Reklama

.

.

úterý 14. února 2017

Je to i Sobotkova devalvace: Moc dobře ví, čí ruka ho krmí.

Erik Best
14. 2. 2017     EB
Premiér Bohuslav Sobotka včera po setkání s guvernérem České národní banky Jiřím Rusnokem prohlásil, že Velká devalvace české koruny je úspěšná. Ve skutečnosti ale to, co provádí centrální banka od 7. listopadu 2013, nenazval devalvací. Neřekl ani to, že jde o úspěch, přesto si Česká televize jeho slova v hlavní reportáži takto vyložila. Ve skutečnosti Sobotka prohlásil, že hlavní cíl devizových intervencí byl splněn, Česká republika se v minulých letech vyhnula deflačnímu vývoji. 

Kdybychom se nevyhnuli deflaci, mohlo by to podle Sobotky přinést řadu rizik pro vývoj české ekonomiky. Částečně kvůli fake news z dílny ČT se Sobotka ve volebním roce ujal spoluodpovědnosti za devalvaci. Co si ale taky měl chudák počít? Jeho osud byl zpečetěn už ve chvíli, kdy se rozhodl navštívit ČNB. Buď musel hrát svou roli, nebo se postavit globálním bankéřům, kteří systematicky ničí naše měny a tím prospívají malé skupině oligarchů. Sobotka moc dobře ví, čí ruka ho krmí.

138 komentářů :

 1. Sobotka si myslí, že ho vykopnou na komisaře do EU jako Špidlu a nepochopil, že není Chazar a má smolíka a do důchodu daleko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nic, tak se zase vrátí zpátky na brněnský magistrát a bude zase vybírat pokuty za psí hovínka

   Vymazat
  2. Kterýho Ferdinanda myslíte , paní Mülerová? Já znám dva, jeden sbíral po Praze tahleta psí hovínka ....

   Vymazat
 2. Psal jsem to už několikrát: Být civilizovanou zemí, tak ani jeden člen "vlády" nevyleze z kriminálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze všech vlád, co tady byly po sametovém pseudopuči....

   Vymazat
 3. Je to na nás abychom přesvědčily co nejvíce lidí proč mají volit ty kdo mají v programu ukončit činnost všech těchto domácích, EU a NATO parazitů. Vypracovat krátký návod na malý leták a rozdávat lidem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není třeba nic vypracovávat, stáhněte si ho na www.spd.cz a rozdávejte jako ostatní. Překvapení ve volbách bude velké, věřte.
   http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-4-ks-na-jednom-A4.pdf

   Vymazat
 4. to nám čt neřekne:
  http://www.hnutisocialneslabych.cz/news/to-jsou-vazna-slova-putinova-vyzva-k-obcanum-eu-moc-na-vyber-teda-nemame/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to je zase za vymyšlenou sračku, zoufalče? Ty stránky to je nějaká parodie?

   Vymazat
  2. Je to starší věc a velká! Putin nikdy nemluví do větru a chazarské vonuce (pozor ty z 23:57!) budou jak ty pačesy! Tedy padat a mučivou smrtí zmírat! - https://gloria.tv/article/baQAArDvn1kz3UchUy2hNMPap

   Vymazat
 5. Sralbotka prostě pochválil znehodnocení úspor českých pracujících a opětovné zdražení převážně zahraničního zboží v supermarketech. Prostě zase zvýšil zisky zahraničního kapitálu na úkor českých pracujících a českých důchodců. Prostě Jánošík naruby a pravý socdemák!!! Jen masochistický debil nebo parazit ho bude zase volit!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně teda nevol Zemana který si prosadil do čela ČNB kámoše Rusnoka.

   Vymazat
  2. A také pochválil posílení "českého" exportu do zahraničí. Bohužel v těch "českých" firmách nám dávno nic nepatří, takže tím údajně českým exportem je vlastně zahraniční export produkovaný zahraničním vlastníkem s mizerně placenou českou námezdní silou!!!
   Prostě multikulturní Bohouš neomezený národním rámcem ve své plné zuboplešaté kráse!!! Řekl bych vlastizrádce, ale co znamená vlast v multikulturní společnosti???

   Vymazat
  3. 0:48
   Nikdy ti ani nic nepatřilo. A pokud jo jak se to tvé "vlastnictví" konkrétně projevovalo? Musel jsi držet hubu a krok a na to svoje "vlastnictví" jsi měl nulový vliv.
   Je neuvěřitelný jakýma blbostma se nechají lidi opít.

   Vymazat
  4. K 0,48: Co kecáš! Papírově mi to spolupatřilo!!! Máš, ale pravdu, žádný komunismus tady nikdy nebyl. A stále vládne velká část stejné nomenklaturní chátry, co brala lidí u huby již za minulého režimu!! Jen kabáty si vyměnili!

   Vymazat
  5. Pardon, příspěvek 1:17 reaguje na 1:09.

   Vymazat
  6. 0:48 info.pro vás.V ČR je 16 767 firem se 100% účasti ruskèho kapitálu.Např ČKD Group,Vítkovice,MSA a.s.,Pilsen Tools/Škoda Plzeň/,ČKD Blansko atd.Toho kterého navštívil p.Sobotka v ČNB byl presidentův muž?Pán Best by měl,když to nakousl říci,kdopak že to hospodaří na našem dvorku.

   Vymazat
  7. K 12:27: Pepku, počet bytů koupených Rusy pod hlavičkou firem sem netahej. Zkus něco lepšího. Např. porovnání jejich obratu s obratem Škoda auto nebo tvé oblíbené DPH a podobně.

   Vymazat
 6. V čele ČNB stojí Zemanem dosazený muž Zemanův, Rusnok. Tak nevím co to Best zkouší se Sobotkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Best upozorňuje jak socdemák Sobotka chválí neoliberála Rusnoka!!! Čemu nerozumíte??? To Vám u socdemáka nevadí chvála neoliberála, který sere na normálního člověka, kterého prý Sobotka ochraňuje?

   Vymazat
  2. "Neoliberála" (ty ani nevíš co to je) dosadil Zeman. Ten ho navrhl a jmenoval. A ani slůvkem ho za nic nezkritizoval. Zeman teda logicky musí být neoliberál. A Zeman chce zavádět Euro. Proč nenadáváš na něj?

   Vymazat
  3. Mezi jednookými je Zeman král. Tak si utři pěnu u huby. Máš však pravdu, levicový politik to také není.

   Vymazat
  4. "...levicový politik (Zeman) to také není." -- TO TI TONDA PÍSK´!" Zlepšit postavení obyč. lidí se Sobotka a odbory snaží zvýšením minimální mzdy. Že je to účinný postup, o tom svědčí odpor bolševika Dlouhýho a dalších slouhů cizího kapitálu. sck

   Vymazat
  5. Proto taky devalvační snahy čnb končí. Tuhle akci rozjel Singer, tak se z toho nesnažte vymlátit klacek na Zemana a odkloňovat pozornost.
   Zeman intervence ČNB dlouhodobě kritizuje!!!

