Reklama

středa 1. února 2017

Kde jsou ti poslanci, kteří údajně hájí lid této země? Podívejte se, jak hlasují, když se ČR de facto vzdává své suverenity!

Vladimíra Vítová
1. 2. 2017
Dnes sněmovna projedná návrh poslankyně Černochové (ODS), který požaduje změnu čl. 43 Ústavy ČR. Tím se poprvé v historii Československa i České republiky změní obranný charakter naší armády na expediční sbor pro potřeby cizích mocností! A navíc poskytujeme území ČR bez omezení pro pobyt cizích armád!!! Doposud to bylo možné jen z důvodu plnění mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení, účasti na operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace např. OSN.
Takováto rozhodnutí nesou znaky přípravy, možného podílu na válečném konfliktu, kdy se zákonodárný sbor své zbavuje odpovědnosti za případné následky.


Iniciativa NE základnám opakovaně oslovovala poslance s žádostí o zvážení tohoto bodu jednání, o jeho nezařazení. Cituji z dopisu: „Jako část veřejnosti nemáme jinou možnost, než se vyjádřit k činnosti zákonodárného sboru, jeho snahy změnit čl. 43 Ústavy ČR, pokud nechceme svým mlčením na sobě nechat spoluzodpovědnost z dopadu Vašeho rozhodnutí.

Dovolili jsme si ověřit, zda většina z Vás má vědomosti o tom, o čem hlasujete. Chápeme, že množství projednávaných zákonů z několika desítek oblastí Vám nedává možnost se s obsahem sněmovních tisků podrobně seznamovat. Hlasujete na základě důvěry v poslanecký klub, stranických představitelů, podle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

Na změnu Ústavy ČR článek 43. ale nelze pohlížet jako na pozměňovací návrh k zákonu. Vaše hlasování by mělo být opřeno o informace nejen předkladatele, ale i názor veřejnosti, voličů.“

A jaká si myslíte, přátelé, že byla reakce poslanců? NULOVÁ!

Mnozí z vládních i opozičních poslanců si nyní mediálně hrají na „spasitele“ naší země, tak se podívejte, jak skutečně hlasovali k zařazení tisku č. 956, změna čl. 43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR. Proti byli jen někteří poslanci KSČM, ale například místopředseda KSČM Jiří Dolejš proti nebyl a proti nebyli ani poslanci Úsvitu a ani Tomio Okamura!!!

Kdo tedy reprezentuje lid této země? Kdo ho brání? Zvažte to, PROSÍM, při podzimních volbách! Posuzujte lidi podle jejich dosavadních činů a ne podle toho, co vám napovídají a naslibují během volební kampaně.

Hlasování k zařazení tisku č. 956, změna čl.43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR.

NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 112         
N Ne: 25             
0 Nepřihlášen  
M Omluven      
Z Zdržel se

ČSSD
A Ano:           35
0 Nepřihlášen: 2
Z Zdržel se:     7
M Omluven:     6
A, Pavel Antonín, Jiří Běhounek, Vlasta Bohdalová, Robin Böhnisch, Karel Černý, Richard Dolejš, Jan Hamáček, Pavel Havíř, Pavel Holík, Jan Chvojka, Igor Jakubčík, Zuzana Kailová, Václav Klučka, Petr Kořenek, Jaroslav Krákora, Josef Novotný, Pavlína Nytrová, Jiří Petrů, Lukáš Pleticha, Pavel Ploc, Adam Rykala, Roman Sklenák, Miroslava Strnadlová, Zdeněk Syblík, Ladislav Šincl, Milan Urban, Dana Váhalová,
Roman Váňa, Ladislav Velebný, Václav Votava, Markéta Wernerová, Václav Zemek

