" - to byla paráda! A taky jsem citoval Malýho jak tomu knězoj říká: Až se zase vrátim do Mnichova, tak udeřím do stolu a řeknu: Já nejsem žádnej halbmenš! A existuje ještě větší podnik než je ten váš!"

   Vymazat
  7. Nebo Jula (Vinklář) vole - v tom díle jak podřízne toho esenbáka! Jak tam říká: "Stačí pár chlapů z bouchačkama a tenhle bordel na kolečkách se rozsype! Pak už jen bude třeba pohlídat, aby se neobjevilo jiných pár chlápků ... ale to my už se postaráme!" :)) To byl frajer! Taky jsme si na to hráli. A taky na Malcolma McDowella ze Štvanců - jak nosil ty slipy s hákenkrajcem - to sem řvali! Nebo jak si stoupne před zrcadlo, dá hřeben pod nos a zařve - Heil Hitler! - to jsem úplně žrali! A jak vyřídil ty cikorky - toho na tý židli co nechal polejt benzínem a pak ho "poslal tam kam ty mě":)) Kdo viděl? Kdo pamatuje?

   Vymazat
  8. A taky san Babilo 20 hodin - kdo pamatuje, co? Jak tam ty kluci na tom milánským náměstí když je poldové přijdou jako zkontrolovat se zaklíní loktama a začnou pochodovat na místě a vysoko vyhazovat nohy a řvát:"Ein - zwei -- ein zwei - ein -zwei " -a jejich vůdce zařve: "MY chceme fašismůůůůůs"! A poliši znechuceně zatáhnou okýnko a odjedou:)))) Tak to sme chtěli u nás dělat na esenbáky! Vo tom byla celá ta naše mladická touha po svobodě! A né poslouchat krkorání nějakýho čuráka Havlojc o demokchracii ...

   Vymazat
  9. Nebo film Pád Itálie od Zafranoviče! Kdo zná! Tam je božích scének na který jsem si hráli víc! Jednak ustašovac s křídly - frajer! A pak taky bělogvardějci na ruský trojce! Vezou v krabici dvě hlavy - komoušský spojky. A jeden z nich to komentuje: "Ja ljubjú kamunýstov - no mjórtvych! Ja už jich ugasíl!" :)))))))) - tak na to jsme si taky hrávali ... kde je to krásný mládí! A všecko zkurvil Havel a ti co ho zverbovali!

   Vymazat
  10. 10:19 - myslím že Plyš byla komedie! O tom aby život nebyl rusácko-komoušská nuda se myslim rozhodovalo u 39 roce! Takhle by vypadala rozumnější alternativa vývoje Evropy - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
  11. Ty jsi hodne nemocnej, tady vykrikujes hitlerovske zvasty a pritom se schovavas za anonymitu
   Az te vytahnem za fligr tak budes kvicet a posravat se pod sibenici jako atomova bombarderka velka huba Horakova

   Vymazat
  12. 12:02 - viď! Dobytek ňákej rudohnědej tu nadává na pana Veškrnu, kterej si dopřával pětihvězdičkový koňáček z dob Druhýho císařství a podepsaný de Gólem a tentýž imbecilvlastizrádnej beztak do nebes vynáší mužickou nuzotu ze Sibíře co nerozezná ani pěnu do koupele od samohonky!:)))

   Vymazat
  13. Nicméně v mnohým má pravdu a o tom žádná. Třebas ta Evropa bez ruskýýho žebrakostánu by byla bejvala fantastická a bezkonfliktní, hmmmm -http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
  14. 12:02 - a co ten tvůj negerskej fotr? Ještě je členem stran nazi-negrů v USA? Já si na něj z toho sjezdu našich dvou ideově podobných stran tehdá furt pamatuju. Zaostalej nemytej a páchnoucí dobytek (ale naší věci - uzavření dohody o vzájemném respektu posloužil). Synáček asi se potatil, což? Pozdravuj ho ...

   Vymazat
 24. Panove, to co vam predlozim nema nic spolecneho se zadanym thematem, ale ja to chytl z Californie a predkladam k posouzeni.
  Mezi velmocemi roste nepeti kvuli Antarkdide a zde je informace proc.
  (NECTE TO ! V pripade, ze vas thema nezaujme. Nema to nic spolecneho s volbami.)

