Reklama

středa 1. února 2017

Jak mainstreamová média "objektivně" interpretují vraždu a politici zločiny

Ivan David
2. 2. 2017
Jestliže v realitě jedinec z komunity A zabodne jedinci z komunity B nůž do srdce a tím ho zavraždí a mainstreamové médium sympatizuje s komunitou A, ale současně nemůže schvalovat vraždu, postupuje tak, že zamlží podstatu jevu, použije neutrálního označení zločinu a bude předstírat vyváženost svého vyjádření. Pak se nedozvíme, že jedinec A zavraždil jedince B, ale že: "Bohužel došlo k vzájemné potyčce, při níž zemřel jeden člověk. Komunita A a komunita B se vzájemně obviňují z vyprovokování potyčky." Médium má formálně ve všem pravdu, ale při tom hnusně podvádí, protože "úmyslně uvádí někoho v omyl za účelem dosažení vlastní výhody".Podobným případem je současné referování o konfliktu na východě Ukrajiny. Lže se i použitím již ustáleného pojmu "proruští separatisté". Slovu "separatista" se dodává negativní konotace, jako že jde o něco zvlášť odporného chtít žít podle vlastních zákonů. Při tom nikdo nenapadá jiné dva slovanské národy Čechy a Slováky za separatismus, možná i proto, že za ně rozhodli politici. "Separatisté" nejsou ani "proruští", protože jsou Rusové, nebo to jsou Ukrajinci, kteří se současně cítí být Rusy, což je, jak jsem se přesvědčil, na východě Ukrajiny velmi časté.

O Češích také nikdo neříká, že jsou "pročeští", protože to je zjevný nesmysl. Pokud jsou Češi pročeští, jsou označováni jako nacionalisté nebo rovnou nacisté či fašisté a podobně.

Ustaraná mluvící hlava redaktora ČT24 nám sděluje, že: "Civilní obyvatelstvo trpí konfliktem...", ne snad, že by byli vražděni, ale "umírají při střelbě" a také trpějí mrazem a hladem. Z jaké příčiny asi umírají? Že by leknutím? spíše je asi někdo vraždí... To se z ČT24 samozřejmě nedozvíme, to si domyslíme nemáme-li IQ tykve, protože usoudíme že "proruští separatisté" asi těžko vraždí obyvatelstvo "prorusky" separované. Také se nedozvíme, kdo se "zajišťuje" utrpění civilního obyvatelstva ničením infrastruktury a zdrojů. To nám ČT24 nesdělí, protože je vyvážená a objektivní. Sdělí jen, že se z toho vzájemně obviňují obě strany.

"Suverenní stát byl připraven o část území", rozhořčuje se v souvislosti s Krymem a boji na východě Ukrajiny poslanec Mihola. Úkol plní správně. Byl do vysílání pozván protože je na něj spolehnutí, že bude říkat takové věci. Samozřejmě se nemluví o Kosovu, které vzniklo, aby tam USA mohla mít vojenskou základnu a "investoři" jako paní Albrightová ho mohla vykrádat.

Po uvedení protipříkladu poslancem Kováčikem, který má být usvědčen z nesprávného názoru, pan Mihola projevuje pochopení pro izraelskou okupaci Golanských výšin: "Protože mají strategický význam a také tam jde o vodu, která se brzy bude v této oblasti vyvažovat zlatem". Takže podle Miholy, předsedy poslaneckého klubu vládní strany KDÚ-ČSL, když má soused něco hodně cenného a je-li část jeho pozemku pro nás nějak "strategicky" užitečná, je zcela v pořádku se jeho majetku zmocníme. Asi se tak může chovat každý, kdo si ukradené uhájí. Kromě Rusů a Číňanů a jejich spojenců, samozřejmě.

Pro mne z toho vyplývá jednoduchý závěr - pan Mihola je darebák. Podle mého názoru nemá člen Parlamentu České republiky právo veřejně vyjadřovat takové názory, například obhajovat krádeže.

Další zpráva ČT24 má zřejmě povzbudit objektivní informování v médiích. Označení Tomia Okamury jako "Pitomia" na titulní stránce týdeníku Reflex je prý v pořádku a vztahuje se podle soudu, tak jak ho interpretoval redaktor ČT24: "...na případy oprávněné kritiky". Možná nejsem dost chytrý, ale nějak se mi nedaří v označení pana Okamury jako "Pitomia" rozpoznat kritiku, natož oprávněnou. Spíše se mi zdá, že vlivní hajzlíci mohou být bez omezení kryti soudy a obhajováni médii. Divák se má asi dozvědět, že odpor proti nim u "nezávislého soudu" je marný. Dozví se také, kam současné "elity" tuto společnost dovedly.

Označení "hajzlík" v souvislosti s uvedeným jednáním, je podle mého nezávislého soudu kritika, a to oprávněná.

73 komentářů :

 1. Pěkně napsané.
  Bylo by fajn, kdyby podobné články rozebírali učitelé se žáky v hodinách, kterým se v minulosti říkalo občanská výchova. Což bylo
  a) srozumitelnější a
  b) ambicióznější než dnešní "základy společenské výchovy" resp. "základy společenských věd".