ANO
A Ano:            33
0 Nepřihlášen:  3
Z Zdržel se:      1
M Omluven:    10
A , Miloš Babiš, Margita Balaštíková, Martina Berdychová, Stanislav Berkovec,
Richard Brabec, Pavel Čihák, Jaroslav Faltýne, Matěj Fichtner, Jiří Holeček, Bohuslav Chalupa, Miloslav Janulík, David Kasal, Martin Kolovratník, Martin Komárek, Roman Kubíček, Jana Lorencová, Ladislav Okleštěk, Jana Pastuchová, František Petrtýl, Stanislav Pfléger, Ivan Pilný, Roman Procházka, Karel Rais, Miloslava Rutová, Jan Sedláček, Bronislav Schwarz, Zdeněk Soukup, Martin Stropnický, Zuzana Šánová, Helena Válková, Pavel Volčík, Rostislav Vyzula, Jiří Zlatuška

KSČM
N Ne: 25
0 Nepřihlášen: 2
Z Zdržel se: 2
M Omluven: 4
N Vojtěch Adam, Hana Aulická Jírovcová, Zuzka Bebarová Rujbrová, Jaroslav Borka, Alexander Černý, Vojtěch Filip, N Stanislav Grospič, Milada Halíková, Gabriela Hubáčková, Jan Klán,N Soňa Marková, Květa Matušovská, Josef Nekl, Alena Nohavová, Zdeněk Ondráček, Miroslav Opálka, Marie Pěnčíková, Ivo Pojezný, Marta Semelová, Václav Snopek, Josef Šenfeld, Karel Šidlo, Jiří Valenta, Josef Vondrášek, Miloslava Vostrá,
0 Leo Luzar, Stanislav Mackovík
Z Jiří Dolejš, Vladimír Koníček
M René Číp, Miroslav Grebeníček, Pavel Kováčik, Josef Zahradníček

TOP09-S
A Ano:           15
0 Nepřihlášen: 3
M Omluven:     7
A Zdeněk Bezecný, Leoš Heger, Jitka Chalánková, Miroslav Kalousek, Daniel Korte, Rom Kostřica, Helena Langšádlová, František Laudát, Jaroslav Lobkowicz, Herbert Pavera, Gabriela Pecková, Markéta Pekarová Adamová, Martin Plíšek, Jiří Skalický, Marek Ženíšek

ODS
A Ano:           13
0 Nepřihlášen: 1
M Omluven:     2
A Ivan Adamec, Petr Bendl, Adolf Beznoska, Pavel Blažek, Jana Černochová, Petr Fiala, Jana Fischerová, Radim Holeček, Miroslava Němcová, Zbyněk Stanjura, Bohuslav Svoboda, Vladislav Vilímec, Jan Zahradník

KDU-ČSL
A Ano:             6
0 Nepřihlášen: 2
Z Zdržel se:     1
M Omluven:     5  
A Ludvík Hovorka, Jiří Junek, Vít Kaňkovský, Jaroslav Klaška, Jiří Mihola, Josef Uhlík

Úsvit
A Ano:              6
M Omluven:      1
A Augustin Karel Andrle Sylor, Marek Černoch, Olga Havlová, Jana Hnyková, Martin Lank, Jiří Štětina

Nezařaz
A Ano:              4
Z Zdržel se:      3
M Omluven:      1
A Jaroslav Holík, Tomio Okamura, Karel Pražák, Kristýna Zelienková

61 komentářů :

 1. Při schvalování protektorátních zákonů na účast v amerických válkách není žádný rozdíl mezi TOP, ČSSD, ANO, ODS nebo KDU, jen KSČM se nechce podílet na útočných válkách USA !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslankyně Černochová je fašistka nejtvrdšího zrna, která podporuje všechno co vede k válkám bez ohledu na skutečnost, že neexistuje spravedlivá válka, což nebyla ani I. sv. válka ve které úplně zbytečně zahynulo 10 milionů lidí, ani II. sv. válka s 60 miliony mrtvými. Všechno začíná takovými jako je poslankyně Černochová, která se pokládá za nadčlověka, což je velice blízko tomu co tady již bylo za II. sv. války, kdy ti co se pokládali za nadlidi zabíjeli nevinné lidi.