   Vymazat
  6. No stovka na den v nemocnici důchodce nezabije. Možná trochu vyhladoví nebo přihraje exekutorovi. Ale to je normálka, no ne?

   Vymazat
  7. K 7:44:Jo Sobotka a odborářští bossové, ti se starají! Pro své držky zobky a pro chudáky drobky!!!

   Vymazat
 7. chceteli byt u zlateho korytka pro vyvolene prasatka ve sve gubernii musi plnit rozkazy z brusele a vatikanu a v tom se naši socani s odesaki předhani kdo je z nich větši svině když na vovčany tradičně seřou pokudmožno s co nejvyšši funkce

  OdpovědětVymazat
 8. tak ještě alespoň milión Ukrajinců s vízy a bude možné ještě snížit ty stále ještě zbytečně vysoké platy zaměstnanců, které velmi omezují zisky zahraničních firem

  OdpovědětVymazat
 9. Co můžeme čekat od židů,vykrást republiku,nic jiného a toto by mělo podrazit nohy Zemanovi při nové volbě prezidenta.Jenže se nabízí,nebo budou kandidovat,ještě horší kandidáti než Zeman.Jasně by měl Rusnok a další slyšet,zlato není jejich,zlato je státu,tak ho nesmí prodávat.Když to převede na rodinu,tak se manželka,žena,prodala zlato až v největší nouzi.Snad nám nechtějí naznačit,že jsme opravdu na tom špatně,ale papírově výborně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co můžem čekat? Nejprve rozvrat a pak válku! - https://www.youtube.com/watch?v=T85bwBzoY9E

   Vymazat
 10. Deflace je příjemná věc, ceny klesají. Co na ní vadí je hlavně to, že nespotřebovává peníze z amerických a EUsvazových rotaček. Takové natisknuté peníze jinak nic nestojí (kromě toho že je vnutíte blbcům) a dají se krásně použít - např. k financování vojenských kolon a pochodu na východ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další "ekonom" na baterky. Když ceny klesají tak lidi přestanou utrácet. Proč by dnes něco kupovali když to mohou koupit zítra levněji? A když lidi neutrácejí tak se také nevyrábí. Pro koho by se vyrábělo když nikdo nic nekupuje. A přichází nezaměstnanost, snižování mezd, bída. Tisíckrát popsaná deflační spirála.

   Vymazat
  2. Ekonome na atomový pohon, kupují proto že "něco" potřebují, když nic nepotřebují, nekupují ani když ceny lezou nahoru - vyzkoušený zdravý rozum.
   V té úvaze jde o to, že důležitější je právě ten prodej natištěných peněz, nepodložených ekonomikou, různým ovládaným Bohoušům a jejich využití, např. na udržování vojenských základen po světě.

   Vymazat
  3. 8:44- "tisíckrát popsaná deflační spirála"= tisíckrát opakovaná lež je pravda?

   Vymazat
  4. 11:02
   Ignorante, popíráš v historii mnohokrát ověřený fakt. Vrať se do školy.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Deflace

   Vymazat
  5. 11:14-do školy se vraťte Vy ale změňte ji za jinou. Před tím, než si hlavní bankéři vzali "sólo", zrušili "podložené" peníze a "uzákonili" modlu inflace k bezpracnému zisku, byla deflace známkou zdravého kapitalizmu. Co budete dělat s tolika nepodloženými penězi, až nastane ta 4.revoluce(robotická)? Budete jimi "krmit" nezaměstnané?

   Vymazat
  6. "byla deflace známkou zdravého kapitalizmu"

   A ta známka vyvrcholila velkou hospodářskou krizí.
   Když už máte nulové vzdělání (nejen) v ekonomii tak si aspoň přečtěte ten odkaz na wiki a neplácejte zcestné blbosti, hlupáku.

   Vymazat
  7. 13:27-když už mne nutíte k odkazu na wiki(asi vaše vzdělání), tak ji čtěte celou, nejen co se Vám hodí. I tam najdete jiné školy(Rakouská), než jen ta Vaše. Tak porovnávejte, nepropagujte.

   Vymazat
  8. 14:28
   To je ale legrace když se komunista zaštiťuje právě Rakouskou školou :-D
   1) Rakouská škola prosazuje a propaguje ten nejtvrdší kapitalismus bez přívlastků
   2) Rakouská škola s v novém miléniu naprosto zdiskreditovala, když nejmíň posledních 10 let neustále a neúspěšně předvídá kolaps dolaru, hyperinflaci v USA, kolaps tamní ekonomiky a akcií, raketový růst cen ropy a zlata

   Je také vtipné když si negramot, který v životě nedržel knihu z oboru, stěžuje na základní odkaz z wiky.

   Vymazat
  9. 15:13-asi jste opomenul pár věcí. Komunisté byli Vaši rodiče ne já. Mluvíme o kapitalizmu a jeho hospodářství. "Nejtvrdší" kapitalizmus je termín "komunistický" Váš(střílení do dělníků) nebo "tržní"v pojmu konkurence všech proti všem za poměrně stejných podmínek? A jejich "předpovědi"? Možná se nesplní, protože bude dříve 3WW a už se to nedozvíme. Já ani Vy. Kdo? Bůh ví.

   Vymazat
  10. A ty kreténe z 15:13, když nejsi komunista, ty sem asi chodíš pro dobrou náladu a pro zasmání ne? Nebo sem lezeš pracovně a s podlostí kazit diskusi?

   Vymazat
  11. PS: možná ty "krysy" v bunkrech přežijí a časem se stanou Bohy a vyšlechtí nového člověka, který až se pomnoží sundá své bohy z Olympu. Historie se bude opakovat v novém levelu.

   Vymazat
  12. 15:42-pokud je to na mne, naučte se psát čas z prvního řádku nebo oslovovat jménem, což mně umožněno vůči Vám není.

   Vymazat
  13. Mě nezajímá kdo jste byl. Důležité je kdo jste teď. Teď jste komouš do morku kostí což potvrzujete každým příspěvkem. I tím že s láskou vzpomínáte na komoušskou dobu a chtěl byste ji vrátit i tím že jste několikrát prohlásil že budete nebo jste jejich volič. Chápu že se za to trochu stydíte.

   To že se ty jejich blábolivé předpovědi nesplnily jsme se už dověděli.

   Odneste si Povolný z dnešní lekce, že deflace je pro ekonomiku prostě škodlivá, na čemž se shoduje 9 z 10 ekonomů.
   Lidé neutrácejí, odkládají větší neakutní nákupy na později až bude levnějí, tím skomírá výroba, zvyšuje se nezaměstnanost, snižují se mzdy, dluhy veškerých dlužníků při deflaci narůstají...