  Leč: kde dnes hledat odvážné učitele?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kopecký, občas s Vámi souhlasím, dnes i s tou otázkou. Přesto věřím, že jsou i mimo Klause jn.

   Smazat
  2. Menšina, to znamená havloidi, drží to nejdůležitější a to vysílání televize a radii. Výsledek vidíme dnes a denně. Náš bezmezný vzor byly USA, ale až do vítězství Trumpa, protože měla zvítězit Clintonová. Trump otevřeně řekl, že nějaké sankce nemají smysl a lepší je spolupráce. Bojechtivým havloidům se to ale vůbec nelíbí. Havloidi jsou dlouhodobě zastánci války a pokud možno III. sv. války. Nejsměšnější na všem je strašení Ruskými hecry. Sice není žádný důkaz o jejich útoku na ministerstvo zahraničí, Zaorálek sdělil, že je tento útok podobný jako ten, který byl v USA veden na demokratickou stranu v USA. Pak v ČT 24 ale vystoupil Ivan Bartoš, který je odborník na elektronickou problematiku, který řekl, že obviňovat Rusy, je úplný nesmysl, protože dnes může kdokoliv vést útok z kteréhokoliv počítače v kterémkoliv státě a nic to nedokazuje o původci útoku, protože vlastník počítače to ani nemusí vědět, že z jeho počítače je veden nějaký útok na kohokoliv ve světě. Velice to připomíná akce NATO v 80 letech, kdy se objevovali ponorky SSSR u Švédských břehů, ale ve skutečnosti to byly miniponorky NATO s maketami horní části ponorek SSSR a celé to mělo zajistit zmaření připravované mírové smlouvy mezi Švédskem a SSSR, kterou chtěl podepsat Palme. Palme si nedal říct a proto byl zavražděn. Kým byl zavražděn? Pan Havel by na to odpověděl, že to byly demokratické síly, které provedli demokratickou vraždu. Na otázku, kdo je nejdokonalejším hecrem na světě, Ivan Bartoš sdělil, že určitě americká odposlouchávací, špionážní organizace, blízká CIA, tedy NCA, která úspěšně odposlouchávala všechny západní politiky a také svou spojenkyni, kancléřku Merkelovou, ale určitě odposlech byl veden demokraticky. A o to jde. Stačí před každé svinstvo prováděné západem dát slovíčko: "demokracie" a tím je jasně řečeno, že i vražda, bombardování, puče a převraty jsou demokratické a OK.

   Smazat
  3. 0:01 pěkně napsané,ale to vše.Článek rozebírat učitel s žàky,nemusel by být nijak odvàžný,by děckám došlo,kdo je vlastně ten darebák.Kdo nechce vidět rozdíl mezi jednáním o konečném vyhlášení Kosova republikou a Krymem,ukradeným pomocí zelených mužiků z RF,té RF která územni celistvost Ukrajiny garantuj mez.smlouvou,nebo hybridní válku s pomocí vojáků RF na dovolené v sousedním státě srovnávat s regulérní válkou na Blízkém východě je nejen vrcholem demagogie,ale i darebáctvi.

   Smazat
  4. 9:17 - zase jeden, který si myslí, že válka na Krymu by byla lepší, než oddělení na základě referenda.

   Pokud jsi špatně informován, tak zelení mužíčci pouze udržovali klid zbraní, aby ukrajinské vlastence z Pravého sektoru nenapadlo vraždit, jako na Donbase.
   PB

   Smazat
  5. 11:40 - byla to putleroffská zrada! Igor Iványč to ví, Babaj také! Neměl se anektovat Krym! Šlo o nelegální krok nelegitimního státu zvaného RF! Správný postup: obnovení svrchovanosti Tavridy v rámci Ruského impéria na základě platné smlouvy mezi Jejím imperátorským Veličenstvem Kateřinou II. a Vysokou Portou z roku 1783! Separatisté najatí obřezanci, tzv. mazepovci bojující za nezákonný stát zvaný "Pomezí" (rusky "U-krájina") by napadli Tavridu. Té by přišli na pomoc kozáci z celé Svaté Rusi a četnici ze Srbska. Současně by Igor Iványč vyrval z jejich moci Novorusko, páč by bandy mazepáckých separátů muely rozmělnit své síly na dva směry! Tak by byl brzy osvobozen i Kyjev a obnoven pořádek na základě míru z Andruševa! To co proved Putler jakožto agent nosálů byla bota a vymstí se to ...

   Smazat
  6. 13:41 taková, stále znovu opakovaná hovadina, se jen tak nevidí.