   Smazat
  2. Poslankyně Černochová je holt novodobá Milada HORÁKOVÁ

   Smazat
  3. A nezapomínejte na soukmenovkyni Langšádlovou a její propagaci preventivního jaderného útoku proti Rusku. Ono zní rozhodně lépe v uších stáda když je akt agrese označen jako preventivní obranný akt.

   Smazat
  4. Černochová by asi potřebovala odčervit.Co se rozešla z policajtem s ní není k vydržení a asi se zbláznila.

   Smazat
  5. Po 1968 zde byli Sověti a pohybovali se kam chtěli ,komunistu bylo cca 2000000, k tomu přidáme veksláky a a disidenty kteří se vrátili . Vlady jen zadlužovali tento stát a jinak ho rozkradli . Pár patriotu ale co si zaslouží ,jen ať propadnou peklu!!!!!

   Smazat
  6. 15:47-Černochová není M.Horáková.Tato
   osoba je stejná,jako Krvavá Madla z USA.
   Sama ale bude sedět v bezpečí.
   Petr Majevský

   Smazat
  7. Anonymní1. února 2017 17:56 ano, ano, tak je to vždycky. Ti co nejvíce křící a agitují k válečným dobrodružstvím, tak ti vždy sedí dobře schováni v pevných bunkrech a čekají jak se vše vyvine. No a kdyby to náhodou nedopadlo, tak jen převléknou kabáty a jede se dál.

   Smazat
  8. Tou Horákovou máte na mysli tu paní, co byla vyměněna do Německa jakožto dvojí agentku a tady jí někteří troubové dodnes staví pomníčky?

   Smazat
 2. Počkejme si, jak dopadne konečné hlasování!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si myslíš, že konečné hlasování o čenkoliv něco změní. Politici jsou všichni stejní darebáci. Před volbami ti naslibují hory doly a po volbách nemají ani snahu ti říci proč to či ono nemůžou splnit. Je úplně jedno jestli jsou to levicoví, nebo pravicoví, nebo středoví politici, všichni lžou a hrabou především pod sebe.

   Smazat
 3. Myslím, že rok 1989 byl pro Český národ větší pohroma, než rok 1620. Země kompletně vyrabovaná cizími elementy. Lidi kompletně zdebilnělí cizí propagandou.
  Bude třeba začít uplně od začátku jako v sedmnáctém století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas, tahle naivita je a ještě bude hodně drahá, tenhle způsob života vede nutně k povrchnosti, často jen téměř otrocká práce, žádný čas pátrat po pravdě, závislost na masové propagandě a pouhá konzumace promyšleně nabízených věcí po římském vzoru - chléb a hry spoustě lidem vyhovuje.

   Smazat
 4. Nemám o sboru poslanců PČR valnè mínění,ale v tomto případě jsem rád za jejich ano.Nepatřim mezi přàtele, ta nulovà reakce poslancu mě nepřekvapila jako asi normálně myslící lidi.A jak vidno,oproti paní autorce,
  má většina poslanců,napříč politickým spektrem,víc rozumu.Dokonce i ti,kterým občas nemůžu přijít na
  jméno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto může napsat jen psychicky narušený jedinec.

   Smazat
  2. Anonyme 13:11
   zkuste to rozvést, v čem vidíte přínos nové okupace naší země?
   a v čem přínos usnadňovat vládě, aby naši žoldáci mohli snáze okupovat cizí země?

   (omlouvám se všem, kterým se při slově český žoldák bouří krev v žilách, dokud znovu nebude se vším všudy vrácen význam národní obraně našeho státu, je pojem český žoldák adekvátní, obzvlášť když o jeho nasazení mají rozhodovat korporace, protože tak to bude!!).

   Smazat
  3. Na negry je třeba biče a nefurt jen čučet jak to tupý komoušský stádo zkurvenejch do země zadupanejch peonůůů ...

   Smazat
  4. Ty jeden debilní fašisto19:05 čím ty čuráku tak ty negry zaženeš? Tím, že budeme bombardovat Rusko? Jsi pěknej debil, hlavně hloupý.

