Reklama

.

.

pondělí 20. února 2017

Jen 20% lidí v Evropě souhlasí s migrační politikou EU. Bruselu hrozí v roce 2017 kompletní kolaps, odtržení od reality již proběhlo a europoslanci již pracují de facto jenom proti vlastním voličům!

VK
20.2.2017  AE News

Před týdnem uveřejnila britská průzkumová agentura Chatham House výzkum, podle kterého jen 20% lidí v Evropě souhlasí s přijímáním muslimských migrantů. Průzkum proběhl na vzorku 10,000 respondentů z 10 evropských zemí a v Bruselu způsobil pozdvižení [1]. A to hned z několika důvodů. 


 

 *Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

Velký odpor proti muslimské migraci je ve Francii, což je klíčová země EU a budoucí partner Německa pro vznik Nové Evropy. To je největší rána právě pro Berlín. A pokud mluvíme o Německu, tam průzkum dopadl také neslavně, proti muslimské migraci se vyslovilo 53% Němců, což je pro Angelu Merkel katastrofa, ale z pohledu nás je to naopak alarmující a nízké číslo. Německo je evidentně natolik multikulturně přeprogramováno, že ani znásilňování dívek před rokem na Silvestra v Kolíně nad Rýnem nijak významně Němce neprobudilo a jenom těsná nadpoloviční většina je proti muslimské migraci.Měla by být zastavena migrace z muslimských zemí do EU?

 • Polsko 71%
   
 • Rakousko 65%
   
 • Maďarsko 64%
   
 • Belgie 64%
   
 • Francie 61%
   
 • Řecko 58%
   
 • Německo 53%
   
 • Itálie 51%
   
 • Velká Británie 47%
   
 • Španělsko 41%


Výsledky průzkumu jsou šokující, a to hned ze dvou stran. V průměru 55% lidí v EU chce, aby muslimská imigrace skončila. To je v rozporu se vším, co dosud Evropská unie a hlavně Německo prosazovalo. Jenže průzkum ukazuje něco mnohem děsivějšího, že nejenom Německo je silně multikulti naladěno, ale zejména i Velká Británie a Španělsko, což je doslova šok. Průzkum potvrzuje, proč byl Brexit minulý rok v červnu tak těsný. Obrovská část obyvatel Velké Británie (úmyslně neříkám Britů) je nejenom pro-EU naladěná, ale podle tohoto průzkumu i silně pro-muslimsky, protože muslimskou migraci do EU (potažmo Velké Británie) nechce jenom 47% obyvatel země, proboha, to je méně než polovina a to prostě ukazuje, jak daleko Británie došla, nakolik je dnes brutálně islamizovaná.


Dalším šokem je katolické Španělsko. Země, která prošla v historii „reconquistou“ a dobývala od Arabů zpátky svoji vlast se dnes v průzkumu vyjadřuje proti muslimské migraci jen ve 41% případů, což považuji za národní tragédii. Katolické Španělsko je na tom hůř, než jsem si myslel. Na zastavení migrace musí EU vynaložit ani ne tak peníze, jako spíš politickou vůli. Kolik politiků v Evropě je dnes ochotno se postavit před televizní kamery a říct, že muslimské migranty do EU nechceme? Kdo z českých politiků je toho schopen? Co takhle zkusit výzvu na politiky, až začne předvolební kampaň? Vyzvěte politika na předvolebním mítinku, aby řekl nahlas a natočte si ho na mobil, že se zasadí o zastavení muslimské migrace. Explicitně muslimské. Kolik z nich bude mít odvahu tohle říct? A co na to politici z alternativy a z fiat-alternativy? Co třeba pan Robejšek? Půjde s panem Dospivou z Penty do voleb s heslem „Stop muslimské migraci do EU!“ a bude se zasazovat o přímou demokracii jako pan Farage nebo pan Okamura?


Ve volbách v evropských zemích v roce 2017 půjde o všechno!


Volby v roce 2017 čekají Českou Republiku, Francii, Německo, Holandsko a další země. Tyto volby budou jiné, naprosto jiné. Poprvé v nich opravdu o něco půjde. Bude se hrát o mandát Berlína k vedení a k realizaci vzniku Nové Evropy. Z těchto voleb vyjdou jenom dva možné směry. Směr k odchodu z EU a k posílení národních tezí a směr opačný, k hlubší integraci do EU v podobě německého projektu Das neue Europa a tím pádem ke ztrátě národních hranic, vlastní ústavy a vlastní země. Lidé si musí uvědomit, že knedlíková pohoda je založena na principu rakoviny. Zabíjí vás to, na čem jste závislí.

V Německu je proti islámu stále odpor daleko větší, než v Británii nebo ve Španělsku.

Závislost na politicích a jejich neomarxistické péči o občana, kterému stát sahá do kapsy pro peníze, kterému sahá do žaludku, co konzumuje, kterému zakazuje kouřit, kterému zakazuje topit v kamnech pevnými palivy, které mají tu drzost, že se z nich v zimě neekologicky kouří, kterému zakazují po 22. hodině na vlastní zahradě udělat si táborák nebo zahradní oslavu, kterému v jeho živnosti kouká do tržeb, aby měl přehled komu co, kdy, kde a jak prodává a kdo, od koho a co nakupuje, kterému vleze bez povolení do bytu, pokud je legálním vlastníkem zbraně, kterému postaví za obcí ubytovnu pro migranty, kterému stát vysvětluje z ministerstva pravdy, co je pravda a co není.