   Smazat
 2. Kdyz poofty , nepouzivaji ochrany a roznaseji aids a jine pohlavni choroby, jsou pro ne zrizeny velke mnozstvi lekarskych instituci ...To stoji miliardy a ty miliardy jsou na ukor lekarske pomoci detem a lidem. Tem se to ukradne KOREKTNE !!
  Nikdo neprotestuje a vsichni to schvaluji..
  Kdyz jeden ministr se zminil v tramtarii ,ze byla chyba zvat afroaraby ponevadz skoro kazdej den zakerne strileji na predmestich z aut a terorizuji sve okoli a masakruji a planuji dalsi masakry , 30 /z 58/ jejich organizaci organizaci hlasite protestovalo.. Obyvatele tramtarie ani tolik organizaci nemaji. Protoze nechteji nikoho okupovat !!!
  Zjisteno a potvrzeno z mnoha pramenu ,ze drtiva vetsina afroarabu odmitaji pracovat.
  Pro ne je prace nekde stat a pouzivat telefon zdarma aby si mohli zavolat do celeho sveta a velke platy..Nic nedelat a zadna zodpovednost , jsou nejdulezitejsi zamestanani , de nikdo jiny nesmi pracovat. Mladi lide /z tramtarie/ nejsou vitani nikde a denne obvinovani ,ze nechteji pracovat !!
  Kdyz se zdruzujete , zvete nekoho o kom vite ze, vrazdi a podporujete takove vrahy a platite jim a kdyz ti pak zabiji treba deset lidi a deti ve state kam jste je pozval, pak jste vinen pak pred zakonem a soudem ze sdruzovani a podporu a konspiraci k zlocinu a mozna jeste vice.
  A tak zvaci vlady , instituce a jednotlivci se denne dopousteji zlocinu bez trestu. Porusuji jejich vlastni zakony uvalene jenom na nas !!! Jenom a pouze na nas.
  Zatimco obcan je ihned uveznen a souzen...Za daleko mensi prestupky...
  Kdo touzi aby to prestalo, je rasista..
  Kdyz Trump neco udela ,aby tyto zlociny omezil, je rasista, fasista atd....

  OdpovědětSmazat
 3. To je furt stále dokolečka.
  Místo velmi jemného označení "separatisté" by mohli úplně v klidu použít označení "teroristé". A nikdo by nemohl říct ani popel.

  Fascinuje mě jak tito zuřiví obhájci proruských separatistů jsou zároveň největšími bijci Sudeťáků. A vůbec jim to nepřijde blbé, vůbec v tom nevidí žádný rozpor. Zřejmě jsme se my, Češi, měli ze Sudet dobrovolně a rádi odebrat pryč a přenechat je Němcům, kteří, jak píše David, tam chtěli žít podle vlastních zákonů.
  To je ale vůl.
  A podle stejného mustru můžeme pokačovat ve všech postsovětských republikách kde proběhla násilná rusifikace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:38 - To jste si opravdu ještě do dneška nestačil všimnout, že kyjevská vláda používá termín "protiteroristické operace"?

   Smazat
  2. Nějak jsem si nevšiml, že by Praha poslala ve 30tých letech armádu, aby pobila sudetské němce. Ono totiž to hnutí vzniklo v Berlíně, víme? Stejně pak hajlovali v Kyjevě...
   Nechcete dopisovat do Reflexu? Překrucování skutečností vám jde a červený karty dostanete zadarmo. ;-)

   Smazat
  3. A z Kyjeva snad poslal někdo někoho někam pobít? Kdyby Putin nevyslal svého zasloužilého diverzního agenta Strelkova s jeho oddíly, tak by bylo do týdne po všem.
   Ale diverzanti začali obsazovat úřady, strhávat všude ukrajinské vlajky, přepadat policejní stanice, rabovat vojenské sklady...

   Pokud chceš obhajovat Novorosijce tak musíš obhajovat i Sudeťáky. A naopak. Musíš si vybrat, jinak budeš za směšnýho, křivýho debila.

   Smazat
  4. Po čem všem by bylo ty demente. Po všem bude, až vychcípnou takový ko..ti jako jsi ty.

   Smazat
  5. 1:17 Mohl bys nám prozradit, proč tam Putin nevyslal ty diverzanty dřív? Ten Strelkov ale musel být velký borec, když dokázal vytvořit dva státy, nejspíš přes odpor obyvatelstva. Ty jsi opravdu jelito, jestli si to představuješ tak, jak to líčíš. Obránci DLR a LLR byli asi do milic nahnáni terorem. Na videích a v reportážích z té doby jsou jasné důkazy, že sprostě lžeš. A jestli nevíš, že z Kyjeva poslali nácky pod hlavičkou ATO "někam někoho pobít", tak jsi hrubě neinformován. Srovnání se Sudety má drobnou chybu. Před nepokoji v Sudetech neproběhl v Praze žádný převrat, kterým by se Sudeťáci cítili ohroženi. Při tvé hlouposti nerozlišuješ příčinu a následek. To se ale směšným, křivým debilům stává běžně.

   Smazat
  6. 1:17 - Igora Iványče nikdo neposlal, idiote! Naopak! Putlerův poskok na "S" ho zbaběle odvolal! Teď si nevzpomenu jak se ta svině vobřezaná jmenuje,asi nějakej taky vůl vzdálenej strejda, co? Jinak po čem všem? Jak řádění nacistů může změnit názor lidí na neústavní puč? Nasrali by si do bot! POchot ty imbecile imbecilní, že kdyby volili i Krymčané a Donbasané,tak žádnej Prasenko-Waltzmanů by se nikdy prasidentem v Kyjevě nestal! Že to celý divadýlko je v zájmu CIA, protože bez 8 milionů voličů získali mírně navrch EUrofašisti! Koukni demente na tu mapu! Modrá a oranžová jsou prorusští a komunisté! Růžová jsou baťkivčinci a červení jsou kličkovci. A hnědí banderovci. Jsou v menšině! Tím že odpad Krym a část Donbasu a Oděssa byla zterorizována, tak získali dočasnou převahu!- https://cs.wikipedia.org/wiki/Ukrajina#/media/File:Ukr_elections_2012_multimandate_okruhs.png

