Reklama

sobota 4. února 2017

Jděte do hajzlu s takovýmto svým "Světovým společenstvím"!!!

Jar. Loudil
4. 2. 2017

Naše mainstreamová média poslední dobou s oblibou užívají pojem : "Světové společenství".  V jakých souvislostech ?? Téměř výhradně při plivání na Rusko a Čínu případně Irán.  Takže třeba -
"Světové společenství "nesouhlasí s kroky Ruska ,........... "Světové společenství" kritizuje čínské rozhodnutí,......... "Světové společenství" je rozhořčeno ruským postupem,......
Každý podvědomě cítí, že tzv. "Světové společenství" už ze svého názvu by mělo představovat  jakousi jasnou většinu z něčeho , jakýsi  nezpochybnitelný uznávaný  většinový názor,..... ovšem kdo je vlastně ono - "Světové společenství" ??? Je to Západ, tedy 28 zemí EU , USA, Kanada, Japonsko, Izrael, Austrálie, Nový Zélad. Tedy 34 států celkem,  svět má ale 193 států !!! A kolik obyvatel reprezentuje ono - "Světové společenství " ??? EU = 500 mil,  USA + Kanada= 400 mil,  zbytek = 160 mil = celkem brachu jen 1.060 mil. Čína sama má 1.400 mil., tedy o 340 mil. více jak ono slavné : "Světové společenství".  Svět má 7,3 mld. obyvatel , Světové společenství tedy  představuje jen 14 % obyvatel světa !

Pozn. red. (I.D.): Výpočet autora je ještě velmi nadsazený. Jak vysoký podíl obyvatel světa ve skutečnosti sdílí "Souhlas světového společensktví"??

52 komentářů :

 1. Redukovat problém na otázku kvantity ovšem znamená nevědomky akceptovat způsob myšlení a argumentace toho, koho chci kritizovat.
  Domnívá se autor snad, že kdyby "světové společenství" tvořilo většinu, mělo by pravdu?
  Kokotko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mělo by o něco větší váhu.Nebo snad chcete určité části obyvatelstva omezit právo na názor? Množství hlasů přece rozhoduje ve všech demokratických rozhodováních.

   Smazat
  2. 15:33

   Máte pravdu, pokud jde o rozhodování.

   Tady ale jde o propagandistickou převahu. Tedy ne o to, co je, ale o to, k čemu se přiklonit. Proto považuji důraz na množství za nesprávně zvolený argument.

   Zajímavější by bylo vysvětlit, jak se k manipulativnímu pojmu "mezinárodní společenství" dospělo: má sugerovat, že existuje jakési všeobecně správné stanovisko, ke kterému má každý možnost se připojit. Jde o jeden z termínů, který má pomoci usurpovat si veřejný prostor pro sebe. Podstatou této manipulace je PŘEDSTÍRAT, že jde o NEUTRÁLNÍ termín, něco jako "všichni lidé dobré vůle". Kdyby se namísto mezinárodní společenství řeklo např. "euroatlantická civilizace", i blbec by pochopil, že tu mluví jedna strana.

   Jenom pro pořádek dodám banalitu: o pravdě se nerozhoduje hlasováním.

   Kokotko

   Smazat
 2. Svého času, za socialismu jsme si dělali takovou srandu, že když si podle titulku v novinách představíme, že článek je o sexu, vycházely z toho docela legrační spojení. U toho "Světové společenství" stačí doplnit slovo buzerantů, protože 1/3 parlamentů toho "Světové společenství" jsou buzny. Dnes, když není člověk úchyl, tak ve zmíněném "Světové společenství" nemá žádné slovo a buzny jsou vynášeny do nebe. Proto doporučuji, si při čtení automaticky toto sousloví doplnit na "Světové buzerantské společenství" a článek okamžitě začne mít ten správný význam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně toto mně ihned automaticky napadlo...

   Smazat
  2. Mě zase napadl kdysi značně zprofanovaný termín "Tábor míru". Zřejmě se jedná o totéž, pouze trochu oprášené.

   Smazat
  3. 15:47
   To je přesné - jenom se výraz "mezinárodní společenství" snaží o nenápadnost.