   Smazat
  5. To je fuk, z jakýho kusu Země uděláme poušť osídlenou jak Bronstejnů Leonek říkával "bílými negry". Nebo třeba žlutými! Válka je třeba. Kvůli nezdegenerování. Dokud Řím vedl války, ty skutečné, ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jako ta s Pyrrhem, s Jugurthou či Mithridatem a hlavně s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelní bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování!
   Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo váek jen válčičky, tu s Germány kdesi, tu s primitivními Dáky či Svéby zase jinde, nastal úpadek! Množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla zkorumpovanost,letargie, tupost,blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme?

   Smazat
  6. Pro A z 13:11h:
   Vy jste asi nepochopil,že ono "ano" je, že chtějí ten návrh podpořit!
   Pavel p


   Smazat
 5. Pro změnu Ústavy je potřeba kvalifikovaná většina (3/5 zákonodárců), nikoli jen prostá (nadpoloviční většina přítomných)!

  OdpovědětSmazat
 6. Měním svůj názor z poslední doby, kdy jsem párkrát Úsvit nezahrnul mezi mezi síly vlastízrádného establishmentu.
  Kdo zradí jednou (kdysi Okamuru) bude vždycky zrazovat, to se zase potvrdilo.
  Je mi líto, že jediní, kteří dostáli svým deklaracím jsou nakonec komunisti.
  Kam jsme se to dostali?!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč Okamura hlasoval Ano???

   Naprosto pochybné zcestné taktizování, neuvěřitelné!

   Smazat
  2. Ti dva co se zdrželi za KSČM, u Dolejše to nepřekvapuje, Koníčka neznám. Zajímala by mě jejich motivace. T

   Smazat
  3. Jejich motivace je jasná, jsou to prachy , které dostanou, když se nechají zkorumpovat ! Dolejš je navíc nasazená buržoazní kukačka co za prachy prodá vlastní babičku!

   Smazat
  4. Jak je vidět,ten Dolejš je ještě blbější,než Rujbrová,která podporuje "Prague pride"a to už je co říct....není on náhodou volený za nějaký pražský obvod ?

   Smazat
  5. doktor Dolejš , věren svému původu, pro prachy udělá cokoliv , kdykoliv a podrží komukoliv.

   Smazat
 7. v kolonii vladne gubernator ktery je zaroven loutkou vatikanu nata a evrohujeru a podle toho to vypada a o nějake vlastni politice teto guberniie nemuže byt řeč a kdyby tomu tak nebylo tak ti kteři vladnou by davinko seděli ne v posranecke sněmovně a sernatu ale na hradě mirov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keine "gubernie" Neue Süd-General Goverment§

   Smazat
 8. Dlouhodobě se tady připravuje válka na Evropském kontinentu. USA už investovalo deset miliard dolarů na rozvrácení Ukrajiny a v současné době militantní kruhy se snaží rozjet opět zabíjení na Ukrajině s cílem odvrátit odvolání sankcí proti Rusku, takže Američtí poradci na Ukrajině dělají vše proto, aby se utlumený konflikt na Doněcku rozhořel na plné obrátky, tak aby byl důvod zapojit do tohoto konfliktu Americké vojáky vyloděné v Polsku a přesunuté do Pobaltí z kterého je už jenom kousek na Doněcko. Důvod se už najde stačí si připomenout co předcházelo útoku Německa na Polsko 1. září 1939. Takových a podobných důvodu vymyslí administrativa USA kolik bude potřebovat. Poslankyně Černochová je fašistka nejtvrdšího zrna, která podporuje všechno co vede k válkám bez ohledu na skutečnost, že neexistuje spravedlivá válka, což nebyla ani I. sv. válka ve které úplně zbytečně zahynulo 10 milionů lidí, ani II. sv. válka s 60 miliony mrtvými. Všechno začíná takovými jako je poslankyně Černochová, která se pokládá za nadčlověka, což je velice blízko tomu co tady již bylo za II. sv. války, kdy ti co se pokládali za nadlidi zabíjeli nevinné lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělé a výstižné!! Díky