   Smazat
  7. 3:15 - samozřejmě! To je nějakej kreténskej debil tohle! Ať se ten pračurák koukne na youtube, jak vypadaly oslavy 1. Máje v Kramatorsku! Jak tam spontánně na pódiu místní děfčata v krojích tancovala s Babajem! Chtěl bych vidět, jestli by tenhle zkurvenej havlo-banderskej xindl řekl tohle Babajovi do očí! :)

   - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Smazat
  8. 1:17 - ty debile debilní, kdyby Putler vyslech tisíce žádostí od kozáků a místních lidí a "vyved vajska" tak je po celý tý posraný tzv. úkrajině! Což přeloženo neznamená nic jinýho než "pomezí"! Ruské pomezí, ty hovado! A jako Malorusko by se zase stalo součástí Říše! Jenže nevyved, páč hraje hříčky Fridmanů a Rotenbergů a jiný svoloče co sedí na Rusi jak paraziti a skrz svýho čičmundu v Kremlu ho vysávaj! A Strelkov? Ten udělal co musel! K nelibosti kozáctva. Odešel ze Slavjanska a Kramatorska a ponechal ho napospas teroru zhov adilých band EUrhujerských židonácků! Těch samých co naoko plivaj na Putlera. Kterej je ovšem s Prassolinim jedna ruka a kozáci to vědí! Babaj proto nemá Strelkova rd, páč vydal bandám nepřátel zem jeho předků, ty hovado! Je to ta modrá oblast na mapě Říše nadepsaná Oblast vojska donského a k ní přiléhající Jekatěrinoslavská gubernie! Jekatěrino - slyšíš?!? A ne Myhajlo či Danyiilo! Nebo po nějakým jiným mčervenoruským čurákovi, ke kterým se hlásí pseudostát zvaný "Ukrajina"!! Ale po Kátě Veliký, imperátorce Vší Rusi!- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Smazat
  9. Jinak to území těch dvou gubernií + Tavrida tvoří dohromady celek zvaný historicky Novorusko, které bohužel Putler zradil! Na snímku s kámošem Prassolinim-Waltzmanem na přehlídce společného vítězství nad blbým navzájem se vraždícím ruským lidem - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
  10. oprava časů - kde píšu 1:17 má být 3:15 - sorry!

   Smazat
  11. Takže pro 3:15 - ano, lze srovnat hnutí novoruských občanů s hnutím tzv. sudetských Němců! Ovšem nikoliv jak se asi domníváš ve svý idiocii z roku 1938! Tehdy šlo o teror štvaný ze zahraničí, konkrétně z Berlína a to bez důvodu! Beneš ve všem požadavkům Sudeťáků ustoupil! Ovšem lze srovnat s rokem 1918. Tehdy se v Praze stalo něco podobného jako v Kyjevě. Světové zednářstvo se rozhodlo že založí svůj stát uprostřed Evropy, tzv. Československo. Jeho název by l odvozen od uměle vytvořeného tzv. československého národa, který nevymyslel TGM, jak se mylně často tvrdí, ale jiný zednář, Francouz Aristied Briand! Němci v Sudetech tehdy na převrat s trhávání "vorlíčků" v Praze odpověděli ozbrojeným povstáním s cílem připojení se k Rakousku.A Rakousko mělo být spojeno s Německem do jednoho logického celku. To ale pakáž zednářská ve Versailles zakázala! Povstání bylo násilím potlačeno. Daleko větší povstání ale vypuklo ve Slezsku a Poznaňsku, kde i Poláci v zednáři zorganizovaném referendu k jejich nelibosti hlasovali většinově pro setrvání v Německu!! Tak to tam rozdrtili pomocí pilsudčíků vojensky! Ale naoko se Pepika jakoby štítili! Do Versailles ho nepozvali, pro ně byl "umouněn šovinismem"! Ti pokrytci! Jeho služeb ale využívali vrchovatě a proti bolševikům mu poslali dobrovolníky, tanky i letadla, bez kterých by u Varšavy nezvítězil!
   Jinak ale Němci tu byli na pozvání českých panovníků a jak praví Dekret kutnohorský , jen český pouze národ je dědicem zemí koruny české! Tudíž Němci neměli nárok! Kdežto žádný "ukrajinský stát" historicky nexistuje a hejtmanát zabíral jen 6 gubernií přilehlých ke Kyjevu a nic víc! S Novoruskem nemá Ukrajina NIC společnýho, debile! A Kyjev je na základě Andruševskýho příměří součást Ruské říše, tak neser! Studuj a neser!

   Smazat
  12. Jinak prameny ke studiu o povstání Němců v Českých zemích - http://nassmer.blogspot.cz/2008/12/francouzsk-protektort-zvan.html

   Smazat
  13. 0:38 - Neříkám to tobě, na tebe se můžu..

   Sudeťáci, to byli takoví hodní lidé, kteří byli postaveni před těžký úkol vést zhovadilé Čechy ve prospěch tisícileté říše. Zvolili si nacizmus a dělalo jim dobře být nadřazenou rasou.