   Myslím, že tyto naprosto logické a zřejmé věci by mohl pochopit i nepříliš inteligentní člověk vašeho kalibru.
   Jenomže vy máte inteligenci asi jako můra. Se slevovým letákem v ruce letíte podle primitivní mantry "levněji = lépe" jako můra za světlem. Domyslet nejste schopen vůbec nic.

   Vymazat
  14. 16:01-trochu mne rozčiluje, že odpovědi musím psát častěji, neb je "nemohu odeslat". Tak znovu: Nejvíce mne pobavilo, že 9 ekonomů z 10 se shoduje. To znám z reklamy. Ostatní žvásty nechám na inteligenci čtenářů NR a Osudu.

   Vymazat
  15. PS. a vidíte, mne nezajímá, kdo jste ale kdo jste i byl a tak budu i volit!

   Vymazat
  16. Miroslave, Miroslave, kvůli vám jsem si ještě pustil počítač. Moje nadávky z 15:42 směřovaly skutečně na A z 15:13 a ne na vás. Slovo komunista, co jsem použil v 15:42 mělo být v uvozovkách, bylo by zřejmější do koho jsem se pustil.
   Co jsem napsal původně nahoře o blbosti boje proti deflaci, za tím si stojím. Vůbec nevím, jak dnešní majitelé patentu na rozum přišli na to, že správná inflace je 2%. Stejně tak tvrdím, že nově tištěné peníze v SSA slouží k financování vojenské moci SSA. Také proto státy, které usilují o změnu ve světě, usilují o odtržení od dolaru.
   Pozn: nějak se mi podařilo odhlásit, a teď přesně nevím, jak to vrátit, ale já na to přijdu :) strelec01

   Vymazat
  17. 19:23- OK střelče, mne mátlo, neb jsem já uvedl, že nejsem komunista a pro jistotu jsem ale uvedl "pokud je to na mně".

   Vymazat
 11. Zeman něco jiného říká a něco jiného dělá. Káže vodu, chlastá slivovici.
  Je spolupachatelem likvidace CZK, plíživým podporovatelem zavedení Eura a vyvěšovačem modrých hadrů na sídle Českých králů, které mu nepatří. Vlajku EU nechŤ si pověsí na své "chalupě", ta mu na rozdíl od Hradu říká pane.
  Byla chyba, že jsem mu to tam hodil, příští volby =bojkot...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi z něj čas od času trnou zuby. Mě zas s jeho "nápady" na preventivní války či vytvoření evr. armády či přistoupení k tomu Euru.
   Ale co naplat, i jednooký mezi slepci králem.
   Kdo z těch jeho tehdejších či dnešních protikandidátů (či exotů) by mohl být lepším? ...

   Vymazat
 12. Bestovi bych doporučil aby se podíval jak je zdevalvovaný dolar .... 800 miliard dolarů přetisk každý měsíc od roku 2008 a to nemluvě o tom co přetiskli před tím ....

  USA je nejvíce zdevalvovaný stát ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastíku, opět jsi potvrdil jaký jsi dement.
   Zde je kurz dolaru k rublu do roku 2008.

   http://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=10Y

   Ten "nejvíc zdevalvovaný" dolar posílil k nejtvrdší měně světa, zlatem krytému rublu dva a půlkrát.

   Vrať se Vlastíku k tvému oblíbenému inhalování čikuli. To ti jde nejlíp.

   Vymazat
 13. Aby se zabránilo totálnímu bankrotu US tak dnes Velká Británie a jim podobní dostávají na černo peníze (vytisklé dolary které nejsou evidované ..) a těmi odkupují americké dluhopisy aby to vypadalo že BUSINESS AS USUAL ..

  Toto je prosím potvrzené lidmi z platformy co v Londýně odkupují tyto bezcenné dluhopisy .... nebo spíše člověkem co vlastní tyto platformy aby bylo jasné..

  Tak že Beste .... US není best....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě tak bude někdo něco potvrzovat, demente.

   Vymazat
 14. Volte SPD Okamura. http://spd.cz/program/

  OdpovědětVymazat
 15. No hlavně, že nás stála takhle sranda pěkné prachy, proč neintervenovali Poláci nebo Maďaři? Tam by občané roznesli centrální banky na kopytech, my si necháme kálet na hlavu několik roků a ještě pěkně ústy předsedy vlády poděkujeme.

  OdpovědětVymazat
 16. Vlastiml.
  Perfektní.
  Co když zrovna ČNB kupuje dolary a ne EURA,kdo to objasní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demente, ČNB se snaží snížit kurz koruny k euru, tudíž logicky musí nakupovat eura aby toho dosáhla. K čemu by jí byly dolary?

   Vymazat
  2. 9:05 - záleží na tom? Podstatné je, aby se co nejdřív za xindlem tvýho typu co tomu svinstvu rasozrádnýmu slouží zaklaply ocelový dvířka krematoria ...

   Vymazat
 17. Je to prachobyčejné okrádání občanů a dehonestace státu.

  OdpovědětVymazat
 18. tiskne FED, tiskne ECB, proto musí tisknout i ČNB, to je přece podstata finanční dolarové pyramidy (dříve), či finančního dolarového letadla (dnes)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tiskne Rusko, tiskne Čína, jsi zapomněl.

   Vymazat
  2. Rusko má měnu podloženou zlatem .Čím je podložen dolar?Hajzlapírem!Pokud máte úspory,kolik že vám banky dávají za to,že jim svěříte peníze a oni mají zisk?Oberou vás jako nemluvně!Ale hypotéky,zadluženost občanů a jejich okrádáni,to umí!Další otázka je,co dělal politik Sobotka v ČNB!

   Vymazat
  3. 9:37

   Jasně blbečku. A proto ten zlatem krytý rubl ztratil od roku 2008 k dolaru 2/3 hodnoty. Zbývá vysvětlit paradox, proč teda nekleslo o 2/3 i to zlato. Pokus se o to.

   Vymazat
 19. Co tím chci říct je následující....
  Čekalo se na to jak se Trump vybarví aby mohla potichu probíhat reforma USA. US dostávaly extra čas na to aby se mohly přereformovat - Putin jim ukázal značnou dávku milosrdentsví ... Rusové s BRICSsem byli dost trpělivý... po té co Trump vykopl Flynna mám za to že je konec trpělivosti a to potvrzuje zpráva o tom že Rusko rozmístnilo hlavice středního doletu na západní linii... tzn celá Evropa i s CITY of London jsou pod přímou palbou ...