   Smazat
 3. Zajímavé je, jak se ono Světové společenství proměňuje. Němci nechtěli napadnout Írán, bylo Ss bez nich. Francouzi nechtěli dělat stafáž v Afghánistánu, Ss bylo pro změnu opět v jiném složení. Jen čeští kolaboraci byli poslušně u všech amerických prasáren.

  OdpovědětSmazat
 4. Naši politici se mněli narodit jako domácí mazlíčci, umí splnit přání páníčka dříve než bylo vysloveno.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 5. Světové společenství je dobré pro těch pár otrokářů,kteří řídí svět!Míchání ras,rapidní snižování IQ tohoto sexuálního multikulti bumu,neurčování národnosti,v neposlední řadě řízená množírna lidí.Ti,kteří budou mít deset multikulti manželek a sto dětí,které se budou zase pářit mezi sebou,budou jejich přínosem.Čistá rasová,identická národnost nebude existovat!Z lidstva se stane lehce ovladatelné stádo laciné pracovní síly,A ti vyvolení je budou vlastnit.To není utopie,to se už děje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I bez multikulti jde z žáků udělat blbečky, což dokazuje pí Valachová dnes a denně. Žák devítiletky byl, před pučem, převážně, na úrovni dnešních středoškoláků. v případě středoškoláků se učí 12-14 let matematiku, je to hodin jako nasraných a spousta financí a stát nechce vědět, jestli něco umí. Maturita z matematiky se nedělá, asi aby dostali příležitost i lempli, neschopní logické úvahy a pak máme spoustu "vzdělaných mluvících hlav". Přitom stačilo nakoupit magnetofony, úlohu těch nemyslících papagajů, by to splnilo. Nejlepší jsou lidskoprávní obory na úrovni VŠ vzdělání. Ti jsou zadarmo drazí a nepoužitelní, leda na propagandu.

   Smazat
  2. 13:15
   http://casopisargument.cz/2017/02/04/nepromeskame-biofilni-duchovni-obrat/

   Smazat
  3. 13:15 - já dělal maturitu ještě za bolševika a to na elektro průmyslovce a taky jsem z matiky nematuroval. (teda jestli jsem dobře pochopil tvůj termín "před pučem")

   Smazat
  4. Tiež som robil mturitné skúšky z elektrotechniky a tiež bez matematiky. Pri maturitných skúškach som musel slovenských šovinistických, nacionalistických, boľševických...spisovateľov a ich "veľdiela doslova sypať z rukávu, ale matematika pri skúškach školy technického zamerania pri maturite nebola považovaná za potrebnú. To ma dosť prekvapilo až zarazilo. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. Já si myslím, že se to musí zhroutit těsně před cílem. Protože sociální inženýrství se nikdy nemůže zdařit podle plánů. A nakonec se to obrátí proti autorům těch hrůzných plánů. Protože vždycky je všechno jinak.

   Smazat
  6. 14:50 - pardon, co se musí zhroutit? A jaký sociální inženýrství máš na mysli? Ono tu nějaké probíhá?

   Smazat
  7. Je to zajímavé, dělal jsem strojařinu v 76tém a maturoval jsem z matematiky. No a u elektriky, pokud neměníte jen žárovky, tak je matematika začátek a konec všeho.

   Smazat
  8. Dělal jsem elektrotechniku v 1984 z el.zařízení, energetiky, čj, rj. Matika, anglina byly jako nepovinné.

   Smazat
 6. Něco málo dobrého snad ti naši sralbotkové taky udělali ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbývá Vám v peněžence více peněz než po Kalouskovi? Nebo je více svobod? Nebo menší sankce a pokuty? Rozumnější exekutorská mafie? Tak co udělal sralbotka dobrého, kromě podvodu na voličích s církevními restitucemi? Ještě maličkost. Komu z parlamentu věříte? 10 lidem, nebo 15? To je asi strop.