   Když Češi přišli na úřad, kdopak tam seděl? Sudeťák, protže uměl česky.

   Kdo mlátil mýho tátu na gestapu? Sudeťáci, protože uměli česky.

   Rozhodnutí vystěhovat je bylo ještě docela humánní, a mnozí šli dobrovolně, aby nemuseli žít obklopeni nenávistí. A z těch, kteří tu zůstali, šli mnozí ještě v šedesátých letech - dobrovolně.

   Kdyby nechtěli ze zemí Koruny České mít Německo, mohli tu žít s námi jako před válkou. Kdyby nás nevyvražďovali, mohli tady žít.

   To je věc, která se už jednou rozhodla mezi nimi a našimi rodiči. A my bychom na tom měli trvat.
   PB

   Smazat
 4. K produkci užitečných idiotů z řad redaktorů našich předních sdělovadel, bych uvedl parafrázi z klenotu naší komediální kinematografie: "Oni je nechávaj, pač působí kladně..."
  Zdá se mi, že jak volba Miloše Zemana, tak volba D. Trumpa ukazuje naději, že svět ještě neřídí naprostí diletanti.
  Užitečný idiot totiž neřídí ani svůj první tah, a ani neví že byl vynucen. Jeho jednání pak predikuje několik tahů dalších, aniž idiot kdy odhalí svou účast ve hře a už vůbec směr běhu událostí. Zdá se, že vše je jak má být ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a nejužitečnější idioti jsou lidé jako ty kteří poslouchají ožralé nebo hulvátské žvanění svých guruů a model a snaží se ostatní i sami sebe přesvědčit, že se za tím blábolením skrývá nějaká vysoká šachová partie.

   Smazat
  2. Můjty prostoto, zahýkal, fakt :-D
   Na vztek je nejlepší cvičení a omývání vlažnou vodou...

   Smazat
  3. 1:13
   Tak se tím řiď a běž se omejt, ty prostato.

   Smazat
 5. NEJSRANDOVNEJSI je, ze at uz, Mihola, Panek, nebo Kopecky, vrcholni atleti v rektalnim alpinismu nevi o tom, ze znervozni kazdeho, kteremu do rektalu lezou.

  V jejich mysli vznikne podezreni : "AHA, oni me chteji pripravit o pozici", protoze se snazi byt horsi nez jsem ja a ja vim, ze jsem hajzl.

  Timto zpusobem se karieriste pripravuji o karieru.

  Takze snaha marna, budou vzdy podrz tazky, zv. vlezprdelky. Ja byl chytrejsi a proto jsem udelal karieru, ktera je ted tak dulezita jako snih Himalajich.

  Karieriste, kteri se snazi udelat karieru v Cesku si take neuvedomuji, ze to neni kariera zadna, nebot zeme je mala. Karierista by se mel proto prestehovat do centra kariery, Washingtonu, Moskvy, New Yorku, atd. Tam jde potkat lidi z kabinetu statniku.
  Takze kariera zacina zemepisem !
  Kariera take zacina rovnou pateri. Pan Okamura ji ma. Davy potom maji respekt.
  Davy nejdou nadchnout pozadovanym vlezprdelkovanim !
  To nevede nikam.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gustave le Bon, Psychologie des Foules (1895)

   Čti, blbečku, dočteš se tam o sobě!

   Smazat
 6. Miholo, zde nekde pise (1:02) , ze jsi blbecek...
  A DOPORUCUJE TI pouceni od zabozrouta. Takze asi rozumis francousky.
  To je fain, aspon Te pani Marine Le Pen nauci, jak nadchnout volice !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 7. Starej Metternich rikaval , ze: "Co Cech to prdolizek a nebo zly pan" !
  V dnesni dobe je to jeste horsi tim, ze kazdy Cech je necemu POPLATNY.
  Nejvice poplatniku je mezi uciteli, medii a umelci. Potom nasleduji politici a stetky - sexualni pracovnice, ale ty jsou chtrejsi ve svych cilech...

  Nejumelejsi umelec je Donutil. Jeho pohadkou pro deti o princezne a cernouskovi me zhodil ze zidle.
  Vsak pockejte KOROUHVICKY, cesti vlastenci vam jednou predlozi ucet. To bude veselohra.
  nick HONOLULU - divak a pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
 8. Já si myslím, že karieristé vsadili na jednu kartu, totiž tu, že se musí navzájem podporovat. ČT je instituce, stejně jako UK, kde politika byla vždy na prvním místě. Jak do ní šťournete, vždy se ohradí svojí nezávislostí a nezávislost jsou peníze.

  OdpovědětSmazat
 9. Oh, uz jsem to VYTLACIL, co me tizilo, tak se ted vzdalim k vasi skode a necham vas dusevne chatrat.
  Good night, nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozdrav hosi v baru ty jedna behno -Ruzenko

   Smazat
  2. Mrchozroute ty vse vykecas kdyz jsem v barech v S.F se ozraval tys mne neznal ty homobejku
   Honolulu spisovatel a nekdy blazen-porad

   Smazat
 10. 2:34...Ty ultra idiote ozralej !
  Cesky je to : Pozdravuj hochy...
  Anglicky: Say Hello to your boys..
  Spanelsky: Hala a sus muchachos...
  Ty primitivni lejno, ani to neumis adresovat a nick take nemas... A nebud me !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vzdyt vis ze se rika spravne tak co holky tos zapomnel jak s ezdravi v S.F. ?? Ty behno jedna

   Smazat
 11. Krutá bilance čtvrt století budování demokracie. Všechno, co autor sepsal jsem buď věděl, nebo alespoň podvědomě cítil. Ale až když to člověk vidí pohromadě, vypadne z toho ona hloubka tragedie.
  Čtvrt století po sametu jsme na tom hůř, než před ním. A to se ještě chystají na internet.