  Tzn Rusko je ochráněno k tomu aby mohl být aktivován plán na obchod založený na zlatem krytých dluhopisech popř i měn ...
  Uvidíme zda proběhne tzv GLOBÁLNÍ RESET měn který měl usnadnit tranformaci US na zavedení vnitrostátního dolaru ...

  NATO u ruských hranic ... tomu se rusové jenom smějí i všichni co mají mozek na přemýšlení.... tankamy dnes nikdo válčit nebude, alespoň ne rusové na to jsou dnes balistické střely a skalární zbraně nové generace ...

  NATO je tam jenom z důvodu vyhrožování Rusku aby Rusko nespustilo zlatem krytou měnu....
  NATO nemá žádnou váhu ani vliv .... jenom by ti idioti mohli začít 3 světovou která by skončila velmi rychle ...Čína do toho jde s Ruskem a ví velmi dobře že když k tomu dojde tak to musí být uděláno rychle bez varování a totálně ...
  Tzn.. balistické střely ... sundání US satelitů ... vše otázka asi 20 minut .. 200 mil amíků během prvních 10 minut války ... pak by šli po Evropě a všech základnách .. pak by byl na řadě Israel ... Severní Korea nebo Pakistán dodá nebo už dodal atomovky Iránu aby vyčistili tu zavšivenou teroristickou zemi která jedinná je anti-semitická ....Každý jidiš co následuje Talmud a Mojžíšovi knihy je rasista ... jinak to prostě nejde ... rasismus byl vždy doménou Israele díky Starému zákonu...
  Dokud si jidiš neuvědomí že musí sloužit ostatním národám pak pro ně je pouze jedinná cesta a to je rasimus ... díky jejich rasismu pak budou sami zničeni... Jednoduchá abeceda...
  Takhle to asi vypadá ... pane Best

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Vlastíkovi analýzy
   :-D
   O "Ameru", který má nahradit dolar a vymazat dluhy jako o jisté věci kecali blbečci jako ty už před 15 lety na Zvedavci.
   Plány na krytí rublu zlatem vypadají v praxi tak, že rubl ztratil vůči dolaru za posledních 10 let 2/3 hodnoty a inflaci v Rusku mají běžně 5 až 20%.

   Vymazat
  2. Taky si myslím, že to řinčení zbraněmi ze strany NATO je jen k tomu, aby se zvýšily výdaje na zbrojení. Je zcela evidentní, že blok NATO by se při první ozbrojené srážce s Ruskem rozpadl. Možná by ani nebylo třeba nic moc válčit, jen pustit ty americké hamburgerové poloroboty dál do stepí, kde by po třech dnech bez pizzy, hamburgerů a coca coly skládali zbraně, psychicky zcela odrovnaní.

   Dále nevidím jediného Čecha či Slováka (kromě jandů, štětinů a blbky Vašáriové?), kteří by na Rusa stříleli.

   Vymazat
 20. Sráčovi co tady pořád štěká jako bezzubý pec ...

  Možná jsou na světě stále lidé kteří chtějí dát věci do náležitého stavu tak aby co nejméně lidí muselo být negativně ovlivněno...

  to ty a vaši soukmenouvci asi nechápete, že na světě mohou být lidé kteří neslouží mamonu, korupci ať ekonomické, finanční či lidské...

  Proto ty a vaši soukmenovci kradete, lžete a nenávidíte zatím co se schováváte za slogany pražské kavárny ...

  Putinova či Zemanova nezištnost a oddanost budovat dobro pro věechny je něco co vaše pornem vymyté mozky nemohou pochopit. Jste jako malé nevychovyné děti na pískovišti co jenom bulííí když táta řekne DOST a jde se domů...

  Na světě je stále spousta skvělých lidí a vám se nepodaří se jich zbavit ... jako jsou naši přátelé v Londýně a nebo v Kremlu či na hradě nad Vltavou...

  V Londýně - tím nemyslím smečku prašivých Rothschildů ..

  OdpovědětVymazat
 21. Jo kdyby náhodou někdo chtěl zeptat na ty Mojžíšovy knihy aka Starý zákon ... není problém...mám jenom 7 let teologického vzdělání a píši teologické statě a knihy ... kromě stavařiny kterou stále vedu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastimile - vaše inteligence a intelekt je okamžitě poznat z toho, co jste napsal. Ale jak chcete, aby to pochopila smečka diskuzních imbecilů ( převážně novinky.cz - dle dnes tam zas nic emočního není, nějaká ta sebevražda nebo něco o Babišovi, aby se vyblbli). Je úplně házení perel sviním a nemá to smysl. Oni budou mlít pořád to samé, přičemž své znalosti čerpají jen a jen z internetu a maedií - od počítače asi jaživ nezvedli prdel a nikde nebyli, a taky je nic nezajímá. Mají své důchody, a už nejsou ničím ohroženi, jen kremací. Tak se vůbec nerozčilujte, to máte stejný,když zavřete normálního člověka do blázince, blázni se na něho sesypou a rozsápali by ho, zatímco na blázna se nesesypou - nějak to prý poznají. Dr David by to určitě potvrdil. Tady ta smečka imbecilů hned vycítí, kdo je zde na úrovni, a do toho se pustí. Piště dál své zajímavé příspěvky, ale na ně nereagujte, jim neodpovídejte. To nemá smysl. Dík za info, píšete věci, které hned tak někdo neví.

   Vymazat
 22. 9:27
  Pepi, degeneráte, já už jsem si říkal, že jsi tu už delší dobu nešaškoval, měl jsem obavy, zdali ti nespadlo v bejkovně železo na čumák, a ejhle, už tu zase řádíš až ti rolničky padají z čepičky. A zase stejně, rubl a rubl a rubl a jeho hodnota! Nechtěl bys nám třeba říct o tom, jak v jednom městě v Kanadě přišlo o práci 30000 lidí díky nízkým cenám nafty - což mělo původně Rusa položit na lopatky? Zkus to, hlavo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je hrozný v tý Kanadě. I vymatlaný rudý debil jako ty, kdyby si měl v reálu vybrat život v Kanadě nebo Rusku, tak nebude váhat ani sekundu.

   Jinak, Kanada, která má 35 milionů obyvatel, má větší HDP než Rusko se 150 miliony :-D

   Vymazat
  2. A ty vymatlanej debile jsi váhal dlouho, nebo sis vybral hned? A co tu teda vopruzuješ 9.49? Vymatlanej žlutej, nebo hnědej, zelenej nebo modrej debile, když tak dělíš lidi podle barvy. Jdi do hajzlu.