   Smazat
 7. Každý den se podívejte, co se zveřejňuje za "světové společenství" na serveru Novinky.cz - to jsou tak neuvěřitelné sračky! Odněkud stahují co se píše "ve světě", vyhrabou šoky, o nichž vědí, že to lidi nasere, a budou k tomu hodně diskutovat, ještě z toho vytahají co se jim hodí a překroutí to k co možná největší nasranosti.V současnosti je to - jak Trump pochybil, co udělal špatně, co řekl, kdy škytl, kdy se uprdl, a co na to media, kdo všechno se staví proti němu - to jsou jedny články. Dále - kde byla autonehoda s mrtvými, kdo skočil z okna nebo pod vlak - sází při tom na svou tradiční klientelu, která ke všemu nablije tisíce diskuzí. I kdyby napsali příspěvek " Ach bože" nebo "Hrůza co se děje" nebo "škoda života", případně "klaním se" nebo "smekám" - takové hovadiny, ale napíšou to. Tisíce podobných hovadin, které přinesou provozovatelům tohoto odporného bulváru ročně miliardy z reklam okolo hnusnejch článků. Najatí novináři, které provozovatelé těchto bulvárních serverů pasou jako kurvy, smolí tyhle články, a sami pak vstupují do diskuzí pod smyšlenými jmény, a diskuze torpedují sračkami,o nichž už vědí, že lidi vždy a totálně naserou, a budou reagovat. I k tomu se snižují odporní "novináři" a šmejdi, a svoje pseudonymy občas změní - co si o lidech tyto hyeny myslí? Že jsme až takoví pitomci? I dnes je tam článek o podvodníkovi, který určitými triky vylákal z občanů miliony - ble ble... a co je to, co se děje v podobné internetové bulvární publicistice? To jsou stejné podvody. Najatí "novináři", kteří smějí své lži a manipulace zveřejňovat, lžou, manipulují a podvádějí lidi, aby diskutovali. A lidi opravdu k těm blbinám denně píšou hromady diskuzí a oni z toho mají miliardy. Využívání lidské závislosti na oblibě v drbech, a bulvárních žvástech. Kdykoliv si prohlídnu co píšou novinky, vždycky jsou to manipulační sračky, a kdykoliv si čtu diskuze, vždycky žasnu nad lidskou blbostí. Nadávají na "blbečky" kteří nalítávají podvodníkům, a sami se chovají přesně stejně. Snad si nemyslí, že by jim někdo denně psal pro zábavu všechny ty sračky, kdyby tenhle systém oblbování lidí a mrzačení jejich psychiky nevynášel hromady peněz? Tahle bulvární špinavost taky přišla ze západu! Vytěžuje nejvíc lidi s omezeným pohybem, nepracující socky, seniory - ti nejchudší lidi dokážou vydělat těm obludám miliardy - obludný systém. HNUS!

  OdpovědětSmazat
 8. Je neuvěřitelné jaké pičoviny si už různí "autoři" hledají jen aby si splnili denní dávku nadávání na nenáviděnou západní společnost a trochu si tak ulevili od svých frustrací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:47
   Ta "nenáviděná západní společnost" je jen eufemismem pro kapitalismus. Věděl jste to?

   Smazat
  2. No jo, ale když tady nic lepšího, nežli je kapitalismus, nemáme. Tak co s tím?

   Smazat
  3. 13:20 - Kapitalismus je výrobní způsob založený na podvodu zvaném "tržní chování jedince" a sám Marx ho ve svém díle charakterizuje jako de facto židovský. Je tedy nepřirozený, neboť struktura pravěké tlupy přetrvává evoluční setrvačností dodnes, navzdory odlišnýmu výrobnímu způsobu, který je příliš mladý, aby zásadním způsobem změnil to, co se utvářelo desítky tisíc let! K přežití lovecké tlupy bylo zapotřebí na 1 schopného organizátora (náčelníka) a 1 nositelku know-how (šamanku) vždy alespoň 50 zdatných lovců a 50 zručných sběraček. Proto dodnes má např. schopnost stát se lékařem jen jeden ze sta lidí (to je pro zjednodušení použitá číslovka!). Dříve to sloužilo jako nutnost k přežití celé tlupy a potažmo druhu, dnes je to systémem zneužíváno k tomu, že lékař je placený mnohem více než třeba horník, ačkoliv jeho práce je těžší a v pravěku by dostával větší kus masa než šamanka z logických důvodů. Rovněž pojem "zákazník" je proti smyslu přirozené dělby práce v lidské tlupě či pospolitosti. Směna mezi jednotlivými tlupami vždy probíhala tak, že nositelé genů náčelníků a šamanů rozhodli z titulu své intelektuální převahy, co je dobré pro přežití celku směnit a co nikoliv! Tak tlupa dostala potřebné komodity k přežití výměnou za ty které pro ní jsou zbytné či postradatelné. V současné době kdy byla koherentní společnost atomizována židovským výrobním způsobem (kapitalismem) toto přestalo platit a v důsledku toho jsou nekompetentní jedinci - s geny řadových lovců a sběraček - nuceni sami přejímat funkci náčelníků a šamanek a to zcela zjevně bez znalosti či schopnosti posoudit důležitost té či oné komodity pro zachování existence své osoby a své rodiny či celé komunity. Čili za bláboly o "svobodné interakci mezi jedinci" a "tržních mechanismech" je pouze snaha úzké skupiny ovládat druhé prostřednictvím jejich nižších intelektuálních schopností či zkrátka profitovat prostřednictvím převahy těch vlastních nad schopnostmi ostatních.A maj recht, páč nejsou blbý! Většina lidí totiž bohužel jsou těmi potomky řadových lovců a sběraček.