   Smazat
  2. Připojuji se ke kapitánovi!! Poručík

   Smazat
  3. Připojuji se ke kapitánovi a poručíkovi!!! Praporčík

   Smazat
 9. ano z téhle vlastizrádné vlády jsou jen ksčm pro český lid a jestli se lidé u voleb nezmění tak nebude ani ČR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zadrž dech, chlapče ! Důležité bude pouze to hlasování v ústavní většině ! Nyní to neni ještě o ničem ! A stím KSČM jsi úplně vedle !

   Smazat
 10. Lidi všech zemí spojte se proti zrůdám co chtějí válku,,,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kult války je huboce zakořeněn v podvědomí každého člověka! H. Bergsson

   Každých 20 let je potřeba vést válku, jinak národ zdegeneruje! Lidská civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může jen věčný mír! A. Hitler

   Smazat
  2. oprava: hluboce

   Smazat
 11. poslankyně Černochová je především vlastizrádce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Po založení privátního FED v roce 1913 na Jekyll Islandu, se USA staly baštou chazarského a iluminátského impéria, které už celé století úspěšně exportuje státní převraty, dluhové otroctví, lokální války, náboženské a etnické konflikty všude tam, kde "elity" cítily velké zisky. Měly rády zejména ropu, zemní plyn, zlato,diamanty,pro ně velmi výnosné kšefty se zbraněmi, drogami,s léky. Vlastníci bank, ropných společností a dalších nadnárodních koncernů velmi bohatly z cizího potu a krve, takže získaly postupem času neuvěřitelné bohatství a moc.Nyní hrají vabank a chtějí úplně všechno. Záda jim kryly a kryjí tajné služby CIA, NSA, FBI, MI 6, Mossad ad. tím, že tzv. eliminovaly nepohodlné a nebezpečné. Obrovskou pomoc jim také poskytli prodejní politici, kteří byli někdy jako užvanění užiteční idioti odejiti do věčných lovišt a také média, která téměř všechna "elity" vlastnily a stále vlastní. Ta vždy intriky, loupeže, sabotáže, převraty a konflikty exportované pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv zabalila do hezky znějících slov o šíření pokroku do nešťastných zemí. Kromě toho vymývají mozky miliard otroků stále více eklhaftní zábavou a propagandou, za což si nechají ještě dobře zaplatit. Stačilo, aby v loňských volbách nevyhrála jejich Hillary, nýbrž bohatý a tím i nezávislý a poněkud neřiditelný Donald, a "elity" zpanikařily. Nejsou zvyklé na to, aby běh zásadních věcí neměly pod kontrolou. Proto pověřily osvědčeného Rothschildova poskoka pro špinavou práci, jistého George, aby rozjel další Majdan, tentokrát v samotném centru chazarské a iluminátské říše. Není bez zajímavostí, že tento "filantrop" zbohatl na pádu libry v City, kterou vlastní jeho pán. Zcela jistě pouhá náhoda. A tak se bumerang tak úspěšně exportovaný do celého světa, po dlouhé době vrací tam, odkud byl vyhazován.

  OdpovědětSmazat
 13. Návrh Nařízení Evropského parlamentu a Rady, kterým se zřizuje "rámec Unie pro znovuusídlování"
  31.1.17