   Vymazat
  3. 9:49 - to sotva:) Jasně přepočteno z dolarů na rublů - tedy zlodějsých papírků tištěných tvými nosatými filckonoši, vopejzelá filcko, ale v poměru užitené hodnoty zdaleka na Rusko nedosáhnou! Jen v národní hrdosti a uvědomění maj deficit jak prase - tedy v lidských zdrojích! A to je na prvním místě. V nerostném bohatství taky zaostávaj. Výroba ňákých krámů je k hovnu - to nepočítám. Tak v čem maj navrch? V ničem. A každej národovec zůstává doma - tam kde je jeho lid! A kdyby musel pryč, tak do uska! Co v Kanadě! Jak tam by mohl svý zdemi prospět? Mezi zdegenerovanými zbabělými feťáky a buzeranty kde každej druhej je čmoud nebo šikmookej žlutej skrčenec, co? V Rusku dnes sice taky, ovšem dočasně! - Putin a jeho rasozrádná klika tam taky nebudou věčně! A pak se vrátí nordický kozácký duch a osvobodí od tyranie tvých zlodějských zpankhartělých nosatých pasáků i nás! - http://iks2010.info/

   Vymazat
  4. oprava: zlodějských ... Ruska ... svým lidem zde ...

   Vymazat
 23. Je to o tom jak dlouho vydrží bez parazitování USA a jak dlouho Rusko. Skutky hovoří ostatní jsou kecy.

  OdpovědětVymazat
 24. Kanada těží břidlicovou ropu - náklady na těžbu jsou enormní - aby se těžba vyplatila musí být ropa nad 70 dolarů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějaký čas to byli schopni udržet díky Hedge Fondům a kontraktům s nima, tyto smlouvy vpodstatě všechny vypršely před rokem...

   Hedge Fond - aby tzn eliminoval krize (což se portvrdilo jako nesmyl...) udělal kontrakt s výrobou ... tzn odhad burze 90 dolaru -- Hedge udělal kontrakt na 80 dolarů na 10 let s tím že když ropa jde na horu tak výrobce dostáva svých 80 což se pořád rentovalo ... když ropa je 50 dolarů výrobce dostává svých 80 ... Hedge pak odmítly dělat další kontrakty a výrobce je v prdeli --- kdyby si prodávali sami tak by na tom byli lépe ....

   Hedge jsou ekonomický podvod - samo sebou od Rothschilda Rockefellera ...

   Vymazat
 25. 9:49
  Pepi, Jando, nenechávej se unést emocemi. Nenadávej jako primitiv do rudých debilů někomu, kdo je asi tak rudý, jako ty jsi chytrý, Einsteine. Tvoje rozumové úvahy, trapné statistické údaje a porovnání dosvědčují to, že jsi evidentně neschopný porozumět psanému textu. Pepi, Jando, psal jsem o jednom jediném městě a ty tu zase meleš pořád tu svou! Ach jo. Pozdravuj v Evropských hodnotách.
  Redneck.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:09
   Ty jsi nepsal vůbec nic. Ty jsi napsal že já mám něco napsat o nějakém tajemném městě v Kanadě. Proč já bych to měl psát, demente? Proč to nenapíšeš ty?

   Tady si počti, rudý blbísku.
   https://www.theguardian.com/world/2016/mar/22/millions-more-russians-living-in-poverty-as-economic-crisis-bites

   Vymazat
  2. ŠKoda že nemám nic pro blbíska tvý krevní skupiny, abys sis početl a pochopil čtené. Rozumím tomu tak, že lezeš po celým internetu jak uříceně hledáš jiný bulvární mediální prefabrikáty, protože bulvár už je dnes všecko. Musí se vzbudit emoce u troubů jako seš ty, aby psali diskuzní příspěvky k sto péro. Vynáší to pak statisíce - no jasně že ne tobě - Mediální kanály jsou "kanály" v pravým slova smyslu, co píšou píšou proto, abys byl nasranej a diskutoval a hádal se s ostatními nasranci. Jako když televize vysílá film pro reklamy - ne pro ty truhlíky, kteří to sledují. Ale truhlíkům to prostě nedocvakne a nedocvakne. Všechno je špína a bulvár. Kultura a media nejvíc.

   Vymazat
  3. 10:29 - přestaň sem ty zmrde zkurvenej cpát ty sračky v tý hnusný hatmatilce nebo ti ten tvůj oslizlej vřed co ti raší mezi rachitickými ramínky degeneráta umeju kyselinou aby vysmah a přestal se otírat zbytečně o slídu! A ty tvý zlodějský větvičky ti vopálím zapalovačem, aby se přestaly makat na klávesnici! Neser, z chazarský lejnolíhně vypuzenej sajrajte ...

   Vymazat
  4. oprava: sápat po klávesnici - páč sajrajti jak ty nemakaj, ti se jen po všem sápou!

   Vymazat
 26. Dolar PADL již velmi dávno ...

  Dolar byl ukotven do ZLATA což je jidinná kotva ... pak v 70 letech Kissinger udělal manévr aby zabránili bankrotu v USA a ukotvili dolar do ROPY ...

  Tak že hodnota dolaru a ropy je to na co se musíš dívat... Nedívej se na to jak je česká koruna k dolaru .. dolar není kotven do české koruny..

  To že barel ropy byl 150 dolaru ... tzn že dolar padl ... je po něm...
  To že byl převeden dolar ze zlata na ropu bylo jenom proto aby se zabránilo totálnímu bankrotu US na konci 60 let ...
  To že barel byl za 150 znamenalo jenom jedno DOLAR PADL...

  Pak si to ti idioti uvědomili a začali tlačit cenu dolů a zdůvodnilo to tzn sankcemi... a to nemá nic realitou...

  Rusko a Čína a teď i němci se připravili na zlatem krytý obchod či i měnu dříve nebo později ...

  Pád ceny ropy dnes je jenom proto že svět si uvědomil že dolar je v prd..eli..

  Skutečná cena dolaru je jedno velké hov..no, nebo-li by v roce 2010 měl dolar padnout 3 krát dolů ..

  Vše je řešeno tak jak jsem psal nahoře .. a tvrdím to rok po roce ....
  Tisk dolaru je jedinné co USA mohou dělat ... tím si ale kopou ještě hlubší HROB.... NENÍ ÚNIKU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolik jsi na těch svých předpovědích už vydělal, blbe? Kdyby jsi se podle toho řídil tak už dávno chrápeš i s celou rodinou po mostem. Naštěstí pro tebe bys ve skutečnosti na ty svoje bludy nevsadil ani halíř.
   Moc dobře si vzpomínám jak idioti tvého typu v roce 2008 když byl dolar za 15 korun předvídaly, že bude do roka za 5. Když byla ropa ve stejném roce za 140 tak předvídali do pár let 500. Uběhlo 9 let a dolar je za 25 korun a ropa za 55.
   Když bylo zlato v roce 2011 za 1900 dolarů, tvrdili jste že bude brzo za 5000. Blbci.

