Reklama

.

.

středa 8. února 2017

Jak pejsek a kočička v ČT 24 vařili propagandu

Rado Miko 
9. 2. 2017  E-republika 

Neformální podnět pro Radu ČT, Radu pro rozhlasové a televizní vysílání a Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám.
Neformální podnět pro Radu ČT, Radu pro rozhlasové a televizní vysílání a Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám.


Související články:

17 komentářů :

 1. Ten Šír, to je megafilcka ražení Štětiny a Putny, bohužel, ten šmejd učí, stejně jako Putna, na UK.

  OdpovědětVymazat
 2. kdo už konečně zavře špinavou tlamu šmejdovi Šírovi a nakope do prdele hnidy z neČeské tv?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen a pouze VOLIČ!!!!!
   Takže já myslim, že je jasné co se musí stát!!!???

   Vymazat
  2. Strašné. A tenhle hajzl učí studenty na bývalé první vysoké škole v České republice. To je opravdu úroveň.

   Vymazat
 3. Za vším hledejte politiky a tím pádem jejich
  voliče.Ti jsou příčinou toho,že se dostávají
  rádoby nadlidé na taková místa.POLITIKA!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 4. UK se stala semeništěm největších šmejdů.

  OdpovědětVymazat
 5. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-proslo-o-jediny-hlas-na-brnenskem-magistratu-Pripravy-na-prijimani-uprchliku-arabstina-na-uradech-neziskovky-v-akci-474801

  OdpovědětVymazat
 6. Ten Šír, to je obyčejný režimní slouha z jedné politické katedry, kterého si naše prasovize zve, když potřebuje ke všemu ochotného pitomce, spolu s Votápkem a podobnými kokoty. Tihle blbečci jsou možná na klíček, vždycky je natočí a oni kvokají, jak je potřeba. Oni by si asi na povel i uřezali koule:-D

  OdpovědětVymazat
 7. Tak proč tu televizi kurva platíte..Vytisknu si formulář o odhlášení vyplním odešlu zruším sipo a je pokoj.A může skusit přijít někdo z tel.na kontrolu.Jestli se dotkne mého zvonku,tak mu ruku urazím.Už se jednou pokoušeli a mám už několik let klid...Nasraný důchodce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Tucty kritiky na ČT a následně jí formou koncesionářských poplatků zasílají finance na své vlastní oblbování i na oblbování druhých lidí. Je třeba pochopit, že Rada ČT a ani politici nechtějí s ČT dělat žádných změn. Změn v ČT se dočkáme tehdy, až ČT začne finančně "krvácet", a to nelze jinak udělat než tím, že přestaneme platit koncesionářské poplatky.

   Vymazat
 8. ten nazev prasovize sro je boži a nema chybičku jedina vada na krase je že ještě vubec prasovize existuje ani milouš zeman neni proti lehkoživkum z prasovize protože kdyby byl tak už davno neni u hradniho zlateho koryta ale na vysočině ve vyhnastvi ktere by mu určitě prospělo lip jak sto dochtoru samosebou zaplacenych z našich povinnych vypalnych

  OdpovědětVymazat
 9. Volte SPD, ve všeobecném referendu se pak vyjádříte, jak naložit s neČT!!!!
  SPD je poslední naděje, že se něco dá s tím Augiášovým chlévem ještě něco udělat.

  OdpovědětVymazat
 10. Všechno smrdí od hlavy a vedení vysokých škol je toho plno. Málokdo na vysoké škole je chytrý a nepolitický. Ten jejich systém je založen na kývání a protislužbách. Pokud začnete systém kritizovat, že je odtržen od praxe, zahalí se neprostupností citací zahraničních autorů, potřebností základního výzkumu a tak dále. Ve skutečnosti většina z nich není schopna v komerční praxi přežít.

  OdpovědětVymazat
 11. Ten Šír je ale mazanej, to jako je Putin takové pako, že telefonuje s Trumpem, nemluví o Ukrajině a on hned dá ten samý den pokyn, aby se bombardovalo. Má lepší vysvětlení: Putin telefonoval s Trumpem, o Ukrajině se nemluvilo a Porošenko se rozhodl, že musí přitopit pod kotlem, vyprovokovat separatisty a donutit Trumpa nátlakem, aby se přiklonil na jejich stranu. Není to logičtější, Šíre? Co by tak Putin bombardováním získal? A tohle to politologické eso platíme z našich daní.

  OdpovědětVymazat
 12. Probůh, to teda je pro UK sešup kvality. Jako by těch blbců nebylo přeplněno na privátních tzv. vysokých školách. A pak se nedivme Zemanovi, že nechce se podepisovat pod jmenovací dekrety některých taképrofesorů. Ono je to už komické, když máte podepisovat něco, o čem nemáte právo ani spolurozhodovat a už vůbec ne zapochybovat. Na druhé straně je ovšem i komické, když prezident, ale i další i vysoce postavení státní úředníci sice mohou rozhodovat, ale neodpovídají za důsledky svých rozhodnutí.
  Samozřejmě méně komické už je, když se nám ČT snaží dokázat, že si ruští občané na východě Ukrajiny s pomocí Ruska rozstříleli a rozbombardovali svá města a vesnice sami.
  Jak říkal můj strýc kulak: "hnůj se dá kydat pořád".

  OdpovědětVymazat
 13. Takovejch ES platíme víc.Asi při volbách málo myslíme na to,co volíme.Pokud jsou ještě svobodné volby,máme naději na to,že může být líp.Volme toho,kdo ještě nestačil zklamat.

  OdpovědětVymazat