  Pod ledem Antarktidy 2000 feetu (600 m) jsou teple jeskyne, ktere zahriva jadro zemekoule. (Termalnimi proudy). A tam zije , nebo zila nejaka pradavna civilizice s vyspelejsi technologii nez je nase, v nasem stoleti. Nasi vedci tam z ledu, horkou parou po okoli jeskyni, doluji jejich starou technologii a kradou jejich napady. To stejne delaji i Rusove. Proto tam byl na navsteve jak Obama, tak papez a nejaky pohlavar z ruske cirkve.

  Proste jsou tam UFOuni a jejich hrbitov je vykradan vedci z obouch mocnosti. Nekteri ti UFOuni meri 12 feetu.
  (3,5 m)
  Tyto neuveritelne informace budou zverejneni az ti, kteri usiluji o svetovou vladu, budou potrebovat odvest pozornost od utoku na Trumpa . (Nejaky novy Majdan.)

  Tyto jeskyne objevili NACISTE v roce 1938-39 a UFOuni jim pomohli postavit jejich letajici talire a jinou technologii. Z toho zmineneho ledu, vedci doluji i nezvykle rostliny a stromy, ktere existovali pred
  13 000 B.C.
  To hlasi Californie . Vedci tam maji schuzi a hadaji se jako my na N.R.
  nick honolulu - mezinarodni klepna.
  - ted hraje na uklidneni
  Ricky King California blue. (na youtube)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni pochyb ze ty svinske elity lzou, kradou, vrazdi
   A drzi pod poklickou vedeni, a to i Vatikan

   Vymazat
 25. Lidé už mají až po krk politickou korektnost, kterou jim tady předvádějí politici, herci a hlavně televize. A co je to politická korektnost. Je to bezcharakternost, bezpáteřnost. O tom, že Zeman vyhraje na celé čáře prezidentské volby a bude to odpověď většiny proti politické korektnosti havloidní menšiny jejisté. Mám obavy jenom, aby vládci světa nesáhli k řešení, jaké zvolili proti politikům jako byl Kenedy v USA, Olav Palme ve Švédsku, Chávez ve Venezuele. Ani tragická smrt Dubčeka není dodnes moc objasněna, protože je jasné, že s Dubčekem by k rozdělení Československa těžko došlo a pokud by Dubček kandidoval za prezidenta Havel by nikdy nebyl zvolen, to havloidům bylo zcela jasné. Při další volbě chrchla, museli havloidi zavřít jednoho z poslenců do vězení, aby byl chrchel zvolen. Zeman jasně deklaroval skutečnost, že pro něj jsou důležité dobré vztahy jak s Čínou a Ruskem tak se západem a z těch by mohla Česká republika maximálně těžit a prosperovat. To ale nevyhovuje havloidům, kteří jsou za rozpoutání války z Ruskem a proto dělají úplně všechno. Zeman svou politikou vycházet se všemi dobře a těžit z dobrých vztahů se jim do plánů nehodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty máš jediné štěstí, že těch 100Kč na den za pobyt v nemocnici které propaguje Zeman, se nevztahuje na dlouhodobé pobyty v psychiatrických léčebnách. To by jsi se nedoplatil.

   Vymazat
  2. 10:25 pravda se blbě poslouchá, díky bohu s tím ale nic nenaděláte. Zeman bude presidentem na 100 %, musíte se s tím smířit. Ta léčebna čeká spíše na vás.

   Vymazat
  3. 10:32
   Já jsem s tím smířený, lojzo a je mi to úplně uprdele. Můj život nezávisí na tom je prezident Petr nebo Pavel.
   Ale když si myslíš že ti to nějak ulehčí život a udělá šťastnějším tak si to klidně užij.