   Vymazat
 27. Rusko mělo kolem roku 2010-12 kolem 25 000 tun zlata a Čína kolem 30 000 tun zlata ...
  Rusko znásobuje jejich zásoby zlata rok co rok ... zatím co západ je musí prodávat aby se zachránil ... západ musí držet cenu zlata dole aby jejich finanční systém nezkrachoval tak jak si uvědomili že musí držet cenu ropy dole ... Rusko rádo vyměňovalo západní dluhopisy za ZLATO ... dělali to přes BNP Paribas a Kypr ... když to amíci zjistili tak BNP Paribas byla pokutována a Kypr byl vykraden ... rusové měli o tom zprávy předem a všechny svoje vélké prachy v klidu převedli přes Londýn z Kypru než to vypuklo...

  REALITA .... nebo-li BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU ALE JISTĚ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko má v rezervách jen 1600 tun zlata, Čína 1800 tun, idiote. Kde na ty pičoviny furt chodíš?

   Vymazat
  2. Mě zajímá REALITA a ne žvásty pro prvňáky či mateřskou školku....

   Vymazat
  3. 10:48

   Realita jsou oficiální údaje. Ne tvoje vymyšlené prdy vytažené odněkud z řiti.
   http://www.goldreporter.de/wp-content/uploads/2017/02/Weltweite-Goldreserven-02-2017-1.pdf

   Vymazat
  4. Lžidácký žvásty. Ale orientačně dobré! U jejich satrapií se podělením deseti dostanem k realitě a u svobodných zemí, jako Rusko si uděláme nejlepší představu o realitě vynásobením deseti. pak to cirka vychází stejně jak to má Vlastik nahoře ...

   Vymazat
 28. Důvod proč dolar je relativně silný vůči dalším měnám ...

  Je to uděláno proto aby US okrádaly vpodstatě všechny země světa co obchodují v dolarech .... všechni co obchodují v dolarech vpodstatě VYKUPUJÍ US z bankrotu... COŽ JE ZLODĚJNA a státy se nejsou schopni bránit... PROTO RUSKO ochoduje v jiných měnách .... Čína Iran etd.... 190 států je dnes připraveno odejít od dolaru...

  PROTO NATO u Ruských HRANIC ...

  NAPOLEON byl kvůli reservní měně
  1sv válka kvůli reservní měně
  2sv válka DTTO

  Nyní podle Bretton-Woods což padl již v 90 letech a není adekvátně obnoven jsme bez globální finanční politiky ...je to jenom zaplátaná díra..

  To že ostatní státy světa jsou den po dni okrádány USA je KRIMINÁL ... a ti co se tomu bránili jako Saddam a Qaddafi museli být zničeni ... samo sebou RUSKO řeklo DOST ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dolar je silný protože je stabilní, je o něj zájem a lidé a obchodníci po celém světě v něj mají důvěru.
   Proto třeba i sami obyčejní Rusáci před rokem a půl kdy kolaboval rubl, byla inflace 20%, ve velkém měnili ruble za dolary.
   Meleš úplný hovna.

   Vymazat
  2. 11:00 - to jsou jen z lžidotisku vopsaný cancy bez obsahu co tu votíráš tím tvýhm škaredým slizským vředem vo slídu, vobřezanej politruku aneb z chazarský lejnolíhně vypuzený odpade:) To by ti tvý filckonoši museli dát hlavu, aby mohla vypotit něco normálního, inteligentního! Ne pindy a mekty, ale třeba napsat, jak je od pádu Bretonwoodu (petro)dolar kryt a co způsobuje že krachujíc a nejzadluženější stát může i nadále disponovat platidlem který kdokoliv na světe ještě vůbec chce! Idiote ...

   Vymazat
 29. Pokud se Erik Best chce něco naučit ať si přečte moje příspěvky - je to zadara

  OdpovědětVymazat
 30. pokud budeme v eu dopadnem takhle:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Ivo-Strejcek-Nova-promigrantska-svedstina-475641

  OdpovědětVymazat
 31. Kolik stálo české občany toto deflační opatření? Za dva a půl bilionu Kč byly natištěné nové vyžehlené bankovky a o tolik byla znehodnocena měna. Ta již byla degradována vykradením zlatého pokladu - o kterém jsem se ale dočetl, že nepatřil českému státu, ale Národní bance - a ta asi patří těm jejím šafářům? Tedy, že stát nesmí kecat bance do toho, jak je rozkrádána. Asi si většina již přečetla, že banky, které byly vyvlastněny českým občanům a předány zahraničnímu velkokapitálu, vydělávají za každý jeden rok více miliard, než kolik za ně zaplatily a že si již nahospodařily na českém dvorečku jen 3 největší skoro 3 biliony Kč ve svých aktivech. Tak ročně jsou okrádáni občané k těmto již nakradeným aktivům vždy o dalších 50 miliard. Podobně si počínají pojišťovny, které jsou vesměs v rukách rovněž Západního velkokapitálu. Uvedené sumy si prodělte prosím 10 miliony a zjistíte o kolik byl jeden každý občan ČR okraden. Proto jsme zatím ve snaze dohnat Rakousko či dokonce Německo nepokročili ani o píď a pokud budeme pouhými vazaly a budeme odvádět ročně 300 volů a 3 tisíce kop stříbrných do Němec a spol. tak se nic nezmění. Zatím se ekonomicky propadáme i proti rozvojové Číně. Ty žvásty, kolik miliard přiteče z EU do ČR "darem" i se stavěním pomníků těmto pofidérním dárcům, by měla media také jednou nahradit, kolik miliard ročně z ČR odteče do EU - tím nemyslím "členský" poplatek, ale reálný odtok - zjištění, že za 1 Euro z EU do CR odteče 5 Euro z ČR do EU není dalek pravdy.
  A k odpovědnosti za zubožený stav české ekonomiky a z toho plynoucí ubohé příjmy většiny občanů není nikdo volán. A přece víme, kdo nám vládl - na střídačku ODS a soc. dem a prakticky na stálo lidovci. V říjnu jsou volby. Občané by měli škrtnout a to hned na několik dalších volebních období tyto strany a konečně i TOP O9, která je sebráním odpadlíků z těch tři jmenovaných. Občané by měli zjednodušit a zprůhlednit politickou scénu na strany dvě, jednu levou a jednu pravou, aby bylo vždy zřejmé, koho za stav věcí v ČR činit odpovědným. Tedy ANO a KSČM jsou jedinou racionální volbou. Jedna partaj se nebude moci vymlouvat na druhou, třetí, čtvrtou v koalici... že kdyby atd.

  OdpovědětVymazat
 32. Londým musel vracet Číně od května 2012 každý měsíc 1000-1200 tun zlata - měsíc co měsíc .... po tichu, den za dne... takto to fungovalo ještě v roce 2016 v srpnu...