  Evropská unie:
  Jak bylo oznámeno ve sdělení ze dne 6. dubna 2016 nazvaném Směrem k reformě společného evropského azylového systému a posilování legálních cest do Evropy, chce Komise ... vytvořit strukturovanější, harmonizovaný a stálý "rámec pro znovuusídlování" napříč Unií. ...Návrh se zaměřuje zejména na vytvoření společného přístupu k bezpečnému a legálnímu příjezdu státních příslušníků třetích zemí, kteří potřebují mezinárodní ochranu, do Unie ...
  Způsobilé pro znovuusídlení jsou tyto osoby:
  ženy a dívky v ohrožení;
  děti a dospívající v ohrožení, včetně dětí bez doprovodu;
  osoby, které byly vystaveny násilí a/nebo mučení, mimo jiné na základě pohlaví;
  osoby vyžadující zdravotní péči nebo se zdravotním postižením;
  osoby, které potřebují právní a/nebo fyzickou ochranu;
  osoby zranitelné ze socioekonomické perspektivy;
  osoby s rodinnými vazbami na státní příslušníky třetích zemí nebo osoby bez státní příslušnosti nebo na občany Unie, jež legálně pobývají v členském státě, nebo které jsou na ně odkázány.
  Při úsilí o znovuusídlování podle "rámce Unie pro znovuusídlování" by měl i nadále plnit klíčovou úlohu Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR). Vedle UNHCR by měli být o pomoc členským státům EU požádáni další mezinárodní aktéři, například Mezinárodní organizace pro migraci (IOM).
  Zdroj: http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:520...

  Brusel se nevzdává snahy zničit národní státy migrací
  31.1.17

  Evropská unie:
  Z Pracovního programu Evropské komise na rok 2017, bod 8:
  "...Abychom byli schopni trvale spolehlivým a udržitelným způsobem zvládat migraci, musíme zavést celou řadu nástrojů. Všechny nezbytné základní prvky má nyní projednat Evropský parlament a Rada. Aby mohla Evropská unie zvládnout problémy spojené s migrací, je potřebný komplexní a jednotný přístup.
  Proto je nezbytné rychle přijmout klíčové návrhy, mezi které patří ... nový rámec pro přesídlování a opatření pro řádně řízenou legální migraci.
  Na základě prvních výsledků nového rámce pro partnerství se třetími zeměmi v Evropském programu pro migraci musí orgány EU a členské státy zaměřit svou činnost na to, aby otázky související s migrací zůstaly středem zájmu a podmínkou pro dobré vztahy se všemi klíčovými partnerskými zeměmi původu a tranzitu. Země původu a tranzitu se začaly zapojovat do těsnější spolupráce při předcházení nelegální migraci i v otázkách návratu.
  Budeme muset rovněž zavést účinné legální způsoby vstupu na území Unie, ať už prostřednictvím legální migrace, nebo přesídlením. ..."
  Zdroj: http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:520...

  OdpovědětSmazat
 14. Mohla by autorka textu poskytnout link, který by potvrzoval její informaci o jednáni 54.schůze PSP dnes 1.02.2017. Předmětný návrh změny úst. zákona byl zařazen na jednání ( bod 161 ) 1.02.2017 14:30.

  JiM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná se o hlasování k ZAŘAZENÍ tisku č. 956, změna čl.43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR, nikoliv o hlasování o předmětu návrhu. (bod 161)
   Galio

   Smazat
  2. Dobrá, po projití hlasování o programu dnešního jednání by se mohlo jednat o hlasování č.288. Tam ale nesouhlasí některé hlasovací výsledky, které uvádí autorka.Na projednávání bodu 161 dnes nedošlo.
   Nicméně po přečtení předmětné změny, mě bohorovnost sněmovny vyráží dech.
   JiM
   JiM

   Smazat
  3. Nejedná se o program - tedy o hlasování č. 288 - v článku je přece jasně řečeno, že se jednalo o hlasování k ZAŘAZENÍ tisku č. 956, změna čl.43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR!