  OdpovědětSmazat
 12. "Bohužel došlo k vzájemné potyčce, při níž zemřel jeden člověk."

  Doslova takto referovala ČT o vraždě Poláka muslimy v polském městě Elk nedávno (tam ho ubodali).

  OdpovědětSmazat
 13. Menšina, to znamená havloidi, drží to nejdůležitější a to vysílání televize a radii. Výsledek vidíme dnes a denně. Náš bezmezný vzor byly USA, ale až do vítězství Trumpa, protože měla zvítězit Clintonová. Trump otevřeně řekl, že nějaké sankce nemají smysl a lepší je spolupráce. Bojechtivým havloidům se to ale vůbec nelíbí. Havloidi jsou dlouhodobě zastánci války a pokud možno III. sv. války. Nejsměšnější na všem je strašení Ruskými hecry. Sice není žádný důkaz o jejich útoku na ministerstvo zahraničí, Zaorálek sdělil, že je tento útok podobný jako ten, na demokratickou stranu v USA. Pak vystoupí Ivan Bartoš, který je odborník na elektronickou problematiku, který řekl v ČT 24, že obviňovat Rusy, je úplný nesmysl, protože dnes může kdokoliv vést útok z kteréhokoliv počítače v kterémkoliv státě a nic to nedokazuje o původci útoku, protože vlastník počítače to ani nemusí vědět. Velice to připomíná akce NATO v 80 letech, kdy se objevovali ponorky SSSR u Švédských břehů, ale ve skutečnosti to byly miniponorky NATO s maketami horní části ponorek SSSR a celé to mělo zajistit zmaření připravované mírové smlouvy mezi Švédskem a SSSR, kterou chtěl podepsat Palme. Palme si nedal říct a proto byl zavražděn. Kým byl zavražděn? Pan Havel by na to odpověděl, že to byly demokratické síly, které provedli demokratickou vraždu. Na otázku, kdo je nejdokonalejším hecrem na světě, Ivan Bartoš sdělil, že určitě americká odposlouchávací, špionážní organizace, blízká CIA, tedy NCA, která úspěšně odposlouchávala všechny západní politiky a také svou spojenkyni, kancléřku Merkelovou, ale určitě odposlech byl veden demokraticky. A o to jde. Stačí před každé svinstvo prováděné západem dát slovíčko: "demokracie" a tím je jasně řečeno, že i vražda, bombardování, puče a převraty jsou demokratické a OK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není tak jasné. Jak vydíte, STAN dalo vale potápějící se TOPce a vyjednává s Lidovci. Havloidi putují do ANO, pak zpět a zase do jiných stran. Jejich počet je nejasný, skutečnost se dá těžko odhadnout, stejně jako DPH u dohodnutých kooperujících firem. Obyvatelstvo je denné masírováno úplnými blbostmi kako například, kdo byl otcem Masyryka a podobně.

   Smazat
 14. "Mluvící hlava" - pravděpodobně poprvé se objevila v knížce C S Lewise obludná síla. Byla to částečně oživená hlava popraveného zločince, skrze kterou mluvili ďáblové. Literární forma pohádky umožnila Lewisovi říct spoustu důležitých věcí. Je to hlubší a pravděpodobně lepší než Orwell.
  Je také poučné, v jakých souvislostech se tanto výraz dnes používá.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 15. Havloidní trollové. Zatímco vy uctíváte honimíra Jandu, nám Slovanům, Čechům se líbí tohle: https://cz.sputniknews.com/svet/201702024652444-fanousek-krasa-rusko-hokejistka/ Nechme si každý to své!

  OdpovědětSmazat
 16. Výborné! Jen nevím, zda pojem "elity" je míněn vážně, či jde již spíše o pejorativní termín pro ty naboby, kteří se cítí nad námi plebejci vrchností. Mívali jsme avantgardu, která ukazovala, kam bychom měli směřovat a sama o to často nejen usilovala, ale přímo bojovala. Máme také dnes VIP a nevím, co je víc, zda VIP či elita. Před dvěma dny běžel na ARTu film Woody Allena "Do Říma s láskou", který je výbornou karikaturou našeho nejcivilizovanějšího světa a ve kterém také medializátorská galérka vyrobila omylem z jednoho úředníčka VIP elitáře. Vím, ono to tak docela nefunguje, to chce peníze, aroganci a nevymáchanou pusu. Tak se dá jedině "došplhat, kam VIP/elity nedorostly".

  OdpovědětSmazat
 17. Pan Mihola je VŠ učitel a historik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mě nepřekvapuje, skoro se divím, že ještě není profesorem.

   Smazat
  2. 10:53
   ...napsal debil který sotva prolezl základkou.