   Smazat
 9. Já nevím, jak kdo. Ale já nemám pocit, že bych slovní spojení "světové společenství" někde v médiích zaznamenal.
  Takže klasika - vymyslí se volovina, kolem ní se napíše pár prapodivných čísel (která stejně nesedí) a článek je na světě.
  Bravo autorovi, jsem obohacen.

  OdpovědětSmazat
 10. Za "světové společenství" si dosaďte "světový sionismus" - a bude to jasné a články k tomu psát netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:10
   Blbečkům vždycky stačí hesla a formulky k tomu, aby jim bylo všechno "jasné".

   Smazat
  2. A pejzatým oslům stačí jarmulka místo formulky - a hned jsou nejchytřejší.

   Smazat
 11. Ty výpočty jsou špatné. Za ,,Světové společenství" se určitě nepovažuje všech deset miliónů Čechů.(Jestli ano tak beze mne). Světové společenství u nás jsou Štětinové, Stropničtí, generálové a jim podobní, plus Pražská kavárna. Stejně tak je to i v ostatních zemích. Takže se počty nedostáváme ne ke 14 procentům, ale do řádu promilí. Nicméně jim to nebrání, aby si nemysleli, že jen ONI mají patent na pravdu a tak můžou mluvit jménem ,,světového společenství." Nikdy mne nenapadlo, že tuhle Marxovu větu někdy použiji: ,,Proletáři všech zemí spojte se!" Tedy ne jen proletáři i inteligence. A zbavme se těchto samozvaných mluvčích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ono se to trochu změnilo - dnešní proletáři jsou ti,kteří se proletují po dálnicích v autech za miliony, a proti nim stojí spekulanti, kteří spekulují,jak vystačit s měsíční gáží - ale změna je život - ne?

   Smazat
 12. 13:10 velmi spravne tak jest!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 13. Špatně, "světové společenství" se nedá počítat na obyvatele těch zemí-
  Pouze na jejich politruky, tedy prckolízače USA.
  Takže to bude tak 0,000000000000000001 promile obyvatel Země.

  OdpovědětSmazat
 14. Výraz Světové společenství je ze Sorošovy dílny, jsou tím myšleny jeho neziskovky, které má po celém světě. U nás toto společenství např. protestovalo na Staromáku, za práva pana Bradyho na medaily.
  Úkol tohoto společenství je jasný. Rozvracet fungující státy. P.K.

  OdpovědětSmazat
 15. Ale i v těch 34 státech "světového společenství" nejsou všichni vypatlanci. Takže se počet těch, co se ztotožňují s viděním G. Söröse aj. darebáků, hodně liší od počtu obyvatel.
  Jinak s autorovým "běžte do hajzlu (dobroseři!)" vřele souhlasím.

  OdpovědětSmazat
 16. "Světové společenství" - uvozovky jsou správné, neb je to "tzv." A není to objev poslední doby. Ta nejcivilizovanější partikule euroatlantického společenství, kterou její geniální intuice postavila nad ostatní podobčany Světa si tento termín přivlastnila, aby sama sobě dodala váhy a svoji propagandou vtloukla ostatním, kdo je to "světové společenství" a kdo je tady pánem. A přitom jde o protispolečenské spiknutí Vůdců a vyznavačů nové podoby nacismu. Prostě ne většina občanů světa, ale většina těch, co se považují za nadlidi = světové společenství. A ti ostatní , ti jsou pro Vůdce sebranka pronárodů, které nelze mezi lidí počítat. A ten nejhorší pronárod jsou Rusové, už kvůli tomu, že nadlidé z té nejvyšší rasy si tam nemohou volně nakrást a nechat na sebe otročit. A taková nehoráznost musí být Vůdci po zásluze trestána.