   Smazat
 15. Nikdo z obcanu teto zeme nedal poslancum a vlade pravo rozhodovat za lid teto zeme! Oni byli povereni vykonavat svoji funkci v souladu s vuli lidu a k jeho spokojenosti-tak jim to uklada slib.
  Jakozto delaji vlastni rozhodnuti o vecech verejnych ackoli ty jsou zcela opacne nez si predstavuje lid teto zeme,lze se domnivat ze tak cini podle SVEHO presvedceni a ve VLASTNIM ZAJMU!
  Pro secundo:jsou to jejich rozhodnuti a berou svoje konani OSOBNE.
  Tak at se nedivi kdyz taky nekolik zastupcu tohohle podvedeneho a zrazeneho naroda veme svoje rozhodnuti taky OSOBNE!
  Pak tem podvodnikum a zmrdum toho moc na vybranou nezustane-snad jenom material opratky.
  Ani na vterinu nepochybuju o tom ze se tak stane a mam z toho pocit spokojenosti ze vsechno se pohybuje v spravnem case a spravnim smerem :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude zajímavé zjištění,jak se k uvedené ústavní změně postaví president Zeman.

   Smazat
 16. Zlatí komunisti !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aLE TI STARšÍ, NIKOLIV DOLEJŠO-FILIPOVÉ ! Tak zadrž vášně !

   Smazat
 17. Co k tomu dodat? Asi nic, jenom se z toho člověku zdvedá žaludek a je mi na blití.

  OdpovědětSmazat
 18. My již také vedeme preventivní agrese tisíce km od zemí NATO, my již masově vraždíme civilní obyvatelstvo, tu v Iráku, tu v Afghanistánu, tu zase v Libyi a prostřednictvím "umírněných teroristů"v Sýrii. A vyrábíme uprchlíky, nad kterými pak roní právě ti největší váleční zločinci své falešné slzy. Německo je okupováno od 2. světové války - a podle hesla zvyk je železnou košilí, tak neremcají. A Češi si zvyknou také. Jenže to bude podstatně pro občany zhoubnější doba, než ta po r. 1968, na kterou můžeme dnes vzpomínat jako na spásu - tedy aspoň na oddálení dnešních plánů válečných zločinců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ano, ale k vyslání našich vojáků bylo nutné schválení Poslaneckou sněmovnou. Tato předloha vystavuje bianco šek pro jakékoliv nasazení našich vojáků mimo ČR a rovněž pro jakýkoliv pohyb cizích armád po našem území. A to je dost podstatný rozdíl.

   Smazat
 19. Válka bude, poněvadž ji chce paní Černochová a všichni voliči, kteří volí strany, které chtějí válku. Čili my, kteří ji nechceme, musíme držet ústa, poněvadž válečné štváče nepřevolíme, neb jsme v menšině. Tak se prosím začněte už zabíjet! Já se jdu schovat do svého osobního krytů. :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to v zájmu lidstva! Jeho nezdegenerování!

   Smazat
  2. Doku Řím vedl války, ty skutečné, ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jako ta s Pyrrhem, s Jugurthou či Mithridatem a hlavně s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelní bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování!
   Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo váek jen válčičky, tu s Germány kdesi, tu s primitivními Dáky či Svéby zase jinde, nastal úpadek! Množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla zkorumpovanost,letargie, tupost,blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme?

   Smazat
 20. Napadá mne jen jedno z kdysi známého muzikálu "Kdyby tisíc klarinetů" v okamžiku,kdy se mění flétna v samopal: Občane, je čes ne jednat, ale bránit se - není-li již pozdě
  A jde to - pro jistotu zatím nic víc...

  OdpovědětSmazat
 21. http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=956&CT1=0

  Je to tohle?

  OdpovědětSmazat
 22. Je to přesná adresa.Jsem zvědav jak bude na tento podvod reagovat president a zda se to ze zpráv čt nebo čro dozvíme.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak Okamura mne nemilé překvapil. Myslím, že zvážím svůj hlas ve volbách.

  OdpovědětSmazat
 24. Informace o tom,že bylo o výše uvedeném hlasováno je podvrh možná záměrný.
  Ten, kdo to sem dal měl by se omluvit.

  OdpovědětSmazat
 25. Projednávání tisku 956 bude 21.2.2017 pak si můžete zjistit kdo je zrádce národa viz : http://www.psp.cz/sqw/ischuze.sqw?o=7&s=55&pozvanka=1

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.