   Smazat
 18. Diky pane Davide.
  A pro 10:30 pan Mihola je kurevník a dacan.
  lada

  OdpovědětSmazat
 19. http://aeronet.cz/news/rodice-pozor-tohle-delaji-neziskovky-vasim-detem-ve-skolkach-a-skolach-za-vasimi-zady-kdyz-jste-v-praci-a-dokonce-s-podporou-msmt-netusite-s-kym-budou-od-zari-chodit-vase-deti-do-skolky/

  OdpovědětSmazat
 20. Ukrajina brání celistvost svého svrchovaného státu v její celým světem uznaných hranicích. Bránit své hranice a územní celistvost je povinností každého státu pokud se chce nazývat státem a ne parodií na stát.
  Proti teroristům kteří za pomoci diverzních jednotek z Ruska začaly obsazovat policejní stanice, úřady, rabovat vojenské sklady bylo a je potřeba zakročit s největší možnou tvrdostí.

  Nevím co to ten David mele. Ťulpase s takovými názory jako má on bych v čele naší země nechtěl ani omylem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kľid Pepku A11:10, nikti Ti z toho Tvojho boľševického projektu zvaný Ukrajina predsa nechce vziať ani kúsok:-). Kľudne si bľaboc o nároku svojho veľkého boľševického vodcu N.Chruščova na NovoRussko a na Krym a kľudne podemokratický osieraj základný pilier demokratizmu: ľudové hlasovanie v referende, rudohnědé fašisticko-boľševické prase:-). Bolo aj tak na najvyššom čase abyh ste sa prebrali z toho šoku a zistili že neexistuje na svete "len" Russko a Rusi, ale že jestvoval nejaký tiež Sovietsky Zväz a v ňom nejaké národy a národnosti:-). A najvyšší čas bol, aby Vám Risi konečne napchali tie Vaše hnusné papule do tých sračiek, ktoré ste po sebe zanechali po Vašej vojenskej agresii v Juhoslávii a inde vo svete. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. 12:13
   Hele, debile, včera večer v hospodě jsme si s chlapama v referendu drtivou většinou odhlasovali, že naše vesnice už není součástí ČR, ale připojujeme se ke Švýcarsku. Na náměstí jsme umístnili ozbrojenou hlídku z řad našich myslivců.
   Co s tím uděláte?
   A co takhle referendum na jižním Slovensku o připojení k Maďarsku? Kdy bude?

   Smazat
  3. Pepku, A12:22, toho debila si nechaj pre svojho fotra a dementnú mater, ktorí Ťa na záchodi spravili a zabudli spláchnuť. Ak ste na dedine odhlasovali referendum je to kľudne Vaša súkromná vec. Teraz "svoje teferendum" kľudne oslávte Jeľcin-vodkou, patrične okorenenou metylalkoholom. Čo sa týka referenda na južnom Slovensku, to mal spraviť ten Váš slávny demokrat tatíček Masaryk anglosionistický agent, ,po rozbití Rakúskouhorska, a nielen tam, ale mal brať na zreteľ aj názor Nemeckej menšiny a nie názor žabožravých židomasonov predvádzaných M.R.Štefánikom a anglosionistov, ktorí sa nám snažili nahradiť Rakúskouhorský "žalár národov" Československým ŽALÁROM národov. A čo Ty chceš trtko jeden, zrovnávať "voľu" demokratov z Trianonu pri porcovaní Rakúskouhorska, s vôľou svojho veľkého komúnistivkého muftího - Nikitu Chruščova?:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 21. 11:10
  A já zas nechápu co tady nacvičuješ ty havlobanderovská podržtaško Jandy a Putny??!!!!
  Krym nikdy nebyl součástí nějakýho slepence zvaného Ukrajina.
  Jenže to tě ve zvláštní škole soudruh Poserplína nenaučil!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty demente jeden rusácký, Ukrajina byla uznána ve svých hranicích VČETNĚ Krymu všemi zememi světa, VČETNĚ Ruska!
   Samotné Rusko se navíc v Budapešťském memorandu zavázalo k ochraně územní celistvosti Ukrajiny výměnou za její vzdání se jaderných zbraní.

   A ke komu patří Krym se stačí kouknout na mapu. Rusáci tam musí složitě budovat most aby se tam vůbec mohli dostat.

   Smazat
  2. Priateľu A11:18, ser nato-ho rudohnedého zfašizovaného debilka 11:10. Je to prívesok pána Jandy z európskych hovnot. Už mu bola tá jeho nevymáchaná papuľa nespočetnekrát namočená do tých sračiek čo po sebe po vojenskej agresii v Juhoslávii zanechali, ale Pepkovi A11:10 to stále nestačí rád by chcel od nás dostať aj ďalší nášup. Tak nech mu je vyhov(n)ěno. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Kdyz si Ukrajinci tak horlive upatlali tu obcanskou valku meli vedet ,ze vo neco prijdou. To se v obcanskejch valkach stava...Lupicu je kolem vzdycky dost...
   Lecos se ztrati...

   Smazat
 22. Mihola je skutečně grázl všech grázlů!