  OdpovědětSmazat
 17. Mohou se nazývat jak chtějí.Normální člověk jim
  to nespapá a ti ostatní jsou jenom nemyslící
  stádo.Při myšlení se mohu dopustit chyb,jásání
  pro nějaké společenství je hloupost.Já nejsem
  členem žádného společenství,natož světového.Je to
  jen jiný způsob totality,které se Češi chtěli
  zbavit a místo toho si vycinkali jinou.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 18. Já bych k těm 34 státům ještě přidal alespoň Norsko,Finsko a Švýcarsko,směji se blbům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Totiž,echchmm, sorry, tak to Finsko bych teda asi vynechal,nebo co. Jedna jedna,bohužel,jsem také blb.

   Smazat
  2. Totiž,protože asi, tak nějak nevynechal,a hele,už fakt nevím.

   Smazat
  3. Ale napadlo mne,že když přiletí nějaká mimozemská civilizace na tedy určitě vyšší vývojové úrovni,tak byste měli trvat na vaší množstevní nadřazenosti a ignorovat ji.

   Smazat
  4. Anonymní4. února 2017 18:56
   Doufám, že nechcete naznačit, že sluníčkáři ze Sorošových fondů jsou „na tedy určitě vyšší vývojové úrovni“, než zbytek populace. To si může myslet (jistě je v tom školen), pouze jeden z nich. P.K.

   Smazat
 19. Anonymní4. února 2017 18:56

  Nas blbich je NEJVIC !!
  Vy opice z Limpopa muzete akorat drzet SVE SMRADLAVE zobaky !
  At zije president TRUMP THE GREAT !
  At zije jeho verny druh president ZEMAN !
  jdu k mori - nudite me
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neutop se,mávej rukama a volej aby Ti pomohli.

   Smazat
  2. no my vime zes obrizkovy kokot bez na ft. myers beach, treba!!!hhh

   Smazat
 20. Mnoho čtenářů, resp. lidí ví, že USA více jak 200 let, přesněji téměř 400 let(od roku 1622 genocidou vlastních původních obyvatel)terorizují a masakrují svět. Dokument, který o tom existuje a potvrzuje je velice obsáhlý a není pomalu země či státu, kde by USA neintervenovaly by bylo možné také uvést "světové společenství je terorizováno a masakrováno USA" tedy daleko přesnější a dokumentačně doložená kvantita světového společenství, které trpí zločiny USA!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:20

   Jelikož se ale uplatňuje zásada "rozděl a panuj", jsou chvíle, kdy světové společenství vystupuje opravdu jako pospolitost, vzácné - a ještě se většinou jedná o kondolence.

   Ten dokument koluje; snad se dostane i do škol...jako samizdat. Nejspí jste měl na mysli toto?
   http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html

   Smazat
 21. Jedná se o tento dokument:file:///C:/Users/Admin/Documents/USA%20více%20jak%20200%20let%20terorizují%20a%20masakrují%20svět%20-%20kopie.htm

  OdpovědětSmazat
 22. V nemeckej Tageschau bola uvedena reportaz,,Mehr wie 1300 Flichtlingen vor Lybyen küste geretet,,Viac,ako 1300 utecencov pred brehmi Lybye zachranenych.Od stredy je to dohromady 3300.Tak citam komentare,mözem povedat,nemecke spolocenstvo je teda riadne nasr..te.

  OdpovědětSmazat
 23. Světové společenství v podání západních médií = tlupa zlých a zbytečných parazitů, jako jsou spekulanti typo Sorose, mevzdělaní aktivisti z politických neziskovek, zfanatisovaní neomarxističtí "hitlerjugend" ze spolků typu ANTIFA, Zelené, LGBT a spol. (A mimochodem, normální lesby, gayové či transsexuálové a že je jich dost, se za hovada z Prague Pride stydí)...

  OdpovědětSmazat
 24. Světové společenství je stejného rodu jako: Všichni slušní lidé, Všichni normální lidé, Všichni dobří knihkupci atd. Pokud to vůbec stojí za komentář.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.