  Tak si to spočítejte ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastíku, jsi nafetovaný nebo si z nás děláš prdel?

   http://www.goldreporter.de/wp-content/uploads/2017/02/Weltweite-Goldreserven-02-2017-1.pdf

   Vymazat
  2. Mě zajímá realita.... a ne FAKE NEWS pro prvňáčky ....

   Vymazat
 33. Mimochodem na Sibiři jsou zásoby ZLATA v TRILIONECH dolarů ...

  ...proto ta děvka krvavá MADLA žvatlala o tom že Rusko by se mělo rozdělit se světem o nerostné bohatství na Sibiři.... protože se to US nepodařilo ROZKRÁST ...

  Putin jim na to odpověděl - balistické rakety směrem WASHINGTON ... a MADLA sklapla

  OdpovědětVymazat
 34. Pro RUSKO - Flynn nebo NO-Flynn, nemá žádný význam...

  RUSKO si stojí dnes totálně nezásvile a má pod kontrolou celou situaci....Není to USA co diktují situaci ...
  Rusům je to na háku ...

  Jedinný význam to má pro amíky ... buď padnou drsně na držku a nebo jejich pád bude kontrolovaný ...

  Trump byl zárukou že bude kontrolovaný ... to ce se začalo vyvíjet s Flynnem může znamenat, že prostě podporné stojky co udržovaly USA stále nad vodou budou odsunuty a půjde o pád na držku ...

  190 zemí se nebude nechat buzerovat zbankrotovanou chátrou v USA ....

  Za Putinem stojí v řadě ..... a před námi se otevírájí dveře SVOBODĚ a obchodu .. tzn prosperitě pro všechny...

  USA nenávidí obchod ... protože dává svobodu lidem ... USA potřebují VÁLKY

  OdpovědětVymazat
 35. Tak co SRÁČI půjdeš si šňupnout a nebo se dívat na porno aby jsi se dostal z depky z mých informací a z mé dominance nad ubohostí tvého zkorumpováného ega a nízkého IQ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Své informace si vytahuješ z prdele. Tak si je tam vrať zpět.
   Mě zajímají podložená fakta. Nemáš? Tak jsi do hajzlu.

   Vymazat
 36. Dříve když tady byl Schapiro tak jsi se chodil vybrečet tam a on ti ho vyhulil a ta jemu a bylo to. Dnes ti zůstalo fakt jenom to po..rno a Háčko...

  Debilové vždy prohrají...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastíku, ztrácíš nervíky. Drž se raději toho blekotání kolik miliard tun zlata mají Rusko a Čína a jak zkolabuje dolar. Do roka a do dne. Už 10 let :-D. A přidej něco o spiknutí Jezuitů.
   Tvé zkazky z tvého alternativního vesmíru ve kterém žiješ je zábava sledovat.

   Vymazat
 37. Moralita a pravda jsou vždy dominující nad zloději a lháři..

  Prokázal to Kristus když vyhrál nad ESTABLISHMENTEM ... idioti řeknou, ale přece Krista zabili, jak mohl vyhrát? Kde je Sanhedrin dnes??? Kristus žije v srdcích těch pro které PRAVDA je svatá a moralita brána do míru a štěstí ..

  Hus to dokázal taky proto v nás žije - v nás všech pro které PRAVDA je svatá a moralita brána ke štěstí a pokoji ...

  Putin toto tajemství objevil sám také....
  Vatikán s Washingtonem a Tel Avivem je tam kam patříš SRÁČI jste jedna verbeš ....jste jenom jeden a ten stejný ESTABLISHMENT - který upadne v zapomění ...

  HRDINOVÉ PRAVDY A MORALITY zůstávají na věky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to bylo ze slabšího soudku :(

   Vymazat
 38. Vlastík se nám nějak zaseknul... :( Snad si ho nepovolal Kristus na konzultaci? Nebo že by snad, úplně se na to jen bojím pomyslet, samotný Putin?

  OdpovědětVymazat
 39. Vlastimil11:49
  To si právě myslím o Putinovi,že jedině pravda zachrání Rusko.Proto si i myslím,že drží nervy na uzdě,neskočí na každou provokaci.Spíš čeká,že se provokatéry prozradí sami a celý svět je odsoudí.
  Ale podle toho prodeje zlata ČNB,usuzuji,že se něco děje,jen nevíme ještě co a kdo vlastně kupuje naše zlato,nebo ho musíme vydat.

  OdpovědětVymazat
 40. 11:42
  Hlavně že ty tady ohromuješ s "fakty", kašpárku zamindrákovanej. To tady vidíme, jak se vykrucuješ a vytáčíš, Jando.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jen na tobě komu budeš věřit. Jsi mě úplně u prdele. Ale pak se nediv že máš holou řit a na dveře ti tluče exekutor. A nesváděj vinu za to na jiné.

   Vymazat
  2. 12:29
   Jando, Jando, teď jsi mě rozesmál, fakt! Jak daleko jsi od pravdy, Jando! Ale znáš to pěkné české (mimochodem, mají v té tvé Americe taková krásná pořekadla, jako v Česku?) "podle sebe soudím tebe"?

   Vymazat
  3. 12:36

   Snažíš se, naparuješ se, ale hraješ to špatně, průhledně.
   Frustrátství, losersví, nasranost na život, nasranost na společnost, nasranost na všechny, holá prdel, víra že tě z toho tvýho srabu spasí Putin nebo někdo podobný, kape z každého tvého písmenka.

   Vymazat
  4. 12:43
   Víš co, běž se léčit a neotravuj tady, Jando. Podle sebe soudím tebe, že? Howgh.

   Vymazat
 41. Pouze zbezne prohlednuto !
  VLASTIMIL vas zde vsechny zdeptal !
  To je srandy kopec !
  Vlastimile, kde zijes ? Jsi rozeny tribun lidu.
  Uchazej se o misto starosty.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku ty brďo .... situace se budou asi rapidně vyvíjet ...

   Já pořád věřím že spolupráce je jedinná cesta pro všechny ...

   USA musí začít spolupracovat a pak to bude OK..

   Potřebujeme balanci..

   EUROASIE to bude pomalu přebírat ale mám za to že nikdo v Evropě nechce čínský styl ... Angláni se snaží stále udržet Anglo-Americký blok...ale jenom za podmínek že Trump vyčistí FED....

   Pak bychom mohli tvrdit o rovnováze EUROASIE - ANGLOAMERIKA

   Pokud to Trump neudělá to Anglie do toho asi nepůjde .... a bude se snažit manévrovat mezi Amerikou a EUROASIÍ...

   Jeden dominantní blok není multipolární svět ... velké nebezpečí že se to zase podělá...

   USA musí vyčistit FED - Média.. a Pentagon..Obama z Pentagonu odstranil 300 patriotů ... dal to zrádce...