  OdpovědětSmazat
 23. Stejně jako Kosovo uznal celej svět ty vypatlanej havlobanderovskej pučmidráte!!!!
  Vytáhni držku z prdele Krvavý Madly a přestaň do nekonečné debilokratocky lhát jako Poserplína,Kraďousek a především do zasraný hajlující hovno Štetina!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Krym se ani po rozhodnutí Chruščova nestal integrální součástí Ukrajiny!
  Byl stále autonomní republikou (AR). Do jisté míry spravovanou ze strany kyjevské administrativy. Tedy činovníky Ukrajinské republiky.
  A protože v unitárním státě (a to Ukrajina byla a je i dnes) nemůže být další republika jako stát, nestalo se území Krymu právní součástí Ukrajiny. Právně tedy Krymská AR zůstávala samostatnou územně-správní "jednotkou", která měla svou republikovou subjektivitu. A tato jí dávala dostatečné právo k tomu, aby v souladu s vůlí svého lidu zorganizovala referendum o svém (správním) odtržení od Ukrajiny. Což i proběhlo.
  Takže žádná silová anexe ze strany Ruska ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://en.wikipedia.org/wiki/Crimean_referendum,_1994

   Smazat
  2. 12:44 - Tato událost zde na NR byla již mnohokrát vyargumentovaná, důkazy předloženy. Osobám, jejichž rozum je zatemněn nenávistí, nevyvrátí nic jejich převrácené vnímání skutečnosti.
   K tématu - Pan David v článku prokázal své schopnosti logického myšlení. T

   Smazat
 25. Výborný článok. Ďakujem Vám Ivan David!

  OdpovědětSmazat
 26. Novinářské prostituky se nemění. V blahé paměti 60. let jsme si povídali takový vtip. Závodil v běhu Chruščov a Kenedy,Kenedy vyhrál a v rudém právu napsali.Chruščov druhý Kenedy předposlední. Nic se nezměnilo, prostitutky zůstávají.

  OdpovědětSmazat
 27. Já myslím, že celá ta diskuse je nějak mimo. V našem státě probíhá puč za účasti všech parlamentních stran, které mají podíl na polistopadové situaci, tedy vyžrat, co se dalo.
  Sobotka kydá hnůj i na vlastní straníky, Zaorálek se třese o flek a točí se jako kolovrátek.
  Najednou oposice i část vlády je zajedno.
  Je čas účtování. Orbán je podstatně jiný chlapík.

  OdpovědětSmazat
 28. Nenapsal jsem prispevek 4:57...
  sem vlezl nejaky homosexual ze San Francisca.
  nick honolulu

  Mezi Jelcinem a James Bakerem, byla podepsana smlouva (na zacatku 90-tych let) ZE UKRAJINA DOSTANE SAMOSTATNOST, kdyz se zapad nebude tlacit/rozsirovat na vychod.
  Po Majdanu uz NENI zadna smlouva ! Byla Majdanem zrusena.
  Obcanska valka bude pokracovat.
  nick honolulu

  Krym vybojovala carevna Katerina II. na Turcich.
  Tak vo cem je rec ? Neznate dejepis ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 29. 13:28 = NEJLEPSI prispevek !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 30. Pane Davide,
  vždy si velice ráda přečtu Vaše články. Jen je mi moc líto, že se pod nimi rozvine tak nechutná diskuse. Dle mého názoru je záměrně vyvolána týpky, co chtějí jen škodit.
  Pak příspěvky těch, co diskutují slušně a k věci se v tom nechutném bahně ztrácí.
  Zdena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:21
   Když se zúčastníte, třeba se to převáží na druhou stranu.

   Smazat
  2. Ta úroveň diskuse jen odráží způsob myšlení lidu obecného.
   Je neradostná, ale to není nic až tak objevného.
   Nedávno si toho úkazu povšiml i Jan Werich, to když odtušil, že počet blbců u nás neklesá, ba roste. A že by s tím mělo něco dělat ...
   Jan Kopecký (zcela nahoře) pak i říká, co.

   Smazat
  3. Paní Zdena to říká správně, ale o to jim jde, aby se příspěvky slušných ztráceli. Nejnechutnější na tom je to že jakmile někdo řekne něco rozumného, nedej bože pravdu, tak je okamžitě označen za zkurvenýho komunistu. To je mimo jakoukoliv úroveň a na takové chudáky se nemá vůbec reagovat, je to naproto kontraproduktivní.

   Smazat
  4. -- Jediným vážným argumentem proti zavedení povinné registrace, tedy proti zrušení anonymního přístupu, může být to, že snížením počtu příspěvkům se sníží i příjmy z reklamy.

   -- Nebo snad někoho napadá ještě jiný důvod než to počitadlo "počtu zobrazení" v pravém sloupci?

   Kokotko

   Smazat
  5. 18:56

   Já například finančně podporuji http://casopisargument.cz/
   který vznikl letos v lednu.

   Mají velmi kvalitní texty, včetně krátkých, ale dobře vybraných zpráv, a to, že tam není čtenářská diskuse, je velmi příjemné.

   Tady mívám, při vší úctě, často dojem, že jde více o kvantitu než o kvalitu. Je taky škoda, že kromě Ivana Davida tu nejsou skoro žádné vlastní texty.

   Smazat
  6. 18:42 - v tomto případě je tedy označení "zkurvený komunista" vlastně pochvalou diskutéra. T

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.