   Vymazat
  4. 10:25 smrduty havloid nepsat tady

   Vymazat
  5. 11:35 ale zavisí, ty Čurdo

   Vymazat
  6. V tom je ten problém, že Havel podvedl i svoje lidi. Říkal, že bude stíhat zlo a bezpráví a všude jeho víc než před rokem 1989. Říkal, že odpovědní za přehmaty před rokem 1989 budou hnáni k odpovědnosti a vůbec se nic nestalo. To velkohubé žvanění způsobilo velké očekávání a dnešní velké sklamání. Od nuly nula pojde, ale jeho kamarádi ať to byli komunisti, nebo disidenti si hodně nahrabali, natahal sem cizí rozvědky, a nebyl sto rozpoznat nebezpečí vývozu kapitálu za hranice. Nic nepochopil a stejně tak byl jeho úřad jalový, zbytečný, kdyby nebyl a skutečně by polistopadová historie byla pravdivá, alespoň bychom k dnešní situaci dozráli daleko dříve, mnoho lidí jen zbytečně ztratilo čas.

   Vymazat
 26. Ja na rozdil od ceskych svolocu zvedavam rukavici hozenou havlotrolel, zatimco cesi havluji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hajluješ, jo? To je dobře. V opačným případě bys nepřežil první návštěvu u honolulových! Jeho synovec se s komoušským xindlem moc nesere, to víš (ten víc napravo) - http://c8.alamy.com/comp/DP173A/apr-22-2006-lansing-mi-usa-the-national-socialist-movement-a-neo-nazi-DP173A.jpg

   Vymazat
 27. tapeto,máte nevyváženou obranu s útokem.
  Posilte ji,střílet do mrtvého je nuda,uznejte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V kterým filmu to bylo? Nebo seriálu? Pamatuješ Legenda o živých mrtvých? ak tam Jurda hrál toho frajerskýho gestapáka co uměl střílet vod boku jak kauboj! Ten řekl:

   "Už nejde o řády. Nyní jde jen o to, abychom všichni znali svého protivníka. Oni mají jednu přednost: velkou a přitažlivou ideu. A ta se teď valí Evropou. Naším cílem je všechno živé infikovat proti komunismu. Náš program musí být jejich rozklad. Pak se může i naše porážka změnit ve veliké vítězství." gestapák Klein

   "Nemám rád mrtvoly, prohrály nám válku. Psychologie je bohužel taková, že lidé dělají opak toho, co se po nich žádá. Vraždění je příliš idealistický přístup k nastolení Nového pořádku. Lidi je třeba nachytat na jejich vlastní slabost. Po zlém to hold nejde a po dobrém to potřebuje božskou trpělivost. A my jsme bohužel trpělivost neměli."gestapák Klein

   "Společnost určuje hru a svět ovládají hráči ... smyslem života je ovládnout hru."gestapák Klein

   Nebo ten blonďatej sichrhajtsťák Lieblein jak ho hrál ten brněnskej herec - jak se jmenoval? Ten zase prones:


   "Smrt zaživa, to je to pravý svinstvo. Nikoho nezavraždíš a přeci ho zničíš. Rozložíš ho na jeho vlastní blbost. Ještě jsme neprohráli, ještě jsou nové zbraně - psychologické. Začínáme znovu a ovládneme svět."

   Tak to se mi moc líbilo ...

   Vymazat
 28. S autorem nelze než souhlasit, jistě by bylo možné snést mnoho dokladů o pravdivosti řečeného.
  Zeman je osobnost, která svým rozhledem, znalostmi a vztahem k občanům natolik převyšuje ty funkcechtivé, že pochopitelně v nich a jejich podporovatelích to vyvolává vztek a zoufalství. Proč? No, rádi by ty prebendy, které z toho plynou, pohlazení šrajtoflí nabitou penězi. Kdo by rád kandidoval nýmandy a kdo a proč je potřebuje na tom prezidentském postu? Figuriny!
  Ani ne tak Zeman, ale jeho voliči musí dávat velký pozor na Kubiciády, které na něj ve stupňujících se kaskádách připravují pražští kavárenští. Musí být připraveni, že především těsně před volbami budou bouchat ty největší kalibry lží a téci přívaly kalů těch, kteří - parafrází slov Werichových - se musí, třeba přes mrtvoly, došplhat tam, kam nedorostli. Jen přejme Zemanovi dobré zdraví!!!

  OdpovědětVymazat