   Vymazat
  2. Vlastíku, proč kecáš takové hovadiny. Dobře víš že všechno jede a pojede podle plánu Ročílda a Rokefelera. Otázkou je jen kdo řídí je? Bytosti z jiné galaxie? Bytosti z jiné dimenze? Nebo samotný Satan? Tak nás nenapínej a prozraď jak to je.

   Vymazat
 42. Tak že je to tady....oficiálně...

  Šéfka diplomacie EU Federica Mogheriniová je znepokojena možnou ztrátou role Spojených států coby globálního lídra. Prohlásila to v rozhovoru pro Die Welt ke své návštěvě ve Washingtonu minulý týden...

  ????
  Tzn ...
  Po té co dolar ztratil svoji pozici byla jenom otázka kdy USA ztratí pozici lídra...

  Dnes štětka z Itálie to oficiálně prohlásila ....

  ???,
  Možná toho Flynna sundali právě kvůli tomu aby oznámili světu že SKONČILI JSME DOBRÁ ZPRÁVA NENÍ KOMU Z OKNA MÁVAT ....

  .....
  Trump to potvrdil svým tvrzením - OČEKÁVÁM ŽE RUSKO NAVRÁTÍ KRYM UKRAJINĚ ...

  A Rusko se tomu rozesmálo až se za břicho popadá...největší for roku...

  Tzn ... Tvrzení USA je ignorováno...tzn ZTRÁTA POZICE LÍDRA ...

  .....
  Představte si, že jste bosem firmy a najednou dáte nařízení a ten poslední zaměstanec se tomu směje a nařízení je ignorováno a věci jsou udělány tak jak to vidí ten poslední zaměstnanec .... KDO JE PAK LÍDREM

  DOBA USA skončila ... uvidíme jak se situace bude vyvíjet ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Uvidíme jak se situace bude vyvíjet"?
   Vlastíku, ty nás ale napínáš. Určitě další vývoj dobře znáš. Nejmíň na 50 let dopředu. Tak nebuď sobec, netrap a nenalínej nás, nenech se prosít a poděl se s námi o svou analýzu :-D

   Vymazat
 43. 13:02
  Jedinej genitální odborník a Všeználek celý zeměkoule budeš Ty,havlohňupe!!!!;
  Nejsi příbuznej Kraďouska nebo Poserplíny /???
  To jsi taky arbitři všeho s hovnem v palici!!!:-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jsi na Jandu, lejnosrka, čokovopici z fašinktnu. Polepši se a přidej smajlíků a vykřičníků.

   Vymazat
 44. 13:33
  Zalez negramote!!!

  OdpovědětVymazat
 45. Vlastimile - ve všem máte pravdu. Vaše informace jsou intelektuálně na úrovni a určitě máte v oboru rozsáhlé znalosti. Nehleďte na ty imbecily na diskuzi, kteří vědí prdlajs a čerpají jen z mediálních prefabrikátů ( bulvár) a pište častěji. Dík za info.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jde jenom o jedno, mít v pořádku srdce ... tady vše začíná i končí ..a to přeji všem a to usiluji pro všechny. Tomu jsem podrobil vše ve svém životě a přináší to ovoce...

   Vymazat
  2. Vlastimile, procetl jsem si vase prispevky a podle mych poznatku mate ve vsem 100% pravdu.

   Vymazat
 46. Pokud Trumpa obviní z vlastizrady nebo-li, impeachment, pak to bude znamenat jenom jedno...

  Oficiální prohlášení USA, že se staly CIRKUS HUMBERTO a vzdávají se oficiálně lídrem.... samo sebou to liberálům nedojde ... nebudou to chápat. Budou moci to pochopit až začne padat dolar a možná rozpad US na nějaké celky ... i pak to budou odmítat pochopit že sami zničili USA - budou vinit Putina atd....

  To je to co amorální liberálové dělají - shazují vinu na někoho druhého místo kritické samoreflexe ....a to je pohřbí...

  Rusko a Trump nabízí stále čas na sebereflexi pro USA.... pokud to odmítnou a neuvědomí si že Zbraně Hromandného Ničeni v Iráku nebyly a že to bylo jenom vyvraždění a zlodějna pak s takovým státem nikdo nebude chtít mít nic společného ...

  Teď je dobe na sebereflexi pro US - Trump ji nabízí .... pokud liberálové ji odmítnou, zničí USA ....

  To platí obecně poro každého z nás, pro každou rodinu... nikdo není dokonalý, otázkou je zda máme zájem o sebe kritiku a pokořit se a odvahu začít znovu ....
  USA mohou začít znovu ale z nové platformy ... stejně k tomu dojde jednou...otázkou bude pak v jaké podobě američané vstoupí na podium světového dění ...JAKO USA nebo jako nějaký jiný rozdrobený celek...

  OdpovědětVymazat
 47. Vlastiku nedej se odradit v analyzach situace i kdyby jsi udelal nekdy chybu, pro nedostatek informaci. Ti HNUPI co Te kritizuji nejsou stavu zanalyzovat, nebo napsat nic. Kecaji jen posmesky a nadavky, nebo nalepky !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 48. Mam dnes malo casu , ale nekde se sejdema na NR a vysvetlim ti Trumpovu pozici a jeho priority.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 49. Jak se tady ta banda debilů navzájem vychvaluje a plácá po ramenou :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě tak tušit vo čem se tu píše co,ty škaredá nechutně smrdutá vopejzelá filcko, vodpadlá od lejnolíhně nějaký tlustý chazarskýho kagana nad Hudsónem, což? A kteráž si nezaváhala ani přeplavat Velkou louž, abys tuná zaneřádila vzduch! He!

   Vymazat
 50. 16:55
  A ty seš co???
  Bezmozek z chcíplotiny po udavači jménem Havel!!!!

  OdpovědětVymazat
 51. Cíl byl splněn na více než 100%!OžebračováníČR a jejich občanů nabralo otáčky!Díky vám 4.Velkoněmecká Říše a Chazaři!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 52. Ten kapitalismus. Nejlepší, nejsvobodnější, nejdemokratičtější společnost. A jak si v něm lidi rochněj. Přece stačí jen trošiličku vylepšit a hned je všechno oukej. Jen tak dál. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. T-18:02-chápu Vaši skepsi ale kde je paralela ke kapitalizmu? Kolik má divizí? Kdo ji vede?

   Vymazat
 53. Kapitalismus je klamný název pro parazitizmus, je to bída a hnus. Tentokrát krásné příspěvky od pana Vlastimila a mimořádně až neskutečně inteligentni a slušný příspěvek v 16,08 od ctihodného a veleváženého HON NO LULU. Stále nemůže pochopit, že o nich se rozhoduje bez nich a na jiném kontinentě. Blahoslavení chudí duchem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze ty nevis co to znamena chudi duchem

   Vymazat