Reklama

pátek 3. února 2017

K novému zákonu o kybernetické bezpečnosti

2. 2. 2017   (z internetu)

10 komentářů :

 1. Myslím, že strašit Babišem není korektní krok NR. A NR snad by neměla mít ani nějaký osobní důvod - leč, že by se cítila dotčena kritikou Babiše na adresu ČT. Ale podívejme se co soudí o mediích novinář a dramatik G.B.Show:"...noviny jsou vlastnictvím boháčů a mimo to jsou závislé na inserci jiných boháčů. Redaktoři a dopisovatelé, jichž mínění se neztotožňuje se zájmy boháčů, jsou propouštěni a nahrazováni úslužnými kolegy". Jistě se to týká i médií vlastněných Babišem, ale domnívat se, že se to netýká televizí by bylo bláhové. Přímo naopak cítíme a vnímáme to na jiskřících očích reportérů/medializátorů, jak jim činí radost a potěšení plnit coby sluhové přání svých majitelů. Že tak činí z čiré nezištné lásky k nim a ne z lásky k jejich penězům, tomu věří asi málo kdo. Sám si myslím, že nejen politici a boháči, ale také medializátoři a pražská kavárna nesou veškerou vinu za stav naší společnost, její desorientaci a štěpení.

  OdpovědětSmazat
 2. Každý, po kom se kdy házelo a hází blátem, je vždycky charakterově lepší, společnosti prospěšnější, a čestnější než ti, kteří blátem házejí - proto také házejí.Po stejném sviňákovi, jako jsou oni sami, se nehází, ten zapadá do party. Hází se po tom, kdo má jiné vlastnosti a mezi lumpy nezapadá. Proto se házelo blátem po KSČM, po Zemanovi, teď po Babišovi, vždycky přijde někdo na řadu, a media jsou vždycky servilní s lumpy a metači bláta. Za celých 26 let to nebylo jiné - vždy byla mediální servilita na straně špíny, lumpů, profláknutých politiků politických stran, a darebáků. Nikdy nebyla žádná media objektivní a nestranná, ale vždycky jen podjatá, a hnusná. S chováním kurev - pasou je politici a elity, a novinářští a komentátorští přizdisráči a podržtašky musejí být servilní se svými pasáky. Nikdo neměl, a zatím nemá odvahu se vzepřít. Ještě jsem nečetl článek, kde by si novinář dovolil oponovat v případě pana Babiše, a připomínat také jeho zásluhy. Jedna věc mi neštymuje. Pan Babiš vícekráte opakoval, že majetek státu byl sprostě rozkraden, vydrancován, prodán, a jinak znehodnocen, přičemž peníze za prodaný majetek nejsou nikde - v žádné rezervě. Vše zmrzačeno a rozkradeno. Opakuje se to i v mediích, nikdo to už dnes nezpochybňuje - přesto se nadává a spílá panu Babišovi, který s tímto zmrzačením státu nemá nic společného. A přestože aktéři tohoto bohapustého rozkradení státu jsou známi, nebyli obviněni, nebyli vyzváni, aby vrátili státu co ukradli, a nebyli potrestáni. Ale omílat nějaké hnízdo, Agrofert, a drze vyzývat Babiše, aby právě jen on přiznal a vysvětlil svoje příjmy a majetek, který evidentně státu neukradl, a nepobírá ani mzdu, to by jim šlo. Je to všechno hnusné, špinavé,ostudné, ale nikomu to nevadí. I diskutující omezenci plijí na pana Babiše - to už opravdu nikdo nepřemýšlí? Každý popírá pravdu? Nikdo už si nic nepamatuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo zloděj křičel chyťe zloděje. Babiš tozho sám dost rozkradl. A ze státního taky. Už jste zapoměli jak Babiš koupil od státu Unipetrol. A nějak přitom zapoměl státu zaplatit. takže on to musí vědět.

   Smazat
 3. 14:27, nrozčilujte se. Nečetl jste, že je zahajován frontální útok na určité lidi s cílem snížit jejich dobrou a poctivou popularitu? Tohle je začátek. Bude to Babiš, bude to Zeman a bude to Okamura. A možná někteří další. Přijměte to s klidem "vlci vyjí a karavana kráčí dál". Jen se nesmíme nechat zviklat ve své víře v nutnost zachovat národ, republiku a samostatnost. Mluvte o tom s lidmi kolem sebe, doma, v práci. Hlavně nemít strach, nenechat se zastrašit lidmi jejichž hlavní životní náplní je lhaní. Já například volím SPD.
  Děda Vašek

  OdpovědětSmazat
 4. Ad 14:27
  Výborný příspěvek. Jen dodávám: Někteří si to nepamatují, někteří si to nemohou pamatovat, někteří si to nechtějí pamatovat a další si to pamatují, ale je jím to jedno a pak jsou ti kteří si to pamatují a není jim jedno v jakém stavu se společnost nachází. Leč nikdo asi neví, jak jednotlivé skupiny jsou velké. Morave

  OdpovědětSmazat
 5. Dementní český národ si nadělal do bot a nechce
  si to jít opravit.Spoléhá se na politiky.Názor,
  že je bohatý a už nemá potřebu krást něco přece
  vypovídá o českém národu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechte ceskej narod na pokoji. Kdo vi odkud jste pribehl. Vase podla spina neni zde treba, odprejskenete hazet vase smrdute bahno jinam, kde vas privitaji s otevrenou naruci...

   Smazat
  2. 17:51 To že je člověk bohatý a nemusí krást je sporné. Většínou ten kdo má hodně chce ještě víc. A určitá omezenost je také tvrdit já peníze a vůbec nic nepotřebuji. To může tvrdit zase jen omezený člověk.(peníze jsou bohužel k životu nutné).
   A pane Petře nešpiňte občany ČR jinde nejsou lepší to se vám jen snaží vštípit blbci
   Václav

   Smazat
 6. http://www.info.cz/cesko/milion-cechu-zije-pod-hranici-chudoby-potvrzuji-to-data-ceskeho-statistickeho-uradu-4141.html

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Majevský, čtu vcelku rád vaše komentáře. Vůbec si nemyslím, že bohatý nemá potřebu dál krást. Celý život jsem se živil prací tam,kde práce byla skutečně těžká a někteří lidé kteří odcházeli do důchodu v 55 letech odcházeli jako opotřebovaní, zestárlí a hodně brzy jsme se s nimi loučili. Vůbec si nemyslím,že vlastní prací může člověk nabýt miliardový majetek. K tomu potřebuje určitou náturu a naučit se využívat práce druhých. To říkám bez hřkosti. Může se ale stát, že takový člověk - jednotlivec - se naštve když někdo získává svůj majetek skutečnými podvody, podplácením, ničením jiných, zneužíváním důvěry, atd. Nechci se spoléhat na politiky obecně, ale chci důvěřovat tomu, kdo otevřeně mluví před volbami o tom, co bude obhajovat a nevadí mu, že ti kdo jsou proti němu, ze strachu z toho co by mohlo přijít útočí zběsile jako smyslů zbavení.
  Věřme těm, kteří nyní vyjadřují otevřeně své názory se kterými můžeme souhlasit a podpořme je. Jak už víte, já například volím SPD.
  Děda Vašek

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.