 

Politici kují pikle proti vám, neberte si od nich koblihy, ani klobásky!


Podívejte se na video nahoře, ani ne tak na pana Farage ale okolo něho, na tu reprezentaci europoslanců, která nehájí (až na výjimky) vaše národní zájmy, ale dnem i nocí kují pikle proti vlastním občanům doma, proti národním tezím, proti dětem svého národa. Situace ve Španělsku i ve Velké Británii musí být alarmem. Takhle bude vypadat Česká republika i Slovensko za 25 let, až nová generace dnešních dětí, které Sobotkova vláda multikulturně začala indoktrinovat, převezme řízení země a začne z pohledu multikulturní vzájemnosti infikovat
zbytky populace.Necháte se znovu letos „koupit“ u voleb za pár klobásek a koblih?

Pokud slyšíme Donalda Trumpa říkat, že mainstreamovým médiím již nelze věřit, protože neinformují o událostech, ale prosazují vlastní agendu, potom to znamená, že situace je naprosto kritická. Všichni jsme zažili, jakou obrovskou propagandu a manipulace s průzkumy a veřejným míněním probíhaly minulý rok v USA a dá se očekávat, že to samé čeká letos Evropu v nadcházejících volbách, které čekají i Českou republiku na podzim. Úlohu alternativy, která přináší informace a analýzy skutečného stavu, nelze v současné době ničím nahradit.

.... .... .... (celý text ZDE)

18 komentářů :

 1. ano poslední šance zvolit SPD mít vlastní stát klidný život
  anebo stávající strany a multikulturní totalitní makrelystán

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co pro to dělá SPD?Nechci napsat nic,dělá velice málo.

   Vymazat
  2. Anonymní20. února 2017 10:46 http://spd.cz/program/

   SPD nedostává prostor v havlistických medii má v programu referendum o vystoupení z eu a o to jde

   Vymazat
 2. Moje babička je naprosto neinformovaná o situaci s Mohamedány v Evropě.Její reakce je, proč by jsme těm chudáčkům nemohli pomoci? Nemůžu ji pustit e-mail, kde muslimské děti podřezávají krky bezvěrcům. Nemůžu ji pustit zohavené obličeje žen při ukamenování, protože by to nepřežila. Patří k těm 20ti procentům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně a už vůbec si nedovede představit že nám je sem lifrujou, aby nám mohli škodit. Nevědí, že Satan není jenom v pohádkách.

   Vymazat
  2. Vy tem blbostem,co máte na e-mailu opravdu věříte ? Jistě i víte kdo to rozšiřuje.Již Vás dostali .

   Vymazat
 3. 12:04
  to naše stařenka je (97) je jinej kadet...
  patŕí k většině a ještě tvrdí ,že ten počet byl
  uměle snížen...
  ví dokonce co je to manipulace s daty...
  j

  OdpovědětVymazat
 4. Až daji muslimákům volební právo, tak se současné EU "špičky" u svých koryt udrží. A o to jim jde.
  A že jsou statistiky cinknuté tak, aby se zlanařili lidé ve prospěch politiků u lizu, je jasné.
  NIKOMU NEVĚŘTE JSOU TO ZLODĚJI, KTEŘÍ NA VÁS VYDĚLÁVAJÍ

  OdpovědětVymazat
 5. Volme nejmenší zlo Okamuru . Pokud nebudeme jednotní , tak hodně hlasu padne v niveč do stran které zklamali a poslouchají mute Merkel . Nebo je dostanou strany které umřou po volbách . Marcel . P.S. volte SPD !

  OdpovědětVymazat
 6. Každý,kdo bude volit parlamentní partaje se sám
  stane vlastizrádcem.Na vlastizradu existuje jen
  jediný trest.Tak ať si voliči vyberou!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nejsou zde v EU afroarabove ,aby taky ovlivnili anonymni statistiky a volby ?

   Vymazat
 7. Pořád klesáme na dno. Politická korektnost, což je pojem pro vlezdoprdelismus od bruselských poslanců až po naše politiky, kteří nás přesvědčují jak se máme jak v ráji a ráj znamená 12 tisíc mzda, 8 tisíc nájemné za byt a za čtyři tisíce se musí platit hypotéky, úvěry, které jsou strašně výhodné a když je máme ještě ušetříme, jak hlásá každých pět minut naše televize, noviny, letáky. Jen si půjčujte, tak aby byli všichni zadlužení, manipulovatelní a schvalující vše co nám naše vláda nakuká. My budeme zadlužení a budeme muset živit hordy přistěhovalců, kteří jsou vychování že jsme nevěřící psi, kteří jim musíme sloužit. Aby naší lidé vyžili, můžou mít maximálně jedno dítě ale muslim klidně deset protože my je přeci musíme živit jak nám říká naše vláda. Evropa končí a není jí pomoci. Blbost zvítězila všude.

  OdpovědětVymazat
 8. Brexit - Frexit - Czexit - nutný program pro nejbližší období.

  OdpovědětVymazat
 9. Zamazni jim to tady Hornaku
  At zije Trump a jeho rodina-Hercegovina
  Honolulu nickuk

  OdpovědětVymazat
 10. Trumpova manželka pochází se Slovinska. Hercegovina není Slovinsko! Nauč se evropský místopis!
  emeritní plukovník VS v záloze

  OdpovědětVymazat